Miesięczne archiwum: Styczeń 2018

Horoskop tygodniowy 29.01-4.02.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym zabieganym tygodniu spróbujmy znaleźć choć chwilę dla siebie. Dbajmy o sen i odpoczynek, bo inaczej nie wytrzymamy napięcia. Słońce nastawi nas przyjaźnie do nowych ludzi w otoczeniu. Powinniśmy skupić się na swoich sprawach zawodowych i finansowych, przed nimi szansa na szybki sukces. Warto pracować w grupie i zasięgać porad specjalistów.

W środę 31.01 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca w znaku Lwa sprawi, że połowa tygodnia będzie nerwowa. Ludzie będą się spieszyć i denerwować, co narazi wszystkich na pomyłki i kłótnie. Warto zwolnić i nie ulegać presji. Merkury wkracza do znaku Wodnika i zacznie sprzyjać nauce, dogadywaniu się ze sprzedawcami, przełożonymi i dobieraniu dobrych i przekonywujących argumentów.

W sobotę 3.02 sekstyl Merkurego z Marsem ostrzega nas przed podstępami czy pułapkami, jakie mogą zastawiać na nas nieprzychylne nam osoby. To dobry dzień, aby ćwiczyć siłę woli i porzucać złe przyzwyczajenia.

W niedzielę 4.02 kwadratura Wenus z Jowiszem poprawi ogólną aurę na niebie i sprawi, że będziemy bardziej romantyczni i chętni do flirtowania i zawierania znajomości.

Horoskop tygodniowy

29.01.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Mierz ciśnienie, kup specjalny aparat i zapisuj wyniki. Zawrotne tempo końca dnia może być dla ciebie nie do wytrzymania, dlatego zadbaj o serce. Ostre przyprawy i wysokoprocentowe napoje ogranicz do minimum, a nie będziesz narzekać na zdrowie. Zadbaj o oszczędności, wyjaśnij nieporozumienia z krewnymi, unikaj dużych zgromadzeń.
Aspekty planet: 3.14 Księżyc w opozycji z Saturnem, 16.18 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Kata dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

30.01.2018, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 19.52)
Dzisiaj złagodniejesz i zapragniesz pobyć w gronie miłych ludzi. Postanowisz nadrobić wszystkie towarzyskie zaległości, zależeć ci też będzie na opinii innych ludzi. Wieczorem najlepiej będziesz się czuł w kinie lub na towarzyskim spotkaniu. Unikaj zbyt dużego wysiłku fizycznego, wybierz się na basen, rozciągaj się, zrezygnuj z forsownych ćwiczeń czy siłowni.
Aspekty planet: 3.34 Księżyc w opozycji z Plutonem, 5.38 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 11.45 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 17.40 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Kata dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

31.01.2018, środa
Księżyc w znaku Lwa
Pełnia i zaćmienie Księżyca o godzinie 14.26 sprawią, że będziesz musiał podejmować ważne decyzje. Więcej się ruszaj i utrzymuj aktywny tryb życia. Zadbaj o to, żeby organizm dostał więcej białka. Jedz suplementy diety, pij dużo wody mineralnej, a twój organizm wzmocni się i uodporni na choroby. Pilnuj liczb i rachunków, a twoje zasoby się powiększą.
Aspekty planet: 00.12 Księżyc w trygonie z Marsem, 14.26 Księżyc w opozycji ze Słońcem i całkowite zaćmienie Księżyca, 14.38 Merkury wkracza do znaku Wodnika, 23.47 Księżyc w opozycji z Wenus.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Kata dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

1.02.2018, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od g. 20.12)
Księżyc w Lwie pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu. Podróże przebiegną w dobrej atmosferze, warto odnawiać stare znajomości. Wieczorem udana zabawa w miłym gronie, dla samotnych szansa na miłość. Zrób ćwiczenia na pozbycie się zmarszczek, zadbaj o włosy, idź do fryzjera.
Aspekty planet: 5.59 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 11.58 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Piątka sprzyja szybkim decyzjom. Pomoże zainwestować siebie, odkryć nowe talenty. Pod jej wpływem będziemy kreatywni i optymistyczni.

