Miesięczne archiwum: Wrzesień 2018

Horoskop tygodniowy 24-30.09.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Poczujemy nową energię, bo Słońce zacznie swoją wędrówkę przez znak Wagi i czeka nas silna pełnia Księżyca w znaku Barana. Sprawy relacji, współpracy i umów będą w centrum naszego zainteresowania. Do środy bądźmy ostrożni i nie podejmujmy radykalnych decyzji, bo pełnia i kwadratura Słońca z Saturnem może podpowiadać szybie, ale nie zawsze korzystne rozwiązania.

W poniedziałek 24.09 trygon Merkurego z Marsem sprawi, że będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych. Wagi będą zadawać dużo dociekliwych pytań.

We wtorek 25.09 pełnia Księżyca w znaku Barana sprawi, że będziemy pełni nadziei na szybkie załatwienie spraw partnerskich i realizację zawodowych planów. Barany powinny wziąć sobie do serca rady przyjaciół w sprawach uczuciowych.

W środę 26.09 kwadratura Słońca z Saturnem pomoże nam w samodyscyplinie. Poczujemy zmianę nastroju, staniemy się bardziej zdyscyplinowani i pracowici, ale w weekend odpocznijmy i zajmijmy się przyjemnymi sprawami.

W piątek 28.09 trygon Słońca z Marsem zachęca osoby spod znaku Bliźniąt, Wagi i Wodnika do beztroski i realizacji szalonych pomysłów. W weekend warto bawić się i odpoczywać w większym gronie.

Horoskop tygodniowy

24.09.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Weź na poważnie to, co mówią do ciebie inni. Ktoś może pokazać ci sposób na powiększenie konta. Trygon Merkurego z Marsem zapewni ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Zadbaj o stopy, weź kąpiel w soli, nie farbuj włosów.
Aspekty planet: 03.24 sekstyl Księżyca z Plutonem, 03.29 trygon Merkurego z Marsem, 07.25 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja finansom, dlatego szukaj okazji do zdobycia większych pieniędzy. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk. Można zakładać konto w banku, otwierać firmę lub wystawiać przedmioty na aukcje.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

25.09.2018, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 1.03)
Pełnia Księżyca sprawi, że ludzie będą nerwowi, ale i nastawieni na współpracę. Unikaj ryzyka i konfliktów, zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku.
Aspekty planet: 04.52 opozycja Księżyca i Słońca, 06.27 kwadratura Księżyca z Saturnem, 08.22 sekstyl Księżyca z Marsem, 12.11 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj kasuj niepotrzebne dane, zamykaj konta, pozbywaj się niepotrzebnych spraw i znajomości.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

26.09.2018, środa
Księżyc w znaku Barana
Uważaj na słabo działające sprzęty, coś się może dziś popsuć. Kwadratura Słońca z Saturnem sprawi, że będziemy ostrożni i podejrzliwi w kontaktach z ludźmi. Łatwo będzie zapomnieć o ważnych spotkaniach lub zobowiązaniach. Lepiej unikać ryzykownych decyzji. Uporządkuj sprzęt sportowy i garderobę, rób szybkie porządki. Nie przeciążaj kręgosłupa. Jedz sery i ryby, unikaj tłustych potraw, wypij cocktail z zielonych warzyw.
Aspekty planet: 01.50 kwadratura Słońca z Saturnem, 12.28 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja  aktywnemu trybowi życia, miłości i dobrej zabawie. Warto dzisiaj pograć w gry, uprawiać sport, zająć się twórczością artystyczną. Wprowadzaj w życie nowe pomysły.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

27.09.2018, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 9.15)
Zakładaj konto w banku, odwiedzaj urzędy. Możesz z korzyścią współpracować z innymi. Wszyscy będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Łatwo uzgodnisz wspólne stanowisko i podzielisz się obowiązkami. Na zakupach szukaj modnych ubrań i dodatków. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne. Unikaj słodyczy, jedz więcej owoców i warzyw, nie pij słodzonych napojów.
Aspekty planet: 12.10 koniunkcja Księżyca z Uranem, 14.34 trygon Księżyca z Saturnem, 17.50 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień  sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

28.09.2018, piątek
Księżyc w znaku Byka
Proś, a ludzie dadzą ci to, czego potrzebujesz. Trygon Słońca z Marsem doda ci sił i zapewni energię do podróży, zakupów a nawet przemeblowania. Uda ci się z kimś pogodzić lub przekonać go do ważnej dla ciebie sprawy. Dobry dzień na finansowe inwestycje, a także większe zakupy lub ubieganie się o kredyt. Wykonuj ćwiczenia siłowe, ale nie przesadzaj z obciążeniem serca. Udadzą się zabiegi na twarz.
Aspekty planet: 01.34 trygon Słońca z Marsem, 03.01 opozycja Księżyca z Wenus, 11.42 sekstyl Księżyca z Neptunem, 19.20 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego! Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym. Także imprezy będą udane.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

