Miesięczne archiwum: Styczeń 2019

Horoskop tygodniowy 28.01-3.02.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w znaku Wodnika sprzyja dalekim wyjazdom, znajdowaniu nowego hobby i zacieśnianiu relacji z przyjaciółmi. Bądź niezależny w swoich sądach, nie idź na kompromis w ważnych dla siebie sprawach. Księżyc zmierza do nowiu, więc go ubywa. Pozbywajmy się zbędnych rzeczy i spraw w naszym życiu, znajdźmy czas na odpoczynek w gronie bliskich i przyjaciół, zabierzmy się za poprawę formy i zdrowia.

W środę 30.01 koniunkcja Merkurego ze Słońcem sprzyja podpisywaniu umów, nawiązywaniu ważnych znajomości, szukaniu pracy i dogadywaniu się z ludźmi. Pomaga też tym, którzy są w podróży lub zdają egzaminy.

W czwartek 31.01 sekstyl Saturna z Neptunem zapewni nam dużo energii i chęć do zmian, Warto zaczynać nowe sprawy, porzucać nałogi, zmieniać dietę na zdrowszą i rozpocząć ćwiczenia, dzięki którym wiosną będziemy wyglądać olśniewająco.

W sobotę 2.02 kwadratura Marsa z Plutonem doda nam sił, ale i nastawi ludzi bojowo i konfrontacyjnie do świata. Warto zaplanować więcej ruchu i wysiłku fizycznego, żeby rozładować napięcie. Dobry dzień na wielkie porządki.

W niedzielę 3.02 sekstyl Merkurego z Jowiszem sprzyja nauce, zdobywaniu ważnych informacji i nowych umiejętności. Warto spotykać się z ludźmi i załatwiać rodzinne sprawy, bo wszyscy będą chętni do rozmowy. Trygon Wenus z Uranem zapewni nam powodzenie w sprawach finansowych i dobrą rękę do interesów czy znajdywania pieniędzy na realizację naszych planów. Proś, a będzie ci dane! Wieczorem Wenus wchodzi do znaku Koziorożca i pomoże nam zreformować nasze domowe finanse. Warto przejrzeć domowe rachunki, zaplanować wydatki na luty, a także pomyśleć o oszczędzaniu.

Horoskop_tygodniowy

28.01.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc sprzyja spotkaniom, robieniu ważnych przelewów, braniu kredytu i podpisywaniu korzystnych umów. Spotykaj się z ważnymi osobami, zmieniaj strategię działania, porządkuj dokumenty, faktury i sprawy księgowe, a szybko się ze wszystkim uporasz. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych i prania, bo rzeczy będą długo schły. Warto nawodnić organizm. Pamiętaj o kremie do twarzy chroniącym przed mrozem.
Aspekty planet: 10.46 sekstyl Księżyca z Saturnem, 11.13 trygon Księżyca z Neptunem, 23.38 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na zakupy, narady, spotkania z przyjaciółmi.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

29.01.2019, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 15.32)
Księżyc w Skorpionie pozwoli nam lepiej zrozumieć potrzeby swoje i innych. To dobry czas na porządki, wysyłanie wiadomości i przekazywanie ich w oficjalny sposób. Duża szansa na pozytywny rozwój finansowych i majątkowych spraw. Unikajmy podejmowania decyzji pod wpływem skrajnych emocji i wzruszeń, bo trudno będzie się zdobyć na obiektywną ocenę sytuacji.
Aspekty planet: brak dużych aspektów.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

30.01.2019, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Koniunkcja Merkurego ze Słońcem sprzyja podróżom, realizowaniu marzeń, spotkaniom towarzyskim i nauce. Bądźmy jednak ostrożni podczas transakcji finansowych, podpisywaniu umów czy na ważnych spotkaniach, bo dziś łatwo o przejęzyczenie czy pomyłkę. Organizm domaga się więcej białka. Zadbaj o relaks stóp i łydek, unikaj niewygodnych butów, zwiększ aktywność fizyczną.
Aspekty planet: 3.51 koniunkcja Słońca z Merkurym, 11.03 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 11.31 sekstyl Księżyca z Merkurym, 20.06 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