Kata dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

2.02.2018, piątek
Księżyc w znaku Panny
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 2.48 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 4.21 Księżyc w trygonie z Saturnem, 17.28 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: Szóstka
Szóstka sprzyja rodzinnym sprawom. Łatwiej dogadamy się z krewnymi, ułożymy plany na weekend. Także zakupy dla rodziny będą dzisiaj udane.

Kata dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

3.02.2018, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od g. 22.47)
Będziesz bardziej pracowity, a nawet polubisz samotność. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Wieczorne spotkania udadzą się, jeśli będą w kameralnym gronie.
Aspekty planet: 5.23 Księżyc w trygonie z Plutonem, 8.06 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 16.57 Merkury w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: Siódemka
Siódemka nastroi nas krytycznie do rzeczywistości. Pomoże zmienić niewygodne plany, zagoni do domowych obowiązków. Ale w sobotę ważny jest odpoczynek, o tym też trzeba pamiętać.

Kata dnia: XIII Śmierć
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

4.02.2018, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie będą bardzo rozmowni i towarzyscy. Dobry dzień na zakupy, podróże, załatwianie spraw rodzinnych. Odpisuj na zaległe listy i e-maile, nawiązuj  kontakty. Organizm potrzebuje więcej zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 7.06 Wenus w kwadraturze z Jowiszem, 7.49 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 8.11 Księżyc w sekstylu z Marsem, 9.29 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: Ósemka
Ósemka pomaga zrobić porządek w rachunkach i zaplanować ważne inwestycje. Warto policzyć pieniądze, bo może się okazać, że w przyszłym tygodniu uda się kupić coś, o czym marzyliśmy.

Kata dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 9 o 01´ – 16 o 07´ Wodnika
Księżyc 3 o 08´ Raka – 14 o 48´ Wagi
Merkury 25 o 57′ Koziorożca – 7 o 10′ Wodnika
Wenus 13 o 44′ – 22 o 31′ Wodnika
Mars 1 o 31´ – 5 o 48´ Strzelca
Jowisz  20 o 56´ – 21 o 39′ Skorpiona
Saturn 4 o 31´ – 5 o 14´ Koziorożca
Uran 24 o 52´ – 25 o 03´ Barana
Neptun 12 o 41′ – 12 o 55′ Ryb
Pluton 19 o 43′ – 19 o 57′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.01 od g. 17.40 do g. 19.52.
1.02 od g. 11.58 do g. 20.12.
3.02 od g. 8.06 do g. 22.47.

Życzymy udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 22-28.01.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu nasz sukces będzie zależeć od dobrej komunikacji i umiejętności słuchania innych. Merkury ustawi się w aspektach z Plutonem, Jowiszem i Uranem, co sprzyja osobom, które podróżują, zdają egzaminy i zajmują się handlem i komunikacją. Strzeżmy się osób, które kradną energię i uwagę, a wszystkie sprawy załatwimy bez problemu.

W środę 24.01 koniunkcja Merkurego z Plutonem skłoni nas do większego wysiłku i stawiania spraw na ostrzu noża. Szybko uporamy się z konkretnymi obowiązkami, ale na długie filozoficzne dyskusje nie będziemy mieć ochoty.

W czwartek 25.01 sekstyl Merkurego z Jowiszem sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Niektórzy w ten tydzień podejmą radykalne decyzje, postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby zimowe wyjazdowe plany.

W piątek 26.01 Mars wkracza do znaku Strzelca i nastroi nas aktywnie do życia. Warto zająć się sportem, być aktywnym, nie reagować na zaczepki, uczyć się od innych, jak opanowywać nerwy i gniew.

