Miesięczne archiwum: czerwiec 2019

Horoskop tygodniowy 1-7.07.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami wyjątkowe chwile, które zapewnią nam nów i całkowite zaćmienie w znaku Raka. Daj się ponieść emocjom i intuicji. Nie planuj wszystkiego z zegarkiem w ręku, daj czas sobie, aby zwolnić i po prostu pobyć w domu i z bliskimi. Książka, czasopismo czy program telewizyjny zainspirują cię do zmian.

We wtorek 2.07 Mars wchodzi do znaku Lwa i obudzi w nas chęć do ćwiczeń i siłę woli, potrzebna do pokonywania zawodowych i urzędowych przeszkód. Warto się zdyscyplinować i zrobić dobry plan na nadchodzące tygodnie. Nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca w znaku Raka pomoże nam wyciszyć się, nabrać dystansu do wielu spraw, przemyśleniu trudnych spraw. Warto podejmować ważne rodzinne decyzje.

W środę 3.07 Wenus wchodzi do znaku Raka i  pomoże nam w zadbaniu o urodę i skompletowaniu modnej garderoby. Warto wybrać się na zakupy, zrobić przegląd szafy. Dobry czas na rozpoczęcie diety.

Horoskop tygodniowy

1.07.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja dobrym relacjom z ludźmi, wyrażaniu emocji i opiekowaniu się innymi. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i skłonni do bronienia słabszych. To dobry dzień na ważne spotkania, randki, podpisywanie umów i zawieranie zgody. Warto zabrać się za różne ważne przedsięwzięcia. Dekoruj dom, kupuj meble, koś trawnik, rób porządki, nawoź rośliny. Organizm potrzebuje więcej witamin, dostarcz mu je w postaci sałatek.
Aspekty planet: 05.05 opozycja Księżyca z Jowiszem, 08.03 kwadratura Księżyca z Neptunem, 23.47 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zakochanym, dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, padną wielkie słowa i gorące wyznania. A kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

2.07.2019, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 03.23)
Nie ulegnij presji obowiązków i wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Wykonuj ćwiczenia siłowe, będziemy energiczni, idź na siłownię lub graj w tenisa. Zadbaj o oczy. Nie udzielaj pożyczek, bo długo nie zobaczysz pieniędzy z powrotem.
Zrób porządki w szafie, zadbaj o zioła i róże. Jedz węglowodany i warzywa, ogranicz napoje gazowane i cukier.
Aspekty planet: 01.19 Mars wkracza do Lwa, 13.26 sekstyl Księżyca z Uranem, 21.16 nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ artystycznego natchnienia. Będziemy żartować i flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub szalone randki.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

3.07.2019, środa
Księżyc w znaku Raka
Pora zabrać się za dbanie o zdrowie, bo Księżyc korzystnie wpływa na twój organizm. Jeśli chorujesz, to wreszcie poczujesz ulgę. Powiodą się różne alternatywne kuracje. Przeglądaj oferty kredytowe, masz szansę znaleźć coś ciekawego. Dobry dzień na podcinanie i farbowanie włosów, zamów wizytę u fryzjera i kosmetyczki. Wyrywaj chwasty, piel grządki, unikaj wielkich porządków.
Aspekty planet: 09.01 opozycja Księżyca z Saturnem, 10.40 trygon Księżyca z Neptunem, 16.24 opozycja Księżyca z Plutonem, 17.17 Wenus wkracza do znaku Raka.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

4.07.2019, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 05.19)
Poczujesz się lepiej, a wielomiesięczne wyrzeczenia dietetyczne czy ćwiczenia właśnie teraz zaczną działać. Odnajdziesz wreszcie sport, jaki odpowiada twojemu temperamentowi. Zapisz się na kurs tańca lub zdobądź kartę ekskluzywnego klubu fitness.  Ubiegaj się o podwyżkę, szukaj lepszych ofert pracy. Ćwicz koordynację, nie siedź w przeciągu. Zapraszaj gości, kupuj książki i płyty, odpisz na zaległe listy.
Aspekty planet: 07.41 koniunkcja Księżyca z Marsem, 11.50 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 15.11 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

