Miesięczne archiwum: Czerwiec 2018

Horoskop tygodniowy 25.06-1.07.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Będziemy działać pod wpływem emocji. Słońce w Raku ostrzega nas jednak przed kłótniami, bo możemy w minutę stracić przyjaciela, a zyskać wroga. To dobry tydzień na rozpoczynanie remontu czy dekorowanie domu, bo robota będzie nam się palić w rękach. Może powstać towarzyskie zamieszanie spowodowane wejściem Marsa w retrogradację (26.06). Zaplanujmy dobrze rachunki na drugą część wakacji, bo pewne wydatki nagle mogą uszczuplić nasz budżet. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca skłaniać nas będzie do porządków i ważnych decyzji.

W poniedziałek 25.06 kwadratura Wenus z Jowiszem pomoże nam zdobyć sojuszników i finansowe wsparcie. Jeśli jesteśmy w związku, nie bierzmy do siebie marudzenia lub krytyki partnera. Chwilowe nieporozumienia szybko pójdą w niepamięć.

W środę 27.06 opozycja Słońca z Saturnem ostrzega przed zbyt zuchwałym zachowaniem, bo ktoś może nas ocenić i podsumować nasze błędy, co nie będzie dla nas ani przyjemne, ani korzystne.

W czwartek 28.06 pełnia Księżyca w znaku Koziorożca sprawi, że wszystkiego będzie brakować, a ludzie będą nerwowo. Unikajmy negocjacji, wizyt w banku czy rozmów o pieniądzach, bo możemy nie uzyskać tego, na czym nam zależy.

W piątek 29.06 Merkury wchodzi do znaku Lwa i zacznie sprzyjać osobom ambitnym i kreatywnym.

W sobotę 30.06 kwadratura Merkurego z Uranem, dlatego warto zrobić coś śmiałego i odważnego, zacząć uprawiać nowy sport, rozpocząć dietę, kupić sobie coś, w czym korzystnie wyglądamy.

Horoskop tygodniowy

25.06.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona i Strzelca (od 6.29)
Księżyc pozytywnie wpłynie na twoją psychikę. Poczujesz, że siłą woli jesteś w stanie pokonać każdą przeszkodę. Żeby poznać lepiej siebie i innych zacznij interesować się czytać poradniki i książki o psychologii. Kwadratura Wenus z Jowiszem ostrzega przed nadmiernymi wydatkami, niepotrzebnymi zakupami i zachłannością. Jedz więcej nabiału, wcieraj balsamy i kremy, zadbaj o skórę na szyi, zrób peeling.
Aspekty planet: 19.18 kwadratura Wenus z Jowiszem.

Wibracja Szóstki
Wibracja Szóstki zachęca do zajmowania się domem i rodziną. Dzisiaj rób porządki, idź na zakupy, ugotuj coś smacznego. Łatwiej będzie zakończyć różne konflikty i wyciszyć niepotrzebne dyskusje.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

26.06.2018, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą pełni entuzjazmu. To dobry dzień na podróże, ale też naukę i zdobywanie nowych doświadczeń. Optymizm, szczerość i wiara w przyszłość kierują naszymi działaniami. Organizm potrzebuje więcej ruchu i potraw bogatych w białko. Mars wchodzi w retrogradację i możesz poczuć, że z czegoś musisz na chwilę zrezygnować, bo masz za dużo zadań na głowie.
Aspekty planet: 00.31 sekstyl Księżyca z Marsem, 10.48 trygon Księżyca z Wenus, 14.53 kwadratura Księżyca z Neptunem, 23.04 Mars wchodzi w retrogradację.

