Miesięczne archiwum: Lipiec 2017

Horoskop tygodniowy 31.07-6.08.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami aktywny tydzień. Księżyc zmierza do pełni i częściowego zaćmienia w znaku Wodnika, będziemy więc działać szybciej, a decyzje podjęte wspólnie z bliskimi i przyjaciółmi mogą zaważyć na naszych osobistych planach.

W poniedziałek 31.07 Wenus wkracza do znaku Raka i skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć i rodzinnych konfliktów. Warto wybaczać, wysłuchać zwierzeń, wesprzeć kogoś bliskiego w podjęciu trudnej decyzji.

W piątek 4.08 Jowisz w kwadraturze z Plutonem sprzyja robieniu planów finansowych i zabieganiu o materialne sprawy. Zakładaj konto w banku, odwiedzaj urzędy. Dobry dzień na finansowe inwestycje, a także większe zakupy lub ubieganie się o kredyt.

Horoskop tygodniowy

31.07.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Poczujesz przypływ sił, ale potem trudno się będzie skupić na gotowaniu czy domowych obowiązkach. Policz pieniądze, zakładaj konto w banku lub szukaj tanich usług. Warto wybrać się na spacer lub w odwiedziny do znajomych. Unikaj farbowania i depilacji. Wenus przechodzi do znaku Raka i da nadzieję tym osobom, które szukają miłości i chcą załagodzić rodzinne spory.
Aspekty planet: 5.29 Księżyc w trygonie z Neptunem, 13.10 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 16.53 Wenus wkracza do znaku Raka.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Imprezy, wyjazdy i randki będą bardzo udane.

Kata dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

1.08.2017, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 14.01)
Poczujesz, że nie ma dziś dla ciebie rzeczy niemożliwych do zrobienia. Warto wykorzystać tę energię na załatwianie trudnych spraw, porządki i trudne rozmowy. Ludzie będą chcieli szybko załatwiać sprawy, skorzystaj więc z pomocy kogoś, kto ma więcej doświadczenia od ciebie. Organizm potrzebuje ruchu, spaceruj więc i jedz częściej, ale mniej. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: Brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki przynosi odkrywcze pomysły. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Kata dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

2.08.2017, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Dobry dzień na wymagające siły i determinacji sprawy. Zostaniesz zauważony i doceniony, zależeć ci będzie na akceptacji ze strony bliskich. Emocje są bardzo silne, łatwo o ujawnienie zazdrości i egoizmu. Ważna jest niezależność. Można dziś liczyć na wielkoduszność i wybaczenie błędów, jeśli zdołasz się do nich przyznać. Osoby na stanowiskach wymagają dziś hołdów i dodatkowej troski. Organizm potrzebuje białka i dużej ilości wody mineralnej.
Aspekty planet: 3.59 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 6.29 Księżyc w trygonie z Marsem, 10.44 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 17.43 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Kata dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

3.08.2017, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Poczujesz przypływ optymizmu, przestaniesz się martwić drobiazgami. Wybierz się na zakupy lub do kina. Wieczór sprzyja imprezom i szalonym randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Unikaj jednak nadmiaru słodyczy, bo dziś łatwo utyć! Zacznij ćwiczyć, a szybko zobaczysz efekty. Uran wchodzi w retrogradację i sprzyja skutecznym naprawom sprzętu AGD.
Aspekty planet: 00.54 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 7.30 Uran wchodzi w retrogradację, 9.36 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 23.38 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Kata dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

4.08.2017, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 2.36)
Dzień sprzyja spokojnej i cierpliwej pracy, a także dbaniu o zdrowie.  Aura będzie senna i spokojna, ale w pracy możliwa nerwowa atmosfera, postaraj się unikać osób, których nie darzysz sympatią. Warto odwiedzić kosmetyczkę, zadbać o skórę i poddać się różnym zabiegom kosmetycznym. Pij wodę mineralną i zażywaj wzmacniające preparaty. Gorszy czas na randki i spotkania towarzyskie. Jowisz w kwadraturze z Plutonem sprzyja zdobywaniu wiedzy.
Aspekty planet: 11.22 Księżyc w opozycji z Wenus, 20.22 Księżyc w trygonie z Merkurym, 20.48 Jowisz w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli natychmiast załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Lepiej jednak zachować spokój, bo nie wszyscy będą chętni na zmiany. Czwórka radzi dać sobie czas na ważne przemyślenia.