31.01.2019, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc doda nam sił i animuszu. Chętnie podejmiemy się ambitnych zadań. Ludzie będą aktywni, ale i niespokojni. Warto rozpoczynać ważne sprawy, walczyć o swoje, nie zostawać w tyle. Będzie nerwowo, ale nasze działania mogą przynieść natychmiastowy skutek. Bądźmy przygotowani na to, że inni wiele będą od nas chcieli. Sekstyl Saturna z Neptunem  ostrzega przed rozrzutnością oraz inwestycjami pod wpływem chwili.
Aspekty planet: 1.23 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 6.49 trygon Księżyca z Marsem, 15.14 sekstyl Saturna z Neptunem, 18.34 koniunkcja Księżyca z Wenus, 23.32 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki przypomni ci finansowych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko postaraj się uporządkować to, na co masz realny wpływ.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

1.02.2019, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 1.46)
Księżyc w Koziorożcu pomoże nam uporządkować urzędowe i oficjalne sprawy. Warto zabiegać o pomoc i dofinansowanie. Unikaj podpisywania umów, ważnych spotkań czy deklaracji. Podczas zakupów dobrze skalkuluj koszty, żeby nie wydać za dużo. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne, oczyszczanie, medytację i rozpoczynanie diety.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na zakupy i domowe porządki.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

2.02.2019, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Przeprowadź poważną rozmowę, rozładuj negatywne napięcie. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Kwadratura Marsa z Plutonem doda ci sił. Odkurzaj, wietrz pościel, pal kadzidła. Jedz dobre masło i oliwę. Trygon Wenus z Uranem może wprowadzić element zaskoczenia nawet tam, gdzie wszystko masz pod kontrolą.
Aspekty planet: 4.19 kwadratura Marsa z Plutonem, 7.41 sekstyl Księżyca z Neptunem, 7.56 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 21.13 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 22.12 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

3.02.2019, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 14.02)
Możesz mieć wrażenie, że brakuje ci niezbędnej energii. Nie przejmuj się, ale nie zapadaj w zimowy sen i dbaj o ruch, nawet jeśli będzie to krótki spacer. Unikaj jednak skrajnych diet, nie stosuj głodówki, bo twój organizm potrzebować będzie stałej porcji energii. Sekstyl Merkurego z Jowiszem sprzyja towarzyskim spotkaniom. Wenus wkracza do znaku Koziorożca i pomoże ci znaleźć oszczędności i zabezpieczyć się finansowo.
Aspekty planet: 00.41 trygon Wenus z Uranem, 11.52 kwadratura Księżyca z Uranem, 22.54 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 23.29 Wenus wchodzi do znaku Koziorożca.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i  rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycje planet:
Słońce 07 º 45´ – 14 º 51´ Wodnika
Księżyc 09 º 12´ Skorpiona – 05 º 24´ Wodnika
Merkury 06 º 17′ – 18 º 25′ Wodnika
Wenus 22 º 09′ Strzelca – 00 º 04′ Koziorożca
Mars 18 º 11´ – 22 º 56´ Barana
Jowisz 17 º 04′ – 18 º 17′ Strzelca
Saturn 14 º 31´ – 15 º 17´ Koziorożca
Uran 28 º 48´ – 28 º 57´ Barana
Neptun 14 º 48′ – 15 º 02′ Ryb
Pluton 21 º 30′ – 21 º 43′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
28.01 od g. 23.38 do 29.01 do g. 15.32.
31.01 od g. 23.32 do 1.02 do g. 01.46.
3.02 od g. 11.52 do g. 14.02.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 21-27.01.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 21.01 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca postawi przed nami poważne zadania do wykonania. Możliwy jest chaos informacyjny, silne emocje i zmiany, które mogą wpłynąć na nasze plany, dlatego lepiej być cierpliwym i spokojnie robić swoje. Kwadratura Marsa z Saturnem przypomni nam o obowiązkach i ważnych sprawach do załatwienia, których nie należy odkładać na później. Dzień sprzyja osobom pracowitym i wytrwałym.

