Miesięczne archiwum: Listopad 2018

Horoskop tygodniowy 26.11-2.12.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Jowisz sprzyja osobom pracowitym, ale i odważnym. Warto zastanowić się, co stanowi dla nas największe życiowe wyzwanie i opracować szczegółowy plan, jak je zrealizować lub jak pokonać trudności na drodze do sukcesu.

W poniedziałek 26.11 koniunkcja Słońca z Jowiszem zmobilizuje nas do aktywnego spędzania czasu. To dobry czas na duże zakupy, polowanie na okazje handlowe, przeceny i zniżki. Warto dogadywać się z ludźmi, negocjować, targować się, a wiele dzisiaj zyskamy. Kwadratura Merkurego z Marsem nastroi nas bojowo do ludzi, ale dzięki przypływowi energii uporamy się szybko z uciążliwymi obowiązkami. Po południu warto pójść na spacer, basen lub aktywnie spędzić czas z bliskimi.

We wtorek 27.11 koniunkcja Słońca z Merkurym sprzyja naprawianiu zepsutych sprzętów, konserwacji urządzeń domowych i robieniu przeglądu zlewów, umywalek i urządzeń sanitarnych. Sekstyl Marsa z Saturnem podpowiada, że powinniśmy wypełniać sumiennie swoje obowiązki, podejmować długofalowe zobowiązania i nie traktować z lekceważeniem autorytetów czy osób na wysokich stanowiskach. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja spotkaniom towarzyskim, randkom i pokazywaniu się w lepszym świetle. Warto utrwalać na zdjęciach to, co nam się podoba lub czym jesteśmy wzruszeni.

W sobotę 1.12 Merkury wkracza ruchem wstecznym do Skorpiona i pomoże w świątecznych zakupach. Opozycja Wenus z Uranem będzie nas skłaniać do ryzyka i nieostrożności. Nie buntujmy się dziś przeciwko autorytetom, bo w starcu z silniejszymi czy ważniejszymi od siebie możemy nie mieć szans.

W niedzielę 2.12 Wenus wkracza do znaku Skorpiona i zacznie sprzyjać zakochanym oraz organizowaniu spotkań towarzyskich. Szybko dojdziemy do porozumienia z członkami rodziny, warto rozmawiać o silnych emocjach. Wenus pobudzi kreatywność i wyobraźnię.

Horoskop tygodniowy

26.11.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc wprowadzi cię w nerwowy nastrój, postaraj się więc wyładować nadmiar energii spacerując lub ćwicząc na przyrządach w siłowni. Bądź kreatywny, zapisuj swoje pomysły, a poczujesz się jak nowo narodzony. Jedz więcej witamin i często pij wodę, żeby się nie odwodnić. Rano załatwiaj zawodowe i finansowe sprawy. Wieczór sprzyja wizytom towarzyskim.
Aspekty planet: 06.24 trygon Księżyca z Neptunem, 07.33 koniunkcja Słońca z Jowiszem, 09.05 kwadratura Merkurego z Marsem, 16.06 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Uda się wprowadzić w życie nowe, a nawet rewolucyjne pomysły.

Karta dnia: XX Sąd Boży
Wiadomość, na którą czekasz od dawna, teraz wreszcie dotrze do ciebie. Wykorzystaj ją dobrze, naucz się nowych umiejętności, dogaduj się z ludźmi. Praca w grupie będzie bardziej efektywna.

27.11.2018, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 9.34)
Będziesz energiczny i zadowolony z siebie. Księżyc w Lwie poganiać cię będą do zmian w diecie i trybie życia. Zadbaj o sen, bo może ci go brakować  z nadmiaru obowiązków. Jeśli cierpisz z powodu przewlekłej lub uciążliwej choroby, twoje samopoczucie zacznie się poprawiać, tylko energicznie zabierzesz się za kurację. Warto starać się o nową pracę, przeglądać oferty.
Aspekty planet: 05.15 kwadratura Księżyca z Wenus, 08.21 kwadratura Księżyca z Uranem, 10.14 koniunkcja Słońca z Merkurym, 16.41 trygon Księżyca z Jowiszem, 17.22 trygon Księżyca z Merkurym, 18.38 trygon Księżyca ze Słońcem, 22.30 sekstyl Marsa z Saturnem, 23.27 koniunkcja Merkurego z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami. Zajmij się obowiązkami, planowaniem ważnych spraw, a dzień będzie bardzo udany.

