Miesięczne archiwum: Kwiecień 2017

Horoskop tygodniowy 24-30.04.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Byku skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach.

W poniedziałek 24.04 Merkury w trygonie z Saturnem sprzyja robieniu rachunków, przyspieszy wypełnianie rocznych zeznań podatkowych i wskaże nam rozwiązanie trudnego problemu. Warto polegać na radach specjalisty.

W środę 26.04 nów Księżyca w znaku Byka zapewni nam dobrą aurę do towarzyskich spotkań, upiększania domu, zakupów i randek. Warto spotykać się z ludźmi, zabiegać o pomoc i wsparcie, planować wydatki na wiosnę.

W piątek 28.04 Merkury w koniunkcji z Uranem nastroi nas aktywnie do życia. Warto zająć się sportem, być aktywnym, nie reagować na zaczepki, uczyć się od innych, jak opanowywać nerwy i gniew. Wenus wkracza do znaku Barana. Nieoczekiwani goście mogą w tym tygodniu nagle zmienić nasze plany o sto osiemdziesiąt stopni. Będzie dużo śmiechu, zabawy i miłych wydarzeń. Warto podróżować, zwiedzać i wykonywać ważne telefony.

Horoskop tygodniowy Czary.pl

24.04.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 2.32)
Nie ulegnij presji obowiązków i wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Wykonuj ćwiczenia siłowe, idź na siłownię lub graj w gry. Zadbaj o oczy. Nie udzielaj pożyczek, bo długo nie zobaczysz pieniędzy z powrotem. Merkury w trygonie z Saturnem sprzyja krótkim podróżom.
Aspekty planet: 5.43 Księżyc w sekstylu z Marsem, 10.15 Merkury w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja dnia: Dwójka. Sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach. Dobry dzień na współpracę i ważne spotkania.

Karta dnia: 0 Głupiec
Dziś łatwo nadrobisz różne zaległości. Bądź jednak ostrożny podczas omawiania ważnych spraw. Nie pozwól się poganiać i krytykować. Chwila nieuwagi może kosztować cię trochę dodatkowej pracy.

25.04.2017, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nakładaj maseczki, nawilżaj skórę, zadbaj o ręce.
Aspekty planet: 5.23 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 10.46 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 20.03 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 22.29 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 23.52 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Uda się wprowadzić w życie nowe, a nawet rewolucyjne pomysły.

Karta dnia: IV Cesarz
Będziesz odważny, ambitny i niecierpliwy. Zainteresujesz się przedsięwzięciami, które wymagają refleksu i mocnych nerwów. Dziś łatwo uporasz się z tym, co innym ludziom sprawia kłopot lub trudność.

26.04.2017, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 3.56)
Nów Księżyca w znaku Byka o g. 14.16. Dziś możliwe są nagłe zmiany ustalonych wcześniej planów. Ktoś może się wtrącać w twoje sprawy, dlatego lepiej pilnować sekretów i trzymać się z daleka od ludzi, których nie lubimy. Dzień sprzyja uprawianiu sportu, zrywaniu niechcianych znajomości, wyrzucaniu starych rzeczy. Unikaj prania, zajmij się gotowaniem lub szyciem. Zamiast słodzić cukrem, sięgnij po miód.
Aspekty planet: 14.16 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami. Zajmij się obowiązkami, planowaniem ważnych spraw na 2016 rok, a dzień będzie bardzo udany.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Bądź ostrożny i bardziej przewidujący. Dzień nie sprzyja sprawom, które wymagają ryzykownych posunięć i przebywania wśród obcych ludzi. Po południu zarezerwuj więcej czasu na odpoczynek, sztukę i filmy.

27.04.2017, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Zażywaj witaminy i suplementy. Pij dużo wody i stosuj częściej krem do rąk.
Aspekty planet: 1.38 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 10.49 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Będziesz w dobrym humorze. Na wiele trudnych spraw i konfliktowych sytuacji popatrzysz z dystansu. Nie odmawiaj dziś pomocy osobom, które mają do ciebie zaufanie. Dzięki serdeczności i wyrozumiałości zyskasz nowych przyjaciół.

