Miesięczne archiwum: lipiec 2019

Horoskop tygodniowy 29.07-4.08.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Dobry tydzień na randkę i zajęcia związane ze sportem, dietą i poprawą kondycji. Nów w Lwie sprzyja kreatywności, życiu towarzyskiemu i i nowym wyzwaniom.

We wtorek 30.07 kwadratura Słońca z Uranem zmobilizuje nas do częstszego wychodzenia z domu i odwiedzin. Aura sprzyja wizytom u znajomych, uprawianiu sportu, większym towarzyskim imprezom. Dobry czas na podróże.

W czwartek 1.08 Merkury wychodzi z retrogradacji w 24 stopniu Raka i zaczyna poruszać się ruchem prostym, dlatego przygotuj się na nieoczekiwane spotkania i ciekawe wiadomości. Ludzie będą bardzo wyrozumiali i serdeczni. Uda ci się z kimś pogodzić lub przekonać go do ważnej dla ciebie sprawy. Nów Księżyca w znaku Lwa. Możliwe są opóźnienia i zmiany różnych planów. Dlatego reaguj na wszystko ze spokojem i postaraj się być bardziej wyrozumiały dla siebie samych i innych ludzi. Dobry tydzień na randkę i zajęcia związane ze sportem, dietą i poprawą kondycji.

W piątek 2.08 kwadratura Wenus z Uranem skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć i rodzinnych konfliktów. Warto wybaczać, wysłuchać zwierzeń, wesprzeć kogoś bliskiego w podjęciu trudnej decyzji.

Horoskop tygodniowy

29.07.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 13.30)
Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. Wieczór sprzyja nadrabianiu zaległości i rozmowom z bliskimi. Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Księżyc radzi być ostrożnym wobec nieznajomych i nie zwierzać się ze swoich tajemnic czy sekretnych planów. Poćwicz jogę, aerobik lub porozciągaj się. Jedz potrawy z dodatkiem zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja nowym pomysłom na podział domowych obowiązków. Artyści poczują dzisiaj wielki przypływ natchnienia. Udadzą się randki i imprezy, warto iść na koncert.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

30.07.2019, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Dziś ludzie będą bardziej otwarci i romantyczni. Za męczące obowiązki lub rachunki trudno się będzie zabrać, nie obiecuj sobie, że uporządkujesz wszystkie zaległości. Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla przyjaciół. Regeneruj siły, idź do sauny. Unikaj robienia rachunków, bo będzie łatwo o chaos lub pomyłkę. Kwadratura Słońca z Uranem może skłonić nas do nagłej zmiany planów. Jedz więcej pełnoziarnistego pieczywa, unikaj białego cukru.
Aspekty planet: 00.36 sekstyl Księżyca z Uranem, 01.14 kwadratura Słońca z Uranem, 15.56 opozycja Księżyca z Saturnem, 20.14 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami i nie krytykuj pomysłów szefa. Dobry dzień na domowe porządki i zakupy.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

31.07.2019, środa
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 15.18)
Nie ryzykuj i unikaj konfliktów. Zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Księżyc zapewni ci nowe pomysły na rozwiązywanie problemów. Dzień sprzyja zabiegom upiększającym. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę.
Aspekty planet: 01.27 opozycja Księżyca z Plutonem, 05.32 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 22.50 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

1.08.2019, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Nów Księżyca w znaku Lwa zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która wyjdzie ci na dobre. Merkury wychodzi z retrogradacji i można już kupować sprzęt elektroniczny i pojazdy oraz podpisywać ważne umowy. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nawilżaj skórę i zadbaj o ręce.
Aspekty planet: 01.54 kwadratura Księżyca z Uranem, 05.11 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 05.57 Merkury wychodzi z retrogradacji i zaczyna poruszać się ruchem prostym, 14.52 trygon Księżyca z Jowiszem, 22.47 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego! Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym.