5.07.2019, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja efektywnej pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dzień sprzyja porządkom, pracy fizycznej. Zadbaj o swoje zdrowie, zrób badania, zapisz się do dentysty. Nie bój się działać i ryzykować. Przejrzyj rachunki i dokumenty, a znajdziesz zgubę lub wyjaśnisz zagadkę. Zadbaj o włosy, wypróbuj nową fryzurę, nawilżaj skórę.
Aspekty planet: 08.24 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się razem do kina lub teatru, a jeśli planujesz obowiązki, to wybierz się na zakupy.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo nie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

6.07.2019, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 06.25)
To będzie spokojny dzień, jeśli tylko nie dasz się ponieść własnej hipochondrii lub nie posłuchasz osób, które lubią przesadzać na temat zdrowia. O kondycję nie musisz się martwić. Masaż dobrze ci zrobi. Idź na spacer lub na basen. Znajdź oszczędności w codziennym budżecie. Wykup ubezpieczenie, zaszczep się przed podróżą.
Aspekty planet: 12.00 sekstyl Księżyca z Wenus, 16.23 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, weekend przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

7.07.2019, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Będziesz w dobrej kondycji. Poszukaj informacji na temat zdrowego stylu życia. Pewna radykalna dieta lub dziwna kuracja bardzo cię zainteresuje, ale bądź rozsądny i nie zmieniaj z dnia na dzień swoich przyzwyczajeń. Organizm potrzebuje więcej ruchu na świeżym powietrzu. Możesz dzisiaj grać w piłkę lub szaleć na rowerze. Zadbaj o włosy, przycinaj je i farbuj. Pij zioła i wodę mineralną.
Aspekty planet: 06.48 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 09.20 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 11.04 trygon Księżyca z Saturnem, 13.10 opozycja Księżyca z Neptunem, 18.50 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

Pozycje planet:
Słońce 08 o 54´ – 15 o 34´ Raka
Księżyc 15 o 12´ Bliźniąt – 26 o 21´ Panny
Merkury 02 o 36′ – 04 o 28′ Lwa
Wenus 26 o 46′ Bliźniąt – 05 o 21′ Raka
Mars 29 o 23′ Raka – 03 o 50´ Lwa
Jowisz 17 o 00′ – 16 o 16′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 19 o 15´ – 17 o 21´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 05 o 54´ – 06 o 07´ Byka
Neptun 18 o 42′ – 18 o 39′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 o 13′ – 22 o 03′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
1.07 od g. 23.47 do 2.07 do g. 03.23.
3.07 od g. 16.24 do 4.07 do g. 05.19.
5.07 od g. 08.24 do 6.07 do g. 06.25.
7.07 od g. 18.50 do 8.07 do g. 08.06.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 24-30.06.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pierwszy tydzień lata sprzyja towarzyskim spotkaniom, wyjazdom i beztroskiemu spędzaniu czasu. W drugiej połowie tygodnia Merkury zmobilizuje nas do ambitnych zadań. W poniedziałek 24.06 kwadratura Wenus z Neptunem sprzyja randkom, ale nie jest to dobry czas na ryzykowne finansowe decyzje. W czwartek 27.06 sekstyl Słońca z Uranem pomoże nam szybko uporać się z zaległościami. Merkury wchodzi do znaku Lwa  i odczujemy zmianę aury. Poczujemy chęć ochrony naszego domu i bliskich. Warto sprawdzić zabezpieczenia mieszkania, zamki i solidność drzwi i okien, zanim wyruszymy na urlop. W niedzielę 23.06 opozycja Wenus z Jowiszem zapewni nam powodzenie i w finansach, i w miłości. To dobry dzień na udane zakupy, wyjątkowe randki i ważne spotkania. Pokaż się z najlepszej strony, zadbaj o wygląd, spotykaj się z ludźmi.

