Miesięczne archiwum: Maj 2018

Horoskop tygodniowy 28.05-3.06.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Bądź otwarty na ludzi, zbieraj informacje i nie przegap ważnego spotkania, bo od niego może zależeć twoja zawodowa lub finansowa przyszłość. Słońce w znaku Bliźniąt sprzyja podróżom i opracowywaniu planów na wakacje.

We wtorek 29.05 pełnia Księżyca w znaku Strzelca. Wiele osób może szukać u innych pomocy i porady. Pełnia postawi w gotowości wszystkich tych, którzy sami nie radzą sobie ze sowimi problemami. Bądźmy dla innych wyrozumiali, nie dajmy się jednak wciągnąć w cudze problemy i kłopoty.

W środę 30.05 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt i pozwoli nam znaleźć sojuszników i otoczyć się sprzyjającymi ludźmi. Randki i spotkania towarzyskie będą udane. Warto wysyłać listy i e-maile, bo jest szansa, że szybciej dotrą do adresatów.

W piątek 1.06 trygon Merkurego z Marsem sprawi, że będziemy działać na najwyższych obrotach, ale będziemy też wrażliwi na krytykę czy niesprawiedliwe oceny. Uważajmy na zakupach, możemy za dużo wydać pod wpływem impulsu czy zachcianki.

Trygon Wenus z Jowiszem sprzyja zarówno tym, którzy szukają pracy i stabilności finansowej, jak i tym, którzy chcą stworzyć satysfakcjonujący związek. Warto umówić się na spotkanie lub zadzwonić do kogoś, kto jest nam bliski lub nam się podoba.

W sobotę 2.06 trygon Wenus z Neptunem skłoni nas do emocjonalnych porządków i pomoże odciąć się od toksycznych relacji i osób, które wprowadzają niepotrzebny zamęt w nasze życie. Ostrożnie podejmujmy finansowe decyzje.

Horoskop tygodniowy

28.05.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Zajmij się zawodowymi sprawami. Policz pieniądze i rozmawiaj o interesach. Będziemy chętnie współpracować z innymi i dzięki temu różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby szybko załatwiać sprawy urzędowe. Otwieraj firmę, zakładaj konto w banku, szukaj nowych zleceń za większe pieniądze. Unikaj prania i mycia podłóg, zrób porządki w rachunkach i dokumentach.
Aspekty planet: 7.11 sekstyl Księżyca z Plutonem, 19.25 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja zdobywania większej gotówki. Dlatego dzisiaj szukaj pomysłów na inwestycje, oszczędności i lokaty. Także w pracy warto rozmawiać o podwyżce i różnych przywilejach.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

29.05.2018, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona i Strzelca (od 00.28)
Pełnia Księżyca doda nam sił. Szybko realizuj nowe pomysły. Zdobywaj informacje, zadawaj ważne pytania sobie i innym. Możesz odkryć sekrety, pozbyć się niechcianych spraw i znajomości. Po południu wybierz się na spacer, odpocznij, zacznij uprawiać sport. Organizm dobrze przyswaja białko.
Aspekty planet: 9.20 sekstyl Księżyca z Marsem, 16.19 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 9
Dziewiątka to wibracja oświecenia i mądrości. Sprzyja nauce i pozostawianiu za sobą niepotrzebnych kompleksów i wątpliwości.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

30.05.2018, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Bądź kreatywny i otwarty na nowe pomysły. Księżyc sprzyja rozrywce i sztuce, a także miłości. Szukaj okazji do zabłyśnięcia, nie bądź zbyt skromny, odważnie proś o to, co ci się należy. Warto uprawiać sport, a nawet trochę się zmęczyć na rowerze lub spacerze. W pracy zabierz się za cięższe zadania i pracę fizyczną.
Aspekty planet: 1.48 Merkury wkracza do znaku Bliźniąt, 8.25 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Jedynka sprzyja nowatorskim pomysłom. Najwyższy czas zapomnieć o kompleksach niepowodzeniach, bo Jedynka to wibracja odwagi w zaczynaniu nowych spraw.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

