Miesięczne archiwum: Grudzień 2018

Horoskop tygodniowy 31.12.2018-6.01.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu chętnie spędzimy wolny czas z przyjaciółmi, możliwe, że przyjdą nam do głowy wyjątkowo dziwne i zaskakujące pomysły, które będzie można o dziwo szybko realizować. Sylwester będzie wyjątkowo taneczny i romantyczny.

We wtorek 1.01 Mars wkracza do znaku Barana i  sprzyja porządkom, planowaniu spraw i wydatków na zbliżający się nowy rok, a także rodzinnym ustaleniom. Ktoś wesoły i energiczny zapewni nam dobrą rozrywkę.

W środę 2.01 koniunkcja Słońca z Saturnem sprawi, że będziemy odważnie planować swoją przyszłość, a spotkania rodzinne będą dla nas wielką inspiracją. Pomóż komuś, kto sam wstydzi się poprosić o wsparcie.

W piątek 4.01 trygon Merkurego z Uranem sprzyja wyjazdom, nawiązywaniu znajomości w podróży i stosowaniu nowoczesnych narzędzi w zarządzaniu pieniędzmi. Sekstyl Słońca z Neptunem nie sprzyja pożyczaniu pieniędzy, zadłużaniu się czy wydawaniu pieniędzy na głupstwa czy rozrywki. Medytuj, wycisz się, idź na basen, a szybko zregenerujesz siły.

W sobotę 5.01 Merkury wkracza do znaku Koziorożca. Ludzie będą oszczędni, niechętni pożyczaniu i wyświadczaniu przysług.

W niedzielę 6.01 nów Księżyca w znaku Koziorożca i częściowe zaćmienie Słońca.  Na nerwy i wewnętrzny niepokój najlepsza jest medytacja i odpoczynek. Słońce postawi na naszej drodze specjalistów, którzy pomogą nam w codziennych sprawach i problemach. Uran wchodzi w ruch prosty i pomoże nam w realizacji noworocznych postanowień.

Horoskop tygodniowy

31.12.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 2.22)
Księżyc sprzyja sprawnej organizacji Sylwestra. Panuj nad nerwami, a wszystko się uda. Nie pozwól, aby wszystkie obowiązki spadły dziś na ciebie. Zakupy i domowe porządki uda się zrobić szybko. Rano nakładaj maseczki, nawilżaj skórę, zadbaj o ręce. Wieczorem Księżyc przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Koniec roku 2018 będzie optymistyczny i udany.
Aspekty planet: 20.46 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 23.08 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomoże zakończyć stare sprawy. Unikaj dzisiaj ryzyka i pośpiechu. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. A potem czas na zabawę.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

1.01.2019, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Pierwszy dzień 2018 roku spędź spokojnie, w gronie bliskich i rodziny. Nigdzie się nie spiesz, nawadniaj organizm i rób to, co sprawia ci przyjemność, bo jaki pierwszy dzień roku, taki cały rok. Organizm potrzebuje więcej wody mineralnej i węglowodanów. Unikaj wysiłku, pij ziołową herbatę, zastosuj oczyszczającą kurację dla organizmu i skóry.
Aspekty planet: 3.19 Mars wkracza do znaku Barana, 4.09 trygon Księżyca z Neptunem, 16.18 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.26 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru lub po prostu własne hobby.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

2.01.2019, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 9.58)
Poczujesz przypływ sił i kreatywności. Księżyc pomoże ci szybko uporać się z obowiązkami i wygospodarować czas dla rodziny i znajomych. Udadzą się ważne spotkania zawodowe. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Warto zacząć wdrażać noworoczne postanowienia w życie, iść na siłownię czy basen, rozpocząć oczyszczającą dietę.
Aspekty planet: 6.49 koniunkcja Słońca z Saturnem, 11.41 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

3.01.2019, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziesz otwarty na nowe pomysły, warto spotykać się z ludźmi i omawiać ważne sprawy.  Dzień sprzyja rozrywce i zajmowaniu się hobby, a także miłości. Szukaj okazji do zabłyśnięcia, nie bądź zbyt skromny, odważnie proś o to, co ci się należy. Zrównoważ w diecie białko i węglowodany, nie przesadzaj z tuczącym deserem.
Aspekty planet: 9.23 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 12.59 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