28.04.2017, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 3.38)
Wenus wkracza do znaku Barana, dlatego warto załatwiać sprawy na mieście, brać udział w zebraniach i ważnych spotkaniach. Merkury w koniunkcji z Uranem sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom na wyjazdy lub zakupy. Zadbaj o wygląd, nawilżaj skórę na szyi i dłoniach, zrób masaż karku. Idź na aerobik, warto ćwiczyć w grupie, będzie wesoło!
Aspekty planet: 3.18 Księżyc w sekstylu z Wenus, 11.15 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 15.13 Wenus wkracza do znaku Barana, 16.49 Merkury w koniunkcji z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka pomaga zawierać zgodę, sprzyja współpracy z życzliwymi osobami. Warto zająć się domem, porządkami i zakupami. Także służbowe spotkania będą udane, a współpracownicy przed długim weekendem okażą się bardziej spolegliwi.

Karta dnia: I Mag
Chętnie opowiesz wszystkim o swoich nowych pomysłach. Bądź jednak czujny, uprzejmy i bardzo taktowny. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i wiadomościom, przez które będziesz musiał zmienić niektóre stare plany.

29.04.2017, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Warto zwrócić większą uwagę na zdrowie, dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na kondycji całej rodziny. Nie pij zimnych napojów.  Idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania. Rób manicure, bo lakier dziś szybko schnie.
Aspekty planet: 1.21 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 4.36 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 19.28 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 20.12 Księżyc w sekstylu z Uranem, 23.28 Księżyc w opozycji z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: II Kapłanka
Podyskutujesz z przyjaciółmi o swoich najnowszych spostrzeżeniach. Przy okazji ktoś udzieli ci rady, która okaże się niezwykle cenna. Zastanów się też w jaki sposób możesz rozwijać swoje umiejętności.

30.04.2017, niedziela
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 3.47)
Dzień sprzyja randkom i hobby, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę. Unikaj prania i pastowania podłogi, bo zostaną smugi. Piecz ciasta, pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę.
Aspekty planet: 4.59 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 21.19 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka pomoże zabrać się za domowe sprawy i obowiązki, sprzyja też większym porządkom i oszczędnościom. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Dzień okaże się sympatyczny, ale na wszelki wypadek nie słuchaj plotek i nie przejmuj się zbytnio cudzym narzekaniem. Odpoczywaj i nie zmuszaj się ani do porządków, ani do wielkiego gotowania.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 4 º 00´ – 10 º 49´ Byka
Księżyc 29 º 41´ Ryb – 13 º 26´ Raka
Merkury 27 º 45′ – 24 º 33′ Barana w retrogradacji
Wenus 28 º 17′ Ryb – 1 º 09´ Barana
Mars 1 º 46´ – 6 º 35´ Bliźniąt
Jowisz 16 º 15´ – 15 º 28′ Wagi w retrogradacji
Saturn 27 º 32´ – 27 º 18´ Strzelca w retrogradacji
Uran 25 º 01´ – 25 º 25´ Barana
Neptun 13 º 31′ – 13 º 41´ Ryb
Pluton 19 º 24´ – 19º 22´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
23.04 od g. 23.34 do 24.04 do g. 2.32.
25.04 od g. 5.43 do 26.04 do g. 3.56.
28.04 od g. 3.18 do g. 3.38.
29.04 od g. 23.28 do 30.04 do g. 3.47.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 17-23.04.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami spokojny tydzień, a Słońce, które zmierza do znaku Byka, nastroi nas łagodnie i pokojowo do ludzi. W weekend Mars w znaku Bliźniąt zapewni nam wiele atrakcji.

W poniedziałek 17.04 Słońce w trygonie z Saturnem pomoże nam uporać się z rodzinnymi obowiązkami i znaleźć czas na swoje hobby, odpoczynek, wiosenny spacer. Wenus w sekstylu z Marsem sprawi, że spotkania wielkanocne upłyną w miłej atmosferze. Nie zabraknie śmiechu, rozrywek i życzliwości. Osoby samotne mogą poznać dzięki pośrednictwu przyjaciół kogoś wyjątkowego.