Karta dnia: Cesarzowa
Karta przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

2.08.2019, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 15.20)
Wiele może się dziś zmienić, bo na niebie utworzy się kwadratura Wenus z Uranem. Przygotujmy się na niespodzianki i nagłą odmianę losu. Unikajmy inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Różne zawodowe sprawy uda się szybko załatwić, Księżyc sprzyja współpracy i zarabianiu pieniędzy. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy. Zrób porządki w szafie, zadbaj o zioła i róże, nawoź trawnik.
Aspekty planet: 12.00 kwadratura Wenus z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju. Skoncentruj się na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

3.08.2019, sobota
Księżyc w znaku Panny
Dzień sprzyja aktywnemu odpoczynkowi, nowym pomysłom na dekorację i remont mieszkania, zmianie wizerunku i rozwijaniu nowego hobby. Na urlopie zwiedzaj zabytki, nawiązuj znajomości, zapisuj swoje pomysły, bo już niedługo mogą się okazać bardzo dochodowe. Nawadniaj organizm i chroń głowę przed słońcem. Przejrzyj rachunki i dokumenty, a znajdziesz zgubę.
Aspekty planet: 01.49 trygon Księżyca z Uranem, 14.39 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 16.02 trygon Księżyca z Saturnem, 20.30 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Piątka to liczba kreatywności i radości życia. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody. Zakładaj konto w serwisach randkowych.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

4.08.2019, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 15.29)
Potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Zajmij się rozrywką, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Zadbaj o skórę na dłoniach, zrób manicure i pedicure. Zjedz więcej białych warzyw i zdrowego tłuszczu, wypij sok z selera na poprawę cery.
Aspekty planet: 01.35 trygon Księżyca z Plutonem, 06.27 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja zajmowaniu się domem i rodziną. Dzisiaj szukaj nowych przepisów, sprzątaj, pomagaj rodzicom. Dobry dzień na zakładanie blogów o kuchni i prowadzeniu domu.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor! Karta zapowiada wygraną w grach losowych, w kasynie lub na  loterii.

Pozycje planet:
Słońce 05 º 37´ – 12 º 19´ Lwa
Księżyc 23 º 18´ Bliźniąt – 06 º 25´ Wagi
Merkury 24 º 26′ – 24 º 43′ Raka
Wenus 01 º 08′ – 09 º 46′ Lwa
Mars 17 º 10′ – 21 º 36´ Lwa
Jowisz 14 º 47′ – 14 º 34′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 15 º 50´ – 15 º 23´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 º 32´ – 06 º 36´ Byka
Neptun 18 º 22′ – 18 º 14′ Ryb w retrogradacji
Pluton 21 º 33′ – 21 º 23′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
28.07 od g. 17.23 do 29.07 do g. 13.30.
31.07 od g. 05.32 do g. 15.18.
1.08 od g. 22.47 do 2.08 do g. 15.20.
4.08 od g. 06.27 do g. 15.29.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 22-28.07.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień o bardzo pozytywnej aurze, będziemy serdeczni i otwarci na potrzeby innych ludzi. Czas na ważne decyzje i odkrywanie sekretów. Unikaj pośpiechu i pomagania innym na siłę, jeśli tego nie chcą, bo ktoś może ci zarzucić, że wtrącasz się w nie swoje sprawy.

We wtorek 23.07 Słońce wkracza do znaku Lwa i poczujemy przypływ energii oraz chęć pokonywania przeszkód i sprawdzania się w ambitnych projektach. Osoby przedsiębiorcze mogą liczyć na przypływ weny i natchnienia.

W czwartek 25.07 kwadra Księżyca w znaku Byka sprawi, że zabawa, kreatywne pomysły i randki będą najważniejsze. Odkryj w sobie dziecko i zaplanuj niespodziankę dla bliskich osób, a nadchodzący weekend będzie wyjątkowo udany. Koniunkcja Merkurego z Wenus zapewni nam odrobinę luksusu i powodzenie w sprawach finansowych. Bardzo pozytywna aura dla handlowców i sprzedawców. Trygon Marsa z Jowiszem sprawi, że dzień będzie sprzyjać ryzykownym decyzjom, zakładaniu firm czy podpisywaniu ważnych umów, Mars w znaku Lwa  zmobilizuje nas do walki o swoje.