Wibracja Siódemki
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: V Kapłan
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

27.06.2018, środa
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 17.52)
Poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Zapisz się na siłownię lub basen, ćwicz jogę, spaceruj, a szybko poczujesz powrót formy. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a znacznie poprawisz swoją kondycję. Opozycja Słońca z Saturnem pomaga w porządkach, ale nie zaczynaj dziś niczego nowego. To dobry dzień na przemeblowanie, cięższe prace fizyczne i w ogrodzie.
Aspekty planet: 15.27 opozycja Słońca z Saturnem, 21.40 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się dotychczas osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i  rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

28.06.2018, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca  sprawi, że postanowisz zrobić generalne porządki, zapłacić zaległe rachunki i zamknąć ciągnące się od dawna sprawy. Nic na siłę i nie wszystko naraz, a dzień okaże się udany. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy ze spiżarni. Uzupełnij mikroelementy, jedz warzywa korzeniowe, pij wodę mineralną z dodatkiem soli i miodu.
Aspekty planet: 5.33 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 6.52 opozycja Księżyca ze Słońcem, 21.12 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

29.06.2018, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz zdolny do wielu wyrzeczeń i dyscypliny, aby osiągnąć swój cel. To dobry dzień na zaczynanie diety i rzucanie nałogów. Przebywaj na słońcu, kiedy możesz, jedz witaminy i suplementy diety, a poczujesz się lepiej. Merkury wchodzi do znaku Lwa i przynieść może radosne wiadomości dotyczące przyjaciół, nowego hobby lub dobre pomysły na zmianę wystroju mieszkania.
Aspekty planet: 3.06 sekstyl Księżyca z Neptunem, 7.16 Merkury wkracza do znaku Lwa, 10.57 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

30.06.2018, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 6.36)
Zabierz się energicznie za zakupy lub porządki, podlej kwiaty, wyczyść dokładnie garnki, sztućce i kryształy. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Ludzie będą dla siebie bardziej życzliwi i wyrozumiali. Można prosić o wsparcie lub pomoc. Kwadratura Merkurego z Uranem zapowiada niespodziewane spotkania i zaskakujące wiadomości.
Aspekty planet: 10.00 opozycja Księżyca z Merkurym, 10.37 kwadratura Księżyca z Uranem, 15.01 kwadratura Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

1.07.2018, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Zadbaj o zdrowie, nie zostawiaj na później tego, co poprawia ci humor i poprawia zdrowie. Mierz ciśnienie i zapisuj wyniki. Zawrotne tempo końca tygodnia może być dla ciebie nie do wytrzymania, dlatego zadbaj o serce. Sprawdź terminy ważności produktów w lodówce i spiżarni, zadbaj o kwiaty. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów.
Aspekty planet: 1.09 koniunkcja Księżyca z Marsem, 10.02. kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 03 º 04´ – 10 º 05´ Raka
Księżyc 27 º 42´ Skorpiona – 21 º 20´ Wodnika
Merkury 23 º 14′ Raka – 04 º 05′ Lwa
Wenus 12 º 51′ – 20 º 51′ Lwa
Mars 09 º 12´ – 09 º 03´ Wodnika w retrogradacji
Jowisz 13 º 43′ – 13 º 28´ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 06 º 03´ – 05 º 32´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 01 º 48´ – 02 º 01´ Byka
Neptun 16 º 29′ – 16 º 27′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 º 26′ – 20 º 17′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.06 od g. 15.59 do 25.06 do g. 6.29.
26.06 od g. 14.53 do 27.06 do g. 17.52.
29.06 od g. 10.57 do 30.06 do g. 6.36.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 18-24.06.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Początek tygodnia będzie bardzo dynamiczny, wszyscy będą się spieszyć i załatwiać pilne sprawy. Nie walczmy jednak z silniejszymi od nas, to nie jest dobry tydzień na ryzykowanie w żadnej dziedzinie życia. W czwartek Słońce wkroczy do znaku Raka i oficjalnie nastanie lato, a my skupimy się na sprawach domowych i relacjach z bliskimi.

We wtorek 19.06 Neptun wchodzi w retrogradację i zapewni nam więcej spokoju oraz wsparcie rodziny. Słuchajmy uważnie bliskich, bo oni w tym tygodniu podsuną nam najlepsze pomysły i rozwiązania problemów. Trygon Merkurego z Jowiszem Jeśli od dawna chcesz do kogoś dotrzeć lub starasz się o pracę, to jest najlepszy dzień, aby znowu wysłać swoje CV lub umówić się na rozmowę.

