Miesięczne archiwum: Październik 2018

Horoskop tygodniowy 29.10-4.11.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pierwsza połowa tygodnia będzie dynamiczna za sprawą Merkurego i Wenus, które zmieniają znak zodiaku. W drugiej połowie tygodnia będziemy spokojniejsi, ale i nastawieni na spotkania rodzinne i towarzyskie, które będą bardzo udane.

W poniedziałek 29.10 koniunkcja Merkurego z Jowiszem podpowie nam, jak nie wydać za dużo i mieć więcej. W środę 31.10 Merkury wchodzi do znaku Strzelca i zacznie sprzyjać szybkim podróżom, niekonwencjonalnym pomysłom dogadywaniu się z młodymi ludźmi. Warto wysyłać CV i szukać lepszej pracy. Opozycja Wenus z Uranem  wpłynie znacząco na nasze relacje osobiste. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Potem Wenus wkroczy do znaku Wagi ruchem wstecznym i pomoże nam zyskać poparcie i przychylność osób, które więcej mogą i więcej wiedzą. Jeśli ktoś jest co coś winien, warto upominać się o zwrot długu i samemu spłacać finansowe zobowiązania.

Horoskop tygodniowy

29.10.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 00.26)
Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić. Księżyc ostrzega przed nadmiarem pracy i przeciążaniem organizmu radykalną dietą czy wyczerpującymi ćwiczeniami. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja podróżom, szukaniu pracy i ciekawym spotkaniom.
Aspekty planet: 01.03 sekstyl Księżyca z Uranem, 03.10 trygon Księżyca z Wenus, 08.32 opozycja Księżyca z Saturnem, 10.33 trygon Księżyca ze Słońcem, 12.04 koniunkcja Merkurego z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: V Papież
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

30.10.2018, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Dzień sprzyja spółkom, współpracy i dogadywaniu się z ludźmi. Będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Aura sprzyja też miłości i rozwijaniu partnerskich planów. Randki będą romantyczne i mogą trwać do białego rana. Samotni mają szansę na spotkanie kogoś wyjątkowego. Pij dużo wody, zjedz ciepłą zupę, unikaj kawy i mocnej herbaty.
Aspekty planet: 00.11 trygon Księżyca z Neptunem, 08.52 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

31.10.2018, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 3.41)
Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości, bo Merkury przechodzi do znaku Strzelca, a Wenus wkracza do znaku Wagi. Kreatywność i dobre pomysły będą nam towarzyszyć już od samego rana. Warto ryzykować, bo możesz dużo zyskać. Przygotuj oryginalny stój na halloweenowe przyjęcie, opozycja Wenus z Uranem uwolni twoją fantazję. Organizm dobrze przyswaja białko, jedz nabiał i ryby.
Aspekty planet: 00.31 trygon Księżyca z Jowiszem, 03.30 trygon Księżyca z Merkurym, 04.09 kwadratura Księżyca z Uranem, 04.21 kwadratura Księżyca z Wenus, 05.38 Merkury wkracza do znaku Strzelca, 09.44 opozycja Wenus z Uranem, 17.40 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 20.41 Wenus wkracza do znaku Wagi.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga odpocząć, odzyskać równowagę i odciąć się od starych spraw. Będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

1.11.2018, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Ten refleksyjny dzień spędź z bliskimi. Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanów się, co jest dla ciebie najważniejsze i od razu zacznij realizować to, co naprawdę się liczy. Dostarcz organizmowi więcej soli mineralnych i witamin. Wieczorem dla samotnych szansa na interesujące spotkanie. Dobry dzień na porządki w komputerze i książkach.
Aspekty planet: 16.22 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie wspomnienia, ale przede wszystkim te dobre i wesołe. Znajdziemy w nich inspirację do działania, aby przyszłość była lepsza.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

2.11.2018, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 6.47)
Księżyc pomaga w nauce i podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy i warzyw. Wieczorem wycisz się i pobądź z rodziną. Pij ciepłe napoje, jedz ryż i kaszę, unikaj ostrych przypraw. Zadbaj o samochód i rower, zrób przegląd, myj okna, pierz zasłony i firanki.
Aspekty planet: 04.25 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 05.31 sekstyl Księżyca z Wenus, 07.05 trygon Księżyca z Uranem, 11.24 kwadratura Księżyca z Merkurym, 15.25 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja prywatnym, rodzinnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj odpoczywaj, pozbywaj się niepotrzebnych spraw i problemów.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

