Miesięczne archiwum: luty 2018

Horoskop tygodniowy 26.02-4.03.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień. Pełnia Księżyca w znaku Panny skłoni nas do lepszego planowania, szybkiego wykonywania zadań i precyzji, od której zależeć będzie powodzenie naszych działań.

We wtorek 27.02 sekstyl Wenus z Plutonem sprzyja szczęśliwym okazjom i miłości od pierwszego wejrzenia. Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka.

W czwartek 1.03 trygon Wenus z Jowiszem radzi, żebyśmy nie odkładali na później ważnych spraw. Poczujemy, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć nasza przyszłość. Kwadratura Merkurego z Marsem i sekstyl Merkurego z Plutonem  ostrzega: przestańmy wikłać się w konflikty i nie dolewajmy oliwy do ognia tam, gdzie temperatura dyskusji i tak jest już wysoka. Wyciągnijmy pierwsi rękę na zgodę.

W piątek 2.03 pełnia Księżyca w znaku Panny ostrzega nas, żebyśmy w sprawach finansowych nie dajmy się namówić na wyjątkowe okazje, na umowach czytajmy to, co napisane małym drukiem. Trygon Merkurego z Jowiszem zapewnia dobre samopoczucie. Wykorzystajmy swój urok osobisty i przekonajmy kogoś do siebie lub swoich pomysłów.

W niedzielę 4.03 koniunkcja Słońca z Neptunem  sprzyja odpoczynkowi. Rodzinne spotkanie okaże się bardzo udane. Mogą odwiedzić nas krewni lub znajomi. Bycie grupie okaże się bardzo twórcze i da nam wiele satysfakcji. Otrzymamy dobrą wiadomość. Koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja randkom.

Horoskop tygodniowy

26.02.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Postanowisz nadrobić wszystkie towarzyskie zaległości, zależeć ci też będzie na opinii innych ludzi. Wieczorem najlepiej będziesz się czuł w kinie lub na towarzyskim spotkaniu. Unikaj zbyt dużego wysiłku fizycznego, wybierz się na basen, rozciągaj się, zrezygnuj z biegania czy siłowni. Nawilżaj skórę, połóż maseczkę ujędrniającą, unikaj farbowania włosów i depilacji.
Aspekty planet: 2.50 Księżyc w trygonie z Neptunem, 4.48 Księżyc w trygonie z Merkurym, 12.14 Księżyc w trygonie z Wenus, 14.10 Księżyc w opozycji z Plutonem, 18.16 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 22.50 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: V Papież
Ktoś poprosi cię o przysługę, którą warto wykonać. W przyszłości ta osoba odwdzięczy ci się z naddatkiem za okazaną życzliwość.

27.02.2018, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 5.41)
Dziś masz szansę zrobić coś zachwycającego, ale zamiast się wszystkim chwalić, zabierz się do pracy w domu. Oszczędzaj nogi, masuj łydki, rób ćwiczenia rozciągające mięśnie. Organizm domaga się więcej białka, unikaj podjadania i tłustych potraw. Farbuj i podcinaj włosy, stosuj częściej krem do rąk, zadbaj o kręgosłup.
Aspekty planet: 11.20 Wenus w sekstylu z Plutonem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: IX Pustelnik
Aby zdobyć potrzebne ci w pracy informacje, będziesz się musiał trochę natrudzić. Starsza osoba podzieli się z tobą swoim doświadczeniem.

28.02.2018, środa
Księżyc w znaku Lwa
Bądź otwarty na nowe pomysły. Warto spotykać się z ludźmi i omawiać ważne sprawy.  Dzień sprzyja rozrywce i zajmowaniu się hobby, a także miłości. Szukaj okazji do zabłyśnięcia, nie bądź zbyt skromny, odważnie proś o to, co ci się należy. Zrównoważ w diecie białko i węglowodany, nie przesadzaj z tuczącym deserem. Zadbaj o plecy i kręgosłup.
Aspekty planet: 14.28 Księżyc w trygonie z Marsem, 19.36 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru.

Karta dnia: XI Siła
Przyjmij wyzwanie, jakie stawia na twojej drodze los. Romans czy flirt szybko przerodzi się w coś poważniejszego.