Karta dnia: I Mag
Pewien stary pomysł teraz znajdzie czas na realizację. Nie wracaj jednak do tego, co kiedyś przyniosło ci stratę. W finansach okazja na nisko oprocentowany kredyt. Masz szczęście do spraw finansowych.

28.11.2018, środa
Księżyc w znaku Lwa
Poczujesz nagłe ożywienie. Idź na spacer, ćwicz, zachęć partnera czy rodzinę do biegania lub wspólnego aerobiku. Masz szansę na powrót do zdrowia i wymarzonej figury. Zadbaj o odpowiednią ilość snu. Wieczorne chłody mogą ci zagrażać bardziej niż zwykle i osłabić twój organizm. Organizm potrzebuje więcej warzyw korzennych i dobrej jakości białka.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: II Kapłanka
Bądź realistą, nie bujaj w chmurach, bo pewnych spraw domowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem.

29.11.2018, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 12.07)
Będziesz w dobrym nastroju, uważaj tylko, żeby się nie przejadać. Księżyc w Pannie może zapowiadać kontuzje i większą skłonność do chorób. W razie pogorszenia zdrowia wybierz się do lekarza, nie kuruj się tylko domowymi sposobami i ziołowymi specyfikami. Popołudnie sprzyja zakupom i wyjątkowym randkom. Andrzejkowe wróżby w tym roku będą bardzo interesujące.
Aspekty planet: 09.16 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.46 trygon Księżyca z Uranem, 15.42 kwadratura Księżyca z Merkurym, 20.11 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: XVII Księżyc
Plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z pewną ważną dla ciebie kobietą, dlatego uważaj na słowa. Warto dogadywać się z ludźmi i współpracować, więcej na tym zyskasz i w pracy i w życiu rodzinnym.

30.11.2018, piątek
Księżyc w znaku Panny
Unikaj osób, które mają katar lub są zaziębione, bo możesz się od nich zarazić. Księżyc sprzyja dbaniu o skórę i włosy. Jedz więcej owoców i pij soki warzywne, a wyjdzie ci to na dobre. Wyklucz z diety niezdrowe przekąski, a przestaniesz narzekać na brak koncentracji i problemy żołądkowe. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy w postaci oliwy lub masła.
Aspekty planet: 01.17 trygon Księżyca z Saturnem, 01.18 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 03.18 opozycja Księżyca z Marsem, 11.34 opozycja Księżyca z Neptunem, 21.48 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu i nawet na imprezach będziemy rozmawiać o poważniejszych sprawach. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i uważaj na drobiazgi.

Karta dnia: XVI Wieża
Bądź rozsądny, nie szastaj pieniędzmi, zaplanuj wydatki i nie bój się cięższych prac. Zadbaj o zdrowie, zrób badania, nie bagatelizuj objawów zmęczenia i szybko reaguj.

1.12.2018, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 15.48)
Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z twojego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę. Księżyc sprzyja naprawie sprzętu domowego i kupowaniu elektroniki. Randki będą wzruszające i namiętne.
Aspekty planet: 03.12 opozycja Wenus z Uranem, 12.11 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona, 15.34 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie. Zadbaj o siebie i rodzinę, żeby wasze życie było zdrowsze i wygodniejsze.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie podejmuj pochopnych decyzji, spokojnie rób swoje. Szkoda byłoby coś stracić stracić przez nerwy i zaniedbania. Liczy się dzisiaj przede wszystkim umiejętność wyciągania wniosków z cudzych błędów.