4.01.2019, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 19.54)
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Lepiej unikać gorących dyskusji, bo ktoś może wycofać się z wcześniejszych ustaleń. Rób ćwiczenia wytrzymałościowe, ćwicz jogę lub aerobik. Świetny dzień na wizytę u lekarza, w aptece lub u dietetyka. Zacznij zdrowiej się odżywiać.
Aspekty planet: 6.12 trygon Merkurego z Uranem, 17.09 trygon Księżyca z Uranem, 18.41 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 20.56 sekstyl Słońca z Neptunem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i  rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

5.01.2019, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów sąsiedzkich i rodzinnych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje, a poczujesz, że organizm wraca do równowagi. Zadbaj o włosy.
Aspekty planet: 1.05 kwadratura Księżyca z Marsem, 4.39 Merkury wkracza do znaku Koziorożca, 19.32 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że nie będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Czas zakończyć to, co męczące i trochę odpocząć. Dziewiątka pozwala z spojrzeć na trudne sprawy z dystansu i odciąć się od negatywnych emocji.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

6.01.2019, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca w znaku Koziorożca sprawi, że za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać. Wybierz się na wystawę, czytaj inspirujące książki, spotykaj się z przyjaciółmi i nie martw się niczym na zapas. Warto zająć się  rodzinnymi sprawami, swoim hobby lub odpocząć. Regeneruj siły, nie wykonuj zbyt forsownych ćwiczeń, bo łatwo dziś o przeziębienie.
Aspekty planet: 00.00 sekstyla z Księżyca z Neptunem, 2.28 koniunkcja Słońca z Księżycem, 13.11 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 21.26 Uran wychodzi z retrogradacji.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki zapewni nam sympatyczną niedzielę. We wszystkim, czego się podejmiemy, będziemy szukać przede wszystkim rozrywki. Zajmij się sztuką, idź na randkę lub do kina.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

Pozycje planet na dni 24.12.2018-6.01.2019:
Słońce 02 o 06´ – 16 o 22´ Koziorożca
Księżyc 19 o 28´ Raka – 26 o 38´ Koziorożca
Merkury 12 o 34′ Strzelca – 02 o 46′ Koziorożca
Wenus 15 o 56′ – 29 o 31′ Skorpiona
Mars 24 o 35´ Ryb – 03 o 58´ Barana
Jowisz 10 o 04′ – 13 o 00′ Strzelca
Saturn 10 o 26´ – 12 o 05´ Koziorożca
Uran 28 o 41´ – 28 o 36´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 o 56′ – 14 o 12′ Ryb
Pluton 20 o 20′ – 20 o 46′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.12 od g. 23.53 do 31.12 do g. 2.22.
1.01 od g. 23.27 do 2.01 do g. 10.00.
4.01 od g. 18.43 do g. 19.56.

Udanego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku!

Horoskop tygodniowy 24-30.12.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Świąteczne spotkania z rodziną będą bardzo udane. Możesz sporo zyskać, jeśli będziesz uprzejmy i otwarty na to, co proponują twoi bliscy. Razem uda się zrobić więcej. Wybaczaj, a zyskasz silne wsparcie krewnych.

We wtorek 25.12 kwadratura Merkurego z Neptunem nastawi nas refleksyjnie i leniwie do życia, święta przy muzyce będą wyjątkowe.

W piątek 28.12 sekstyl Wenus z Plutonem pomoże samotnym znaleźć idealną połówkę. Warto kierować się sercem i intuicją. Niektórzy wcześniej rozpoczną świętowanie sylwestra.

Horoskop tygodniowy

24.12.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 17.58)
Księżyc pomoże ci w zakupach, gotowaniu i ustawianiu choinki. Rodzina będzie rozgadana, ale wesoła. Odkryjesz nowe powody do radości, znajdziesz ukryty sens ważnych wydarzeń. Zamiast ciągle stać w kuchni, znajdź czas na zabawę i miłość. Tegoroczna Wigilia sprzyja odnawianiu ważnych relacji. Księżyc sprzyja wspaniałej, świątecznej atmosferze.
Aspekty planet: 02.22 opozycja Księżyca z Plutonem, 09.36 trygon Księżyca z Marsem, 15.50 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się spędzić Wigilię bez kłótni i podejrzeń. To dobry dzień, aby się z kimś pogodzić.

Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dzisiaj możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.