W niedzielę 28.07 Wenus wkracza do znaku Lwa i zacznie sprzyjać romansom, miłości, a jeśli jesteś samotny, będzie ci łatwiej zawierać nowe wakacyjne znajomości. Powiedzie się szukanie rozwiązania dla kłopotów, to dobry czas na randki i wspólne decyzje.

Horoskop tygodniowy

22.07.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.02)
Księżyc zapewni ci dobre samopoczucie i humor. Jeśli od dawna szukasz dobrego specjalisty lub lekarza domowego, teraz wreszcie ci się uda. Twoje zdrowie będzie w dobrych rękach. Zadbaj o skórę, idź na hydromasaż, pij wodę mineralną bogatą w mikroelementy. Trudno ci będzie wytrzymać w hałasie. Podejmuj ważne decyzje finansowe. Dekoruj mieszkanie, myśl nad zmianą kolorystyki, walcz z wilgocią. Nawilżaj skórę, unikaj inwazyjnych zabiegów, idź na basen.
Aspekty planet: 07.58 trygon Księżyca z Merkurym, 10.34 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na zakupy, narady, spotkania z przyjaciółmi.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

23.07.2019, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Słońce znajdzie się w znaku Lwa i doda nam energii do uporania się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Aura sprzyja towarzyskim spotkaniom i randkom. Więcej się ruszaj, zapisz się na wizytę do lekarza specjalisty. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, składaj podanie o pracę. Nawilżaj skórę, unikaj inwazyjnych zabiegów, idź na basen.
Aspekty planet: 04.50 Słońce wchodzi do znaku Lwa, 15.33 trygon Księżyca z Marsem, 18.13 trygon Księżyca z Jowiszem, 20.30 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

24.07.2019, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 23.42)
Działaj szybko, bo Księżyc w znaku Barana sprzyja odważnym decyzjom. Uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną. Organizm potrzebuje białka, do potraw podaj sos z pomidorów lub papryki.
Aspekty planet: 07.20 kwadratura Księżyca z Plutonem, 15.12 kwadratura Księżyca z Wenus, 16.47 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

25.07.2019, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Bacznie rozglądaj się wokół siebie. Wiele możesz zyskać, jeśli będziesz bardziej uprzejmy dla bliźnich. Możliwe są wspaniałe znajomości i kuszące propozycje. Koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja odważnym decyzjom zawodowym i finansowym. Ktoś ci pomoże, jeśli głośno powiesz, czego potrzebujesz. Jedz więcej warzyw korzennych i witamin. Trygon Marsa z Jowiszem zapewni ci powodzenie w urzędach. Zapraszaj gości, kupuj książki i płyty, odpisz na zaległe listy.
Aspekty planet: 02.26 koniunkcja Merkurego z Wenus, 03.17 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 12.16 koniunkcja Księżyca z Uranem, 14.22 trygon Marsa z Jowiszem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przypomni ci finansowych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko postaraj się uporządkować to, na co masz realny wpływ.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

26.07.2019, piątek
Księżyc w znaku Byka
Czas płynąć będzie bardzo szybko, a finansowe sukcesy i planowane zakupy będą najważniejszym tematem do rozmów. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Rób rachunki, odwiedzaj urzędy, sprzątaj piwnicę lub strych. Dekoruj dom, kupuj meble, koś trawnik, rób porządki, nawoź rośliny.
Aspekty planet: 05.11 kwadratura Księżyca z Marsem, 06.29 trygon Księżyca z Saturnem, 10.58 sekstyl Księżyca z Neptunem, 16.57 trygon Księżyca z Plutonem, 23.43 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Nie bądź pesymistą, a dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak pozbyć się starych kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

27.07.2019, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 08.28)
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Farbuj i podcinaj włosy. Bierz witaminy i suplementy. Pij dużo wody i używaj częściej krem do rąk. Księżyc sprzyja osobom, które szukają partnera. Unikaj podejmowanie ryzykownych decyzji.
Aspekty planet: 06.27 sekstyl Księżyca z Wenus, 16.16 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

