Miesięczne archiwum: Listopad 2017

Horoskop tygodniowy 27.11-3.12.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami emocjonujący tydzień. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt sprzyja towarzyskim spotkaniom i szybkiemu załatwianiu spraw. W niedzielę Merkury wchodzi w retrogradację i przestanie sprzyjać na trzy tygodnie zakupom sprzętu elektronicznego.

We wtorek 28.11 Merkury w koniunkcji z Saturnem podpowiada, że powinniśmy wypełniać sumiennie swoje obowiązki, podejmować długofalowe zobowiązania i nie traktować z lekceważeniem autorytetów czy osób na wysokich stanowiskach.

W piątek 1.12 Wenus wkracza do znaku Strzelca i nastąpi całkowita zmiana aury. Poczujemy ulgę i znajdziemy rozwiązanie wielu problem, z którymi borykaliśmy się przez ostatnie tygodnie. Dobry dzień na imprezy, rozrywki, randki i podróże. Mars w opozycji z Uranem będzie nas skłaniać do ryzyka i nieostrożności. Nie buntujmy się dziś przeciwko autorytetom, bo w starcu z silniejszymi czy ważniejszymi od siebie możemy nie mieć szans.

W niedzielę 3.12 pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt pomoże wszystkim, którzy wybierają się w podróż, mają ważne wystąpienia lub chcą szybko załatwić trudne sprawy. Warto współpracować z innymi i szukać trudno dostępnych informacji. Słońce w kwadraturze z Neptunem sprzyja spotkaniom towarzyskim, randkom i pokazywaniu się w lepszym świetle. Warto utrwalać na zdjęciach to, co nam się podoba lub czym jesteśmy wzruszeni, bo Neptun sprzyja rozwijaniu artystycznych zdolności i rozwijaniu intuicji.  Merkury wchodzi w retrogradację i sprzyja naprawianiu zepsutych sprzętów, konserwacji urządzeń domowych i robieniu przeglądu zlewów, umywalek i urządzeń sanitarnych. Jowisz w trygonie z Neptunem zmobilizuje nas do aktywnego spędzania wolnego czasu. To dobry czas na duże zakupy, polowanie na okazje handlowe, przeceny i zniżki. Warto dogadywać się z ludźmi, negocjować, targować się, a wiele dzisiaj zyskamy.

Horoskop tygodniowy

27.11.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Ktoś spod znaku Wagi lub Skorpiona może tak cię zdenerwować lub zawieść, że twoje sprawy staną pod wielkim znakiem zapytania. Szybko reaguj i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Nie pożyczaj pieniędzy Strzelcowi, bo długo będziesz czekać na zwrot pożyczki. Unikaj zabiegów kosmetycznych i medycznych, bo możliwe są pomyłki i błędy.
Aspekty planet: 4.51 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 7.08 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 18.54 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

28.11.2017, wtorek
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 17.30)
Jeśli będziesz dobrze zorganizowany, zdobędziesz silniejszą pozycję i zaczniesz pracować na przyszłe zyski. Koniunkcja Merkurego z Saturnem zapowiada odwołanie spotkania lub zwłokę w realizacji niektórych partnerskich planów. Nie martw się tym jednak, bo już w weekend uda się nadrobić miłosne zaległości. Unikaj forsownych ćwiczeń.
Aspekty planet: 7.58 Merkury w koniunkcji z Saturnem, 10.41 Księżyc w trygonie z Wenus, 12.55 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 13.08 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

29.11.2017, środa
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprawi, że pomogą ci ludzie, na których zawsze mogłeś liczyć. Warto składać podania o pracę, jeśli szukasz czegoś nowego. W sprawach finansowych wrócisz do równowagi dzięki wsparciu Wenus. Czytaj dokładnie oferty banków, szczegóły umowy, nie podejmuj decyzji o swoim majątku pod wpływem chwili.
Aspekty planet: 6.21 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

30.11.2017, czwartek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 21.38)
Będziesz bardzo niecierpliwy, a nawet nieostrożny. Stare obowiązki zaczną cię nużyć i zaczniesz rozglądać się za zupełnie nowym zajęciem. Weź jednak pod uwagę, że inni nie będą chcieli za tobą podążać i postanowią robić wszystko we własnym rytmie. Wpadniesz na dobre pomysły, ale ich realizacja wymagać będzie więcej czasu i pracy.
Aspekty planet: 00.53 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 12.12 Księżyc w opozycji z Marsem, 13.16 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 17.49 Księżyc w trygonie z Saturnem, 19.37 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