3.11.2018, sobota
Księżyc w znaku Panny
Przestań wikłać się w konflikty i nie spieraj się z tymi, którzy nigdy nie przyznają ci racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor. W miłości nie daj się zdominować partnerowi, znajdźcie wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać. Usłyszysz wiele ciekawych plotek na towarzyskich spotkaniach. Zadbaj o dłonie i paznokcie, wetrzyj w nie odżywkę, zrób masaż twarzy.
Aspekty planet: 00.40 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 06.21 opozycja Księżyca z Neptunem, 15.14 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki zachęca do nauki i poszerzania horyzontów. Sprawi, że chętnie zostaniemy w domu i poczytamy książkę lub obejrzymy serial dokumentalny.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. Po południu odpoczywaj i nie daj sobie popsuć rozrywki cudzym narzekaniem.

4.11.2018, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 10.00)
Jesienna chandra może cię dopaść. Przeziębienie szybko przejdzie, jeśli w porę wypijesz herbatę z sokiem malinowym. Nie siedź w przeciągu, a uda ci się dotrwać do końca dnia w dobrej formie. Księżyc w Wadze zachęca do tańca i ćwiczeń przy muzyce. Połącz przyjemne z pożytecznym! Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy takich jak oliwa czy olej kokosowy.
Aspekty planet: 08.26 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 19.02 kwadratura Księżyca z Saturnem, 19.11 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga uporządkować finanse, sprzyja współpracy z życzliwymi osobami. Warto zająć się domem, porządkami i zakupami. Także rodzinne spotkania będą udane.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

Próżny kurs Księżyca:
28.10 od g. 05.37 do 29.10 do g. 00.26.
31.10 od g. 03.30 do g. 03.41.
2.11 od g. 05.31 do g. 06.47.
4.11 od g. 08.26 do g. 10.00.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 22-28.10.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia w znaku Byka oraz koniunkcja Słońca z Wenus pomogą nam znaleźć sprzymierzeńców i zajmujące rozrywki. To dobry tydzień na załatwianie spraw finansowych i ustalenia dotyczące domowego budżetu.

W poniedziałek 22.10 sekstyl Merkurego z Plutonem pomoże nam uporać się z uciążliwymi i czasochłonnymi obowiązkami. Nie spóźniajmy się dziś do pracy czy szkoły, bo nasz niedociągnięcia będą w tym tygodniu surowo oceniane.

We wtorek 23.10 Słońce wkracza do znaku Skorpiona i pomoże nam odzyskać stabilność finansową oraz skupić naszą uwagę na sprawach domu, rodziny i naszego majątku. Warto rozpoczynać remonty i drobne naprawy.

W środę 24.10 pełnia Księżyca w znaku Byka zapewni nam moc towarzyskich atrakcji. Możemy też być atakowani różnego rodzaju informacjami, plotkami a nawet pomówieniami.

W środę 24.10 opozycja Słońca z Uranem zapewni nam miłe towarzystwo i ciekawe spotkania, które wiele nas nauczą. Warto szybko odpisywać na maila, listy i oddzwaniać, bo ktoś może mieć dla nas propozycję, która ważna będzie tylko moment. Sekstyl Wenus z Saturnem sprzyja załatwianiu trudnych finansowych spraw.

W piątek 26.10 koniunkcja Słońca z Wenus sprzyjać będzie zawieraniu długotrwałych sojuszy, podpisywaniu ważnych umów oraz rozsądnemu podejściu do wydatków i oszczędzaniu na realizację marzeń.

W niedzielę 28.10 sekstyl Słońca z Saturnem pomoże nam uporządkować rodzinne finanse i zrobić dobry plan i budżet na kolejny miesiąc.

Horoskop tygodniowy

22.10.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 8.58)
Uda się szybko załatwić trudne sprawy. Zabierz się za porządki, wyrzuć niepotrzebne rzeczy z szafy i schowków. Uporządkuj dokumenty, rób małe naprawy. Urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla ciebie czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się rozrywką i hobby. Unikaj tłustych potraw, jedz surówki i chude mięso.
Aspekty planet: 01.47 trygon Księżyca z Jowiszem, 16.58 kwadratura Księżyca z Saturnem, 21.13 sekstyl Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce i podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach. Narady i spotkania będą konkretne. Załatwiaj też sprawy urzędowe.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