Horoskop tygodniowy

24.06.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Bądź czujny i nie odwlekaj ważnych badań ani kontrolnych wizyt. Twój organizm domagać się będzie więcej węglowodanów, jedz więc więcej kasz i makaronów. Ubieraj się odpowiednio do pory dnia, bo możesz gorzej reagować na zmianę temperatury. Księżyc doda ci blasku i urody, co sprzyja randkom. Wysyłaj ważne pisma do urzędów i banku. Jedz więcej pełnoziarnistego pieczywa, unikaj białego cukru.
Aspekty planet: 04.03 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 05.09 sekstyl Księżyca z Saturnem, 05.13 kwadratura Księżyca z Wenus, 05.55 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 11.58 kwadratura Wenus z Neptunem, 13.17 sekstyl Księżyca z Plutonem, 19.21 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

25.06.2019, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 4.37)
Przez cały dzień będziemy energiczni i ambitni. Kto narzekał na chandrę, ten wreszcie zobaczy świat w lepszych barwach. Staniemy się towarzyscy i ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi. To dobry czas na szybkie decyzje, zrywanie niewygodnych umów, większe imprezy towarzyskie, szukanie nowych pomysłów i okazji, aktywne i energiczne działania, sport. Wyrzuć stare i niepotrzebne rzeczy, walcz ze szkodnikami, zrób przemeblowanie. Zadbaj o skórę pod oczami, zrób okład ze świetlika.
Aspekty planet: 01.10 trygon Księżyca z Merkurym, 11.46 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się nauką, wyjaśniaj różne trudne sprawy. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta dnia: V Papież
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

26.06.2019, środa
Księżyc w znaku Barana
Będziesz mógł przenosić góry i podjąć każdy wysiłek. Możesz jednak nie zauważyć, że będzie się to odbywać kosztem twojego zdrowia. Masz szansę wyzdrowieć dzięki dużej zdolności do regeneracji i sile woli. Księżyc zachęca do częstszego odpoczywania, dlatego nie wymagaj od siebie zbyt wiele, a będziesz w dobrej formie. Chroń głowę przed słońcem, zadbaj o oczy, idź na basen lub aerobik. Jedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po jabłko, pij wodę mineralną.
Aspekty planet: 15.20 trygon Księżyca z Jowiszem, 16.37 kwadratura Księżyca z Saturnem, 23.38 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

27.06.2019, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 15.310
Przypomnij sobie o zaległych badaniach, odwiedź lekarza, przejdź na warzywną dietę. Nawet małym nakładem sił i środków możesz teraz poprawić swój wygląd, a szczególnie stan włosów i skóry. Księżyc przestrzega przed zazdrością i chciwością. Wieczorem odpisz na zaległe maile i listy. Zadbaj o zioła i róże, ścinaj kwiaty do wazonów, nawoź trawnik. Zadbaj o ruch na świeżym powietrzu.
Aspekty planet: 00.42 kwadratura Księżyca z Plutonem, 02.19 Merkury wchodzi do znaku Lwa, 09.51 kwadratura Księżyca z Marsem, 16.22 kwadratura Księżyca z Merkurym, 19.45 sekstyl Słońca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

28.06.2019, piątek
Księżyc w znaku Byka
Bądź dzisiaj dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Rano zabierz się za zakupy lub porządki, po południu rób pranie, przesadzaj rośliny. Jedz warzywa i owoce, ogranicz tłuszcz i cukier. Udadzą się wszystkie zabiegi kosmetyczne, nawilżaj skórę.
Aspekty planet: 02.34 koniunkcja Księżyca z Uranem, 03.06 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i szybkim decyzjom. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk i uznanie. Możesz zaczynać nowe przedsięwzięcia, ryzyko się opłaci.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

29.06.2019, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 23.08)
Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem. Poczujesz, że musisz więcej ruszać się, uprawiać sport, zaczniesz organizować spacery i wycieczki. Księżyc zapewni ci dobre samopoczucie i rozmach w działaniu. Przebywaj dużo na świeżym powietrzu, podróżuj. Będziesz miał dużo sił i optymizmu, co również sprzyja wyleczeniu uciążliwych dolegliwości. Dzień sprzyja zabiegom upiększającym, zadbaj o szyje i dekolt. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę.
Aspekty planet: 01.19 trygon Księżyca z Saturnem, 02.38 sekstyl Księżyca z Neptunem, 09.08 trygon Księżyca z Plutonem, 20.38 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na randki, a także zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

