Miesięczne archiwum: marzec 2018

Horoskop tygodniowy 26.03-1.04.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki na wiosnę, uratuj rodzinny budżet przed Świętami. Pełnia Księżyca sprawi, że wszyscy będą się gdzieś spieszyć. Do czwartku mogą pojawić się trudności i opóźnienia z powodu kwadratury Słońca z Saturnem. Od piątku łatwiej będzie uzyskać to, na czym nam zależy.

W czwartek 29.03 koniunkcja Wenus z Uranem sprawi, że sprzyjać ci będą urzędy. Masz szczęście do spraw finansowych. Jeśli ubiegasz się o kredyt lub pożyczkę, będziesz wiarygodny dla banku. Kwadratura Słońca z Saturnem ostrzega przed zbędnymi wydatkami i pomoże wprowadzić oszczędności do domowego budżetu. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

W sobotę 31.03 Wenus przechodzi do znaku Byka i zapewni ci cierpliwość w miłości. Osoby, które szukają partnera, powinny dać sobie więcej czasu na znalezienie odpowiedniego kandydata czy kandydatki. Pełnia Księżyca w znaku Wagi może wywołać wiele zamieszania i rodzinnych niedomówień. Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy.

W niedzielę 1.04 koniunkcja Słońca z Merkurym w znaku dynamicznego Barana sprzyja udanym świątecznym spotkaniom, pomaga w podróży i zapewni dużo atrakcji nie tylko przy wielkanocnym stole.

Horoskop tygodniowy

26.03.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 13.44)
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Zrób masaż ramion, nóg i rąk, unikaj depilacji i inwazyjnych zabiegów. Rano pij dużo ciepłych napojów, po południu jedz więcej białka, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 1.32 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 2.57 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 8.57 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Jednak krewni mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się tym, co tylko od nas zależy.

Karta dnia: 0 Głupiec
Będziesz niesforny, pomysłowi i bardzo energiczny. Za biurkiem lub w szkolnej ławce trudno ci będzie wytrzymać. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub jeździć na rowerze.

27.03.2018, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Zapragniesz dziś mocniejszych wrażeń. Chętnie podejmiesz się załatwiania spraw, które wymagają odwagi i siły. Być może w ten sposób uda ci się pozbyć pewnej niewygodnej znajomości. Bądź nieustępliwy, a wygrasz. Zadbaj o włosy, skóra łatwo przyswaja maseczki i substancje odżywcze. Zrób porządki w finansach, szukaj oszczędności.
Aspekty planet: 00.13 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 16.09 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: IV Cesarz
Poświęć dzień na pracę i zwyczajne obowiązki. Im więcej uda się załatwić, tym więcej będziesz miał wolnego czasu. Wieczorem przypływ dobrego humoru.

28.03.2018, środa
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 16.30)
To dobry dzień, aby zacząć dietę, rzucić palenie, zmienić życie na zdrowsze i lepsze. Łatwo przyjdzie nam zdobywanie nowych umiejętności i nauka obsługi różnych urządzeń. Nowe znajomości będą udane, a towarzyskie imprezy przebiegną w bardzo wesołej atmosferze. Zacznij wielkie świąteczne przygotowania i porządki.
Aspekty planet: 4.04 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 10.32 Księżyc w trygonie z Wenus, 11.54 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Dzisiaj może się to spełnić. Karta Gwiazda pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Bądź odważny i pewny siebie!

29.03.2018, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Przekonasz kogoś do siebie lub swoich planów. Aura sprzyja załatwianiu trudnych i zaległych spraw. Dobry dzień na sprzątanie i wizyty kontrolne u lekarza. Zapomnij o urazach i pogódź się z ludźmi. Popołudnie sprzyja mądrym decyzjom finansowym. Zadbaj o włosy, nawilżaj końcówki, unikaj jednak farbowania i prostowania ich lokówką.
Aspekty planet: 00.01 Wenus w koniunkcji z Uranem, 3.24 Księżyc w trygonie z Marsem, 7.30 Księżyc w trygonie z Saturnem, 16.16 Słońce w kwadraturze z Saturnem, 17.48 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki pomoże nam znaleźć oparcie w innych. Pomagajmy, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: I Mag
Od samego rana będziesz pomysłowy i ciekawski. Karta Mag sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości, a także niespodziewanym spotkaniom z ważnymi osobami.