29.09.2018, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 15.25)
Poświęć więcej czasu sobie i pielęgnacji urody, Zadbaj też o wygląd swojego otoczenia. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nakładaj maseczki, nawilżaj skórę, zadbaj o ręce. Wieczór sprzyja rozrywce, zajmowaniu się hobby i towarzyskim spotkaniom. Zadbaj o nawilżanie skóry i dróg oddechowych.
Aspekty planet: 00.36 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

30.09.2018, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Przygotuj się na dużo towarzyskich atrakcji. Warto iść na spacer, do kina lub na wystawę, gdzie jest szansa na spotkanie ciekawych ludzi. Po południu wszystko uda się uporządkować i wyjaśnić. Organizm potrzebuje dużo zdrowych tłuszczów, jedz więcej sałatek doprawianych oliwą z pierwszego tłoczenia. Dzień sprzyja podróżom i zapisywaniu się na kursy doszkalające.
Aspekty planet: 01.15 trygon Księżyca z Marsem, 03.33 trygon Księżyca ze Słońcem, 16.58 kwadratura Księżyca z Neptunem, 17.37 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet i świateł:
Słońce  00 o 54´ – 07 o 45´ Wagi
Księżyc 18 o 03´ Ryb – 19 o 38´ Bliźniąt
Merkury 03 o 19′ – 15 o 26′ Wagi
Wenus 08 o 22′ – 10 o 24′ Skorpiona
Mars 03 o 25´ – 05 o 57´ Wodnika
Jowisz 20 o 48′ – 22 o 04′ Skorpiona
Saturn 02 o 48´ – 03 o 02´ Koziorożca
Uran 01 o 43´ – 01 o 28´ Byka w retrogradacji
Neptun 14 o 38′ – 14 o 28′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 o 46′ – 18 o 45′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.09 od g. 07.25 do 25.09 do g. 01.03.
26.09 od g. 12.28 do 27.09 do g. 09.15.
29.09 od g. 00.36 do g. 15.25.
30.09 od g. 17.37 do 1.10 do g. 20.00.

Udanego tygodnia!

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 17-23.09.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja cierpliwej pracy i nauce. Będziemy teraz spokojniejsi, a przyjaciele i znajomi przestaną odrywać nas od tego, co ważne. W niedzielę 23.09 Słońce wkracza do znaku Wagi i rozpoczyna się astronomiczna jesień.

W środę 19.09 kwadratura Marsa z Uranem sprawi, że będziemy podatni na zmiany nastrojów. Nasze emocje będą skrajne. Możemy kogoś bardzo polubić lub nagle stracić całą sympatię.

W piątek 21.09 koniunkcja Słońca z Merkurym sprawi, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie  nam na sucho.

W sobotę 22.09 Merkury wkracza do Wagi i pomoże odnowić ważne kontakty.

W niedzielę 23.09 kwadratura Merkurego z Saturnem pomoże nam zadbać o sprawy zdrowia i kondycji. Aspekt ten nie jest korzystny dla podróży i ostrzega przed siłowymi rozwiązaniami, zaleca cierpliwość i wyrozumiałość.

Horoskop tygodniowy

17.09.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 13.07)
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, przekonuj innych do dobrych pomysłów. Potem będziesz mieć więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Szukaj inspiracji w gazetach, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Dzień sprzyja ubieganiu się o kredyt czy krótkoterminową pożyczkę. Zjedz więcej kasz i gotowanych warzyw, unikaj słodyczy.
Aspekty planet: 1.14 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 16.56 trygon Księżyca z Uranem, 18.24 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki pomaga zaczynać nowe przedsięwzięcia. Pod jej wpływem uda się zrobić w życiu trochę porządków i zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń. Dobry dzień na podróże, nowe znajomości, pierwsze randki.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

18.09.2018, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą szczególnie wyrozumiali. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel. Zaplanuj oszczędności, wyrywaj chwasty, piel grządki, wzmocnij cebulki i korzenie. Oczyść organizm sokami warzywnymi lub jednodniową głodówką.
Aspekty planet: 00.02 sekstyl Księżyca z Wenus, 18.54 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w biznesie. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

