Miesięczne archiwum: Czerwiec 2017

Horoskop tygodniowy 3-9.07.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami emocjonujący tydzień. Księżyc zmierza do pełni, a Wenus i Merkury zmieniają znak swojego pobytu. Oczekujmy nowych wiadomości i ciekawych spotkań.

W środę 5.07 Merkury w kwadraturze z Uranem nie sprzyja zabawom, wydawaniu pieniędzy i spotkaniom z nieznajomymi osobami. Wenus wkroczy do znaku Bliźniąt i wpłynie na nas pozytywnie. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Jeśli ktoś roni coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu.

W czwartek 6.07 Słońce w kwadraturze z Jowiszem sprawi, że ktoś przedstawi nam pomysł, na który sami nie wpadliśmy, a który uratuje nas przed trudną sytuacją finansową.  Powinniśmy wziąć sobie do serca rady doświadczonych przyjaciół. Słońce w trygonie z Neptunem radzi zająć się sprawami rodziny. Odtwórz drzewo genealogiczne, nie bój się zadawać trudnych pytań starszym krewnym. Dzięki temu ocalisz od zapomnienia wiele ważnych spraw, które cię ukształtowały. Merkury wkracza do znaku Lwa i pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmuj decyzje, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i maile.

W piątek 7.07 Merkury w sekstylu z Wenus sprzyja towarzyskim spotkaniom i wysyłaniu ważnych wiadomości.

W niedzielę 9.07 pełnia Księżyca w znaku Koziorożca doda nam sił i energii. Bądźmy przygotowani na nowości, nie przywiązujmy się do z góry ustalonych planów, bo w ten dzień wszystko się może zdarzyć. Nowe wiadomości mogą niejednego zaskoczyć.

Horoskop tygodniowy

3.07.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Możesz być nerwowy, a nawet podejrzliwy. Ktoś może cię zdenerwować i skłonić do pesymistycznych przemyśleń. Dzień sprzyja kończeniu różnych spraw, które wydają się ci nużące i niekorzystne finansowo. Warto policzyć oszczędności i zastanowić się nad korzystniejszym sposobem ich ulokowania. Złość i nadmiar energii wyładuj w sporcie, na spacerze, podczas jazdy rowerem.
Aspekty planet: 18.45 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 23.15 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

4.07.2017, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzień będzie udany, ale aura nie sprzyja zaczynaniu dalekich podróży, a także podpisywaniu ważnych umów. Nie bierz pożyczek lub kredytów. Możesz jednak  znaleźć błąd, którego nie spostrzegłeś wcześniej. Zajmij się sobą i nie żałuj sobie niczego! Dzisiaj dbaj o siebie, nawilżaj skórę. W sklepach klienci będą wyjątkowo marudni i niezdecydowani.
Aspekty planet: 7.28 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 9.57 Księżyc w trygonie z Marsem.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

5.07.2017, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 7.07)
Dzień sprzyja pracy, a także dbaniu o zdrowie i urodę. Zapragniemy otoczyć się  luksusem, dlatego podczas zakupów nie daj się dzisiaj ponieść emocjom. Merkury w kwadraturze z Uranem sprzyja zmianie strategii i zaczynaniu nowych spraw. Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt, dlatego w sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości. Zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer.
Aspekty planet: 2.11 Wenus wkracza do znaku Bliźniąt, 2.51 Merkury w kwadraturze z Uranem, 3.34 Księżyc w trygonie z Merkurym, 7.38 Księżyc w opozycji z Wenus.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

6.07.2017, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Merkury wkracza do znaku Lwa, udadzą się więc randki, towarzyskie spotkania i wyjścia do kina lub teatru. Słońce w trygonie z Neptunem i w kwadraturze z Jowiszem nastawi nas romantycznie do życia. Lepiej dziś uważać podczas transakcji finansowych czy podpisywania umów, bo ktoś może nas naciągnąć na większe wydatki lub nawet oszukać.
Aspekty planet: 2.19 Merkury wkracza do znaku Lwa, 2.45 Słońce w trygonie z Neptunem, 4.43 Słońce w kwadraturze z Jowiszem, 11.46 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 11.58 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo ie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

