Miesięczne archiwum: Maj 2017

Horoskop tygodniowy 29.05-4.06.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny tydzień, Saturn doda powagi i trwałości naszym aktywnościom. Neptun sprawi, że mimo wielu obowiązków i ważnych spraw znajdziemy inspirację, a w weekend czekają nas niezwykłe spotkania.

W poniedziałek 29.05 Mars w opozycji z Saturnem może spowodować, że weźmiemy na swoje barki więcej, niż jesteśmy w stanie udźwignąć. Dobrze zaplanujmy czas i nie pracujmy po godzinach.

W środę 31.05 Mars w sekstylu z Uranem wpłynie na nas pozytywnie. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Jeśli ktoś roni coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu. Merkury w trygonie z Plutonem przyniesie nam zasłużone uznanie i nagrodę za trudny ostatnich miesięcy. Sprzyja też handlowcom i podróżnikom. To dobry czas na podpisywanie umów, szukanie handlowych okazji, negocjacje i targowanie się.

W czwartek 1.06 Wenus w trygonie z Saturnem przestrzega nas, aby nie popełnić błędu, który może nas drogo kosztować. Kwadra Księżyca w znaku Panny przyniesie nam wiele okazji do zarobienia pieniędzy i rozwinięcia biznesowych pomysłów, musimy jednak pamiętać o tym, żeby wszystko robić z głową i nie omijać prawa.

W sobotę 3.06 Wenus w koniunkcji z Uranem nie sprzyja załatwianiu finansowych spraw, unikajmy spotkań z nieżyczliwymi osobami. Słońce w trygonie z Jowiszem sprzyja wszystkim nowym sprawom. Spotykajmy się z ważnymi klientami, wysyłajmy wiadomości, składajmy podania o pracę, zapisujmy się na szkolenia czy studia, wyjaśniajmy trudne sprawy.

W niedzielę 4.06 Słońce w kwadraturze z Neptunem nastroi nas romantycznie do świata i ludzi. To dobry czas na relaks, odpoczynek, wizytę u znajomych, rozwój duchowy, jogę. Nie rób niczego na siłę, a spędzisz udany dzień. 4.06 Mars wkracza do znaku Raka sprzyja odpoczynkowi, odnawianiu dawnych znajomości, szukaniu drugiej połówki i wyjątkowym randkom. Raki i Koziorożce powinny trzymać nerwy na wodzy.

Horoskop tygodniowy

29.05.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 14.11)
Przypomnij sobie o zaległych badaniach, odwiedź lekarza, przejdź na warzywną dietę. Nawet małym nakładem sił i środków możesz teraz poprawić swój wygląd, a szczególnie stan włosów i skóry. Unikaj farbowania włosów, wymocz stopy w wodzie z solą. Mars w opozycji z Saturnem sprzyja osobom cierpliwym i pracowitym.
Aspekty planet: 1.02 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 8.54 Mars w opozycji z Saturnem, 8.58 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja finansom i karierze. Pod jej wpływem możesz wpaść na zyskowny pomysł, a także spotkać się z kimś, kto pomoże ci zrealizować ambitne pomysły. Dobry dzień na załatwianie spraw w banku, podpisywanie umów.

Karta dnia: XXI Świat
Przypomnisz sobie o zawodowych sprawach i zaległościach. Nie pozwól, aby wątpliwości popsuły ci humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na wyjście z trudnych sytuacji.

30.05.2017, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Dzień sprzyja dobrym relacjom z ludźmi, wyrażaniu emocji i opiekowaniu się innymi. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i skłonni do bronienia słabszych. To dobry dzień na ważne spotkania, randki, podpisywanie umów i zawieranie zgody. Warto zabrać się za różne ważne przedsięwzięcia.
Aspekty planet: 5.17 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 12.56 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 20.47 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom, nauce, medytacji. Będziemy jednak mieli trochę mniej cierpliwości do cudzych słabości. Unikaj krytykowania innych, rozmawiania o trudnych sprawach. Odpocznij i szukaj równowagi.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Staniesz się spokojniejszy niż zwykle i bardzo wrażliwy. Nie obrażaj się, jeśli ktoś zacznie z ciebie żartować. Po południu poczujesz przypływ sił i energii, a wieczór sprzyja wspaniałym pomysłom na rozrywkę.