1.12.2017, piątek
Księżyc w znaku Byka
Wenus wkracza do znaku Strzelca i nastroi cię optymistycznie w sprawach finansowych. Ktoś będzie cię nakłaniał do zmiany zdania, a nawet przekonań! Broń tego, w co wierzysz. Nie zostawaj po godzinach, bo odbije się to na twoim życiu osobistym. Opozycja Marsa z Uranem ostrzega przed wypadkami i zranieniami. Dobry dzień na aktywność fizyczną.
Aspekty planet: 10.14 Wenus wkroczyła do znaku Strzelca, 11.05 Mars w opozycji z Uranem, 16.07 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 16.36 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

2.12.2017, sobota
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 22.20)
Czekają cię miłe spotkania w większym gronie. Ktoś przedstawi cię osobie, która wpłynie pozytywnie na twoją karierę i sytuację finansową. Ludzie będą cię chętniej słuchać, zdobędziesz nowych sojuszników. Samotni mają szansę poznać kogoś ciekawego dzięki pośrednictwu rodziny. Zadbaj o posiłek bogaty w witaminy. Masaż pomoże ci pozbyć się stresu.
Aspekty planet: 2.53 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz potrzebować ciszy, spokoju i wsparcia bliskich ludzi. Nie planuj na siłę nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną.

3.12.2017, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt w kwadraturze z Neptunem sprzyja udanym rozrywkom. Warto zaopatrzyć się w ciekawe lektury, znaleźć czas dla przyjaciół i rodziny, zacząć szanować swoje zdrowie i czas. W życiu rodzinnym i uczuciowym czekają cię miłe wydarzenia i udane randki. Merkury wchodzi w retrogradację i ostrzega przed zakupami elektroniki.
Aspekty planet: 1.37 Księżyc w opozycji z Wenus, 3.19 Jowisz w trygonie z Neptunem, 8.34 Merkury wchodzi w retrogradacji, 12.43 Słońce w kwadraturze z Neptunem, 16.30 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 16.46 Księżyc w opozycji ze Słońcem.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 4 º 55´ – 12 º 01´Strzelca
Księżyc 8 º 15´ Ryb – 16 º 54´ Bliźniąt
Merkury 26 º 30′ – 29 º 16′ Strzelca w retrogradacji
Wenus 24 º 29´ Skorpiona – 3 º 17′ Strzelca
Mars 22 º 13´ – 26 º 37´ Wagi
Jowisz 10 º 14′  – 11 º 47´ Skorpiona
Saturn 27 º 19´ – 28 º 06´ Strzelca
Uran 25 º 07´ – 24 º 56´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 28´ – 11 º 30′ Ryb
Pluton 17º 42´ – 17 º 53′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
28.11 od g. 13.08 do g. 17.30.
30.11 od g. 19.37 do g. 21.38.
2.12 od g. 2.53 do g. 22.20.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 20-26.11.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami zmiana aury. Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Skorpiona i w środę wejdzie do znaku Strzelca. Staniemy się bardziej towarzyscy, chętni do podróży i nauki.

We wtorek 21.11 sekstyl Wenus z Plutonem pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmuj decyzje, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i maile. Lwy i Wodniki mają szansę na nową pracę.

W środę 22.11 Słońce wkracza do znaku Strzelca i  zapewni ci odwagę w trudnych sprawach. Postawisz sobie  ambitne zadania i zrobisz wszystko, żeby je szybko zrealizować. Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Neptun wychodzi z retrogradacji i jest stacjonarny, co sprzyja wyjaśnianiu nieporozumienia i uczeniu się nowych rzeczy. Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami.

W sobotę 25.11 trygon Merkurego z Uranem prawi, że poczujemy przypływ energii i ochotę do zmian. Zadbajmy o zdrowie i kondycję fizyczną, a poczujemy się o dziesięć lat młodsi.

W niedzielę 26.11 kwadra Księżyca w znaku Ryb nastroi nas refleksyjnie do życia.  Nie zostawiajmy skomplikowanych spraw swojemu losowi. W razie problemów lub niepewności udajmy się po poradę do osoby starszej i bardzie doświadczonej.

