Miesięczne archiwum: Sierpień 2018

Horoskop tygodniowy 3-9.09.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W sprawach uczuciowych i towarzyskich zdajmy się w tym tygodniu na łut szczęścia i improwizację. Zdajmy się na intuicję, działajmy sprawnie, a osiągniemy sukces.

W poniedziałek 3.09 sekstyl Merkurego z Wenus pomoże nam lepiej gospodarować domowym budżetem. Poczujemy przypływ natchnienia, chęć do kupowania ładnych rzeczy i zainteresujemy się sprawami urody i mody.

W czwartek 6.09 Saturn wychodzi z retrogradacji, a to przypomni wielu osobom o zaległych płatnościach, badaniach kontrolnych i audytach. Merkury wchodzi do znaku Panny i zacznie sprzyjać podróżom i sprawom urzędowym. Merkury przyspieszy wiele spraw, ale sprawi również, że ludzie będą chętni do wyjazdów, spotkań i rozmów.

W piątek 7.09 trygony Merkurego z Uranem i Saturnem sprawią, że możemy nagle zmienić plany na cały tydzień. Warto spotkać się w większym gronie, powspominać wakacyjne przygody. Opozycja Słońca z Neptunem. Ostrożnie stosujmy diety i nie wyczerpujmy organizmu zbyt niską ilością jedzenia czy kalorii dziennie. Słońce w znaku Panny nie lubi ekstremalnych zachowań i sprzyja równowadze w dbaniu o zdrowie.

W sobotę 8.09 kwadratura Wenus z Marsem. Towarzyskie nieporozumienia mogą nam popsuć humor. Negocjujmy, ale nie dajmy wciągnąć się w awanturę, która będzie trwać bez końca.

W niedzielę 9.09 nów Księżyca w znaku Panny skłaniać będzie Panny, Ryby, Bliźnięta i Strzelce do negocjacji, rozmów i targowania się o wszystko. Dzięki temu wiele zyskacie i zaoszczędzicie sporo pieniędzy. Wenus wchodzi do znaku Skorpiona.

20180903_450

3.09.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt sprawi, że bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, trudnych związków. Udadzą się podróże i zakupy. Odbieraj wszystkie telefony, w razie czego oddzwoń, bo ktoś może mieć dla ciebie ważną wiadomość. Omawiaj plany wizyt i wyjazdów, myj okna, unikaj przesadzania roślin. Sekstyl Merkurego z Wenus pomoże ci nawiązać wartościową znajomość.
Aspekty planet: 4.37 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 12.41 kwadratura Księżyca z Neptunem, 14.58 sekstyl Merkurego z Wenus.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Piątka to liczba kreatywności i radości życia. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody. Zakładaj konto w serwisach randkowych.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

4.09.2018, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 14.03)
Wykorzystaj nowe informacje, aby zdobyć więcej pieniędzy lub przywilejów. Będziesz chętnie współpracował z innymi, zdobędziesz ważne informacje i poznasz najnowsze plotki. Zatroszcz się o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Wieczorem zrelaksuj się przy dobrej muzyce, w kąpieli z olejkami eterycznymi lub w gronie najbliższych. Jedz więcej zdrowego tłuszczu i węglowodanów, pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę
Aspekty planet: 7.26 trygon Księżyca z Wenus, 8.37 sekstyl Księżyca z Merkurym, 17.51 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.21 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja zajmowaniu się domem i rodziną. Dzisiaj szukaj nowych przepisów, sprzątaj, pomagaj rodzicom. Dobry dzień na zakładanie blogów o kuchni i prowadzeniu domu.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

5.09.2018, środa
Księżyc w znaku Raka
Policz pieniądze i rozmawiaj o interesach. Będziesz chętnie współpracować z innymi i dzięki temu różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby szybko załatwiać sprawy urzędowe. Otwieraj firmę, zakładaj konto w banku, szukaj nowych zleceń za większe pieniądze. Podlewaj, nawoź, dosadzaj nowe rośliny, unikaj dużego prania. Pij dużo wody, zjedz ciepłą zupę, unikaj kawy i mocnej herbaty.
Aspekty planet: 11.30 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 15.26 trygon Księżyca z Neptunem, 19.54 trygon Księżyca z Jowiszem, 21.41 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj pisz listy, sprawozdania i wypracowania. Gorszy dzień na imprezy, lepiej udadzą się kameralne spotkania.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