30.03.2018, piątek
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 19.51)
Będziemy bardzo towarzyscy i rozmowni. Łatwo jednak będzie się rozproszyć, będziemy często zmieniać zdanie i trudno będzie o punktualność. Unikaj ryzykownych decyzji, bo coś przegapisz lub o czymś zapomnisz. Pisz listy, telefonuj, odnawiaj kontakty i przedstawiaj ludziom swoje opinie, a szybko uzyskasz potrzebne informacje i wsparcie.
Aspekty planet: 4.35 Księżyc w trygonie z Plutonem, 6.58 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja numer: 5
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XV Diabeł
Licz pieniądze i szukaj szansy na wzbogacenie się. Skorzystaj z trafnej rady księgowej lub w pracy zabłyśnij rozwiązaniem, które przyniesie wiele oszczędności.

31.03.2018, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. Pełnia Księżyca w znaku Wagi sprzyja spotkaniom i wspólnym przygotowaniom do nadchodzących świąt. Lepiej unikać konfrontacji, wyciszyć się i przygotować na rodzinne spotkania. Przygotuj się na wielkie świąteczne obżarstwo i zrób dzień warzywny lub sokowy.
Aspekty planet: 6.53 Wenus wkracza do znaku Byka, 9.12 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 11.21 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 14.36 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 18.15 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja przygotowaniom do Wielkanocy, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze sobie doradzać.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przed tobą dzień pełen wzruszeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. Znajdź czas na randkę, a jeśli jesteś samotny, to szukaj nowej miłości.

1.04.2018, niedziela
Księżyc w znaku Wagi 
Wielkanoc sprzyjać będzie miłym spotkaniom, wymianie informacji i barwnym opowieściom przy świątecznym stole. Dbaj o dietę, zadbaj o dużo zieleniny i sałatek na wielkanocnym stole, nie podawaj zbyt tłustych potraw. Wybaczaj urazy i nie przejmuj się drobiazgami, zadbaj o dobrą rodzinną atmosferę, nie zapomnij złożyć życzeń sąsiadom.
Aspekty planet: 9.04 kwadratura Księżyca z Plutonem, 19.52 koniunkcja Merkurego ze Słońcem, 20.29 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 7
Zainteresujemy się rodzinnymi sprawami, będziemy życzliwi i mniej czepialscy. Zadzwoń do krewnych i przyjaciół, żeby nie czuli się osamotnieni w Wielkanoc. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XX Sąd
Zaczniesz zastanawiać się nad zmianą stylu życia na bardziej ekologiczny, poszukasz informacji na temat nowych źródeł energii. A wszystko to po to, aby całej twojej rodzinie było zdrowie i wygodniej.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 5 º 16´ – 12 º 11´ Barana
Księżyc 23 º 03´ Raka – 0 º 35´ Skorpiona
Merkury 16 º 21′ – 11 º 44′ Barana w retrogradacji
Wenus 22 º 21′ Barana – 2 º 13′ Byka
Mars 4 º 43´ – 8 º 36´ Koziorożca
Jowisz 22 º 27´- 22 º 21′ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 8 º 43´ – 8 º 56´ Koziorożca
Uran 27 º 09´ – 27 º 33´ Barana
Neptun 14 º 44′ – 14 º 59′ Ryb
Pluton 21 º 06′ – 21 º 11′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
26.03 od g. 8.57 do g. 13.44.
28.03 od g. 11.54 do g. 16.30.
30.03 od g. 6.58 do g. 19.51.
1.04 od g. 20.29 do 2.04 do g. 00.57.

Wesołych i ciepłych Świąt!

Horoskop tygodniowy 19-25.03.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień. Słońce w znaku Barana pomoże nam uzyskać pewność siebie. Zdajmy się na los, odbierajmy wszystkie telefony, spotykajmy się z ludźmi. Ci, którzy szukają pracy, mogą dostać ciekawą propozycję. W drugiej połowie tygodnia zrobi się nerwowo za sprawą kwadratury Słońca z Marsem. Pracuj na akord, szybko uporaj się z obowiązkami, a spędzisz weekend aktywnie. Od piątku Merkury w retrogradacji nie sprzyja zakupom sprzętu elektronicznego.