2.12.2018, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Skupimy się na przyjemnościach i prywatnych sprawach, niż ciężkiej pracy. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo Księżyc ześle ci bardzo dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, warto wybrać się na zakupy. Unikaj ćwiczeń obciążających serce, spaceruj, graj w gry zespołowe.
Aspekty planet: 00.56 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 05.44 kwadratura Księżyca z Saturnem, 09.30 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 18.01 Wenus wchodzi do znaku Skorpiona.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj. Warto po prostu odpocząć.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Będziesz w dobrym humorze, zapragniesz coś w swoim domu zmienić. Dzisiaj będzie więcej okazji do zabawy, warto iść na randkę lub spotkać się z przyjaciółmi.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 03 º 49´ – 10 º 45´ Strzelca
Księżyc 10 º 26´ Raka – 18 º 51´ Wagi
Merkury 06 º 57′ Strzelca – 28 º 40′ Skorpiona w retrogradacji
Wenus 26 º 59′ Wagi – 00 º 10′ Skorpiona
Mars 06 º 17´ – 10 º 46´ Ryb
Jowisz 03 º 53′ – 05 º 26′ Strzelca
Saturn 07 º 17´ – 08 º 02´ Koziorożca
Uran 29 º 19´ – 29 º 06´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 º 42′ – 13 º 43′ Ryb
Pluton 19 º 30′ – 19 º 42′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
27.11 od g. 08.21 do g. 09.34.
29.11 od g. 10.46 do g. 12.07.
1.12 od g. 15.34 do g. 15.48.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 19-25.11.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia w Bliźniętach sprzyja ważnym spotkaniom, krótkim i dalekim podróżom oraz wykonywaniu ważnych telefonów czy wysyłaniu listów. W tym tygodniu zostaniesz wysłuchany, a twoja wiadomość szybko dotrze do adresata.

We wtorek 20.11 kwadratura Marsa z Jowiszem pomoże nam uporać się z uciążliwymi i czasochłonnymi obowiązkami. Nie spóźniajmy się dziś do pracy czy szkoły, bo nasz niedociągnięcia będą dziś surowo oceniane.

W czwartek 22.11 Słońce wkracza do znaku Strzelca, a to oznacza, że w drugiej połowie tygodnia możemy mieć ciekawe i znaczące spotkania, a także czerpać inspirację z muzyki czy sztuki. Poczujemy też chęć wyjazdów i spotkań ze znajomymi.

W piątek 23.11 pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt pomoże nam zrozumieć osoby młodsze i mniej doświadczone. Warto im pomóc, bo nigdy nie wiadomo, kiedy sami będziemy w potrzebie. Dzień sprzyja spotkaniom i zawieraniu znajomości.

W niedzielę 25.11 Neptun wychodzi z retrogradacji i sprawi, że mogą nam przytrafić się wyjątkowo kolorowe i twórcze sny, w nocy może też przyjść z naszej podświadomości rozwiązanie zagadki czy trudnego problemu, który trapi nas od dawna.

Horoskop tygodniowy

19.11.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Łatwiej zrezygnujesz z cukru, zaczynaj więc oczyszczanie organizmu. Postaw na naturalną medycynę, a grypa i katar nie będą się ciebie imać. Na siłowni lub aerobiku ćwicz ostrożnie. Nie daj się namówić na zbyt ryzykowne sporty. Warto iść do fryzjera, kosmetyczki, ale także do protetyka lub dentysty. Organizm potrzebuje więcej białka, nie rezygnuj z ciepłego posiłku w ciągu dnia.
Aspekty planet: 05.30 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.26 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Myśl o przyszłości, zamiast kierować się przelotnymi sympatiami i chwilowymi korzyściami, bo inni ludzie nie będą o ciebie tak bardzo dbali.

20.11.2018, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Kwadratura Marsa z Jowiszem pomoże ci zyskać pewność siebie. Stań do walki o swoje, nie daj się zepchnąć na drugi plan zawodowym lub miłosnym rywalom. Uprawiaj sporty, spaceruj, połóż się spać o rozsądnej porze, a nie zachorujesz. Poczujesz się lepiej, ale nie prowadź za szybko samochodu i uważaj na rowerze, bo z powodu twojego gapiostwa możliwa jest stłuczka lub wywrotka. Zjedz więcej białka, unikaj słodyczy i podjadania między posiłkami.
Aspekty planet: 02.30 kwadratura Marsa z Jowiszem, 05.21 kwadratura Księżyca z Plutonem, 16.44 opozycja Księżyca z Wenus, 23.46 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: I Mag
Zacznie ci bardziej zależeć na wyglądzie i kondycji. Nie porywaj się jednak na zbyt wiele i na siłowni ćwicz rozsądnie. We wszystkim zachowaj umiar i rozsądek, a przez cały czas będziesz zdrów jak ryba.

