Miesięczne archiwum: Luty 2019

Horoskop tygodniowy 25.02-3.03.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Spodziewajmy się natłoku zdarzeń i nieoczekiwanych wiadomości, które mogą zmienić nasze plany. Zostawmy za sobą to, co cię stresuje lub odciąga od rzeczy ważnych.
W piątek 1.03 Wenus wchodzi do znaku Wodnika i zapewni nam dużą porcję rozrywki i okazji do nawiązywania towarzyskich znajomości. Osoby, który szukają swojej idealnej połówki, mogą w tym tygodniu spotkać kogoś, kto jest ideałem.

W czwartek 28.02 sekstyl Słońca z Marsem uruchomi w nas duże pokłady energii. Wiele rzeczy stanie się dla nas proste, jeśli spojrzymy na problemy z zupełnie nowej strony. Warto zmienić schemat działania, bo to zapewni nam sukces.

W piątek 1.03 kwadratura Wenus z Uranem zapewni nam nowe pomysły na zarabianie pieniędzy. Osoby, które grają w gry losowe, mogą dzisiaj liczyć na większą wygraną, wato nadać kupon lotto.

20190225_450

25.02.2019 poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 22.19)
Potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Zajmij się sobą, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. Nie zapominaj o ruchu dla zdrowia, idź na aerobik lub jogę. Wyrzucaj stare rzeczy, przestawiaj meble, walcz ze szkodnikami.
Aspekty planet: 8.17 sekstyl Księżyca z Plutonem, 12.14 trygon Księżyca z Merkurym, 13.13 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zajmowania się nauką, sztuką, hobby. Pomoże pokonać nudę i rutynę. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie spotkamy się z ludźmi, którzy lutyą inspirujące pomysły.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

26.02.2019, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziemy w bardzo dobrych humorach, chętnie zakończymy kłótnie i zapomnimy o problemach. Księżyc doda nam energii i ochoty do robienia porządków, ćwiczeń i zadbania o zdrowie. Łatwo nawiążesz nowe znajomości, udadzą się służbowe spotkania. Nie warto siedzieć w domu lub sprzątać, lepiej aktywnie odpocząć. Nawilżaj skórę, zastosuj maseczkę ujędrniającą.
Aspekty planet: 12.27 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w spokojnym miejscu.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

27.02.2019, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie nam na sucho. Nie zapomnijmy jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na naszą pomoc. Przestrzegajmy regulaminów i przepisów prawa, a nic nie zmąci naszego spokoju. Uda się załatwić wreszcie pewną trudną sprawę. Farbuj i podcinaj włosy, stosuj częściej krem do rąk, zadbaj o kręgosłup. Organizm dobrze przyswaja białko.
Aspekty planet: 4.15 kwadratura Księżyca z Neptunem, 15.32 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zachwytu i entuzjazmu, udanych imprez i szczęśliwych podróży. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

28.02.2019, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 7.48)
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Dobry dzień na porządki w komputerze, a także w książkach i płytach. Warto się reklamować, pisać listy, szukać wiadomości w Internecie. Sekstyl Słońca z Marsem sprzyja sportowej aktywności i zaczynaniu diety.
Aspekty planet: 2.10 kwadratura Księżyca z Merkurym, 3.32 sekstyl Słońca z Marsem, 7.17 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na zakupy i domowe porządki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

1.03.2019, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz dziś spokojny, a nawet trochę nieśmiały. Jednak ci, którzy chcieliby wykorzystać twoją słabość, będą zaskoczeni twoją ostrą reakcją. Swoich spraw i poglądów bronić będziesz z wielkim oddaniem. W razie kłopotów pomoże ci starsza osoba. Wenus zrobi kwadraturę z Uranem i wkroczy do znaku Wodnika, co sprzyja towarzyskim spotkaniom. Zadbaj o zęby, idź do dentysty. Unikaj nadmiaru soli w potrawach i jedz więcej warzyw korzennych.
Aspekty planet: 3.25 trygon Księżyca z Marsem, 4.09 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 13.31 kwadratura Wenus z Uranem, 15.38 sekstyl Księżyca z Neptunem, 17.45 Wenus wkracza do znaku Wodnika, 19.22 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

2.03.2019, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 20.06)
Będziesz niespokojny, a nawet nerwowy. Broń się przed tymi, którzy zagrażają twoim zyskom lub interesom. Po południu staniesz się bardziej wyrozumiały. Wspomnienia i historie o dramatycznych ludzkich losach bardzo cię wzruszą. Może jednak warto komuś dziś pomóc? Księżyc nie sprzyja ryzykownym decyzjom finansowym. Załatw sprawy administracyjne, zrób większe zakupy, zacznij remont. Zadbaj o włosy, zrób piling, usuwaj tatuaże, lecz uszkodzone paznokcie.
Aspekty planet: 4.48 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 17.54 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.47 kwadratura Księżyca z Uranem, 23.02 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki zachęci nad do pracy, zapewni dobry czas do interesów i transakcji finansowych. Dzisiaj wybierz się na zakupy, szukaj korzystnych okazji.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, weekendowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

3.03.2019, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz spragniony dowodów sympatii i uznania. Do nowych i odpowiedzialnych zadań trudno będzie cię przekonać. Czekoladki i kawa to dziś najlepszy prezent, jaki z chęcią przyjmiesz. Wieczorem uważaj na plotki, bo ludzie będą ciekawscy. Dzień sprzyja towarzyskim spotkaniom, randkom, wystąpieniom publicznym i odnowieniu dawnych relacji.
Aspekty planet: 19.53 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomoże zakończyć stare sprawy. Unikaj dzisiaj ryzyka i pośpiechu. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy!