Kata dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

5.08.2017, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Warto dobrze się zorganizować i zrobić plan domowych prac, bo Księżyc w znaku Koziorożca sprzyja szybkiemu uporaniu się z obowiązkami. Na zakupach trzymaj się listy i nie wydawaj więcej, niż potrzebujesz, bo może ci nie starczyć na wszystko. Unikaj rozmów dotyczących pieniędzy i spraw uczuciowych. Dobry dzień na depilację i piling.
Aspekty planet: 5.57 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 13.37 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 13.51 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Kata dnia: XIII Śmierć
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

6.08.2017, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 14.15)
Trudno ci będzie dostosować się do planów innych członków rodziny. Wszyscy będą dzisiaj chcieli być niezależni i wolni. Zjedz to, na co masz ochotę i nie czekaj na wszystkich z obiadem o ustalonej porze. Ludzie będą otwarci na nowe pomysły i rewolucyjnie nastawieni do życia. Dobry dzień na depilację i piling.
Aspekty planet: 11.21 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Kata dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 7 o 59´ – 14 o 41´ Lwa
Księżyc 12 o 00´ Skorpiona – 6 o 01´ Wodnika
Merkury 5 o 09′ – 10 o 07′ Panny
Wenus 29 o 17´ Bliźniąt – 7 o 23′ Raka
Mars 6 o 45´ – 11 o 15´ Lwa
Jowisz 16 o 52′ – 17 o 51´ Wagi
Saturn 21 o 42´ – 21 o 27´ Strzelca w retrogradacji
Uran 28 o 31´ – 28 o 31´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 o 46´ – 13 o 37′ Ryb w retrogradacji
Pluton 17o 38´ – 17 o 28′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
31.07 od g. 13.10 do 1.08 do g. 14.01.
3.08 od g. 23.38 do 4.08 do g. 2.36.
6.08 od g. 11.21 do g. 14.15.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 24-30.07.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Skup się na ważnych sprawach, bo uda się szybko rozwiązać problemy. Zasięgaj porady, załatwiaj ważne interesy. Możesz poznać ważne, a nawet wpływowe osoby. To dobry tydzień, aby omawiać rodzinne wydatki i planować oszczędności.

W poniedziałek 24.07 Merkury w trygonie z Uranem sprawi, że ludzie będą otwarci na nowe pomysły i rewolucyjnie nastawieni do życia. Pilnuj dzieci, bo mogą być wyjątkowo niesforne. Wenus w opozycji z Saturnem skłoni nas do rozliczeń. Zastanów się dzisiaj nad tym, co już czas w życiu zmienić i z kim czujesz się najlepiej. To dobry dzień na pożegnanie z przeszłością i porządki w szafach i dokumentach.

W środę 26.07 Merkury wkracza do znaku Panny. Postaraj się skończyć różne zaległe sprawy, bo dzień sprzyja udanej współpracy, wymianie informacji, odkrywaniu lepszych sposobów na radzenie sobie z kłopotami. Będziemy szybko podejmować decyzje.

W czwartek 27.07 Słońce w koniunkcji z Marsem ostrzega przed konfliktami i podejmowaniem decyzji pod wpływem chwili. Dzień nie sprzyja zaczynaniu podróży, a także podpisywaniu ważnych umów. Trudno będzie dostać pożyczkę lub kredyt.

W niedzielę 30.07 Wenus w sekstylu z Uranem, udadzą się więc spotkania ze znajomymi, wyjścia do kina lub na koncert. Kwadra Księżyca w znaku Skorpiona nastroi nas nieufnie do świata. Unikaj wielkich wydatków i myśl o tym, jak pomnożyć swoje pieniądze lub zwiększyć oszczędności. Zaufaj intuicji, a twoja praca przyniesie efekty i unikniesz niepotrzebnych kłopotów.