28.07.2019, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miej do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie ci na sucho. Nie zapomnij jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na twoją pomoc. Przestrzegaj regulaminów i przepisów prawa, a nic nie zmąci twojego spokoju. Uda się załatwić pewną trudną sprawę. Wenus wejdzie do znaku Lwa i będzie sprzyjać towarzyskim spotkaniom i randkom.
Aspekty planet: 03.53 Wenus wkracza do znaku Lwa, 11.08 opozycja Księżyca z Jowiszem, 14.45 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.23 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na randki i imprezy.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 28 º 55´ Raka – 05 º 37´ Lwa
Księżyc 25 º 02´ Ryb – 23 º 18´ Bliźniąt
Merkury 28 º 09′ – 24 º 26′ Raka w retrogradacji
Wenus 22 º 31′ Raka – 01 º 08′ Lwa
Mars 12 º 43´ – 17 º 10′ Lwa
Jowisz  15 º 09′ – 14 º 47′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 16 º 19´ – 15 º 50´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 º 26´ – 06 º 32´ Byka
Neptun 18 º 29′ – 18 º 22′ Ryb w retrogradacji
Pluton 21 º 43′ – 21 º 33′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
22.07 od g. 10.34 do g. 12.02.
24.07 od g. 16.47 do g. 23.42.
27.07 od g. 06.27 do g. 08.28.
28.07 od g. 17.23 do 29.07 do g. 13.30.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 15-21.07.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami szybkie decyzje i ważne życiowe wybory. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca skłoni nas do zastanowienia się nad swoim życiem i głównymi celami. Warto się spieszyć i nie zostawać w tyle, bo ktoś nas może ubiec w wyścigu o lepsze miejsce.

We wtorek 16.07 pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca poruszy nasze serca i umysły. Będziemy chętniej zabierać się za trudne, ale ciekawe zajęcia. Dobry czas, aby pogodzić się z kimś, z kim od dawna się kłócimy i naprawić trudne relacje rodzinne.

W środę 17.07 opozycja Wenus z Saturnem skłoni nas do pomagania i dzielenia się tym, co mamy z potrzebującymi. Zrób dobry uczynek, pomóż słabszemu, nie myśli tylko o sobie i swoich potrzebach.

W czwartek 18.07 trygon Wenus z Neptunem sprzyja udanym randkom i towarzyskim spotkaniom, zwróci naszą uwagę na sprawy rodziny i domu. Warto dobrze zaplanować wakacyjny urlop, bo zaległości mogą nam przeszkodzić w dłuższym wypoczynku.

W piątek 19.07 Merkury wkracza ruchem wstecznym do Raka i pomoże nam dotrzeć do wartościowych ludzi, ważnych informacji i zdobyć potrzebne dokumenty lub poparcie wpływowych ludzi.

W niedzielę 21.07 koniunkcja Słońca z Merkurym zapewni nam dużo energii, ale i spowoduje wiele zmian dookoła. Merkury zapewni nam wiele weekendowych atrakcji i nieoczekiwane miłe spotkania. Opozycja Wenus z Plutonem nastroi nas nostalgicznie i romantycznie. Chętnie będziemy pomagać innym, warto zaangażować się w akcje charytatywne. Dobry dzień na jogę i medytację.

Horoskop tygodniowy

15.07.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 01.04)
Rano możemy być nerwowi, ale poczujemy przypływ sił i odwagi do uporania się z zaległościami. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie trudnych spraw i wyjaśnienie problemów. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, twoje nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć. Opalaj się z umiarem, stosuj kremy z filtrem przeciw promieniom UV.
Aspekty planet: 13.08 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