We wtorek 20.03 Słońce wchodzi do znaku Barana i zaczyna się astronomiczna wiosna. To dobry czas na odnowę biologiczną, zaczynanie nowych spraw, zrywanie z niezdrowymi przyzwyczajeniami. Koniunkcja Merkurego z Wenus sprawi, że będziemy tryskać energią i optymizmem. Pokaż rodzinie i znajomym, na co cię stać. W weekend nadrób towarzyskie i kulturalne zaległości.

W piątek 23.03 Merkury wchodzi w retrogradację i przez trzy tygodnie nie jest korzystne kupowanie samochodu, sprzętu AGD, komputerów i telefonów. Sprawdzaj korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje.

W sobotę 24.03 kwadratura Wenus z Plutonem wymusi na nas konkretne decyzje. Spotykajmy się z ludźmi, wymieniajmy doświadczenia, a na pewno sytuacja zawodowa się poprawi. Ktoś mile nas zaskoczy dając prezent lub pomagając. Kwadratura Słońca z Marsem wprowadzi nerwową atmosferę. Wszyscy będą się gdzieś spieszyć, dyskutować, a nawet kłócić. Najlepiej wykorzystać tę energię do zrobienia wiosennych porządków.

Horoskop tygodniowy

19.03.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Możesz wpaść na ciekawe pomysły zawodowe. Twoja spostrzegawczość i refleks bardzo się wszystkim przydadzą. Księżyc podburza cię do kłótni i sporów, bądź więc opanowany. Wieczorem nie ufaj plotkom. Ktoś mógł coś źle usłyszeć i niepotrzebnie zrobić wiele zamieszania wokół zwyczajnej sprawy. Zrób hennę, reguluj brwi, doklejaj rzęsy.
Aspekty planet: 00.46 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 10.05 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 20.28 Księżyc w koniunkcji z Uranem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Różne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

20.03.2018
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 2.06)
O godzinie 17.15 Słońce wkroczy do znaku Barana i rozpocznie się astronomiczna wiosna. Dzień sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu, rozpoczynaniu nowych spraw, wiosennym porządkom, remontom i pielęgnacji roślin. Organizm potrzebuje więcej białka i soli mineralnych. Spaceruj, ćwicz, wykonuj cięższe prace.
Aspekty planet: 4.35 Księżyc w trygonie z Marsem, 5.02 Merkury w koniunkcji z Wenus, 17.04 Księżyc w trygonie z Saturnem, 17.15 Słońca wkracza do znaku Barana.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami.

21.03.2018, środa
Księżyc w znaku Byka
Początek wiosny powitaj w dobrym nastroju. Nie planuj na dziś męczących zadań, ani trudnych prac. Umów się ze znajomymi lub krewnymi, zrób sobie mały prezent, zaplanuj wieczorne rozrywki. Jedz warzywa i błonnik, pij soki i jedz jabłka, przejdź na lżejszą dietę
Nawilżaj skórę, zrób depilację, wykąp się w wodzie z dodatkiem mleka, a skóra stanie się gładsza.
Aspekty planet: 3.41 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 14.58 Księżyc w trygonie z Plutonem, 18.20 Księżyc w opozycji z Jowiszem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

22.03.2018, czwartek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt ( od 6.29)
Przez nieostrożność i zbyt pochopnie wypowiedziane słowa może wywołać małą rodzinną burzę. Szynko reaguj i wyjaśnij nieporozumienia. Księżyc sprzyja aktywności sportowej i wysiłkowi fizycznemu, uważaj jednak na kontuzje. Ludzie będą ze sobą rywalizować. Uważaj na złodziei i oszustów, ostrożnie jedź na drodze i nie ścigaj się. Zrób manicure i pedicure, oszczędzaj siły, spaceruj.
Aspekty planet: 9.21 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki, w końcu  coraz bliżej Wielkanoc.