19.09.2018, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Nie wdawaj się w dyskusje, bo kogoś możesz obrazić zbyt surową oceną. Kwadratura Marsa z Uranem ostrzega przed szybką jazdą lub nieostrożnym obchodzeniem się ze sprzętami elektrycznymi. Zrób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy. Zrób piling i depilację, pij zioła oczyszczające, usuwaj zaskórniki.
Aspekty planet: 01.01 kwadratura Marsa z Uranem, 03.02 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 05.25 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 16.19 trygon Księżyca z Merkurym, 19.09 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja korzystnym zmianom. Zastanawiaj się, jak spełnić marzenia i żyć trochę bardziej wesoło. Randki i imprezy będą bardzo udane. Samotni mogą znaleźć nowych przyjaciół.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

20.09.2018, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 01.51)
Zdobędziesz uznanie ważnej osoby dzięki punktualności i przestrzeganiu zasad. Uważaj jednak, aby nie być zbyt krytycznym wobec nowych pomysłów. Popołudnie sprzyja trosce o kondycję i zdrowie. Tematów do poważnych przemyśleń dostarczy ci rozmowa z dietetykiem, prawnikiem lub lekarzem. Napraw zepsuty sprzęt wi-fi i AGD, zadbaj o telefon i komputer.
Aspekty planet: 05.35 kwadratura Księżyca z Uranem, 06.22 koniunkcja Księżyca z Marsem, 15.45 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, odpoczynkowi, ważnym spotkaniom. Zrób to, co konieczne aby wszyscy byli zadowoleni i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

21.09.2018, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Kieruj się instynktem i realizuj swoje plany, nie daj się zbić z tropu i nie czekaj ze zmianami. Koniunkcja Słońca z Merkurym sprzyja wysyłaniu ważnych wiadomości i większym zakupom. Księżyc ostrzega przed szybką jazdą i zbyt ostrą wymianą zdań z bliskimi. Zrób manicure, farbuj włosy, zadbaj o dietę bogatą w zdrowe tłuszcze. Zrób peeling, nawilżaj skórę, oszczędzaj nogi.
Aspekty planet: 03.51 koniunkcja Merkurego ze Słońcem, 19.13 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja sprzyja nowym znajomościom, sztuce, przyjaźni. Dobry dzień dla artystów. Zakładaj bloga na temat hobby, prezentuj swoje zdjęcia lub muzykę.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

22.09.2018, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 14.22)
Rano wykonuj cięższe prace, po południu unikaj prania i mycia podłóg, bo zostaną smugi. Księżyc sprzyja odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji. Warto współpracować z innymi i razem rozwiązywać problemy. Także podróże i zakupy wprawią cię w doskonały humor. Merkury wkracza do znaku Wagi i pomoże ci znaleźć odpowiednie oferty i informacje dotyczące pieniędzy i oszczędzania.
Aspekty planet: 05.39 Merkury wkracza do znaku Wagi, 17.56 sekstyl Księżyca z Uranem, 19.56 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrobić porządki w szafach i skrytkach, uporządkować papiery i biurko, odpisać na zaległą korespondencję. Dobry dzień na rodzinne sprawy, zakupy ubrań i kosmetyków.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz potrzebować ciszy, spokoju i wsparcia bliskich ludzi. Nie planuj na siłę nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną.

23.09.2018, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Odpocznij i świętuj powitanie jesieni. Księżyc nie sprzyja ambitnym zadaniom i ryzykownym planom. Uważaj, na co się zgadzasz, bo dzisiejsze obietnice będą bardzo wiążące. Pierwszy dzień jesieni to dobry dzień na realizację nowych postanowień.  Księżyc wspiera osoby, które rozpoczynają dietę czy chcą zmienić tryb życia na zdrowszy. Kwadratura Merkurego z Saturnem ostrzega przed pomyłkami w podróży. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, jedz węglowodany.
Aspekty planet: 03.54 Słońce wkracza do znaku Wagi, 06.21 trygon Księżyca z Wenus, 18.45 kwadratura Merkurego z Saturnem, 19.21 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Dobry dzień na ważne przemyślenia.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 24 º 03´ Panny – 00 º 54´ Wagi
Księżyc 24 º 25´ Strzelca – 18 º 03´ Ryb
Merkury 20 º 28′ Panny – 03 º 19′ Wagi
Wenus 04 º 56′ – 08 º 22′ Skorpiona
Mars 01 º 20´ – 03 º 25´ Wodnika
Jowisz 19 º 36′ – 20 º 48′ Skorpiona
Saturn 02 º 38´ – 02 º 48´ Koziorożca
Uran 01 º 56´ – 01 º 43´ Byka w retrogradacji
Neptun 14 º 50′ – 14 º 38′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 48′ – 18 º 46′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
17.09 od g. 01.14 do g. 13.07.
19.09 od g. 19.09 do 20.09 do g. 01.51.
21.09 od g. 19.13 do 22.09 do g. 14.26.

