Miesięczne archiwum: Wrzesień 2017

Horoskop tygodniowy 2-8.10.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami aktywny tydzień. Pełnia w znaku Barana obudzi w nas ambicję i zmusi do szybkiego wykonywania obowiązków. Relacje z ludźmi mogą być nerwowe, warto więc z dystansem podchodzić do spornych spraw. Wenus w koniunkcji z Marsem sprzyja randkom i rozrywce.

W poniedziałek 2.10 Mars w trygonie z Plutonem sprawi, że nabierzemy ochoty na sport, nadrobimy zaległości i z chęcią zabierzemy się za nowe sprawy. Panny i Ryby poczują przypływ energii i lepszego samopoczucia.

We wtorek 3.10 Wenus w trygonie z Plutonem sprawi, że będziemy stawiać sobie i innym duże wymagania. Współpracownicy będą dla nas mniej wyrozumiali, unikajmy kłótni i sporów. Wagi odkryją ważny rodzinny sekret.

W czwartek 5.10 pełnia Księżyca w znaku Barana sprawi, że możemy nagle zmienić plany na weekend. Warto spotkać się w większym gronie, powspominać wakacyjne przygody. Wagi i Barany poznają kogoś wyjątkowego, kto zmieni ich życie i pracę. Wenus w koniunkcji z Marsem skłoni nas do oceny, które znajomości i przyjaźnie są dla nas istotne, a które nie i które lepiej zakończyć. Bliźnięta postanowią wreszcie zaufać komuś, kto pomógł im w potrzebie.

W niedzielę 8.10 koniunkcja Merkurego ze Słońcem sprzyja powrotowi do starych pomysłów, wycieczkom sentymentalnym do dawno nie odwiedzanych miejsc oraz naprawianiu sprzętu AGD i RTV.

Horoskop tygodniowy

2.10.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 16.26)
Trygon Marsa z Plutonem przyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami, bo będziemy silni i wyrozumiali. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi. Uważaj, bo w pogoni za egzotycznymi smakami możesz dziś zjeść za dużo kalorii.
Aspekty planet: 1.36 Mars w trygonie z Plutonem, 1.56 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 11.13 Księżyc w sekstylu z Uranem, 13.12 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

3.10.2017, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Dzień przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne. Trygon Wenus z Plutonem sprzyja ubieganiu się o dofinansowanie lub kredyt.
Aspekty planet: 14.45 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 21.09 Wenus w trygonie z Plutonem, 23.20 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 23.33 Księżyc w opozycji z Wenus.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

4.10.2017, środa
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 22.39)
Dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Księżyc w znaku Ryb nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty. Pij dużo wody, jedz świeże warzywa i owoce, a wzmocnisz organizm. Unikaj wysiłku fizycznego, nie rób wielkich porządków, bo możesz ich nie skończyć.
Aspekty planet: 1.36 Księżyc w opozycji z Marsem, 9.18 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

5.10.2017, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Dzień przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady mogą okazać się bardzo cenne w sprawach związanych z biznesem i finansami. Pełnia Księżyca o g. 20.40 sprawi, że będziemy wrażliwi na to, co mówią i robią inni. Koniunkcja Wenus z Marsem sprzyja randkom i osobom szukającym pary.
Aspekty planet: 16.00 Księżyc w opozycji z Merkurym, 18.53 Wenus w koniunkcji z Marsem, 20.40 Księżyc w opozycji ze Słońcem.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

6.10.2017, piątek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc w Baranie sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się sztuką, rozrywką i hobby. Unikaj tłustych potraw, jedz surówki i chude mięso.
Aspekty planet: 3.45 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 13.26 Księżyc w trygonie z Saturnem, 20.58 Księżyc w koniunkcji z Uranem.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

7.10.2017, sobota
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 1.55)
Księżyc w Byku sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne, operacje chirurgiczne i wizytę u dentysty.
Aspekty planet: 00.37 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 21.57 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