30.06.2019, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Poświęć więcej czasu na prywatne sprawy i rozwój duchowy. Zamiast się spieszyć, po szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i unikaj ryzykownych decyzji. Możesz robić porządki, a także przechodzić na zdrowszą dietę, ale unikaj ryzyka i wielkiego wysiłku. Dzień sprzyja podróżom i wizytom. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 02.51 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Próżny kurs Księżyca:
25.06 od g. 01.10 do g. 04.37.
27.06 od g. 09.51 do g. 15.31.
29.06 do g. 20.38 do g. 23.08.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 17-23.06.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Warto inwestować, robić szybkie zakupy, szukać promocji wakacyjnych wycieczek. Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Bliźniąt i sprzyja szukaniu lepszej pracy i nawiązywaniu korzystnych znajomości. W piątek 21.06 Słońce wchodzi do znaku Raka i zaczyna się astronomiczne lato.  Będziemy chcieli wyruszyć w podróż dookoła świata. Łatwo nam będzie rozproszyć się. Trzeba się jednak zdyscyplinować, bo w poniedziałek 17.06 pełnia Księżyca w znaku Strzelca może przynieść nam okazję do znalezienia lepszej pracy i pokazania się przełożonym w najlepszym świetle.

We wtorek 18.06 sekstyl Saturna z Neptunem  pomoże rozwiązać trudną sprawę lub problem, z jakim nie mogliśmy sobie poradzić od dłuższego czasu. Nauka będzie szła szybciej niż zwykle. Koniunkcja Merkurego z Marsem ostrzega przed kłótniami i problemami w podróży.

W środę 19.06 opozycja Merkurego z Plutonem sprawi, że atmosfera długiego weekendu będzie mimo to nieco ospała i leniwa. Warto zająć się prywatnymi sprawami i przeczytać wszystkie zaległe czasopisma i książki, które leżą na naszym nocnym stoliku.

W czwartek 20.06 opozycja Marsa z Plutonem pomoże nam uporządkować domowe i rodzinne sprawy. Tydzień sprzyja kupowaniu polis ubezpieczeniowych, nauce obsługi broni i gazów łzawiących, zmienianiu w internecie haseł do kont mailowych i bankowych, żebyśmy czuli się bezpiecznie i stabilnie.

W piątek 21.06 Neptun wchodzi w retrogradację i sprawi, że będziemy rozkojarzeni i marzycielscy. Uważnie podpisujmy dokumenty i pilnujmy swoich rzeczy. W tym tygodniu możemy stać się łatwymi ofiarami złodziei i oszustów.

Horoskop tygodniowy

17.06.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 18.13)
Księżyc sprawi, że poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Zapisz się na siłownię lub basen, ćwicz jogę, spaceruj, a szybko poczujesz powrót formy. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a znacznie poprawisz swoją kondycję. Pełnia Księżyca sprzyja znajdowaniu finansowych okazji. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy ze spiżarni.
Aspekty planet: 10.30 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski!

Karta dnia: Piątka Mieczy
Nie poddawaj się jeszcze atmosferze wakacji. Czeka cię ważna rozmowa, która może zdecydować o twojej zawodowej przyszłości.

18.06.2019, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Czeka cię udany dzień. Pociągać cię będą nowoczesne i odważne pomysły. Bądź ostrożny podczas rozmów ze starszymi osobami, bo mogą one źle zinterpretować twoje uwagi. Popołudnie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi. Warto jeść warzywa korzenne i pić dużo wody mineralnej. Sekstyl Saturna z Neptunem zachęca do duchowych poszukiwań i medytacji. Koniunkcja Merkurego z Marsem ostrzega przed kłótliwymi osobami i pośpiechem na drodze.
Aspekty planet: 04.29 trygon Księżyca z Uranem, 13.46 sekstyl Saturna z Neptunem, 18.04 koniunkcja Merkurego z Marsem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

19.06.2019, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz pracowity i znajdziesz wiele zaległych spraw, z którymi trzeba natychmiast się uporać. Uważaj jednak, bo przez pośpiech możesz przegapić pewien istotny szczegół i całą pracę trzeba będzie zacząć od nowa. Dzień sprzyja znajdowaniu tanich ofert na wyprzedaży i krótki podróżom. Gorszy dzień na randki, zakupy, zaczynanie nowych spraw.
Opozycja Merkurego z Plutonem pomoże ci rozwiązać zagadkę lub odkryć sekret.
Aspekty planet: 05.53 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 05.58 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.21 opozycja Księżyca z Marsem, 12.55 opozycja Merkurego z Plutonem, 13.16 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 13.18 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja ryzykownym decyzjom i odważnym wystąpieniom. Łatwo będzie wycofać się z czegoś lub nagle coś zmienić. Szukaj nowych wyzwań, nie oglądaj się w przeszłość.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