We wtorek 22.01 koniunkcja Wenus z Jowiszem zachęca do ranek i luksusowych zakupów. Dzień sprawom finansowym i dogadywaniu się z bankami. Miłosne sprawy teraz łatwiej będzie wyjaśnić i zobaczyć w innym świetle.

W środę 23.01 kwadratura Merkurego z Uranem sprawi, że będziemy bardzo silnie reagować na zmiany nastrojów ludzi, którzy są wokół nas. Intuicja podpowie nam, jak ochronić siebie i bliskich przed nieżyczliwymi ludźmi i trudnymi życiowymi sytuacjami.

W czwartek 24.01 Merkury wkracza do znaku Wodnika i przyniesie nam ciekawe wiadomości. Przypadkowe spotkanie może wpłynąć na nasze życie. W podróży szybko dotrzemy do celu i zrealizujemy swoje plany.

W piątek 25.01 trygon Marsa z Jowiszem sprzyja zarówno tym, którzy szukają pracy i stabilności finansowej, jak i tym, którzy chcą stworzyć satysfakcjonujący związek. Warto umówić się na spotkanie lub zadzwonić do kogoś, kto jest nam bliski lub nam się podoba.

Horoskop_tygodniowy

21.01.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 5.45)
Czeka nas bardzo dynamiczny dzień. Pełnia i zaćmienie Księżyca w znaku Lwa sprawią, że ludzie będą się spieszyć i częściej denerwować. Możemy spodziewać się ważnych wiadomości, znaczących wydarzeń i przyspieszenia. Bądźmy przygotowani na zmiany, aktywnie uczestniczmy w wydarzeniach i nie bądźmy kłótliwi, a sprawy potoczą się w dobrym kierunku i obrócą się na naszą korzyść. Kwadratura Marsa z Saturnem ostrzega przed lenistwem. Kwadratura Wenus z Neptunem sprzyja zakochanym i poszukującym miłości.
Aspekty planet: 2.49 kwadratura Księżyca z Uranem, 5.14 kwadratura Wenus z Neptunem, 6.15 opozycja Księżyca i Słońca, 12.47 kwadratura Marsa z Saturnem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

22.01.2019, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Koniunkcja Wenus z Jowiszem zapewni powodzenie w sprawach zawodowych. Warto składać podanie o pracę, ubiegać się o awans, szukać promocji i oszczędności. Dzień sprzyja robieniu finansowych planów, wysyłaniu CV i spotykaniu się z ludźmi, którzy mogą nam pomóc załatwić pilne sprawy. Organizm potrzebuje więcej białka. Dobry czas na rekreację, sport, wielkie porządki.
Aspekty planet: 3.19 trygon Księżyca z Marsem, 5.43 trygon Księżyca z Wenus, 6.11 trygon Księżyca z Jowiszem, 13.25 koniunkcja Wenus z Jowiszem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki ożywi nasze emocje. Staniemy się bardziej niż zwykle dociekliwi, a nawet zazdrośni o ukochaną osobę. Lepiej nie rozmawiać z kimś, kto ma zupełnie inne poglądy, bo szkoda czasu na kłótnie.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

23.01.2019, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 4.21)
Kwadratura Merkurego z Uranem pomoże ci znaleźć nowe ciekawe oferty pracy i zainteresować swoimi pomysłami osoby decyzyjne. Wyruszaj w podróż, zapisuj się na kursy, studia i szkolenia, wysyłaj ważne maile i listy, a szybko dostaniesz odpowiedź. Księżyc pomoże ci znaleźć korzystne oferty zimowych wyjazdów, poluj na tanie bilety.
Aspekty planet: 2.19 trygon Księżyca z Uranem, 12.13 kwadratura Merkurego z Uranem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

