Miesięczne archiwum: sierpień 2019

Horoskop tygodniowy 2-8.09.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja wyjaśnianiu spraw księgowych oraz robieniu rachunków. Wynegocjujemy duże zniżki i znajdziemy okazyjne ceny. Niektórzy znajdą nowe źródła zarobku lub dostaną ciekawą zawodową propozycję. Mars będzie silnie działał na naszą ambicję i motywację, warto walczyć o swoje i działać skutecznie.

W poniedziałek 2.09 koniunkcja Słońca z Marsem doda nam energii, ale narazi na kłótnie i pomyłki. Kwadratura Wenus z Jowiszem sprawi, że popatrzymy z optymizmem na wszystkie swoje sprawy, zaczniemy dbać o swoja urodę i dobrą formę. Najchętniej zajmiemy się zabawą, miłością i towarzyskimi ploteczkami.

We wtorek 3.09 koniunkcja Merkurego z Marsem ostrzega przed pośpiechem, szybką jazdą samochodem czy rowerem oraz przed kłótniami. Będziemy dociekliwi, ale też czepialscy i kłótliwi.

W środę 4.09 opozycja Wenus z Neptunem  będzie nam mącił prawdziwy obraz spraw, w których uczestniczymy. Niektórzy mogą być narażone na ataki oszustów lub ludzi, którzy ukrywają swoje zamiary. Warto zachować zdrowy rozsądek. Koniunkcja Merkurego ze Słońcem zmobilizuje nas do zadbania o swoje finanse. Warto powrócić do starych pomysłów na biznes lub wysłać oferty pracy ponownie w te miejsca, na których nam zależy, bo teraz możemy mieć więcej szans.

W czwartek 5.09 trygon Merkurego z Saturnem z pomoże nam w znalezieniu lepszej opieki lekarskiej czy kuracji zdrowotnej, która umożliwi nam szybkie dojście do siebie. Osoby, które chcą stracić na wadze, nie powinny ulegać pokusom.

W piątek 6.09 trygon Słońca z Saturnem zapewni nam powodzeni w w każdej sprawie, którą chcemy szybko doprowadzić do końca. Warto zakładać firmę, wysyłać ważne pisma, odwiedzać urzędy. Kwadratura Merkurego z Jowiszem sprzyja podróżom, nauce i sprawom zawodowym. Będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych. Niektórzy mają szansę na ustabilizowanie sytuacji zawodowej.

W sobotę 7.09 trygon Wenus z Plutonem sprzyja szczerym rozmowom. Nie zostawiajmy skomplikowanych spraw swojemu losowi. W razie problemów lub niepewności zwróćmy się po poradę do prawnika lub specjalisty od finansów. Opozycja Merkurego z Neptunem sprzyja wizytom i romantycznym randkom.

Horoskop tygodniowy

2.09.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Będziesz dziś niecierpliwy i towarzyski. Umów się z kimś na wieczór! Dzień sprzyja zdobywaniu nowych informacji. Warto wybrać się na małe zakupy. Ktoś pomoże ci znaleźć rozwiązanie trudnej urzędowej sprawy, warto zasięgnąć rady prawnika, żeby nie popełnić błędu. Księżyc ostrzega przed nieprzemyślanymi zakupami. Zrób piling enzymatyczny, rób oczyszczanie skóry, pij rumianek na cerę.
Aspekty planet: 01.23 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 10.33 kwadratura Księżyca z Plutonem, 12.42 koniunkcja Słońca z Marsem, 18.26 kwadratura Wenus z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