31.05.2018, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 11.26)
Dzień  sprzyja odpoczynkowi i wracaniu do wewnętrznej równowagi. Możesz robić drobne porządków, iść na ćwiczenia lub na masaż. Zadbaj o kondycję: spaceruj, biegaj na świeżym powietrzu, ale nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Nawilżaj skórę, pij wodę z mikroelementami, zadbaj o włosy i stopy.
Aspekty planet: 13.02 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zgodzie, bo czyni ludzi bardziej romantycznymi i uprzejmymi. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie dzisiaj pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

1.06.2018, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Bądź punktualny i pracowity, a szybko nadrobisz różne zaległości w domu czy pracy. Ostrożnie podczas ważnych dyskusji, bo w nastrojach i uczuciach staniesz się zmienny i niespokojny. Popołudnie sprzyja porządkom i zakupom. Spotkaj się z przyjaciółmi, nie jest to dobry dzień na randki w ciemno. Księżyc sprzyja głębokiemu relaksowi i medytacji. Dziecku lub wnuczkowi spraw prezent marzeń.
Aspekty planet: 2.52 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 16.13 trygon Merkurego z Marsem, 16.28 trygon Wenus z Jowiszem, 18.41 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 18.57 opozycja Księżyca z Wenus, 20.29 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

2.06.2018, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Koniec tygodnia będzie spokojny i senny. Dzisiaj warto trzymać się zasad i regulaminów. Nie spóźniaj się na ważne spotkania, bądź uprzejmi wobec starszych osób. Zajmij się porządkami i zdrowiem, szczególnie zadbaj o skórę i urodę, pij więcej wody mineralnej. Skóra będzie wrażliwa na inwazyjne zabiegi, zrelaksuj się i weź kąpiel w mleku.
Aspekty planet: 5.36 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 10.25 trygon Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja szybkim decyzjom i konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami. Rób samodzielnie to, co ważne, a dobrze na tym wyjdziesz.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

3.06.2018, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 00.06)
Warto dziś wychodzić z domu, być aktywnym, brać udział w rodzinnych zebraniach i ważnych spotkaniach. Idź na aerobik, dobrze jest ćwiczyć w grupie, bo będzie wesoło! Unikaj stawiania sprawy na ostrzu noża, łatwo będzie o kłótnię. Zrób piling i depilację, zadbaj o nogi, zrelaksuj się. Organizm lepiej przyswaja mikroelementy, jedz sałatę i zdrowe tłuszcze.
Aspekty planet: 1.58 kwadratura Księżyca z Uranem, 12.21 koniunkcja Księżyca z Marsem, 21.05 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 6 o 38´ – 13 o 20´ Bliźniąt
Księżyc 18 o 16´ Skorpiona – 12 o 43´ Wodnika
Merkury 25 o 53′ Byka – 10 o 46′ Bliźniąt
Wenus 10 o 05′ – 18 o 22′ Raka
Mars 4 o 10´ – 6 o 10´ Wodnika
Jowisz 16 o 02′ – 15 o 17´Skorpiona w retrogradacji
Saturn 7 o 56´ – 7 o 31´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 00 o 38´ – 00 o 58´ Byka
Neptun 16 o 22′ – 16 o 26′ Ryb
Pluton 21 o 00′ – 20 o 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
28.05 od g. 19.25 do 29.05 do g. 00.28.
30.05 od g. 8.25 do 31.05 do g. 11.26.
2.06 od g. 5.36 do 3.06 do g. 00.06.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 21-27.05.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dobry czas na miłość, znalezienie nowych przyjaciół i wybranie kogoś odpowiedniego, jeśli zastanawiasz się, z kim umówić się na randkę w tym tygodniu. Księżyc sprzyja też pracy w grupie i wspieraniu tego, co robią inni.