20.06.2019, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 4.00)
Księżyc w znaku Wodnika sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą pełni entuzjazmu. To dobry dzień na podróże, ale też naukę i zdobywanie nowych doświadczeń. Optymizm, szczerość i wiara w przyszłość kierują naszymi działaniami. Organizm potrzebuje więcej ruchu i dobrej jakości tłuszczu. Opozycja Marsa z Plutonem zachęca do aktywności fizycznej.
Aspekty planet: 05.26 opozycja Marsa z Plutonem, 14.56 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy i dogadywaniu się z ludźmi. Łatwiej przekonasz kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Dobry dzień na imprezy i randki.

Karta dnia: Ósemka Buław
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

21.06.2019, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc sprzyja cierpliwej pracy i dobrej organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Ludzie są dla siebie bardziej życzliwi i wyrozumiali. Można prosić o wsparcie lub pomoc. Współpraca z innymi będzie się dobrze układała. Załatwiaj sprawy związane z pieniędzmi, proś o pomoc i wsparcie, a na pewno ktoś zareaguje. Nawilżaj skórę, zadbaj o skórę nóg i stóp, idź na spacer.
Aspekty planet: 09.41 trygon Księżyca z Wenus, 16.01 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 16.35 Neptun wchodzi w retrogradację, 17.54 Słońce wchodzi do znaku Raka.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom, uprawianiu sportu i zabawie. Coś się dzisiaj uda zmienić na lepsze. Pozbędziesz się kompleksów i niepotrzebnych problemów.

Karta dnia: Piątka Kielichów
Dzień przyniesie wyjaśnienie pewnej rodzinnej sprawy związanej z młodszymi dziećmi lub krewnymi. Dobry czas na spotkania towarzyskie i randki.

22.06.2019, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 16.01)
Dobry dzień na zaczynanie diety. Aura sprzyja spokojnej pracy i dokładnemu wyjaśnianiu spraw. Księżyc ostrzega nas jednak przed zbytnią rozrzutnością i ostrożnym obchodzeniem się z pieniędzmi. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne, wizytę u fryzjera, zmianę wystroju domu. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów.
Aspekty planet: 17.57 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

Karta dnia: VIII Siła
Dzień sprzyja uprawianiu sportów i zabawie na świeżym powietrzu. Ośmiel się i spróbuj poćwiczyć sporty, o których zawsze marzyłeś, ale brakowało ci odwagi.

23.06.2019, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Przekonasz wszystkich do uprawiania sportu i korzystnych zmian w diecie. Zwracaj się o pomoc finansową do rodziny i bliskich przyjaciół. Unikaj cukru, zamiast niego używaj miodu lub słodzika. Podlewaj obficie kwiaty, sprzątaj piwnicę i garderobę, uporządkuj zdjęcia. Jedz węglowodany i białko, ugotuj chude mięso lub fasolę.
Aspekty planet: 03.24 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.44 opozycja Wenus z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam wiary w świat i ludzi. Warto bywać, dyskutować. Udadzą się dzisiaj większe zakupy. Dobry dzień na randkę, imprezę, publiczne prezentacje i wystąpienia.

Karta dnia: As Denarów
As Denarów sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Dziś odzyskasz wigor i energię.

Pozycje planet 17-30.06.2019:
Słońce 25 º 33´ Bliźniąt – 08 º 54´ Raka
Księżyc 21 º 19´ Strzelca – 15 º 12´ Bliźnięta
Merkury  19 º 24′ Raka – 02 º 36′ Lwa
Wenus 09 º 40′ – 26 º 46′ Bliźniąt
Mars 20 º 28´ – 29 º 23′ Raka
Jowisz 18 º 40′ – 17 º 00′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 18 º 49´ – 19 º 15´Koziorożca w retrogradacji
Uran 05 º 23´ – 05 º 54´ Byka
Neptun 18 º 43′ – 18 º 42′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 32′ – 22 º 13′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
17.06 od g. 10.30 do g. 18.13.
19.06 od g. 13.18 do 20.06 do g. 04.00.
21.06 od g. 16.01 do 22.06 do g. 16.01..