31.05.2017, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 18.15)
Księżyc w znaku Lwa sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą często zmieniać zdanie, bo dzisiaj liczy się prezencja i pozycja społeczna. Ważne będą dobre maniery, odpowiednia oprawa. Mars w sekstylu z Uranem  radzi unikać pośpiechu i ryzyka. Merkury w trygonie z Plutonem pomoże ci wyjaśnić sprawy urzędowe.
Aspekty planet: 4.39 Mars w sekstylu z Uranem, 7.53 Księżyc w trygonie z Wenus, 10.22 Księżyc w trygonie z Saturnem, 12.50 Księżyc w trygonie z Uranem, 13.14 Księżyc w sekstylu z Marsem, 14.02 Merkury w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy towarzyscy i serdeczni. Wysłuchajmy, co mają nam do powiedzenia, razem wpadniemy na dobre pomysły. Warto zacząć coś nowego!

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Będziesz się troszczyć i martwić o przyjaciół, a także zaczniesz pomagać innym. Zbyt wiele odpowiedzialności może cię bardzo zmęczyć. Pamiętaj o własnych potrzebach i odpoczynku.

1.06.2017, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Czas minie dzisiaj szybko, a popołudnie sprzyja odpoczynkowi i zabawie, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac i rodzinnych spotkań, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zdobywaj nowych znajomych. To dobry dzień na hobby i artystyczne wydarzenia, a także większe imprezy lub spotkania towarzyskie.
Uważaj tylko na plotki! Organizm dobrze przyswaja białko. Wenus w trygonie z Saturnem sprzyja kontaktom z przełożonymi i starszymi od nas osobami.
Aspekty planet: 14.42 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 17.23 Wenus w trygonie z Saturnem, 20.14 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. Warto iść do banku lub podpisywać ważne umowy. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię aktywny dzień. Bądź uparty, zdobywaj większe pieniądze lub wpływy. Spotkania z ludźmi i służbowe zabrania przysporzą ci popularności. Pokonasz konkurencję, będziesz zadowolony.

2.06.2017, piątek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc w znaku Panny sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dziś warto zabrać się za większe porządki, rachunki i inne trudne prace. Dobry dzień na wizyty u lekarza, dentysty lub kosmetyczki.
Aspekty planet: 5.09 Księżyc w trygonie z Plutonem, 10.54 Księżyc w trygonie z Merkurym, 17.21 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 23.48 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziś zaprowadź wokół siebie trochę porządku. Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć różne sprawy. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: V Papież
Bez trudu uporasz się z zawodowymi problemami, nawet tymi, które ciągną się od dawna. Dzień sprzyja sprawom urzędowym, a wieczór randkom lub towarzyskim spotkaniom. Powodzenia!

3.06.2017, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 2.03)
Księżyc w znaku Wagi sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko, ludzie będą ciekawscy i zmienni. Dzisiaj liczą się dobre i sympatyczne relacje z innymi. Warto umawiać się na spotkania i załatwiać sprawy, które zależą od czyjegoś uznania. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów.
Wenus w koniunkcji z Uranem sprzyja sztuce i rozrywce. Słońce w trygonie z Jowiszem sprzyja omawianiu spraw finansowych.
Aspekty planet: 9.31 Wenus w koniunkcji z Uranem, 18.12 Słońce w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: Jeden
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Powodzenie ci sprzyja, ale zamiast sprzątać czy gotować, będziesz leniuchować. Możesz liczyć na wyjątkowo pomyślne wiadomości, szczególnie od znajomych z innego miasta lub zza granicy.

4.06.2017, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Znajdź czas dla siebie, zrób porządek w swoim otoczeniu. Zajmij się dzisiaj domowymi sprawami, rozwijaj swoje hobby. Dobry dzień na porządki, większe pranie czy prasowanie. Zrób depilację i piling. Szukaj oszczędności i nie pozwól, aby inni ludzie cię wykorzystywali. Słońce w kwadraturze z Neptunem ostrzega przed oszustami. Mars wkracza do znaku Raka i zmobilizuje cię do rozpoczęcia remontu czy drobnych napraw.
Aspekty planet: 3.43 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 4.33 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 14.51 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 18.13 Słońce w kwadraturze z Neptunem, 18.15 Mars wkracza do znaku Raka.

