Miesięczne archiwum: Wrzesień 2019

Horoskop tygodniowy 30.09-6.10.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Wadze sprzyja spędzaniu czasu w miłym gronie. Warto iść na jogę, medytować, pójść do kina czy teatru, obejrzeć ulubiony serial. Sny w tym tygodniu mogą być wyjątkowo kolorowe, a nawet jest szansa dostrzec w nich rozwiązanie trudnego problemu.

We wtorek 1.10 kwadratura Wenus z Plutonem skieruje naszą uwagę na sprawy pielęgnacji urody i finansów. Nie warto składać dokumentów o dotację, dofinansowanie czy pożyczkę, bo decyzja może być odmowna.

W czwartek 3.10 Pluton wychodzi z retrogradacji i przez cały tydzień przebywa w 20 stopni 38 minucie Koziorożca, przez co jego wpływ na nasze sprawy będzie intensywny. Warto robić ważne postanowienia i plany, bo będą mieć duży wpływ na nasze życie.

W piątek 4.10 Mars wkracza do znaku Wagi i zapewni nam wiele emocjonujących wrażeń. W naszym życiu uczuciowym wiele się zacznie dziać, możemy stać się zazdrośni, zaborczy i bardzo namiętni.

W czwartek 3.10 Merkury wkracza do znaku Skorpiona. Dogaduj się z ludźmi, idź na kompromis, zrób podział domowych obowiązków, a wszyscy na tym skorzystają. Ugody czy porozumienia zawarte w tym tygodniu będą miały pozytywny wpływ na bieg spraw.

W sobotę 5.10 kwadra Księżyca w znaku Koziorożca. W sprawach zawodowych bądźmy uparci, ale dzięki temu wyjdziemy na swoje. Nie okazujmy słabości, konsekwencja i upór się opłacą. Koziorożce zdobędą ważne uprawnienia i informacje.

Horoskop tygodniowy

30.09.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 11.41)
Czeka nas pracowity, ale niestety również męczący dzień. W pracy ktoś surowy może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Nie upieraj się przy swoim, bo konflikt nie będzie dla ciebie korzystny i popsuje ci opinię. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Zaczynaj remont i rób wielkie porządki. Zjedz kaszę lub ryż, pożywna zupa postawi się na nogi, unikaj cukru.
Aspekty planet: 04.05 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 20.55 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

1.10.2019, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko, zrób więc listę domowych prac. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję! Zadbaj o bliskich, zrób domowe porządki, ale unikaj prania dywanów i firanek, bo będą długo schły. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i płynów. Nie ćwicz zbyt intensywnie. Nawilżaj skórę. Kwadratura Wenus z Plutonem sprzyja odnawianiu znajomości.
Aspekty planet: 06.17 kwadratura Wenus z Plutonem, 10.42 sekstyl Księżyca z Saturnem, 15.12 trygon Księżyca z Neptunem, 21.44 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

2.10.2019, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 13.44)
Poczujemy przypływ energii i ochotę do zmian. Zadbajmy o zdrowie i kondycję fizyczną, a poczujemy się o dziesięć lat młodsi. Księżyc pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmuj odważne decyzje zawodowe i rodzinne, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i maile. Warto zadbać o samochód. Ćwicz na przyrządach.
Aspekty planet: 11.45 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się razem do kina lub teatru. Najlepsze zakupy zrobisz dzisiaj w sklepie z AGD.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

3.10.2019, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Księżyc pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje. Uważaj na drodze i w kuchni podczas krojenia, dziś łatwo o stłuczkę lub zranienie zbyt ostrym nożem. Rób pranie, trzep dywany. Merkury przechodzi do znaku Skorpiona, unikaj więc konfliktów, bo twoje słowa mogą kogoś bardzo zaboleć.
Aspekty planet: 06.41 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 08.38 Pluton wychodzi z retrogradacji, 10.14 Merkury wkracza do znaku Skorpiona, 19.13 kwadratura Księżyca z Neptunem, 22.40 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

4.10.2019, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 19.43)
Księżyc doda nam energii i zacznie sprzyjać sprawom finansowym. Układajmy więc plany, a potem do dzieła! To, co wprowadzimy dziś w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, otwierać sklep, kupować samochody lub maszyny. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu. Unikaj przejadania się, zacznij ćwiczyć. Mars przechodzi do znaku Wagi, dlatego dlatego chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w gry.
Aspekty planet: 06.21 Mars wkracza do znaku Wagi, 09.33 sekstyl Księżyca z Wenus, 20.25 kwadratura Księżyca z Marsem, 23.52 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