3.09.2019, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 1.34)
Wpadniesz dziś na kilka niezwykłych pomysłów. Te, które dotyczą kariery, zapisz koniecznie, bo przydadzą ci się w niedalekiej przyszłości. Pomysły, które dotyczą zabawy warto po południu wprowadzić w życie. Spotkania z przyjaciółmi będą bardzo udane. Organizm potrzebuje dużo surowych warzyw i wody mineralnej. Księżyc przypomni nam o zaległych sprawach. Posprzątaj dobrze łazienkę i kuchnię, zrób przegląd naczyń i wyrzuć te uszkodzone.
Aspekty planet: 12.17 opozycja Księżyca z Uranem, 17.39 koniunkcja Merkurego z Marsem, 19.11 sekstyl Księżyca z Marsem, 19.21 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.57 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

4.09.2019, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Warto zabrać się za zaległe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zgubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem. Ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców. Księżyc skieruje twoją uwagę na sprawy społeczne, warto rozmawiać o poważnych rodzinnych planach. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych, kupuj nowe kosmetyki.
Aspekty planet: 01.18 sekstyl Księżyca z Saturnem, 03.39 koniunkcja Merkurego ze Słońcem, 06.31 sekstyl Księżyca z Wenus, 07.09 trygon Księżyca z Neptunem, 12.58 sekstyl Księżyca z Plutonem, 13.25 opozycja Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

5.09.2019, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 5.07)
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Lepiej trzymać się z dala od ryzyka. Posprzątaj dom, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. Dobry czas na porządki w spiżarni i lodówce, a także wyrzucanie starych rzeczy z szafy i różnych schowków. Regeneruj siły, porządnie się wyśpij, pij zioła oczyszczające. Zaczynaj remont, rób porządki, wykonuj cięższe prace. Udadzą się wszystkie zabiegi kosmetyczne, nawilżaj skórę.
Aspekty planet: 13.37 trygon Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

6.09.2019, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Warto zebrać siły i szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja gotowaniu, zapraszaniu przyjaciół, oglądaniu filmów. Po południu podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, unikaj sprzątania i wyrzucania rzeczy. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance. Jedz ser i jajka, uzupełnij posiłki roślinami strączkowymi i papryką.
Aspekty planet: 02.48 kwadratura Księżyca z Marsem, 05.10 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 09.11 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 09.19 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 09.21 kwadratura Księżyca z Merkurym, 12.52 kwadratura Księżyca z Neptunem, 18.03 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.55 trygon Słońca z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże i wizyty.

7.09.2019, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 12.37)
Pielęgnuj dłonie, rób manicure. Jedz częściej, ale mniejsze porcje. Dzień sprzyja spotkaniom z autorytetami. Księżyc ostrzega przed zbyt dużymi wydatkami. Unikaj wielkiego gotowania, zrób porządki w rachunkach i dokumentach. Zrób dzisiaj coś, co zaskoczy domowników i rodzinę, pokaż się z innej strony. Wieczorem zasłużyłeś na rozrywkę.
Aspekty planet: 05.45 trygon Wenus z Plutonem, 09.18 opozycja Merkurego z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień. Karta sprzyja ludziom odważnym.

8.09.2019, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo krewni nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Zaplanuj oszczędności, wyrywaj chwasty, piel grządki, wzmocnij cebulki i korzenie. Zrób oczyszczanie organizmu sokami warzywnymi lub jednodniową głodówką.
Aspekty planet: 00.47 trygon Księżyca z Uranem, 14.52 trygon Księżyca z Marsem, 15.42 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 17.26 kwadratura Słońca z Jowiszem, 19.11 trygon Księżyca ze Słońcem, 22.18 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet:
Słońce 09 o 15´- 16 o 02´ Panny
Księżyc 15 o 35´ Wagi – 19 o 14´ Koziorożca
Merkury 07 o 15′ – 20 o 32′ Panny
Wenus 14 o 24′ – 23 o 05′ Panny
Mars 09 o 24′ – 13 o 52´ Panny
Jowisz 15 o 12′ – 15 o 43′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 14 o 08´ – 13 o 59´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 o 26´ – 06 o 18´ Byka w retrogradacji
Neptun 17 o 32′ – 17 o 21′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 52′ – 20 o 46′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
2.09 od g. 10.33 do 3.09 do g. 01.34.
4.09 od g. 12.58 do 5.09 do g. 05.07.
6.09 od g. 18.03 do 7.09 do g. 12.37.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 26.08-1.09.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień przyniesie nowe wiadomości, ciekawe wydarzenia zawodowe i pouczające podróże. Nów Księżyca w znaku Panny zmobilizuje nas do porządków, planowania i myślenia o przyszłości.

