Miesięczne archiwum: Marzec 2019

Horoskop tygodniowy 1-7.04.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu nów w znaku Barana doda nam odwagi w dochodzeniu swoich praw, ale i chętniej będziemy dzielić się wiedzą i naszymi umiejętnościami. Ktoś może chcieć nas sprawdzić, bądźmy więc dobrze przygotowani.

We wtorek 2.04 koniunkcja Merkurego z Neptunem zapewni nam natchnienie, wyostrzy intuicję i pozwoli zobaczyć wiele spraw w innym świetle. Łatwo jednak będzie o pomyłkę, dlatego warto wszystko sprawdzać dwa razy.

W piątek 5.04 nów Księżyca w znaku Barana zapewni nam dużo energii i zadowolenia z młodszych krewnych, dzieci czy sąsiadów warto spotykać się z osobami aktywnymi i przedsiębiorczymi. Ich entuzjazm udzieli się również i nam.

W niedzielę 7.04 sekstyl Merkurego z Saturnem nie sprzyja pustym zabawom, wydawaniu pieniędzy na zbytki i spotkaniom z nieznajomymi osobami. Randka w ciemno może się nie udać.

Horoskop tygodniowy

1.04.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 16.47)
Wycofaj się ze zbyt ambitnych planów. Ogarnie cię beztroski i rozrywkowy nastrój. Wybierz się na dłuższy spacer, zorganizuj niespodziankę dla sympatycznych przyjaciół.
Księżyc pomaga w realizowaniu planów i pomoże ci pokonać nieprzyjazne osoby. Organizm potrzebuje więcej witamin i soli mineralnych. Jedz sałatki i lekkie potrawy, pij ciepłe napoje.
Aspekty planet: 05.01 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 18.43 kwadratura Księżyca z Marsem, 19.29 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

2.04.2019, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Warto się skupić na zawodowych sprawach, bo aura sprzyja koncentracji i rozwiązywaniu problemów finansowych. Gorzej udadzą się randki i towarzyskie spotkania, nie będziemy chętni do zwierzeń. Zrób rachunki, sprzątaj kuchnię, łazienkę i różne zakamarki. Składaj podania o kredyt i dofinansowanie, zadbaj o swoje oszczędności, zakładaj lokatę. Koniunkcja Merkurego z Neptunem sprzyja artystycznemu hobby. Nawilżaj skórę, unikaj inwazyjnych zabiegów i depilacji.
Aspekty planet: 08.31 koniunkcja Księżyca z Wenus, 11.36 koniunkcja Merkurego z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dzień będzie spokojny i udany. Nadrabiaj zaległości, spokojnie pracuj, ale też nabieraj pozytywnej energii. Przy okazji popołudniowej kawy uda się też załatwić kilka finansowych spraw.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

3.04.2019, środa
Księżyc w znaku Ryb
Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Dobry dzień na planowanie wydatków na kolejne miesiące. Unikaj obietnic pod wpływem chwili, bo pewnych słów nie da się łatwo cofnąć. Słuchaj muzyki, inspiruj się historiami znanych ludzi. Skóra łatwo przyswaja dzisiaj maseczki i substancje odżywcze. Jedz dużo węglowodanów, unikaj ostrych potraw.
Aspekty planet: 03.24 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 03.58 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 08.57 sekstyl Księżyca z Saturnem, 15.08 sekstyl Księżyca z Plutonem, 17.35 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

4.04.2019, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 4.56)
Rano uważaj, bo nieostrożne słowo może wywołać małą rodzinną burzę. Zapomnisz o wyrozumiałości i dystansie. Księżyc sprzyja aktywności sportowej i wysiłkowi fizycznemu, uważaj jednak na kontuzje. Ludzie będą ze sobą rywalizować. Uważaj na złodziei i oszustów, ostrożnie jedź na drodze i nie ścigaj się. Zjedz więcej białka w postaci soi, soczewicy lub białego mięsa.
Aspekty planet: 10.15 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski!