7.07.2017, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 19.44)
Będziesz mieć dużo energii i nabierzesz ochoty, aby przeżyć coś nowego. Księżyc sprzyja randkom i ważnym decyzjom osobistym. Wykorzystaj ten dzień, aby wprowadzić w życie trochę radości. Merkury w sekstylu z Wenus pomoże nam w zrobieniu dobrego wrażenia na ważnych osobach. To dobry dzień na wysyłanie listów, rozmowy i spotkania. Organizm potrzebuje więcej witamin, mikroelementów i białka.
Aspekty planet: 5.33 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 15.18 Merkury w sekstylu z Wenus, 16.11 Księżyc w trygonie z Uranem.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

8.07.2017, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Przed nami niespokojny dzień. Nie daj się sprowokować do kłótni i unikaj ryzykownych decyzji, a unikniesz przykrości. Ktoś przypomni ci o niezałatwionych sprawach, szybko nadrób zaległości. Trzymaj jednak emocje na wodzy i bądź wyrozumiały dla błędów popełnianych przez innych. Podczas spacerów i uprawiania sportu uważaj, dzisiaj łatwo o stłuczki i kontuzje.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, weekend przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

9.07.2017, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca zwróci naszą uwagę na sprawy poważne i mimo wolnego dnia warto poruszyć je przy rodzinnym obiedzie. Planujmy kilka miesięcy do przodu, szukajmy oszczędności, omawiajmy rodzinne sprawy. Dzień sprzyja dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, zrób peeling, zaczynaj dietę. Unikaj tłuszczu i alkoholu.
Aspekty planet: 00.04 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 00.44 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 6.06 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 8.05 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 17.40 Księżyc w opozycji z Marsem.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 11 º 16´ – 17 º 56´ Raka
Księżyc 3 º 32´ Skorpiona – 27 º 10´ Koziorożca
Merkury 24 º 18′ Raka – 7 º 05′ Lwa
Wenus 27 º 48´ Byka – 5 º 30′ Bliźniąt
Mars 18 º 38´ – 23 º 12´ Raka
Jowisz 14 º 01′ – 14 º 33´ Wagi
Saturn 23 º 15´ – 22 º 47´ Strzelca w retrogradacji
Uran 28 º 08´ – 28 º 17´ Barana
Neptun 14 º 12´ – 14 º 07′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18º 18´ – 18 º 08′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.07 od g. 3.34 do g. 7.07.
7.07 od g. 16.11 do g. 19.44.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 26.06-2.07.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Raku sprzyja załatwianiu rodzinnych spraw, domowym porządkom i remontom oraz badaniu przeszłości. Warto poświęcić więcej czasu bliskim. Dobry tydzień na aktywny relaks i krótki urlop. Merkury zapewni nam dostęp do ważnych i pouczających informacji. Warto zadawać pytania, szukać nowych kontaktów i znajomych, a nasze codzienne problemy szybko się rozwiążą.

W poniedziałek 26.06 Mars w trygonie z Neptunem zachęca nas do beztroski i realizacji szalonych pomysłów. Pomysły na wakacyjne wyjazdy będą wyjątkowo wyszukane i pomysłowe. Warto bawić się i odpoczywać w większym gronie.

We wtorek 27.06 Merkury w kwadraturze z Jowiszem sprzyja podróżom, nauce i komunikacji. Możemy więc spodziewać się dobrych wiadomości finansowych oraz liczyć na wsparcie i pomoc ludzi wokół nas.

W środę 28.06 Merkury w trygonie z Neptunem sprzyja sprawom duchowym, sztuce i rozrywce na wysokim poziomie. Osoby kochliwe mogą spotkać wyjątkową osobę, która zawróci m w głowie. Merkury w koniunkcji z Marsem obudzi w nas determinacje i siłę woli do działania. Warto podejmować się cięższych prac fizycznych, ćwiczyć, być wytrwałym, bo szybko czekać nas będzie nagroda.

W piątek 30.06 Merkury w opozycji z Plutonem ostrzega nas przed osobami, które chcą się na nas wzbogacić. Nie udzielajmy pożyczek, a i sami możemy mieć trudność z dostaniem kredytu czy czegoś w promocji.

W niedzielę 2.07 Mars w  opozycji z Plutonem ostrzega przez konfliktami.