Horoskop tygodniowy

20.11.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Nowe znajomości i ciekawe rozmowy poprawią ci humor i sprawią, że będziesz łagodny nawet dla wrogów. Przez nieuwagę możesz narazić się na kontuzję. Lepiej zadbaj o swoją wygodę, bezpieczeństwo i zdrowie. Nie odkładaj na później zrobienia badań kontrolnych. Twoje zdrowie jest ważniejsze od codziennych spraw, musisz więc sam znaleźć czas, aby się nim zająć.
Aspekty planet: 7.57 Księżyc w sekstylu z Marsem, 11.36 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 22.43 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

21.11.2017, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 8.13)
Będziesz wrażliwy na zmiany pogody, a jesienna chandra może cię dopaść wieczorem. Przeziębienie szybko przejdzie, jeśli w porę wypijesz herbatę z sokiem malinowym. Nie siedź w przeciągu, a uda ci się dotrwać do końca dnia w dobrej formie. Sekstyl Wenus z Plutonem zachęca do tańca i ćwiczeń przy muzyce. Połącz przyjemne z pożytecznym!
Aspekty planet: 1.26 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 12.29 Wenus w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

22.11.2017, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
O godz. 4.04 Słońce wchodzi do znaku Strzelca i zacznie sprzyjać osobom z odważnymi planami. Przestań wikłać się w konflikty i nie spieraj się z tymi, którzy nigdy nie przyznają ci racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor. W miłości nie daj się zdominować partnerowi, znajdźcie wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.
Aspekty planet: 2.56 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 4.04 Słońce wkracza do znaku Strzelca, 7.32 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 15.20 Neptun wychodzi z retrogradacji, 19.59 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 23.40 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

23.11.2017, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 21.14)
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanów się, co jest dla ciebie najważniejsze i od razu zacznij realizować to, co naprawdę się liczy. Wieczorem dla samotnych szansa na interesującą randkę. Dostarcz organizmowi więcej soli mineralnych i witamin.
Aspekty planet: 00.16 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 11.32 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień  sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

24.11.2017, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz skupiać uwagę otoczenia. Masz szansę na sukces w dziedzinach, które wymagają ryzyka i szczęścia. Ktoś z twojego otoczenia potrzebuje pomocy, której tylko ty możesz udzielić. Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni czy namiętnego romansu. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 1.04 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 16.55 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

25.11.2017, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z twojego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę. Trygon Merkurego z Uranem sprzyja naprawie sprzętu domowego i kupowaniu elektroniki.
Aspekty planet: 11.56 Merkury w trygonie z Uranem, 16.05 Księżyc w trygonie z Marsem, 19.11 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 23.34 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

26.11.2017, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 9.03)
Kwadra Księżyca w znaku Ryb nastroi cię refleksyjnie do życia. Puste rozrywki i wydawanie pieniędzy na zbytki nie będzie cię bawić. Wprowadź w swoje życie więcej porządku i oszczędzaj, a szybko zobaczysz efekty. Pojawi się okazja na nisko oprocentowany kredyt. Nie zostawiaj telefonu lub hasła do swojej poczty osobom, do których nie masz zaufania.
Aspekty planet: 00.32 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 3.36 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 18.02 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 27 º 51´ Skorpiona – 4 º 55´ Strzelca
Księżyc 14 º 32´ Strzelca – 8 º 15´ Ryb
Merkury 19 º 17′ – 26 º 30′ Strzelca
Wenus 15 º 42′ – 24 º 29´ Skorpiona
Mars 17 º 49´ – 22 º 13´ Wagi
Saturn 26 º 32´ – 27 º 19´ Strzelca
Uran 25 º 20´ – 25 º 07´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 28′ – 11 º 28´ Ryb stacjonarny
Pluton 17 º 31′ – 17º 42´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.11 od g. 1.26 do g. 8.13.
23.11 od g. 11.32 do g. 21.14.
26.11 od g. 3.36 do g. 9.03.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 13-19.11.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień z nowiem Księżyca w znaku Skorpiona. Będziemy chłonąć jak gąbka nastroje innych, dobierajmy więc sobie niepewne towarzystwo, żeby nie przejąć od kogoś nerwowej atmosfery czy pesymistycznych nastrojów. Warto załatwiać sprawy finansowe.