W czwartek 21.06 Słońce wchodzi do znaku Raka, gdzie pozostanie do 22.07. Zaczniemy kierować się intuicją w naszym wyborach zawodowych czy uczuciowych. To dobry dzień na piknik, rodzinne spotkanie czy romantyczną randkę w niezwykłym miejscu. Trygon Merkurego z Neptunem zapewni nam świetne pomysły, niekonwencjonalne podejście do trudnych spraw, a także krótkim wyjazdom i dużym transakcjom handlowym. W czwartek 21.06 opozycja Wenus z Marsem sprzyja flirtowaniu i namiętnym randkom. W sprawach finansowych walczmy jednak o to, co nam się należy, nie oddajmy walki walkowerem, a pod koniec tygodnia będziemy zadowoleni i dumni z siebie.

W sobotę 23.06 opozycja Merkurego z Plutonem da nam okazję sprawdzić się w trudnych, ale wymagających refleksu i kreatywności sytuacjach. Niektórzy dostaną wielki zastrzyk energii i odezwie się w nich nuta rywalizacji. Sekstyl Słońca z Uranem radzi, aby nie zostawać w tyle, nie spóźniać się na ważne spotkania, a na urlopie wcześnie wstać i zająć dobre miejsce na plaży, bo ktoś może nas ubiec i nie respektować naszych praw.

Horoskop tygodniowy

18.06.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 10.40)
Warto zwrócić większą uwagę na zdrowie, dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na kondycji całej rodziny. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje. Udadzą się podróże i zakupy, będziemy szybko się uczyć. Pij dużo wody mineralnej i mięty, zjedz płatki zbożowe i owsiankę.
Aspekty planet: 5.25 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 13.18 trygon Księżyca z Uranem, 21.39 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Ósemka
Zabierz się za rachunki, rób zakupy, szukaj okazji do zarabiania pieniędzy. Wibracja Ósemki sprzyja rozwiązywaniu materialnych kłopotów, dzisiaj wpadniesz na dobre pomysły.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

19.06.2018, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Może być więcej pracy niż zwykle, nie ociągaj się więc z wykonywaniem obowiązków. Ktoś może cię ocenić i skontrolować, zwracaj więc uwagę na szczegóły, żeby nie popełnić błędu. Warto pisać listy, szukać wiadomości w Internecie, odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. Wykonuj zabiegi na włosy, podcinaj je i farbuj, zrób przegląd u dentysty.
Aspekty planet: 1.26 Neptun wchodzi w retrogradację, 8.43 sekstyl Księżyca z Merkurym, 10.32 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 14.48 opozycja Księżyca z Neptunem, 21.42 trygon Merkurego z Jowiszem, 21.52 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

20.06.2018, środa
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 14.29)
Zdobądź uznanie szefa czy ważnej osoby dzięki punktualności i przestrzeganiu zasad. Uważaj jednak, aby nie być zbyt krytycznym wobec nowych pomysłów. Popołudnie sprzyja trosce o kondycję i zdrowie. Tematów do poważnych przemyśleń dostarczy ci rozmowa z dietetykiem, prawnikiem lub lekarzem. Dzień sprzyja zabiegom kosmetycznym, dbaniu o zdrowie i urodę.
Aspekty planet: 12.50 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ natchnienia i dobrego humoru. Będziemy żartować i flirtować. Dzień będzie udany, bo nikt nie będzie chciał rozmawiać o starych nieporozumieniach.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

21.06.2018, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Spotykaj się z ludźmi, załatwiaj trudne urzędowe i finansowe sprawy, bo znajdziesz sojuszników i pomocników. O godzinie 12.07 Słońce wkroczy do znaku Raka i zacznie się astronomiczne lato. Możesz zmienić styl życia i zerwać ze schematami, które nie przynoszą ci korzyści. Opozycja Wenus z Marsem sprzyja randkom i nawiązywaniu flirtów i romansów. Trygon Merkurego z Neptunem pomoże znaleźć ważny list lub zgubioną wiadomość.
Aspekty planet: 1.48 kwadratura Księżyca z Saturnem, 5.31 sekstyl Księżyca z Wenus, 5.58 trygon Merkurego z Neptunem, 6.37 trygon Księżyca z Marsem, 12.07 Słońce wchodzi do znaku Raka, 18.53 opozycja Wenus z Marsem, 22.29 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki pomaga dojść do porozumienia. Pod jej wpływem dzień będzie udany i spokojny, odnawiaj dzisiaj ważne kontakty i pracuj nad naprawą różnych relacji.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