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

5.04.2019, piątek
Księżyc w znaku Barana
Nów Księżyca w znaku Barana sprzyja realizacji nowych postanowień i zaczynaniu diety. Zapragniesz dziś mocniejszych wrażeń. Chętnie podejmiesz się załatwiania spraw, które wymagają odwagi i siły. Być może w ten sposób uda ci się pozbyć pewnej niewygodnej znajomości. Bądź nieustępliwy, a wygrasz. Zjedz coś ciepłego, unikaj surowych i niedogotowanych potraw.
Aspekty planet: 10.50 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 20.01 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja podejmowaniu odważnych decyzji. Jeśli coś cię irytuje, postaraj się to zmienić. Rewolucyjne pomysły wszystkim się dzisiaj spodobają.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

6.04.2019, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 15.06)
Wielkie porządki pomogą ci oczyścić energię wokół siebie i poprawią ci humor. Organizm potrzebuje więcej białka, unikaj jednak zbyt ostrych przypraw, bo przegrzejesz organizm i narazisz się na przeziębienie. W domu rób naprawy i zaczynaj remont, wyrzucaj niepotrzebne rzeczy. Zrób masaż twarzy i głowy, odżywiaj skórę, ćwicz i biegaj.
Aspekty planet: 01.50 kwadratura Księżyca z Plutonem, 04.14 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.08 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka to wibracja, która sprzyja refleksji. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, znaleźć rozwiązanie problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na przemyślenia.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

7.04.2019, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Twoja spostrzegawczość i refleks bardzo się wszystkim przydadzą. Księżyc podburza cię do kłótni i sporów, bądź więc opanowany. Wieczorem nie ufaj plotkom. Ktoś mógł coś źle usłyszeć i niepotrzebnie zrobić wiele zamieszania wokół zwyczajnej sprawy. Unikaj czerwonego mięsa i ostrych przypraw, dobry dzień na rozpoczęcie odchudzania Sekstyl Merkurego z Saturnem pomoże nam rozwiązać szybko łamigłówki, krzyżówki i zagadki.
Aspekty planet: 11.17 sekstyl Merkurego z Saturnem, 18.03 sekstyl Księżyca z Wenus, 23.45 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Będziemy mieli dobre pomysły, a wibracja Piątki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Znajomości, jakie dzisiaj zawrzemy, okażą się warte kontynuacji.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycje planet:
Słońce 10 º 58´ – 17 º 52´ Barana
Księżyc 22 º 43´ Wodnika – 18 º 31´ Byka
Merkury 16 º 38′ – 20 º 35′ Ryb
Wenus 06 º 14′ – 14 º 41′ Ryb
Mars 00 º 29´ – 05 º 07′ Bliźniąt
Jowisz 24 º 12′ – 24 º 20′ Strzelca
Saturn 19 º 50´ – 20 º 07´ Koziorożca
Uran 01 º 17´ – 01 º 40´ Byka
Neptun 17 º 05′ – 17 º 20′ Ryb
Pluton 23 º 01′ – 23 º 05′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
1.04 od g. 05.01 do g. 16.47.
3.04 od g. 17.35 do 2.04 do g. 04.56.
6.04 od g. 04.14 do g. 15.06.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 25-31.03.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Słońce w Baranie doda nam sił i odwagi. Warto negocjować i mediować, dużo na tym zyskamy. Ktoś pomoże nam wygrać lub zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Wykorzystajmy tę szansę, bo dzięki niej zaczną się pozytywne zmiany. Wenus i Mars zmieniają znak, co zapowiada ożywienie w sprawach towarzyskich i uczuciowych. Merkury w czwartek po południu wychodzi z retrogradacji i znów będzie łatwiej zawierać umowy i kupować sprzęt elektroniczny i różnego rodzaju pojazdy.

We wtorek 26.03 Wenus wchodzi do znaku Ryb, gdzie jest wywyższona, i pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry układ na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy.