W środę 19.04 Słońce wkroczy do znaku Byka o godzinie 23.26 czasu polskiego. Nastanie czas cieszenia się życiem, zdobywania większych pieniędzy, zabezpieczania sobie materialnego bezpieczeństwa i rozwijania artystycznych talentów. Kwadra Księżyca w znaku Koziorożca uwrażliwi nas na sprawy dzieci i najbliższej rodziny. Warto poświęcić im więcej wolnego czasu. Wizyta dalekich krewnych może zmusić nas do zmiany planów, ale na pewno będzie to miłe wydarzenie.

W czwartek 20.04 Pluton wchodzi w retrogradację i skłoni nas do większego wysiłku i stawiania spraw na ostrzu noża. Szybko uporamy się z konkretnymi obowiązkami, ale na długie filozoficzne dyskusje nie będziemy mieć ochoty. Słońce ustawi się w koniunkcji z Merkurym, po czym Merkury przejdzie ruchem wstecznym do znaku Barana, co zapewni nam energię i optymizm podczas wykonywania trudnych zadań. Warto szukać w Internecie potrzebnych informacji, robić porządki, a na wyjazdach zwiedzać nową okolicę.

W piątek 21.04 Mars wkracza do znaku Bliźniąt ostrzega nas przed konfliktem z przełożonymi lub ze starszymi osobami. Uważajmy na słowa, wywiązujmy się ze zobowiązań, nie przemęczajmy organizmu, jeśli nie mamy dobrej kondycji. Wenus w kwadraturze z Saturnem nie sprzyja załatwianiu spraw finansowych.

Horoskop tygodniowy

17.04.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 1.04)
Lany Poniedziałek upłynie leniwie, nie bierz na siebie za dużo rodzinnych spraw, bo możesz nie mieć siły, aby zrealizować wszystkie obietnice. Ogranicz wizyty świąteczne do minimum i odpocznij. Wenus w sekstylu z Marsem sprzyja spotkaniom w sprawdzonym gronie rodziny i znajomych. Słońce w trygonie z Saturnem pomoże rozwiązać trudną rodzinną sprawę.
Aspekty planet: 3.26 Wenus w sekstylu z Marsem, 5.54 Księżyc w trygonie z Merkurym, 14.43 Słońce w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja dnia: Czwórka. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania. Czwórka zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pozwól więc sobie na odrobinę luksusu, nie żałuj pieniędzy na wygodę swoją i bliskich. Wielkanoc upłynie spokojnie i bez wielkich niespodzianek. Udekoruj pięknie swój dom na powitanie wiosny.

18.04.2017, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upomnij się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 3.54 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 11.02 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 15.57 Księżyc w koniunkcji z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja dnia: Piątka. Zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: As Mieczy
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

19.04.2017, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 12.51)
Kwadra Księżyca w znaku Koziorożca sprawi, że będziesz bardziej pracowity, ale też nerwowy i niecierpliwy. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, zadbaj o skórę, rób peeling, zaczynaj dietę. Unikaj tłuszczu i alkoholu.
Aspekty planet: 2.31 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 7.21 Księżyc w sekstylu z Wenus, 10.00 Księżyc w trygonie z Marsem, 11.56 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 14.31 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 23.26 Słońce wkracza do znaku Byka.

Wibracja dnia: 6
Wibracja dnia: Szóstka. Sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na zakupy i domowe porządki.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta może oznaczać spotkanie osoby, która pomoże ci w wielu sprawach i ułatwi codzienne obowiązki. Wpływowa osoba, która otoczy cię swoją opieką, zagości na stałe w twoim życiu.

20.04.2017, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Zajmij się ważnymi sprawami, zaplanuj zawodowe posunięcia na kolejne tygodnie. Będziemy optymistyczni i ciekawscy, a różne męczące prace uda się szybko wykonać. Pluton wychodzi z retrogradacji, dlatego to dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe lub prosić o pomoc. Merkury wchodzi do znaku Barana i zacznie sprzyjać szybkim podróżom i zakupom. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne.
Aspekty planet: 7.53 Słońce w koniunkcji z Merkurym, 14.48 Pluton wchodzi w retrogradację, 19.37 Merkury wkracza do znaku Barana, 20.50 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja dnia: Siódemka. Pomaga w nauce i podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach. Szukaj nowych inspiracji.

Karta dnia: VII Rydwan
Na twojej drodze może pojawić się przeciwnik, którego trudno będzie pokonać. Lepiej trzymać nerwy na wodzy i nie dać się sprowokować do walki.