Karta dnia: I Mag
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

23.03.2018, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Warto uważnie słuchać nowych wiadomości, bo czegoś ważnego można będzie się dowiedzieć na temat krewnych lub sąsiadów. Wieczorem udana randka lub spotkanie w miłym gronie. Uporządkuj papiery, dokumenty i gazety, wyrzuć nie noszone ubrania i buty. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę.
Aspekty planet: 1.18 Merkury wchodzi w retrogradację, 7.38 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 11.31 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 18.06 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja numer: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Karta oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

24.03.2018, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 9.52)
Łatwo się dzisiaj wzruszysz czyimś losem lub czyjąś niezwykłą opowieścią. Uważaj jednak, bo możesz zbyt szybko podjąć decyzję pod wpływem emocji. Zjedz kaszę, ryż i gotowane warzywa, unikaj kawy i mocnej herbaty oraz tłustych potraw. Podlewaj i nawoź rośliny, koś trawnik, unikaj dużego prania i mycia okien.
Aspekty planet: 00.16 Wenus w kwadraturze z Uranem, 4.52 Księżyc w sekstylu z Uranem, 16.35 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 16.36 Księżyc w opozycji z Marsem, 17.07 Słońce w kwadraturze z Marsem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, pomoże zakończyć różne spory i niepotrzebne dyskusje. To dobry dzień, aby porozmawiać z bliskimi o naszych planach lub iść na randkę.

Karta dnia: VIII Siła
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

25.03.2018, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Dzień sprzyja odkrywaniu sekretów. Bądź serdeczny i wyrozumiały, a zyskasz przyjaźń kogoś, na kim od dawna ci zależy. Warto wybrać się na zakupy, dzisiaj łatwo będzie skompletować różne ładne rzeczy i dodatki. Księżyc sprzyja rozwijaniu hobby i romantycznym randkom. Unikaj depilacji i nie farbuj włosów, nawilżaj skórę całego ciała.
Aspekty planet: 00.37 Księżyc w opozycji z Saturnem, 11.51 Księżyc w trygonie z Neptunem, 14.53 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 22.40 Księżyc w opozycji z Plutonem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze storn czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 28 º 19´ Ryb – 5 º 16´ Barana
Księżyc 15 º 56´ Barana – 23 º 03´ Raka
Merkury 15 º 49′ – 16 º 21′ Barana w retrogradacji
Wenus 14 º 55′ – 22 º 21′ Barana
Mars 0 º 45´ – 4 º 43´ Koziorożca
Jowisz 23 º 04′ – 22 º 27´ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 8 º 25´ – 8 º 43´ Koziorożca
Uran 26 º 47´ – 27 º 09´ Barana
Neptun 14 º 29′ – 14 º 44′ Ryb
Pluton 20 º 59′ – 21 º 06′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
19.03 od g. 20.28 do 20.03 do g. 2.06.
21.03 od g. 18.20 do 22.03 do g. 6.29.
24.03 od g. 8.57 do g. 13.44.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 12-18.03.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami wyjątkowo ciekawy tydzień. Dzięki trygonowi Słońca z Jowiszem pojawią się korzystne okazje i nowi ludzie. Nie wahajmy się, ani nie zastanawiajmy zbyt długo, bo druga taka sama może się już nie pojawić. Jednak kwadratura Wenus z Saturnem radzi ostrożność w sprawach finansowych. Nów Księżyca w znaku Ryb nastroi nas w weekend romantycznie i refleksyjnie do życia. Warto kierować się intuicją i nie bagatelizować snów i przeczuć.

We wtorek 13.03 trygon Słońca z Jowiszem sprzyja zaczynaniu nowych spraw, podejmowaniu wyzwań i zawodowemu ryzyku, które ma nam przynieść szybkie rezultaty. Wato zabiegać i sprawy dotyczące pieniędzy i kariery. Kwadratura Wenus z Saturnem sprawi, że powinniśmy być ostrożni w relacjach z ludźmi i przemyśleć finansowe decyzje, zanim je podejmiemy.

W sobotę 17.03 nów Księżyca w znaku Ryb nastroi nas refleksyjnie do życia. Słuchajmy swojej intuicji podczas podejmowania trudnych decyzji, a dobrze na tym wyjdziemy. Nie bójmy się stawiać niewygodnych pytań.