Wibracja dnia: Dwa
Dwójka to wibracja zgody i miłości. Sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych czy nawet sąsiadów. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Czeka cię dzień bez większych trosk. Sprawy uczuć i miłości będą dziś najważniejsze. Masz również szansę zdobyć uznanie i popularność, jeśli tylko na towarzyskich spotkaniach nie będziesz mówić wyłącznie o swoich sprawach.

Pozycja planet i świateł:
Słońce 07 o 49´ – 14 o 32´ Bliźniąt
Księżyc 22 o 39´ Raka – 24 o 35´ Wagi
Merkury 15 o 12′ – 26 o 32′ Byka
Wenus 22 o 07′ – 28 o 43´ Barana
Mars 25 o 33´ Bliźniąt – 0 o 13´ Raka
Jowisz 13 o 25´ – 13 o 15′ Wagi w retrogradacji
Saturn 25 o 46´ – 25 o 16´ Strzelca w retrogradacji
Uran 26 o 52´ – 27 o 10´ Barana
Neptun 14 o 10′ – 14 o 14´ Ryb
Pluton 19 o 03′ – 18o 56´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
29.05 od g. 8.58 do g. 14.11.
31.05 od g. 13.14 do g. 18.15.
2.06 od g. 23.48 do 3.06 do g. 2.03.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 22-28.05.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w znaku Bliźniąt zapewni nam wiele dobrych pomysłów na spędzanie wolnego czasu i rozwój osobisty. Będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych.

W czwartek 25.05 nów Księżyca w znaku Bliźniąt sprawi, że możemy spotkać na swojej drodze wyjątkową osobą, dostać bardzo ważne zadanie lub wiadomość, która znacząco zmieni naszą obecną sytuację. Wenus w kwadraturze z Plutonem sprawi, że finansowych pokus będzie wiele. Pilnujmy więc portfela i wydatków, żeby starczyło nam na wszystko, co niezbędne. Randki za to będą bardzo udane.

Merkury wciąż przemierza znak Byka i w niedzielę 28.05 ustawi się w sekstylu z Neptunem, co sprzyja nawiązywaniu przyjaźni, flirtów i gorących romansów. Przygotujmy się na towarzyskie i romansowe przygody.

Horoskop tygodniowy

22.05.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc w znaku Barana sprzyja ambitnym zadaniom, ale ludzie są niecierpliwi i atmosfera może być nerwowa. Wydarzenia biec będą szybko, bo nikt nie będzie chciał czekać na innych. Organizm domaga się więcej białka, dostarcz mu go w postaci zdrowych orzechów, pestek słonecznika i roślin strączkowych. Nawadniaj organizm, spaceruj.
Aspekty planet: 11.38 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 16.08 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 20.43 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki doda nam odwagi. Łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły będą nam towarzyszyć przez cały piątek. Dobry dzień na randki i imprezy.

Karta dnia: II Kapłanka
Od rana będziesz bardzo poważny i punktualny. W pracy zajmij się zadaniami, które wymagają koncentracji i dyscypliny. Popołudnie sprzyja udanym zakupom i trosce o urodę. Wiadomości od krewnych poprawią ci humor.

23.05.2017, wtorek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 14.32)
przez cały dzień będziemy energiczni i ambitni. To dobry czas na szybkie decyzje, zrywanie niewygodnych umów, większe imprezy towarzyskie, szukanie nowych pomysłów i okazji, aktywne i energiczne działania, sport. Wyrzucaj stare i niepotrzebne rzeczy, walcz ze szkodnikami, rób przemeblowanie.
Aspekty planet: 00.35 Księżyc w sekstylu z Marsem, 8.14 Księżyc w trygonie z Saturnem, 8.59 Księżyc w koniunkcji z Uranem.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawia, że ludzie stają się bardziej romantyczni i podatni na prośby. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości. Dobry dzień na randki i sztukę.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poznasz niezwykłą osobę lub otrzymasz zaskakującą propozycję. Bądź czujny i dociekliwy, ale w sprawach finansowych zachowaj ostrożność. Dzisiejsze zagadki jutro się wyjaśnią.