5.10.2019, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Unikaj ryzyka i sąsiedzkich kłótni. Możliwe są dzisiaj spóźnienia i pomyłki, dlatego nabierz do wszystkiego dystansu i nie martw się na zapas. Wybierz się na jogę, spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. W domu rób cięższe prace i porządki. Unikaj zakupów, bo wszystko wyda ci się dzisiaj za drogie. Wieczorem zadzwoń do przyjaciela.
Pij herbaty ziołowe, zrób detoks sokowy.
Aspekty planet: 06.07 trygon Księżyca z Uranem, 18.47 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 22.39 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

6.10.2019, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z pewną ważną dla ciebie kobietą, dlatego uważaj na słowa. Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować uczuciowe straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku. Księżyc pomoże ci się zrelaksować, ale i zdobyć potrzebne informacje.
Aspekty planet: 03.26 sekstyl Księżyca z Neptunem, 11.14 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet:
Słońce 06 o 32´ – 13 o 26´ Wagi
Księżyc 23 o 58´ Wagi – 28 o 08´ Koziorożca
Merkury 25 o 09′ Wagi – 05 o 06′ Skorpiona
Wenus 10 o 28′ – 27 o 52′ Wagi
Mars 27 o 19′ Panny – 01 o 49′ Wagi
Jowisz 18 o 03′ – 19 o 03′ Strzelca
Saturn 14 o 01´ – 14 o 12´ Koziorożca
Uran 05 o 42´ – 05 o 27´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 47′ – 16 o 36′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 38′ – 20 o 38′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.09 od g. 04.05 do g. 11.41.
2.10 od g. 11.45 do g. 13.44.
4.10 od g. 09.33 do g. 19.43.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 23-29.09.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu warto szukać sojuszników i używać intuicji, aby pokonać codzienne problemy. Wczujmy się w sytuację innych, a od razu wiele spraw stanie się dla nas bardziej zrozumiałe.

W poniedziałek 23.09 o g. 9.50 Słońce wkracza do znaku Wagi i zacznie się czas sprzyjający współpracy, negocjacjom, dogadywaniu się i korzystaniu z dóbr kultury. Warto dziś umówić się na ważne spotkanie.

We wtorek 24.09 Merkury ustawi się w sekstylu do Jowisza i zacznie sprzyjać intensywnej pracy i dyscyplinie umysłowej. Warto być dociekliwym i nie zadowalać się byle odpowiedzią na poważne pytania.

W środę 25.09 kwadratura Wenus z Saturnem. Negocjujmy, rozwiązujmy konflikty i problemy wspólnie – w gronie rodziny czy współpracowników, a wszyscy na tym skorzystają.

W piątek 27.09 kwadratura Merkurego z Plutonem sprawi, że ktoś lub coś zainspiruje nas do zdobycia przewagi lub zwyciężenia w trudnej sprawie. Bądźmy kreatywni, uwolnijmy wyobraźnię, zróbmy burzę mózgów, a dużo zyskamy.

W sobotę 28.09 nów Księżyca w znaku Wagi. Staniemy się bardziej metodyczni, słowni i będziemy chcieli uporządkować świat wokół siebie. Weekend sprzyja połączeniu zabawy z nauką. Warto wybrać się na zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych.

W niedzielę 29.09 sekstyl Wenus z Jowiszem sprzyja szybkiemu nawiązywaniu znajomości i rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Jednocześnie ostrzega nas przed niepotrzebnymi wydatkami na ubrania, kosmetyki i wygląd.

Horoskop tygodniowy

23.09.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
O godzinie 9.50 Słońce wchodzi do znaku Wagi i zaczyna się astronomiczna jesień. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Księżyc sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Medytuj, zrelaksuj się, odpocznij i nie przeciążaj organizmu wysiłkiem fizycznym. Unikaj zazdrosnych i nieżyczliwych ci osób, a dzień będzie udany. Kontroluj dietę.
Aspekty planet: 01.30 kwadratura Księżyca z Wenus, 07.38 opozycja Księżyca z Saturnem, 09.22 kwadratura Księżyca z Merkurym, 09.50 Słońce wkracza do znaku Wagi, 12.55 trygon Księżyca z Neptunem, 19.20 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym! Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

