Miesięczne archiwum: Lipiec 2018

Horoskop tygodniowy 30.07-5.08.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Lwie sprzyja nie tylko osobom wybierającym się w podróż, ale sprzyja też tym, którzy chcą się dostać na dobre studia i szukają jeszcze wolnych miejsc, a także szukaniu ciekawych ofert pracy. Mimo wakacji możecie znaleźć nie lada okazję.

Merkury w retrogradacji zachęca nas do poprawiania tego, co zepsute lub wymaga częstej konserwacji. Warto wysyłać ważne wiadomości i maile, szybko odpowiadać na listy i oddzwaniać, bo pewne wiadomości mogą zmienić nasze życie i dać nam szansę wykazać się umiejętnościami.

Wenus w znaku Panny sprzyja porządkom w uczuciach. To dobry tydzień na znajdowane dodatkowej pracy, negocjowanie lepszego wynagrodzenia, kupowanie luksusowych dóbr po niskich cenach, szukanie okazji na wyprzedażach.

Koniec tygodnia będzie okazją do świetnej zabawy i dużej kreatywności. Energia nas będzie rozpierać, warto zorganizować spotkanie dla rodziny czy przyjaciół, bo wszyscy będę się wyjątkowo dobrze bawili.

W czwartek 2.08 kwadratura Marsa z Uranem uważajmy więc, bo coś może nie pójść po naszej myśli. Ten aspekt ostrzega przed nieżyczliwymi osobami, odradza też bunt czy lekceważenie szefa czy autorytetów, bo konsekwencje mogą być dla nas niekorzystne.

Horoskop tygodniowy

30.07.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 1.27)
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Księżyc w znaku Rybach nie sprzyja zawieraniu ważnych finansowych umów. W Internecie możesz poznać bratnią duszę. Porządnie podlej wszystkie rośliny, ale unikaj prania. Usuwaj przebarwienia i zmarszczki, ujędrniaj skórę.
Aspekty planet: 6.23 sekstyl Księżyca z Uranem, 8.47 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja artystycznym dokonaniom. Będziemy energiczni i życzliwie nastawieni do całego świata.

Kata dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

31.07.2018, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Podejmij ważne decyzje finansowe, zaplanuj budżet na kolejny miesiąc. Jeśli od dawna szukasz dobrego specjalisty lub lekarza domowego, teraz wreszcie ci się uda. Twoje zdrowie będzie w dobrych rękach. Zadbaj o skórę, idź na hydromasaż, pij wodę mineralną bogatą w mikroelementy. Trudno ci będzie wytrzymać w hałasie, wycisz się, medytuj.
Aspekty planet: 5.22 trygon Księżyca z Jowiszem, 9.29 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 16.27 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga zapanować nad chaosem w domowym budżecie. Dzisiaj możesz oszczędzać, dzielić pieniądze i szukać tańszych taryf telefonu lub internetu.

Kata dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

1.08.2018, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.54)
Weź się za ambitne zadania, pogoń innych do pracy, warto zaczynać nowe sprawy. Dzień sprzyja nauce, a także podróżom i randkom. Możesz wpaść na niezwykłe i  kreatywne pomysły. Więcej się ruszaj, zapisz się na wizytę do lekarza specjalisty. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, składaj podanie o pracę. Jedz więcej białka, ale unikaj niezdrowego czerwonego mięsa.
Aspekty planet: 00.41 opozycja Księżyca z Wenus, 18.04 sekstyl Księżyca z Marsem, 19.44 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z rodziną i sąsiadami. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Kata dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

2.08.2018, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Ze wszystkim sobie poradzisz. Uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną.
Aspekty planet: 4.38 kwadratura Marsa z Uranem, 8.03 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Kata dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

3.08.2018, piątek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 21.50)
Ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która wyjdzie ci na dobre. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Księżyc w znaku Barana sprzyja zaczynaniu zdrowszej diety. Zjedz więcej zdrowego białka.
Aspekty planet: 2.16 kwadratura Księżyca z Plutonem, 4.52 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 4
Czwórki radzi unikać niepotrzebnych dyskusji. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski i interesy, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań i nie obiecywać zbyt wiele.