W środę 27.03 sekstyl Wenus z Uranem skieruje naszą uwagę na sprawy bliskich relacji, wyniszczających, negatywnych emocji oraz pozwoli nam odpocząć od zgiełku świata i wścibskich ludzi.

W czwartek 28.03 Merkury wychodzi z retrogradacji i pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmuj decyzje, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i maile. Podpisuj ważne umowy, kupuj sprzęt elektroniczny.

W niedzielę 31.03 Mars wchodzi do znaku Bliźniąt i zacznie sprzyjać skutecznej komunikacji. Wysyłaj ważne maile, listy, dzwoń do ważnych osób. Najbliższe 1,5 miesiąca to dobry czas na naukę  zdawanie egzaminów, wykazanie się wiedzą i nadrobienie zaległości w czytaniu.

Horoskop tygodniowy

25.03.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 7.05)
Od rana będziesz bardzo zajęty. Dzień sprzyja podróżom, większym zakupom i rozpoczynaniu nowych spraw. Twoje pomysły okażą się trafne i spodobają się innym. Jedynie po południu możesz na chwilę stracić cierpliwość w rozmowie z kimś, kto nie zrozumiał znaczenia twoich planów. Jedz ostre potrawy i czerwone warzywa, organizm potrzebuje dużo białka.
Aspekty planet: 03.23 kwadratura Księżyca z Wenus, 15.30 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

26.03.2019, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziesz dziś niecierpliwy i towarzyski. Umów się z kimś na wieczór! Dzień sprzyja zdobywaniu nowych informacji. Warto wybrać się na małe zakupy. Księżyc pomoże ci znaleźć rozwiązanie trudnej urzędowej sprawy, warto zasięgnąć rady prawnika, żeby nie popełnić błędu. Wenus wejdzie do znaku Ryb i zacznie sprzyjać zakochanym. Doprawiaj potrawy imbirem, czosnkiem i papryką, aby rozgrzać organizm.
Aspekty planet: 13.01 kwadratura Księżyca z Merkurym, 14.07 kwadratura Księżyca z Neptunem, 20.43 Wenus wchodzi do znaku Ryb.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

27.03.2019, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 15.07)
Dzięki uśmiechowi i optymistycznemu nastawieniu przełamiesz najgorsze lody. Sekstyl Wenus z Uranem zapewni nam pomoc z nieoczekiwanej strony. Zapisuj się na kursy dokształcające, rozwiązuj krzyżówki, umawiaj się na rozmowy i pracę. W domu sprzątaj, rób przemeblowanie, podcinaj krzewy, koś trawnik. Poprawiaj swoją kondycję, ćwicz na przyrządach, zadbaj o skórę wokół oczu.
Aspekty planet: 03.36 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 17.06 sekstyl Księżyca z Wenus, 17.09 trygon Księżyca z Uranem, 17.45 sekstyl Wenus z Uranem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

28.03.2019, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz pracowity i znajdziesz wiele zaległych spraw, z którymi trzeba natychmiast się uporać. Uważaj jednak, bo przez pośpiech możesz przegapić pewien istotny szczegół i całą pracę trzeba będzie zacząć od nowa. Dzień sprzyja znajdowaniu tanich ofert na wyprzedaży i krótki podróżom. Gorszy dzień na randki, zakupy, zaczynanie nowych spraw. Jedz warzywa korzenne, zaczynaj dietę, zrób detoks sokami O 14.58 Merkury wyjdzie z retrogradacji i zacznie sprzyjać podpisywaniu umów, szukaniu pracy i kupowaniu sprzętu elektronicznego.
Aspekty planet: 05.09 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 14.58 Merkury wychodzi z retrogradacji, 22.47 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

29.03.2019, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Pracowity dzień, wiele się uda zrobić. Bądź ostrożny podczas rozmów ze starszymi osobami, bo mogą one źle zinterpretować twoje uwagi. Popołudnie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi. Księżyc ostrzega przed kłótniami i sporami. Warto jeść warzywa korzenne i pić dużo wody mineralnej. Zrób piling i depilację, oczyszczaj i złuszczaj skórę, zadbaj o plecy.
Aspekty planet: 00.33 sekstyl Księżyca z Neptunem, 05.59 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 12.35 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