W niedzielę 28.01 kwadratura Merkurego z Uranem może powodować opóźnienia, kłopoty ze sprzętem elektronicznym, trudności w komunikacji, używaniu telefonów czy komputerów. Rusz głową, nie stój w korku, zaradź szybko problemom.

Horoskop tygodniowy

22.01.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 7.26)
Jeśli będziesz dobrze zorganizowany, zdobędziesz silniejszą pozycję i zaczniesz pracować na przyszłe zyski. Księżyc w Baranie zapowiada odwołanie spotkania lub zwłokę w realizacji niektórych partnerskich planów. Nie martw się tym jednak, bo już w niedługo uda się nadrobić miłosne zaległości. Zrób hennę, wyreguluj brwi, doklejaj rzęsy, idź na masaż.
Aspekty planet: 2.12 Księżyc w trygonie z Marsem, 11.54 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 14.41 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 18.27 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

23.01.2018, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i  kreatywne pomysły. Aura sprzyja towarzyskim spotkaniom i randkom. Więcej się ruszaj, zapisz się na wizytę do lekarza specjalisty. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, składaj podanie o pracę.
Aspekty planet: 16.28 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 19.47 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

24.01.2018, środa
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 14.39)
Trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. W południe zapragniemy odmiany, ogarnie nas buntowniczy nastrój, możemy zmienić poranne plany. Chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w różne gry. Planety pomogą nam znaleźć nowe hobby, uzyskać wsparcie w ważnej sprawie, wyjść cało z uczuciowych tarapatów.
Aspekty planet: 5.15 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 21.49 Merkury w koniunkcji z Plutonem, 21.55 Księżyc w trygonie z Saturnem, 23.20 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

25.01.2018, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Księżyc sprzyja cierpliwej pracy i dobrej organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Ludzie są dla siebie bardziej życzliwi i wyrozumiali. Można prosić o wsparcie lub pomoc. Współpraca z innymi będzie się dobrze układała. Załatwiaj sprawy związane z pieniędzmi, proś o pomoc i wsparcie, a na pewno ktoś zareaguje.
Aspekty planet: 6.35 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 12.27 Merkury w sekstylu z Jowiszem, 12.49 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

26.01.2018, piątek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 18.39)
Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Księżyc zapewni ci nowe pomysły na rozwiązywanie problemów.
Aspekty planet: 1.01 Księżyc w trygonie z Plutonem, 2.40 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 4.16 Księżyc w trygonie z Merkurym, 13.56 Mars wkracza do znaku Strzelca, 18.52 Księżyc w opozycji z Marsem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

27.01.2018, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księży sprzyjać osobom z odważnymi planami. Przestań wikłać się w konflikty i nie spieraj się z tymi, którzy nigdy nie przyznają ci racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor. W miłości nie daj się zdominować partnerowi, znajdźcie wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać. Usłyszysz wiele ciekawych plotek na towarzyskich spotkaniach. Zadbaj o dłonie i paznokcie
Aspekty planet: 6.44 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 14.31 Księżyc w trygonie z Wenus, 15.41 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

28.01.2018, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 19.57)
Bądź otwarty na zmiany i zaproszenia. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Zaufaj intuicji i nie bójcie się mówić o swoich spostrzeżeniach i poglądach. Rozmowa z kimś młodszym sprawi, że zmienisz pogląd na ważną sprawę. Spacer w towarzystwie sympatycznej osoby przywróci ci wewnętrzną równowagę.
Aspekty planet: 8.08 Merkury w kwadraturze z Uranem, 11.38 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i zaplanuj różne ważne zadania na kolejny tydzień.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 1 o 54´ – 9 o 01´ Wodnika
Księżyc 26 o 36´ Ryb – 3 o 08´ Raka
Merkury 15 o 17′ – 25 o 57′ Koziorożca
Wenus 4 o 56′ – 13 o 44′ Wodnika
Mars 27 o 12´ Skorpiona – 1 o 31´ Strzelca
Jowisz 20 o 05′ – 20 o 56´Skorpiona
Saturn 3 o 47´ – 4 o 31´ Koziorożca
Uran 24 o 44´ – 24 o 52´ Barana
Neptun 12 o 27′ – 12 o 41′ Ryb
Pluton 19 o 29′ – 19 o 43′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
22.01 od g. 2.12 do g. 7.26.
24.01 od g. 5.15 do g. 14.39.
26.01 od g. 4.16 do g. 18.39.
28.01 od g. 11.38 do g. 19.57.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 15-21.01.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Planety zapewnią nam więcej rozrywki i dużo odkrywczych pomysłów, które ułatwią nam codzienne życie. Pewna dobra wiadomość zmieni nasze nastawienie do pracy na lepsze.