24.05.2017, środa
Księżyc w znaku Byka
Bądź dzisiaj dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Rano zabierz się za zakupy lub porządki, po południu rób pranie, przesadzaj rośliny. Jedz warzywa i owoce, ogranicz tłuszcz i cukier.
Aspekty planet: 4.12 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 13.12 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 21.08 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja relaksowi, randkom, towarzyskim spotkaniom. Będziemy bardzo zainteresowani rodzinnych i sąsiedzkimi sprawami, odkryjemy różne sekrety. Dobry dzień na sztukę, randki i podróże.

Karta dnia: IV Cesarz
Podejdź z dystansem do tego, co cię złości i denerwuje. Być może nadszedł już czas na porządki i zmiany w relacjach z ludźmi? Popołudnie sprzyja sztuce i odpoczynkowi.

25.05.2017, czwartek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 14.15)
Nów w znaku Byka sprzyja cierpliwej pracy i dobrej organizacji. To dobry czas na zaczynanie diety. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Ludzie są dla siebie bardziej życzliwi i wyrozumiali. Można prosić o wsparcie lub pomoc. Wenus w kwadraturze z Plutonem ostrzega nas jednak przed zbytnią rozrzutnością i ostrożnym obchodzeniem się z pieniędzmi. Organizm potrzebuje więcej witamin, dostarcz mu je w postaci sałatek.
Aspekty planet: 18.21 Wenus w kwadraturze z Plutonem, 21.44 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki przypomina o tym, co ważne. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej pilnować swoich spraw i interesów. Dobry dzień na pracę, szukanie nowych możliwości, rachunki i zakupy.

Karta dnia: XV Diabeł
Bądź cierpliwy i nie denerwuj się za bardzo na otaczających cię ludzi. Dzień sprzyja sympatycznym spotkaniom, ale lepiej bez potrzeby nie rozmawiaj dziś o cudzych wadach i miłosnych gafach.

26.05.2017, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Aura sprzyja spokojnej pracy i dokładnemu wyjaśnianiu spraw. Współpraca z innymi będzie się dobrze układała. Załatwiaj sprawy związane z pieniędzmi, proś o pomoc i wsparcie. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne, wizytę u fryzjera, zmianę wystroju domu.
Aspekty planet: 11.26 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 12.24 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 21.49 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki sprzyja randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Pod jej wpływem będzie wesoło! Uda się też współpraca z ludźmi,  wprowadzanie w życie  nowych pomysłów.

Karta dnia: I Mag
Przypomnisz sobie o różnych ważnych sprawach. Wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. Wiadomość od miłej osoby poprawi ci humor.

27.05.2017, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 13.24)
Księżyc w znaku Bliźniąt sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie będą bardzo rozmowni i towarzyscy, szybko pójdzie nauka. Dobry dzień na zakupy, podróże, załatwianie spraw na mieście. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 4.20 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 6.52 Księżyc w opozycji z Saturnem, 8.18 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy wyrozumiali i w dobrych humorach. Warto współpracować z innymi, pytać ludzi o zdanie. Relacje z krewnymi lub sąsiadami mogą się dzisiaj bardzo poprawić.

Karta dnia: XX Sąd
Otwarcie pytaj się o wszystko, co tylko cię zainteresuje. Aura sprzyja ważnym przemyśleniom, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich doświadczeniach i pomysłach na przyszłość.

28.05.2017, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Poczujesz ożywienie i chęć spotkania się z ludźmi. Dziś zdobędziesz wiele ciekawych informacji i plotek. Jedz świeże owoce, twój organizm potrzebuje witamin. Merkury w sekstylu z Neptunem przestrzega przed chaosem i dekoncentracją. Zapewnij sobie odpowiednią ilość snu i odpowiednią dla ciebie dietę. Kupuj ubrania, inwestuj w nieruchomości.
Aspekty planet: 9.03 Merkury w sekstylu z Neptunem, 10.56 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 12.07 Księżyc w trygonie z Neptunem, 12.27 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 20.05 Księżyc w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj śmiało pytaj się o ważne sprawy. Łatwo będzie znaleźć rozwiązanie dla rodzinnych i domowych problemów, które ostatnio wymykały się spod kontroli.