Horoskop tygodniowy

26.06.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 00.06)
Księżyca w znaku Lwa trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. W południe zapragniemy odmiany, ogarnie nas buntowniczy nastrój, możemy zmienić poranne plany. Chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w różne gry. Mars w trygonie z Neptunem pomoże nam znaleźć nowe hobby, uzyskać wsparcie w ważnej sprawie, wyjść cało z uczuciowych tarapatów.
Aspekty planet: 8.18 Mars w trygonie z Neptunem, 22.42 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: II Kapłanka
Dzień sprzyja spokojnej pracy. Będziesz systematyczny i dobrze zorganizowany, a to sprzyja sukcesom. Po południu nabierzesz ochoty na towarzyskie spotkania i artystyczne atrakcje.

27.06.2017, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Uwaga, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni, bo ludzie będą ze sobą rywalizować. Merkury w kwadraturze z Jowiszem zachęca jednak do zakupów, rozpoczynania remontu, krótkich podróży i nauki. Warto negocjować ceny czy warunki umowy, ludzie na skutek rozmów będą skłonni do ustępstw. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 12.29 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 15.38 Księżyc w trygonie z Saturnem, 20.20 Merkury w kwadraturze z Jowiszem, 23.11 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo dzięki pomocy wibracji Siódemki możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poczujesz przypływ animuszu, od rana będziesz miał dobre pomysły. Dlatego warto ruszyć się z domu, odwiedzić znajomych lub iść na zakupy. Karta Kochankowie sprzyja dzisiaj nowym znajomościom, flirtom i zabawie.

28.06.2017, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 2.41)
Czeka nas pracowity dzień. Ktoś może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Z niczym się dzisiaj nie spiesz i ułóż dobry plan dnia, a ze wszystkim sobie poradzisz. Ważne sprawy załatwiaj rano. Merkury w trygonie z Neptunem i w koniunkcji z Marsem nastawi nas bojowo do życia i pozwoli znaleźć genialne rozwiązanie pewnej trudnej sprawy. Zrób porządki, wyrzuć stare i niepotrzebne rzeczy.
Aspekty planet: 2.22 Merkury w trygonie z Neptunem, 15.03 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 21.50 Merkury w koniunkcji z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: VII Rydwan
Pośpiech i stres może się negatywnie odbić na twoim nastroju. Postaraj się znaleźć czas na spokojny posiłek i odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a ty nie będziesz miał ochoty na dyskusję.

29.06.2017, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Bacznie rozglądaj się wokół siebie. Wiele możesz zyskać, jeśli będziesz bardziej uprzejmy dla bliźnich. Możliwe są wspaniałe znajomości i kuszące propozycje. Dzień sprzyja odważnym decyzjom zawodowym i finansowym. Ktoś ci pomoże, jeśli głośno powiesz, czego potrzebujesz. Jedz więcej warzyw korzennych i witamin.
Aspekty planet: 3.57 Księżyc w opozycji z Neptunem, 7.30 Księżyc w sekstylu z Marsem, 8.43 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 11.31 Księżyc w trygonie z Plutonem, 20.51 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 22.34 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Ten dzień przeznacz na ważne zadania i nie odkładaj niczego na później. Karta Gwiazda bardzo ci pomaga. Im więcej teraz zrobisz i zdziałasz, tym więcej wolnego czasu będziesz miał dla siebie i na swoje przyjemności.

30.06.2017, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 9.01)
Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Merkury w opozycji z Plutonem radzi być ostrożnym wobec nieznajomych i nie zwierzać się ze swoich tajemnic czy sekretnych planów. Poćwicz jogę, pilates lub zrób rozciąganie.
Aspekty planet: 2.35 Merkury w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Sprzyja ci powodzenie w miłości. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych ludzi. Możesz dziś wyznawać swoje uczucia i prosić drugą osobę, aby spełniła twoje marzenia.

1.07.2017, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Bądź otwarty na zmiany i zaproszenia. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Zaufaj intuicji i nie bójcie się mówić o swoich spostrzeżeniach i poglądach. Rozmowa z kimś młodszym sprawi, że zmienisz pogląd na ważną sprawę. Spacer w towarzystwie sympatycznej osoby przywróci ci wewnętrzną równowagę.
Aspekty planet: 2.51 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 11.31 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 19.03 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 20.05 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dwójka nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: I Mag
Czeka cię sympatyczny dzień. Chętnie pobawisz się z dziećmi, zajmiesz się sztuką lub rytuałami. Łatwo będziesz ulegać swoim zachciankom, nie przesadzaj z wydatkami na kosmetyki i ubrania.