We wtorek sekstyl Jowisza z Plutonem zapewni nam dobrą rękę do wygranych. Kup los na loterii, dzisiaj szczęście może się do cienie uśmiechnąć. Wodniki, Lwy i Strzelce powinny spróbować swoich sił.

W środę 17.01 nów Księżyca w znaku Koziorożca nastroi nas refleksyjnie do życia. Ci, którzy są podatni na stany depresyjne i mają pesymistyczne podejście do życia, powinni w tym tygodniu znaleźć sobie zajęcie i nie myśleć o samotnych sprawach, bo ich stan może się pogorszyć.

W czwartek 18.01 Wenus wkracza do znaku Wodnika i pomoże nam odpocząć i zrelaksować się po intensywnym i pełnym wydarzeń początku roku. Zajmijmy się swoim hobby, weźmy wolne popołudnie, zabawmy się.

W sobotę 20.01 Słońce wkracza do znaku Wodnika i zacznie sprzyjać wyjazdom, spotkaniom biznesowym, sąsiedzkim plotkom i robieniu czegoś razem z rodziną i przyjaciółmi. Wysyłaj ważne listy i maile, oddawaj na czas pracę, wywiązuj się z zobowiązań.  Sekstyl Merkurego z Neptunem pomoże nam uruchomić intuicję. Warto medytować, zapisywać sny, iść na jogę, oderwać się choć na chwilę od codzienności. Osoby zakochane mają szansę na romantyczną i namiętną randkę.

Horoskop tygodniowy

15.01.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Bądź realistą, nie bujaj w chmurach, bo musisz osobiście dopilnować pewnych spraw finansowych i urzędowych. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Nie daj się namówić na niepewny interes, nie rezygnuj z pracy pod wpływem emocji czy kłótni z szefem. Zadbaj o kręgosłup, zrób porządek w lodówce i szafie.
Aspekty planet: 2.49 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 8.02 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 21.38 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

16.01.2018, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Czeka nas dziś więcej obowiązków, bądź punktualny i trzymaj się planu. Sekstyl Jowisza z Plutonem pomoże nam pozbyć się tego, co nam szkodzi. Osoby samotne nie powinny wracać do przeszłości i szukać wsparcia u osób, które je kiedyś zawiodły. Czas na nowy związek i odcięcie się od tego, co było! Zrób piling i depilację, oczyszczaj skórę twarzy.
Aspekty planet: 5.13 Jowisz w sekstylu z Plutonem, 11.53 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 11.57 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 21.27 Księżyc w sekstylu z Marsem, 22.44 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

17.01.2018, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 9.31)
Unikaj rozmów ze wścibskimi sąsiadami i poświęć więcej czasu dzieciom i młodszym członkom rodziny. Nów Księżyca w znaku Wodnika skierują twoją uwagę na sprawy uczuć i partnerskich relacji. Jeśli coś ci nie pasuje, otwarcie o tym porozmawiaj z partnerem.
Negocjuj, dyskutuj, a przede wszystkim poznawaj ważne i ciekawe osoby. Oczyszczaj organizm z toksyn, pij soki warzywne, zaczynaj odchudzanie.
Aspekty planet: 3.17 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 7.29 Księżyc w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