24.01.2019, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Merkury wkracza do znaku Wodnika i skieruje naszą uwagę na sprawy przyjaciół i najbliższego otoczenia. Wyjazdy w dalekie kraje i zimowy odpoczynek będą wyjątkowo udane. Kwadratura Jowisza z Neptunem ostrzega przed pochopnymi decyzjami zawodowymi i finansowymi. Dobry dzień na spotkanie z przyjaciółmi i lekturę. Organizm potrzebuje więcej mikroelementów i warzyw korzennych.
Aspekty planet: 2.56 trygon Księżyca z Saturnem, 3.54 opozycja Księżyca z Neptunem, 6.40 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 6.49 Merkury wkracza do znaku Wodnika, 9.27 kwadratura Księżyca z Wenus, 14.50 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

25.01.2019, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 5.02)
Zadbaj o odpowiednią ilość snu, bo zimowe chłody mogą ci zagrażać bardziej niż zwykle. Możesz doszukiwać się objawów różnych chorób i być niezadowolony ze swojego wyglądu. W razie wątpliwości wybierz się do lekarza, nie kuruj się tylko domowymi sposobami i ziołowymi specyfikami. Trygon Marsa z Jowiszem pomoże ci szybko załatwić trudną sprawę.
Aspekty planet: 7.55 trygon Księżyca z Merkurym, 13.48 trygon Księżyca ze Słońcem, 18.53 trygon Marsa z Jowiszem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

26.01.2019, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc w znaku Wagi wprowadzi spokojną aurę. Warto zadbać o komfort swój i bliskich, zorganizować rozrywkę i po prostu miło spędzić czas. Unikaj niepotrzebnej krytyki, jeśli nie chcesz kogoś do siebie zrazić. Wieczorem dobry czas dla towarzyskich spotkań, upiększania domu, zakupów i randek. Organizm potrzebuje więcej surowych warzyw i zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 5.10 kwadratura Księżyca z Saturnem, 9.23 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 9.55 opozycja Księżyca z Marsem, 16.02 sekstyl Księżyca z Wenus, 17.30 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: XI Siła
Bądź aktywny, zacznij ćwiczyć, nowy rok sprzyja zmianie diety na zdrowszą i realizowaniu nowych planów. Zmiana otoczenia nawet na krótko dobrze ci zrobi.

27.01.2019, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 8.30)
Warto spotykać się z ludźmi, zabiegać o pomoc i wsparcie, planować wydatki na remont. Księżyc w Skorpionie zapowiada jednak nerwowe chwile i niepewność w sprawach umów, związków i relacji z ludźmi. Nie ulegajmy skrajnym emocjom, trzymajmy się z góry ustalonego planu. Pij w ciągu dnia dużo ciepłych płynów, najlepiej ziół.
Aspekty planet: 6.20 opozycja Księżyca z Uranem, 18.59 kwadratura Księżyca z Merkurym, 22.10 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Pozycje planet:
Słońce 00 o 37´ – 07 o 45´ Wodnika
Księżyc 27 o 32´ Raka – 09 o 12´ Skorpiona
Merkury 24 o 41′ Koziorożca – 06 o 17′ Wodnika
Wenus 14 o 21′ – 22 o 09′ Strzelca
Mars 13 o 27´ – 18 o 11´ Barana
Jowisz  15 o 47′ – 17 o 04′ Strzelca
Saturn 13 o 43´ – 14 o 31´ Koziorożca
Uran 28 o 41´ – 28 o 48´ Barana
Neptun 14 o 35′ – 14 o 48′ Ryb
Pluton 21 o 16′ – 21 o 30′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.01 od g. 02.49 do g. 04.54.
23.01 od g. 02.19 do g. 04.21.
24.01 do g. 14.50 do 25.01 do g. 05.02.
27.01 od g. 06.20 do g. 08.30.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 14-20.01.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Planety pomogą ci przeżyć prawdziwe emocje i odnowić głębokie przyjaźnie. Nie bój się tego, co nowe, nieznane i inne. Każde doświadczenie bardzo cię wzbogaci, ale nie rozdawaj pieniędzy i pilnuj swoich interesów. W piątek 18.01 trygon Wenus z Marsem sprzyja randkom i flirtom, zaś Merkury w koniunkcji z Plutonem sprzyja zdobywaniu ważnych informacji. W sobotę 19.01 kwadratura Słońca z Uranem może przynieść niespodzianki. W niedzielę 20.01 Słońce przechodzi do znaku Wodnika i zacznie sprzyjać zimowym wyjazdom.