W poniedziałek 21.05 Słońce przechodzi do znaku Bliźniąt i skieruje naszą uwagę na sprawy kontaktów z ludźmi. Można będzie szybciej dogadać się z ludźmi, przeprowadzić ważne rozmowy, umówić się na spotkania, które mogą odmienić nasze życie.

W środę 23.05 sekstyl Merkurego z Neptunem i opozycja z Jowiszem pozwolą nam zdobyć czyjeś względy, obłaskawić naburmuszone lub nieprzychylne nam osoby lub dobrze się bawić w sprawdzonym towarzystwie.

W czwartek 24.05 trygon Słońca z Marsem sprzyja uprawianiu sportu, spacerom, szybkim podejmowaniu decyzji i randkom w ciemno. Ryzyko może się opłacić, unikajmy jednak narażania naszego majątku, bo Mars nie gwarantuje szybkich zysków, a może przynieść straty.

W piątek 25.05 trygon Merkurego z Plutonem przyniesie nam ciekawe wiadomości lub zapewni powodzenie w zdobywaniu ważnych informacji. Przypadkowe spotkanie może wpłynąć na nasze życie. W podróży szybko dotrzemy do celu i zrealizujemy swoje plany. Trygon Jowisza z Neptunem sprzyja sprawom finansowym i dogadywaniu się z bankami. Tajemnice i ukryte sprawy teraz łatwiej będzie wyjaśnić i zobaczyć w innym świetle. Jeśli masz wątpliwości co do czyichś intencji, poczekaj z podjęciem decyzji.

W sobotę 26.05 opozycja Wenus z Saturnem może zaskoczyć nas nieoczekiwanymi wizytami lub telefonami od ludzi, których dawno nie słyszeliśmy. Warto wyjść z domu, zaplanować aktywne spędzenie wolnego czasu lub zrelaksować się na basenie lub jodze.

Horoskop tygodniowy

21.05.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja dobrym pomysłom i bardzo aktywnemu spędzaniu czasu. Wybierz się na spacer, odwiedź znajomych, zajmij się sportem. Zastanów się, co możesz w życiu zmienić na lepsze. Dzisiaj wszyscy nabiorą optymizmu i będzie ci łatwiej przekonać bliskich do ambitnych pomysłów. Zapraszaj gości, graj w gry towarzyskie, rób szybkie pranie.
Aspekty planet: 4.14 Słońce wkracza do znaku Bliźniąt, 5.29 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja trafnym decyzjom i dobrym pomysłom. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo kiedyś uda się je spełnić.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

22.05.2018, wtorek
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 4.02)
Skup się na zawodowych sprawach, bo Księżyc sprzyja łatwemu rozwiązywaniu problemów finansowych. Odwiedzaj bank, urząd lub księgową. W domu zabierz się za porządki lub zanoś rzeczy do reperacji. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki.
Aspekty planet: 4.37 trygon Księżyca z Uranem, 5.49 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 9.47 sekstyl Księżyca z Wenus, 18.19 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki pomaga nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. Nie żałuj pieniędzy na kawę i kino.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi osobami.

23.05.2018, środa
Księżyc w znaku Panny
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Po pracy zajmij się tym, co tobie sprawia radość i daje przyjemność. Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć.
Aspekty planet: 4.13 sekstyl Merkurego z Neptunem, 7.53 opozycja Merkurego z Jowiszem, 8.29 opozycja Księżyca z Neptunem, 8.59 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 9.10 trygon Księżyca z Merkurym, 16.54 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu. Dzieci i artyści będą dzisiaj tworzyć zaskakujące i niezwykłe dzieła. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub randki.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