23.10.2018, wtorek
Księżyc w znaku Barana   
Korzystaj z pomocy innych, zacieśniaj ważne relacje. Zadbaj o siebie i nie przekładaj w nieskończoność badań kontrolnych. Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub fryzjera. Pamiętaj, że w zdrowym ciele zdrowy duch! Nie jedz w biegu i na stojąco, zrób sobie kanapki na wynos z serem lub szynką. Unikaj depilacji i inwazyjnych zabiegów na skórę. Słońce wejdzie do znaku Skorpiona o 13.11 i pomoże nam uporządkować finanse.
Aspekty planet: 13.22 Słońce wkracza do znaku Skorpiona, 15.57 sekstyl Księżyca z Marsem, 20.17 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

24.10.2018, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 16.33)
Pełnia Księżyca i opozycja Słońca z Uranem sprawią, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Dzień sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze. Wenus w sekstylu z Saturnem zapewni ci pomoc doświadczonych osób. Organizm potrzebuje więcej witamin i soli mineralnych, jedz świeże warzywa.
Aspekty planet: 02.46 opozycja Słońca z Uranem, 14.51 sekstyl Wenus z Saturnem, 17.30 koniunkcja Księżyca z Uranem, 18.45 opozycja Księżyca ze Słońcem, 23.59 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

25.10.2018, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Zrób porządek w kuchni i przedpokoju, wyrzuć stare meble, porządkuj rośliny. Księżyc w Byku sprzyja pielęgnacji urody i zadbaniu i wygląd mieszkania. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce. Nawiązuj znajomości, umawiaj się na randki. Nawilżaj skórę na szyi, zrób masaż karku, idź do dentysty.
Aspekty planet: 00.27 trygon Księżyca z Saturnem, 17.29 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki przynosi nowe pomysły i zachęca, żeby natychmiast wprowadzać je w życie. Będziemy kreatywni i pomysłowi, wreszcie wpadniemy na dobre pomysły, jak rozwiązać różne kłopoty.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

26.10.2018, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 21.40)
Księżyc doda nam energii i zacznie sprzyjać sprawom finansowym. Układajmy więc plany, a potem do dzieła! To, co wprowadzimy dziś w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, otwierać sklep, kupować samochody lub maszyny. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu za sprawą koniunkcji Słońca z Wenus. Unikaj niezdrowych słodyczy, pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 00.17 kwadratura Księżyca z Marsem, 02.15 trygon Księżyca z Plutonem, 10.46 opozycja Księżyca z Merkurym, 16.16 koniunkcja Wenus ze Słońcem, 16.48 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z krewnymi, pomaga zakończyć rodzinne spory. Pomaga skupić się na ważnych relacjach, sprzyja miłości i wzajemnemu zrozumieniu.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

27.10.2018, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, pobuszuj w Internecie, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach. Nie siedź sam w domu, nowe znajomości pomogą ci rozwiązać pewien zawodowy problem. Zapraszaj gości, planuj wizyty i wyjazdy, myj okna, unikaj przesadzania roślin.
Aspekty planet: 21.47 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce i miłości. Ludzie będą dla siebie życzliwi i wyrozumiali. To dobry dzień, aby przekonywać innych do nowych planów, szukać wspólników i pomocników. Randki będą udane.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

28.10.2018, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć Księżyc przestrzega przed zazdrością! Organizm potrzebuje dużo wody, oprzyj się pokusie słodyczy. Zadbaj o dłonie i paznokcie, wetrzyj w nie odżywkę. Sekstyl Słońca z Saturnem sprzyja planowaniu wydatków.
Aspekty planet: 03.51 sekstyl Słońca z Saturnem, 05.37 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomoże zabrać się za rodzinne sprawy i obowiązki, sprzyja porządkom. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 28 o 32´ Wagi – 05 o 30´ Skorpiona
Księżyc 26 o 21´ Ryb – 00 o 19´ Raka
Merkury 17 o 45′ – 27 o 13′ Skorpiona
Wenus 05 o 51′ – 01 o 39′ Skorpiona w retrogradacji
Mars 15 o 42´ – 19 o 29´ Wodnika
Jowisz 26 o 14′ – 27 o 43′ Skorpiona
Saturn 04 o 11´ – 04 o 42´ Koziorożca
Uran 00 o 38´ – 00 o 21´ Byka w retrogradacji
Neptun 14 o 01′ – 13 o 54′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 o 52′ – 18 o 57′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
22.10 od g. 01.47 do g. 08.58.
23.10 od g. 20.17 do 24.10 do g. 16.33.
26.10 od g. 16.48 do g. 21.40.
28.10 od g. 05.37 do 29.10 do g. 00.26.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 15-21.10.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Będziesz musiał więcej czasu poświęcić na pracę i obowiązki, ale pod koniec tygodnia okaże się, że bardzo ci się to opłacało. Osiągniesz znaczący sukces. Na weekend zaplanuj rodzinne atrakcje.