Karta dnia: III Cesarzowa
Niedzielne spotkania i telefony sprawią tobie i bliskim wiele radości. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 06 º 04´ – 13 º 06´ Ryb
Księżyc 18 º 18´ Skorpiona – 14 º 11´ Wodnika
Merkury 23 º 57′ – 29 º 24′ Ryb
Wenus 24 º 27′ Koziorożca – 02 º 44′ Wodnika
Mars 07 º 07´ – 11 º 49´ Byka
Jowisz 21 º 23′ – 22 º 13′ Strzelca
Saturn 17 º 23´ – 18 º 00´ Koziorożca
Uran 29 º 37´ – 29 º 54´ Barana
Neptun 15 º 47′ – 16 º 03′ Ryb
Pluton 22 º 20′ – 22 º 31′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.02 od g. 13.13 do g. 22.19.
28.02 od g. 07.17 do g. 07.48.
2.03 od g. 19.47 do g. 20.06.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 18-24.02.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia Księżyca w trygonie do Marsa pomoże nam uporządkować urzędowe i oficjalne sprawy. Warto zabiegać o pomoc i dofinansowanie, planety sprzyjają spotkaniom, imprezom i rozrywce. Koniunkcja Merkurego z Neptunem ostrzega przed nieporozumieniami w rozmowach i korespondencji.

W poniedziałek 18.02 koniunkcja Wenus z Saturnem przypomni nam, że powinniśmy wypełniać sumiennie swoje obowiązki, podejmować długofalowe zobowiązania i nie traktować z lekceważeniem autorytetów czy osób na wysokich stanowiskach. Sekstyl Słońca z Uranem wpłynie na nasz nastrój. Będziemy roztargnieni i nieostrożni. Uważajmy więc na drodze, ryzyko kłótni i nieporozumień, powinniśmy być bardziej aktywni, energia będzie nas rozpierać.

We wtorek 19.02 Słońce wchodzi do znaku Ryb. Nowe sytuacje i zawieranie znajomości mogą być dla nas mniej atrakcyjne. Potrzebujemy spokoju i dystansu do codziennych problemów. Czas na artystyczne i duchowe aktywności oraz szukanie bratniej duszy. Pełnia Księżyca w znaku Panny. Będziemy bardzo silnie reagować na zmiany nastrojów ludzi, którzy są wokół nas. Intuicja podpowie nam, jak ochronić siebie i bliskich przed nieżyczliwymi ludźmi i trudnymi życiowymi sytuacjami. Koniunkcja Merkurego z Neptunem  wyostrzy naszą psychologiczną intuicję i uruchomi czujność. Łatwo odgadniemy ukryte intencje innych ludzi. Nie porzucaj ważnych spraw, bo sukces jest blisko.

W środę 20.02 sekstyl Merkurego z Saturnem sprawi, że będziemy rozdarci między rodzinnymi obowiązkami i sprawami a towarzyskimi zaproszeniami na weekendowe spotkania i imprezy. Spróbujmy znaleźć kompromis, warto odnowić stare znajomości.

W sobotę 23.02 koniunkcja Wenus z Plutonem i sekstyl Merkurego z Plutonem pomogą ci wpaść na genialne pomysły. Działaj w grupie, znajduj pomocników do ważnych przedsięwzięć, a sprawy ruszą do przodu. Udadzą się podróże i ambitne projekty.

Horoskop tygodniowy

18.02.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc wskazuje na dzień pełen obowiązków i ważnych zdarzeń. Warto planować wydatki i zadania na nowy tydzień, szukać oszczędności i unikać pesymistycznego nastroju. Dzień sprzyja refleksji, medytacji, odpoczynkowi. Sekstyl Słońca z Uranem sprzyja dalekim podróżom. Koniunkcja Wenus z Saturnem podpowiada, że nie jest to dobry czas na zabawę, duże imprezy czy podejmowanie finansowego ryzyka.
Aspekty planet: 8.54 sekstyl Słońca z Uranem, 11.51 koniunkcja Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