24.05.2018, czwartek
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 8.51)
Księżyc sprzyja sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły, zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Także zakupy będą udane. Rób manicure, idź do kosmetyczki.
Aspekty planet: 4.39 trygon Słońca z Marsem, 14.19 trygon Księżyca z Marsem, 14.48 trygon Księżyca ze Słońcem, 20.02 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.28 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka przypomina o pieniądzach i zakupach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań, samemu pilnować swoich interesów.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

25.05.2018, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Ludzie będą w dobrych humorach. Masz szansę szybko uporać się z większą ilością domowych obowiązków niż zwykle. Udadzą się także podróże. Warto też więcej się ruszać, nie tylko na zakupy. Zadzwoń do krewnych, odnawiaj ważne kontakty. Jedz więcej produktów zawierających węglowodany, nie odchudzaj się na siłę.
Aspekty planet: 11.52 trygon Jowisza z Neptunem, 15.37 trygon Merkurego z Plutonem, 23.03 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Piątka to wibracja miłości. Sprzyja szalonym randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

26.05.2018, sobota
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od 15.39)
Zakończ konflikty i zrób coś dobrego dla innych. Dzień sprzyja odpoczynkowi i dobrym pomysłom na spędzenie wolnego czasu. Zajmij się swoim hobby, idź na randkę lub zorganizuj grilla dla rodziny, przyjaciół i sąsiadów. Osoby wysportowane będą miały dziś dużo sił i zapału do treningu. Jedz więcej warzyw, ryb i zdrowej oliwy.
Aspekty planet: 9.39 opozycja Wenus z Saturnem, 16.42 opozycja Księżyca z Uranem, 22.45 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka to wibracja zgodnej współpracy. Dziś warto zakończyć konflikty, w spokojny sposób wyjaśnić różne rodzinne lub sąsiedzkie nieporozumienia.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

27.05.2018, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Ostrożnie z uczuciami, bo w nastrojach i uczuciach będziemy zmienni i niespokojni. Unikaj rozmów na tematy, które irytują, bo skończy się kłótnią. Zakupy będą dzisiaj mniej udane, podróże mogą okazać się męczące. Księżyc sprzyja nauce i odkrywaniu sekretów. Przygotuj sobie ziołową kąpiel, żeby oczyścić skórę, unikaj depilacji.
Aspekty planet: 6.33 sekstyl Księżyca z Saturnem, 8.55 trygon Księżyca z Wenus, 21.47 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 22.22 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka to wibracja intelektualnych poszukiwań. Znajdź dzisiaj czas na sprawy ducha, odprawiaj oczyszczające rytuały, szukaj wyjaśnienia zagadek i tajemnic.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się ostatnim dniem weekendu. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 29 o 54´ Byka – 6 o 38´ Bliźniąt
Księżyc 14 o 46´ Lwa – 18 o 16´ Skorpiona
Merkury 12 o 27′ – 25 o 53′ Byka
Wenus 1 o 47′ – 10 o 05′ Raka
Mars 1 o 48´ – 4 o 10´ Wodnika
Jowisz 16 o 51´ – 16 o 02′ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 8 o 18´ – 7 o 56´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 00 o 17´ – 00 o 38´ Byka
Neptun 16 o 16′ – 16 o 22′ Ryb
Pluton 21 o 06′ – 21 o 00′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.05 od g. 5.29 do 22.05 do g. 4.02.
23.05 od g. 16.54 do 24.05 do g. 8.51.
25.05 od g. 23.03 do 26.05 do g. 15.39.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 14-20.05.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu spokojnie będziemy podchodzić do wielu codziennych spraw. Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Byka, co sprzyja porządkom, robieniu wakacyjnych planów i rozpoczynaniu nauki oraz kursów podnoszących zawodowe kwalifikacje.