Karta dnia: III Cesarzowa
Dzisiaj rozmawiaj o przyszłości i snuj plany na przyszłość. To, co postanowisz będzie zajmować cię i inspirować przez kolejne dni. A wieczorem nadejdzie czas na randkę lub towarzyskie spotkanie.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 1 o 06´ – 07 o 49´ Bliźniąt
Księżyc 8 o 01´ Barana – 22 o 39´ Raka
Merkury 5 o 56′ – 15 o 12′ Byka
Wenus 15 o 54´ – 22 o 07′ Barana
Mars 20 o 51´ – 25 o 33´ Bliźniąt
Jowisz 13 o 44′ – 13 o 25´ Wagi w retrogradacji
Saturn 26 o 13´ – 25 o 46´ Strzelca w retrogradacji
Uran 26 o 31´ – 26 o 52´ Barana
Neptun 14 o 05´ – 14 o 10′ Ryb
Pluton 19o 10´ – 19 o 03′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
23.05 od g. 8.59 do g. 14.32.
24.05 od g. 21.08 do 25.05 do g. 14.15.
27.05 od g. 8.18 do g. 13.24.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 15-21.05.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Planety w tym tygodniu sprzyjają sprawom finansowym. Nie poddawajmy się, gdzieś na pewno są fundusze lub oszczędności, które możemy wykorzystać. Za sprawą opozycji Wenus z Jowiszem oraz Merkurego w Byku szybko zdobędziemy środki lub pieniądze, aby zrealizować najpilniejsze potrzeby i zacząć nowe projekty.

We wtorek 16.05 Merkury wkracza do znaku Byka i pomoże nam w zrealizowaniu artystycznych, promocyjnych i dekoracyjnych planów. Przestaniemy się buntować, a zaczniemy negocjować i dogadywać się w każdej sprawie.

W piątek 19.05 trygon Saturna z Uranem zdyscyplinuje nas w sprawach związku i uczuć. Ktoś będzie chciał, żebyśmy się określili i sprecyzowali swoje nastawienie czy emocje. Warto być lojalnym i wykazać się opiekuńczością. Opozycja Wenus z Jowiszem przypomni nam o długach, zaległych płatnościach czy obowiązkach, jakich się podjęliśmy wobec naszych dzieci, partnerów czy rodziny.

W sobotę 20.05 Słońce wkracza do znaku Bliźniąt. Na porządki i ćwiczenia fizyczne nie będziemy mieć czasu i ochoty. Zajmiemy się odpoczynkiem, układaniem zdjęć z rodzinnych spotkań, zatęsknimy za ciepłem i letnią atmosfera.

Horoskop tygodniowy

15.05.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 4.23 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 11.50 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 12.10 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 22.23 Księżyc w koniunkcji z Plutonem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprawi, że chętnie zrezygnujemy z przedsięwzięć, których nie lubimy robić. Słuchaj swojego serca, baw się i odpoczywaj. Idealny dzień na kreatywne pomysły, randki, wakacyjne wyjazdy.

Karta dnia: 0 Głupiec
Będziesz niesforny, pomysłowi i bardzo energiczny. Za biurkiem lub w szkolnej ławce trudno ci będzie wytrzymać. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub jeździć na rowerze.

16.05.2017, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 19.49)
Merkury wkracza do znaku Byka, co sprawi, że będziesz bardziej pracowity. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, dbaj o skórę, rób peeling, zaczynaj dietę. Unikaj tłuszczu i alkoholu.
Aspekty planet: 6.06 Merkury wkracza do znaku Byka, 11.16 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 12.22 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 20.54 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki sprzyja sprawom domowym i oszczędnym zakupom. Dzisiaj zadbaj o rodzinę i zrób porządki. Zadbaj też o zdrowie i nie ryzykuj. Dzisiaj warto zwolnić tempa i odzyskać równowagę.

Karta dnia: IV Cesarz
Poświęć dzień na pracę i zwyczajne obowiązki. Im więcej uda się załatwić, tym więcej będziesz miał wolnego czasu. Wieczorem przypływ dobrego humoru.

17.05.2017, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Dzień przyniesie nam nowe wyzwania, którym bez problemu sprostamy. Będziemy weseli i towarzyscy. Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W domu wietrz pokoje, zmieniaj firanki, ścieraj kurze. Organizm domaga się więcej węglowodanów. Oszczędzaj nogi, masuj łydki, rób ćwiczenia rozciągające mięśnie.
Aspekty planet: 20.08 Księżyc w sekstylu z Wenus, 23.15 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia:  Pięć
Wibracja Piątki przypomni nam o odpoczynku i rozrywce. Będziemy dzisiaj twórczy, energiczni i bardzo pomysłowi. Dobry dzień na spotkania z przyjaciółmi, wakacyjne wycieczki i dobrą zabawę.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Dzisiaj może się to spełnić. Karta Gwiazda pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Bądź odważny i pewny siebie!