Horoskop tygodniowy

24.07.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Ostrożnie dobieraj słowa, ludzie będą bowiem nerwowi i konfliktowi. Unikaj rywalizacji, skup się na swoich sprawach, a nie wpadniesz w kłopoty. Wolny czas spędź aktywnie, idź na spacer, zorganizuj z sąsiadami lub rodzinę grę. Wenus w opozycji z Saturnem radzi ostrożnie zarządzać pieniędzmi i unikać dużych wydatków. Merkury w trygonie z Uranem sprzyja naprawom i zakupom sprzętu elektronicznego.
Aspekty planet: 12.58 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 16.53 Wenus w opozycji z Saturnem, 18.32 Merkury w trygonie z Uranem, 22.53 Księżyc w trygonie z Saturnem, 23.25 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: VII Rydwan
Będziesz bardzo ambitny i zdecydowany, jednak nie wszystko dziś uda się zrobić, bo ludzie będą cię rozpraszać. Mimo tego masz szansę na sukces, bo Rydwan pomaga postawić na swoim!

25.07.2017, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 12.32)
Księżyc skieruje naszą uwagę na zdrowie, sposób odżywania się i domowe porządki. Będziesz skuteczny, jeśli dobrze się przygotujesz do ważnej rozmowy lub wizyty w urzędzie. Powodzeniem zakończą się przedsięwzięcia oparte na wyliczeniach i mocnych ekonomicznie podstawach. Nie jedz ciężkich potraw, unikaj ostrych przypraw, pamiętaj o mikroelementach, których dużo jest w surowych warzywach.
Aspekty planet: 9.57 Księżyc w trygonie z Uranem, 11.21 Księżyc w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przypomnisz sobie o zaległych sprawach i niedotrzymanych obietnicach. Dzień będzie bardzo pracowity,. Potem warto też zadbać o siebie i swoją urodę.

26.07.2017, środa
Księżyc w znaku Panny
Należy dziś uważać aby przesadną krytyką nie spowodować obrazy, a także unikać opowiadania o swoich chorobach i boleściach, możemy być nazbyt dosłowni. Organizm domaga się więcej minerałów, zjedz warzywa i dobrej jakości mięso. Dobry dzień na wizytę u kosmetyczki. Merkury przechodzi do znaku Panny i sprzyja wysyłaniu ważnych wiadomości, umawianiu się na rozmowy o pracę, podróżom.
Aspekty planet: 1.41 Merkury wkracza do znaku Panny, 12.36 Księżyc w opozycji z Neptunem, 19.27 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: XV Diabeł
Dzień sprzyja poważnym planom finansowym, wizytom w banku lub rozmowom z księgowym. Wieczorem wybierz się do kina lub na randkę.

27.07.2017, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 17.36)
Uważaj, bo dziś za sprawą koniunkcji Słońca z Marsem ludzie będą drażliwi, nerwowi, a nawet agresywni. Schodź z drogi nerwowym osobom, rób swoje, ale w odpowiednim tempie. Zbytni pośpiech może spowodować kosztowne błędy. Zażywaj ruchu, uprawiaj sport, jedz dużo roślin korzeniowych. Niekorzystny dzień na ważne i trudne spotkania.
Aspekty planet: 2.50 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 2.56 Słońce w koniunkcji z Marsem, 8.30 Księżyc w kwadraturze z Wenus.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym! Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: I Mag
Będziesz w dobrym humorze, zapragniesz coś w swoim domu zmienić. Nowe wiadomości okażą się ciekawe i co najważniejsze prawdziwe.