6.09.2018, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 15.54)
Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, dlatego różne spotkania będą się przeciągać. Wybrać się na zakupy, dzisiaj łatwo będzie skompletować różne ładne rzeczy i dodatki. Na randkach dobra atmosfera. Jeśli się z kimś kłócisz, łatwo dojdziecie do porozumienia. Merkury wchodzi do znaku Panny i zacznie sprzyjać osobom szukającym lepszej pracy. Pij ciepłe napoje, jedz ryż i kaszę, unikaj ostrych przypraw.
Aspekty planet: 4.38 Merkury wkracza do znaku Panny, 12.19 kwadratura Księżyca z Wenus, 13.08 Saturn wychodzi z retrogradacji, 14.42 opozycja Księżyca z Marsem, 19.29 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki pomaga znaleźć różne ciekawe oferty i możliwości. Zaczęte dzisiaj sprawy szybko przyniosą dochód. Warto policzyć dziś pieniądze i zastanowić się, jak je lepiej zaoszczędzić lub zainwestować.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

7.09.2018, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Wybierz się na spacer, odwiedź znajomych, zajmij się sportem. Zastanów się, co możesz w życiu zmienić na lepsze. Zapraszaj gości, graj w gry towarzyskie, rób szybkie pranie. Wyrzuć stare i niepotrzebne rzeczy, walcz ze szkodnikami, zrób przemeblowanie. Merkury zrobi trygony z Uranem i Saturnem, warto podróżować i wysyłać ważne listy. Opozycja Słońca z Neptunem sprzyja zakochaniu i romantycznym spotkaniom.
Aspekty planet: 9.40 trygon Merkurego z Uranem, 14.19 trygon Merkurego z Saturnem, 20.26 opozycja Słońca z Neptunem, 21.20 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja refleksji. Pomaga znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem wyswobodzisz się z toksycznych relacji i pozbędziesz się starych schematów myślowych.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

8.09.2018, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 16.29)
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Kwadratura Wenus z Marsem ostrzega przed kłótniami i zakupami pod wpływem impulsu. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wetrzyj w nie balsam i odżywkę.
Aspekty planet: 15.31 sekstyl Księżyca z Wenus, 19.57 trygon Księżyca z Uranem, 20.35 trygon Księżyca z Saturnem, 22.38 kwadratura Wenus z Marsem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja samodzielności. Jeśli chcesz zwyciężyć w sporze, to dzisiaj znajdziesz właściwe argumenty. Dobry dzień na odważne decyzje, nowe działania, zaczynanie ważnych spraw.

Karta dnia: Dziewiątka Denarów
Nawet wyprawa pod namiot wyda ci się wyśmienitą weekendową przygodą. Odpoczywaj na słońcu, a powrócą dawne siły.

9.09.2018, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Nów w znaku Panny pomoże ci się zdyscyplinować i zrobić ważne plany. Pomoże  też zdobyć niezbędne w pracy lub szkole informacje, będziemy jednak bardziej podatni na sugestie i kłamstwa innych ludzi. Zadbaj o zdrowie, zmień dietę na bardziej lekką i zdrową.  Połóż kompres na zmęczone oczy, nie pal papierosów. Jedz więcej kasz i gotowanych warzyw, unikaj słodyczy i alkoholu. Wenus wkracza do znaku Panny i sprzyja zadbaniu o zdrowie.
Aspekty planet: 00.54 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 11.25 Wenus wkracza do znaku Skorpiona, 16.48 opozycja Księżyca z Neptunem, 20.01 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 22.23 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 23.03 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, ale też pomaga jasno określić, z kim czujemy się dobrze, a z kim nie warto dłużej się spotykać. Samotni będą dzisiaj bardziej niż zwykle śmiali i odważni.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się wolnym dniem. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 10 o 27´- 17 o 14´ Panny
Księżyc 09 o 04´ Bliźniąt – 20 o 40´ Panny
Merkury 24 o 41′ Lwa – 07 o 11′ Panny
Wenus 25 o 08′ Wagi – 00 o 26′ Skorpiona
Mars 28 o 53´ – 29 o 49´ Koziorożca
Jowisz  17 o 27′ – 18 o 29′ Skorpiona
Saturn 02 o 33´ – 02 o 33´Koziorożca
Uran 02 o 17´ – 02 o 07´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 o 13′ – 15 o 01′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 o 57′ – 18 o 52′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
4.09 od g. 08.37 do g. 14.03.
6.09 od g. 14.42 do g. 15.54.
8.09 od g. 15.31 do g. 16.29.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 27.08-2.09.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Pannie zachęca nas, aby zmienić dietę na zdrowszą, a także znaleźć dobrego lekarza i zrobić okresowe badania. Zanim podejmiemy ważną decyzję, lepiej skontaktować się ze specjalistą lub poradzić prawnika.