24.09.2019, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 11.19)
Dzień sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i tematów do dyskusji. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły będą nam towarzyszyć już od samego rana. Księżyc sprzyja osobom ubiegającym się o pracę oraz zdawaniu egzaminów. Warto ryzykować, bo możesz dużo zyskać. Sekstyl Merkurego z Jowiszem sprzyja sukcesom w nauce i podróży. Księżyc pomoże nam dogadywać się z ludźmi i negocjować, zamiast wikłać się w konflikty.
Aspekty planet: 00.05 sekstyl Księżyca z Marsem, 13.12 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 21.12 kwadratura Księżyca z Uranem, 23.00 sekstyl Merkurego z Jowiszem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

25.09.2019, środa
Księżyc w znaku Lwa
Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.  Udadzą się naprawy i poprawki, zrób przegląd szafy i zakamarków. Organizm dobrze przyswaja białko i potrzebuje więcej ciepłych i ostrych potraw. Nawiązuj znajomości, umawiaj się na randki. Kwadratura Wenus z Saturnem wywołuje nerwowość, wieczorem łatwo będzie o kłótnie.
Aspekty planet: 09.35 sekstyl Księżyca z Wenus, 16.21 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.13 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.19 kwadratura Wenus z Saturnem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast robić porządki, możesz nagle zdecydować się na zakupy czy wyjazd. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

26.09.2019, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 12.36)
Księżyc pomoże nam zmobilizować się do systematycznej pracy, uporządkować dokumenty i zrobić domowe porządki. Dzień sprzyja zmianie diety i zajmowaniu się rachunkami. Nawadniaj organizm, pij dużo wody, jedz świeże warzywa korzeniowe, które zawierają dużo mikroelementów. Wieczorem postaw na intelektualne rozrywki, żeby uniknąć nudy.
Aspekty planet: 21.53 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, pomoże zakończyć różne spory i niepotrzebne dyskusje. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o naszych planach.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

27.09.2019, piątek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprzyja ważnym spotkaniom, podróży i wysyłaniu wiadomości. Dziś we wszystkim, za co się zabierzemy, szukać będziemy własnych korzyści. Nie można zawsze być bezinteresownym! Kwadratura Merkurego z Plutonem sprzyja realizowaniu ambitnych celów. Dziś ktoś może zauważyć cię w tłumie i dać ci szansę czy w sprawach zawodowych, czy w miłości. Dobry dzień na podpisywanie umów, zaczynanie pracy.
Aspekty planet: 01.51 kwadratura Merkurego z Plutonem, 10.49 trygon Księżyca z Saturnem, 15.20 opozycja Księżyca z Neptunem, 16.44 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 21.19 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja optymizmowi i sprawi, że będziemy w świetnych humorach. Wszyscy będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień, aby wspólnie coś zaplanować lub omówić. Dzień sprzyja też spacerom i zabawom z dziećmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

28.09.2019, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 12.02)
Nów Księżyca w znaku Wagi sprzyja godzeniu się z ludźmi, aktywnemu odpoczynkowi, miłości, ciekawym rozmowom z bliskimi osobami. Zadbaj o siebie i nie żałuj pieniędzy na kosmetyki i pielęgnację. Warto być eleganckim. Ludzie ci pomogą, jeśli tylko o to poprosisz. Wyciągnij rękę na zgodę. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy takich jak oliwa czy olej kokosowy.
Aspekty planet: 05.57 koniunkcja Księżyca z Marsem, 20.26 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, pomaga odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. Podczas rodzinnych wizyt będziemy opanowani i spokojni. Uważajmy podczas rozmów o polityce i pieniądzach, bo ludzie będą uparci.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

29.09.2019, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc zapewni nam wiele różnorodnych rozrywek i sprawi, że nasze plany mogą się nieoczekiwanie zmienić. Aura dnia zachęca do dbania o zdrowie i równowagę i sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania. Wieczorem interesująca rozmowa da ci wiele do myślenia. Sekstyl Wenus z Jowiszem sprawi, że uda się zakończyć konflikty lub z kimś wreszcie pogodzić.
Aspekty planet: 01.40 sekstyl Wenus z Jowiszem, 10.07 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.27 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 17.38 koniunkcja Księżyca z Wenus, 20.39 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy weseli i optymistyczni. Wymieniaj się doświadczeniami, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 29 o 40´ Panny – 06 o 32´ Wagi
Księżyc 10 o 43´ Raka – 23 o 58´ Wagi
Merkury 14 o 26′ – 25 o 09′ Wagi
Wenus 10 o 28′ – 19 o 10′ Wagi
Mars 22 o 49´ – 27 o 19′ Panny
Jowisz 17 o 09′ – 18 o 03′ Strzelca
Saturn 13 o 56´ – 14 o 01´ Koziorożca
Uran 05 o 56´ – 05 o 42´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 58′ – 16 o 47′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 40′ – 20 o 38′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.09 od g. 00.05 do g. 11.19.
25.09 od g. 18.13 do 26.09 do g. 12.36.
28.09 od g. 05.57 do g. 12.02.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 16-22.09.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja owocnym spotkaniom. Bądź otwarty na ludzi, zbieraj informacje i nie przegap ważnego spotkania, bo od niego może zależeć twoja zawodowa lub finansowa przyszłość.