8.10.2017, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Koniunkcja Merkurego ze Słońcem sprzyja ważnym spotkaniom, podróży i wysyłaniu wiadomości. Dziś we wszystkim, za co się zabierzemy, szukać będziemy własnych korzyści. Nie można zawsze być bezinteresownym! Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.
Aspekty planet: 6.01 Księżyc w trygonie z Plutonem, 12.45 Księżyc w trygonie z Marsem, 14.53 Wenus w kwadraturze z Saturnem, 15.45 Księżyc w trygonie z Wenus, 22.53 Merkury w koniunkcji ze Słońcem.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet i świateł:
Słońce  8 º 59´ – 15 º 53´ Wagi
Księżyc 22 º 20´ Wodnika – 28 º 57´ Byka
Merkury 3 º 35′ – 15 º 59′ Wagi
Wenus 14 º 39′ – 23 º 17´ Panny
Mars 16 º 52´ – 21 º 18´ Panny
Jowisz 28 º 11´ – 29 º 40′ Wagi
Saturn 22 º 18´ – 22 º 44´ Strzelca
Uran 27 º 14´ – 26 º 57´ Barana w retrogradacji
Neptun 12 º 09′ – 11 º 59´ Ryb w retrogradacji
Pluton 16 º 51′ – 16º 53´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
2.10 od g. 13.12 do g. 16.26.
4.10 od g. 9.18 do g. 22.39.
7.10 od g. 00.37 do g. 1.55.
8.10 od g. 15.45 do 9.10 do g. 3.44.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 25.09-1.10.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Wadze sprawi, że chętnie będziemy bawić się w miłym towarzystwie. Staniemy się jednak wrażliwi na krytykę i nieprzyjemne komentarze. Jowisz w opozycji z Uranem nastroi nas buntowniczo i będziemy bezkompromisowi w podejmowaniu ważnych decyzji.

W poniedziałek 25.09 Merkury w kwadraturze z Saturnem skłoni nas do refleksji nad emocjami i bliskimi relacjami. Tydzień sprzyja ważnym spotkaniom, ciekawym rozmowom i szybkim podróżom.

W czwartek 28.09 Pluton wychodzi z retrogradacji. Przed niektórymi zawodowa szansa! Warto się uczyć nowych rzeczy, bo już za moment nowe umiejętności staną się naszym zawodowym atutem. Jowisz w opozycji z Uranem sprawi, że ktoś będzie chciał zrobić mały przewrót w naszych zawodowych sprawach. Bądźmy czujni i nie dajmy się zdystansować osobom, które wiedzą i umieją mniej od nas. Kwadra Księżyca w znaku Koziorożca skłoni nas do podjęcia rywalizacji o ocenę naszych dotychczasowych dokonań zawodowych. Warto robić porządki, zadbać o dietę.

W sobotę 30.09 Merkury wkracza do znaku Wagi i zacznie sprzyjać podróżom, udanym transakcjom finansowym i wyjazdom. Wenus w opozycji z Neptunem sprzyja rozrywce na wysokim poziomie, a także obudzi w nas artystyczne i literackie ambicje. Warto dziś odpocząć, pobyć z bliskimi, umówić się na wyjątkową randkę.

Horoskop tygodnia

25.09.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 6.00)
Kwadratura Merkurego z Saturnem ostrzega przed dalekimi podróżami i zakupem sprzętu AGD. Uważajmy na pomyłki i przejęzyczenia, bo mogą z tego wyniknąć poważne kłopoty. Organizm domaga się ruchu i białkowej diety. Spaceruj, uprawiaj nordic walking, idź na basen, a poczujesz się lepiej.
Aspekty planet: 10.57 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 16.35 Merkury w kwadraturze z Saturnem, 19.54 Księżyc w kwadraturze z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym inwestycjom i zakupom. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

26.09.2017, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Księżyc pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje. Uważaj na drodze i w kuchni podczas krojenia, dziś łatwo o stłuczkę lub zranienie zbyt ostrym nożem. Rób pranie, trzep dywany.
Aspekty planet: 6.36 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 8.30 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy!