W poniedziałek 15.10 koniunkcja Merkurego z Wenus zapowiada ożywienie w sprawach towarzyskich i zawodowych. To dobry dzień na załatwianie spraw w urzędzie, podpisywanie umów i ubieganie się o dotacje i pożyczki.

W piątek 19.10 trygon Merkurego z Neptunem ostrzega przed błędami. Staraj się być sprawiedliwy i nie oceniaj ludzi po pozorach. Nie reaguj emocjonalnie na rodzinne sprzeczki, a weekend będzie idealny. Kwadratura Merkurego z Marsem ostrzega przed pośpiechem. Pilnuj spotkań, nie spóźniaj się, bądź obowiązkowy, a nie stracisz. Warto odwiedzić starych znajomych.

Horoskop tygodniowy

15.10.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Podejdź poważnie do obowiązków, zrób listę i zacznij według niej działać. Możliwe są dzisiaj spóźnienia i pomyłki, dlatego nabierz do wszystkiego dystansu i nie martw się na zapas. Wybierz się na jogę, spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. W domu rób cięższe prace i porządki. Unikaj zakupów, bo wszystko wyda ci się za drogie. Koniunkcja Wenus z Merkurym sprzyja pisaniu listów.
Aspekty planet: 04.40 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 13.47 sekstyl Księżyca z Merkurym, 15.04 sekstyl Księżyca z Wenus, 22.20 koniunkcja Merkurego z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

16.10.2018, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Udadzą się jednak wizyty w urzędach i załatwianie spraw formalnych. Uporządkuj spiżarnię, wyrzuć stare rzeczy, zrób ważne rachunki. Dzień sprzyja dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, rób peeling, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 01.26 sekstyl Księżyca z Neptunem, 10.53 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 20.01 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.49 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

17.10.2018, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 9.35)
Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem. Zaproś bliskich na wspólny posiłek lub
spacer, nadrób zaległości w lekturze i nie przemęczaj się. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy, unikaj przejadania się. Wykonuj cięższe prace, sprzątaj i prasuj, zadbaj o rośliny doniczkowe. Oczyszczaj organizm, unikaj cukru i słodyczy.
Aspekty planet: 11.16 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach. Dobry dzień na współpracę i ważne spotkania.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

18.10.2018, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Odpisuj na listy i maile, nawiązuj nowe znajomości choćby na zakupach, zorganizuj spotkanie przyjaciół. Księżyc sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Zadbaj o sprzęt elektroniczny i AGD, zrób niezbędne naprawy, nawoź rośliny.  Uważaj, bo w pogoni za egzotycznymi smakami możesz dziś zjeść za dużo kalorii. Pilnuj swoich rzeczy, bo dziś łatwo coś zgubić.
Aspekty planet: 01.43 kwadratura Księżyca z Wenus, 11.10 kwadratura Księżyca z Merkurym, 13.49 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

19.10.2018, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 22.20)
Poczujesz, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniesz na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziesz wyjście z kłopotów. Otwórz się na zmiany, ale postaraj się, aby twoje plany były realne. Księżyc sprzyja ubieganiu się o dofinansowanie lub kredyt. Proś o pomoc, a szybką ją uzyskasz. Kwadratura Merkurego z Marsem ostrzega przed kontuzjami i stłuczeniami.  Zrób piling i depilację, pij rumianek na cerę.
Aspekty planet: 11.46 trygon Merkurego z Neptunem, 13.45 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 14.27 trygon Księżyca ze Słońcem, 19.23 kwadratura Merkurego z Marsem, 23.47 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

20.10.2018, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Zaplanuj dużo atrakcji i rozrywek dla rodziny i bliskich. Odwiedź przyjaciół, a wielkie sprzątanie przełóż na inny dzień. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty. Pij dużo wody, jedz świeże warzywa i owoce, a wzmocnisz organizm. Jedz węglowodany, pij więcej wody mineralnej, ogranicz cukier i alkohol.
Aspekty planet: 06.25 sekstyl Księżyca z Saturnem, 11.43 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