W poniedziałek 26.08 trygon Wenus z Uranem ostrzega przed pochopnymi decyzjami finansowymi, ale i uczyni tydzień wyjątkowym, a wszystkie randki będą niebanalne.

W środę 28.08 trygon Marsa z Uranem może postawić na naszej drodze przeciwnika silniejszego od nas. Pamiętajmy, że lepiej sposobem i sprytem rozwiązać problem, a nie wchodzić w rywalizację czy otwartą walkę, bo możemy ponieść straty.

W czwartek 29.08 Merkury wchodzi do znaku Panny i zapewni nam wiele towarzyskich atrakcji. Warto się bawić i spotykać z ludźmi. Ktoś nas zainspiruje do spełnienia skrytego marzenia.

W piątek 30.08 trygon Słońca z Uranem będzie sprzyjać osobom, które szukają wsparcia, pomocy czy fachowej porady. To dobry moment, aby zacząć negocjacje, szukać ugody, dogadywać się w trudnych sprawach. Nów Księżyca w znaku Panny zapowiada ważne wydarzenia towarzyskie i zawodowe. Żeby osiągnąć sukces, będziemy musieli wykazać się odwagą, pomysłowością i pewnością siebie.

W niedzielę 1.09 trygon Merkurego z Uranem doda nam sił i energii do rozpoczynania nowych spraw. Możemy liczyć na wsparcie osób młodszych. Warto zadbać o dzieci i młodszych krewnych. Trygon Wenus z Saturnem zwróci naszą uwagę na sprawy społeczne, polityczne i gospodarcze. Warto zainteresować się swoimi oszczędnościami, zacząć działać w imieniu lokalnej społeczności, pomóc potrzebującym.

Horoskop tygodniowy

26.08.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Przez pierwszą część dnia będziesz chętnie współpracował z innymi, zdobędziesz ważne informacje i poznasz najnowsze plotki. Po południu zapragniesz wyciszenia i spokoju. Zatroszczysz się o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Wieczorem zrelaksuj się przy dobrej muzyce, w kąpieli z olejkami eterycznymi lub w gronie najbliższych. Jedz zdrowy tłuszcz i węglowodany, pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę.
Aspekty planet: 03.32 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 07.58 sekstyl Księżyca z Marsem, 09.44 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.26 sekstyl Księżyca z Uranem, 17.38 trygon Wenus z Uranem, 23.45 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja  aktywnemu trybowi życia, miłości i dobrej zabawie. Warto dzisiaj pograć w gry, uprawiać sport, zająć się twórczością artystyczną. Wprowadzaj w życie nowe pomysły.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

27.08.2019, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Zajmij się zawodowymi sprawami. Policz pieniądze i rozmawiaj o interesach. Będziesz chętnie współpracować z innymi i dzięki temu różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby szybko załatwiać sprawy urzędowe. Otwieraj firmę, zakładaj konto w banku, szukaj nowych zleceń za większe pieniądze. Nawilżaj skórę, testuj nowe kremy odżywcze. Pij dużo wody, zjedz ciepłą zupę, unikaj kawy i mocnej herbaty.
Aspekty planet: 05.27 trygon Księżyca z Neptunem, 10.55 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