21.11.2018, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 00.42)
Twoje gardło wymaga teraz specjalnego traktowania. Nawilżaj skórę na szyi, zrób masaż karku, zadbaj o zęby. Księżyc może sprawić, że zaczniesz mieć większy apetyty i przestaniesz trzymać się diety. Nie wystawiaj się więc na pokusy w ciastkarni i zadbaj o regularne zdrowe posiłki. Ktoś pomoże ci podjąć dojrzałą partnerską decyzję.
Aspekty planet: 06.35 sekstyl Księżyca z Marsem, 12.53 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Lepiej też  pilnować wszelkich dokumentów i umów, bo sam doskonale dasz sobie z tym radę, a inni mogą popełniać błędy. Uda ci się odzyskać różne stare długi i pojawią się pieniądze, na jakie od dawna czekałeś.

22.11.2018, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Zaplanuj trening na siłowni lub w fitnessie. Nawet jeśli nie schudniesz zgodnie z zakładanym planem, to zyskasz sympatycznych znajomych. Księżyc sprzyja nieoczekiwanym spotkaniom. Wieczorem zadbaj o swoją urodę. W zamieszaniu związanym z domowymi porządkami i zakupami pamiętaj o kosmetyczce i fryzjerze!
Aspekty planet: 01.00 sekstyl Księżyca z Neptunem, 10.01 Słońce wkracza do znaku Strzelca, 10.58 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym inwestycjom i zakupom. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VI Kochankowie
Obiecuj tylko to, czego możesz dotrzymać. Będziesz miał tyle energii, że trudno będzie za tobą nadążyć, ale właśnie dlatego warto zadbać o to, żeby inni ludzie ci pomagali. Buduj koalicje, a nie rywalizuj z innymi.

23.11.2018, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 5.10)
Więcej ćwicz i spaceruj. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt motywuje cię do większej porcji codziennego ruchu. Twoją kondycję i urodę doskonale wspomogą pierwiastki i sole mineralne. Popołudnie sprzyja spacerom i zorganizowaniu rodzinnej wycieczki. Jeśli masz wrażliwy żołądek, nie jedz ciężko strawnych potraw. Wieczorem szansa na wyjątkowe spotkanie.
Aspekty planet: 06.39 opozycja Księżyca i Słońca, 10.47 opozycja Księżyca z Jowiszem, 13.11 kwadratura Księżyca z Marsem, 21.29 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach miłosnych lepiej unikać konfliktów. W sprawach finansowych warto ryzykować, grać w totka, inwestować. Nie siedź bezczynnie, użyj swoich kontaktów, aby załatwić ważną sprawę.

24.11.2018, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Będzie ci trudno opanować ochotę na słodycze czy inne ulubione przysmaki. Zacznij regularnie mierzyć ciśnienie i wyklucz z diety niezdrowe tłuszcze, a od razu poczujesz się lepiej. Wieczorem wypoczywaj rozsądnie i nie miej pretensji do własnego ciała, że nie chce schudnąć lub przytyć z dnia na dzień. Księżyc zachęca do oszczędzania.
Aspekty planet: 04.21 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XXI Świat
Skontaktuj się z osobami, które są daleko. Warto dzwonić, wysyłać listy i e-maile, zabiegać o swoje sprawy. Krótka podróż dostarczy ci wielu ekscytujących wrażeń. Upieraj się przy swoim, uwierz w swoje umiejętności, a pokonasz trudności.

25.11.2018, niedziela
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 7.37)
Odczujesz poprawę w sprawach zdrowotnych. Warto zaczynać nową dietę i odchudzanie. Rodzina i współpracownicy zmobilizują cię, aby coś zmienić w swoim życiu. Nowa fryzura, seria zabiegów kosmetycznych i zapisanie się na aerobik lub basen pomogą ci odzyskać formę. Organizm domaga się więcej zup i ciepłych napojów. Noś ze sobą termos i nie zapominaj o częstym piciu wody z cytryną.
Aspekty planet: 02.03 trygon Księżyca z Wenus, 02.08 Neptun wychodzi z retrogradacji, 06.31 sekstyl Księżyca z Uranem, 17.46 trygon Księżyca z Marsem, 19.43 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja dobrym relacjom z ludźmi. Warto zrobić dla innych coś dobrego. Dziś uda się zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub imprezę.