22.06.2018, piątek
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od 21.10)
Zajmij się drobnymi porządkami w rachunkach, listach i notatkach. Księżyc zmobilizuje cię do rozpoczęcia remontu czy drobnych napraw. Idź na masaż, wybierz nową fryzurę, zrób manicure, pomaluj paznokcie, bo szybko wyschną. Unikaj nadmiaru białka w potrawach. Jedz lekkie dania, dużo warzyw i zdrowego tłuszczu, uzupełnij witaminy.
Aspekty planet: 3.33 kwadratura Księżyca z Plutonem, 23.49 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach  i chaosem w komputerowych plikach. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

23.06.2018, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Nie zmuszaj się na siłę do robienia tego, co ci nie pasuje. Chroń swoje emocje, możesz być wrażliwy na krytykę i wejść w konflikt, czego potem będziesz żałować. Sekstyl Słońca z Uranem pomoże ci wyrzucić nie potrzebne rzeczy z szafy i schowków. Opozycja Merkurego z Plutonem ostrzega przed ludźmi, którzy mają nieszczere intencje.
Aspekty planet: 00.24 opozycja Księżyca z Uranem, 7.57 sekstyl Słońca z Uranem, 8.45 sekstyl Księżyca z Saturnem, 11.26 opozycja Merkurego z Plutonem, 14.23 kwadratura Księżyca z Marsem, 18.33 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.10 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki pomoże ochłonąć po pracowitym tygodniu. Sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także różnym inwestycjom i oszczędnościom.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

24.06.2018, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Nie kieruj się skrajnymi emocjami i nie oceniaj innych po pozorach. Możesz kogoś do siebie zrazić, jeśli będziesz zbyt krytyczny. Porozmawiaj z rodziną o pieniądzach, wyjaśnić trudne sprawy, żeby nie zaogniać konfliktów. Nie wykonuj radykalnych zabiegów na skórę typu piling lub depilacja. Regeneruj siły, wyśpij się, pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 4.22 trygon Księżyca z Neptunem, 11.59 sekstyl Księżyca z Plutonem, 15.59 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki szykuje nam różne rozrywki. Skorzystaj z nowych propozycji, baw się i odpoczywaj. Dobry dzień, aby być aktywnym i uprawiać sport. Byle dalej od nudy!

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 26 º 44´ Bliźniąt – 03 º 04´ Raka
Księżyc 24 º 49´ Lwa – 27 º 42´ Skorpiona
Merkury 10 º 30′ – 23 º 14′ Raka
Wenus 04 º 46′ – 12 º 51′ Lwa
Mars  08 º 44´ – 09 º 12´ Wodnika
Jowisz 14 º 07´ – 13 º 43′ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 06 º 33´ – 06 º 03´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 01 º 33´ – 01 º 48´ Byka
Neptun 16 º 30′ – 16 º 29′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 º 36′ – 20 º 26′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
18.06 od g. 5.25 do g. 10.40.
20.06 od g. 12.50 do g. 14.29.
22.06 od g. 3.33 do g. 21.10.
24.06 od g. 15.59 do 25.06 do g. 6.29.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 11-17.06.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Będziemy chcieli wyruszyć w podróż dookoła świata. Łatwo nam będzie rozproszyć się. Trzeba się jednak zdyscyplinować, bo w środę 13.06 nów Księżyca w znaku Bliźniąt może przynieść nam okazję do znalezienia lepszej pracy i pokazania się przełożonym w najlepszym świetle. Warto inwestować, robić szybkie zakupy, szukać promocji wakacyjnych wycieczek. Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Bliźniąt i sprzyja szukaniu lepszej pracy i nawiązywaniu korzystnych znajomości.

Horoskop tygodniowy

We wtorek 12.06 Merkury wkracza do znaku Raka i odczujemy zmianę aury. Poczujemy chęć ochrony naszego domu i bliskich. Warto sprawdzić zabezpieczenia mieszkania, zamki i solidność drzwi i okien, zanim wyruszymy na urlop.