28.07.2017, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Masz dobrą rękę do spraw finansowych. Jeśli ubiegasz się o pożyczkę lub kredyt, dziś załatwiaj formalności i składaj dokumenty. Zadbaj o wygląd, przejrzyj swoją garderobę i pozbądź się niemodnych ubrań. Dzień sprzyja zabiegom pielęgnacyjnym, masażom i relaksacyjnym kąpielom. Przycinaj liście roślinom doniczkowym lub krzewom, a szybciej i bujniej odrosną.
Aspekty planet: 2.31 Księżyc w sekstylu z Marsem, 3.08 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: II Kapłanka
Zadbaj dzisiaj o zdrowie i urodę, dzień sprzyja wizytom w spa lub u kosmetyczki. Po południu zwolnij tempa, unikaj ryzyka i kłótni.

29.07.2017, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Dobry dzień na kulturalne atrakcje, spotkania ze znajomymi, krótkie wycieczki. Nie siedź sam w domu, na pewno kogoś ciekawego dziś poznasz. Organizm potrzebuje więcej ciepłych posiłków, bogatych w zdrowe tłuszcze. W sklepach negocjuj rabaty, proś o zniżki i specjalne oferty, bo Księżyc w Wadze sprzyja targowaniu się i obniżaniu cen.
Aspekty planet: 00.34 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 2.37 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 10.26 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 22.24 Księżyc w trygonie z Wenus, 23.29 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Od ludzi będziesz oczekiwać pochwał i dowodów uznania. Zrobisz wiele, aby pokazać się komuś z jak najlepszej strony. Dzień sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

30.07.2017, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 2.22)
Kwadra Księżyca w znaku Skorpiona sprawi, że przedsięwzięcia wymagające ryzyka, wyjazdu czy bezpośredniej odmowy napotykają dzisiaj na opór. Refleksja nad przeszłością, emocje i uczucia są dzisiaj bardzo ważne. Możesz być nadmiernie sentymentalny i nadopiekuńczy. Urazy doznane dzisiaj są głębokie i trudne do zapomnienia. Sekstyl Wenus z Uranem sprzyja randkom i spotkaniom z rodziną.
Aspekty planet: 10.03 Wenus w sekstylu z Uranem, 11.20 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 15.02 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 17.23 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda coś ważnego wspólnie postanowić lub zrobić.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie przejmuj się marudzeniem niektórych krewnych, bo niedziela będzie udana. Idź na spacer, uprawiaj sport. Trzeba dzisiaj także trochę odpocząć i się pobawić.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 1 o 18´ – 7 o 59´ Lwa
Księżyc 9 o 25´ Lwa – 12 o 00´ Skorpiona
Merkury 27 o 40′ Lwa – 5 o 09′ Panny
Wenus 21 o 16′ – 29 o 17´ Bliźniąt
Mars 2 o 15´ – 6 o 45´ Lwa
Jowisz 15 o 59´ – 16 o 52′ Wagi
Saturn 22 o 00´ – 21 o 42´Strzelca w retrogradacji
Uran 28 o 29´ – 28 o 31´ Barana
Neptun 13 o 54′ – 13 o 46´ Ryb w retrogradacji
Pluton 17 o 47′ – 17o 38´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
25.07 od g. 11.21 do g. 12.32.
27.07 od g. 8.30 do g. 17.36.
29.07 od g. 23.29 do 30.07 do g. 2.22.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 17-23.07.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień o bardzo pozytywnej aurze, będziemy serdeczni i otwarci na potrzeby innych ludzi. Czas na ważne decyzje i odkrywanie sekretów. Unikaj pośpiechu i pomagania innym na siłę, jeśli tego nie chcą, bo ktoś może ci zarzucić, że wtrącasz się w nie swoje sprawy.

W poniedziałek 17.07 Wenus w kwadraturze z Neptunem nastroi nas refleksyjnie do świata. Aby zachować dobry humor, unikaj tłoku i pośpiechu, bo dziś wszystko musi mieć swój czas.

We wtorek 18.07 Wenus w trygonie z Jowiszem zapewni nam odrobinę luksusu i powodzenie w sprawach finansowych. Bardzo pozytywna aura dla handlowców i sprzedawców. Mars w kwadraturze z Uranem sprawi, że dzień nie będzie sprzyjać ryzykownym decyzjom, zakładaniu firm czy podpisywaniu ważnych umów.