W środę 18.09 Saturn wychodzi z retrogradacji i zacznie się poruszać ruchem prostym po znaku Koziorożca. Warto wrócić do planów sprzed kilku miesięcy, teraz mogą się udać i przynieść nam konkretne zyski.

W czwartek 19.09 trygon Marsa z Plutonem zapewni nam dobre dogadywanie się z szefem lub osobami wyżej od nas postawionymi oraz szczęście w podróży. To dobry czas na planowanie domowych finansów i wykupywanie ubezpieczenia.

W sobotę 21.09 kwadratura Jowisza z Neptunem sprawi, że poczujemy się młodsi, silniejsi i atrakcyjniejsi. Uważajmy na zakupach, możemy za dużo wydać pod wpływem impulsu czy zachcianki.

W niedzielę 22.09 kwadratura Merkurego z Saturnem skłoni nas do refleksji i spędzenia spokojnego wolnego dnia. Ambitne plany mogą się dzisiaj nie udać lub przesunąć na później.

Horoskop tygodniowy

16.09.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Unikaj ryzyka i konfliktów, zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Idź na zakupy, rób naprawy i remont.
Aspekty planet: 04.29 kwadratura Księżyca z Saturnem, 09.28 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.02 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 1
Będzie wiele ambitnych planów, warto szybko się za nie zabrać. Jedynka sprzyja także zawieraniu nowych znajomości bo sprawi, że będziemy bardziej odważni.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

17.09.2019, wtorek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 12.30)
Księżyc sprawi, że będziemy ostrożni i podejrzliwi w kontaktach z ludźmi. Łatwo będzie dzisiaj zapomnieć o ważnych spotkaniach lub zobowiązaniach. Lepiej unikać ryzykownych decyzji. Uporządkuj sprzęt sportowy i garderobę, rób szybkie porządki. Zacznij dzień od pożywnej jajecznicy, pij soki warzywne. Nie przeciążaj kręgosłupa. Zadbaj o dłonie i paznokcie. Rób zabiegi kosmetyczne.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

18.09.2019, środa
Księżyc w znaku Byka
Zakładaj konto w banku, odwiedzaj urzędy. Możesz z korzyścią współpracować z innymi. Wszyscy będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. W pracy rozmawiaj z szefem lub krewnymi na poważniejsze tematy. Łatwo uzgodnisz wspólne stanowisko i podzielisz się obowiązkami. Na zakupach szukaj modnych ubrań i dodatków. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne.
Aspekty planet: 00.30 koniunkcja Księżyca z Uranem, 10.46 Saturn wychodzi z retrogradacji, 15.51 trygon Księżyca z Saturnem, 22.01 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

19.09.2019, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 22.57)
Przygotuj się na nieoczekiwane spotkania i ciekawe wiadomości. Ludzie będą bardzo wyrozumiali i serdeczni. Dzisiaj uda ci się z kimś pogodzić lub przekonać go do ważnej dla ciebie sprawy. Dobry dzień na finansowe inwestycje, a także większe zakupy lub ubieganie się o kredyt. Wykonuj ćwiczenia siłowe, ale nie przesadzaj z obciążeniem serca.
Nie jedz w biegu. Pamiętaj o kremach z filtrem, idź do kosmetyczki.
Aspekty planet: 04.19 trygon Księżyca z Marsem, 05.01 trygon Księżyca z Plutonem, 15.56 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.53 trygon Marsa z Plutonem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom, ale pomaga zrobić porządki i przemyśleć różne ważne sprawy. Można spokojnie zająć się domem i własnymi sprawami.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

20.09.2019, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nakładaj maseczki, nawilżaj skórę, zadbaj o ręce. Wieczór sprzyja rozrywce, zajmowaniu się hobby i towarzyskim spotkaniom. Unikaj słodzenia kawy i herbaty.
Aspekty planet: 12.50 trygon Księżyca z Wenus, 19.32 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