30.03.2019, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i  Wodnika (od 2.45)
Będziesz towarzyski i wesoły. Do nudnych spraw i obowiązków możesz dziś wcale nie mieć cierpliwości. Dzień najbardziej sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i ciekawym dyskusjom. Zajmij się odkurzaniem i myciem okien. Zamykaj naczynka u kosmetyczki, zrób manicure, nałóż maskę na ciało. Jedz dobre masło i oliwę, unikaj smażenia na smalcu, zjedz coś egzotycznego.
Aspekty planet: 01.04 trygon Księżyca z Marsem, 05.10 kwadratura Księżyca z Uranem, 22.53 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziesz bardziej niż inne znaki zodiaku senny i niespokojny. Zamiast męczyć się na siłowni lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

31.03.2019, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Mars wejdzie do znaku Bliźniąt i pomoże nam podjąć decyzje o tym, gdzie pojedziemy na wakacje i gdzie szukać ciekawych znajomości. Dzień sprzyja odkrywaniu sekretów. Bądź serdeczny i wyrozumiały, a zyskasz przyjaźń kogoś, na kim od dawna ci zależy. Jedz kaszę, ryż i gotowane warzywa, unikaj kawy i mocnej herbaty.
Aspekty planet:  08.12 Mars wchodzi do znaku Bliźniąt, brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi. Dobry dzień, aby bawić się i podróżować.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet:
Słońce 04 º 03´ – 10 º 58´ Barana
Księżyc 26 º 35´ Skorpiona – 22 º 43´ Wodnika
Merkury 16 º 44′ – 16 º 38′ Ryb
Wenus 27 º 49′ Wodnika – 06 º 14′ Ryb
Mars 25 º 51′ Byka – 00 º 29´ Bliźniąt
Jowisz  23 º 55′ – 24 º 12′ Strzelca
Saturn 19 º 29´ – 19 º 50´ Koziorożca
Uran 00 º 55´ – 01 º 17´ Byka
Neptun 16 º 55′ – 17 º 05′ Ryb
Pluton 22 º 55′ – 23 º 01′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.03 od g. 03.23 do g. 07.05.
27.03 od g. 03.36 do g. 15.07.
30.03 od g. 01.04 do g. 02.45.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 18-24.03.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami aktywny tydzień. Słońce w środę wieczorem wejdzie do znaku Barana, aby w czwartek utworzyć z Księżycem w Wadze pełnię. Będziemy się spieszyć, ale i szybko realizować ambitne plany. Początek wiosny to dobry czas na zaczynanie nowych planów, choć z zakupami sprzętu elektronicznego i pojazdów poczekajmy do 29 marca, kiedy Merkury wyjdzie z retrogradacji.

W poniedziałek 18.03 sekstyl Merkurego z Marsem wyostrzy naszą inteligencję i spryt. Załatwiajmy urzędowe sprawy, bądźmy obowiązkowi i punktualni, bo ktoś może nas obserwować i oceniać.

W środę 20.03 Słońce wchodzi do znaku Barana i zaczyna się astronomiczna wiosna. Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami. Sekstyl Merkurego z Saturnem pomoże nam w podróży, nauce i podczas trudnych zawodowych rozmów. Nie bójmy się zadawać pytania i wykorzystujmy szansę zdobycia bezcennej wiedzy.  Trygon Marsa z Plutonem pomoże nam dokonywać korzystnych transakcji handlowych oraz zapewni nam lepsze warunki umów, które mamy do podpisania.