W środę 13.06 Wenus wkracza do znaku Lwa i  zapewni nam powodzenie i w finansach, i w miłości. To dobry dzień na udane zakupy, wyjątkowe randki i ważne spotkania. Pokaż się z najlepszej strony, zadbaj o wygląd. Sekstyl Merkurego z Uranem, a w piątek 15.06 kwadratura Wenus z Uranem pomogą rozwiązać trudną sprawę lub problem, z jakim nie mogliśmy sobie poradzić od dłuższego czasu. Nauka będzie szła szybciej niż zwykle.

W sobotę 16.06 opozycja Merkurego z Saturnem sprawi, że atmosfera weekendu będzie mimo to nieco ospała i leniwa. Warto zająć się prywatnymi sprawami i przeczytać wszystkie zaległe czasopisma i książki, które leżą na naszym nocnym stoliku.

11.06.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Warto zainteresować się, co dzieje się u znajomych. Ktoś może potrzebować dobrej rady. Podziel się dzisiaj swoją wiedzą, a zdobędziesz szacunek i sympatię otoczenia. Udadzą się też randki, porządki, ale podczas zakupów uważaj, bo łatwo będzie wydać zbyt wiele na promocjach. Odżywiaj i oczyszczaj skórę, zamykaj naczynka i usuwaj przebarwienia.
Aspekty planet: 7.14 opozycja Księżyca z Jowiszem, 10.22 sekstyl Księżyca z Neptunem, 17.30 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Jedynka to wibracja nowego początku, kreatywności i radości życia. Nowe p[ropozycje okażą się korzystne. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

12.06.2018, wtorek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 8.52)
Nie ulegnij presji obowiązków i wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Wykonuj ćwiczenia siłowe, idź na siłownię lub graj w gry. Nie udzielaj pożyczek, bo długo nie zobaczysz pieniędzy z powrotem. Księżyc sprzyja krótkim podróżom.
Aspekty planet: 5.28 sekstyl Księżyca z Wenus, 21.59 Merkury wkracza do znaku Raka, 22.00 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja 2
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

13.06.2018, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Nów w znaku Bliźniąt skłoni cię do refleksji i planowania. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Warto spotykać się z ludźmi, bo aura sprzyja udanym dyskusjom i negocjacjom. Udadzą się podróże i zakupy. Warto zadbać dzisiaj o paznokcie i skórę dłoni, zrób zabiegi na ciało. Kontroluj dietę, bo kusić nas będą makarony, pierogi i tuczące gęste sosy.
Aspekty planet: 11.40 kwadratura Księżyca z Neptunem, 13.40 sekstyl Merkurego z Uranem, 21.43 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 23.53 Wenus wkracza do znaku Lwa.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

14.06.2018, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 9.19)
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Lepiej trzymać się z dala od ryzyka. Posprzątaj dom, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. W domu unikaj mycia i prania. Czas na porządki w spiżarni i lodówce, a także wyrzucaniu starych rzeczy z szafy i różnych schowków. Regeneruj siły, idź na basen lub masaż, zadbaj o dekolt i biust. Jedz węglowodany, zamiast bułek wybierz zdrowe, ciemne pieczywo.
Aspekty planet: 11.34 sekstyl Księżyca z Uranem, 15.01 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 20.09 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki, oraz rób większe zakupy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

15.06.2018, piątek
Księżyc w znaku Raka
To, co ważne w pracy lub szkole postaraj się załatwiać z samego rana. Potem ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa i wycofywać się z różnych ustaleń. Lepiej unikać ryzykownych decyzji, a zająć się duchowymi sprawami. Jedz zdrowe i naturalne  słodycze, doprawiaj sałatki oliwą, nie zapomnij o ciepłym posiłku.
Aspekty planet: 5.32 kwadratura Wenus z Uranem, 8.09 trygon Księżyca z Jowiszem, 11.38 trygon Księżyca z Neptunem, 18.18 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj letnie podróże.