28.08.2019, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 01.53)
Będziemy towarzyscy, optymistyczni i ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi. Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, różne służbowe spotkania będą się przeciągać. Po pracy warto wybrać się na zakupy, dzisiaj łatwo będzie skompletować różne ładne rzeczy i dodatki. Na randkach dobra atmosfera. Jeśli się z kimś kłócisz, łatwo dojdziecie do porozumienia. Pij ciepłe napoje, jedz ryż i kaszę, unikaj ostrych przypraw. Dobry dzień na wizytę u fryzjera.
Aspekty planet: 12.29 kwadratura Księżyca z Uranem, 12.52 trygon Marsa z Uranem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego! Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym. Także imprezy będą udane.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

29.08.2019, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja dobrym pomysłom i bardzo aktywnemu spędzaniu czasu. Wybierz się na spacer, odwiedź znajomych, zajmij się sportem. Zastanów się, co możesz w życiu zmienić na lepsze. Dzisiaj wszyscy nabiorą optymizmu i będzie ci łatwiej przekonać bliskich do ambitnych pomysłów. Zapraszaj gości, graj w gry towarzyskie, rób szybkie pranie. Księżyc ostrzega przed kłótliwymi osobami. Organizm dobrze przyswaja białko, jedz nabiał i ryby.
Aspekty planet: 02.06 trygon Księżyca z Jowiszem, 09.47 Merkury wchodzi do znaku Panny.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach  i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

30.08.2019, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 01.57)
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wetrzyj w nie balsam i odżywkę. Nawilżaj twarz i chroń skórę przed działaniem promieni słonecznych.
Aspekty planet: 04.22 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 05.14 trygon Słońca z Uranem, 12.08 trygon Księżyca z Uranem, 12.37 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 14.14 koniunkcja Księżyca z Marsem, 20.12 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

31.08.2019, sobota
Księżyc w znaku Panny
Będziemy zdyscyplinowani i chętni do nowych wyzwań. Księżyc w znaku Panny pomoże nam zdobyć niezbędne informacje, będziemy jednak bardziej podatni na sugestie i kłamstwa innych ludzi. Zadbaj o zdrowie, zmień dietę na bardziej lekką i zdrową. Zrób porządek w szafie i garderobie, wyrzuć stare meble, porządkuj rośliny. Jedz więcej kasz i gotowanych warzyw, unikaj słodyczy.
Aspekty planet: 00.14 trygon Księżyca z Saturnem, 01.38 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 05.34 opozycja Księżyca z Neptunem, 10.46 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się razem do kina lub teatru, omówić ważne sprawy i ułożyć plany na kolejny miesiąc.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

1.09.2019, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 01.07)
Będziesz potrzebować odrobiny spokoju i bezpieczeństwa. Ryzykowne sprawy chętnie powierzysz komuś innemu. Nawet do podróży trudno cię będzie namówić. Bądź uprzejmy dla ludzi i nie mieszaj się w zawodowe spory. Wieczór sprzyja zdobywaniu nowych znajomości. Zadbaj o włosy, wcieraj w nie odżywkę i podcinaj, przetestuj nową fryzurę. Ścinaj zioła i kwiaty, zmieniaj dekoracje z roślinami sezonowymi.
Aspekty planet: 16.10 trygon Merkurego z Uranem, 20.48 trygon Wenus z Saturnem, 23.39 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 02 o 29´ – 09 o 15´ Panny
Księżyc 01 o 40´ Raka – 15 o 35´ Wagi
Merkury 23 o 25′ Lwa – 07 o 15′ Panny
Wenus 05 o 43′ – 14 o 24′ Panny
Mars 04 o 57´ – 09 o 24′ Panny
Jowisz  14 o 49′ – 15 o 12′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 14 o 21´ – 14 o 08´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 o 32´ – 06 o 26´ Byka w retrogradacji=
Neptun 17 o 44′ – 17 o 32′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 58′ – 20 o 52′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
27.08 od g. 10.55 do 28.08 do g. 01.53.
29.08 od g. 02.06 do 30.08 do g. 01.57.
31.08 od g. 10.46 do 1.09 do g. 01.07.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 19-25.08.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Wenus i Słońce przejdą do znaku Panny, dzięki czemu nasza kreatywność i zapał zaczną teraz przynosić konkretne rezultaty. Koniunkcja Wenus z Marsem będzie nas zachęcać do upiększania i ulepszania świata wokół nas.