21.04.2017, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 21.42)
Będziesz dziś wyrozumiały i spokojny. Nowe pomysły i ryzykowne przedsięwzięcia nie będą cię pociągać. Za sprawą kwadratury Wenus z Saturnem wobec obcych osób lepiej zachować dystans. Dzień sprzyja sprawom domowym i opiece nad rodziną. Mars wchodzi do znaku Bliźniąt, dzięki czemu załatwisz trudne urzędowe lub formalne sprawy.
Aspekty planet: 12.16 Księżyc w sekstylu z Uranem, 12.31 Mars wkracza do znaku Bliźniąt, 13.08 Wenus w kwadraturze z Saturnem, 17.18 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 20.22 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 22.13 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja dnia: Ósemka. Pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: IV Cesarz
Warto starać się o lepszą pracę, odbywać pouczające podróże i pielęgnować wartościowe znajomości. Możesz spodziewać się ożywienia w życiu towarzyskim i uczuciowym.

22.04.2017, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Unikaj ryzyka i konfliktów, zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku.
Aspekty planet: 1.25 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 21.57 Księżyc w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja dnia: Dziewiątka. Pomaga odpocząć, odzyskać równowagę i odciąć się od starych spraw. Będziemy w refleksyjnym nastroju. Dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym miesiącu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

23.04.2017, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
To dobry dzień aby zacząć realizować marzenia – warto zrobić plan, aby wiedzieć jak przystąpić do działania. Wiele spisanych dziś marzeń ziści się szybciej, niż sądzisz. Unikaj ostrych potraw, pij dużo wody, jedz owoce i warzywa, a organizm wróci do równowagi. Unikaj nadmiernego wysiłku, pływaj, wykonuj relaksacyjne ćwiczenia.
Aspekty planet: 8.19 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 22.21 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 23.34 Księżyc w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Wibracja dnia: Jedynka. Pomaga zaczynać nowe sprawy, a także sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 27 o 10´ Barana 4 o 00´ Byka
Księżyc 00 o 27´ Koziorożca – 29 o 41´ Ryb
Merkury 2 o 05′ Byka – 27 o 45′ Barana w retrogradacji
Wenus 26 o 57´ – 28 o 17′ Ryb
Mars 26 o 55´ Byka – 1 o 46´ Bliźniąt
Jowisz 17 o 06′ – 16 o 15´ Wagi w retrogradacji
Saturn 27 o 42´ – 27 o 32´Strzelca w retrogradacji
Uran 24 o 37´ – 25 o 01´ Barana
Neptun 13 o 19´ – 13 o 31′ Ryb
Pluton 19o 24´ – 19 o 24´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
16.04 od g. 20.26 do 17.04 do g. 1.04.
19.04 od g. 11.56 do g. 12.51.
21.04 od g. 20.22 do g. 21.42.
23.04 od g. 23.34 do 24.04 do g. 2.32.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 10-16.04.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami emocjonujący przedświąteczny tydzień. Pełnia w znaku Wagi sprzyja pracy w grupie i szybkiemu załatwianiu spraw. Merkury wejdzie w retrogradację, unikajmy więc kupowania sprzętu elektronicznego czy podpisywania ważnych umów.

W poniedziałek 10.04 Merkury wchodzi w retrogradację i ostrzega przed nieprzyjemnymi ludźmi, którzy chcą coś nam narzucić w sprawach finansowych. Wskazuje na możliwość oszczędności i zbicia ceny dzięki umiejętnym negocjacjom.

We wtorek 11.04 pełnia Księżyca w znaku Wagi sprzyja zdobywaniu nowych klientów, negocjowaniu rabatów, naprawianiu trudnych relacji, wybaczaniu. Warto zorganizować atrakcje dla rodziny i znajomych.

W piątek 14.04 Słońce w koniunkcji z Uranem sprzyja niespodziewanym spotkaniom i może przynieść nowe okazje finansowe. Na wyprzedażach możesz upolować coś, czego od dawna szukałeś.

W sobotę 15.04 Wenus wychodzi z retrogradacji i wyostrzy naszą zawodową i finansową intuicję. Zadbaj o ubezpieczenie, zrób badania kontrolne, które są wymagane w pracy, kup okulary chroniące oczy przed szkodliwym wpływem monitora.