18.05.2017, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Lepiej dzisiaj odpocząć, zająć się własnymi sprawami, zamiast zaczynać nowe przedsięwzięcia. Do pracy czy nauki sportu trudno się będzie zmusić. Udadzą się za to zakupy, podróże będą ciekawe. Księżyc w Wodniku sprzyja kontaktom z młodszymi osobami. Organizm potrzebuje tłuszczu, ale unikaj frytek i tłustych potraw.
Aspekty planet: 7.38 Księżyc w trygonie z Marsem, 23.00 Księżyc w sekstylu z Uranem, 23.05 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja pracy, dlatego warto skupić się na sprawach zawodowych. Zebrania i spotkania z ludźmi będą udane, każdy będzie pilnować swoich spraw. Także w bankach i urzędach więcej dzisiaj załatwisz.

Karta dnia: I Mag
Od samego rana będziesz pomysłowy i ciekawski. Karta Mag sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości, a także niespodziewanym spotkaniom z ważnymi osobami.

19.05.2017, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 5.51)
Kwadra Księżyca sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na wiosenną wycieczkę. Saturn w trygonie z Uranem zapowiada ważne wydarzenia w sferze finansów i spraw zawodowych. Wenus w opozycji z Jowiszem sprzyja nowym znajomościom, dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Wytrzep dywany i wycieraczkę, unikaj prania i pastowania. Unikaj cukru i przetworzonych tłuszczów. Zadbaj o stopy, idź na pedicure.
Aspekty planet: 2.32 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 8.14 Saturn w trygonie z Uranem, 11.37 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 16.11 Wenus w opozycji z Jowiszem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Możesz zdobyć ciekawe informacje, dlatego pobuszuj w Internecie, zadzwoń do starych znajomych. Warto poświęcić popołudnie na porządki w ważnych papierach.

Karta dnia: XV Diabeł
Licz pieniądze i szukaj szansy na wzbogacenie się. Skorzystasz z trafnej rady księgowej lub w pracy zabłyśniesz rozwiązaniem, które przyniesie wiele oszczędności.

20.05.2017, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc w znaku Ryb sprzyja dobrym pomysłom na uporanie się z kłopotami, pomaganiu innym, opiece nad rodziną, nabieraniu sił. Mimo tego uważaj, łatwo będzie zaspać lub spóźnić się na ważne spotkania. W domu rób drobne porządki, a po południu idź na zakupy lub zajmij się swoim hobby. Warto się wyspać i zregenerować siły, możesz iść na basen lub do sauny.
Aspekty planet: 7.50 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 17.04 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 18.28 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 22.30 Słońce wchodzi do znaku Bliźniąt.

Wibracja dnia: Osiem
Ósemka sprawi, że będziemy w nastroju do zajmowania się finansami. Nawet w domu znajdziemy dokumenty do uporządkowania i rachunki do zrobienia. Dobry dzień także na medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przed tobą dzień pełen wzruszeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. Znajdź czas na randkę, a jeśli jesteś samotny, to szukaj nowej miłości.

21.05.2017, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.10)
Korzystaj z romantycznej aury dnia, pozwól sobie na odpoczynek, realizację niecodziennych aktywności, leżenie na kanapie czy spotkanie ze znajomymi. Księżyc w Rybach sprzyja kulturalnym rozrywkom i godzeniu się z ludźmi. Nie planuj na dzisiaj ambitnych zadań, bo możesz szybko zrezygnować z porządkowania szafy czy pomylić cię podczas robienia zaległych rachunków.
Aspekty planet: 5.39 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 13.11 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziewiątka to wibracja, która pomaga odsunąć od siebie niepotrzebne kłopoty. Pod jej wpływem uda się odzyskać siły i spokój ducha. Unikaj ryzyka, regeneruj siły. Dobry dzień na porządki i kończenie starych spraw.