W środę 19.07 Merkury w trygonie z Saturnem zachęca do ostrożnego inwestowania, porządków w papierach i dokumentach, a także sprzyja osobom wytrwałym i systematycznym.

W czwartek 20.07 Mars wkracza do znaku Lwa i zmobilizuje nas do walki o swoje.

W piątek 21.07 Słońce w kwadraturze z Uranem postawi na naszej drodze oryginalnych ludzi i sprawi, że mogą nam się przydarzyć zaskakujące sytuacje. Bądź otwarty na zmiany, a dużo skorzystasz.

W sobotę 22.07 Słońce wkracza do znaku Lwa i poczujemy przypływ energii oraz chęć pokonywania przeszkód i sprawdzania się w ambitnych projektach. Osoby przedsiębiorcze mogą liczyć na przypływ weny i natchnienia.

W niedzielę 23.07 nów Księżyca w znaku Lwa sprawi, że zabawa, kreatywne pomysły i randki będą najważniejsze. Odkryj w sobie dziecko i zaplanuj niespodziankę dla bliskich osób, a weekend będzie wyjątkowo udany.

Horoskop tygodniowy

17.07.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 7.04)
Czas płynąć będzie bardzo szybko, a finansowe sukcesy i planowane zakupy będą najważniejszym tematem do rozmów. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Wenus w kwadraturze z Neptunem ostrzega jednak przed finansowymi oszustami. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Rób rachunki, odwiedzaj urzędy, sprzątaj piwnicę lub strych.
Aspekty planet: 3.11 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 4.18 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 16.33 Wenus w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądź zdecydowany, a wyjdzie ci to na dobre. Karta Rydwan podpowiada, żeby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę.

18.07.2017, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Bierz witaminy i suplementy. Pij dużo wody i używaj częściej krem do rąk. Mars w kwadraturze z Uranem ostrzega przed zbyt szybkimi decyzjami. Wenus w trygonie z Jowiszem sprzyja osobom, które szukają partnera.
Aspekty planet: 3.36 Mars w kwadraturze z Uranem, 6.55 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 13.30 Księżyc w trygonie z Plutonem, 18.00 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 22.08 Wenus w trygonie z Jowiszem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz się lepiej. W sprawach osobistych zapowiada ożywienie uczuć i szansę na poprawę rodzinnych relacji.

19.07.2017, środa
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 9.31)
Potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Zajmij się sztuką, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. zadbaj o dłonie, idź na aerobik lub jogę.  Merkury w trygonie z Saturnem sprzyja nadrabianiu zaległości.
Aspekty planet: 3.55 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 8.11 Księżyc w sekstylu z Marsem, 21.15 Merkury w trygonie z Saturnem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XVI Wieża
Jeśli planujesz remont, przemeblowanie lub odświeżenie mieszkania, teraz nadchodzi najlepsza pora, aby się za to zabrać.

20.07.2017, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Mars wkracza do znaku Lwa, dlatego ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie  nam na sucho. Nie zapomnijmy jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na naszą pomoc. Przestrzegajmy regulaminów i przepisów prawa, a nic nie zmąci naszego spokoju. Uda się załatwić wreszcie pewną trudną sprawę.
Aspekty planet: 8.18 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 10.54 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 13.38 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 14.19 Mars wkracza do znaku Lwa, 21.32 Księżyc w opozycji z Saturnem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Możesz zdecydować się na szaloną wakacyjną wycieczkę. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: VI Kochankowie
Zarazisz entuzjazmem i energią wszystkich dookoła, znajdziesz odpowiednich pomocników do wykonania trudniejszych prac.