Horoskop tygodniowy

10.04.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc pomoże załatwiać ważne sprawy na mieście, odwiedzaj też urzędy lub bank. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się nauka, podróże, wizyty w urzędach i administracji, pisanie ważnych pism. Jedz potrawy bogate w zdrowe tłuszcze. Merkury wchodzi w retrogradację i do 3.05 odradza podpisywanie ważnych umów i zakup sprzętu elektronicznego.
Aspekty planet: 1.14 Merkury wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 6
Wibracja dnia: Szóstka. Zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: IX Sprawiedliwość
Karta zaleca skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga podpowiada, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

11.04.2017, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
O godzinie 8.08 pełnia Księżyca w znaku Wagi. Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym rozrywko. Dobry dzień na randki, spotkania towarzyskie, upominanie się o długi lub przysługi.
Aspekty planet: 00.57 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 3.54 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 8.08 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 13.31 Księżyc w opozycji z Uranem, 20.18 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja dnia: Siódemka. Pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

12.04.2017, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 00.41)
Będziesz dziś bardzo ciekawski i odważny. Żadna ważna sprawa nie ujdzie dziś twojej uwadze, chętnie też powiesz każdemu co o nim myślisz. Uważaj jednak, aby miła pogawędka nie zakończyła się towarzyską awanturą! Zjedz ciepły posiłek, organizm domaga się też węglowodanów i dużej ilości wody. Unikaj wysiłku fizycznego, dziś jest większe ryzyko kontuzji.
Aspekty planet: 9.40 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja dnia: 8
Wibracja dnia: Ósemka. Sprzyja udanym zakupom, ale też dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, a także szukaj okazji do inwestowania pieniędzy.

Karta dnia: XIX Słońce
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

13.04.2017, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Obudzisz się dziś pełen energii i gotowy do radykalnych zmian. Zanim do nich przystąpisz, posłuchaj rady starszej osoby. Pod wpływem chwilowego nastroju możesz sobie popsuć stosunki w domu. Masz dziś szansę na odebranie długu. Zapisuj się na kursy, składaj podania o kredyt czy podwyżkę, załatwiaj finansowe sprawy.
Aspekty planet: 2.48 Księżyc w trygonie z Neptunem, 15.08 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja dnia: Dziewiątka. Pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy!

Karta dnia: I Mag
Wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

14.04.2017, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 12.26)
Od rana warto zabrać się za ważne zadania i cięższe prace fizyczne. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo dzisiaj szybko uda się wszystko zrobić. Łatwo znajdziesz współpracowników i pomocników, a ludzie będą życzliwi. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, warto wybrać się na przyjęcie lub do kina. Kontroluj ciśnienie, unikaj ryzyka, ubierz się ciepło. Koniunkcja Słońca z Uranem ostrzega przed nagłą zmianą planu i ryzykiem finansowym.
Aspekty planet: 2.03 Księżyc w opozycji z Marsem, 6.17 Księżyc w trygonie z Wenus, 7.30 Słońce w koniunkcji z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja dnia: Jedynka. Pomaga w organizacji spotkań i wielkanocnych podróży. Będziemy kreatywni i pomysłowi. Podczas rodzinnego spotkania wpadniemy na dobre pomysły, jak rozwiązać różne kłopoty.

Karta dnia: II Kapłanka
Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

15.04.2017, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Przed tobą pracowity, ale udany dzień. Możesz liczyć na ciekawe wiadomości. Lepiej jednak nie przejmuj się plotkami i nie przekazuj niesprawdzonych informacji, bo ktoś może się na ciebie obrazić. Szybko uporasz się z zakupami, zarządzisz wielkie sprzątanie, dogadasz się z rodziną co do wielkanocnych planów i rozsądzisz spory. Wenus wychodzi z retrogradacji, warto rozmawiać o pieniądzach, oddawać długi, planować wakacyjne wydatki.
Aspekty planet: 12.17 Wenus wychodzi z retrogradacji, 15.14 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 23.15 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja dobrym relacjom z ludźmi. W Wielką Sobotę warto zrobić dla innych coś dobrego. Dziś uda się zaprowadzić wszędzie zgodę, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na planowanie ważnych rodzinnych spraw.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