W środę 21.08 trygon Merkurego z Jowiszem. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Warto spotykać się z ludźmi, bo aura sprzyja udanym dyskusjom i negocjacjom. Wenus wchodzi do znaku Panny i sprawi, że w relacjach może być gorąco. Rodzinne sprawy i obietnice okażą się niezwykle ważne, postaraj się dotrzymywać słowa i dbaj o słabszych i młodszych.

W piątek 23.08 Słońce wkracza do znaku Panny i pomoże w robieniu porządków i zdobywaniu lepszej pracy. W sobotę 24.08 Mars zrobi koniunkcję Wenus i będzie sprzyjał dogadywaniu się, spotkaniom towarzyskim i dobrej zabawie.

Horoskop tygodniowy

19.08.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Uwaga, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni, bo ludzie będą ze sobą rywalizować. Na szczęście Księżyc zachęca do zakupów, rozpoczynania remontu, krótkich podróży i nauki. Warto negocjować ceny czy warunki umowy, ludzie na skutek rozmów będą skłonni do ustępstw. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 17.41 trygon Księżyca z Merkurym, 23.55 kwadratura Księżyca z Saturnem, 23.58 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja korzystnym zmianom. Zastanawiaj się, jak spełnić marzenia i żyć trochę bardziej wesoło. Randki i imprezy będą bardzo udane. Samotni mogą znaleźć nowych przyjaciół.

Karta dnia: IX Sprawiedliwość
Karta zaleca skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga podpowiada, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

20.08.2019, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Aktywnie walcz o swoje. Udadzą się zakupy i podróże, a także różne ważne wizyty. Łatwo dziś będzie zawierać nowe znajomości, bo ludzie nie będą nieśmiali i skryci. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj dekoracje. Jedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po owoce, wypij rumianek na dobry sen. Chroń głowę przed słońcem, zadbaj o oczy, idź na basen lub aerobik.
Aspekty planet: 12.53 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, odpoczynkowi, ważnym spotkaniom. Zrób to, co konieczne aby wszyscy byli zadowoleni i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

21.08.2019, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 06.36)
Nie spiesz się nigdzie, zaplanuj ważne sprawy i unikaj hałasu. Warto odpocząć, zająć się upiększaniem domu i swoim wyglądem. Łatwo będzie załatwiać sprawy w banku, dostać kredyt czy dotację. Wenus wchodzi do znaku Panny i zacznie sprzyjać oszczędzaniu i dobremu wykorzystywaniu zasobów oraz zapasów. Trygon Merkurego z Jowiszem sprzyja nauce, podróżom i ważnym spotkaniom.
Aspekty planet: 02.00 trygon Księżyca ze Słońcem, 06.06 trygon Księżyca z Wenus, 10.32 trygon Księżyca z Marsem, 11.06 Wenus wchodzi do znaku Panny, 12.04 trygon Merkurego z Jowiszem, 19.33 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja sprzyja nowym znajomościom, sztuce, przyjaźni. Dobry dzień dla artystów. Zakładaj bloga na temat hobby, prezentuj swoje zdjęcia lub muzykę.

Karta dnia: XIX Słońce
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

22.08.2019, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Dzień sprzyja pracy, a także dbaniu o zdrowie i urodę. Zapragniemy otoczyć się  luksusem, dlatego podczas zakupów nie daj się dzisiaj ponieść emocjom. Księżyc sprzyja zmianie strategii i zaczynaniu nowych spraw. W sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości. Zakładaj konto w banku, kupuj telefon lub komputer. Zrób wielkie porządki.
Aspekty planet: 10.57 trygon Księżyca z Saturnem, 15.22 kwadratura Księżyca z Merkurym, 17.22 sekstyl Księżyca z Neptunem, 23.32 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrobić porządki w szafach i skrytkach, uporządkować papiery i biurko, odpisać na zaległą korespondencję. Dobry dzień na rodzinne sprawy, zakupy ubrań i kosmetyków.