Karta dnia: XX Sąd
Zaczniesz zastanawiać się nad zmianą stylu życia na bardziej ekologiczny, poszukasz informacji na temat nowych źródeł energii. A wszystko to po to, aby całej twojej rodzinie było zdrowie i wygodniej.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 24 o 21´ Byka – 1 o 06´Bliźniąt
Księżyc 9 o 06´ Koziorożca – 8 o 01´ Barana
Merkury 29 o 01′ Barana – 5 o 56′ Byka
Wenus 10 o 13′ – 15 o 54´ Barana
Mars 16 o 08´ – 20 o 51´ Bliźniąt
Jowisz 14 o 11´ – 13 o 44′ Wagi w retrogradacji
Saturn 26 o 38´ – 26 o 13´ Strzelca w retrogradacji
Uran 26 o 10´ – 26 o 31´ Barana
Neptun 13 o 59′ – 14 o 05´ Ryb
Pluton 19 o 59′ – 19o 10´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
16.05 od g. 12.22 do g. 19.49.
19.05 od g. 2.32 do g. 5.51.
21.05 od g. 5.39 do g. 12.10.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 8-14.05.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami emocjonujący tydzień. Księżyc zmierza do pełni w znaku Skorpiona 10.05, dlatego przygotujmy się na ważne wydarzenia w życiu uczuciowym i rodzinnym.

We wtorek 9.05 Słońce w trygonie z Plutonem wspomaga wszelkiego rodzaju terapie naturalne, przyspiesza rehabilitację i zapewnia siły do nowych zawodowych wyzwań. Barany powinny uważać na kontuzje i stłuczki.

W środę 10.05 Merkury w koniunkcji z Uranem. Popołudnie poświęćmy na odpoczynek i intelektualne rozrywki. Dowiemy się czegoś nowego o świecie, co pozwoli nam zyskać sympatię lub szacunek bliskich. Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona pomoże nam dotrzeć do wartościowych ludzi, ważnych informacji i zdobyć potrzebne dokumenty lub poparcie wpływowych ludzi.

W czwartek 11.05 Merkury w trygonie z Saturnem skłoni nas do zajęcia się wyglądem, kondycją, zdrowiem, a przede wszystkim dietą. Wykreślmy z jadłospisu tłuste i słodkie rzeczy, a szybko stracimy zbędne kilogramy. Mars w kwadraturze z Neptunem ostrzega, że powinniśmy być bardziej ostrożni i oszczędni. Działajmy zgodnie z planem, nie poddawajmy się intuicji czy przeczuciom. Ryby będą zadowolone z obrotu spraw rodzinnych.

W piątek 12.05 Mars w trygonie z Jowiszem zachęci nas do aktywnego odpoczynku, doda sił i odwagi. To dobry dzień, aby zaczynać dietę, pokonywać przeciwników i podnosić wyżej poprzeczkę we wszystkim, co robimy.

Horoskop tygodniowy

8.05.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Możesz narzekać na problemy żołądkowe, dlatego bardzo uważaj, co jesz. Nie szarżuj na rowerze lub nie chodź na długie spacery, bo twój organizm będzie mniej odporny na zmiany pogody. Unikaj słodyczy, szczególnie wieczorem, bo możesz przybrać na wadze. Idź na spacer, odpocznij, unikaj stresu.
Aspekty planet: 1.00 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 9.56 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 21.41 Księżyc w opozycji z Merkurym, 22.47 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja dnia: Pięć
Piątka pomoże nam bezboleśnie wrócić do pracy, bo sprzyja randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Warto zacząć dziś coś nowego. Także w interesach duże powodzenie.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

9.05.2017, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 7.00)
Dobry czas na pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, wypowiadanie umów, szukanie oszczędności i zrywanie niechcianych znajomości. Unikajmy ciężkich obowiązków, bo nie znajdziemy do nich pomocników. Organizm potrzebuje białka, przypraw potrawy słodką papryką, jedz rośliny strączkowe. Unikaj depilacji i farbowania włosów. Słońce w trygonie z Plutonem sprzyja regeneracji sił.
Aspekty planet: 00.58 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 20.23 Słońce w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: Sześć
Szóstka to wibracja opieki, rodziny i dbania o dom. Pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, uczy jak skutecznie troszczyć się o innych ludzi. Dobry dzień na porządki i gotowanie.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