16.04.2017, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Wielkanoc sprzyjać będzie odpoczynkowi, warto jednak trzymać się ustalonego planu dnia i nie przekładać rodzinnych wizyt, bo ktoś może to odebrać jako afront, a nawet się obrazić. Dbaj o dietę, zadbaj o dużo zieleniny i sałatek na wielkanocnym stole, nie podawaj zbyt tłustych potraw. Wybaczcie urazy i nie przejmujcie się drobiazgami.
Aspekty planet: 14.08 Księżyc w trygonie z Uranem, 18.45 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 18.53 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 20.26 Księżyc w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja dnia: Trójka. Wielkanoc pod wpływem Trójki będzie udana, bo ta wibracja zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki. Sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta wskazuje, że nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 20 o 18´ – 27 o 10´ Barana
Księżyc 5 o 58´ Wagi – 00 o 27´ Koziorożca
Merkury 4 o 51′ – 2 o 05′ Byka w retrogradacji
Wenus  27 o 30′ – 26 o 57´ Ryb w retrogradacji
Mars 22 o 02´ – 26 o 55´ Byka
Jowisz 17 o 59´ – 17 o 06′ Wagi w retrogradacji
Saturn 27 o 47´ – 27 o 42´ Strzelca w retrogradacji
Uran 24 o 13´ – 24 o 37´ Barana
Neptun 13 o 06′ – 13 o 19´ Ryb
Pluton 19 o 22´ – 19o 24´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
11.04 od g. 20.18 do 12.04 do g. 00.41.
14.04 od g. 6.17 do g. 12.26.
16.04 od g. 20.26 do 17.04 do g. 1.04.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 3-9.04.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 3.04 kwadra Księżyca w znaku Raka. Będziemy niecierpliwi i podenerwowani, co może niekorzystnie wpłynąć na decyzje zawodowe i finansowe, które będziemy podejmować. Do wszystkich stresujących sytuacji podchodźmy spokojnie.

W poniedziałek 3.04 Wenus wchodzi ruchem wstecznym do znaku Ryb i sprzyja wszystkim nowym sprawom. Spotykajmy się z ważnymi osobami, wysyłajmy wiadomości, składajmy, wyjaśniajmy trudne sprawy. Mamy szansę na szybki sukces.

W czwartek 6.04 Mars w trygonie z Plutonem ostrzega nas przed konfliktem z przełożonymi lub ze starszymi osobami. Uważajmy na słowa, wywiązujmy się ze zobowiązań, nie przemęczajmy organizmu, jeśli nie mamy dobrej kondycji. Saturn wchodzi w retrogradację, co przypomni nam o zobowiązaniach i pilnych sprawach urzędowych.

W piątek 7.04 Słońce w opozycji z Jowiszem sprzyja podróżom i spotkaniom w sprawie o pracę. Warto szukać ofert, dotrzeć bezpośrednio do osób szukających pracowników, planety pomogą w dobrym zaprezentowaniu się podczas ważnej rozmowy.

W sobotę 8.04 Saturn utworzy kwadraturę z Wenus, przez co może narazić nas na poważne błędy lub spóźnienia, które zaważą na naszej karierze czy finansach. Nie jest to dobry czas na wizyty w urzędach czy wyjaśnianie skomplikowanych spraw.

W niedzielę 9.04 Słońce w kwadraturze z Plutonem skłoni nas do większego wysiłku i stawiania spraw na ostrzu noża. Szybko uporamy się z konkretnymi obowiązkami, ale na długie filozoficzne dyskusje nie będziemy mieć ochoty.

Horoskop tygodniowy

3.04.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Czas minie szybko i dlatego nie odkładaj pracy na później. Możesz robić większe porządki, poważniejsze zakupy lub domowe naprawy. W pracy uważaj, aby się z nikim nie pokłócić! Kwadra Księżyca w znaku Raka sprawi, że ludzie mogą być niespokojni i wścibscy. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę. Zapisuj się do lekarza, rób badania i analizy. Wenus przechodzi do znaku Ryb i zacznie sprzyjać zakochanym i tym, którzy szukają idealnej drugiej połówki.
Aspekty planet: 2.25 Wenus wkracza do znaku Ryb, 18.25 Księżyc w trygonie z Neptunem, 20.39 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