We wtorek 15.05 Uran wkroczy do znaku Byka i sprawi, że wiele wiadomości lub wydarzeń może nas zaskoczyć, szczególnie jeśli chodzi o pieniądze. Nie warto walczyć ze zmianami, ale dynamicznie się do nich dostosować. Osoby młodsze mogą nam pomóc w zrozumieniu trudnej sprawy. Nów Księżyca w znaku Byka sprzyja rozmowom o pieniądzach, szukaniu korzystnych ofert w bankach, wdrażaniu w życie planów oszczędzania. Zyskamy wiele na kontaktach ze starszymi ludźmi – ktoś może nać nam cenną poradę.

W środę 16.05 Mars wchodzi do znaku Wodnika i zapewni nam dużo energii do pracy i pokonywania trudności. Warto się starać, bo ktoś na pewno doceni nasze wysiłki. Osoby, które lubią ruch i ćwiczenia, powinny więcej trenować, bo osiągną świetne wyniki.

W piątek 18.05 trygon Merkurego z Saturnem pomoże ci w szybkiej obsłudze sprzętu elektronicznego, kupowaniu komputerów lub sprzętu AGD, a także umożliwi ci lepsze dogadanie się z młodszymi osobami.

W sobotę 19.05 Wenus wkracza do znaku Raka i utworzy sekstyl z Uranem. Ktoś podzieli się sprawdzonym przepisem lub poleci nas osobie, która wiele pomoże. Odnawiajmy dawne znajomości i umawiajmy się na randki.

Horoskop tygodniowy
14.05.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Zadbaj o zdrowie i urodę, zrób depilację. W ciągu dnia rób porządki i większe zakupy, wieczorem odpocznij. Bądź odpowiedzialny i wymagaj od innych tego samego, a wzbudzisz szacunek u znajomych i członków rodziny. Możesz wpaść na bardzo dobre pomysły, zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Unikaj czerwonego mięsa.
Aspekty planet: 10.58 trygon Księżyca z Saturnem, 23.43 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja artystycznym dokonaniom. Wymyślaj nowe dekoracje, planuj remont i pozytywne zmiany. W pracy możesz zaryzykować i przedstawiać nowe pomysły.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

15.05.2018, wtorek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 22.43)
Nów Księżyca w znaku Byka sprzyja realizacji marzeń. Warto zrobić plan, aby wiedzieć jak przystąpić do działania. Wiele spisanych dziś marzeń ziści się szybciej, niż sądzisz. Nie jedz pikantnych potraw, pij dużo wody, jedz owoce i warzywa, a organizm wróci do równowagi. Unikaj nadmiernego wysiłku, pływaj, wykonuj relaksacyjne ćwiczenia. Zadbaj o skórę szyi i dekoltu, zrób sobie domowe spa.
Aspekty planet: 2.07 opozycja Księżyca z Jowiszem, 8.05 trygon Księżyca z Plutonem, 13.47 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 17.16 Uran wkracza do znaku Byka, 22.28 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga zapanować nad chaosem w domowym budżecie. Dzisiaj możesz oszczędzać, dzielić pieniądze i szukać tańszych taryf telefonu lub internetu.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

16.05.2018, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt   
Księżyc sprawi, że będziemy towarzyscy i otwarci na problemy innych. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, uczyć się, podróżować. Randki i kulturalne wydarzenia miną w dobrej atmosferze. Zakupy będą udane. Szukaj wyprzedaży wycieczek oraz przecen biletów lotniczych. Nie pij zimnych napojów, idealny dzień na oczyszczającą dietę lub głodówkę.
Aspekty planet: 6.54 Mars wkracza do znaku Wodnika, 9.03 kwadratura Marsa z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki uczy odpoczywać i cieszyć się życiem. Będziemy energiczni i życzliwie nastawieni do całego świata. Kto idzie na randkę, imprezę czy na spektakl, będzie się świetnie bawić.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