25.12.2018, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Czeka nas udane Boże Narodzenie, które sprzyja długiemu biesiadowaniu. Księżyc w znaku Lwa sprawi, że rodzina będzie zgodna i nawet najbardziej zrzędliwe osoby tym razem będą miłe dla innych. Śpiewaj kolędy, ciesz się obecnością bliskich i niczym się nie martw. Warto też wybrać się na spacer. Podróże bliskie i dalekie będą bezpieczne i udane.
Aspekty planet: 01.31 kwadratura Merkurego z Neptunem, 10.44 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.05 trygon Księżyca z Merkurym, 22.36 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do świętowania, a także zajmowania się sztuką czy hobby. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie porozmawiamy z bliskimi, którzy mają inspirujące pomysły.

Karta dnia: IV Cesarz
Uporządkujesz rodzinne sprawy, pomożesz znajomym i znajdziesz czas na swoje hobby. Będziesz w te Święta świetnie zorganizowany.

26.12.2018, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 18.49)
Będziemy życzliwi i otwarci na cudze potrzeby. Boże Narodzenie sprzyja miłej atmosferze, pomoże rzeczowo dyskutować o wspólnych sprawach. Wieczór wypełni nam familijna rozrywka i długie rozmowy. Zapraszaj gości, omawiaj wspólne plany, ciesz się Świętami. Księżyc sprzyja ciekawym dyskusjom i udanym podróżom. Nie przejadaj się, pij zioła na trawienie.
Aspekty planet: 16.36 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie przyjemności.

27.12.2018, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Bądź odpowiedzialny i licz się ze słowami. Ktoś rozliczy cię z obietnic, komuś będziesz musiał pomóc. Nie ulegaj zachciankom i nie ufaj osobom, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes. Uważaj na złodziei i kieszonkowców w środkach komunikacji. Dobry dzień na depilację i oczyszczanie skóry. Wieczorem czeka cię ciekawe spotkanie.
Aspekty planet: 03.33 trygon Księżyca ze Słońcem, 12.48 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 12.51 trygon Księżyca z Saturnem, 18.08 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zachwytu i entuzjazmu, udanych imprez i szczęśliwych podróży. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

28.12.2018, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 21.22)
Bądź świetnie zorganizowany, a rodzina nie będzie się skarżyć. Pewne obowiązki nie pozwolą ci na spędzanie z bliskimi czasu, ale na szczęście po świętach każdy będzie potrzebował czasu dla siebie. Unikaj jednoznacznych deklaracji i obietnic.  Randka ze znajomym sprzed lat może okazać się przygodą twojego życia.
Aspekty planet: 01.03 kwadratura Księżyca z Merkurym, 03.51 sekstyl Księżyca z Wenus, 05.04 trygon Księżyca z Plutonem, 17.26 opozycja Księżyca z Marsem, 22.30 Wenus w sekstylu z Plutonem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na zakupy i domowe porządki.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

29.12.2018, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Ludzie będą zwracać uwagę na wygląd i oznaki prestiżu. Zadbaj o swoją urodę, wybierz się do fryzjera. Dobry czas na zakupy sylwestrowych kreacji i robienie pięknych dekoracji. Księżyc sprawi, że będziemy niezwykle kreatywni i pomysłowi. Zabierz się za poświąteczne porządki, szybko pójdzie pranie i prasowanie.
Aspekty planet: 10.34 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 16.41 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.59 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

30.12.2018, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc sprzyja domowym porządkom i podróżom. Wszystko uda się zrobić szybko i sprawnie, rodzina nie będzie narzekać. Możesz piec ciasta, pasztety i suflety. Jednak nie poświęcaj się dla innych! Pamiętaj, aby po pracy zadbać o urodę. W sklepach unikaj zakupów ubrań lub kosmetyków, bo możesz tanio kupić coś, z czego nie będziesz zadowolony.
Aspekty planet: 09.22 kwadratura Księżyca z Plutonem, 11.13 sekstyl Księżyca z Merkurym, 23.53 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki zachęci nad do pracy, zapewni dobry czas do interesów i transakcji finansowych. Zrób porządek, żeby w Nowy Rok wejść bez długów i innych zobowiązań.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Poczujesz się doceniony i podziwiany, jeśli tylko wyjedziesz do ludzi, pokażesz się i zaczniesz chwalić swoimi osiągnięciami. Zasłużyłeś na urlop lub krótki wyjazd.