2.07.2017, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 18.59)
Mars w opozycji z Plutonem może postawić na twojej drodze osoby kłótliwe i konfliktowe. Bądź przygotowany na odpieranie argumentów. Organizm potrzebuje spaceru, większej dawki powietrza i porządnego ciepłego posiłku w ciągu dnia. Pielęgnuj rośliny, przycinaj liście. Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo możesz mieć problemy z dotrzymaniem danego wcześniej słowa.
Aspekty planet: 4.15 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 5.47 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 14.02 Mars w opozycji z Plutonem, 15.16 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Aura sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast na obiad z teściami, możesz zdecydować się na szaloną wycieczkę. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz miał bardzo ambitne pomysły, ale nie staraj się robić kilku rzeczy na raz. W domu unikaj konfliktów i szukaj nowych sprzymierzeńców, bo weekendowa aura będzie sprzyjać odpoczynkowi i randkom.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 4 º 35´ – 11 º 16´ Raka
Księżyc 1 º 09´ Lwa – 3 º 32´ Skorpiona
Merkury 9 º 58′ – 24 º 18′ Raka
Wenus 20 º 15′ – 27 º 48´ Byka
Mars 14 º 04´ – 18 º 38´ Raka
Jowisz  13 º 37´ – 14 º 01′ Wagi
Saturn 23 º 44´ – 23 º 15´ Strzelca w retrogradacji
Uran 27 º 56´ – 28 º 08´ Barana
Neptun 14 º 14′ – 14 º 12´ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 28′ – 18º 18´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
25.06 od g. 20.44 do 26.06 do g. 00.06.
27.06 od g. 23.11 do 28.06 do g. 2.41.
29.06 od g. 22.34 do 30.06 do g. 9.01.
2.07 od g. 15.16 do g. 18.59.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 19-25.06.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami duże zmiany. Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Bliźniąt i zaraz wkroczy do znaku Raka. Nasze podejście do wielu spraw zacznie być bardziej emocjonalne. Postarajmy się oddzielić uczucia od faktów, żeby nie popełnić błędu.

We wtorek 20.06 Merkury w sekstylu z Uranem sprzyja ludziom przedsiębiorczym, nowatorskim i kreatywnym. To dobry dzień na reperację zepsutych sprzętów i przegląd samochodu czy roweru. Wenus w sekstylu z Neptunem sprzyja rozwijaniu romantycznych znajomości. Warto odezwać się do kogoś bliskiego naszemu sercu. Randki i spotkania towarzyskie będą wyjątkowo serdecznie.

W środę 21.06 Słońce wkroczy do znaku Raka i rozpocznie się astronomiczne lato. To wyjątkowy dzień w roku, warto więcej uwagi poświęcić swoim bliskim, rodzinie i znaleźć moment na relaks i spacer. Merkury wkroczy do znaku Raka i utworzy koniunkcję ze Słońcem. To dobry dzień na spotkania z przyjaciółmi, prezentowanie swoich talentów artystycznych i dekorowanie mieszkania.

W sobotę 24.06 Wenus w trygonie z Plutonem sprzyja godzeniu zwaśnionych stron i łagodzeniu sporów. Ktoś będzie się domagał uwagi i spotkania. Warto dać szansę komuś, kto od dawna ubiega się o nasze względy. Nów Księżyca w znaku Raka nastroi nas refleksyjnie i melancholijnie do życia. Nie warto nigdzie się spieszyć ani robić ambitnych planów, bo w ostatniej chwili lenistwo może wygrać i pogrążymy się w błogim nicnierobieniu.

W niedzielę 25.06 Mars w kwadraturze z Jowiszem sprawi, że będziemy niespokojni, a nawet trochę zagubieni. Nie zgadzajmy się na nic, jeśli mamy wątpliwości! Jesteśmy bardziej niż zwykle podatni na emocje i prośby. Unikajmy ryzykownych sytuacji.