Po południu w sobotę Mars przechodzi do znaku Koziorożca i zacznie wspierać osoby ambitne i skoncentrowane na celu. Warto zrobić coś dla siebie, być aktywnym, wyładować nadmiar energii w sporcie lub na spacerze.

Horoskop tygodniowy

12.03.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 23.44)
Łatwo nauczysz się tego, co ci jest potrzebne. Kieruj się logiką, a szybko uzgodnisz wspólne cele. Lepiej jednak unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo choć ludzie będą obiektywni, to jednocześnie mało wyrozumiali i pomocni. Policz pieniądze, zaplanuj oszczędności. Nie obciążaj kręgosłupa i kolan, zadbaj o kości, jedz potrawy bogate w wapń.
Aspekty planet: 5.15 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 6.43 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 10.00 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 16.35 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja numer: 8
Choć nie wszyscy lubią poniedziałki, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: IX Sprawiedliwość
Karta zaleca skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga podpowiada, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

13.03.2018, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Dzień przyniesie nowe wyzwania, którym bez problemu sprostasz. Bądź wesoły i towarzyski. W sprawach zawodowych możliwe jednak nagłe zmiany sytuacji i inne niespodzianki, lepiej unikać ryzyka i kłótni. Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie kogoś poznać. Oszczędzaj nogi, masuj łydki, rób ćwiczenia rozciągające mięśnie, a poczujesz się lepiej.
Aspekty planet: 13.39 Wenus w kwadraturze z Saturnem, 16.20 Księżyc w sekstylu z Wenus, 21.05 Słońce w trygonie z Jowiszem, 22.36 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

14.03.2018, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Ludzie będą oczekiwać punktualności i dokładności. Ćwicz jogę lub aerobik. Postaraj się rzucić nałogi, zmienić styl życia. Wprowadzaj nowe plany i rozwiązania. Zrób masaż usuwający nadmiar limfy, weź aromatyczną kąpiel, nawilżaj skórę.
Aspekty planet: 21.52 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: XIX Słońce
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

15.03.2018, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 11.11)
Będziesz pracowity i znajdziesz wiele zaległych spraw, z którymi trzeba natychmiast się uporać. Uważaj jednak, bo przez pośpiech możesz przegapić pewien istotny szczegół i całą pracę trzeba będzie zacząć od nowa. Dzień sprzyja znajdowaniu tanich ofert na wyprzedaży i krótki podróżom. Gorszy dzień na zakupy i zaczynanie nowych spraw.
Aspekty planet: 4.33 Księżyc w sekstylu z Uranem, 8.32 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: I Mag
Nadchodząca wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

16.03.2018, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Księżyc w znaku Rybach nie sprzyja zawieraniu ważnych finansowych umów. Odnawiaj dawne znajomości, słuchaj muzyki.
Aspekty planet: 3.07 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 14.46 Księżyc w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: II Kapłanka
Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

17.03.2018, sobota
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 19.56)
Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Zadbaj o stopy, zrób manicure, unikaj depilacji i inwazyjnych zabiegów. Pij dużo wody mineralnej i jedz surowe warzywa.
Aspekty planet: 3.08 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 7.10 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 14.11 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 17.40 Mars przechodzi do znaku Koziorożca, 20.03 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dziś sobota, a więc wcale nie musimy przejmować się humorami szefa. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

18.03.2018, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Zapragniesz mocniejszych wrażeń. Chętnie podejmiesz się załatwiania trudnych rodzinnych spraw. Być może w ten sposób uda ci się pozbyć pewnej niewygodnej znajomości. Bądź nieustępliwy, a wygrasz. Organizm potrzebuje więcej białka, unikaj jednak zbyt ostrych przypraw, bo przegrzejesz organizm i narazisz się na przeziębienie.
Aspekty planet: 11.18 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 22.57 Księżyc w koniunkcji z Wenus.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie świetne pomysły na weekendowe rozrywki. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta wskazuje, że nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 21 o 21´ – 28 o 19´ Ryb
Księżyc 18 o 46´ Koziorożca – 15 o 56´ Barana
Merkury 8 o 59′ – 15 o 49′ Barana
Wenus 6 o 14′ – 14 o 55′ Barana
Mars 26 o 43´ Strzelca – 0 o 45´ Koziorożca
Jowisz 23 o 13´ – 23 o 04′ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 8 o 02´ – 8 o 25´ Koziorożca
Uran 26 o 26´ – 26 o 47´ Barana
Neptun 14 o 13′  – 14 o 29′ Ryb
Pluton 20 o 52′ – 20 o 59′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
12.03 od g. 16.35 do g. 23.44.
15.03 od g. 8.32 do g. 11.11.
17.03 od g. 14.11 do g. 19.56.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 5-11.03.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami bardzo interesujący tydzień. Merkury zmienia znak, możemy się więc spodziewać wielu nowych wiadomości i spotkań, które popchną nasze sprawy do przodu. Również Wenus zmienia znak i wchodzi do Barana, co sprzyja rozrywkom i flirtom.