Pozycje planet na dni 24.12.2018-6.01.2019:
Słońce 02 º 06´ – 16 º 22´ Koziorożca
Księżyc 19 º 28´ Raka – 26 º 38´ Koziorożca
Merkury 12 º 34′ Strzelca – 02 º 46′ Koziorożca
Wenus 15 º 56′ – 29 º 31′ Skorpiona
Mars 24 º 35´ Ryb – 03 º 58´ Barana
Jowisz 10 º 04′ – 13 º 00′ Strzelca
Saturn 10 º 26´ – 12 º 05´ Koziorożca
Uran 28 º 41´ – 28 º 36´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 º 56′ – 14 º 12′ Ryb
Pluton 20 º 20′ – 20 º 46′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
24.12 od g. 15.50 do g. 17.58.
26.12 od g. 16.36 do g. 18.49.
28.12 od g. 17.26 do g. 21.22.
30.12 od g. 23.53 do 31.12 do g. 2.22.

Wesołych Świąt!

Horoskop tygodniowy 17-23.12.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja podróżom i spotkaniom. Od piątku Słońce przebywać będzie w znaku Koziorożca, co sprzyja porządkom, robieniu planów i skupieniu na najważniejszych sprawach.  Koniec tygodnia będzie intensywny za sprawą pełni Księżyca w znaku Raka.

W czwartek 20.12 trygon Słońca z Uranem doda nam energii i zapewni sukces w dziedzinach związanych z techniką i nowoczesnymi mediami. Warto wysyłać listy i e-maile, bo jest szansa, że szybciej dotrą do adresatów.

W piątek 21.12 Słońce wkracza do znaku Koziorożca i zacznie sprzyjać wyjaśnianiu spraw księgowych oraz robieniu rachunków. Odkryjesz dobre wyjście z różnych kłopotów. Masz szansę przekonać kogoś ważnego do spraw, na których ci zależy. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem radzi, abyś uważnie liczył odsetki, zwracał uwagę na dopiski w umowach. Merkury pomoże ci znaleźć nowe źródła zarobku lub dostaną ciekawą zawodową propozycję. Trygon Wenus z Neptunem pozwoli nam zdobyć czyjeś względy, obłaskawić naburmuszone lub nieprzychylne nam osoby lub dobrze się bawić w sprawdzonym towarzystwie.

W sobotę 22.12 pełnia Księżyca w znaku Raka skłoni nas do poważnych przemyśleń i ważnych decyzji. Traktujmy serio innych członków rodziny, podtrzymajmy na duchu tych, którzy mają gorszy dzień czy nawet chandrę. Pracowitych czeka duża nagroda.

Horoskop tygodniowy

17.12.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Jeśli będziesz dobrze zorganizowany, zdobędziesz silniejszą pozycję i zaczniesz pracować na przyszłe zyski. Księżyc w Baranie zapowiada odwołanie spotkania lub zwłokę w realizacji niektórych partnerskich planów. Nie martw się tym jednak, bo już w niedługo uda się nadrobić miłosne zaległości. Wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe i na wzmacnianie siły.
Aspekty planet: 07.57 sekstyl Marsa z Plutonem, 16.20 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

18.12.2018, wtorek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 10.37)
Księżyc sprawi, że pomogą ci ludzie, na których zawsze mogłeś liczyć. Warto składać podania o pracę, jeśli szukasz czegoś nowego. W sprawach finansowych wrócisz do równowagi dzięki wsparciu pewnej przychylnej ci osoby. Czytaj dokładnie oferty banków, szczegóły umowy, nie podejmuj decyzji o swoim majątku pod wpływem chwili.
Aspekty planet: 03.27 trygon Księżyca ze Słońcem, 08.21 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

19.12.2018, środa
Księżyc w znaku Byka
Czekają cię miłe spotkania w większym gronie. Ktoś przedstawi cię osobie, która wpłynie pozytywnie na twoją karierę i sytuację finansową. Ludzie będą cię chętniej słuchać, zdobędziesz nowych sojuszników. Samotni mają szansę poznać kogoś ciekawego dzięki pośrednictwu rodziny. Zadbaj o posiłek bogaty w witaminy. Masaż pomoże ci pozbyć się stresu.
Aspekty planet: 04.27 trygon Księżyca z Saturnem, 07.53 opozycja Księżyca z Wenus, 11.33 sekstyl Księżyca z Neptunem, 22.40 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem.

20.12.2018, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 15.34)
Spodziewaj się wielu zadań, które wymagają sprytu i użycia siły przekonywania. Będziesz mądrzejszy nawet do szefa. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić. Od ciebie będzie zależeć powodzenie pewnej trudnej sprawy, możesz się więc w końcu wykazać. Przedświąteczne spotkania w pracy czy z  przyjaciółmi upłyną w miłej atmosferze.
Aspekty planet: 01.41 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.21 trygon Słońca z Uranem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele.