21.09.2019, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Czeka cię dzień pełen towarzyskich niespodzianek i związanego z nimi zamieszania. Ktoś przypomni sobie o obietnicach, jakie mu kiedyś złożyłeś. Nie daj się wykorzystywać, nawet w imię przyjaźni. Po południu wszystko uda się uporządkować i wyjaśnić. Organizm potrzebuje dużo zdrowych tłuszczów, jedz więcej sałatek doprawianych oliwą z pierwszego tłoczenia. Zadbaj o ręce, myj naczynia w rękawiczkach, zapisz się na aerobik.
Aspekty planet: 06.53 opozycja Księżyca z Jowiszem, 07.01 kwadratura Księżyca z Neptunem, 16.04 kwadratura Księżyca z Marsem, 18.43 kwadratura Jowisza z Neptunem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

22.09.2019, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Raka (od 6.49)
Warto zainteresować się, co dzieje się u znajomych lub dalszych krewnych. Łatwo będzie zakończyć konflikty, przełamać bariery i pokonać różne uprzedzenia. Popołudnie sprzyja randkom, zabawie, twórczości artystycznej. Zadbaj o wygląd, odwiedź kino lub galerię. Zapraszaj gości, kupuj książki i płyty, odpisz na zaległe listy.
Aspekty planet: 04.40 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 17.30 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.18 kwadratura Merkurego z Saturnem.

Wibracja numer: 7
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 22 º 50´ – 29 º 40´ Panny
Księżyc 12 º 40´ Barana – 10 º 43´ Raka
Merkury 02 º 55′ – 14 º 26′ Wagi
Wenus  01 º 46′ – 10 º 28′ Wagi
Mars 18 º 20′ – 22 º 49´ Panny
Jowisz  16 º 23′ – 17 º 09′ Strzelca
Saturn 13 º 55´ – 13 º 56´ Koziorożca
Uran 06 º 08´ – 05 º 56´ Byka w retrogradacji
Neptun 17 º 09′ – 16 º 58′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 º 42′ – 20 º 40′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
16.09 od g. 18.02 do 17.09 do g. 12.30.
19.09 od g. 15.56 do g. 22.57.
22.09 od g. 04.40 do g. 06.49.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 9-15.09.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu pełnia Księżyca w znaku Ryb wpłynie na nas pozytywnie. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Jeśli ktoś robi coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu.

W poniedziałek 9.09 trygon Marsa z Saturnem ostrzega nas przed nieprzemyślanym zakupem sprzętu elektronicznego i samochodów. Zmobilizujemy się do zadań, które wymagają sprytu, refleksu, siły woli i koncentracji. Trygon Merkurego z Plutonem i pomoże nam szybko zdobyć istotne informacje.

We wtorek 10.09 opozycja Słońca z Neptunem ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądźmy więc ostrożni i na spokojnie podchodźmy do trudnych spraw. Bardziej wrażliwe osoby mają szansę na duże wzruszenia i silne emocje.

W czwartek 12.09 kwadratura Marsa z Jowiszem sprzyja szybkiej pracy. Odświeżmy dawne znajomości, umówmy się z kimś, kto wrócił z dalekiej wyprawy i ma nam wiele do powiedzenia.

W piątek 13.09 trygon Słońca z Plutonem sprawi, że dzień sprzyjać będzie cierpliwej pracy i nauce. Będziemy teraz spokojniejsi, a przyjaciele i znajomi przestaną odrywać nas od tego, co ważne. Koniunkcja Wenus z Merkurym sprzyja wystąpieniom i korespondencji.

W sobotę 14.09 opozycja Marsa z Neptunem radzi nie forsować sił i więcej odpoczywać. Trzymajmy swoje emocje na wodzy, bo pełnia Księżyca może nas skłaniać do nostalgii, tęsknoty za tym, co było i wspominania dawnych miłości. Wenus i Merkury wkraczają do znaku Wagi. Przygotujmy się na towarzyskie i romansowe przygody.