Kata dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

4.08.2018, sobota
Księżyc w znaku Byka
Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Rób rachunki, odwiedzaj urzędy, posprzątaj piwnicę lub strych. Będziesz miał więcej pokus, żeby zjeść coś tłustego i słodkiego, pilnuj się!
Aspekty planet: 1.38 kwadratura Księżyca z Marsem, 2.33 koniunkcja Księżyca z Uranem, 4.06 trygon Księżyca z Saturnem, 20.17 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.49 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Kata dnia: XIII Śmierć
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

5.08.2018, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Farbuj i podcinaj włosy. Bierz witaminy i suplementy. Pij dużo wody i używaj częściej krem do rąk. Księżyc sprzyja osobom, które szukają partnera. Unikaj podejmowanie ryzykownych decyzji.
Aspekty planet: 2.47 sekstyl Księżyca z Neptunem, 8.57 kwadratura Księżyca z Merkurym, 9.03 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się na wycieczkę, zadbać o wygodę i rodzinny spokój.

Kata dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 06 º 48´ – 13 º 30´ Lwa
Księżyc 0 º 16´ Ryb – 29 º 07´ Byka
Merkury 22 º 51′ – 18 º 53′ Lwa w retrogradacji
Wenus 21 º 42′ – 29 º 00′ Panny
Mars 03 º 23´ – 01 º 33´ Wodnika w retrogradacji
Jowisz 13 º 54´ – 14 º 22′ Skorpiona
Saturn 03 º 40´ – 03 º 19´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 32´ – 02 º 34´ Byka
Neptun 16 º 04′ – 15 º 55′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 º 36′ – 19 º 27′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
29.07 od g. 11.24 do 30.07 do g. 1.27.
1.08 od g. 00.41 do g. 12.54.
3.08 od g. 04.52 do g. 21.50.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 23-29.07.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień upłynie nam na wypełnianiu ambitnych zadań, wizytach w urzędach i wyjaśnianiu finansowych spraw w banku.  W drugiej połowie tygodnia poczujemy, że wszystko przyspiesza, a życie staje się bardziej kolorowe. Pełnia i zaćmienie Księżyca sprawią, że będziemy czuć potrzebę wielkich zmian. Warto jednak zrobić podsumowanie zysków i strat, zanim podejmiemy decyzję.

We wtorek 24.07 opozycja Wenus z Neptunem zapewni nam wsparcie przyjaciół, dobrą radę od osoby, która świetnie się zna na problemie, który nas dręczy. Będziemy też bardziej otwarci na ludzi i nowe przyjaźnie.

W środę 25.07 kwadratura Słońca z Uranem skłoni nas do niekonwencjonalnych pomysłów i nowych rozwiązań. Na wakacjach na pewno poznamy kogoś wyjątkowego lub zaprzyjaźnimy się z paczką ciekawych znajomych.

W czwartek 26.07 Merkury wchodzi w retrogradację na trzy tygodnie. Spodziewajmy się ważnych wiadomości i sami szybko odpisujmy na maile czy listy, a nie przegapimy korzystnych zawodowych czy finansowych okazji.

W piątek 27.07 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca w znaku Wodnika namawiać nas będą do podróży i wzięcia udziału z przyjaciółmi w ciekawych plenerowych imprezach. Spotkania będą udane, pamiętajmy jednak o bezpieczeństwie swoim i bliskich. Opozycja Słońca z Marsem sprawi, że będziemy ciekawi życia i ludzi, chętnie odwiedzimy nowe miejsca, spotkamy się z nieznajomymi, zorganizujemy wspaniałą zabawę dla najmłodszych członków rodziny.

W sobotę 28.07 trygon Wenus z Plutonem sprzyja zakochanym praz tym, którzy szukają swojej połówki. Wysyłajmy wiadomości, spotykajmy się z ludźmi, prośmy przyjaciół o pośrednictwo w dotarciu do kogoś, kto jest na razie poza naszym zasięgiem.