18.01.2018, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Wenus wkroczy do znaku Wodnika i przypomni ci o starych przyjaźniach. Może warto je odnowić? Twoje sukcesy w tym tygodniu zależeć będą od współpracy z innymi ludźmi. Bądź więc wymagający wobec współpracowników, ale nie denerwuj się i zachowuj uprzejmie. Księżyc zapewni ci elokwencję i uwagę słuchaczy. Zamykaj naczynka u kosmetyczki, zrób manicure i pedicure.
Aspekty planet: 2.43 Wenus wkracza do znaku Wodnika, brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

19.01.2018, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 21.26)
Nie goń wciąż do przodu, zmień na chwilę priorytety, nie zabieraj spraw zawodowych czy konfliktów zewnętrznych do domu. W pierwszej połowie dnia uważaj, możesz być potrzebny jako rozjemca lub mediator w sąsiedzkiej sprawie. Wieczorem korzystna aura na randkę i towarzyskie spotkania. Organizm potrzebuje więcej zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 1.00 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 10.57 Księżyc w sekstylu z Uranem, 12.51 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

20.01.2018, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Wiele nowych osób pojawi się na twojej drodze. Dzięki nim będziesz miał dobry humor, więcej rozrywek i okazję do wejścia w nowe  towarzystwo. Jeśli jesteś samotny, rozglądaj się dookoła i przyjmij zaproszenia na sąsiedzkie spotkania czy wyprawy ze znajomymi, bo w twoim otoczeniu znajdzie się ktoś, z kim będziesz mógł stworzyć związek. Zadbaj o stopy, unikaj wielkiego prania i mycia podłóg, bo zostaną smugi. Podlej obficie kwiaty.
Aspekty planet: 2.07 Merkury w sekstylu z Neptunem, 4.08 Słońce wkracza do znaku Wodnika, 4.28 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 21.44 Księżyc w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru.

Karta dnia: XI Siła
Bądź aktywny, zacznij ćwiczyć, nowy rok sprzyja zmianie diety na zdrowszą i realizowaniu nowych planów. Zmiana otoczenia nawet na krótko dobrze ci zrobi.

21.01.2018, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Ktoś będzie ci się bardzo naprzykrzał. Spróbuj być dla niego miły, bo od rana emocje i spory rodzinne uspokoją się na dobre. Postaraj się wywiązywać z domowych obowiązków, a nikt nie będzie miał do ciebie pretensji. Wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe, ćwicz jogę lub aerobik, a szybko wzmocnisz organizm i wrócisz do formy.
Aspekty planet: 00.20 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 11.22 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 12.24 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 24 º 46´ Koziorożca – 1 º 54´ Wodnika
Księżyc 2 º 07´Koziorożca – 26 º 36´ Ryb
Merkury 5 º 10′ – 15 º 17′ Koziorożca
Wenus 26 º 08′ Koziorożca – 4 º 56′ Wodnika
Mars 22 º 52´ – 27 º 12´ Skorpiona
Jowisz 19 º 08´ – 20 º 05′ Skorpiona
Saturn 3 º 00´ – 3 º 47´ Koziorożca
Uran 24 º 38´ – 24 º 44´ Barana
Neptun 12 º 15′ – 12 º 27′ Ryb
Pluton 19 º 15′ – 19 º 29′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
17.01 od g. 7.29 do g. 9.31.
19.01 od g. 12.51 do g. 21.26.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 8-14.01.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami wyjątkowy tydzień. Na niebie spotkają się w znaku Koziorożca Wenus, Słońce i Pluton. Planetarna aura sprzyja nabieraniu sił, zdobywaniu nowych umiejętności, testowaniu przepisów czy kuracji odmładzających. Warto zacząć regularnie ćwiczyć, teraz uda nam się wytrwać w noworocznych postanowieniach.