16.06.2018, sobota
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 9.20)
Zapragniesz towarzystwa odpowiedzialnych i zaufanych osób. Bałagan może skutecznie wyprowadzić cię z równowagi. Zamiast się na wszystkich złościć, zabierz się za porządki! Popołudnie sprzyja udanym zakupom i gotowaniu ulubionych potraw. Organizm potrzebuje dużo białka i ruchu fizycznego, idź więc na spacer lub rower, zabierz rodzinę na wycieczkę.
Aspekty planet: 3.46 opozycja Merkurego z Saturnem, 11.44 kwadratura Księżyca z Uranem, 14.14 koniunkcja Księżyca z Wenus, 23.18 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

17.06.2018, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Dzień sprzyja randkom i hobby, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę. Zrób ćwiczenia wytrzymałościowe, spaceruj i poprawiaj kondycję, wygrzej się na słońcu. Zadzwoń do krewnych, nadrób towarzyskie zaległości.
Aspekty planet: 8.22 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycja planet i świateł:
Słońce 20 º 02´ – 26 º 44´ Bliźniąt
Księżyc 11 º 32´ Byka – 24 º 49´ Lwa
Merkury 26 º 05′ Bliźniąt – 10 º 30′ Raka
Wenus 26 º 36′ Raka – 4 º 46′ Lwa
Mars  7 º 43´ – 8 º 44´ Wodnika
Jowisz 14 º 38′ – 14 º 07´ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 7 º 03´ – 6 º 33´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 01 º 16´ – 01 º 33´ Byka
Neptun 16 º 28′ – 16 º 30′ Ryb
Pluton 20 º 45′ – 20 º 36′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
12.06 od g. 5.28 do g. 8.52.
13.06 od g. 21.43 do 14.06 do g. 9.19.
15.06 od g. 18.18 do 16.06 do g. 9.20.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 4-10.06.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu mogą wrócić pewne sprawy, które od kilku miesięcy uważaliśmy za zamknięte. Wpływ Neptuna ostrzega przed zbyt szybkim podejmowaniem decyzji, a także ryzykownymi inwestycjami. Koniunkcja Merkurego ze Słońcem wspiera osoby, które się uczą, podróżują i szukają nowych znajomych. Druga połowa tygodnia sprzyja randkom i wydarzeniom kulturalnym.

W poniedziałek 6.06 koniunkcja Słońca z Merkurym zapewni nam ciekawe spotkania. Warto składać podanie o pracę, chodzić na ważne rozmowy, bo będziemy elokwentni i wygadani, a ludzie bardziej nam przychylni.  Kwadratura Merkurego z Neptunem może wywołać chaos i dezorientację. Dlatego będziemy się spieszyć, co może wywołać nerwowość i powodować kosztowne pomyłki. Opozycja Wenus z Plutonem sprzyja odnawianiu znajomości. Warto odezwać się do kogoś, z kim straciliśmy na pewien czas kontakt. Nasza wiadomość czy telefon zostaną przyjęte z entuzjazmem i wiele dobrego może się z tego urodzić.

W czwartek 7.06 kwadratura Słońca z Neptunem nastawi nas duchowo do życia i trudno nam będzie wykonywać zwykłe codzienne czynności. Warto poświęcić trochę czasu na relaks, medytację, spotkanie z bliską osobą.

Horoskop tygodniowy Czary.pl

4.06.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz mieć oryginalne pomysły. Zamiast siedzieć w kąciku, odważ się dzisiaj walczyć o swoje sprawy i zyski. Pozbądź się kompleksów i uwierz, że masz szansę na sukces. Po południu czas na pozytywne zmiany. Zajmij się hobby, modą, zadbaj o wygląd. Nie przejmuj się tym, co mówią inni, rób swoje.
Aspekty planet: 3.22 trygon Księżyca ze Słońcem, 7.09 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że będziemy kreatywni i skoncentrowani na ważnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

5.06.2018, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 12.53)
Do obowiązków trudno się będzie wszystkim zabrać. W pracy zrób szybko to, co niezbędne i nie zostawiaj sobie zaległości na popołudnie. Wybierz się na wystawę, czytaj inspirujące książki i nie martw się niczym na zapas! Księżyc w znaku Ryb sprzyja zakochanym, podróżom i zwiedzaniu niezwykłych miejsc. Przejrzyj rachunki i dokumenty, a znajdziesz zgubę lub wyjaśnisz zagadkę.
Aspekty planet: 14.57 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