19.02.2019, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 15.46)
Dzień przyniesie nam nowe wyzwania, którym bez problemu sprostamy. Słońce wkracza do znaku Ryb, będziemy weseli i towarzyscy. Dziś pełnia Księżyca, warto więc uporać się wreszcie z tym, co wymaga od nas siły i zdecydowania. Jeśli robisz generalny remont, to wyrzucaj stare meble, zmieniaj wystrój.  Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Oszczędzaj nogi, masuj łydki i rób ćwiczenia rozciągające mięśnie. Koniunkcja Merkurego z Neptunem sprzyja romantycznym listom i randkom.
Aspekty planet: 00.03 Słońce wkracza do znaku Ryb, 00.59 trygon Księżyca z Jowiszem, 7.36 koniunkcja Merkurego z Neptunem, 14.50 trygon Księżyca z Uranem, 16.53 opozycja Księżyca ze Słońcem, 21.30 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

20.02.2019, środa
Księżyc w znaku Panny
Czas minie nam szybko, a dzień sprzyja nowym znajomościom. Postanowimy zawalczyć z nudą, wyruszyć do kogoś w odwiedziny albo wybrać do kina lub na wycieczkę. Szukaj nowych zainteresowań, zdobywaj nowe umiejętności i nie pozwól, aby ktokolwiek popsuł ci dzisiaj dobry humor. Domowe prace, obowiązki i cięższe porządki uda się dzisiaj zrobić bardzo szybko i sprawnie. Wykonuj zabiegi wzmacniające naczynka i zadbaj o oczy. Sekstyl Merkurego z Saturnem sprzyja szukaniu pracy.
Aspekty planet: 3.39 sekstyl Merkurego z Saturnem, 16.22 opozycja Księżyca z Neptunem, 18.32 trygon Księżyca z Saturnem, 20.10 opozycja Księżyca z Merkurym, 22.44 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Wyciągaj wnioski z różnych wydarzeń, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

21.02.2019, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 15.17)
Dobry dzień na pracę w domu, gotowanie, urządzanie mieszkania, zapraszanie gości, organizowanie kulturalnych wydarzeń. Czas sprzyja zakupom i ważnym sprawom, które wymagają współpracy z innymi ludźmi. Słuchaj swojej intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i rozwiązuj zagadki. Wieczór sprzyja randkom, bo będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć. Zadbaj o szyję i dekolt, nawilżaj skórę, dobry dzień na wizytę u kosmetyczki.
Aspekty planet: 00.40 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 2.51 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

22.02.2019, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Rano poczujemy przypływ sił, ale potem trudno się będzie skupić na gotowaniu czy domowych obowiązkach. Policz pieniądze, zakładaj konto w banku lub szukaj tanich usług. Zapragniemy wolności, niezależności i dobrej zabawy. Kiedy już uporamy się z pracą, a warto wybrać się na zakupy w odwiedziny do znajomych. Unikaj ciężkich sosów i niezdrowych słodyczy.
Aspekty planet: 19.19 kwadratura Księżyca z Saturnem, 21.39 kwadratura Merkurego z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

23.02.2019, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 16.55)
Dzień sprzyja aktywnemu działaniu, ciekawym wydarzeniom towarzyskim i zdobywaniu nowych informacji. Po pracy warto się ruszyć z domu z wizytą lub do kina. Staniemy się odważni, a to sprzyja nawiązywaniu ciekawych znajomości. Koniunkcja Wenus z Plutonem podgrzeje uczuciową atmosferę. Bardzo dobry dzień na randki i podróże. Księżyc pomoże pokonać nałogi i złe żywieniowe przyzwyczajenia. Wybierz się na zakupy, odwieź sąsiadów, odkurz porządnie i zetrzyj kurze. Dostarcz organizmowi więcej zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 1.55 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 3.46 kwadratura Księżyca z Wenus, 3.51 kwadratura Księżyca z Plutonem, 4.52 koniunkcja Wenus z Plutonem, 16.10 opozycja Księżyca z Uranem, 18.17 sekstyl Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

24.02.2019, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Warto zabrać się za zaległe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zgubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Spróbuj czegoś nowego. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem, ogranicz palenie papierosów. Jedz częściej, ale mniejsze porcje.
Aspekty planet: 1.43 trygon Księżyca ze Słońcem, 4.12 opozycja Księżyca z Marsem, 20.28 trygon Księżyca z Neptunem, 23.20 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 29 º 01´ Wodnika – 06 º 04´ Ryb
Księżyc 05 º 25´ Lwa – 18 º 18´ Skorpiona
Merkury 3 º 26′ – 23 º 57′ Ryb
Wenus 16 º 14′ – 24 º 27′ Koziorożca
Mars 02 º 24´ – 07 º 07´ Byka
Jowisz 20 º 27′ – 21 º 23′ Strzelca
Saturn 16 º 44´ – 17 º 23´ Koziorożca
Uran 29 º 21´ – 29 º 37´ Barana
Neptun 15 º 31′ – 15 º 47′ Ryb
Pluton 22 º 09′ – 22 º 20′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
19.02 od g. 14.50 do g. 15.46.
21.02 od g. 02.51 dog. 15.17.
23.02 od g. 16.10 do g. 16.55.

Udanego tygodnia!