17.05.2018, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 23.47)
Pytaj o drogę, zasięgaj porady u specjalistów, a dowiesz się dzięki temu czegoś bardzo przydatnego. Uważaj podczas zakupów, bo możesz niepotrzebnie posprzeczać się ze sprzedawcą. Ludzie będą towarzyscy, a randki będą wyjątkowo udane. Wysyłaj ważne wiadomości, rób oszczędności. Zadbaj o dłonie i paznokcie, wcieraj w nie odżywcze olejki i podcinaj.
Aspekty planet: 1.16 kwadratura Księżyca z Neptunem, 20.17 koniunkcja Księżyca z Wenus, 23.59 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, wprowadza w rodzinne życie więcej wyrozumiałości i harmonii. Będziemy towarzyscy i bardziej wyrozumiali dla innych.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

18.05.2018, piątek
Księżyc w znaku Raka
Pomyśl dziś o zdobyciu nowych umiejętności lub zapisaniu się na kurs języka obcego. Sprzyjają ci także osoby na wysokich stanowiskach. Wieczorem zapomnij choć na chwilę o pracy. Księżyc pomoże ci odkryć ważną tajemnicę rodzinną, nad którą od dawna się męczysz. Pij dużo wody, jedz owoce i zielone warzywa, unikaj niezdrowych słodyczy. Skóra dobrze wchłania kremy odżywcze i maseczki.
Aspekty planet: 12.50 sekstyl Księżyca z Merkurym, 13.33 opozycja Księżyca z Saturnem, 18.48 trygon Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rachunkom, ciekawym dyskusjom i nauce. Posiedź nad książkami, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Możesz też załatwiać urzędowe sprawy.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

19.05.2018, sobota
Księżyc w znaku Raka
Sobota sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, rozrywce i randkom. Księżyc uczyni nas wyrozumiałymi i serdecznymi, dlatego warto przebywać z ludźmi i rozmawiać o uczuciach. Za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać, nie obiecuj sobie, że uporządkujesz szafy lub szuflady. Nawilżaj skórę, oczyszczaj twarz, zadbaj o biust i dekolt.
Aspekty planet: 2.22 trygon Księżyca z Neptunem, 3.47 trygon Księżyca z Jowiszem, 10.26 opozycja Księżyca z Plutonem, 15.10 Wenus wkracza do znaku Raka, 19.30 sekstyl Wenus z Uranem, 23.14 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany remontów lub większych zakupów.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

20.05.2018, niedziela
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 1.10)
Spędź niedzielę aktywnie, zaproponuj rodzinie gry planszowe lub terenowe, obudź swoją kreatywność. To dobry dzień na planowanie zmian w wystroju mieszkania. Na zakupach lepiej być ostrożnym, bo możesz wydać więcej niż zwykle. Zjedz pełnowartościowe białko, dodaj strączki do posiłku, unikaj ostrych przypraw. Randki w ciemno będą udane.
Aspekty planet: 1.33 kwadratura Księżyca z Uranem, 3.37 opozycja Księżyca z Marsem, 21.30 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja ważnym przemyśleniom. Okaże się, że jest wyjście z kłopotów i są możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Nie daj się komuś przekonać, że coś się może źle skończyć.

Karta dnia: V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 23 o 09´ – 29 o 54´ Byka
Księżyc 3 o 20´ Byka – 14 o 46´ Lwa
Merkury 00 o 44′ – 12 o 27′ Byka
Wenus 23 o 21′ Bliźniąt – 1 o 47′ Raka
Mars 29 o 07´ Koziorożca – 1 o 48´ Wodnika
Jowisz  17 o 43′ – 16 o 51´ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 8 o 37´ – 8 o 18´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 29 o 55´ Barana – 00 o 17´ Byka
Neptun 16 o 09′ – 16 o 16′ Ryb
Pluton 21 o 11′ – 21 o 06′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
15.05 od g. 22.29 do g. 22.43.
17.05 od g. 20.17 do g. 23.47.
19.05 od g. 23.14do 20.05 do g. 1.10.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 7-13.05.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyc zapewni nam miłe towarzystwo i ciekawe spotkania, które wiele nas nauczą. Warto szybko odpisywać na maile i listy oraz oddzwaniać, bo ktoś może mieć dla nas propozycję, która ważna będzie tylko moment. Opozycja Słońca z Jowiszem pomoże nam zdobyć fundusze na nowe i ambitne przedsięwzięcia.