W poniedziałek 13.11 kwadratura Merkurego z Neptunem zapewni nam dobre dogadywanie się z szefem lub osobami wyżej od nas postawionymi oraz szczęście w podróży. To dobry czas na planowanie domowych finansów i wykupywanie ubezpieczenia. Wenus w koniunkcji z Jowiszem sprawi, że poczujemy się młodsi, silniejsi i atrakcyjniejsi. Uważajmy na zakupach, możemy za dużo wydać pod wpływem impulsu czy zachcianki.

W czwartek 16.11 trygon Wenus z Neptunem pozwoli nam znaleźć sojuszników i otoczyć się sprzyjającymi ludźmi. Randki i spotkania towarzyskie będą bardzo udane, jeśli nie będziemy się sztywno trzymać planu i narzucać swojego zdania.

W piątek 17.11 sekstyl Merkurego z Marsem sprzyja owocnym spotkaniom. Bądź otwarty na ludzi, zbieraj informacje i nie przegap ważnego spotkania, bo od niego może zależeć twoja zawodowa lub finansowa przyszłość.

W sobotę 18.11 nów Księżyca w znaku Skorpiona skłoni nas do refleksji i spędzenia spokojnego wolnego dnia. Ambitne plany mogą się dzisiaj nie udać lub przesunąć na później.

W niedzielę 19.11 kwadratura Marsa z Plutonem zapewni nam dużo energii do pracy i pokonywania trudności. Warto się starać, bo ktoś na pewno doceni nasze wysiłki. Osoby, które lubią ruch i ćwiczenia, dzisiaj powinny więcej trenować, bo osiągną świetne wyniki.

Horoskop tygodniowy

13.11.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Będziesz w dobrym nastroju, uważaj tylko, żeby się nie przejadać. Kwadratura Merkurego z Neptunem może zapowiadać kontuzje i większą skłonność do chorób. W razie pogorszenia zdrowia wybierz się do lekarza, nie kuruj się tylko domowymi sposobami i ziołowymi specyfikami. Koniunkcja Wenus z Jowiszem sprzyja zakupom i wyjątkowym randkom.
Aspekty planet: 1.04 Księżyc w trygonie z Plutonem, 7.55 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 9.15 Wenus w koniunkcji z Jowiszem, 16.45 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 23.47 Merkury w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

14.11.2017, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 00.26)
Unikaj osób, które mają katar lub są zaziębione, bo możesz się od nich zarazić. Księżyc sprzyja dbaniu o skórę i włosy. Jedz więcej owoców i pij soki warzywne, a wyjdzie ci to na dobre. Wyklucz z diety niezdrowe przekąski, a przestaniesz narzekać na brak koncentracji i problemy żołądkowe. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy w postaci oliwy lub masła.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy mieli dobrą rękę do pieniędzy. Zastanów się nad biznesplanem, w Internecie szukaj informacji o dotacjach i pożyczkach.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi osobami.

15.11.2017, środa
Księżyc w znaku Wagi
Będziesz w dobrej formie, choć Księżyc w Wadze nie sprzyja ryzykownemu wysiłkowi fizycznemu. Bądź ostrożny, bo siedzenie w przeciągu może skończyć się przeziębieniem. Wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu, zapisz na taniec, basen lub inną łagodną formę ruchu. Graj w totka, umawiaj się na spotkania o pracę, pozwól szczęściu zapukać do twoich drzwi.
Aspekty planet: 00.37 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 4.08 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 9.12 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

16.11.2017, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 9.18)
Nie odmawiaj sobie przyjemności, znajdź czas na odpoczynek i rozrywki. Twój rytm dnia zwolni, zaczniesz doceniać proste przyjemności. W życiu uczuciowym dobra passa.  Trygon Wenus z Neptunem zapewni samotnym szansę na poznanie kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajdą więcej czasu dla partnera. Wizyta krewnych okaże się miła i przyjemna.
Aspekty planet: 00.36 Księżyc w opozycji z Uranem, 1.50 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 16.20 Wenus w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

17.11.2017, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Możesz dostrzegać u siebie objawów różnych chorób i być niezadowolonym ze swojego wyglądu. Sekstyl Merkurego z Marsem pomoże ci poprawić kondycję i zdrowie. Teraz możesz bić rekordy i szybko wrócić do formy. Pij dużo wody, a organizm nie będzie się przegrzewał. Przetrzymasz wszystkie burze, jeśli podejdziesz spokojnie i bez emocji do trudnych spraw.
Aspekty planet: 1.02 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 7.32 Księżyc w trygonie z Neptunem, 9.16 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 15.24 Merkury w sekstylu z Marsem, 19.15 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