W czwartek 21.03 pełnia Księżyca w znaku Wagi będzie wspierać tych, którzy mają silną intuicję i chronią sekretów.  Aura tygodnia sprzyja zakochanym oraz tym, którzy cenią rozrywkę na wysokim poziomie. Kwadratura Wenus z Marsem sprzyja randkom, flirtom i poznawaniu atrakcyjnych osób. Ważne dokumenty, podania, aplikacje o dotacje, mogą zostać szybciej przyjęte, a nasze sprawy będą miały szansę na pozytywne rozpatrzenie. Sekstyl Wenus z Jowiszem zapewni nam dobry kontakt z ludźmi, ułatwi trudne i skomplikowane rozmowy, pomoże sfinalizować ważne transakcje handlowe. Warto zaczynać nowe zawodowe sprawy.

W niedzielę 24.03 koniunkcja Merkurego z Neptunem pomoże nam spojrzeć na życie i ludzi wokół nas z innej perspektywy. Będziemy potrzebować odskoczni, wyjątkowej randki, sympatycznego wieczoru w gronie miłych osób.

Horoskop tygodniowy

18.03.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja szybkiej nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i  kreatywne pomysły. Aura sprzyja towarzyskim spotkaniom i randkom. Idź na spacer, pobiegaj, więcej się ruszaj, zapisz się do lekarza. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, wysyłaj e-mailem podania o pracę. Zjedz więcej białka, unikaj słodyczy i podjadania między posiłkami.
Aspekty planet: 04.23 sekstyl Merkurego z Marsem, 10.26 opozycja Księżyca z Wenus, 13.05 kwadratura Księżyca z Marsem, 16.18 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: II Kapłanka
Od rana będziesz bardzo poważny i punktualny. W pracy zajmij się zadaniami, które wymagają koncentracji i dyscypliny. Popołudnie sprzyja udanym zakupom i trosce o urodę. Wiadomości od krewnych poprawią ci humor.

19.03.2019, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 2.41)
Bądź obowiązkowy i dokładny. Dzień sprzyja rachunkom, służbowym naradom i wielkim zakupom. Ważne sprawy załatwiaj po południu, bo wtedy możesz liczyć na poparcie osób wpływowych i na wysokich stanowiskach. Warto dla pewnych informacji pogawędzić z przyjaciółmi. Najnowsze plotki okażą się bardzo ciekawe. Nie zapomnij o ruchu i ćwiczeniach. Idź do fryzjera, zadbaj o włosy, zrób hennę, reguluj brwi, doklejaj rzęsy. Zacznij oczyszczanie organizmu lekkostrawną dietą.
Aspekty planet: 03.39 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poznasz niezwykłą osobę lub otrzymasz zaskakującą propozycję. Bądź czujny i dociekliwy, ale w sprawach finansowych zachowaj ostrożność. Dzisiejsze zagadki jutro się wyjaśnią.

20.03.2019, środa
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprzyja podróżom i sprawom, które wymagają współpracy z ludźmi. Po południu warto zadzwonić do starych przyjaciół. Być może uda ci się wreszcie zakończyć stary konflikt. Doprawiaj sałatki oliwą, nie zapomnij o ciepłym posiłku. O godzinie 22.58 Słońce wkroczy do znaku Barana i zacznie się astronomiczna wiosna.
Aspekty planet: 05.12 opozycja Księżyca z Neptunem, 09.15 trygon Księżyca z Saturnem, 09.34 opozycja Księżyca z Merkurym, 12.41 trygon Marsa z Plutonem, 15.03 trygon Księżyca z Plutonem, 15.10 trygon Księżyca z Marsem, 15.26 sekstyl Merkurego z Saturnem, 16.21 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 22.58 Słońce wchodzi do znaku Barana.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Podejdź z dystansem do tego, co cię złości i denerwuje. Być może nadszedł już czas na porządki i zmiany w relacjach z ludźmi? Popołudnie sprzyja sztuce i odpoczynkowi.