Udanego tygodnia!

Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska

Horoskop tygodniowy 10-16.09.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Ryzykuj i zaczynaj nowe sprawy. Korzystny wpływ Jowisza i Wenus w tym tygodniu sprzyja odważnym i przedsiębiorczym.

We wtorek 11.09 sekstyl Słońca z Jowiszem  sprzyja porządkom, wytężonej pracy i robieniu długofalowych planów. Warto inwestować, zakładać lokaty, zadbać o swoje mienie. Panny i Skorpiony zostaną pochwalone za swój wysiłek. Trygon Słońca z Plutonem radzi, abyśmy byli konsekwentni i nie odkładali na później ważnych zawodowych spraw. Mars wkracza do znaku Wodnika i zacznie sprzyjać powrotowi do dawnych pomysłów, wycieczkom sentymentalnym do dawno nie odwiedzanych miejsc oraz naprawianiu sprzętu AGD i RTV.

W środę 12.09 opozycja Wenus z Uranem  nastroi nas romansowo, będziemy skłonni uwierzyć w piękne słowa i miłosne wyznania nawet na pierwszej randce. Sekstyl Jowisza z Plutonem sprzyja podróżom, udanym transakcjom finansowym i wyjazdom.

W czwartek 13.09 sekstyl Wenus z Saturnem  sprawi, że ktoś będzie chciał zrobić mały przewrót w naszych zawodowych sprawach. Bądźmy czujni i nie dajmy się zdystansować osobom, które wiedzą mniej od nas.

W piątek 14.09 opozycja Merkurego z Neptunem sprzyja podróżom, szkoleniom, nowym zainteresowaniom i spotkaniom towarzyskim.

W niedzielę 16.09 trygon Merkurego z Plutonem, lepiej wyjaśnić problemy, niż potem się męczyć i zadręczać. Sekstyl Merkurego z Jowiszem zapewni nam ciekawe spotkania.

Horoskop tygodniowy

10.09.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 17.19)
Bądź uprzejmy dla ludzi i nie mieszaj się w sąsiedzkie spory. Księżyc sprzyja sprawom finansowym, ubieganiu się o podwyżkę i zakładaniu konta w banku. Wieczór sprzyja zdobywaniu nowych znajomości. Zadbaj o włosy, wcieraj w nie odżywkę i podcinaj, przetestuj nową fryzurę. Zjedz zdrowe ciasteczka owsiane, pij ciepłe napoje.
Aspekty planet: 17.12 trygon Księżyca z Marsem, 21.33 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Dlatego pozwól sobie dzisiaj na więcej żartów i fantazji, znajdź czas na sztukę i rozrywkę. Dobry dzień na zakładanie bloga, robienie zdjęć, twórczość artystyczną.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

11.09.2018, wtorek
Księżyc w znaku Wagi   
Dzień sprzyja zdobywaniu nowych informacji. Warto wybrać się na małe zakupy. Ktoś pomoże ci znaleźć rozwiązanie trudnej urzędowej sprawy, warto zasięgnąć rady prawnika, żeby nie popełnić błędu. Księżyc ostrzega przed nieprzemyślanymi zakupami. Mars wkracza do znaku Wodnika i pomoże ci znaleźć nowe hobby. Słońce w sekstylu z Jowiszem i w trygonie z Plutonem pomoże ci zdobyć pomoc i dodatkowe fundusze.
Aspekty planet: 2.55 Mars wkracza do znaku Wodnika, 14.09 sekstyl Słońca z Jowiszem, 17.31 trygon Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja nabieraniu sił życiowych i dbaniu o zdrowie. Koniecznie znajdź czas na to, co lubisz, a odzyskasz wewnętrzną równowagę. Zadbaj o bliskich, unikaj kłótni,  zajmuj się domem.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