W poniedziałek 27.08 Mars wychodzi z retrogradacji. Zajmujmy się poważnymi sprawami, bo czas sprzyja załatwianiu urzędowych i skomplikowanych spraw, ale też radzi uważać na szczegóły. Raki będą świetnymi organizatorami.

We wtorek 28.08 kwadratura Merkurego z Jowiszem sprawi, że będziemy zdyscyplinowani, a dzień sprzyjać będzie cierpliwej pracy i nauce. Będziemy teraz spokojniejsi, a przyjaciele i znajomi przestaną odrywać nas od tego, co ważne.

Horoskop tygodniowy

27.08.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Zrób coś dla domu, upiększ swoje otoczenie. Podlej kwiaty, zadbaj o trawnik, uporządkuj grządki z warzywami. Po południu lepiej odpocząć i znaleźć czas dla przyjaciół. Regeneruj siły, idź do sauny. Unikaj farbowania włosów i robienia rachunków, bo będzie łatwo o chaos lub pomyłkę. Unikaj głębokich pilingów i depilacji, wymocz stopy w wodzie z solą. Jedz więcej pełnoziarnistego pieczywa, unikaj białego cukru. Mars wychodzi z retrogradacji i pomoże ci ruszyć stare sprawy, które wymagają zakończenia.
Aspekty planet: 14.03 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 16.04 Mars wychodzi z retrogradacji, 16.25 trygon Księżyca z Jowiszem, 21.13 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Możesz wprowadzać w życie nowe pomysły, szukać korzystnych okazji. Po pracy warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

28.08.2018, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 18.35)
Nie bój się zmian i nowości. Dzisiaj szczęście ci sprzyja i trudno będzie cię nie zauważyć. Na pewno osiągniesz sukces. Warto pomóc innym, zaangażować się w prace społeczne, występować publicznie. Podlewaj kwiaty, sprzątaj piwnicę i garderobę, uporządkuj zdjęcia
Zadbaj też o stopy, zrób sobie relaksującą kąpiel i hydromasaż. Merkury w kwadraturze z Jowiszem sprzyja większym zakupom i podróży.
Aspekty planet: 7.31 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 15.54 sekstyl Księżyca z Marsem, 23.36 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

29.08.2018, środa
Księżyc w znaku Barana
Księżyc w baranie doda ci sił i animuszu. Sprzątaj, wykonuj cięższe prace, pastuj podłogi, przycinaj gałęzie, piel chwasty. Domowe obowiązki uda się wykonać zaskakująco łatwo. Po południu rozwijaj swoje zainteresowania, wybierz się z wizytą do kreatywnych znajomych. Możesz wpaść na niezwykłe pomysły. Warto od razu wprowadzić je w życie, zamiast pytać innych o zdanie. Zjedz więcej białka i warzyw.
Aspekty planet: brak dużych aspektów.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

30.08.2018, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Udadzą się zakupy i podróże, a także różne ważne wizyty. Łatwo dziś będzie zawierać nowe znajomości, bo ludzie nie będą nieśmiali i skryci. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj dekoracje. Chroń głowę przed słońcem, zadbaj o oczy, idź na basen lub aerobik. Zjedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po jabłko, pij wodę mineralną.
Aspekty planet: 6.53 kwadratura Księżyca z Plutonem, 7.02 trygon Księżyca z Merkurym, 12.56 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i zaplanuj różne ważne zadania na kolejne dni.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże i wizyty.