6.06.2018, środa
Księżyc w znaku Ryb
Załatwiaj ważne sprawy, a po pracy zajmij się sztuką lub hobby. Sam jednak nie daj się wykorzystać osobom, które marudzą i udają nieporadnych, żeby ktoś wykonał ich obowiązki. Wieczór sprzyja medytacji, rozwojowi duchowemu, układaniu strategii na przyszłość. Jedz warzywa korzenne, zaczynaj dietę, zrób detoks sokami.
Aspekty planet: 3.34 sekstyl Księżyca z Saturnem, 4.01 koniunkcja Merkurego ze Słońcem, 4.24 opozycja Wenus z Plutonem, 16.07 kwadratura Merkurego z Neptunem, 18.37 trygon Księżyca z Jowiszem, 20.31 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 21.24 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 22.33 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru lub po prostu własne hobby.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

7.06.2018, czwartek
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 23.25)
Złagodniejesz i zapragniesz pobyć w gronie miłych ludzi. Postanowisz nadrobić wszystkie towarzyskie zaległości, zależeć ci też będzie na opinii innych ludzi. Wieczorem najlepiej będziesz się czuł w kinie lub na towarzyskim spotkaniu. Unikaj zbyt dużego wysiłku fizycznego, wybierz się na basen, rozciągaj się, zrezygnuj z biegania czy siłowni.
Aspekty planet: 5.52 sekstyl Księżyca z Plutonem, 7.57 kwadratura Słońca z Neptunem, 8.34 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnej pracy i nauce, najlepiej z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

8.06.2018, piątek
Księżyc w znaku Barana
Przygotuj się na nieoczekiwane spotkania i ciekawe wiadomości. Ludzie będą bardzo wyrozumiali i serdeczni. Dzisiaj uda ci się z kimś pogodzić lub przekonać go do ważnej dla ciebie sprawy. Zakładaj konto w banku, odwiedzaj urzędy. Dobry dzień na finansowe inwestycje, a także większe zakupy lub ubieganie się o kredyt. Wykonuj ćwiczenia siłowe, ale nie przesadzaj z obciążeniem serca.
Aspekty planet: 12.55 sekstyl Księżyca z Marsem, 12.57 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

9.06.2018, sobota
Księżyc w znaku Barana
Dzień może być niespokojny, bo wszyscy będą podejrzliwi i mogą więcej niż zwykle wymagać od innych. Różne konflikty mogą wyjść na jaw, dlatego uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy. Udadzą się za to cięższe prace fizyczne, w ogrodzie porwij się na wielkie porządki. Zrób masaż twarzy i głowy, odżywiaj skórę, ćwicz i biegaj.
Aspekty planet: 9.29 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 13.42 kwadratura Księżyca z Plutonem, 18.03 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.36 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i  rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, weekendowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

10.06.2018, niedziela
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 6.03)
Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia. Rozum podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się kłócić o drobiazgi. Łatwo wyjaśnisz nieporozumienia i zażegnasz towarzyskie spory. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne.
Aspekty planet: 8.13 koniunkcja Księżyca z Uranem, 18.20 trygon Księżyca z Saturnem, 19.21 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki przypomni ci ważnych towarzyskich i rodzinnych sprawach. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny. W niedzielę warto odpocząć.

Karta dnia: III Cesarzowa
Niedzielne spotkania i telefony sprawią tobie i bliskim wiele radości. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 13 º 20´ – 20 º 02´ Bliźniąt
Księżyc 12 º 43´ Wodnika – 11 º 32´ Byka
Merkury 10 º 46′ – 26 º 05′ Bliźniąt
Wenus 18 º 22′ – 26 º 36′ Raka
Mars 6 º 10´ – 7 º 43´ Wodnika
Jowisz  15 º 17´ – 14 º 38′ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 7 º 31´ – 7 º 03´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 00 º 58´ – 01 º 16´ Byka
Neptun 16 º 26′ – 16 º 28′ Ryb
Pluton 20 º 53′ – 20 º 45′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
4.06 od g. 7.09 do 5.06 do g. 12.53.
7.06 od g. 8.34 do g. 23.25.
9.06 od g. 21.36 do 10.06 do g. 6.03.

Udanego tygodnia!