12.09.2018, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 20.14)
Księżyc przypomni nam o zaległych sprawach. Znajdziesz pomocników do codziennych obowiązków. Opozycja Wenus z Uranem sprzyja niespodziankom i miłym spotkaniom. Sekstyl Jowisza z Plutonem pomoże ci lepiej ulokować oszczędności. Zmień firanki, warto kupować nowy sprzęt do kuchni i ozdoby. Zrób piling enzymatyczny, rób oczyszczanie skóry, pij rumianek na cerę. Organizm potrzebuje dużo surowych warzyw i wody mineralnej.
Aspekty planet: 00.57 kwadratura Księżyca z Plutonem, 9.55 sekstyl Jowisza z Plutonem, 11.01 opozycja Wenus z Uranem, 20.51 kwadratura Księżyca z Marsem, 23.50 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Idź na imprezę, spotkaj się z przyjaciółmi. Dobry dzień na randkę, także przez Internet. Zakładaj konta w serwisach randkowych, dyskutuj na forach.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

13.09.2018, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Możesz znaleźć zgubione rzeczy. Zadbaj o samochód i rower, posprzątaj garaż i piwnicę, zmieniaj opony. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców. Księżyc skieruje twoją uwagę na sprawy społeczne, warto rozmawiać o poważnych rodzinnych planach. Sekstyl Wenus z Saturnem sprzyja umacnianiu przyjaźni i uczuciowych relacji.
Aspekty planet: 00.31 koniunkcja Księżyca z Wenus, 00.46 sekstyl Księżyca z Saturnem, 5.57 sekstyl Wenus z Saturnem, 22.01 sekstyl Księżyca z Merkurym, 22.49 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstka sprzyja rozmowom z rodziną, a także poprawie relacji z dalszymi krewnymi. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, pytaj śmiało i proś innych o radę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

14.09.2018, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Lepiej trzymać się z dala od ryzyka. Opozycja Merkurego z Neptunem ostrzega przed nieporozumieniami w kontaktach z ludźmi. Posprzątaj dom, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. Dobry czas na porządki w spiżarni i lodówce, a także wyrzucanie starych rzeczy z szafy i różnych schowków. Regeneruj siły, porządnie się wyśpij, pij zioła oczyszczające. Zaczynaj remont, rób porządki, wykonuj cięższe prace, podlej kwiaty.
Aspekty planet: 3.31 opozycja Merkurego z Neptunem, 5.58 sekstyl Księżyca z Plutonem, 6.32 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 10.53 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nadrabianiu zaległości w nauce i w pracy. Skoncentrujemy się na ważnych sprawach i zadaniach. Łatwo będzie skończyć różne nudne projekty i rachunki.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

15.09.2018, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 2.44)
Dzień sprzyja gotowaniu, zapraszaniu przyjaciół, oglądaniu filmów. Po południu podróże przebiegną szybko i sprawnie. Unikaj wyrzucania rzeczy, bo możesz się zapędzić i potem czegoś żałować. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance. Uporządkuj dyplomy, dokumenty i paszporty, zrób pranie, umyj podłogę i glazurę. Organizm domaga się więcej pełnowartościowego białka.
Aspekty planet: 4.23 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja sprawom finansowym i zawodowym, a także poważnym decyzjom. Co dziś sobie postanowisz, tego będziesz się trzymać. Wibracja sprzyja udanym zakupom.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, walentynkowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

16.09.2018, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Dzień sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i planowaniu dalekich podróży. Merkury w sekstylu z Jowiszem i w trygonie z Plutonem zapewnią ci dobre pomysły. Księżyc ostrzega przed zbyt dużymi wydatkami. Unikaj wielkiego gotowania, zrób porządki w rachunkach i dokumentach. Zrób dzisiaj coś, co zaskoczy domowników i rodzinę, pokaż się z innej strony. Pij więcej kefiru i maślanki, dostarcz organizmowi zdrowego białka. Jedz częściej, ale mniejsze porcje.
Aspekty planet: 4.53 trygon Merkurego z Plutonem, 7.12 kwadratura Księżyca z Neptunem, 13.50 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 16.47 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Dzisiaj kończ stare sprawy, pozbywaj się niechcianych znajomości.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 17 o 14´ – 24 o 03´ Panny
Księżyc 20 o 40´ Panny – 24 o 25´ Strzelca
Merkury 07 o 11′ – 20 o 28′ Panny
Wenus 00 o 26′ – 04 o 56′ Skorpiona
Mars 29 o 49´ Koziorożca – 01 o 20´ Wodnika
Jowisz 18 o 29′ – 19 o 36′ Skorpiona
Saturn 02 o 33´ – 02 o 38´ Koziorożca
Uran 02 o 07´ – 01 o 56´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 o 01′ – 14 o 50′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 o 52′ – 18 o 48′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
10.09 od g. 17.12 do g. 17.19.
12.09 od g. 00.57 do g. 20.14.
14.09 od g. 10.53 do 15.09 do g. 02.44.

Miłego tygodnia!