1.03.2018, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 6.57)
Zabierz się za porządki i rachunki, szukaj oszczędności. Zadbaj o zdrowie. Nadmiar ruchu może narazić cię na kontuzję, unikaj więc ryzykownych działań. Na randce nie okazuj pretensji i zazdrości. Księżyc sprzyja kończeniu starych spraw. Wyjaśniaj miłosne nieporozumienia. Zadbaj o włosy. Zjedz więcej warzyw korzennych.
Aspekty planet: 00.13 Księżyc w trygonie z Uranem, 00.56 Merkury w kwadraturze z Marsem, 5.42 Merkury w sekstylu z Plutonem, 12.22 Wenus w trygonie z Jowiszem, 19.10 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: XVI Wieża
Zmobilizuje się do pracy i bądź czujny, bo nie załatwione sprawy ciągną się za tobą i mogą przyczynić się do porażki, jeśli szybko nie zareagujesz.

2.03.2018, piątek
Księżyc w znaku Panny
Zabierz się za nadrabianie zaległości. Postaraj się nie rozstawiać wszystkich po kątach, a unikniesz nieprzyjemnej sytuacji. Po południu komuś wreszcie uda się odciągnąć cię od obowiązków. Księżyc sprzyja odpisywaniu na listy i wysyłaniu ważnej korespondencji, a także spotkaniom zawodowym. Zadbaj o włosy. Pij wodę mineralną.
Aspekty planet: 1.51 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 5.58 Księżyc w opozycji z Neptunem, 14.04 Merkury w trygonie z Jowiszem, 17.26 Księżyc w trygonie z Plutonem, 18.28 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 21.40 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 22.48 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym tygodniu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

3.03.2018, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 9.20)
Nabierzesz ochoty na spotkania z ludźmi i rozmowy telefoniczne. Dzień bardziej sprzyja odpoczynkowi i zabiegom pielęgnacyjnym, niż domowym porządkom. Odpocznij, upiększ swoje otoczenie. Popołudnie sprzyja randkom i miłym wydarzeniom towarzyskim. Unikaj otwartych wrogów, zabiegaj o przyjaźń kogoś wpływowego. Lecz rozstępy, zastosuj odżywkę nawilżającą na włosy.
Aspekty planet: 00.50 Księżyc w opozycji z Wenus, 22.19 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki przypomni ci  domowych obowiązkach i innych ważnych sprawach. To dobry dzień na rachunki i większe zakupy, szukaj różnych okazji i promocji.

Karta dnia: III Cesarzowa
Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj się zapędzić w kozi róg. W weekend odpocznij i zapomnij o kłopotach.

4.03.2018, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Nigdzie się nie spiesz, nawadniaj organizm i rób to, co sprawia ci przyjemność. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Postaraj się nie spóźniać i panować nad nerwami, a wszystko się uda. Organizm potrzebuje więcej wody mineralnej i węglowodanów. Unikaj wysiłku, pij ziołową herbatę, zastosuj oczyszczającą kurację dla organizmu i skóry.
Aspekty planet: 14.53 Słońce w koniunkcji z Neptunem, 19.04 Merkury w koniunkcji z Wenus, 21.35 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki radzi przede wszystkim odpocząć. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, zamiast na siłę zaganiać rodzinę do różnych obowiązków. Trzeba zregenerować siły!

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię ambitne wyzwanie. Odczujesz poprawę zdrowia, warto zacząć regularnie ćwiczyć dla poprawy kondycji.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 7 o 19´ – 14 o 21´ Ryb
Księżyc 12 o 34´ Raka – 22 o 37´ Wagi
Merkury 14 o 35′ – 27 o 40′ Ryb
Wenus 18 o 48′ – 27 o 31′ Ryb
Mars 18 o 28´ – 22 o 37´Strzelca
Jowisz 23 o 02´ – 23 o 12′ Skorpiona
Saturn 7 o 05´ – 7 o 36´ Koziorożca
Uran 25 o 47´ – 26 o 06´ Barana
Neptun 13 o 41′ – 13 o 57′ Ryb
Pluton 20 o 33′ – 20 o 43′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
26.02 od g. 22.50 do 27.02 do g. 5.41.
1.03 od g. 0.13 do g. 6.57.
3.03 od g. 0.50 do g. 9.20.

Miłego tygodnia!