Horoskop tygodniowy

19.06.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 23.52)
Zaplanuj wszystko dobrze i trzymaj się tego, co jest najważniejsze, bo możesz mieć za dużo spraw na głowie, a ludzie będą na ciebie spychać swoje obowiązki. Bądź niezależny i nie wdawaj się w z nikim w dyskusje, bo możesz narobić sobie wrogów.
Aspekty planet: 4.36 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 14.07 Księżyc w trygonie z Saturnem, 17.19 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 20.05 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 21.41 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła! To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, otwierać sklep, kupować samochody lub maszyny. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Nie poddawaj się jeszcze atmosferze wakacji. Czeka cię ważna rozmowa, która może zdecydować o twojej zawodowej przyszłości.

20.06.2017, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Warto się ruszać, bo aura sprzyja aktywności fizycznej. Udadzą się zakupy i podróże, a także różne ważne wizyty. Łatwo dziś będzie zawierać nowe znajomości, bo ludzie nie będą nieśmiali i skryci. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj dekoracje. Jedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po owoce. Wenus w sekstylu z Neptunem sprzyja zabiegom upiększającym. Merkury w sekstylu z Uranem zapewni ci nowe pomysły na rozwiązywanie problemów.
Aspekty planet: 10.25 Wenus w sekstylu z Neptunem, 11.30 Merkury w sekstylu z Uranem, 17.20 Księżyc w sekstylu z Marsem, 23.24 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Dziś zaprowadź wokół siebie trochę porządku. Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć różne sprawy. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

21.06.2017, środa
Księżyc w znaku Byka
Poczujemy przypływ energii. O godzinie 6.24 Słońce wkroczy do znaku Raka i rozpocznie się astronomiczne lato. To dobry dzień na godzenie się z ludźmi, spędzenie czasu w gronie bliskich, odpoczynek. Merkury wejdzie do znaku Raka i pomoże nam się uporać z urzędowymi sprawami. Słońce w koniunkcji z Merkurym sprzyja osobom na ważnych rozmowach o pracę oraz tym, którzy są w podróży.
Aspekty planet: 00.24 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 6.24 Słońce wkracza do znaku Raka, 6.25 Księżyc w trygonie z Plutonem, 11.57 Merkury wkracza do znaku Raka, 16.14 Słońce w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

22.06.2017, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od g. 00.44)
Łatwo zdobędziemy ważne informacje i skłonimy ludzi do współpracy. Osoby młodsze pomogą w trudnych sprawach. Wybierz się na wyprzedaże, szukaj ofert tanich wycieczek i zniżek na bilety, dziś możesz upolować duże przeceny. Organizm domaga się więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów. Mimo początku klata nie zaniedbuj ciepłych posiłków.
Aspekty planet: 22.04 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 23.18 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: Ósemka Buław
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

23.06.2017, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc w Bliźniętach sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady ze współpracownikami. Wybierz się na wycieczkę, na rolki lub rower. W ogrodzie przesadzaj rośliny, przycinaj, rób ogrodowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 14.30 Księżyc w opozycji z Saturnem, 20.45 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Trójka sprzyja zdobywaniu wiadomości. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: Piątka Kielichów
Dzień przyniesie wyjaśnienie pewnej rodzinnej sprawy związanej z młodszymi dziećmi lub krewnymi.

24.06.2017, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od g. 00.04)
Nów Księżyca w znaku Raka sprzyja wyciszeniu, odpoczynkowi i spotkaniom z przyjaciółmi. Warto poczytać, zająć się swoim hobby, oderwać się od prozy życia. Wenus w trygonie z Plutonem pomoże nam wybaczyć tym osobom, które nie zachowywały się wobec nas uczciwie. Organizm potrzebuje więcej płynów w postaci wody mineralnej i zup. Ostrożnie z aktywnością fizyczną, będziemy narażeni na kontuzje.
Aspekty planet: 4.30 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 10.12 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 10.59 Wenus w trygonie z Plutonem, 21.09 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 21.35 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 22.41 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się sztuką, rozrywką i hobby.

Karta dnia: VIII Siła
Dzień sprzyja uprawianiu sportów i zabawie na świeżym powietrzu. Ośmiel się i spróbuj poćwiczyć sporty, o których zawsze marzyłeś, ale brakowało ci odwagi.