Horoskop tygodniowy

23.07.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Zrób dobry plan dnia, a szybko uwiniesz się z domowymi obowiązkami. Możliwe są konflikty o zakres obowiązków, różne rozliczenia i kontrole. Nie licz na innych i bądź cierpliwy, a sporo się uda zrobić. Po południu lepsza aura. Księżyc sprzyja ćwiczeniom fizycznym. Jedz więcej dobrej jakości białka, pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 17.35 kwadratura Księżyca z Wenus, 20.06 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wniesie więcej swobody i optymizmu. Bardzo sprzyja wakacyjnym wycieczkom, odpoczynkowi i zabawie. W pracy za to będziemy szukać okazji do wprowadzenia w życie nowych pomysłów.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądź zdecydowany, a wyjdzie ci to na dobre. Karta Rydwan podpowiada, żeby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę.

24.07.2018, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 23.48)
Zrób generalne porządki w szafkach i kuchni, zacznij remont, teraz masz na to siłę.  Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, twoje nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć. Opalaj się z umiarem, stosuj kremy z filtrem przeciw promieniom UV.
Aspekty planet: 10.21 trygon Księżyca z Merkurym, 21.22 opozycja Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz się lepiej. W sprawach osobistych zapowiada ożywienie uczuć i szansę na poprawę rodzinnych relacji.

25.07.2018, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Zabierz się za porządki, nawoź rośliny, zrób przetwory. Nie rezygnuj z czasu wolnego czy przerwy, nawet jeśli wokół będzie się dużo działo. Księżyc sprzyja regeneracji sił i szczęśliwym diagnozom lekarskim oraz szybkiemu leczeniu dolegliwości. Pamiętaj o kremach z filtrem, nakładaj maseczkę odżywiającą na twarz. Zrób depilację.
Aspekty planet: 4.49 trygon Księżyca z Uranem, 7.46 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 13.35 kwadratura Słońca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka to wibracja dobrych pomysłów, ale w sprawach prywatnych lepiej dzisiaj zachować ostrożność, trudno nam będzie dzielić się i rozumieć cudze racje. Nie prośmy dzisiaj krewnych o pożyczki.

Karta dnia: XVI Wieża
Jeśli planujesz remont, przemeblowanie lub odświeżenie mieszkania, teraz nadchodzi najlepsza pora, aby się za to zabrać.

26.07.2018, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Zrób sobie przerwę, nie wymagaj od siebie lub innych za wiele. Będziesz poddany huśtawce nastrojów. Pij więcej ziół, naucz się metod relaksacji, a dzień będzie spokojniejszy. Wieczorem odpocznij w kameralnym gronie, poczytaj, obejrzyj serial, nie przemęczaj się. Zrób depilacje i piling, idź do kosmetyczki, bo dziś skóra się szybko goi.
Aspekty planet: 3.31 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 7.02 Merkury wchodzi w retrogradację, 8.28 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.03 trygon Księżyca z Wenus, 15.41 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany remontów lub większych zakupów.

Karta dnia: VI Kochankowie
Zarazisz entuzjazmem i energią wszystkich dookoła, znajdziesz odpowiednich pomocników do wykonania trudniejszych prac.

27.07.2018, piątek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 12.40)
Pełnia Księżyca zapewni ci dużo energii i moc towarzyskich atrakcji. Poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a zrobi ci się lepiej. Księżyc sprzyja znajdowaniu finansowych okazji, randkom i towarzyskim spotkaniom. Odnów kontakty z dawnymi znajomymi, zapewnij sobie i bliskim dużo rozrywek. Unikaj pracy w ogrodzie, szczególnie przesadzania i przycinania roślin.
Aspekty planet: 7.13 opozycja Słońca z Marsem, 17.47 kwadratura Księżyca z Uranem, 20.47 koniunkcja Księżyca z Marsem, 22.20 opozycja Księżyca ze Słońcem, pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki wyciągnąć wnioski z ważnych wydarzeń i zmienić strategię postępowania. Dzisiaj każdy może zmienić się na lepsze.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

28.07.2018, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Skup się na sobie, zapewnij sobie więcej atrakcji i unikaj zobowiązań, bo dziś każdy czegoś od ciebie będzie chciał. Wydawaj rozsądnie, żeby do końca miesiąca starczyło ci na leczenie i leki. Kupuj tańsze zamienniki w kuchni, odwiedź lokalny bazarek i kup świeże warzywa. Rób rachunki, pamiętaj o ważnych przelewach. Zjedz więcej białych warzyw i zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 3.25 trygon Wenus z Plutonem, 16.46 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że z optymizmem zabierzemy się za organizowanie wakacyjnych atrakcji. Zacznij dzisiaj coś nowego, postaraj się spełnić choć jedno swoje marzenie.