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

27.09.2017, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 18.23)
Księżyc przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia. Zjedz porządny posiłek z dużą porcją białka. Organizm potrzebuje więcej ruchu i spalenia nadmiaru kalorii.
Aspekty planet: 2.15 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 8.10 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 12.46 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 13.08 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. Dobry dzień na wakacyjne wycieczki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

28.09.2017, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Ważny dzień, nie rezygnuj więc łatwo ze swoich planów, nawet jeśli będzie trochę pod górkę. Kwadra Księżyca w znaku Koziorożca sprawi, że możemy być rozliczani z tego, co obiecaliśmy i będziemy musieli dać sobie radę mimo ograniczonych środków. Opozycja Jowisza z Uranem sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego i szukaniu nowej pracy.
Aspekty planet: 4.53 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 6.25 Jowisz w opozycji z Uranem, 15.28 Księżyc w trygonie z Wenus, 19.07 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 21.35 Pluton wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

29.09.2017, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc w Koziorożcu przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia. Dzień sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Dobry dzień na depilację, zabiegi kosmetyczne, piling.
Aspekty planet: 00.34 Księżyc w trygonie z Marsem, 4.26 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

30.09.2017, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 6.40)
Dzień sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast na obiad z teściami, możesz zdecydować się na szaloną wycieczkę. Uprawiaj sport, żeby wyładować nadmiar energii i złość. Postara się unikać kłótni, bo każdy za wszelką cenę będzie chciał postawić na swoim. Opozycja Wenus z Neptunem sprzyja zakochanym. Merkury wkracza do znaku Wagi, możemy liczyć na ciekawe plotki i ważne wiadomości.
Aspekty planet: 1.19 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 2.11 Wenus w opozycji z Neptunem, 2.13 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 7.22 Księżyc w trygonie z Merkurym, 22.05 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Dziś we wszystkim, za co się zabierzemy, szukać będziemy własnych korzyści. Nie można zawsze być bezinteresownym! Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

1.10.2017, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Dzień nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dziś niedziela, a więc wcale nie musimy przejmować się humorami szefa. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem. Zaproś bliskich na wspólny posiłek lub spacer, nadrób zaległości w lekturze i nie przemęczaj się. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: brak dużych aspektów.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Położenie planet i świateł:
Słońce 2 º 07´ – 8 º 59´ Wagi
Księżyc 27 º 59´ Skorpiona – 22 º 20´ Wodnika
Merkury 20 º 52′  Panny – 3 º 35′ Wagi
Wenus 6 º 03´ – 14 º 39′ Panny
Mars 12 º 26´ – 16 º 52´ Panny
Jowisz 26 º 43′ – 28 º 11´ Wagi
Saturn 21 º 56´ – 22 º 18´ Strzelca
Uran 27 º 29´ – 27 º 14´ Barana w retrogradacji
Neptun 12 º 19´ – 12 º 09′ Ryb w retrogradacji
Pluton 16º 51´ – 16 º 51′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.09 od g. 9.32 do 25.09 do g. 6.00.
27.09 od g. 13.08 do g. 18.23.
30.09 od g. 2.13 do g. 6.40.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 18-24.09.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami znaczące wydarzenia. Nów Księżyca w znaku Panny pozwoli nam zmobilizować się do trudnych zadań, a Wenus, która wejdzie do znaku Panny, pomoże nam w planowaniu wydatków na jesień. W piątek Słońce wkroczy do znaku Wagi i rozpocznie się kalendarzowa jesień, a wraz z nią czas na kulturalne i towarzyskie atrakcje.

W poniedziałek 18.09 Wenus w trygonie z Uranem przypomni wielu osobom o zaległych płatnościach, badaniach kontrolnych i audytach. Warto prosić o radę w trudnej zawodowej sprawie.

W środę 20.09 Wenus wkracza do znaku Panny i pomoże nam w samodyscyplinie. Poczujemy zmianę nastroju, staniemy się bardziej zdyscyplinowani i pracowici, ale w weekend odpocznijmy i zajmijmy się przyjemnymi sprawami. Merkury w opozycji z Neptunem przypomni nam o pewnej ważnej sprawie. Warto zadzwonić w weekend do osoby, od której decyzji zależą nasze sprawy zawodowe i przypomnieć się komuś ważnemu. Nów Księżyca w znaku Panny sprawi, że przez ciekawe wydarzenia i imprezy trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie nam na sucho.