18.11.2017, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 19.58)
Ogarnie cię lenistwo i nawet rodzina nie będzie cię w stanie wyciągnąć na dłuższy spacer, basen czy siłownię. Słuchaj swojego organizmu i jeśli potrzebujesz, odpoczywaj do woli. O godz. 12.42 nów Księżyca w znaku Skorpiona. Psychicznie możesz czuć się bardziej zmęczony, nie jest to więc dobry czas na sprawy, które wymagają wielkiego wysiłku lub ryzykownych decyzji.
Aspekty planet: 12.42 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

19.11.2017, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Bądź wyrozumiały dla innych i nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci dużo komplikacji. Energia będzie cię rozpierać. Idź na siłownię, biegaj, wybierz się na spacer, a rozładujesz napięcie i unikniesz przeziębienia czy kontuzji. Kwadratura Marsa z Plutonem sprawi, że możesz  być nadmiernie nerwowy i zdenerwowany. Zrelaksuj się, medytuj, odetnij się od tego, co cię denerwuje.
Aspekty planet: 13.15 Mars w kwadraturze z Plutonem, 18.50 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się wolnym dniem. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet:
Słońce 20 º 47´ – 27 º 51´ Skorpiona
Księżyc 17 º 19´ Panny – 14 º 32´ Strzelca
Merkury 10 º 12′ – 19 º 17′ Strzelca
Wenus 6 º 55´ – 15 º 42′ Skorpiona
Mars 13 º 24´ – 17 º 49´ Wagi
Jowisz 7 º 16′ – 8 º 46´ Skorpiona
Saturn 25 º 48´ – 26 º 32´ Strzelca
Uran 25 º 34´ – 25 º 20´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 30´ – 11 º 28′ Ryb w retrogradacji
Pluton 17º 21´ – 17 º 31′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
13.11 od g. 16.45 do 14.11 do g. 00.26.
16.11 od g. 1.50 do g. 9.18.
18.11 od g. 12.42 do g. 19.58.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 6-12.11.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W pierwszej połowie tygodnia szczera rozmowa oczyści atmosferę i zapobiegnie kłopotom, które podczas weekendu mogłyby wystawić twój związek na próbę. Rób poważne plany, zmieniaj świat wokół siebie, podejmuj decyzje finansowe.

We wtorek 7.11 Wenus wkracza do znaku Skorpiona  i zacznie sprzyjać osobom przedsiębiorczym, znajdowaniu korzystnych kredytów, pożyczkom, zacieśnianiu współpracy i ubieganiu się o lepiej płatną pracę.

W czwartek 9.11 Słońce w sekstylu z Plutonem sprzyja ważnym spotkaniom, podróżom, podpisywaniu umów i dużym zakupom. Łatwiej będzie zdobyć istotne informacje, ludzie będą towarzyscy.

W sobotę 11.11 Saturn w trygonie z Uranem sprawi, że  sprawach rodzinnych i domowych bądźmy uparci, ale dzięki temu wyjdziemy na swoje. Nie okazujmy słabości, konsekwencja i upór się opłacą.

Horoskop tygodniowy

6.11.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Stań do walki o swoje, nie daj się zepchnąć na drugi plan zawodowym lub miłosnym rywalom. Zmiana otoczenia dobrze ci zrobi. Uprawiaj sporty, spaceruj, połóż się spać o rozsądnej porze, a nie zachorujesz. Poczujesz się lepiej, ale nie prowadź za szybko samochodu i uważaj na rowerze, bo z powodu twojego gapiostwa możliwa jest stłuczka lub wywrotka.
Aspekty planet: 1.52 Księżyc w trygonie z Marsem, 5.56 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Na spacerze odzyskasz wigor i energię.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

7.11.2017, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 11.44)
Będzie ci trudno opanować ochotę na słodycze czy inne ulubione przysmaki. Zacznij regularnie mierzyć ciśnienie i wyklucz z diety niezdrowe tłuszcze, a od razu poczujesz się lepiej. Wieczorem wypoczywaj rozsądnie i nie miej pretensji do własnego ciała, że nie chce schudnąć lub przytyć z dnia na dzień. Wenus wkracza do znaku Skorpiona i zachęca do oszczędzania.
Aspekty planet: 3.57 Księżyc w opozycji z Saturnem, 4.54 Księżyc w sekstylu z Uranem, 11.39 Księżyc w trygonie z Wenus, 12.38 Wenus wkracza do znaku Skorpiona, 21.47 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: V Papież
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