Horoskop tygodniowy

W poniedziałek 7.05 kwadratura Merkurego z Plutonem sprzyja naprawianiu zepsutych sprzętów, konserwacji urządzeń domowych i robieniu przeglądu zlewów, umywalek i urządzeń sanitarnych. Kwadratura Wenus z Neptunem zapewni nam dużą dawkę emocji. Będziemy chcieli zrobić dużo rzeczy naraz, warto zrobić dobry plan pracy i spraw na ten dzień, żeby się nie pogubić.

W środę 9.05 opozycja Słońca z Jowiszem pomoże nam zdobyć potrzebne informacje, odnaleźć zagubione dokumenty, dogadać się szybko w urzędzie lub z przełożonymi. Warto pomóc swojemu szczęściu, zagrać w totka lub inną grę losową.

W sobotę 12.05 kwadratura Merkurego z Marsem zacznie mobilizować nas do nauki, dokształcania się w różnych dziwnych dziedzinach i zajęcia się sprawami naszej społeczności. Warto odnowić stare znajomości. Trygon Słońca z Plutonem  może wprowadzić pośpiech i nerwową atmosferę. Lepie rozładować nerwy na spacerze i uprawiając sport. Jeśli macie coś do zrobienia, uporacie się z tym błyskawicznie.

W niedzielę 13.05 koniunkcja Merkurego z Uranem. Warto zastanowić się, co stanowi dla nas największe życiowe wyzwanie i opracować szczegółowy plan, jak je zrealizować lub jak pokonać trudności na drodze do sukcesu. Merkury wkracza do znaku Byka i sprawi, że będzie to tydzień okazji i szczęśliwych zbiegów okoliczności. Załatwiajmy ważne sprawy, zadbajmy o majątek, zaplanujmy wydatki na najbliższe tygodnie

7.05.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika 
Postanowisz dziś zrobić coś dobrego dla siebie i swoich przyjaciół. Być może zaplanujesz wielkie zakupy albo odkryjesz w sobie talent do majsterkowania. Dzień sprzyja dobrym pomysłom, dzięki którym zdobędziesz zawodowe uznanie. Księżyc sprzyja porządkom, zapisywaniu się na wizytę lekarską i rozwiązywaniu krzyżówek.
Aspekty planet: 10.52 kwadratura Merkurego z Plutonem, 23.58 kwadratura Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Będziemy mieli dobre pomysły, a wibracja Piątki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Znajomości, jakie dzisiaj zawrzemy, okażą się warte kontynuacji.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

8.05.2018, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz dziś poznawać cudze opinie i poglądy. Jeden z pomysłów może ci się bardzo przydać, słuchaj więc uważnie, co kto ma do powiedzenia. Księżyc sprzyja podróżom i sprawom, które wymagają współpracy z ludźmi. Zadbaj o włosy i stopy, nawilżaj skórę i przechodź na zdrowszą dietę. Pierz i wieszaj firanki, umyj okna, unikaj poważnych prac w ogrodzie.
Aspekty planet: 1.24 trygon Księżyca z Wenus, 4.08 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 6.11 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 15.50 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

9.05.2018, środa
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 5.10)
Księżyc sprzyja sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Bądź życzliwy i wyrozumiały dla innych. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami.
Aspekty planet: 2.38 opozycja Słońca z Jowiszem, 4.28 sekstyl Księżyca z Uranem, 22.22 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Siedem
Siódemka sprawi, że możemy narzekać na brak czasu i pieniędzy. Lepiej spokojnie skupić się na własnych sprawach i nie liczyć zbytnio na pomoc ze strony innych ludzi. Za to dobry dzień, żeby zająć się nauką lub hobby.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