21.12.2018, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Poczujemy, że Święta coraz bliżej, obowiązków coraz więcej, a czasu mamy coraz mniej! Może być nerwowo, ale szybko uporamy się obowiązkami. Póki jeszcze czas, wybierz się do kosmetyczki, a w Święta będziesz wyglądać olśniewająco! To bardzo dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe, a w pracy szukać pomocników i sojuszników. Umyj okna, zadbaj o samochód i rower, zrób wielkie pranie.
Aspekty planet: 06.41 opozycja Księżyca z Merkurym, 07.35 opozycja Księżyca z Jowiszem, 14.58 kwadratura Księżyca z Neptunem, 18.11 trygon Wenus z Neptunem, 18.36 koniunkcja Merkurego z Jowiszem, 23.22 Słońce wkracza do znaku Koziorożca.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

22.12.2018, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 17.27)
Zerwij kontakty z kimś, kto cię niszczy i nie życzy ci dobrze. Wprowadź w życie radykalne zmiany i nie idź na kompromis. Pełnia Księżyca sprawi, że teraz masz szansę na pozytywne zmiany. W twoim związku wydarzy się coś ważnego, nie przegap tego! Samotni mają szansę na wyjątkowe uczucie. Nawadniaj organizm i unikaj za dużej ilości mięsa. Szybko wyleczysz przeziębienie.
Aspekty planet: 10.17 opozycja Księżyca z Saturnem, 16.02 trygon Księżyca z Neptunem, 18.55 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

23.12.2018, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Rano idź na zakupy, a łatwo znajdziesz ładne prezenty. Możesz też sam zrobić upominki dla bliskich. Zajmij się kulturą, wyjdź do kina lub teatru, poświęć czas na swoje hobby lub zajmij się pielęgnowaniem urody. Imprezy i randki będą dzisiaj wesołe i udane. Także w kuchni uda się szybko zrobić wszystkie ważne prace, możesz testować nowe przepisy przed świętami.
Aspekty planet: 10.17 opozycja Księżyca z Saturnem, 16.02 trygon Księżyca z Neptunem, 18.55 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi. Dobry dzień, aby zaplanować świąteczne wyjazdy.

Karta dnia: IV Cesarz
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 24 º 58´ Strzelca – 02 º 06´ Koziorożca
Księżyc 12 º 01´ Barana – 19 º 28´ Raka
Merkury 03 º 53′ – 12 º 34′ Strzelca
Wenus 09 º 54′ – 15 º 56′ Skorpiona
Mars 19 º 55´ – 24 º 35´ Ryb
Jowisz 08 º 33′ – 10 º 04′ Strzelca
Saturn 09 º 37´ – 10 º 26´ Koziorożca
Uran 28 º 47´ – 28 º 41´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 º 50′ – 13 º 56′ Ryb
Pluton 20 º 06′ – 20 º 20′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.12 od g. 08.21 do g. 10.37.
20.12 od g. 01.41 do g. 15.34.
22.12 od g. 15.20 do g. 17.27.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 10-16.12.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Bądźmy otwarci na ludzi, zbierajmy informacje i nie przegapmy ważnego spotkania, bo od niego może zależeć nasza zawodowa lub finansowa przyszłość. Planety w tym tygodniu sprzyjają podróżom i opracowywaniu planów na przyszłość.

W czwartek 13.12 Merkury wchodzi do znaku Strzelca i dostarczy nam wielu ekscytujących wiadomości. Warto zadzwonić do dalszych krewnych i przyjaciół, dowiadywać się, co słychać, bo niektóre fakty mogą być bezcenne.

W niedzielę 16.12 sekstyl Wenus z Saturnem. Nie podejmuj pochopnych decyzji, spokojnie rób swoje. Szkoda byłoby coś stracić stracić przez nerwy i zaniedbania. Liczy się dzisiaj przede wszystkim umiejętność wyciągania wniosków z cudzych błędów.