Karta dnia: XX Sąd
Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś.

29.07.2018, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Pytaj innych o zdanie, zdecyduj się na pomoc, którą ktoś ci oferuje, a świat stanie się prostszy. Księżyc sprzyja dyskusjom, zebraniom rodzinnym, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady z rodziną. Wybierz się na wycieczkę, rolki lub rower.
Aspekty planet: 11.24 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki pomaga nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. Nie żałuj pieniędzy na kawę i kino, odpoczywaj i ciesz się wakacjami.

Karta dnia: I Mag
Za bardzo ufasz pewnej osobie, ale nic o niej nie wiesz. Nie daj cię zwieść jej ładnymi słowami i przebojowością. Nie wierz tym, które proponują ci szybkie, ale kosztowne rozwiązanie problemu.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 00 º 07´ – 06 º 48´ Lwa
Księżyc 7 º 02´ Strzelca – 0 º 16´ Ryb
Merkury 23 º 02′ – 22 º 51′ Lwa w retrogradacji
Wenus 14 º 13′ – 21 º 42′ Panny
Mars 05 º 17´ – 03 º 23´ Wodnika w retrogradacji
Jowisz 13 º 34′ – 13 º 54´ Skorpiona
Saturn 04 º 05´ – 03 º 40´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 28´ – 02 º 32´ Byka
Neptun 16 º 12′ – 16 º 04′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 º 46′ – 19 º 36′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.07 od g. 10.21 do g. 23.48.
26.07 od g. 15.41 do 27.07 do g. 12.40.
29.07 od g. 11.24 do 30.07 do g. 1.27.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 16-22.07.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyca będzie przybywać, a wraz z nim możliwości aktywnego wypoczynku, pomnożenia swoich pieniędzy i zdobycia nowego hobby. Zadbaj o zdrowie, na bieżąco uporaj się z obowiązkami. Pod koniec lipca czeka nas mocna pełnia i zaćmienie Księżyca (27.07), więc nie zostawiaj ważnych spraw na ostatnią chwilę.

W niedzielę 22.07 Słońce wchodzi do znaku Lwa i naładuje cię nową porcją energii. Warto zrobić plan na kolejny astrologiczny miesiąc i uwzględnić w nim to, co chcesz zrobić dla siebie i swojego osobistego rozwoju. Sekstyl Wenus z Jowiszem sprzyja wyciąganiu ręki na zgodę, wizytom towarzyskim i planowaniu wypoczynku. To również dobry dzień na planowanie większych inwestycji i zakupów.

Horoskop tygodniowy

16.07.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Pora zabrać się za dbanie o zdrowie, bo Księżyc korzystnie wpływa na twój organizm. Jeśli chorujesz, to wreszcie poczujesz ulgę. Powiodą się różne alternatywne kuracje. Przeglądaj oferty kredytowe, masz szansę znaleźć coś ciekawego. Dobry dzień na podcinanie i farbowanie włosów, zamów wizytę u fryzjera i kosmetyczki. Nie obciążaj kręgosłupa.
Aspekty planet: 2.54 trygon Księżyca z Saturnem, 6.35 koniunkcja Księżyca z Wenus, 17.34 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 22.23 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dociekliwi. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla ludzi zbyt surowy, potrzeba nam dzisiaj więcej optymizmu.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

17.07.2018, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 21.42)
Księżyc sprzyja nadrabianiu obowiązków, pracy w ogrodzie i domu, zadbaniu o dietę. Wieczorem warto poczytać, zająć się swoim hobby, oderwać się od prozy życia. Masaż dobrze ci zrobi. Idź na spacer lub na basen. Znajdź oszczędności w codziennym budżecie. Wykup ubezpieczenie, zaszczep się przed podróżą. Jedz więcej pełnoziarnistego pieczywa, unikaj białego cukru.
Aspekty planet: 4.29 trygon Księżyca z Plutonem, 12.49 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja finansom i karierze. Pod jej wpływem możesz wpaść na zyskowny pomysł, a także spotkać się z kimś, kto pomoże ci zrealizować ambitne pomysły. Dobry dzień na załatwianie spraw w banku, podpisywanie umów.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