W piątek 22.09 Słońce wkracza do znaku Wagi i sprawi, że będziemy pełni nadziei na szybkie załatwienie spraw partnerskich i realizację zawodowych planów. Merkury w trygonie z Plutonem pomoże nam lepiej gospodarować domowym budżetem. Poczujemy przypływ natchnienia, chęć do kupowania ładnych rzeczy i zainteresujemy się sprawami urody i mody.

W niedzielę 24.09 Mars w opozycji z Neptunem nastroi nas romantycznie. Będziemy skłonni uwierzyć w piękne słowa i miłosne wyznania nawet na pierwszej randce. Uważajmy, żeby nie pomylić chwilowej fascynacji z prawdziwym uczuciem.

Horoskop tygodniowy

18.09.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 6.52)
Będziesz potrzebować odrobiny spokoju i bezpieczeństwa. Ryzykowne sprawy chętnie powierzysz komuś innemu. Nawet do podróży trudno cię będzie namówić. Bądź uprzejmy dla ludzi i nie mieszaj się w zawodowe spory. Trygon Wenus z Uranem sprzyja sprawom finansowym, ubieganiu się o podwyżkę i zakładaniu konta w banku.
Aspekty planet: 2.33 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 2.54 Księżyc w trygonie z Uranem, 6.26 Wenus w trygonie z Uranem, 21.48 Księżyc w koniunkcji z Marsem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Zagraj w totka, masz szansę wygrać.

19.09.2017, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Czeka nas pracowity, ale niestety również męczący dzień. W pracy ktoś surowy może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne. W wolnym czasie lepiej zająć się nauką, hobby i sztuką. Pij soki warzywne i owocowe. Porządkuj rośliny, wyrywaj chwasty, możesz nawozić i kosić trawnik.
Aspekty planet: 1.19 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 4.46 Księżyc w opozycji z Neptunem, 12.34 Księżyc w trygonie z Plutonem, 21.10 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka to wibracja zgody i miłości. W biznesie Dwójka sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Odpoczywaj, wyśpij się  dobrze odżywiaj. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Intuicja podpowie ci, co robić.

20.09.2017, środa
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 12.05)
Nów Księżyca w znaku Panny o godz. 7.29 sprawi, że ludzie mogą być zmęczeni, a nawet bardziej niż zwykle krytyczni. Spodziewaj się różnych kontroli, sprawdzianów, ogólnego narzekania. Mimo tego nie daj się pesymistom! Pilnuj własnych spraw, zajmij się sportem lub idź na spacer. Dobry dzień na porządki, dbanie o zdrowie, poważniejsze prace w ogrodzie. Wenus wkracza do znaku Panny i sprzyja planom oszczędzania. Opozycja Merkurego z Neptunem ostrzega przed pomyłkami w banku czy urzędzie.
Aspekty planet: 3.15 Wenus wchodzi do znaku Panny, 5.49 Merkury w opozycji z Neptunem, 7.29 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne.

Karta dnia: 0 Głupiec
Ktoś cię zaskoczy, coś nowego się wydarzy w twoim otoczeniu, co zainspiruje cię do zmian, a nawet popchnie cię na nową drogę życia.

21.09.2017, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc pomoże załatwiać ważne sprawy na mieście, odwiedzaj też urzędy lub bank. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się nauka, podróże, wizyty w urzędach i administracji, pisanie ważnych pism. Jedz potrawy bogate w zdrowe tłuszcze.
Aspekty planet: 19.00 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: VIII Siła
Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

22.09.2017, piątek
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od 19.39)
Zadbaj o siebie i nie żałuj pieniędzy na kosmetyki i pielęgnację. Warto być eleganckim. Dziś ktoś może zauważyć cię w tłumie i dać ci szansę czy w sprawach zawodowych, czy w miłości. O g. 22.10 Słońce wkracza do znaku Wagi i pomoże nam dogadywać się z ludźmi i negocjować, zamiast wikłać się w konflikty.
Aspekty planet: 4.11 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 12.26 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 15.04 Księżyc w opozycji z Uranem, 20.01 Merkury w trygonie z Plutonem, 22.01 Słońce wkracza do znaku Wagi.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: XV Diabeł
Dopadnie cię lenistwo, trudno ci będzie zabrać się za obowiązki i trudne nudne sprawy. Możliwy flirt, a nawet romans.