4.04.2017, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Rano możesz czuć się trochę przestraszony ilością zaplanowanych spotkań i obowiązków. Na szczęście pogoda sprawi, że odzyskasz dobry humor. Dziś możesz liczyć na starszych krewnych – pomogą ci w trudnej sprawie i podpowiedzą, jak postąpić. Wykonuj telefony, idź na większe zakupy, pamiętaj o rodzeństwie i najmłodszych.
Aspekty planet: 2.58 Księżyc w sekstylu z Marsem, 4.31 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 5.32 Księżyc w opozycji z Plutonem, 13.30 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 22.45 Księżyc w trygonie z Wenus.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

5.04.2017, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 00.13)
Od rana będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc w Lwie sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Dobry dzień na wizytę u fryzjera.
Aspekty planet: 6.30 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

6.04.2017, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Dziś spędzimy dzień w ruchu. Będziesz zawierać nowe znajomości, uczyć się, odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacery i wizyty, organizować towarzyskie spotkania. W domu zabierz się za dekorowanie i pracę w kuchni, ale nie za większe porządki. Saturn wchodzi w retrogradację, dlatego rozmowy przez telefon lub pisanie listów zabierze więcej czasu niż zwykle, ale sporo się możesz dzięki temu dowiedzieć. Mars w trygonie z Plutonem sprzyja silnej woli i realizowaniu ambitnych postanowień.
Aspekty planet: 5.45 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 6.00 Mars w trygonie z Plutonem, 7.05 Saturn w retrogradacji, 9.14 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 11.07 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 19.22 Księżyc w trygonie z Uranem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

7.04.2017, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 6.19)
Korzystny dzień. Będziesz dzisiaj pracowicie spędzać czas. Pomyśl o swoim zdrowiu – to dobry czas na badania. Ani w domu, ani w pracy nie zaniedbuj podstawowych obowiązków, bo zaległości jutro mogą wywołać nieprzyjemne konsekwencje. Pij dużo wody mineralnej, wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe, a wzmocnisz organizm. Słońce w opozycji z Jowiszem sprzyja współpracy, rozpoczynaniu nowych spraw, ubieganiu się o dotacje i kredyty.
Aspekty planet: 2.16 Księżyc w trygonie z Saturnem, 14.39 Księżyc w trygonie z Merkurym, 23.38 Słońce w opozycji z Jowiszem.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

8.04.2017, sobota
Księżyc w znaku Panny
Warto zebrać siły i szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja gotowaniu, zapraszaniu przyjaciół, oglądaniu filmów. Po południu podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, unikaj sprzątania i wyrzucania rzeczy. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance. Wenus w kwadraturze z Saturnem ostrzega przed niepotrzebnymi wydatkami.
Aspekty planet: 6.32 Księżyc w opozycji z Neptunem, 18.24 Księżyc w trygonie z Plutonem, 21.53 Księżyc w trygonie z Marsem, 22.28 Wenus w kwadraturze z Saturnem.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

9.04.2017, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 14.34)
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wcieraj balsam i odżywkę. Słońce w kwadraturze z Plutonem ostrzega przed plotkami i niemiłymi osobami.
Aspekty planet: 2.48 Słońce w kwadraturze z Plutonem, 10.07 Księżyc w opozycji z Wenus, 10.21 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 13 o 25´ – 20 o 18´ Barana
Księżyc 3 o 17´ Raka – 5 o 58´ Wagi
Merkury 2 o 05′ – 4 o 51′ Byka
Wenus 0 o 01´ Barana – 27 o 30′ Ryb w retrogradacji
Mars 17 o 07´ – 22 o 02´ Byka
Jowisz 18 o 53′ – 17 o 59´ Wagi w retrogradacji
Saturn 27 o 47´ – 27 o 47´ Strzelca w retrogradacji
Uran 23 o 49´ – 24 o 13´ Barana
Neptun 12 o 52´ – 13 o 06′ Ryb
Pluton 19o 19´ – 19 o 22´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
4.04 od g. 22.45 do 5.04 do g. 00.13.
7.04 od g. 2.16 do g. 6.19.
9.04 od g. 10.21 do g. 14.34.

Udanego tygodnia!