Miesięczne archiwum: Luty 2016

Horoskop tygodniowy 29.02-6.03.2016

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyc sprzyja nabieraniu sił, zdobywaniu nowych umiejętności, testowaniu przepisów czy kuracji odmładzających. Warto zacząć regularnie ćwiczyć, teraz uda nam się wytrwać w naszych postanowieniach.

We wtorek 1.03 Wenus w sekstylu z Saturnem. Warto zainwestować w swój wygląd, zwracać uwagę na ubiór, teraz każdy szczegół może pomóc nam w zwróceniu na siebie uwagi.

W czwartek 3.03 Wenus w sekstylu z Uranem podpowiadają, że warto zrobić coś wyjątkowego, spotykać się z ważnymi ludźmi, skupić się na swoim hobby, zacząć wcielać w życie odważne plany. Ryzyko może się bardzo opłacić.

W sobotę 5.03 Merkury w kwadraturze z Marsem zapewni nam dostęp do ważnych i pouczających informacji. Warto zadawać pytania, szukać nowych kontaktów i znajomych, a nasze codzienne problemy szybko się rozwiążą. Merkury wkracza do znaku Ryb i pomoże nam uruchomić intuicję. Warto medytować, zapisywać sny, iść na jogę, oderwać się choć na chwilę od codzienności. Osoby zakochane mają szansę na romantyczną i namiętną randkę.

W niedzielę 6.03 Słońce w kwadraturze z Saturnem skieruje naszą uwagę na sprawy zdrowia, samopoczucia i ogólnego nastawienia do życia. Osoby ambitne mają szansę dopiąć swego i zrealizować ważny projekt lub zrobić coś trudnego. Mars wkracza do znaku Strzelca i możemy zacząć bardziej ryzykować i porywać się na czyny większe niż nasze możliwości.

Horoskop tygodniowy

29.02.2016, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Aura może być niespokojna. Zamiast złościć się na domowników, sam zabierz się do pracy! Kiedy tylko uporasz się z porządkami, od razu poczujesz się lepiej. Dzień sprzyja też trosce o zdrowie i dobry wygląd. Podczas zakupów nie żałuj sobie pieniędzy na własne potrzeby. Jedz więcej małych posiłków w ciągu dnia, organizm domagać się może więcej wody.
Aspekty planet: 3.41 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 8.29 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 20.54 Księżyc w koniunkcji z Marsem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

1.03.2016, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 00.55)
Poczujesz przypływ energii, nie działa jednak w stresie. Czeka cię dzień pełen niespodzianek. Dostosuj się do okoliczności i nie złość, bo możesz być za bardzo nerwowy. Po południu ogarnie cię wesoły i beztroski nastrój. Humor poprawią ci zakupy lub pięknie podane ulubione danie. Możesz zmobilizować się do ćwiczeń i większego wysiłku. Wieczór sprzyja rozrywkom i randkom. Wenus w sekstylu z Saturnem zapewni ci autorytet u innych.
Aspekty planet: 2.07 Wenus w sekstylu z Saturnem, 19.48 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: V Kapłan
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki na wiosna.

2.03.2016, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Przejrzyj rachunki, poszukaj korzystnych ofert, bo dziś uda ci się pozbyć niepotrzebnych kosztów. Na zakupach warto zainwestować w dobry krem i maseczkę, a także umówić się do kosmetyczki. Oczyszczaj organizm, jedz kaszę jaglaną. Zadbaj o wygląd, dzięki dobrej prezencji możesz dzisiaj z kimś wygrać lub kogoś do siebie przekonać.
Aspekty planet: 00.10 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 8.15 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 11.28 Księżyc w sekstylu z Wenus, 12.53 Księżyc w trygonie z Uranem, 14.15 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

3.03.2016, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 11.01)
Będziemy mieli ochotę ruszyć się z miejsca, odkrywać nowe zainteresowania, a także dyskutować o niezwykłych sprawach. Będziesz rozmowny i ciekawski, zamiast sprzątać gdzieś się wybierzesz. Unikaj tylko marudzących krewnych i  postaraj się nie spóźniać. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości dzięki sekstylowi Wenus z Uranem. Idź na spacer, rzucaj palenie.
Aspekty planet: 2.13 Wenus w sekstylu z Uranem, 3.54 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

4.03.2016, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Mimo końca tygodnia zabierz się dziarsko do pracy. Zrób zaległe porządki w swoich rachunkach. Myśl o pieniądzach i zyskach towarzyszyć ci będzie przez cały dzień. Nie zapominaj jednak o dobrej atmosferze. Okaż ludziom więcej sympatii. Warto sprzątać, robić porządki, wyrzucać stare i niepotrzebne rzeczy. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne i depilację.
Aspekty planet: 4.56 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 13.32 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 18.17 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 20.57 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 21.29 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

5.03.2016, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 17.22)
Będziesz skrupulatny i konkretny, dzięki czemu dogadasz się z bliskimi co do wydatków i podziału obowiązków. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na zarobienie większej gotówki. Rano bądź delikatny i uprzejmy, bo pod wpływem kwadratury Merkurego z Marsem ktoś może poczuć się zagrożony twoimi bezpośrednimi pytaniami. Uzupełniaj braki w diecie, pij dużo wody, nie opuszczaj posiłków, a poczujesz się lepiej. Merkury wkracza do znaku Ryb, co sprzyja zajęciu się hobby.
Aspekty planet: 6.43 Merkury w kwadraturze z Marsem, 11.23 Merkury wkracza do znaku Ryb, 17.05 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja numer: 8
Choć sobota nie dla wszystkich jest dniem pracy, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

6.03.2016, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Do szczegółów nie będziemy mieli cierpliwości, dlatego unikaj kłótni ze starszymi osobami. Słońce w kwadraturze z Saturnem ostrzega przed wydatkami i pochopnymi decyzjami. Możesz wykonywać cięższe prace, sprzątać i prasować. Dobry dzień na kosmetyczkę i depilację. Układaj plany na następny tydzień, szukaj ważnych wiadomości w poradnikach i gazetach. Mars wkracza do znaku Strzelca i sprzyja dalekim podróżom i nauce języków obcych.
Aspekty planet: 3.28 Mars wkracza do znaku Strzelca, 7.03 Słońce w kwadraturze z Saturnem, 21.01 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 9 o 49´ – 16 o 50´ Ryb
Księżyc 18 o 03´ Skorpiona – 18 o 29´ Wodnika
Merkury 21 o 17′ Wodnika – 3 o 37′ Ryb
Wenus 14 o 37´ – 23 o 17′ Wodnika
Mars 27 o 39´ Skorpiona – 00 o 20´ Strzelca
Jowisz 19 o 24′ – 18 o 30´ Panny w retrogradacji
Saturn 15 o 52´ – 16 o 07´ Strzelca
Uran 18 o 15´ – 18 o 35´ Barana
Neptun 09 o 30´ – 09 o 46´ Ryb
Pluton 16o 53´ – 17 o 02´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
29.02 od g. 20.54 do 1.03 do g. 00.55.
3.03 od g. 3.54 do g. 11.01.
5.03 od g. 17.05 do g. 17.22.

Udanego tygodnia!