23.09.2017, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko, zrób więc listę domowych prac. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję! Zadbaj o bliskich, zrób domowe porządki, ale unikaj prania dywanów i firanek, bo będą długo schły. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i płynów.
Aspekty planet: 2.34 Księżyc w sekstylu z Wenus, 17.52 Księżyc w sekstylu z Marsem, 19.21 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Czas na miłość i zabawę. Odnajdziesz spokój u boku ukochanej osoby, dogadasz się z kimś, kto ma trudny charakter.

24.09.2017, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzień sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę. Opozycja Marsa z Neptunem nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.
Aspekty planet: 4.07 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 9.32 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 21.49 Mars w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: XVI Wieża
Nie zawahaj się podjąć ryzykownej decyzji, teraz znajdziesz siłę, aby pokonać strach. Walcz o siebie, teraz masz na to najwięcej determinacji i okazji.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 25 o 16´ Panny – 2 o 07´ Wagi
Księżyc 27 o 12´ Lwa – 27 o 59´ Skorpiona
Merkury 9 o 01′ – 20 o 52′  Panny
Wenus 27 o 30′ Lwa – 6 o 03´ Panny
Mars 8 o 00´ – 12 o 26´ Panny
Jowisz 25 o 17´ – 26 o 43′ Wagi
Saturn 21 o 38´ – 21 o 56´ Strzelca
Uran 27 o 44´ – 27 o 29´ Barana w retrogradacji
Neptun 12 o 30′ – 12 o 19´ Ryb w retrogradacji
Pluton 16 o 53′ – 16o 51´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
18.09 od g. 2.54 do g. 6.52.
20.09 od g. 7.29 do g. 12.05.
22.09 od g. 15.04 do g. 19.39.
24.09 od g. 9.32 do 25.09 do g. 6.00.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 11-17.09.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny tydzień. Samotni mogą liczyć na emocjonujące znajomości, ale bardziej od flirtowania pilnujcie spraw zawodowych! Nadarzy się nowa okazja, aby ubić korzystny interes. Kwadratura Słońca z Saturnem może jednak wystawić na próbę naszą cierpliwość i wytrwałość. Poważnie potraktujcie nowe zadania, o osiągniecie sukces.

W środę 13.09 Wenus w trygonie z Saturnem pomoże nam zrozumieć trudne relacje. Zastanówmy się dwa razy, zanim zaczniemy kogoś krytykować lub piętnować czyjeś błędy. Planety sprzyjają wybaczaniu i poprawianiu niedociągnięć.

W czwartek 14.09 Słońce w kwadraturze z Saturnem sprawi, że towarzyskie nieporozumienia mogą nam popsuć humor. Negocjujmy, ale nie dajmy wciągnąć się w awanturę, która będzie trwać bez końca.

W piątek 15.09 Wenus w sekstylu z Jowiszem sprzyja towarzyskim spotkaniom oraz zakupom i kolekcjonowaniu nowej garderoby.

W sobotę 16.09 Merkury w koniunkcji z Marsem przyniesie nam wiele miłych niespodzianek rodzinnych, wzruszeń i ciekawych opowieści z historii rodu czy miejsca, w którym się urodziliśmy. Warto pytać rodzinę o szczegóły, póki najstarsi jeszcze coś pamiętają.

Horoskop tygodniowy

11.09.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 21.29)
Zakładaj konto w banku, odwiedzaj urzędy. Możesz z korzyścią współpracować z innymi. Wszyscy będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. W pracy rozmawiaj z szefem lub krewnymi na poważniejsze tematy. Łatwo uzgodnisz wspólne stanowisko i podzielisz się obowiązkami. Na zakupach szukaj modnych ubrań i dodatków. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne.
Aspekty planet: 1.53 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 2.53 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 23.54 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne.