21.10.2018, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
W rodzinnym gronie czas upłynie ci miło i leniwie. Rozmów się z niesfornym krewnym lub sąsiadką, która rozsiewa plotki na twój temat. zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować uczuciowe straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku. Księżyc pomoże ci się zrelaksować, ale i zdobyć potrzebne informacje. Zadbaj o stopy, weź kąpiel w soli, zrelaksuj się.
Aspekty planet: 02.06 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 07.14 trygon Księżyca z Merkurym, 11.32 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 21 º 35´ – 28 º 32´ Wagi
Księżyc 02 º 23´ Koziorożca – 26 º 21´ Ryb
Merkury 07 º 35′ – 17 º 45′ Skorpiona
Wenus 09 º 10′ – 05 º 51′ Skorpiona w retrogradacji
Mars 12 º 08´ – 15 º 42´ Wodnika
Jowisz 24 º 48′ – 26 º 14′ Skorpiona
Saturn 03 º 44´ – 04 º 11´ Koziorożca
Uran 00 º 55´ – 00 º 38´ Byka w retrogradacji
Neptun 14 º 09′ – 14 º 01′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 48′ – 18 º 52′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
16.10 od g. 23.49 do 17.10 do g. 09.35.
19.10 od g. 14.27 do g. 22.20.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 8-14.10.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a wiele na tym zyskasz.

We wtorek 9.10 nów Księżyca w znaku Wagi sprzyja wszystkich samotnym i niedawno zakochanym. W miłości bądź spontaniczny, nie kryj swoich zamiarów. Randka może być początkiem wielkiej miłości.

W środę 10.10 opozycja Merkurego z Uranem sprawi, że wszyscy będą czymś bardzo zajęci. Pewien etap prac zakończy się, a ty zasłużysz na nagrodę. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Merkury wchodzi do znaku Skorpiona. Nawet jeśli ominie cię jakaś okazja finansowa czy podwyżka, bądź dobrej myśli, bo bliscy wynagrodzą ci chwilowe porażki. Zadbaj o swoje zdrowie, zacznij się lepiej odżywiać i wysypiać.

W czwartek 11.10 kwadratura Wenus z Marsem sprawi, że gdzie się nie pojawisz, wszędzie cię zauważą i docenią twoje umiejętności. Bądź realistą i domagaj się jasnych ustaleń. W miłości nowa szansa.

W piątek 12.10 sekstyl Merkurego z Saturnem sprzyja zdobywaniu ważnych informacji. Nie  wierz plotkom i racjonalnie oceniaj sytuację. Nie daj się wciągnąć w towarzyskie czy zawodowe konflikty i dbaj o swoją  reputację. Kwadratura Słońca z Plutonem sprawi, że cel, do którego od dawna dążysz, teraz znajdzie się w twoim zasięgu. Rodzinne spotkanie lub krótka podróż zapewnią ci wiele atrakcji i odgonią nudę.

Horoskop tygodniowy

8.10.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 3.09)
Zadbaj o siebie i nie żałuj pieniędzy na kosmetyki i pielęgnację. Warto być eleganckim. Dziś ktoś może zauważyć cię w tłumie i dać ci szansę czy w sprawach zawodowych, czy w miłości. Księżyc w znaku Wagi i pomoże nam dogadywać się z ludźmi i negocjować, zamiast wikłać się w konflikty. Dobry dzień na podpisywanie umów, zaczynanie pracy. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy takich jak oliwa czy olej kokosowy.
Aspekty planet: 08.47 kwadratura Księżyca z Saturnem, 18.34 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zgody i porozumienia. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi. Dzisiaj rozmawiaj o uczuciach.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Zagraj w totka, masz szansę wygrać.

9.10.2018, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Nów Księżyca w znaku Wagi pomoże załatwiać ważne sprawy na mieście, odwiedź też urzędy lub bank. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się nauka, podróże, wizyty w urzędach i administracji, pisanie ważnych pism. Jedz potrawy bogate w zdrowe tłuszcze. Weź kąpiel  z dodatkiem olejku z rozmarynu, a uspokoisz nerwy.
Aspekty planet: 05.46 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 10.50 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki. W pracy sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: 0 Głupiec
Ktoś cię zaskoczy, coś nowego się wydarzy w twoim otoczeniu, co zainspiruje cię do zmian, a nawet popchnie cię na nową drogę życia.