31.08.2018, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 3.30)
Zajmij się kwiatami i garderobą. Zadbaj o ubrania, oddaj je do prania chemicznego, zbieraj zioła, nawoź rośliny. Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Księżyc zapewni ci nowe pomysły na rozwiązywanie problemów.
Aspekty planet: 1.03 kwadratura Księżyca z Marsem, 7.50 koniunkcja Księżyca z Uranem, 8.16 trygon Księżyca z Saturnem, 18.41 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki. Nie narzekaj, że wakacje się kończą, tylko szukaj okazji do zabawy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

1.09.2018, sobota
Księżyc w znaku Byka
Księżyc w Byku zapewni ci dużo zdrowego rozsądku i ochoty na wykonywanie domowych prac. Udadzą się wszystkie zabiegi kosmetyczne, pielęgnuj włosy. Wieczór sprzyja randkom i towarzyskim spotkaniom. Pij soki warzywne i owocowe. Porządkuj rośliny, wyrywaj chwasty, możesz nawozić i kosić trawnik. Dobry dzień na randkę i towarzyskie spotkanie.
Aspekty planet: 7.32 sekstyl Księżyca z Neptunem, 11.05 opozycja Księżyca z Jowisza, 14.15 trygon Księżyca z Plutonem, 21.07 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego! Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień. Karta sprzyja ludziom odważnym.

2.09.2018, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 10.01)
Wysyłaj ważne pisma i maile, spotykaj się z ludźmi. Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment na założenie konta na portalu randkowym, to jest właśnie idealny dzień, żeby to zrobić. Zadbaj o skórę na dłoniach, zrób manicure i pedicure, pomaluj paznokcie. Testuj nowe przepisy, zamiast smalcu i margaryny używaj zdrowej oliwy.
Aspekty planet: 7.56 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju. Skoncentruj się na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 03 o 41´ – 10 o 27´ Panny
Księżyc 09 o 17´ Ryb – 09 o 04´ Bliźniąt
Merkury 15 o 23′ – 24 o 41′ Lwa
Wenus 19 o 13′ – 25 o 08′ Wagi
Mars 28 o 37´ – 28 o 53´ Koziorożca
Jowisz 16 o 30′ – 17 o 27′ Skorpiona
Saturn 02 o 38´ – 02 o 33´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 o 25´ – 02 o 17´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 o 24′ – 15 o 13′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 o 03′ – 18 o 57′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
28.08 od g. 15.54 do g. 18.35.
31.08 od g. 01.03 do g. 03.30.
2.09 od g. 07.56 do g. 10.01.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 20-26.08.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja zawodowym sukcesom. Będziemy pracowity, a Merkury w znaku Lwa pomoże nam zdobyć nie tylko pochwały, ale też pieniądze. Pełnia Księżyca w znaku Ryb poruszy nasze emocje i uwolni kreatywność.

W czwartek 23.08 Słońce opuszcza znak Lwa i wchodzi do znaku Panny. Zmobilizuje nas do nauki, zdobycia potrzebnych informacji, wzięcia się za remont lub gruntowne porządki. Panny, Byki  Koziorożce mają szansę na sukces.

W sobotę 25.08 trygon Słońca z Uranem przypomni nam o dawnych planach, skłoni do większych zmian i zachęci do nowych poszukiwań w sferze zawodowej i uczuciowej.

W niedzielę 26.08 trygon Słońca z Saturnem sprzyja porządkowaniu rodzinnych spraw. Zastanówmy się dwa razy, zanim zaczniemy kogoś krytykować lub piętnować czyjeś błędy. Saturn sprzyja wybaczaniu i poprawianiu niedociągnięć. Kwadratura Wenus z Plutonem ostrzega nas przed zbędnymi wydatkami, zaleca spokój i opanowanie w kontaktach z przełożonymi i radzi, aby być cierpliwym wobec surowych i kontrolujących osób w naszym otoczeniu. Pełnia Księżyca w znaku Ryb ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądźmy ostrożni i na spokojnie podchodźmy do trudnych spraw.