18.07.2018, środa
Księżyc w znaku Wagi
Dogaduj się z ludźmi, podpisuj umowy, negocjuj zniżki. Łatwo zdobędziesz ważne informacje i skłonisz kogoś do współpracy. Wybierz się na wyprzedaże, szukaj ofert tanich wycieczek i zniżek na bilety, dziś możesz upolować duże przeceny. Organizm domaga się więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów. Zadbaj o twarz i usta, farbuj i podcinaj włosy, ćwicz na piłce.
Aspekty planet: 5.18 kwadratura Księżyca z Saturnem, 8.56 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom, nauce, medytacji. Będziemy jednak mieli trochę mniej cierpliwości do cudzych słabości. Unikaj krytykowania innych, rozmawiania o trudnych sprawach. Odpocznij i szukaj równowagi.

Karta dnia: VIII Siła
Karta doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

19.07.2018, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Poczujesz się lepiej, a wielomiesięczne wyrzeczenia dietetyczne czy ćwiczenia właśnie teraz zaczną działać. Odnajdziesz wreszcie sport, jaki odpowiada twojemu temperamentowi. Zapisz się na kurs tańca lub zdobądź kartę ekskluzywnego klubu fitness.  Ubiegaj się o podwyżkę, szukaj lepszych ofert pracy. Pij soki owocowe, organizm potrzebuje dużo witamin.
Aspekty planet: 8.42 kwadratura Księżyca z Plutonem, 11.54 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.52 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy towarzyscy i serdeczni. Wysłuchajmy, co mają nam do powiedzenia, razem wpadniemy na dobre pomysły. Dzień sprzyja też imprezom i aktywnemu odpoczynkowi.

Karta dnia: Dwójka Kielichów
Karta nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

20.07.2018, piątek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 3.12)
Poświęć więcej czasu na prywatne sprawy i rozwój duchowy. Zamiast się spieszyć, po szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i unikaj ryzykownych decyzji. Organizm potrzebuje więcej płynów w postaci wody mineralnej i zup. Daj skórze odpocząć od słońca, zrelaksuj się, idź na spacer lub popływaj.
Aspekty planet: 7.41 opozycja Księżyca z Uranem, 11.04 sekstyl Księżyca z Saturnem, 14.12 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Będziemy mieli dobre pomysły, a wibracja Dwójki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Znajomości, jakie dzisiaj zawrzemy, okażą się warte kontynuacji.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

21.07.2018, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Unikaj dentysty oraz inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Ubiegaj się o pomoc finansową, otwieraj konto w banku, szukaj prawniczych porad. Unikaj dużych zakupów i kolejek, wykorzystaj zapasy ze spiżarni. Porządnie podlej wszystkie rośliny, walcz z chwastami, usuwaj przekwitłe kwiaty.
Aspekty planet: 1.40 sekstyl Księżyca z Wenus, 4.28 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 9.38 trygon Księżyca z Neptunem, 16.28 sekstyl Księżyca z Plutonem, 22.00 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki przynosi nowe pomysły. Kto szuka inspiracji na rozproszenie nudy wpadnie dzisiaj na dobry trop. Wibracja Trójki sprzyja też artystom i osobom, które pracują w reklamie i marketingu.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

22.07.2018 niedziela
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 12.12)
Odważnie podejmuj decyzje, nie oglądaj się na innych. Zainwestuj w swoją przyszłość i nie słuchaj ludzi, którzy narzekają i marudzą. Możesz liczyć na udaną współpracę, pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Dobry dzień na naukę, pracę w ogrodzie, podróżowanie. Unikaj depilacji i głębokiego pilingu, bo skóra źle to zniesie.
Aspekty planet: 11.17 trygon Księżyca ze Słońcem, 11.20 sekstyl Wenus z Jowiszem, 22.36 sekstyl Księżyca z Marsem, 23.00 Słońce wkracza do znaku Lwa.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że możemy narzekać na brak pieniędzy. Lepiej spokojnie skupić się na własnych sprawach i nie liczyć zbytnio na pomoc ze strony innych ludzi.