We wtorek 6.03 Merkury przechodzi ze znaku Ryb do znaku Barana. Przekonamy się, że jesteśmy o wiele więcej warci, niż sami przypuszczamy. Merkury sprzyja nauce i dokształcaniu. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

W środę 7.03 Wenus przechodzi ze znaku Ryb do znaku Barana i przypomina, żeby zadbać o siebie. Zwróćmy uwagę na swój wygląd. Idźmy do fryzjera, kupmy nowe ubranie, zacznijmy zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do nas pomocną dłoń.

W piątek 9.03 Jowisz wchodzi w retrogradację w 23 st. 13 min. Skorpiona i sprawi, że będziemy musieli więcej czasu poświęcić na pracę i obowiązki, ale szybko okaże się, że dajemy radę i nie potrzebujemy niczyjej pomocy. Ktoś zaproponuje nam ciekawe rozwiązanie problemu.

W niedzielę 11.03 trygon Marsa z Uranem zachęca do odważnego działania. Nie czekajmy, co powiedzą inni, wyrywajmy się do przodu z pomysłami i realizujmy śmiało plany. Powodzenie jest po stronie odważnych. Sekstyl Słońca z Plutonem doda ci energii. Weźmy sprawy w swoje ręce, nie stójmy z boku, bo możemy przegapić zawodową okazję lub miłosne szczęście. Przygotujmy się na nadchodzącą wiosnę. Kwadratura Merkurego z Saturnem sprzyja wyjaśnianiu nieporozumienia i uczeniu się nowych rzeczy. Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek.

Horoskop tygodniowy

5.03.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od 14.22)
Dobry czas na zmianę schematów i na zawieranie nowe znajomości. W uczuciach ożywienie, randki i ważne spotkania będą udane. Odkrywaj nowe zainteresowania, nie trać czasu na narzekanie. Unikaj zimna, ogrzewaj nerki i pęcherz. Ćwicz koordynację, regeneruj siły. Nie ryzykuj bez potrzeby. Nawilżaj skórę, weź relaksującą kąpiel.
Aspekty planet: 1.00 Księżyc w sekstylu z Marsem, 7.18 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast na obiad z teściami, możesz zdecydować się na szaloną wycieczkę. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: XVI Wieża
Szybko reaguj na konflikty czy kłopoty, które pojawią się nagle na twojej drodze. Zrywaj z nałogami, zaczynaj dietę.

6.03.2018, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Warto się skupić na zawodowych sprawach, bo aura sprzyja koncentracji i rozwiązywaniu problemów finansowych. Gorzej udadzą się randki i towarzyskie spotkania, nie będziemy chętni do zwierzeń. Zrób rachunki, sprzątaj kuchnię, łazienkę i różne zakamarki. Składaj podania o kredyt i dofinansowanie, zadbaj o swoje oszczędności, zakładaj lokatę. Unikaj inwazyjnych się zabiegów kosmetycznych, nawilżaj skórę.
Aspekty planet: 4.31 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 8.34 Merkury wkracza do znaku Barana, 16.22 Księżyc w trygonie z Neptunem, 20.27 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: VIII Siła
Czas zadbać o zdrowie. Spaceruj, biegaj, pływaj, a poczujesz się lepiej. Nowa dieta pomoże ci pokonać chorobę czy pewną niedogodność.