Karta dnia: XX Sąd
Zajmij się rodzinnymi sprawami. Ktoś bliski oczekuje od ciebie pomocy i wsparcia. Sprawy z przeszłości teraz mogą wpłynąć na twoją sytuację.

12.09.2017, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Czeka cię dzień pełen towarzyskich niespodzianek i związanego z nimi zamieszania. Ktoś przypomni sobie o obietnicach, jakie mu kiedyś złożyłeś. Nie daj się wykorzystywać, nawet w imię przyjaźni. Po południu wszystko uda się uporządkować i wyjaśnić. Organizm potrzebuje dużo zdrowych tłuszczów, jedz więcej sałatek doprawianych oliwą z pierwszego tłoczenia.
Aspekty planet: 4.42 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 18.52 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się sztuką, rozrywką i hobby.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Uwierz w siebie i w swoją szczęśliwą gwiazdę. Szczęście się do ciebie uśmiechnie, wykorzystaj więc okazje do wzbogacenia się lub polepszenia swojej sytuacji miłosnej lub rodzinnej.

13.09.2017, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Uda ci się znaleźć sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt sprawi, że bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, trudnych związków. Udadzą się podróże i zakupy. Odbieraj wszystkie telefony, w razie czego oddzwoń, bo ktoś może mieć dla ciebie ważną wiadomość. Pielęgnuj dłonie, rób manicure. Jedz częściej, ale mniejsze porcje. Trygon Wenus z Saturnem sprzyja spotkaniom z autorytetami.
Aspekty planet: 2.49 Wenus w trygonie z Saturnem, 8.24 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 9.47 Księżyc w opozycji z Saturnem, 10.25 Księżyc w sekstylu z Wenus, 14.43 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 20.35 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Zdobądź się na obiektywizm, nie kieruj się emocjami w ocenie skomplikowanej sytuacji. Od twojego zdania wiele będzie zależało, dobrze się więc zastanów, zanim podejmiesz decyzję.

14.09.2017, czwartek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (00.12)
Zajmij się zawodowymi sprawami. Policz pieniądze i rozmawiaj o interesach. Będziemy chętnie współpracować z innymi i dzięki temu różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby szybko załatwiać sprawy urzędowe. Otwieraj firmę, zakładaj konto w banku, szukaj nowych zleceń za większe pieniądze. Unikaj prania i mycia podłóg, zrób porządki w rachunkach i dokumentach. Kwadratura Słońca z Saturnem ostrzega przed zbyt dużymi wydatkami.
Aspekty planet: 4.58 Słońce w kwadraturze z Saturnem, 6.40 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 9.47 Księżyc w sekstylu z Marsem, 21.31 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: XI Siła
Nie czas na odpoczynek, wytęż wszystkie siły, zakasz rękawy i zabierz się szybko do roboty. Zadbaj o swoje zdrowie, popraw kondycję, zmobilizuj się do regularnych ćwiczeń.

15.09.2017, piątek
Księżyc w znaku Raka
Będziemy towarzyscy, optymistyczni i ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi. Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, różne służbowe spotkania będą się przeciągać. Po pracy warto wybrać się na zakupy, dzisiaj łatwo będzie skompletować różne ładne rzeczy i dodatki. Na randkach dobra atmosfera. Jeśli się z kimś kłócisz, łatwo dojdziecie do porozumienia. Sekstyl Wenus z Jowiszem sprzyja zakochanym.
Aspekty planet: 4.50 Księżyc w opozycji z Plutonem, 14.59 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 18.18 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 21.43 Wenus w sekstylu z Jowiszem, 23.23 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo dzięki pomocy wibracji Siódemki możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: IX Pustelnik
Zaszyj się tam, gdzie nikt cię nie będzie niepokoił ani zamęczał swoimi sprawami. Postaw na samodzielność, skup się na jednym konkretnym zadaniu, a szybko się z nim uporasz.