10.05.2018, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc nie sprzyja nowym zadaniom. Lepiej odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Gorszy dzień na randki i towarzyskie spotkania. Lubie nie będą dla siebie wyrozumiali, dlatego nie proś dzisiaj o pożyczki czy przysługi. Możesz robić drobne domowe porządki.
Aspekty planet: 12.27 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 16.25 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.44 kwadratura Księżyca z Wenus, 19.58 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 22.13 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja dobrych pomysłów finansowych, ale w sprawach prywatnych lepiej dzisiaj zachować ostrożność, trudno nam będzie dzielić się i rozumieć cudze racje. Skup się na tym, co dla ciebie korzystne.

Wibracja dnia: Osiem
Ósemka pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

11.05.2018, piątek
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 14.40)
Działaj szybko i nie oglądaj się na innych, a odniesiesz sukces. Dobry dzień na rozpoczynanie programu ćwiczeń zdrowotnych lub odchudzających. W sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości. Zajmij się biznesem, zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer. Zadbaj o oczy, zrób masaż twarzy i głowy, depiluj brwi, zrób hennę.
Aspekty planet: 11.02 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki wyciągnąć wnioski z ważnych wydarzeń i zmienić strategię postępowania. Dzisiaj każdy może zmienić się na lepsze.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

12.05.2018, sobota
Księżyc w znaku Barana
Zrób dobry plan dnia, bo możesz mieć zbyt dużo spraw do załatwienia i łatwo będzie o nerwy i kłótnie. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Umawiaj się na wizyty lekarskie, dobry dzień na przegląd zębów. Organizm dobrze przyswaja białko, jedz zdrowe mięso, unikaj ciężkich sosów.
Aspekty planet: 1.10 trygon Słońca z Plutonem, 6.34 kwadratura Księżyca z Saturnem, 15.30 kwadratura Merkurego z Marsem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że z w domu optymizmem zabierzemy się za trudne i ważne sprawy. Zacznij dzisiaj coś nowego, postaraj się spełnić choć jedno swoje marzenie.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

13.05.2018, niedziela
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 20.15)
Księżyc sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom na wyjazdy lub zakupy. Szybko uporasz się z trudnymi sprawami, a także łatwo wyplączesz się z niechcianych zadań czy nudnych znajomości. Oczyszczaj jelita, pij ciepłą wodą z cytryną i imbirem na wzmocnienie. Nawilżaj skórę na szyi i dłoniach, zrób masaż karku, idź na rower.
Aspekty planet: 4.53 kwadratura Księżyca z Plutonem, 7.01 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.50 koniunkcja Merkurego z Uranem, 14.40 Merkury wkracza do znaku Byka, 18.31 kwadratura Księżyca z Marsem, 20.04 koniunkcja Księżyca z Uranem, 20.56 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dwójka
Dwójka ułatwia dogadywanie się z ludźmi, zachęca do spotkań i dyskusji. Kto szuka inspiracji na rozproszenie nudy, wpadnie dzisiaj na dobry trop. Udadzą się też randki.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycja planet i świateł:
Słońce 16 o 23´ – 23 o 09´ Byka
Księżyc 4 o 31´ Wodnika – 3 o 20´ Byka
Merkury 20 o 45′ Barana – 00 o 44′ Byka
Wenus 14 o 55′ – 23 o 21′ Bliźniąt
Mars 26 o 10´ – 29 o 07´ Koziorożca
Jowisz  18 o 37´ – 17 o 43′ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 8 o 52´ – 8 o 37´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 29 o 32´ – 29 o 55´ Barana
Neptun 16 o 00′ – 16 o 09′ Ryb
Pluton 21 o 14′ – 21 o 11′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
9.05 od g. 4.28 do g. 5.10.
11.05 od g. 11.02 do g. 14.40.
13.05 od g. 20.04 do g. 20.15.

Udanego tygodnia!