7.03.2018, środa
Księżyc w znaku Skorpiona i Strzelca (od 23.00)
Zabierz się do pracy, a odniesiesz sukces. Uda się coś zmienić na lepsze, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, siły i pieniądze. Czas zerwać ze schematami, które nie przynoszą ci już żadnych korzyści. Randki i zakupy będą udane. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo. Wieczór sprzyja gotowaniu i oglądaniu filmów. Pij dużo wody.
Aspekty planet: 00.45 Wenus wkracza do znaku Barana, 5.12 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 9.54 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Twoje decyzje będą zależeć o dlatego, co powiedzą inni. Konsultuj swoje sprawy z rodziną, a unikniesz kłopotów i konfliktów.

8.03.2018, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Warto uważnie słuchać nowych wiadomości, bo czegoś ważnego można będzie się dowiedzieć na temat krewnych lub sąsiadów. Wieczorem udana randka lub spotkanie w miłym gronie.
Aspekty planet: 1.33 Księżyc w trygonie z Wenus, 5.15 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni czy namiętnego romansu. Bądź ostrożny w sprawach finansowych.

9.03.2018, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Uda się rozwiązać zawodowe i techniczne problemy. W uczuciach będziesz zbyt krytyczny, uważaj, żeby kogoś nie obrazić. Udadzą się też zakupy i służbowe podróże. Nie zapomnij o zakupach na weekend i sporządzeniu listy potrzebnych produktów. Biegaj lub idź na nordic walking.
Aspekty planet: 2.52 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 5.45 Jowisz wchodzi w retrogradację, 12.19 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nawet w wolnym czasie z rodziną będziesz potrzebować chwili samotności o oddechu od codziennych spraw.

10.03.2018, sobota
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 10.51)
Przejrzyj rachunki, poszukaj korzystnych ofert, bo dziś uda ci się pozbyć niepotrzebnych kosztów. Na zakupach warto zainwestować w dobry krem i maseczkę, a także zaplanować wizytę u kosmetyczki. Oczyszczaj organizm, zjedz kaszę jaglaną. Depiluj włosy, rób peeling, unikaj trwałej i farbowania. Oszczędzaj siły, wyśpij się lub idź do sauny.
Aspekty planet: 1.57 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 3.27 Księżyc w trygonie z Uranem, 20.30 Księżyc w kwadraturze z Wenus.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Bądź szczodry i hojny, a ludzie odpłacą ci tym samym. W weekend odpoczywaj o rozdzielaj pracę od spraw domowych.

11.03.2018, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Czeka cię udany dzień. Pociągać cię będą nowoczesne i odważne pomysły. Bądź ostrożny podczas rozmów ze starszymi osobami, bo mogą one źle zinterpretować twoje uwagi. Popołudnie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi. Księżyc ostrzega przed kłótniami i sporami. Warto jeść warzywa korzenne i pić dużo wody mineralnej. Zrób depilację i piling.
Aspekty planet: 2.25 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 3.04 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 8.00 Merkury w kwadraturze z Saturnem, 12.22 Mars w trygonie z Uranem, 12.56 Słońce w sekstylu z Plutonem, 15.42 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: I Mag
Szybko wprowadzaj zmiany, a pokonasz kłopoty i konkurencję, szybko nauczysz się czego pożytecznego. W uczuciach nowa szansa.

Pozycje planet:
Słońce 14 º 21´ – 21 º 21´ Ryb
Księżyc 22 º 37´ Wagi – 18 º 46´ Koziorożca
Merkury 27 º 40′ Ryb – 8 º 59′ Barana
Wenus 27 º 31′ Ryb – 6 º 14′ Barana
Mars 22 º 37´- 26 º 43´ Strzelca
Jowisz 23 º 12′ – 23 º 13´ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 7 º 36´ – 8 º 02´ Koziorożca
Uran 26 º 06´ – 26 º 26´ Barana
Neptun 13 º 57′ – 14 º 13′  Ryb
Pluton 20 º 43′ – 20 º 52′ Koziorożca
.
Próżny kurs Księżyca:
5.03 od g. 7.18 do g. 14.22.
7.03 od g. 9.54 do g. 23.02.
10.03 od g. 3.27 do g. 10.51.

Udanego tygodnia!