W poniedziałek 8.01 sekstyl Słońca i Wenus z Jowiszem zapewni nam szczęście w nowych przedsięwzięciach. Warto podpisywać umowy, rozpoczynać nowe projekty i zakładać firmę. Podróże, nawet te krótkie, będą owocne i pouczające.  Sekstyl Marsa z Plutonem obudzi w nas determinacje i siłę woli do działania. Warto podejmować się cięższych prac fizycznych, ćwiczyć, być wytrwałym, bo szybko czekać nas będzie nagroda. Koniunkcja Słońca z Plutonem  zapewni nam dostęp do ważnych i pouczających informacji.

We wtorek 9.01 koniunkcja Wenus z Plutonem sprzyja zdobywaniu szybkiej gotówki i wzbogaceniu się dzięki ryzyku i łapaniu szczęścia. Warto zagrać w totka, kupić los na loterii, zainwestować w ciekawy biznes. Koniunkcja Słońca z Wenus i sekstyl Wenus z Marsem sprzyjają zakochanym.  Możemy więc spodziewać się dobrych wiadomości finansowych oraz liczyć na wsparcie i pomoc ludzi wokół nas.

W środę 10.01 podczas sekstylu Słońca z Marsem warto zadawać pytania, szukać nowych kontaktów i znajomych, a nasze codzienne problemy szybko się rozwiążą.

W czwartek 11.01 Merkury wkracza do znaku Koziorożca i sprzyja poważnym refleksjom. Zajmij się sprawami rodziny, odtwórz drzewo genealogiczne, nie bój się zadawać trudnych pytań starszym krewnym. Dzięki temu ocalisz od zapomnienia wiele ważnych spraw, które cię ukształtowały.

W sobotę 13.01 kwadratura Wenus z Uranem może zaostrzyć rodzinne dyskusje i spory, wystrzegajmy się niepotrzebnych słów i nieodwracalnych stwierdzeń, bo awanturę będzie łatwo. Koniunkcja Merkurego z Saturnem nie sprzyja zakupom.

W niedzielę 14.01 kwadratura Słońca z Uranem czymś nas zaskoczy. Warto być otwartym na zmiany i nowe znajomości.

Horoskop tygodniowy

8.01.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Bądź dobrej myśli. Sekstyl Słońca i Wenus z Jowiszem zapewni ci popularność. Twoje decyzje będą przedmiotem wielu rozmów i komentarzy, nie daj więc ludziom zbyt wielu powodów do złości. Jeśli szukasz lepszej pracy, wysyłaj maile i umawiaj się na rozmowy. W finansach możliwa wygrana lub perspektywa podwyżki. Sekstyl Marsa z Plutonem sprzyja generalnym porządkom i wzmacniającym ćwiczeniom. Chroń się przed zimnem, ogrzewaj nerki i pęcherz.
Aspekty planet: 13.06 Słońce w sekstylu z Jowiszem, 17.12 Wenus w sekstylu z Jowiszem, 20.58 Mars w sekstylu z Plutonem, 23.14 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 23.25 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zakochanym, dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, padną wielkie słowa i gorące wyznania. A kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

9.01.2018, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 21.05)
Bądź wyrozumiały dla innych i nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci one dużo kłopotów. Posłuchaj rady doświadczonego mężczyzny, on pomoże ci wyjść z kłopotów i pokonać nieśmiałość, która przeszkadza ci osiągnąć sukces. Kontroluj wydatki, a nie będziesz musiał pożyczać, żeby ci starczyło do pierwszego. Koniunkcja Słońca, Wenus i Plutona w sekstylu z Marsem sprzyja rozpoczynaniu diety i ćwiczeń.
Aspekty planet: 00.16 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 8.01 Wenus w koniunkcji ze Słońcem, 10.03 Wenus w koniunkcji z Plutonem, 10.32 Słońce w koniunkcji z Plutonem, 10.45 Księżyc w opozycji z Uranem, 17.12 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 22.07 Wenus w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ artystycznego natchnienia. Będziemy żartować i flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub szalone randki.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, dzień przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