Karta dnia: As Mieczy
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 23 º 26´ Raka – 00 º 07´ Lwa
Księżyc 19 º 27´ Lwa – 7 º 02´ Strzelca
Merkury 19 º 27′ – 23 º 02′ Lwa
Wenus 06 º 33′ – 14 º 13′ Panny
Mars 07 º 00´ – 05 º 17´ Wodnika w retrogradacji
Jowisz 13 º 23´ – 13 º 34′ Skorpiona
Saturn 04 º 32´ – 04 º 05´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 21´ – 02 º 28´ Byka
Neptun 16 º 18′ – 16 º 12′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 º 56′ – 19 º 46′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
17.07 od g. 12.49 do g. 21.42.
19.07 od g. 21.52 do 20.07 do g. 3.12.
22.07 od g. 11.17 do g. 12.12.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 9-15.07.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Na początku tygodnia wszyscy możemy odczuć ciśnienie i presję, nie dajmy się jednak obarczyć zbyt wieloma obowiązkami. Odpoczynek i ruch na świeżym powietrzu są ważne, aby utrzymać zdrowie i życiową równowagę. Wakacje w pełni, a planety sprzyjają domowej rewolucji, remontom i sprawdzaniu swoich sił w bieganiu, pływaniu czy sportach grupowych.

W poniedziałek 9.07 kwadratura Merkurego z Jowiszem będzie nas poganiać do zmian. Osoby, które podróżują lub zwiedzają, nie powinny się spieszyć, bo planety ostrzegają przed wypadkami i urazami.

We wtorek 10.07 Wenus wkracza do znaku Panny i pomoże nam utrzymać dyscyplinę finansową, ale i drobiazgowo zaplanować wakacyjne wydatki. To dobry dzień na wizytę w spa.
We wtorek Jowisz wychodzi z retrogradacji. Mimo wakacji ten tydzień będzie bardzo dynamiczny nie tylko na plaży czy na towarzyskich spotkaniach, ale i w pracy. Trzymaj rękę na pulsie, bo twój los może się teraz odmienić na lepsze.

W czwartek 12.07 trygon Wenus z Uranem. To dobra aura dla wszystkich samotnych i poszukujących rozrywek. Weekend zapowiada się kolorowo i niezwykle. Wenus sprzyja tym, którzy nie chcą być singlami, zapewni silne przeżycia. Opozycja Słońca z Plutonem sprawi, że będziemy rozdarci między sprawami domowymi i potrzebą spokoju i odpoczynku a sprawami zawodowymi lub finansowymi. Osoby, które mają szczęście w grach, powinny aktywnie działać.

W piątek 13.07 nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca w znaku Raka podpowiedzą nam, jak zmienić życie na lepsze i wygodniejsze.

W sobotę 14.07 trygon Wenus z Saturnem namawiać nas będzie do podróży i wzięcia udziału z przyjaciółmi w ciekawych plenerowych imprezach. Zachęca nas też do poprawiania tego, co zepsute lub wymaga częstej konserwacji.

Horoskop tygodniowy

9.07.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 18.58)
Zrób dobry plan dnia i nie bierz na siebie za dużo. Ostre przyprawy i wysokoprocentowe napoje ogranicz do minimum, a nie będziesz narzekać na zdrowie. Kupuj walutę, zadbaj o oszczędności, wyjaśnij nieporozumienia z krewnymi, unikaj dużych zgromadzeń. Kwadratura Merkurego z Jowiszem pomaga znaleźć potrzebne informacje. Wieczorem udane spotkania, a może nawet randka.
Aspekty planet: 2.11 trygon Księżyca z Plutonem, 11.13 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 18.09 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

10.07.2018, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Aura sprzyja spokojnej pracy i dokładnemu wyjaśnianiu spraw. Wenus wkracza do Panny i ostrzega nas przed rozrzutnością i zaleca ostrożne obchodzenie się z pieniędzmi. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne, wizytę u fryzjera, zmianę wystroju domu. Unikaj ciężkich sosów i podjadania.
Aspekty planet: 4.31 Wenus wkracza do znaku Panny, 8.27 trygon Księżyca z Marsem, 19.02 Jowisz wychodzi z retrogradacji, 19.23 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.59 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