Horoskop tygodniowy

20.08.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Ktoś pomoże ci w zrobieniu dobrego wrażenia na ważnych osobach. To dobry dzień na wysyłanie listów, rozmowy i spotkania. Unikaj przekładania spraw na później, bo mimo chaosu dużo uda się zrobić. Wymocz dłonie w kąpieli z parafiny lub nałóż na nie kompres nawilżający. Nie siedź w przeciągu. Mimo letniej pogody nie zaniedbuj ciepłych posiłków, zjedz dużo białka.
Aspekty planet: 1.11 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić. Kto narzeka na samotność i nudę, temu łatwiej będzie dzisiaj znaleźć nowe znajomości.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

21.08.2018, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 6.00)
Wykorzystaj ten dzień, aby wprowadzić w życie trochę porządku, zaproponuj nowy podział zadań domownikom, przemebluj niefunkcjonalne pomieszczenia  Podczas spacerów i uprawiania sportu uważaj, dzisiaj łatwo o stłuczki i kontuzje. Stosuj krem z filtrem UV, jeśli przebywasz na słońcu, odżywiaj skórę. Jedz węglowodany, pij owocowe soki.
Aspekty planet: 1.46 trygon Księżyca ze Słońcem, 11.01 trygon Księżyca z Uranem, 11.33 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dobry dzień na domowe porządki i przemeblowania. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

22.08.2018, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Bądź przygotowany, że coś może pójść nie tak lub że plany zmienią się w ostatniej chwili. Unikaj ryzykownych decyzji, a unikniesz przykrości. Ktoś przypomni ci o niezałatwionych sprawach, szybko nadrób zaległości. Trzymaj jednak emocje na wodzy i bądź wyrozumiały dla błędów popełnianych przez innych. Jedz węglowodany i warzywa, ogranicz napoje gazowane i cukier.
Aspekty planet: 12.36 kwadratura Księżyca z Wenus, 13.26 sekstyl Księżyca z Neptunem, 14.20 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 20.45 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja aktywnemu odpoczynkowi i dobrej zabawie. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

23.08.2018, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 18.55)
Nie odkładaj niczego na później, będziesz aktywny i obowiązkowy, dużo uda ci się zrobić. Zaplanuj wydatki domowe kilka miesięcy do przodu, szukaj oszczędności, omawiaj rodzinne sprawy. Dzień sprzyja dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, zrób piling, zaczynaj zdrową dietę. Zabierz się za porządki, nawoź rośliny, zabierz się za przetwory. Zrób depilacje i piling, idź do kosmetyczki, skóra się szybko goi.
Aspekty planet: 6.08 Słońce przechodzi do znaku Panny, 16.18 koniunkcja Księżyca z Marsem, 23.54 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

24.08.2018, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc w Wodniku sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i nagłej zmianie planów. Dlatego trudno będzie skupić się na domowych obowiązkach, bo ludzie będą się wzajemnie rozpraszać. Uważaj na słowa, bo łatwo się będzie przejąć różnymi plotkami. Warto wybrać się na zakupy lub do kina, a osobom samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zaczynaj dietę, dbaj o linię. Unikaj cukru, zamiast niego używaj miodu lub słodzika.
Aspekty planet: 22.27 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże i wizyty.

25.08.2018, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Warto posłuchać najnowszych ploteczek i zapytać innych o zdanie w nurtującej cię sprawie. Dziś łatwo nauczysz się nowych rzeczy i bez większego trudu przekonasz innych ludzi do swoich pomysłów. Bądź niezależny i nie wdawaj się w z nikim w dyskusje, bo możesz narobić sobie wrogów. Księżyc sprzyja kupowaniu sprzętów elektronicznych. Zadbaj o ruch na świeżym powietrzu, pomaluj paznokcie, nawilżaj skórę. Trygon Słońca z Uranem sprzyja zaczynaniu diety.
Aspekty planet: 3.55 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 6.38 trygon Księżyca z Wenus, 18.37 trygon Słońca z Uranem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi i domowym finansom. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień. Karta sprzyja ludziom odważnym.