Karta dnia: 0 Głupiec
Masz szansę szybko uporać się z przeciwnościami losu, jeśli postawisz wszystko na jedną kartę. Bądź odważny, a dużo zyskasz. Osoby poszukujące partnera powinny łapać okazje i szybko się decydować.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 26 º 35´Skorpiona – 03 º 49´ Strzelca
Księżyc 04 º 13´ Barana – 10 º 26´ Raka
Merkury 13 º 11′ – 06 º 57′ Strzelca w retrogradacji
Wenus 25 º 22′ – 26 º 59′ Wagi
Mars 01 º 54´ – 06 º 17´ Ryb
Jowisz 02 º 19′ – 03 º 53′ Strzelca
Saturn 06 º 34´ – 07 º 17´ Koziorożca
Uran 29 º 33´ – 29 º 19´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 º 42′ – 13 º 42′ Ryb
Pluton 19 º 20′ – 19 º 30′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
20.11 od g. 23.46 do 21.11 do g. 00.42.
22.11 od g. 10.58 do 23.11 do g. 05.10.
25.11 od g. 06.31 do g. 07.37.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 12-18.11.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu warto zadbać o swoje otoczenie, załatwiać sprawy urzędowe, a w weekend uprawiać więcej sportów i poprawić formę. W czwartek Mars wchodzi do znaku Ryb, a w sobotę Merkury wejdzie w retrogradację, w drugiej połowie tygodnia spodziewajmy się więc zamieszania, ale i nowych inspiracji.

W czwartek 15.11 sekstyl Marsa z Uranem ostrzega przed zbyt szybką jazdą. Nie podejmuj radykalnych decyzji pod wpływem chwili, medytuj, weź głęboki oddech, a nabierzesz dystansu do trudnych spraw. Potem Mars wejdzie do znaku Ryb i zmotywuje nas do odnowienia starych kontaktów i spotkań z osobami, które kiedyś były nam nieprzychylne. Teraz przekonasz do siebie nawet największego wroga, wystarczy odrobina dyplomacji i cierpliwość.

W piątek 16.11 Wenus wychodzi z retrogradacji i ostrzega przed skrajnymi emocjami, a szczególnie zazdrością. Randki tego dnia mogą być namiętne. Na spotkaniach towarzyskich chrońmy swoje tajemnice i nie zdradzajmy sekretów byle komu.

W sobotę 17.11 Merkury wchodzi w retrogradację  i nie będzie sprzyjać szybkim decyzjom handlowym i biznesowym. Sprzyja za to wynajdywaniu korzystnych ofert handlowych i reklamowych. Warto poradzić się prawnika lub specjalisty w trudnej sprawie. Odradzamy jednak zakup sprzętu elektronicznego przez kolejne 3 tygodnie.

Horoskop tygodniowy

12.11.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Spodziewaj się różnych kontroli, sprawdzianów, ogólnego narzekania. Mimo tego nie daj się pesymistom! Pilnuj własnych spraw, zajmij się sportem lub idź na spacer. Dobry dzień na porządki. Księżyc ostrzega przed pomyłkami w banku czy urzędzie. Nie jest to dobry dzień na randkę w ciemno i ryzyko w miłości. Zrób piling i depilację, zaczynaj dietę, wyrzuć stare kosmetyki i leki.
Aspekty planet: 08.01 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.57 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 21.21 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże artystom w ich twórczości, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i zaległe zadania.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

13.11.2018, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 16.45)
Możesz mieć kłopot ze snem, a nawet bóle głowy z nadmiaru informacji, jakimi jesteś nieustannie bombardowany. Dzień bez komórki czy Internetu pomoże ci wyciszyć umysł. Posłuchaj rady doświadczonej kobiety, ona pomoże ci wyjść z kłopotów i pokonać nieśmiałość. Zrób piling i depilację, rób oczyszczanie skóry, pij rumianek na cerę. Jedz często, ale małe porcje.
Aspekty planet: 07.32 kwadratura Księżyca z Wenus, 16.13 kwadratura Księżyca z Uranem, 19.05 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła. To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, otwierać sklep, kupować samochody lub maszyny. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