25.06.2017, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Odpocznij i znajdź czas tylko dla siebie. Mimo wolnego dnia każdy coś będzie od ciebie chciał. Mars w kwadraturze z Jowiszem zmusi nas do rozwiązywania trudnych spraw, rywalizacji i narazi nas na ryzyko konfliktu. Zanim wejdziesz z kimś w dyskusję, dobrze się zastanów, czy chcesz cały dzień poświęcić na kłótnię. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 5.29 Księżyc w opozycji z Plutonem, 6.56 Księżyc w sekstylu z Wenus, 8.07 Mars w kwadraturze z Jowiszem, 20.44 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: As Denarów
As Denarów sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Dziś odzyskasz wigor i energię.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 27 º 54´ Bliźniąt – 4 º 35´ Raka
Księżyc 17 º 07´ Barana – 1 º 09´ Lwa
Merkury 24 º 42′ Bliźniąt – 9 º 58′ Raka
Wenus 12 º 51´ – 20 º 15′ Byka
Mars 9 º 28´ – 14 º 04´ Raka
Jowisz 13 º 21′ – 13 º 37´ Wagi
Saturn 24 º 15´ – 23 º 44´ Strzelca w retrogradacji
Uran 27 º 43´ – 27 º 56´ Barana
Neptun 14 º 16´ – 14 º 14′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18º 38´ – 18 º 28′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
19.06 od g. 21.41 do g. 23.52.
21.06 od g. 6.25 do 22.06 do g. 00.44.
23.06 od g. 20.45 do 24.06 do g. 00.06.
25.06 od g. 20.44 do 26.06 do g. 00.06.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 12-18.06.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny tydzień. Mimo wakacyjnego nastroju musimy poważnie podejść do planów i zadań. Opozycje Słońca i Merkurego do Saturna sprawią, że ktoś może nas rozliczyć z obietnic i zobowiązań, jakich się kiedyś podjęliśmy. W długi weekend będziemy potrzebować więcej odpoczynku i relaksu.

We wtorek 13.06 Merkury w trygonie z Jowiszem sprzyja nauce, zdobywaniu dobrych ofert pracy, a także dogadywaniu się z ludźmi, którzy są nam bliscy. Warto nadrobić korespondencję i wykonać ważne telefony w sprawach finansowych.

W środę 14.06 Merkury w kwadraturze z Neptunem nastroi nas romantycznie i wyjątkowo nastrojowo. Warto umawiać się na spotkania, randki czy iść do kina lub teatru, bo sztuka i kontakty z ludźmi dostarczą nam wiele wzruszeń.

W czwartek 15.06 Słońce w opozycji z Saturnem ostrzega przed beztroską. Nie jest to dobry dzień na trudne rozmowy czy poważne spotkania. Jeden błąd i sprawy mogą potoczyć się nie w tym kierunku, co planowaliśmy. Unikajmy tłumów, imprez masowych i zgiełku.

W piątek 16.06 Neptun wchodzi w retrogradację i będzie sprzyjał wyjaśnieniom trudnych uczuciowych spraw. Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji.

W sobotę 17.06 kwadra Księżyca w znaku Ryb sprawi, że uda nam się mówić o uczuciach tak, żeby nikogo nie zranić. To idealny dzień na wyjaśnianie rodzinnych spraw, odpoczynek w kameralnym gronie, planowanie wakacyjnego wypoczynku.

W niedzielę 18.06 Słońce w sekstylu z Uranem sprawi, że zapragniesz zacząć wszystko od nowa. Powstrzymaj się jednak przed złożeniem wypowiedzenia czy powiedzeniem partnerowi, co sądzisz na temat jego ostatnich poczynań. Merkury w opozycji z Saturnem ostrzega przed błędami. Bądźmy ostrożni w podróży, zbyt duża prędkość na drodze lub nie sprawdzone hamulce mogą sprawić nam wiele kłopotów.

Horoskop tygodniowy

12.06.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz chciał robić wszystko naraz, dlatego jedz więcej białka i pamiętaj o dziennej porcji witamin. Zadbaj o wątrobę i nie obciążaj jej ciężkostrawnymi potrawami czy ostrymi sosami. Unikaj też egzotycznych przypraw. Rób peeling i depilację. Odwiedzaj urzędy.
Aspekty planet: 3.22 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 20.45 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

13.06.2017, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 1.44)
Księżyc sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dzień sprzyja porządkom, pracy fizycznej. Nie jest to dobry dzień na ślub, podpisywanie ważnych umów dotyczących nieruchomości. Zadbaj o swoje zdrowie, zrób badania, zapisz się do dentysty. Merkury w trygonie z Jowiszem sprzyja podróży, rachunkom i porządkom.
Aspekty planet: 16.07 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 17.44 Merkury w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka to wibracja zgody i miłości. W biznesie Dwójka sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