21.07.2017, piątek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 10.09)
Słońce w kwadraturze z Uranem sprawi, że wiele może się dziś zmienić. Przygotujmy się na niespodzianki i nagłą odmianę losu. Unikajmy inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Różne zawodowe sprawy uda się szybko załatwić, bo Księżyc w znaku Raka sprzyja współpracy i zarabianiu pieniędzy. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy.
Aspekty planet: 00.03 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 2.25 Słońce w kwadraturze z Uranem, 7.40 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

22.07.2017, sobota
Księżyc w znaku Raka
Poczujesz przypływ ambicji i chęci do działania. O godzinie 17.15 Słońce wchodzi do znaku Lwa i sprawi, że będziemy mogli pokazać się z jak najlepszej strony. Na urlopie zwiedzaj zabytki, nawiązuj znajomości, zapisuj swoje pomysły, bo już niedługo mogą się okazać bardzo dochodowe. Nawadniaj organizm i chroń głowę przed słońcem.
Aspekty planet: 8.33 Księżyc w trygonie z Neptunem, 11.33 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 14.49 Księżyc w opozycji z Plutonem, 17.15 Słońce wkracza do znaku Lwa.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: XX Sąd
Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś.

23.07.2017, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 10.33)
O godzinie 11.45 nów Księżyca w znaku Lwa, co nastroi nas optymizmem, poczuciem humoru i chęcią do działania. Dziś liczą się przedsięwzięcia wymagające rozmachu, reklamy i działań na wielką skalę. Dzień sprzyja przyjęciom, galom, wizytacjom i działaniom wymagającym przywództwa. Nowe znajomości i przedsięwzięcia dotyczące sztuki okazują się korzystne. Organizm potrzebuje dużo białka i uzupełnienia mikroelementów.
Aspekty planet: 8.04 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 11.45 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 13.41 Księżyc w koniunkcji z Marsem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak niedziela to czas odpoczynku. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: I Mag
Za bardzo ufasz pewnej osobie, ale nic o niej nie wiesz. Nie daj cię zwieść jej ładnymi słowami i przebojowością. Nie wierz tym, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 24 o 37´ Raka – 1 o 18´ Lwa
Księżyc 27 o 04´ Barana – 9 o 25´ Lwa
Merkury 18 o 13′ – 27 o 40′ Lwa
Wenus 13 o 20´ – 21 o 16′ Bliźniąt
Mars 27 o 44´ Raka – 2 o 15´ Lwa
Jowisz 15 o 13′ – 15 o 59´ Wagi
Saturn 22 o 22´ – 22 o 00´ Strzelca w retrogradacji
Uran 28 o 24´ – 28 o 29´ Barana
Neptun 14 o 01´ – 13 o 54′ Ryb w retrogradacji
Pluton  17o 58´ – 17 o 47′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
17.07 od g. 4.18 do g. 7.04.
19.07 od g.8.11 do g. 9.31.
21.07 od g. od. g. 7.40 do g. 10.09.
23.07 od g. od g. 8.04 do g. 10.33.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 10-16.07.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja ambitnym decyzjom, bo będziemy szybcy i pewni siebie. Szukaj nowego hobby, zapisuj się na kursy i szkolenia. Unikaj kłótni, wpływ Plutona może sprawić, że staniemy się zbyt nerwowi i drażliwi na własnym punkcie.

W poniedziałek 10.07 Słońce w opozycji z Plutonem, dlatego uważaj podczas pracy lub ważnych spotkań, bo dziś łatwo będzie o zguby, spóźnienia i różne dziwne pomyłki. Uda się nam jednak sprytnie wyplątać się z różnych spraw, które przestały być opłacalne.

W piątek 14.07 Merkury w sekstylu z Jowiszem sprzyja uczeniu się. Dzień przyniesie zaskakujące pomysły i błyskawiczne rozwiązania. Prezentuj całemu światu swoje talenty i pomysły, a spotkasz się z bardzo życzliwym przyjęciem.

W niedzielę 16.07 kwadra Księżyca w znaku Barana, możemy być więc niespokojni, a nawet mieć dziwne sny, także prorocze. Nie przywiązuj się do schematów, bo dzisiaj wiele spraw może się zmienić. Będziemy trochę senni, spokojni i skoncentrowani na prywatnych sprawach.