14.11.2018, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Uporządkuj sprawy domowe, wyrzuć zbędne rzeczy. Osoba, której dziś pomożesz, już niedługo poratuje cię w potrzebie. Zapisuj się do lekarza lub dietetyka, oszczędzaj kręgosłup i kolana. Rób depilację i peeling. Po południu dobry czas na aktywność fizyczną i szybką regenerację. Jedz warzywa i zdrowy tłuszcz.
Aspekty planet: 19.24 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

15.11.2018, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Dzięki motywującemu wpływowi sekstylu Marsa z Uranem warto popracować nad formą i poddać się alternatywnej terapii, która zbawiennie wpłynie na twoje samopoczucie. Uważaj na gardło, nie pij zimnych napojów i wieczorami zakładaj szal. Wieczorem możesz czuć rozleniwienie. Ambitne rodzinne i towarzyskie plany lepiej więc przełożyć na inny dzień. Księżyc ostrzega przed trudnymi rozmowami z partnerem. Zrób peeling, nawilżaj skórę, unikaj chodzenia na wysokich obcasach.
Aspekty planet: 10.30 sekstyl Marsa z Uranem, 15.54 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 20.05 trygon Księżyca z Wenus, 23.20 Mars wchodzi do znaku Ryb.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

16.11.2018, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 5.41)
Pewnych spraw zawodowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Bądź ostrożny w kontaktach z urzędnikami, pilnuj terminów i nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie. Jedz węglowodany, pij więcej wody mineralnej, ogranicz cukier i alkohol. Wenus wychodzi z retrogradacji i pomoże ci uporządkować finanse.
Aspekty planet: 04.58 sekstyl Księżyca z Uranem, 06.02 koniunkcja Księżyca z Marsem, 09.10 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 11.50 Wenus wychodzi z retrogradacji, 18.27 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

17.11.2018, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Nie przemęczaj się i dbaj o kondycję, a popołudnie będziesz mógł spędzić aktywnie. Księżyc w Rybach ostrzega cię przed pracą ponad siły i biciem sportowych rekordów na wyrost. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i płynów w postaci zup i herbat ziołowych. Zadbaj o stopy, weź kąpiel w soli.
Aspekty planet: 02.33 Merkury wchodzi w retrogradację, 08.40 kwadratura Księżyca z Merkurym, 09.07 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 20.09 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli mimo soboty rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, walentynkowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

18.11.2018, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 16.55)
Niedzielę spędź z bliskimi i daj sobie czas na medytację, odpoczynek i wspólne zjedzenie rodzinnego posiłku. Śpiesz się powoli, nie podejmuj pochopnych zawodowych decyzji, a unikniesz niechcianych zmian. Oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. Wybierz się z wizytą do znajomych lub sąsiadów czy nawet wyjedź na krótki urlop. Pij więcej wody, zjedz pożywną zupę, unikaj niezdrowych sosów.
Aspekty planet: 09.03 trygon Księżyca ze Słońcem, 21.18 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych umysłów.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Pozycje planet:
Słońce 19 o 32´ – 26 o 35´Skorpiona
Księżyc 10 o 13´ Koziorożca – 04 o 13´ Barana
Merkury 11 o 47′ – 13 o 11′ Strzelca
Wenus 25 o 39′ – 25 o 22′ Wagi w retrogradacji
Mars 27 o 37´ Wodnika – 01 o 54´ Ryb
Jowisz 00 o 46′ – 02 o 19′ Strzelca
Saturn 05 o 54´ – 06 o 34´ Koziorożca
Uran 29 o 48´ – 29 o 33´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 o 45′ – 13 o 42′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 o 11′ – 19 o 20′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
13.11 od g. 16.13 do g. 16.45.
16.11 od g. 04.58 do g. 05.41.
18.11 od g. 09.03 do g. 16.55.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 5-11.11.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu czekają nas dwa ważne astrologiczne wydarzenia, które mogą znacząco wpłynąć na nasze decyzje, ale i zwiastować atrakcyjne okazje, jakie możemy napotkać. Uran cofa się do znaku Barana, co pomoże nam znaleźć energię w jesienne dni, a Jowisz wchodzi do ognistego znaku Strzelca, co otworzy przed nami zupełnie nowe perspektywy.