Karta dnia: I Mag
Wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

23.08.2019, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 16.33)
Będziemy pewni swoich racji i spokojni. Księżyc w Byku zapewni nam dużo zdrowego rozsądku i ochoty na wykonywanie domowych prac. Wieczór sprzyja randkom i towarzyskim spotkaniom. Pij soki warzywne i owocowe. Porządkuj rośliny, wyrywaj chwasty, możesz nawozić i kosić trawnik. Przejrzyj ubrania i oddaj te, w których nie chodzisz. Udadzą się wszystkie zabiegi kosmetyczne, pielęgnuj włosy.
Aspekty planet: 12.01 Słońce wkracza do znaku Panny, 16.55 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 22.16 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.18 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Dobry dzień na ważne przemyślenia.

Karta dnia: II Kapłanka
Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

24.08.2019, sobota
Księżyc w znaku Bliźnięta
Księżyc pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy. Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment na założenie konta na portalu randkowym, to jest właśnie idealny dzień, żeby to zrobić. Zadbaj o skórę na dłoniach, zrób manicure i pedicure, pomaluj paznokcie.
Aspekty planet: 19.04 koniunkcja Wenus z Marsem, 19.53 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja finansom, dlatego szukaj okazji do zdobycia większych pieniędzy. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk. Można zakładać konto w banku lub wystawiać przedmioty na aukcje.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

25.08.2019, niedziela
Księżyc w znakach Bliźnięta i Raka (od 23.05)
Uda ci się znaleźć sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Księżyc w znaku Bliźniąt sprawi, że bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, trudnych związków. Udadzą się podróże i wizyty. Odbieraj wszystkie telefony, w razie czego oddzwoń, bo ktoś może mieć dla ciebie ważną wiadomość. Wymocz dłonie w kąpieli z parafiny lub nałóż na nie kompres nawilżający.
Aspekty planet: 01.17 kwadratura Księżyca z Neptunem, 08.58 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj kasuj niepotrzebne dane, zamykaj stare sprawy, a nawet pozbywaj się niepotrzebnych znajomości.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta wskazuje, że nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony.

Pozycje planet 12-25.08.2019:
Słońce 19 o 01´ Lwa – 02 o 29´ Panny
Księżyc 09 o 54´ Koziorożca – 01 o 40´ Raka
Merkury 00 o 12′ – 23 o 25′ Lwa
Wenus 18 o 24′ Lwa – 05 o 43′ Panny
Mars 26 o 03′ Lwa – 04 o 57´ Panny
Jowisz 14 o 30′ – 14 o 49′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 14 o 59´ – 14 o 21´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 o 37´ – 06 o 32´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 o 04′ – 17 o 44′ Ryb w retrogradacji
Pluton 21 o 14′ – 20 o 58′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.08 od g. 06.06 do g. 06.36.
22.08 od g. 23.32 do 23.08 do g. 16.33.
25.08 od g. 08.58 do g. 23.05.

Udanego tygodnia!

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 12-18.08.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia Księżyca w znaku Wodnika poruszy nie tylko nasze emocje, ale i wprowadzi dużo zamieszania w życie towarzyskie. Koniunkcja Słońca z Wenus sprzyja sprawom uczuciowym i finansowym.

W poniedziałek 12.08 Uran wchodzi w retrogradację i przypomni o starych zobowiązaniach.  W środę 14.08 koniunkcja Słońca z Wenus. Jeśli szukasz lepszej pracy, to działaj ze zdwojoną aktywnością. Warto wysyłać aplikacje i umawiać się na rozmowy kwalifikacyjne. Także w bankach lub urzędach spotkasz się z większą życzliwością i szybko załatwisz ważne sprawy.