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 10-16.06.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu mogą wrócić pewne sprawy, które od kilku miesięcy uważaliśmy za zamknięte. Odpowiadajmy na wezwania z urzędu, stawiajmy się punktualnie na spotkanie, nie unikajmy trudnych rozmów czy liczenia oszczędności. Jowisz doda nam energii i przyspieszy załatwianie ważnych spraw. Opozycja Marsa z Saturnem skłoni nas do porządków w każdej dziedzinie życia.

W poniedziałek i wtorek 10-11.06 opozycja Słońca z Jowiszem zapewni nam ciekawe spotkania. Warto składać podanie o pracę, chodzić na ważne rozmowy, bo będziemy elokwentni i wygadani, a ludzie bardziej nam przychylni.

W piątek 14.06 opozycja Marsa z Saturnem ostrzega przed tymi, którzy nie zapominają urazów. Unikajmy sprzeczek i zbyt gorących dyskusji, bo możemy stracić zaufanie kogoś ważnego lub nawet pod wpływem gniewu zerwać ważną znajomość. Trygon Marsa z Neptunem wyzwoli naszą kreatywność i uruchomi wyobraźnię. Bez wahania wykorzystajmy okazję, która pojawi się na naszej drodze, bo drugi raz może się już nie powtórzyć.

W niedzielę 16.06 trygon Merkurego z Neptunem nastawi nas duchowo do życia i trudno nam będzie wykonywać zwykłe codzienne czynności. Warto poświęcić trochę czasu na relaks, medytację, spotkanie z bliską osobą. Opozycja Merkurego z Saturnem może wywołać chaos i dezorientację. Dlatego będziemy się spieszyć, co może wywołać nerwowość i powodować kosztowne pomyłki. Kwadratura Jowisza z Neptunem sprzyja tym, którzy lubią ryzyko i liczą na szybką wygraną. Warto więc grać na loterii i brać udział w różnych konkursach. Szczęście może się do ciebie uśmiechnąć! Pomóż komuś, a zyskasz jego dozgonną wdzięczność.

Horoskop tygodniowy

10.06.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc w znaku Panny sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dziś warto zabrać się za większe porządki, rachunki i inne trudne prace. Dobry dzień na wizyty u lekarza, dentysty lub kosmetyczki. Starsze osoby i przełożeni będą nam bardziej życzliwi. Zrób planowanie wydatków, odwiedzaj urzędy. Opozycja Słońca z Jowiszem sprzyja inwestycjom, zakładaniu lokat i ubieganiu się o pożyczkę.
Aspekty planet: 02.45 sekstyl Księżyca z Marsem, 07.17 opozycja Księżyca z Neptunem, 07.59 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 08.12 trygon Księżyca z Saturnem, 08.42 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 14.01 trygon Księżyca z Plutonem, 17.27 opozycja Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

11.06.2019, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 2.28)
Księżyc pozytywnie wpłynie na twoją psychikę. Poczujesz, że siłą woli jesteś w stanie pokonać każdą przeszkodę. Żeby poznać lepiej siebie i innych zacznij interesować się psychologią. Zadbaj o włosy i paznokcie, do diety włącz suplementy zawierające skrzyp. Nie obciążaj kręgosłupa, zapisuj się do lekarza, rób analizy. Wieczorem udane randki.
Aspekty planet: 06.55 trygon Księżyca z Wenus, 23.02 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja randkom i miłości, a także pomaga w naprawie relacji z ludźmi. Zapytaj sąsiadów i krewnych, w czym możesz im doradzić lub pomóc, a zyskasz wdzięczność.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

12.06.2019, środa
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc pomoże ci zorientować się, czego potrzebuje twój organizm. Zaszczep się, jeśli w najbliższym czasie jedziesz do egzotycznych krajów. Uzupełniaj brak magnezu w organizmie, zrób kontrolne badania. Nie farbuj włosów i nie maluj paznokci, bo będą długo schły. Pij zioła, organizm potrzebuje więcej mikroelementów. Wieczorem udana randka.
Aspekty planet: 08.18 kwadratura Księżyca z Marsem, 11.11 kwadratura Księżyca z Saturnem, 11.26 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 14.57 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.15 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i nauce. Zadawaj  odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