16.09.2017, sobota
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 3.08)
Księżyc sprzyja dobrym pomysłom i bardzo aktywnemu spędzaniu czasu. Wybierz się na spacer, odwiedź znajomych, zajmij się sportem. Zastanów się, co możesz w życiu zmienić na lepsze. Dzisiaj wszyscy nabiorą optymizmu i będzie ci łatwiej przekonać bliskich do ambitnych pomysłów. Zapraszaj gości, graj w gry towarzyskie, rób szybkie pranie. Koniunkcja Merkurego z Marsem ostrzega przed kłótliwymi osobami.
Aspekty planet: 21.01 Merkury w koniunkcji z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Choć dzień będzie leniwy i senny, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: VI Kochankowie
Masz szczęście do ludzi, wykorzystaj to! Ktoś podpowie ci dobre rozwiązanie, ktoś inny wyciągnie pomocną dłoń. Nie bój się pytać, dzięki temu wiele zyskasz.

17.09.2017, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wcieraj balsam i odżywkę.
Aspekty planet: 16.17 Księżyc w trygonie z Saturnem, 22.36 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Dziś zaprowadź wokół siebie trochę porządku. Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć różne sprawy. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: II Kapłanka
Nie siedź bezczynnie, użyj swoich kontaktów, aby załatwić ważną sprawę. Mądra kobieta nie tylko ci pomoże, ale i zrozumie twoje problemy.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 18 o 27´ – 25 o 16´ Panny
Księżyc 18 o 31´ Byka – 27 o 12´ Lwa
Merkury 00 o 39′ – 9 o 01′ Panny
Wenus 19 o 00´ – 27 o 30′ Lwa
Mars 3 o 33´ – 8 o 00´ Panny
Jowisz 23 o 54′ – 25 o 17´ Wagi
Saturn 21 o 24´ – 21 o 38´ Strzelca
Uran 27 o 57´ – 27 o 44´ Barana w retrogradacji
Neptun 12 o 49´ – 12 o 30′ Ryb w retrogradacji
Pluton 16o 56´ – 16 o 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
11.09 od g. 2.53 do g. 21.29.
13.09 od g. 20.35 do 14.09 do g. 00.12.
15.09 od g. 23.23 do 16.09 do g. 3.08.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 4-10.09.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami spokojny tydzień. Słońce w opozycji z Neptunem i pełnia w znaku Ryb nastroją nas refleksyjnie. Nie warto podejmować się trudnych nowych zadań, bo możemy źle ocenić swoje szanse. We wtorek Merkury wychodzi z retrogradacji i znów zacznie sprzyjać kupowaniu sprzętu AGD i elektroniki.

We wtorek 5.09 Słońce w opozycji z Neptunem ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądźmy więc ostrożni i na spokojnie podchodźmy do trudnych spraw. Mars wchodzi do znaku Panny i zmobilizujemy się do zadań, które wymagają sprytu, refleksu, siły woli i koncentracji. Merkury wychodzi z retrogradacji.

W sobotę 9.09 Słońce w trygonie z Plutonem sprawi, że dzień sprzyjać będzie cierpliwej pracy i nauce. Będziemy teraz spokojniejsi, a przyjaciele i znajomi przestaną odrywać nas od tego, co ważne.

W niedzielę 10.09 Merkury wkroczy do znaku Panny. Nie marudźmy na nudę, sami zorganizujmy weekendowe atrakcje dla siebie, rodziny, a nawet sąsiadów.