W czwartek 15.08 pełnia Księżyca w znaku Wodnika sprawi, że będziemy planować wyjazdy i organizować imprezy. Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia, bo pełnia budzi ambicję i sprawia, że jesteśmy pobudzeni i niecierpliwi.  W piątek 16.08 kwadratura Merkurego z Uranem sprawi, że będziesz znudzony starymi sprawami. Uważaj na nerwy i nie przejmuj się zbytnio tym, co robią inni. Sport, hobby i odpoczynek pomogą ci spędzić miło czas i uniknąć napięć.

W niedzielę 18.08 Mars wchodzi do znaku Panny i w sobotę 24.08 zrobi koniunkcję Wenus. Aura bardzo sprzyja zgodzie, miłości i randkom. Bez problemów zakończysz różne stare i niepotrzebne konflikty. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą ci pomóc w podjęciu ważnej decyzji.

Horoskop tygodniowy
12.08.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz mieć dużo energii i nabierzesz ochoty, aby przeżyć coś nowego. Wykorzystaj ten dzień, aby wprowadzić w życie trochę radości. Ktoś pomoże ci w zrobieniu dobrego wrażenia na ważnych osobach. To dobry dzień na wysyłanie listów, rozmowy i spotkania. Organizm potrzebuje więcej witamin, mikroelementów i białka. Stosuj krem z filtrem UV, jeśli przebywasz na słońcu, odżywiaj skórę.
Aspekty planet: 04.26 Uran wchodzi w retrogradację, 11.53 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 17.57 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Idź na imprezę, spotkaj się z przyjaciółmi. Dobry dzień na randkę, także przez Internet. Zakładaj konta w serwisach randkowych, dyskutuj na forach.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

13.08.2019, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 17.35)
Narady, spotkania miną w wesołej i bardzo twórczej atmosferze. Unikaj przekładania spraw na później, bo mimo końca tygodnia dużo uda się zrobić. Po pracy zadbaj o rozrywkę, idź na randkę lub do kina. Pracuj w ochronnych rękawiczkach, wymocz dłonie w kąpieli z parafiny lub nałóż na nie kompres nawilżający. Nie siedź w przeciągu. Usuwaj przebarwienia i zmarszczki, ujędrniaj skórę. Mimo letniej pogody nie zaniedbuj ciepłych posiłków.
Aspekty planet: 00.11 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 22.32 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstka sprzyja rozmowom z rodziną, a także poprawie relacji z dalszymi krewnymi. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, pytaj śmiało i proś innych o radę.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

14.08.2019, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Zaplanuj wszystko dobrze i trzymaj się tego, co jest najważniejsze, bo możesz mieć za dużo spraw na głowie, a ludzie będą na ciebie spychać swoje obowiązki. Bądź niezależny i nie wdawaj się w z nikim w dyskusje, bo możesz narobić sobie wrogów. Księżyc sprzyja kupowaniu sprzętów elektronicznych. Koniunkcja Wenus ze Słońcem pomoże nam spełnić małe marzenie.
Aspekty planet: 06.46 kwadratura Księżyca z Uranem, 08.07 koniunkcja Słońca z Wenus, 22.37 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nadrabianiu zaległości w pracy. Skoncentrujemy się na ważnych sprawach i zadaniach. Łatwo będzie skończyć różne nudne projekty i rachunki.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