Horoskop tygodniowy

9.09.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 23.23)
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, przekonuj innych do dobrych pomysłów. Potem będziesz mieć więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Dzisiaj na problemy można popatrzeć pod zupełnie innym kątem. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Dzień sprzyja ubieganiu się o kredyt czy krótkoterminową pożyczkę. Warto zrobić porządki w garderobie, wyrywaj chwasty i przekwitłe rośliny.
Aspekty planet: 05.02 trygon Księżyca z Merkurym, 05.03 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 05.08 trygon Merkurego z Plutonem, 06.13 trygon Marsa z Saturnem, 10.30 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

10.09.2019, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy. Zrób piling i depilację, pij zioła oczyszczające. Organizm potrzebuje więcej mikroelementów.
Aspekty planet: 09.23 opozycja Słońca z Neptunem, 11.57 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy skoncentrowani na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

11.09.2019, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Czeka cię pracowity dzień. Zdobędziesz uznanie szefa czy ważnej osoby dzięki punktualności i przestrzeganiu zasad. Uważaj jednak, aby nie być zbyt krytycznym wobec nowych pomysłów. Popołudnie sprzyja trosce o kondycję i zdrowie. Tematów do poważnych przemyśleń dostarczy ci rozmowa z dietetykiem, prawnikiem lub lekarzem. Napraw zepsuty sprzęt Wi-Fi i AGD, zadbaj o telefon i komputer.
Aspekty planet: 07.22 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

12.09.2019, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 11.51)
Dobry czas na randki, spotkania, zawieranie nowych znajomości. Daj się ponieść twórczemu natchnieniu, szukaj swojego stylu. W podróży uważaj, możesz zaspać lub przez pomyłkę trafić w inne niż trzeba miejsce. Zrób manicure, farbuj włosy, zadbaj o dietę bogatą w zdrowe tłuszcze. Księżyc ostrzega przed szybką jazdą i zbyt ostrą wymianą zdań z bliskimi. Jedz często, ale małe porcje, organizm potrzebuje więcej tłuszczu.
Aspekty planet: 11.05 kwadratura Marsa z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

13.09.2019, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc sprzyja odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji. Warto współpracować z innymi i razem rozwiązywać problemy. Także podróże i zakupy wprawią cię w doskonały humor. Unikaj tylko marudzących znajomych, którzy lubią psuć wszystkim wokoło nastrój. Lepiej szukać lepszego towarzystwa i nowych inspiracji.
Aspekty planet: 00.26 sekstyl Księżyca z Uranem, 16.04 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.10 koniunkcja Merkurego z Wenus, 20.34 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 21.42 trygon Słońca z Plutonem, 22.11 opozycja Księżyca z Marsem, 22.42 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, pobuszuj w Internecie, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

14.09.2019, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Dziś możesz mieć mniej energii. Księżyc nie sprzyja ambitnym zadaniom i ryzykownym planom. Bądź ostrożny w kontaktach z przełożonymi czy urzędnikami, bo możesz zgodzić się na coś, czego nie chcesz. To dobry dzień na realizację nowych postanowień.  Księżyc wspiera osoby, które rozpoczynają dietę czy chcą zmienić tryb życia na zdrowszy. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, jedz węglowodany.
Aspekty planet: 05.48 sekstyl Księżyca z Plutonem, 06.32 opozycja Księżyca ze Słońcem, 07.25 opozycja Marsa z Neptunem, 09.14 Merkury wkracza do znaku Wagi, 15.42 Wenus wkracza do znaku Wagi.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XI Siła
Bądź aktywny, zacznij ćwiczyć, nowy rok sprzyja zmianie diety na zdrowszą i realizowaniu nowych planów. Zmiana otoczenia nawet na krótko dobrze ci zrobi.

15.09.2019, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 00.32)
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Organizm potrzebuje dużo wody i mikroelementów. Jedz kasze i ryż, pożywna zupa postawi się na nogi, unikaj cukru.
Aspekty planet: 01.33 opozycja Księżyca z Wenus, 03.08 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na rodzinne spotkania i imprezy.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Pozycje planet:
Słońce 16 o 02´ – 22 o 50´ Panny
Księżyc 19 o 14´ Koziorożca – 12 o 40´ Barana
Merkury 20 o 32′ Panny – 02 o 55′ Wagi
Wenus 23 o 05′ Panny – 01 o 46′ Wagi
Mars 13 o 52´ – 18 o 20′ Panny
Jowisz 15 o 43′ – 16 o 23′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 13 o 59´ – 13 o 55´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 o 18´ – 06 o 08´ Byka w retrogradacji
Neptun 17 o 21′ – 17 o 09′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 46′ – 20 o 42′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
9.09 od g. 10.30 do g. 23.23.
11.09 od g. 07.22 do 12.09 do g. 11.51.
14.09 od g. 06.32 do 15.09 do g. 00.32.

Udanego tygodnia!