10.01.2018, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. Po południu odpoczywaj i oddziel pracę od spraw domowych. Będziesz miał okazję spłacić dług lub zapłacić zaległe rachunki. Samotnym Księżyc da szansę na spotkanie bratniej duszy, osobom w związkach wróży romantyczne chwile i odnowienie uczuć. Nie farbuj włosów i nie rób depilacji.
Aspekty planet: 1.46 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 6.36 Słońce w sekstylu z Marsem, 20.39 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

11.01.2018, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Nie reaguj nerwowo na krytykę lub nowe polecenia. Wykorzystuj plotki i swoje znajomości, daj sobie czas na właściwą reakcję. Postępuj rozsądnie i wykorzystaj okazję, jaką zsyła ci los. Wieczorem może być więcej wydatków, nie ulegaj chwilowym zachciankom, zrób plan zakupów. Merkury wkracza do znaku Koziorożca i pomoże ci znaleźć nowe źródło dochodu. Unikaj depilacji i głębokich peelingów.
Aspekty planet: 6.08 Merkury wkracza do znaku Koziorożca, 9.21 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 10.25 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 13.34 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 14.40 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 15.53 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo ie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

12.01.2018, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 8.04)
Możesz dostać wiele zaproszeń na ciekawe imprezy, wykłady i spotkania. Pojawią się nowi ludzie, a ich doświadczenia będą dla ciebie bardzo interesujące. Podczas podejmowania decyzji nie kieruj się tym, co wypada, ale idź za głosem serca! Inwestuj w swoje umiejętności i szukaj dla siebie korzyści, a dzień będzie bardzo udany. Dostarcz organizmowi zdrowego białka.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

13.01.2018, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Koniunkcja Merkurego z Saturnem ostrzega przed trudnościami w podróży i podczas zakupów. Sprawdź, czy masz ze sobą dokumenty i portfel, zanim wyjdziesz z domu.
Kwadratura Wenus z Uranem zapowiada miłe niespodzianki w uczuciach. Wśród znajomych lub nawet współpracowników znajdzie się ktoś, komu bardzo się spodobasz. Zaryzykuj, a możesz wiele zyskać! Udadzą się wielkie porządki i sprzątanie.
Aspekty planet: 8.03 Merkury w koniunkcji z Saturnem, 8.37 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 20.08 Wenus w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

14.01.2018, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 20.42)
Znajdź czas dla siebie, poczytaj, zrelaksuj się i nie daj się poganiać rodzinie. Kwadratura Słońca z Uranem radzi, aby zdystansować się do rodzinnych problemów, spotkać się z tym krewnymi, z którymi zawsze miło spędzasz czas. Flirt z Wagą może przerodzić się w coś poważnego. Naprawiaj zepsute sprzęty, unikaj inwazyjnych zabiegów na twarz.
Aspekty planet: 9.47 Księżyc w trygonie z Uranem, 21.44 Słońce w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy mieli dobrą rękę do pieniędzy. Zastanów się nad biznesplanem, w internecie szukaj informacji o dotacjach i pożyczkach.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 17 º 38´ – 24 º 46´ Koziorożca
Księżyc 6 º 29´ Wagi – 2 º 07´Koziorożca
Merkury 25 º 50′ Strzelca – 5 º 10′ Koziorożca
Wenus 17 º 20′ – 26 º 08′ Koziorożca
Mars 18 º 32´ – 22 º 52´ Skorpiona
Jowisz 16 º 56′ – 19 º 08´ Skorpiona
Saturn 2 º 12´ – 3 º 00´ Koziorożca
Uran  24 º 35´ – 24 º 38´ Barana
Neptun 12 º 04′ – 12 º 15′ Ryb
Pluton 19 º 01′ – 19 º 15′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
9.01 od g. 17.12 do g. 21.05.
11.01 od g. 15.53 do 12.01 do g. 8.04.
14.01 od g. 9.47 do g. 20.42.

Udanego tygodnia!