11.07.2018, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 19.58)
Księżyc zapewni ci dobre samopoczucie i rozmach w działaniu. Negocjuj oprocentowanie kredytu, rozeznaj się w nowych ofertach banków. Pilnuj liczb i rachunków, a twoje zasoby się powiększą. Przebywaj dużo na świeżym powietrzu, podróżuj. Jedz węglowodany i warzywa, ogranicz napoje gazowane i cukier. Wieczorem odpisz na zaległe maile i listy.
Aspekty planet: 23.08 sekstyl Księżyca z Wenus, 23.35 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja dobrym relacjom z ludźmi. Warto zrobić dla innych coś dobrego. Dziś uda się zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub imprezę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

12.07.2018, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Unikaj stresujących sytuacji, odwołaj trudne spotkania, zajmij się tym, co lubisz.
Opozycja Słońca z Plutonem radzi, abyś nie ulegał presji obowiązków i wsłuchał się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Jedz suplementy diety, pij dużo wody mineralnej, a twój organizm wzmocni się i uodporni na choroby. Trygon Wenus z Marsem zapowiada ciekawe spotkanie.
Aspekty planet: 3.38 opozycja Księżyca z Saturnem, 5.25 trygon Wenus z Uranem, 12.04 opozycja Słońca z Plutonem, 17.11 trygon Księżyca z Jowiszem, 21.55 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Uda się wprowadzić w życie nowe, a nawet rewolucyjne pomysły.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień  sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

13.07.2018, piątek
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 19.30)
Bądź dzisiaj dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca sprawią, że błędy, nieporozumienia lub ryzykowne działania mogą mieć w przyszłości niekorzystne konsekwencje. Nie ulegaj skrajnym nastrojom, unikaj tłumów i nigdzie się nie spiesz. Idź na plażę, odpocznij, ale opalaj się z umiarem.
Aspekty planet: 3.43 opozycja Księżyca z Plutonem, 4.47 nów i częściowe zaćmienie Słońca, 23.10 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami. Zajmij się obowiązkami, planowaniem ważnych spraw, a dzień będzie spokojny.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

14.07.2018, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Trygon Wenus z Saturnem radzi, abyś liczył tylko na sprawdzonych przyjaciół. Dobry dzień na wizytę u kosmetyczki. Rano zabierz się za zakupy lub porządki, po południu rób pranie, przesadzaj rośliny. Jedz warzywa i owoce, ogranicz tłuszcz i cukier. Zadbaj o włosy i paznokcie, do diety włącz suplementy ze skrzypem.
Aspekty planet: 7.11 opozycja Księżyca z Marsem, 8.44 trygon Wenus z Saturnem, 16.43 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

15.07.2018, niedziela
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 19.30)
Będziesz mógł przenosić góry i podjąć każdy wysiłek i wyzwanie. Poszukaj informacji na temat zdrowego stylu życia. Pewna radykalna dieta lub dziwna kuracja bardzo cię zainteresuje, ale bądź rozsądny i nie zmieniaj z dnia na dzień swoich przyzwyczajeń. Organizm potrzebuje więcej ruchu na świeżym powietrzu. Zadbaj o włosy, przycinaj je i farbuj, idź na masaż pleców.
Aspekty planet: 1.11 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 23.20 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy wyrozumiali i w dobrych humorach. Warto współpracować z innymi, pytać ludzi o zdanie. Relacje z krewnymi lub sąsiadami mogą się dzisiaj bardzo poprawić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 16 º 45´ – 23 º 26´ Raka
Księżyc 20 º 00´ Byka – 19 º 27´ Lwa
Merkury 12 º 55′ – 19 º 27′ Lwa
Wenus 20 º 51′  Lwa – 06 º 33′ Panny
Mars 08 º 18´ – 07 º 00´ Wodnika w retrogradacji
Jowisz 13 º 21′ – 13 º 23´ Skorpiona
Saturn 05 º 01´ – 04 º 32´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 12´ – 02 º 21´ Byka
Neptun 16 º 23′ – 16 º 18′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 º 06′ – 19 º 56′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
9.07 od g. 18.09 do g. 18.58.
10.07 od g. 21.59 do 12.07 do g. 19.58.
13.07 od g. 4.47 do g. 19.30.
15.07 od g. 1.11 do g. 19.30.

Udanego tygodnia!