8.11.2017, środa
Księżyc w znaku Raka
Odczujesz poprawę w sprawach zdrowotnych. Warto zaczynać nową dietę i odchudzanie. Rodzina i współpracownicy zmobilizują cię, aby coś zmienić w swoim życiu. Nowa fryzura, seria zabiegów kosmetycznych i zapisanie się na aerobik lub basen pomogą ci odzyskać formę. Organizm domaga się więcej zup i ciepłych napojów. Noś ze sobą termos i nie zapominaj o częstym piciu wody z cytryną.
Aspekty planet: 4.39 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 6.36 Księżyc w trygonie z Neptunem, 14.33 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 16.06 Księżyc w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na randki, a także zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

9.11.2017, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 13.29)
Sekstyl Słońca z Plutonem wprowadzi cię w nerwowy nastrój, postaraj się więc wyładować nadmiar energii spacerując lub ćwicząc na przyrządach w siłowni. Bądź kreatywny, zapisuj swoje pomysły, a poczujesz się jak nowo narodzony. Jedz więcej witamin i często pij wodę, żeby się nie odwodnić. Wieczór sprzyja wizytom towarzyskim.
Aspekty planet: 6.14 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 13.12 Słońce w sekstylu z Plutonem, 18.14 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 23.36 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i nauce. Zadawaj  odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

10.11.2017, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Będziesz energiczny i zadowolony z siebie. Księżyc w Lwie poganiać cię będą do zmian w diecie i trybie życia. Zadbaj o sen, bo może ci go brakować  z nadmiaru obowiązków. Jeśli cierpisz z powodu przewlekłej lub uciążliwej choroby, twoje samopoczucie zacznie się poprawiać, tylko energicznie zabierzesz się za kurację.
Aspekty planet: 00.46 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 9.34 Księżyc w sekstylu z Marsem, 21.36 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga walczyć o ważne sprawy. Bądź uparty, a dostaniesz to, czego chcesz. Dobry dzień na zakupy, inwestycje, urządzanie domu. Dzisiaj praca aż tak nie męczy.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

11.11.2017, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 17.41)
Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Trygon Saturna z Uranem sprzyja gruntownym  porządkom i aktywnemu wypoczynkowi z rodziną. Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.
Aspekty planet: 9.54 Księżyc w trygonie z Saturnem, 9.55 Księżyc w trygonie z Uranem, 10.44 Saturn w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja randkom, zabawie, imprezom i wyjazdom. Szukaj towarzystwa przyjaciół, odważ się zawierać nowe znajomości. Będzie wesoło i kreatywnie.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

12.11.2017, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Poczujesz nagłe ożywienie. Idź na spacer, ćwicz, zachęć partnera czy rodzinę do biegania lub wspólnego aerobiku. Masz szansę na powrót do zdrowia i wymarzonej figury. Zadbaj o odpowiednią ilość snu. Wieczorne chłody mogą ci zagrażać bardziej niż zwykle i osłabić twój organizm. Organizm potrzebuje więcej warzyw korzennych.
Aspekty planet: 4.07 Księżyc w sekstylu z Wenus, 6.25 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 10.31 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 14.23 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Pozycje planet:
Słońce 13 º 45´ – 20 º 47´ Skorpiona
Księżyc  8 º 27´ Bliźniąt – 17 º 19´ Panny
Merkury  0 º 17′ – 10 º 12′ Strzelca
Wenus 26 º 08´ Wagi – 6 º 55´ Skorpiona
Mars  8 º 59´ – 13 º 24´ Wagi
Jowisz  5 º 45′ – 7 º 16′ Skorpiona
Saturn 25 º 05´ – 25 º 48´ Strzelca
Uran 25 º 50´ – 25 º 34´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 33´ – 11 º 30´ Ryb w retrogradacji
Pluton 17º 13´ – 17º 21´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
7.11 od g. 11.39 do g. 11.44.
9.11 od g. 6.14 do g. 13.29.
11.11 od g. 9.55 do g. 17.41.

Miłego tygodnia!