26.08.2018, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 7.32)
Odpocznij i nie pozwól, aby inni zarzucili cię swoimi obowiązkami i problemami. Ludzie będą chcieli oderwać się od przyziemnych spraw i kłopotów. Trygon Słońca z Saturnem pomoże ci szybko uporać się z dokumentami i rachunkami. Pełnia Księżyca pomoże ci odnowić pewną ważną znajomość. Kwadratura Wenus z Plutonem ostrzega przed ryzykownymi inwestycjami.
Aspekty planet: 00.07 trygon Słońca z Saturnem, 12.21 sekstyl Księżyca z Uranem, 12.48 sekstyl Księżyca z Saturnem, 13.56 opozycja Księżyca ze Słońcem, 21.20 kwadratura Wenus z Plutonem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować różne zakamarki w mieszkaniu, a nawet znaleźć zguby. W miłości jednak działajmy ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 26 º 56´ Lwa – 03 º 41´ Panny
Księżyc 15 º 59´ Strzelca – 09 º 17´ Ryb
Merkury 11 º 34′ – 15 º 23′ Lwa
Wenus 12 º 50′ – 19 º 13′ Wagi
Mars 29 º 00´ – 28 º 37´ Koziorożca w retrogradacji
Jowisz 15 º 41′ – 16 º 30′ Skorpiona
Saturn 02 º 47´ – 02 º 38´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 30´ – 02 º 25´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 º 35′ – 15 º 24′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 º 10′ – 19 º 03′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.08 od g. 01.46 do g. 06.00.
23.08 od g. 16.18 do g. 18.55.
25.08 od g. 06.38 do 26.08 do g. 07.32.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 13-19.08.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Lwie sprzyja skupieniu się na sobie. Będziemy zachłanni na życie i bardziej niż zwykle skoncentrowani na pracach domowych i wprowadzaniu w życie nowych postanowień. To dobry tydzień, aby zadbać o siebie, odpocząć, cieszyć się życiem.

 W poniedziałek 13.08 Mars ruchem wstecznym wchodzi do znaku Koziorożca i zmobilizuje nas do regularnego treningu i wytrwałej pracy. Warto się starać, bo efekty czy diety, czy ćwiczeń, będą olśniewające.

W sobotę 18.08 sekstyl Merkurego z Wenus  pomoże nam upolować najmodniejsze stroje na wyprzedażach i zadbać o swój wygląd przed końcem wakacyjnego sezonu. Wagi mogą przeżyć wyjątkowe chwile na randce.

W niedzielę 19.08 trygon Jowisza z Neptunem sprzyja śmiałym planom i rozrywce. Osoby, które ubiegają się o pracę, powinny być w tym tygodniu bardziej odważne i śmiałe w prezentowaniu swoich umiejętności, bo ten aspekt planet przynosi szczęście. Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać sprawom zawodowym, podpisywaniu ważnych umów i kupowaniu sprzętu elektronicznego.

Horoskop tygodniowy

13.08.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Dużo możesz zyskać, jeśli będziesz bardziej uprzejmy dla bliźnich. Możliwe są wspaniałe znajomości i kuszące propozycje. Dzień sprzyja odważnym decyzjom zawodowym i finansowym. Ktoś ci pomoże, jeśli głośno powiesz, czego potrzebujesz. Jedz więcej warzyw korzennych i witamin. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem, spróbuj rzucić palenie.
Aspekty planet: 4.13 Mars wkracza ruchem wstecznym do znaku Koziorożca, 6.08 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 7.24 opozycja Księżyca z Neptunem, 13.11 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

14.08.2018, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 6.56)
Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Księżyc radzi być ostrożnym wobec nieznajomych i nie zwierzać się ze swoich tajemnic czy sekretnych planów. Zadbaj o twarz i usta, farbuj i podcinaj włosy, ćwicz na piłce.
Aspekty planet: 6.37 trygon Księżyca z Marsem, 11.55 kwadratura Księżyca z Saturnem, 20.05 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie. Zajmij się rodziną, zdrowiem i odpocznij od stresów.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. Ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