14.06.2017, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Poświęć więcej czasu na prywatne sprawy, rozwój duchowy. Zamiast się spieszyć, po szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i unikaj ryzykownych decyzji. Możesz robić porządki, a także przechodzić na zdrowszą dietę, ale unikaj ryzyka i wielkiego wysiłku.  Merkury w kwadraturze z Neptunem sprzyja hobby i rozwojowi osobistemu.
Aspekty planet: 3.52 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 5.28 Merkury w kwadraturze z Neptunem, 5.56 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

15.06.2017, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 12.17)
Księżyc w znaku Wodnika sprzyja sprawom towarzyskim, nauce i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie chętnie zainteresują się nowymi pomysłami, będą bardziej skłonni do dyskusji i poznawania poglądów innych ludzi. Słońce w opozycji z Saturnem odradza zaczynania nowych spraw i krytykowania innych.
Aspekty planet: 00.52 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 1.48 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 7.39 Księżyc w sekstylu z Uranem, 12.17 Słońce w opozycji z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dziś święto, a więc wcale nie musimy przejmować się niczyimi humorami. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

16.06.2017, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Domowe obowiązki uda się wykonać zaskakująco łatwo, zaplanuj na dziś różne większe domowe prace. Po południu Księżyc sprzyja podróżom, sztuce, randkom. Rozwijaj swoje zainteresowania, wybierz się z wizytą do kreatywnych znajomych. Możesz wpaść na niezwykłe pomysły. Warto od razu wprowadzić je w życie, zamiast pytać innych o zdanie. Neptun wchodzi w retrogradację i przypomni nam o dawnych znajomych, z którymi warto odnowić kontakt.
Aspekty planet: 2.32 Księżyc w trygonie z Marsem, 7.08 Księżyc w sekstylu z Wenus, 13.09 Neptun wchodzi w retrogradację, 15.10 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 23.20 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Zawierajmy nowe znajomości, szukajmy ciekawszych propozycji. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

17.06.2017, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 19.54)
Księżyc w znaku Ryb sprzyja wyrażaniu emocji. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i zmienni. To dobry dzień, aby zawierać zgodę i patrzeć na świat z szerszej perspektywy. Ludzie będą chcieli oderwać się od przyziemnych spraw i kłopotów. Kierować się będą uczuciami, a sztuka zrobi  na wszystkich większe niż zwykle wrażenie.
Aspekty planet: 2.29 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 9.44 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 13.32 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością!

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

18.06.2017, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Dziś ludzie będą bardziej otwarci i romantyczni. Za męczące obowiązki lub rachunki trudno się będzie zabrać, nie obiecuj sobie, że uporządkujesz wszystkie zaległości. Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla przyjaciół. Regeneruj siły, idź do sauny. Unikaj farbowania włosów i wykonywania rachunków, bo będzie łatwo o chaos lub pomyłkę. Słońce w sekstylu z Uranem sprzyja kupowaniu sprzętów elektronicznych. Merkury w opozycji z Saturnem radzi być ostrożnym w podróży.
Aspekty planet: 12.02 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 19.28 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 20.47 Słońce w sekstylu z Uranem, 21.07 Merkury w opozycji z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże artystom w ich twórczości, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i zaległe domowe obowiązki.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycja planet i świateł:
Słońce 21 º 13´ – 27 º 54´ Bliźniąt
Księżyc 18 º 06´ Koziorożca – 17 º 07´ Barana
Merkury 9 º 50′ – 24 º 42′ Bliźniąt
Wenus 5 º 39′ – 12 º 51´ Byka
Mars 4 º 51´ – 9 º 28´ Raka
Jowisz  13 º 13´ – 13 º 21′ Wagi
Saturn 24 º 46´ – 24 º 15´ Strzelca w retrogradacji
Uran 27 º 28´ – 27 º 43´ Barana
Neptun 14 º 16′ – 14 º 16´ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 47′ – 18º 38´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
12.06 od g. 20.45 do 13.06 do g. 1.44.
15.06 od g. 7.39 do g. 12.17.
17.06 od g. 13.32 do g. 19.54.

Udanego tygodnia!