15.08.2019, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Pod wpływem pełni Księżyca będziemy ciekawscy i emocjonalni. Dlatego trudno będzie skupić się na domowych obowiązkach, bo ludzie będą się wzajemnie rozpraszać. Uważajmy dzisiaj na słowa, bo łatwo się będzie przejąć różnymi plotkami. Warto wybrać się na zakupy lub do kina, a osobom samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zaczynaj dietę, zadbaj o linię. Jedz węglowodany i warzywa, ogranicz napoje gazowane i cukier.
Aspekty planet: 14.29 opozycja Księżyca ze Słońcem, 15.16 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja rodzinnym obowiązkom, a także poważnym decyzjom. Co dziś sobie postanowisz, tego będziesz się trzymać. Ale warto też odpocząć, żeby odzyskać równowagę.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

16.08.2019, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 05.49)
Księżyc w znaku Ryb sprzyja wyrażaniu emocji. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i zmienni. To dobry dzień, aby zawierać zgodę i patrzeć na świat z szerszej perspektywy. Ludzie będą chcieli oderwać się od przyziemnych spraw i kłopotów. Kierować się będą uczuciami, a sztuka zrobi  na wszystkich większe niż zwykle wrażenie. Kwadratura Merkurego z Uranem sprzyja zaskakującym spotkaniom i telefonom. Zadbaj o skórę nóg i stóp.
Aspekty planet: 03.01 opozycja Księżyca z Marsem, 19.07 kwadratura Merkurego z Uranem, 19.11 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Dzisiaj kończ stare sprawy, pozbywaj się niechcianych znajomości, zamykaj niepotrzebne konta w serwisach.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

17.08.2019, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Odpocznij i znajdź czas tylko dla siebie. Każdy coś będzie od ciebie chciał. Księżyc zmusi nas do rozwiązywania trudnych spraw, rywalizacji i narazi nas na ryzyko konfliktu. Zanim wejdziesz z kimś w dyskusję, dobrze się zastanów, czy chcesz cały dzień poświęcić na kłótnię. Unikaj kłótni i konfrontacji z silniejszymi od siebie, dzień upłynie spokojnie. Podlej kwiaty, sprzątnij piwnicę i garderobę, uporządkuj zdjęcia.
Aspekty planet: 11.17 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 11.35 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.08 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki pomaga zaczynać nowe przedsięwzięcia. Pod jej wpływem uda się zrobić w życiu trochę porządków i zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń. Dobry dzień na podróże, nowe znajomości, pierwsze randki.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

18.08.2019, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 18.32)
Bądź otwarty na zmiany i zaproszenia. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Zaufaj intuicji i nie bójcie się mówić o swoich spostrzeżeniach i poglądach. Rozmowa z kimś młodszym sprawi, że zmienisz pogląd na ważną sprawę. Spacer w towarzystwie sympatycznej osoby przywróci ci wewnętrzną równowagę. Mars wchodzi do znaku Panny i zacznie sprzyjać poprawie zdrowia i kondycji.
Aspekty planet: 00.34 sekstyl Księżyca z Plutonem, 07.18 Mars wkracza do znaku Panny.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w sprawach towarzyskich. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże i wizyty.

Pozycje planet 12-25.08.2019:
Słońce 19 o 01´ Lwa – 02 o 29´ Panny
Księżyc 09 o 54´ Koziorożca – 01 o 40´ Raka
Merkury 00 o 12′ – 23 o 25′ Lwa
Wenus 18 o 24′ Lwa – 05 o 43′ Panny
Mars 26 o 03′ Lwa – 04 o 57´ Panny
Jowisz 14 o 30′ – 14 o 49′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 14 o 59´ – 14 o 21´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 o 37´ – 06 o 32´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 o 04′ – 17 o 44′ Ryb w retrogradacji
Pluton 21 o 14′ – 20 o 58′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca 12-25.08.2019:
13.08 od g. 00.11 do g. 17.35.
16.08 od g. 03.01 do g. 05.49.
18.08 od g. 00.34 do g. 18.32.
21.08 od g. 06.06 do g. 06.36.
22.08 od g. 23.32 do 23.08 do g. 16.33.
25.08 od g. 08.58 do g. 23.05.

Udanego tygodnia!