Horoskop tygodniowy

4.09.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc sprzyja odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji. Warto współpracować z innymi i razem rozwiązywać problemy. Także podróże i zakupy wprawią cię w doskonały humor. Unikaj tylko marudzących znajomych, którzy lubią psuć wszystkim wokoło nastrój. Lepiej szukać lepszego towarzystwa i nowych inspiracji.
Aspekty planet: 15.03 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 17.44 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

5.09.2017, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 7.28)
Dziś możesz mieć mniej energii. Opozycja Słońca z Neptunem nie sprzyja ambitnym zadaniom i ryzykownym planom. Bądź ostrożny w kontaktach z przełożonymi czy urzędnikami, bo możesz zgodzić się na coś, czego nie chcesz. Mars wkracza do znaku Panny i wspiera osoby, które rozpoczynają dietę czy chcą zmienić tryb życia na zdrowszy. Merkury wychodzi z retrogradacji i znów będzie sprzyjał podpisywaniu ważnych umów i kupowaniu sprzętu elektronicznego.
Aspekty planet: 3.55 Księżyc w sekstylu z Uranem, 4.32 Księżyc w opozycji z Merkurym, 7.15 Księżyc w opozycji z Marsem, 7.27 Słońce w opozycji z Neptunem, 11.34 Mars wkracza do znaku Panny, 13.29 Merkury wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

6.09.2017, środa
Księżyc w znaku Ryb
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Pełnia w znaku Rybach nie sprzyja zawieraniu ważnych finansowych umów. Organizm potrzebuje dużo wody i mikroelementów.
Aspekty planet: 7.06 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 9.02 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 14.39 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 22.28 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

7.09.2017, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 14.01)
Unikaj ryzyka i konfliktów, zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym! Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

8.09.2017, piątek
Księżyc w znaku Barana
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nakładaj maseczki, nawilżaj skórę, zadbaj o ręce.
Aspekty planet: 18.30 Księżyc w trygonie z Wenus, 19.48 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

9.09.2017, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 18.22)
Przygotuj się na nieoczekiwane spotkania i ciekawe wiadomości. Ludzie będą bardzo wyrozumiali i serdeczni. Dzisiaj uda ci się z kimś pogodzić lub przekonać go do ważnej dla ciebie sprawy. Dobry dzień na finansowe inwestycje, a także większe zakupy lub ubieganie się o kredyt. Wykonuj ćwiczenia siłowe, ale nie przesadzaj z obciążeniem serca. Trygon Słońca z Plutonem sprzyja regeneracji.
Aspekty planet: 3.27 Księżyc w trygonie z Saturnem, 7.15 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 12.45 Słońce w trygonie z Plutonem, 14.54 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 17.52 Księżyc w trygonie z Merkurym, 23.16 Księżyc w trygonie z Marsem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy.

Karta dnia: Dziewiątka Denarów
Nawet wyprawa pod namiot wyda ci się wyśmienitą weekendową przygodą. Odpoczywaj na słońcu, a powrócą dawne siły.

10.09.2017, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Ciesz się życiem, unikaj rywalizacji i ciężkiej pracy. Księżyc sprzyja towarzyskim spotkaniom, a także sztuce i randkom. Warto rozmawiać na ważne tematy. Uda się zakończyć konflikty lub z kimś wreszcie pogodzić. Dobry czas na ważne spotkanie, odnawianie starych znajomości. Rób ćwiczenia na wytrzymałość, biegaj, idź na rower lub uprawiaj nordic walking. Merkury wkracza do znaku Panny i może ci pomóc w skontaktowaniu się z ważną dla twoich spraw osobą.
Aspekty planet: 4.51 Merkury wkracza do znaku Panny, 16.06 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 23.19 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się wolnym dniem. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 11 o 39´ – 18 o 27´ Panny
Księżyc 14 o 24´ Wodnika – 18 o 31´ Byka
Merkury 28 o 35′ Lwa – 00 o 39′ Panny
Wenus 10 o 33′ – 19 o 00´ Lwa
Mars 29 o 07´ Lwa – 3 o 33´ Panny
Jowisz 22 o 33´ – 23 o 54′ Wagi
Saturn 21 o 15´ – 21 o 24´ Strzelca
Uran 28 o 08´ – 27 o 57´ Barana w retrogradacji
Neptun 12 o 53′ – 12 o 49´ Ryb w retrogradacji
Pluton 17 o 00′ – 16o 56´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.09 od g. 7.15 do g. 7.28.
6.09 od g. 22.28 do 7.09 do g. 14.01.
9.09 od g. 17.52 do g. 18.22.

Udanego tygodnia!