Horoskop tygodniowy

10.12.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Ważny dzień, nie rezygnuj więc łatwo ze swoich planów, nawet jeśli będzie trochę pod górkę. Księżyc w znaku Koziorożca sprawi, że możemy być rozliczani z tego, co obiecaliśmy i będziemy musieli dać sobie radę mimo ograniczonych środków. Dzień sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego i szukaniu nowej pracy.
Aspekty planet: 04.20 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 21.38 sekstyl Księżyca z Merkurym, 22.26 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

11.12.2018, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 00.39)
Warto zacząć rozsądnie dbać o kondycję i porzucić niezdrową dietę. Planety sprzyjają szczególnie osobom, które planują kuracje odchudzające i upiększające. Wieczorem możesz być podatny na kontuzje i stłuczenia, bo będziesz chciał wygrać za wszelką cenę. Nie daj więc ponieść się nerwom, a zakończysz dzień zadowolony z siebie.
Aspekty planet: 12.00 kwadratura Księżyca z Wenus, 15.33 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

12.12.2018, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz w dobrej formie, choć Księżyc w Wodniku nie sprzyja ryzykownemu wysiłkowi fizycznemu. Bądź ostrożny, bo siedzenie w przeciągu może skończyć się przeziębieniem. Wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu, zapisz się na taniec, basen lub inną łagodną formę ruchu. Graj w totka, umawiaj się na spotkania o pracę, pozwól szczęściu zapukać do twoich drzwi.
Aspekty planet: 18.36 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem.

13.12.2018, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 13.39)
Będziesz skupiać uwagę otoczenia. Masz szansę na sukces w dziedzinach, które wymagają ryzyka i szczęścia. Ktoś z twojego otoczenia potrzebuje pomocy, której tylko ty możesz udzielić. Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni czy namiętnego romansu. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 00.42 Merkury wkracza do znaku Strzelca, 11.19 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.38 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele.

14.12.2018, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Kwadra Księżyca w znaku Ryb nastroi cię refleksyjnie do życia. Puste rozrywki i wydawanie pieniędzy na zbytki nie będą cię bawić. Wprowadź w swoje życie więcej porządku i oszczędzaj, a szybko zobaczysz efekty. Pojawi się okazja na nisko oprocentowany kredyt. Nie zostawiaj telefonu lub hasła do swojej poczty osobom, do których nie masz zaufania.
Aspekty planet: 05.09 trygon Księżyca z Wenus, 05.43 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 08.31 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.34 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym podróżom. Dobry dzień na aktywny wypoczynek i zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać krocie na ubrania i dodatki. Nie zaufaj drugi raz osobie, która cię kiedyś oszukała.

15.12.2018, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Ktoś z twojego bliskiego otoczenia może tak cię zdenerwować lub zawieść, że twoje sprawy staną pod wielkim znakiem zapytania. Szybko reaguj i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Nie pożyczaj dziś pieniędzy, bo długo będziesz czekać na zwrot pożyczki. Unikaj zabiegów kosmetycznych i medycznych, bo możliwe są pomyłki i błędy.
Aspekty planet: 03.18 koniunkcja Księżyca z Marsem, 06.04 sekstyl Księżyca z Plutonem, 12.49 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: XX Sąd
Chętnie pobędziesz dziś wśród ludzi. Sobota sprzyja zawieraniu nowych znajomości, ale nie przejmuj się zbytnio cudzymi opiniami.

16.12.2018, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 1.43)
Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Księżyc sprzyja gruntownym  porządkom i aktywnemu wypoczynkowi z rodziną. Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.
Aspekty planet: 07.47 trygon Księżyca z Merkurym, 15.26 sekstyl Wenus z Saturnem, 18.12 trygon Księżyca z Jowiszem, 20.20 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki, a także sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: VII Rydwan
Postaraj się jednak nie chwalić swoimi znajomościami i nie ulegaj prośbom, które zagrażają twoim interesom i rodzinnej pozycji.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 17 º 51´ – 24 º 58´ Strzelca
Księżyc 18 º 14´ Koziorożca – 12 º 01´ Barana
Merkury 28 º 03′ Skorpiona – 03 º 53′ Strzelca
Wenus 04 º 34′ – 09 º 54′ Skorpiona
Mars 15 º 19´ – 19 º 55´ Ryb
Jowisz 07 º 00′ – 08 º 33′ Strzelca
Saturn 08 º 49´ – 09 º 37´ Koziorożca
Uran 28 º 56´ – 28 º 47´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 º 45′ – 13 º 50′ Ryb
Pluton 19 º 54′ – 20 º 06′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
10.12 od g. 22.26 do 11.12 do g. 00.39.
13.12 od g. 11.19 do g. 13.39.
15.12 od g. 12.49 do 16.12 do g. 01.43.

Udanego tygodnia!