21.03.2019, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Pełnia Księżyca w znaku Wagi zapewni nam towarzyskie atrakcje i skłoni do zajęcia się umowami, negocjacjami i pracą w grupie. Wpadniesz dziś na kilka niezwykłych pomysłów. Te, które dotyczą kariery, zapisz koniecznie, bo przydadzą ci się w niedalekiej przyszłości. Kwadratura Wenus z Marsem ostrzega przed konfliktami i miłosnymi sprzeczkami. Sekstyl Wenus z Jowiszem sprzyja inwestycjom i zakupom.
Aspekty planet: 02.42 opozycja Księżyca ze Słońcem, kwadratura Wenus z Marsem, 15.16 sekstyl Wenus z Jowiszem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: XV Diabeł
Bądź cierpliwy i nie denerwuj się za bardzo na otaczających cię ludzi. Dzień sprzyja sympatycznym spotkaniom, ale lepiej bez potrzeby nie rozmawiaj dziś o cudzych wadach i miłosnych gafach.

22.03.2019, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Ludzie będą pomocni i przychylni, warto pytać o radę i prosić o pomoc. Spotkania z przyjaciółmi będą bardzo udane. Kończ niechciane sprawy. Jeśli chcesz z kimś zerwać, zrób to szybko. Zrób piling i depilację, podcinaj i farbuj włosy, idź na rower. Organizm potrzebuje dużo surowych warzyw i wody mineralnej, unikaj coca-coli i innych słodzonych gazowanych napojów.
Aspekty planet: 09.38 kwadratura Księżyca z Saturnem, 15.29 kwadratura Księżyca z Plutonem, 16.58 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 19.10 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym podróżom. Dobry dzień na aktywny wypoczynek i zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: I Mag
Przypomnisz sobie o różnych ważnych sprawach. Wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. Wiadomość od miłej osoby poprawi ci humor.

23.03.2019, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 3.16)
Uda ci się zapanować nad technicznymi problemami, a także łatwo nauczyć się tego, co ci jest potrzebne. Będziemy kierować się logiką i pragnieniem, aby wszystko było opłacalne. Księżyc sprawi, że możliwe są spięcia, bo dzisiaj serce musi się słuchać rozumu. Lepiej unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo ludzie będą  obiektywni, ale mało wyrozumiali i współczujący.
Aspekty planet: 04.37 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: XX Sąd
Otwarcie pytaj się o wszystko, co tylko cię zainteresuje. Aura sprzyja ważnym przemyśleniom, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich doświadczeniach i pomysłach na przyszłość.

24.03.2019, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Spokojnie spędź ten wolny dzień, unikaj nieżyczliwych ci osób i nie rób ambitnych rodzinnych planów. Zrób coś dla siebie, medytuj, idź na spacer, odetnij się od medialnego i domowego szumu. Koniunkcja Merkurego z Neptunem zapewni nam dobrą rozrywkę i dobry nastrój do słuchania muzyki. Unikajmy dziś jednoznacznych deklaracji czy poważnych zobowiązań.
Aspekty planet: 07.49 trygon Księżyca z Neptunem, 08.09 trygon Księżyca z Merkurym, 12.25 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.27 koniunkcja Merkurego z Neptunem, 18.30 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.37 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki, a także sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Dzisiaj rozmawiaj o przyszłości i snuj plany na przyszłość. To, co postanowisz będzie zajmować cię i inspirować przez kolejne dni. A wieczorem nadejdzie czas na randkę lub towarzyskie spotkanie.

Pozycje planet:
Słońce 27 º 06´ Ryb – 04 º 03´ Barana
Księżyc 14 º 03´ Lwa – 26 º 35´ Skorpiona
Merkury 21 º 25′ – 16 º 44′ Ryb w retrogradacji
Wenus 19 º 25′ – 27 º 49′ Wodnika
Mars 21 º 11´ – 25 º 51′ Byka
Jowisz 23 º 29′ – 23 º 55′ Strzelca
Saturn 19 º 03´ – 19 º 29´ Koziorożca
Uran 00 º 33´ – 00 º 55´ Byka
Neptun 16 º 35′ – 16 º 55′ Ryb
Pluton 22 º 48′ – 22 º 55′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.03 od g. 16.18 do 19.03 do g. 02.41.
20.03 od g. 16.21 do 21.03 do g. 02.27.
22.03 od g. 19.10 do 23.03 do g. 03.16.

Udanego tygodnia!