10.10.2018, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 6.09)
Przygotuj się na krytykę i niezadowolenie osób, którym pomagasz. Dziś możesz liczyć tylko na siebie. W pracy ktoś surowy może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne. Merkury wkracza do znaku Skorpiona i sprzyja uzyskiwaniu korzystnych kredytów. Zaczynaj remont, rób porządki, wykonuj cięższe prace, podlej kwiaty.
Aspekty planet: 02.40 Merkury wkracza do znaku Skorpiona, 06.35 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 08.05 opozycja Księżyca z Uranem, 12.11 sekstyl Księżyca z Saturnem, 19.35 opozycja Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Nie przejmuj się humorami innych, tylko skup się na nadrabianiu zaległości. Można też zająć się domem i większymi porządkami.

Karta dnia: VIII Siła
Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

11.10.2018, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Czas na zmiany. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję! Zadbaj o bliskich, zrób domowe porządki, ale unikaj prania dywanów i firanek, bo będą długo schły. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i płynów. Nie ćwicz zbyt intensywnie. Nawilżaj i odżywiaj skórę, unikaj depilacji i farbowania włosów. Kwadratura Wenus z Marsem sprzyja namiętnym randkom.
Aspekty planet: 00.02 kwadratura Księżyca z Marsem, 00.15 koniunkcja Księżyca z Wenus, 04.29 kwadratura Wenus z Marsem, 07.11 trygon Księżyca z Neptunem, 15.23 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przynosi nowe, szalone pomysły. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XV Diabeł
Dopadnie cię lenistwo, trudno ci będzie zabrać się za obowiązki i trudne nudne sprawy. Możliwy flirt, a nawet romans.

12.10.2018, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 11.52)
Zadbaj o zdrowie i kondycję fizyczną, a poczujesz się o dziesięć lat młodszy. Księżyc pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Kwadratura Słońca z Plutonem ostrzega przed nieuczciwymi osobami. Podejmuj odważne decyzje zawodowe i rodzinne, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i maile. Warto zadbać o samochód. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 01.12 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 06.10 kwadratura Słońca z Plutonem, 10.19 sekstyl Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: XVI Wieża
Nie zawahaj się podjąć ryzykownej decyzji, teraz znajdziesz siłę, aby pokonać strach. Walcz o siebie, teraz masz na to najwięcej determinacji i okazji.

13.10.2018, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę. Księżyc nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Kupuj nowe rośliny do domu, zwalczaj szkodniki, wyczyść kuchenkę i kominek. Zadbaj o wątrobę i nie obciążaj organizmu ciężkostrawnymi potrawami.
Aspekty planet: 09.05 sekstyl Księżyca z Marsem, 14.32 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Odpoczywaj, wyśpij się  dobrze odżywiaj. Dziś potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Intuicja podpowie ci, co robić.

14.10.2018, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 21.16)
Będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Księżyc pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje. Uważaj na drodze i w kuchni podczas krojenia, dziś łatwo o stłuczkę lub zranienie zbyt ostrym nożem. Kontroluj ciśnienie, nie pij za dużo kawy, wypróbuj nową fryzurę.
Aspekty planet: 02.58 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 23.06 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że niedziela będzie spokojna i udana. Odpocznij, ciesz się rodziną i nabieraj pozytywnej energii. Przy okazji rodzinnego obiadu uda się też załatwić kilka finansowych spraw.

Karta dnia: VI Kochankowie
Czas na miłość i zabawę. Odnajdziesz spokój u boku ukochanej osoby, dogadasz się z kimś, kto ma trudny charakter.

Pozycje planet:
Słońce 14 º 39´ – 21 º 35´ Wagi
Księżyc 29 º 18´ Panny – 02 º 23´ Koziorożca
Merkury 26 º 49′ Wagi – 07 º 35′ Skorpiona
Wenus 10 º 45′ – 09 º 10′ Skorpiona w retrogradacji
Mars 08 º 52´ – 12 º 08´ Wodnika
Jowisz 23 º 25′ – 24 º 48′ Skorpiona
Saturn 03 º 21´ – 03 º 44´ Koziorożca
Uran 01 º 12´ – 00 º 55´ Byka w retrogradacji
Neptun 14 º 18′ – 14 º 09′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 46′ – 18 º 48′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
7.10 od g. 16.02 do 8.10 do g. 03.09.
9.10 od g. 10.50 do 10.10 do g. 06.09.
12.10 od g. 01.12 do g. 11.52.
14.10 d g. 02.58 do g. 21.16.

Udanego tygodnia!