Horoskop tygodniowy

10.07.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 7.34)
Słońce w opozycji z Plutonem sprawi, że będziemy ostrożni i podejrzliwi w kontaktach z ludźmi. Łatwo będzie dzisiaj zapomnieć o ważnych spotkaniach lub zobowiązaniach. Lepiej unikać ryzykownych decyzji. Uporządkuj sprzęt sportowy i garderobę, rób szybkie porządki. Zacznij dzień od pożywnej jajecznicy, pij soki warzywne. Zrób peeling i depilację. Nie przeciążaj kręgosłupa.
Aspekty planet: 4.12 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 6.35 Słońce w opozycji z Plutonem, 20.02 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja numer 9
Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądź zdecydowany, a wyjdzie ci to na dobre. Karta Rydwan podpowiada, żeby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę.

11.07.2017, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziemy ciekawscy i emocjonalni. Dlatego trudno będzie skupić się na domowych obowiązkach, bo ludzie będą się wzajemnie rozpraszać. Uważajmy dzisiaj na słowa, bo łatwo się będzie przejąć różnymi plotkami. Warto wybrać się na zakupy lub do kina, a osobom samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zaczynaj dietę, dbaj o linię.
Aspekty planet: 00.37 Księżyc w opozycji z Merkurym, 12.19 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz się lepiej. W sprawach osobistych zapowiada ożywienie uczuć i szansę na poprawę rodzinnych relacji.

12.07.2017, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 17.51)
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 3.46 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 14.40 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XVI Wieża
Jeśli planujesz remont, przemeblowanie lub odświeżenie mieszkania, teraz nadchodzi najlepsza pora, aby się za to zabrać.

13.07.2017, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, dokładnie sprzątaj. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel.
Aspekty planet: 11.27 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 20.26 Księżyc w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VI Kochankowie
Zarazisz entuzjazmem i energią wszystkich dookoła, znajdziesz odpowiednich pomocników do wykonania trudniejszych prac.

14.07.2017, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, przekonuj innych do dobrych pomysłów. Potem będziesz mieć więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Dzisiaj na problemy można popatrzeć pod zupełnie innym kątem. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Warto też zająć się zdrowiem i urodą, a także zrobić porządki w łazience i garderobie. Sekstyl Merkurego z Jowiszem sprzyja ubieganiu się o kredyt czy krótkoterminową pożyczkę.
Aspekty planet: 3.50 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 11.26 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 12.08 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 19.00 Księżyc w trygonie z Marsem, 22.45 Merkury w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Lepiej odpocząć unikać ryzykownych decyzji. Warto spokojnie zająć się domem, poszukać równowagi między różnymi dziedzinami życia.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

15.07.2017, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 1.52)
Działaj szybko, bo Księżyc w znaku Barana sprzyja odważnym decyzjom. Uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną.
Aspekty planet: 23.40 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XX Sąd
Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś.

16.07.2017, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która wyjdzie ci na dobre. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Kwadra Księżyca w znaku Barana sprzyja zaczynaniu zdrowszej diety. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nawilżaj skórę i zadbaj o ręce.
Aspekty planet: 5.03 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 8.38 Księżyc w trygonie z Merkurym, 10.05 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 17.50 Księżyc w trygonie z Saturnem, 21.25 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: I Mag
Za bardzo ufasz pewnej osobie, ale nic o niej nie wiesz. Nie daj cię zwieść jej ładnymi słowami i przebojowością. Nie wierz tym, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 17 º 56´ – 24 º 37´ Raka
Księżyc 27 º 10´ Koziorożca – 27 º 04´ Barana
Merkury 7 º 05′ – 18 º 13′ Lwa
Wenus 5 º 30′ – 13 º 20´ Bliźniąt
Mars 23 º 12´ – 27 º 44´ Raka
Jowisz 14 º 33´ – 15 º 13′ Wagi
Saturn 22 º 47´ – 22 º 22´ Strzelca w retrogradacji
Uran 28 º 17´ – 28 º 24´ Barana
Neptun 14 º 07′ – 14 º 01´ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 08′ – 17º 58´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
10.07 od g. 4.12 do g. 7.34.
12.07 od g. 14.40 do g. 17.51.
14.07 od g. 19.00 do 15.07 do g. 1.52.

Udanego tygodnia!