We wtorek 6.11 trygon Słońca z Neptunem sprzyja marzycielom i osobom, które chcą pogłębić swoją duchową praktykę. Wycisz umysł, odpocznij, znajdź chwilę dla siebie, medytuj i oddal od siebie troski dnia codziennego. Uran wkracza ruchem wstecznym do Barana co zapowiada przypływ energii i pomysłów.

W środę 7.11 nów Księżyca w znaku Skorpiona może sprawić, że będziemy bardzo wrażliwi i przeczuleni na krytykę i ocenę. Nasze emocje mogą być wystawione na próbę, nie dajmy się wciągnąć w awanturę.

W czwartek 8.11 Jowisz wkracza do znaku Strzelca i zacznie sprzyjać odważnym, przedsiębiorczym i poszukującym lepszych światów.

W piątek 9.11 trygon Wenus z Marsem zmotywuje nas do kontaktu z ludźmi, wyjazdów i nauki. Warto rozmawiać, wyjaśniać problemy i nie odwracać się od tych, którzy potrzebują naszej rady i pomocy.

W niedzielę 11.11 sekstyl Słońca z Plutonem doda nam odwagi i stanowczości. Zróbmy to, co konieczne, aby uzdrowić rodzinne relacje. Jeśli ktoś zrobi coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu.

Horoskop tygodniowy

5.11.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady mogą okazać się bardzo cenne w sprawach związanych z biznesem i finansami. Księżyc sprawi, że będziemy wrażliwi na to, co mówią i robią inni. Dzień sprzyja randkom i osobom szukającym pary. Zjedz lekki obiad, ogranicz spożycie cukru i słodyczy, pij ziołową herbatę. Kąpiel  z dodatkiem olejku z rozmarynu uspokoi nerwy.
Aspekty planet: 18.55 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Dziś zaprowadź wokół siebie trochę porządku. Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć różne sprawy. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: IV Cesarz
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Dzień sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

6.11.2018, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 14.02)
Dobrze zaplanuj domowe prace, bo ktoś ciągle będzie cię rozpraszał. W życiu uczuciowym dobra passa. Trygon Słońca z Neptunem pomoże ci uwierzyć w siebie. Księżyc zapewni samotnym szansę na poznanie kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajdą więcej czasu dla partnera. Wizyta krewnych okaże się miła i przyjemna. Nawilżaj skórę, unikaj depilacji. Podlej obficie kwiaty, zrób domowe rachunki, wykup ubezpieczenie. Uran wchodzi ruchem wstecznym do Barana i pomoże odzyskać formę.
Aspekty planet: 03.42 trygon Księżyca z Marsem, 07.40 trygon Słońca z Neptunem, 09.18 koniunkcja Księżyca z Wenus, 14.03 opozycja Księżyca z Uranem, 19.58 Uran wchodzi do znaku Barana, 23.38 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: I Mag
Dziś warto spotykać się z ważnymi osobami i przekonywać kogoś do ambitnych planów. Masz powodzenie, ale unikaj plotek i niepotrzebnych przechwałek.

7.11.2018, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Ogarnie cię lenistwo i nawet rodzina nie będzie cię w stanie wyciągnąć na dłuższy spacer, basen czy siłownię. Słuchaj swojego organizmu i jeśli potrzebujesz, odpoczywaj do woli. O godz. 17.01 nów Księżyca w znaku Skorpiona. Psychicznie możesz czuć się bardziej zmęczony, nie jest to więc dobry czas na sprawy, które wymagają wielkiego wysiłku lub ryzykownych decyzji. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, jedz węglowodany.
Aspekty planet: 14.30 trygon Księżyca z Neptunem, 17.01 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka to wibracja zgody i miłości. W biznesie Dwójka sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.

Karta dnia: XX Sąd
Przed tobą sympatyczny dzień. Będziesz podobać się innym, zyskasz dzięki znajomościom i różnym układom. Aura sprzyja załatwianiu służbowych spraw, szkoleniom i wyjazdom.