13.06.2019, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 6.02)
Możesz narzekać na problemy żołądkowe, dlatego bardzo uważaj, co jesz. Nie szarżuj na rowerze lub nie chodź na długie spacery, bo twój organizm będzie mniej odporny na wiatr i zmiany pogody. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia. Możesz wpaść na trop rozwiązania pewnej zagadki. Idź na spacer, odpocznij, unikaj stresu i osób, które cię drażnią.
Aspekty planet: 15.10 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga walczyć o ważne sprawy. Bądź uparty, a dostaniesz to, czego chcesz. Dobry dzień na zakupy, inwestycje, urządzanie domu lub ogrodu. Dzisiaj praca aż tak nie męczy.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

14.06.2019, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Zmierz ciśnienie, kup specjalny aparat i zapisuj wyniki. Zawrotne tempo końca tygodnia może być dla ciebie nie do wytrzymania, dlatego zadbaj o serce. Ostre przyprawy i wysokoprocentowe napoje ogranicz do minimum, a nie będziesz narzekać na zdrowie. Kupuj walutę, zadbaj o oszczędności, wyjaśnij nieporozumienia z krewnymi, unikaj dużych zgromadzeń. Mars w trygonie z Neptunem i w opozycji z Saturnem każe uważać na zdrowie.
Aspekty planet: 08.11 trygon Marsa z Neptunem, 09.32 trygon Księżyca z Merkurym, 14.53 trygon Księżyca z Neptunem, 15.12 trygon Księżyca z Marsem, 15.21 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.49 opozycja Marsa z Saturnem, 21.45 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja randkom, zabawie, imprezom i wyjazdom. Szukaj towarzystwa przyjaciół, odważ się zawierać nowe znajomości. Będzie wesoło i kreatywnie.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

15.06.2019, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 11.02)
Księżyc doda ci energii, będziesz miał siły na wyzwania i domowe prace. Nadmiar ruchu i zmian może jednak sprawić, że będziesz się przegrzewać i łatwiej przeziębiać się. Zachowaj więc umiar podczas różnych codziennych aktywności. Jedz więcej nabiału, wcieraj balsamy i kremy, zadbaj o skórę na szyi, zrób peeling. Wieczorem spodziewaj się dobrych wiadomości.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

16.06.2019, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Waleczny i popędliwy Księżyc w Strzelcu sprawi, że będziesz chciał robić wszystko naraz, dlatego jedz więcej białka i pamiętaj o dziennej porcji witamin. Unikaj egzotycznych przypraw, bo mogą podrażnić żołądek. Rób peeling i depilację. Wyjaśniaj trudne rodzinne sprawy, realizuj ambitne plany, a szybko osiągniesz to, czego chcesz. Merkury w trygonie z Neptunem i w opozycji z Saturnem odradza trudne rozmowy rodzinne. Kwadratura Jowisza z Neptunem zachęca do zajęcia się rodzinnymi finansami.
Aspekty planet: 02.22 opozycja Księżyca z Wenus, 13.42 trygon Merkurego z Neptunem, 16.00 opozycja Merkurego z Saturnem, 17.21 kwadratura Jowisza z Neptunem, 21.08 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 21.10 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 18 º 51´ – 25 º 33´ Bliźniąt
Księżyc 15 º 34´ Panny – 21 º 19´ Strzelca
Merkury 09 º 03′ – 19 º 24′ Raka
Wenus  01 º 08′ – 09 º 40′ Bliźniąt
Mars 15 º 59′ – 20 º 28´ Raka
Jowisz 19 º 34′ – 18 º 40′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 19 º 15´ – 18 º 49´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 05 º 05´ – 05 º 23´ Byka
Neptun 18 º 41′ – 18 º 43′ Ryb
Pluton 22 º 48′ – 22 º 32′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
10.06 od g. 14.01 do 11.06 do g. 02.28.
12.06 od g. 17.15 do 13.06 do g. 06.02.
14.06 od g. 21.45 do 15.06 do g. 11.02.

Udanego tygodnia!