15.08.2018, środa
Księżyc w znaku Wagi
Bądź otwarty na zmiany i zaproszenia. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Rozmowa z kimś młodszym sprawi, że zmienisz pogląd na ważną sprawę. Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo możesz mieć problemy z dotrzymaniem danego wcześniej słowa. Zjedz potrawy ze zdrowym tłuszczem, unikaj zbyt ostrych przypraw i cukru.
Aspekty planet: 4.08 sekstyl Księżyca z Merkurym, 15.51 kwadratura Księżyca z Plutonem, 22.21 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce, a także rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

16.08.2018, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 10.54)
Nie daj się ponieść nerwom i emocjom. Księżyc może postawić na twojej drodze osoby kłótliwe i konfliktowe. Bądź przygotowany na odpieranie argumentów. Organizm potrzebuje spaceru, większej dawki powietrza i porządnego ciepłego posiłku w ciągu dnia. Pielęgnuj rośliny, przycinaj liście. Unikaj depilacji i głębokiego pilingu, bo skóra źle to zniesie.
Aspekty planet: 9.55 kwadratura Księżyca z Marsem, 15.27 opozycja Księżyca z Uranem, 16.06 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy mieli dobrą rękę do pieniędzy. Zastanów się nad biznesplanem, w Internecie szukaj informacji o dotacjach i pożyczkach. To dobry dzień dla spraw zawodowych, można zakładać firmę lub podpisywać ważne umowy.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

17.08.2018, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Bądź zdecydowany i trzymaj się swojego planu. Dzień sprzyja kończeniu różnych spraw, które wydają się ci nużące i niekorzystne finansowo. Warto policzyć oszczędności i zastanowić się nad korzystniejszym sposobem ich ulokowania. Nie wdawaj się w kłótnie. Organizm łatwo przyswaja węglowodany, uważaj więc na tuczące dodatki i desery.
Aspekty planet: 8.18 kwadratura Księżyca z Merkurym, 15.05 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 15.32 trygon Księżyca z Neptunem, 22.11 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja mądrym decyzjom i rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i nie żałuj tego, co minęło.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

18.08.2018, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 18.44)
Aura nie sprzyja zaczynaniu dalekich podróży, a także podpisywaniu ważnych umów. Ostrożnie podchodź do reklam i ofert sprzedaży. Nie bierz pożyczek lub kredytów. Możesz jednak znaleźć błąd, którego nie spostrzegłeś wcześniej. Zadbaj o siebie, nawilżaj skórę. Podlej obficie kwiaty, unikaj jednak dużego prania, bo będzie długo. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 9.48 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 17.06 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.34 sekstyl Merkurego z Wenus.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor! Karta zapowiada wygraną w grach losowych, w kasynie lub na  loterii.

19.08.2018, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Zrealizuj plan idealnej niedzieli, powstrzymaj się przed domowymi pracami i po prostu odpocznij. Księżyc sprzyja zmianie strategii i zaczynaniu nowych spraw. W sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości. Jeśli wybieraj się w podróż, pamiętaj o wykupieniu polisy ubezpieczeniowej. Jedz więcej dobrej jakości białka, pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 6.24 Merkury wychodzi z retrogradacji, 9.44 trygon Jowisza z Neptunem, 17.13 trygon Księżyca z Merkurym, 19.13 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz miał bardzo ambitne pomysły, ale nie staraj się robić kilku rzeczy na raz. Unikaj konfliktów i szukaj nowych sprzymierzeńców, bo weekendowa aura będzie sprzyjać odpoczynkowi i randkom.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 20 º 13´- 26 º 56´ Lwa
Księżyc 12 º 25´ Panny – 15 º 59´ Strzelca
Merkury 13 º 38′ – 11 º 34′ Lwa w retrogradacji
Wenus 06 º 04′ – 12 º 50′ Wagi
Mars 00 º 01´ Wodnika – 29 º 00´ Koziorożca w retrogradacji
Jowisz  14 º 57′ – 15 º 41′ Skorpiona
Saturn 03 º 01´ – 02 º 47´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 33´ – 02 º 30´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 º 46′ – 15 º 35′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 º 18′ – 19 º 10′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
14.08 od g. 06.37 do g. 06.56.
16.08 od g. 09.55 do g. 10.54.
18.08 od g. 17.06 do g. 18.44.

Udanego tygodnia!