8.11.2018, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 19.59)
Zaczynaj remont, rób porządki, wykonuj cięższe prace, dobrze podlej kwiaty. Księżyc pomoże ci poprawić kondycję i zdrowie. Teraz możesz bić rekordy i szybko wrócić do formy. Pij dużo wody, a organizm nie będzie się przegrzewał. Warto iść na spacer, basen lub siłownię i wyładować nadmiar energii w ruchu. Jowisz wejdzie do znaku Strzelca i przez kolejne 12 miesięcy będzie sprzyjał osobom urodzonym pod znakiem Strzelca, Lwa i Barana.
Aspekty planet: 00.06 sekstyl Księżyca z Plutonem, 11.41 kwadratura Księżyca z Marsem, 13.38 Jowisz wchodzi do znaku Strzelca, 20.05 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne.

Karta dnia: XV Diabeł
Dzień przeznacz na pracę i obowiązki, a popołudnie na randkę i dobrą zabawę. Poczujesz, że warto mieć hobby, odkryjesz nowe zainteresowania. Dodatkowo masz dzisiaj szczęście w sprawach finansowych.

9.11.2018, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Trygon Wenus z Marsem pomoże ci znaleźć bratnią duszę. Nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci dużo komplikacji. Energia będzie cię rozpierać. Idź na siłownię, biegaj, wybierz się na spacer, a rozładujesz napięcie i unikniesz przeziębienia czy kontuzji. Zrelaksuj się, medytuj, odetnij się od tego, co cię denerwuje. Zadbaj o wątrobę, nie obciążaj organizmu ciężkostrawnymi potrawami.
Aspekty planet: 14.36 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 16.11 trygon Wenus z Marsem, 21.41 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Zamiast przejmować się różnymi obowiązkami, lepiej skupić się na domowych sprawach. Dobry dzień na rodzinne spotkania i ważne rozmowy.

Karta dnia: II Kapłanka
Nie złość się na siebie, zwolnij tempa i zadbaj o swoje zdrowie. Po prostu brak ci odpoczynku i dzisiaj może to wyjść na jaw. Nie żałuj czasu na relaks, zaplanuj wymarzony urlop.

10.11.2018, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Nowe znajomości i ciekawe rozmowy poprawią ci humor i sprawią, że będziesz łagodny nawet dla wrogów. Przez nieuwagę możesz narazić się na kontuzję. Lepiej zadbaj o swoją wygodę, bezpieczeństwo i zdrowie. Unikaj cukru i przetworzonych tłuszczów. Kontroluj ciśnienie, nie pij za dużo kawy, wypróbuj nową fryzurę.
Aspekty planet: 20.54 sekstyl Księżyca z Wenus, 22.59 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Zawierajmy nowe znajomości, szukajmy ciekawszych propozycji. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Będziesz bardzo towarzyski i w lepszym niż wczoraj humorze. Zapragniesz odwiedzić przyjaciół i zadzwonić do dawno nie słyszanych znajomych. Nadarzy się okazja, aby wyjaśnić pewną tajemniczą miłosną sprawę.

11.11.2018, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 4.54)
Nie przejadaj się i dbaj o linię, a  będziesz w świetnej formie. Unikaj jedzenia byle czego na mieście, ugotuj coś w domu, a rodzina będzie ci wdzięczna. Zadbaj o sprawy dalszych krewnych, twoja pomoc może okazać się zbawienna. Zrób porządek w dokumentach i papierach, zaplanuj rodzinie dużo atrakcji. Sekstyl Słońca z Plutonem pomoże ci wyjaśnić pewną tajemnicę.
Aspekty planet: 04.34 trygon Księżyca z Uranem, 16.21 sekstyl Słońca z Plutonem, 16.24 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Szczęście ci sprzyja. Możesz wyjaśniać nieporozumienia i naprawiać błędów. Bądź dziś wyrozumiały dla siebie i innych, bo uśmiech i dobra wola mogą dzisiaj zdziałać prawdziwe cuda.

Próżny kurs Księżyca:
6.11 od g. 09.18 do g. 14.02.
8.11 od g. 11.41 do g. 19.59.
11.11 od g. 04.34 do g. 04.54.

Udanego tygodnia!