16.07.2019, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Mierz zamiary na siły, pilnuj, żeby po ciężkiej pracy odpowiednio odpocząć. Nie rezygnuj z czasu wolnego czy przerwy, nawet jeśli wokół będzie się dużo działo. Pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca sprzyjają szybkiemu załatwianiu trudnych spraw, ale i wytworzą nerwową i rywalizacyjną atmosferę. Pamiętaj o kremach z filtrem, nakładaj maseczkę odżywiającą na twarz. Zrób depilację. Zabierz się za porządki, nawoź rośliny, zrób przetwory.
Aspekty planet: 06.41 opozycja Księżyca z Wenus, 09.17 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 12.51 sekstyl Księżyca z Neptunem, 19.16 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 23.38 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki ożywi nasze emocje. Staniemy się bardziej niż zwykle dociekliwi, a nawet zazdrośni o ukochaną osobę. Lepiej nie rozmawiać z kimś, kto ma zupełnie inne poglądy, bo szkoda czasu na kłótnie.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

17.07.2019, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 11.18)
Weź się za siebie i nie zapominaj o rutynowych badaniach lekarskich, ponieważ przezorny zawsze ubezpieczony. Wydawaj rozsądnie, żeby do końca miesiąca starczyło ci na życie i dodatkowe wydatki. Kupuj tańsze zamienniki w kuchni, odwiedź lokalny bazarek i kup świeże warzywa. Rób rachunki, pamiętaj o ważnych przelewach. Pielęgnuj kwiaty, nawoź rośliny, zadbaj o róże, siej warzywa. Oszczędzaj nogi, jedz więcej białych warzyw i zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 07.33 opozycja Wenus z Saturnem, 13.38 opozycja Księżyca z Merkurym, 23.53 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

18.07.2019, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz dziś poznawać cudze opinie i poglądy. Księżyc sprzyja podróżom i sprawom, które wymagają współpracy z ludźmi. Po południu warto zadzwonić do starych przyjaciół. Być może uda ci się wreszcie zakończyć stary konflikt. Dzień sprzyja zdawaniu testów, rozwiązywaniu zagadek i wyjaśnianiu spraw finansowych. Zadbaj o sprzęt grający, telewizor i AGD.
Aspekty planet: 07.49 opozycja Księżyca z Marsem, 17.53 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 20.02 trygon Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

19.07.2019, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 23.18)
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc w Wodniku sprzyja dyskusjom, zebraniom rodzinnym, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady z rodziną. Wybierz się na wycieczkę, rolki lub rower. Warto odnawiać dawne znajomości, umówić się na randkę. Przesadzaj i przycinaj rośliny, zrób ogrodowe i domowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 09.06 Merkury wchodzi do znaku Raka, brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

20.07.2019, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak za długo na słońcu i nie pływaj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer lub na rower. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Usuwaj przebarwienia i zmarszczki, ujędrniaj skórę. Jedz więcej zup i zdrowych sosów, organizm łatwo przyswaja węglowodany.
Aspekty planet: 12.16 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: XIII Śmierć
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

21.07.2019, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc będzie osłabiał twoje siły witalne i opóźniał leczenie różnych, nawet drobnych dolegliwości. Będziesz poddany huśtawce nastrojów. Pij więcej ziół, naucz się metod relaksacji, a dzień będzie spokojniejszy. Zamiast smażyć grilluj, a żołądek będzie ci za to wdzięczny. Wieczorem odpocznij w kameralnym gronie, poczytaj, obejrzyj serial, nie przemęczaj się.
Aspekty planet: 06.05 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 08.27 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.31 opozycja Wenus z Plutonem, 12.45 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 14.33 koniunkcja Słońca z Merkurym, 19.17 sekstyl Księżyca z Plutonem, 20.19 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet:
Słońce 22 o 15´- 28 o 55´ Raka
Księżyc 00 o 49´ Koziorożca – 25 o 02´ Ryb
Merkury 02 o 36′ Lwa – 28 o 09′ Raka w retrogradacji
Wenus 13 o 56′ – 22 o 31′ Raka
Mars 08 o 17′ – 12 o 43´ Lwa
Jowisz 15 o 39′ – 15 o 09′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 16 o 50´ – 16 o 19´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 o 18´ – 06 o 26´ Byka
Neptun 18 o 35′ – 18 o 29′ Ryb w retrogradacji
Pluton 21 o 53′ – 21 o 43′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:

16.07 od g. 23.38 do 17.07 do g. 11.18.
18.07 od g. 17.53 do 19.07 do g. 23.18.

Udanego tygodnia!