14.01.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 19.31)
Możesz mieć kłopot z pogodzeniem obowiązków z przyjemnościami. Dobry czas na planowanie, stałą współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest życzliwy. Zabierz się do nauki lub załatwiaj sprawy w urzędach, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Upomnij się o dług, odpisuj na ważne pisma i maile, nie spóźniaj się na spotkania.
Aspekty planet: 2.28 kwadratura Księżyca z Plutonem, 7.45 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 14.13 sekstyl Merkurego z Neptunem, 16.55 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

15.01.2019, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Ludzie będą oczekiwać punktualności i dokładności. Ćwicz jogę lub aerobik. Postaraj się rzucić nałogi, zmienić styl życia. Wprowadzaj nowe plany i rozwiązania.
Aspekty planet: 19.50 trygon Księżyca z Saturnem, 22.14 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

16.01.2019, środa
Księżyc w znaku Byka
Będziesz towarzyski, optymistyczny i ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, różne spotkania będą się przeciągać. Po południu poczujesz zmęczenie. Zrób porządki i większe zakupy, wieczorem odpocznij. Unikaj przeciągów, nie chodź w niewygodnych butach, lecz żylaki, zadbaj o skórę nóg i stóp.
Aspekty planet: 2.29 trygon Księżyca z Merkurym, 10.16 trygon Księżyca z Plutonem, 19.33 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

17.01.2019, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 2.00)
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Dzień nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Udadzą się za to wizyty w urzędach i robienie rachunków. Unikaj większych zakupów, możesz gotować i piec ciasta. Poćwicz na rowerku stacjonarnym, na nartach uważaj na kolana.
Aspekty planet: 20.53 opozycja Księżyca z Wenus, 21.31 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

18.01.2019, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc sprawi, że będziemy życzliwi i otwarci na cudze potrzeby. Dobry czas na rodzinne spotkania, zawieranie zgody, rozmawianie o uczuciach i miłości. Ktoś będzie ci życzliwy i będziesz mógł rzeczowo podyskutować o wspólnych sprawach. Wieczór sprzyja wydarzeniom kulturalnym i familijnej rozrywce. Zapraszaj gości, omawiaj wspólne plany, ciesz się życiem.
Aspekty planet: 2.56 kwadratura Księżyca z Neptunem, 4.10 opozycja Księżyca z Jowiszem, 17.49 trygon Wenus z Marsem, 21.03 koniunkcja Merkurego z Plutonem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

19.01.2019, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 4.43)
Dziś ludzie będą zwracać uwagę na wygląd i oznaki prestiżu. Zadbaj o swoją urodę, wybierz się do fryzjera. To dobry dzień na zakupy karnawałowych kreacji i robienie pięknych dekoracji. Czyjaś pomoc sprawi, że będziemy niezwykle kreatywni i pomysłowi. Nie siadaj w przeciągu, wybierz się na basen lub do sauny.
Aspekty planet: 2.30 kwadratura Słońca z Uranem, 2.32 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

20.01.2019, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Słońce wkracza do znaku Wodnika i sprzyja podróżom i towarzyskim spotkaniom. Cały zapał i energię wykorzystaj, aby nadrobić rodzinne zaległości. Pomysły, na jakie wpadniesz przy okazji spotkania z krewnymi przyniosą ci w najbliższym czasie wielką korzyść. Bądź elastyczny i zaakceptuj nieuniknione zmiany. Organizm domaga się więcej unikaj węglowodanów, ale unikaj soli i cukru.
Aspekty planet: 1.27 kwadratura Księżyca z Marsem, 2.48 opozycja Księżyca z Saturnem, 4.19 trygon Księżyca z Neptunem, 9.59 Słońce wkracza do znaku Wodnika, 15.01 opozycja Księżyca z Plutonem, 19.56 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Udanego tygodnia!