10.05.2017, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona o g. 23.42 sprawi, że poczujesz, że masz wszystkiego dość. Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Posprzątaj swoje miejsce pracy, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. Gotuj, piecz ciasta, unikaj mycia podłogi i prania. Wcieraj w ciało balsamy ujędrniające, bierz witaminy i suplementy. Dostarcz organizmowi dużo wody mineralnej. Merkury w koniunkcji z Uranem sprzyja niespodziewanym wizytom.
Aspekty planet: 7.19 Merkury w koniunkcji z Uranem, 10.39 Księżyc w trygonie z Neptunem, 21.28 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 23.42 Księżyc w opozycji ze Słońcem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj śmiało pytaj się o ważne sprawy. Łatwo będzie znaleźć rozwiązanie dla rodzinnych i domowych problemów, które ostatnio wymykały się spod kontroli.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

11.05.2017, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 18.59)
Zabierz się za porządki i rachunki, szukaj oszczędności. Zadbaj o zdrowie. Mars w kwadraturze z Neptunem może narazić cię na kontuzję, unikaj więc ryzykownych działań. Na randce unikaj pretensji i zazdrości. Merkury w trygonie z Saturnem sprzyja kończeniu starych spraw. Wyjaśniaj miłosne nieporozumienia. Unikaj prania i mycia podłóg, zajmij się gotowaniem. Nie farbuj włosów, ani nie maluj paznokci. Regeneruj siły, unikaj ryzyka, dbaj o pęcherz i nerki.
Aspekty planet: 19.51 Mars w kwadraturze z Neptunem, 22.14 Merkury w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja sprawom finansowym. Dzisiaj rób rachunki, wysyłaj przelewy, a także rób zakupy, bo uda się zaoszczędzić. Dobry dzień na ważne spotkania, a także podpisywanie umów i składanie różnych wniosków w urzędach lub bankach.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

12.05.2017, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Mars w trygonie z Jowiszem sprawi, że będziemy towarzyscy i otwarci na problemy innych. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, uczyć się, podróżować. Randki i kulturalne wydarzenia miną w dobrej atmosferze. Zakupy będą udane. Odkurz dom, pal kadzidełka. Dobieraj kolorowe kosmetyki, kupuj kremy i ozdoby do włosów. Nadmiar energii wyładuj w sporcie lub zostań w pracy po godzinach.
Aspekty planet: 11.40 Księżyc w trygonie z Wenus, 12.18 Mars w trygonie z Jowiszem, 23.08 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 23.57 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziewiątka to wibracja doświadczenia i mądrości. Dzisiaj możesz dostrzec rozwiązania, jakie wcześniej nie wpadły ci do głowy. Rozmawiaj z osobami, które są dla ciebie autorytetem, kończ stare sprawy.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

13.05.2017, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Czeka cię pracowity dzień. Zdobędziesz uznanie szefa czy ważnej osoby dzięki punktualności i przestrzeganiu zasad. Uważaj jednak, aby nie być zbyt krytycznym wobec nowych pomysłów. Popołudnie sprzyja trosce o kondycję i zdrowie. Tematów do poważnych przemyśleń dostarczy ci rozmowa z dietetykiem, prawnikiem lub lekarzem.
Aspekty planet: 00.44 Księżyc w opozycji z Marsem, 23.45 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki sprzyja odkrywczym pomysłom i łamaniu schematów. Postaraj się spędzić ten dzień aktywnie, bo ruch poprawi ci humor. Jeśli zajmujesz się sztuką, poczujesz wielki przypływ twórczego natchnienia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziesz bardziej niż inne znaki zodiaku senny i niespokojny. Zamiast męczyć się na siłowni lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

14.05.2017, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc nie sprzyja nowym zadaniom. Lepiej odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Gorszy dzień na randki i towarzyskie spotkania. Lubie nie będą dla siebie wyrozumiali, dlatego nie proś dzisiaj o pożyczki czy przysługi. Możesz robić drobne domowe porządki.
Aspekty planet: 00.56 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 4.14 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy myśleć o innych ludziach. To wibracja zrozumienia dla cudzych problemów. Dzisiaj nawiążesz nowe znajomości, spotkasz się ze znajomymi, a w pracy łatwiej będzie współpracować z ludźmi.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Próżny kurs Księżyca:
9.05 od g. 00.58 do g. 7.00.
10.05 od g. 23.42 do 11.05 do g. 18.59.
14.05 od g. 4.14 do g. 7.37.

Udanego tygodnia!