Miesięczne archiwum: Październik 2019

Horoskop tygodniowy 28.10-3.11.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień ważnych decyzji, planów, postanowień. Będziemy też testować wiarygodność i stabilność różnych relacji i zobowiązań. Nów Księżyca w opozycji z Uranem doda nam sił na zaczynanie nowych spraw. W czwartek po południu Merkury wejdzie w retrogradację i aż do 20.11 powinniśmy ostrożnie podchodzić do nowych umów i kupowania sprzętu elektronicznego.

W poniedziałek 28.10 opozycja Słońca z Uranem sprawi, że poczujemy się młodsi, silniejsi i atrakcyjniejsi. Uważajmy na zakupach, możemy za dużo wydać pod wpływem impulsu czy zachcianki. Nów Księżyca w znaku Skorpiona skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć, rodziny i silnych emocji. Warto wybaczać, odpuszczać trudne sprawy i nie rozdrapywać ran.

W środę 30.10 koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja ważnym spotkaniom, podróżom, podpisywaniu umów i dużym zakupom. Łatwiej będzie zdobyć istotne informacje, ludzie będą towarzyscy. W piątek 1.11 Wenus wchodzi do znaku Strzelca i zacznie sprzyjać flirtom i romansom.

W czwartek 31.10 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 20.11 odradza kupowanie sprzętu elektronicznego, komputerów, telefonów i AGD. Jeśli musisz podpisać w tym czasie umowę, daj ją prawnikowi do sprawdzenia.

20191028_450

28.10.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Księży sprzyjać osobom z odważnymi planami. Przestań wikłać się w konflikty i nie spieraj się z tymi, którzy nigdy nie przyznają ci racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor. W miłości nie daj się zdominować partnerowi, znajdźcie wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać. Usłyszysz wiele ciekawych plotek na towarzyskich spotkaniach. Nów w opozycja z Uranem przyniesie nam zaskakujące wiadomości, niezwykłe spotkania i odkrywcze pomysły.
Aspekty planet: 04.38 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 04.57 opozycja Księżyca z Uranem, 09.15 opozycja Słońca z Uranem, 22.18 sekstyl Księżyca z Saturnem, 23.51 trygon Księżyca z Neptunem.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Zawierajmy nowe znajomości, szukajmy ciekawszych propozycji. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

29.10.2019, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 22.58)
Dzień przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady mogą okazać się bardzo cenne w sprawach związanych z biznesem i finansami. Księżyc sprawi, że będziemy wrażliwi na to, co mówią i robią inni. Dzień sprzyja randkom i osobom szukającym pary.
Aspekty planet: 07.32 sekstyl Księżyca z Plutonem, 16.13 koniunkcja Księżyca z Wenus, 18.34 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi osobami.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością.

30.10.2019, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc pomaga w nauce i podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień na naukę, szukanie ciekawych informacji, dyskutowanie o ważnych sprawach. Narady i spotkania będą konkretne. Załatwiaj też sprawy urzędowe. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy i warzyw. Wieczorem wycisz się i pobądź z rodziną. Koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja randkom i odnawianiu dawnych znajomości.
Aspekty planet: 23.04 koniunkcja Merkurego z Wenus.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże artystom w ich twórczości, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i zaległe zawodowe sprawozdania.

31.10.2019, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziesz wrażliwy na zmiany pogody, a jesienna chandra może cię wieczorem dopaść. Przeziębienie szybko przejdzie, jeśli w porę wypijesz herbatę z sokiem malinowym. Nie siedź w przeciągu, a uda ci się dotrwać do końca dnia w dobrej formie. Księżyc w Strzelcu zachęca do tańca i ćwiczeń przy muzyce. Połącz przyjemne z pożytecznym! Merkury wchodzi w retrogradację, unikaj więc podpisywania ważnych umów i zakupu sprzętu elektronicznego dziś i przez kolejne 3 tygodnie.
Aspekty planet: 02.48 kwadratura Księżyca z Neptunem, 05.10 sekstyl Księżyca z Marsem, 15.29 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 16.41 Merkury wchodzi w retrogradację.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła. To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu

1.11.2019, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 03.38)
Poświęć trochę chwil wspomnieniom o tych, którzy już odeszli. Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanów się, co jest dla ciebie najważniejsze i od razu zacznij realizować to, co naprawdę się liczy. Dostarcz organizmowi więcej soli mineralnych i witamin. Wenus wkroczy do znaku Strzelca, dlatego wieczorem dla samotnych pojawi się szansa na interesujące spotkanie. Wzmocnij organizm i pij gorące napoje z imbirem.
Aspekty planet: 11.46 trygon Księżyca z Uranem, 20.21 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 21.24 Wenus przechodzi do znaku Strzelca.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie, wprowadza we wspólne życie więcej spokoju i wzajemnego zrozumienia. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

2.11.2019, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Bądź wyrozumiały dla innych i nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci dużo komplikacji. Energia będzie cię rozpierać. Idź na siłownię, biegaj, wybierz się na spacer, a rozładujesz napięcie i unikniesz przeziębienia czy kontuzji. Księżyc sprawi, że możesz  być nadmiernie nerwowy i zdenerwowany. Zrelaksuj się, medytuj, odetnij się od tego, co cię denerwuje.
Aspekty planet: 08.28 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 09.34 sekstyl Księżyca z Neptunem, 15.10 kwadratura Księżyca z Marsem, 18.38 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pozwól więc sobie na odrobinę luksusu, nie żałuj pieniędzy na wygodę swoją i bliskich. Dzień upłynie spokojnie i bez wielkich niespodzianek. Udekoruj pięknie swój dom.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja wspomnieniom i patrzeniu na ważne wydarzenia z innej niż zwykle perspektywy. Dzisiaj znajdź czas na medytację, nie spiesz się na drodze i bądź wyrozumiały dla innych.

3.11.2019, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 12.19)
Ogarnie cię lenistwo i nawet rodzina nie będzie cię w stanie wyciągnąć na dłuższy spacer, basen czy siłownię. Słuchaj swojego organizmu i jeśli potrzebujesz, odpoczywaj do woli. Psychicznie możesz czuć się bardziej zmęczony, nie jest to więc dobry czas na sprawy, które wymagają wielkiego wysiłku lub ryzykownych decyzji.
Aspekty planet: 06.46 sekstyl Księżyca z Merkurym, 16.42 sekstyl Księżyca z Wenus, 20.49 kwadratura Księżyca z Uranem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się wolnym dniem. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy zastanawiać się nad tym, co jest zyskowne i wygodne. Mimo wolnego dnia zajmiemy się rachunkami i finansami, ale pamiętajmy, że  odpoczynek to też inwestycja w zdrowie.

Pozycje planet:
Słońce 04 o 15´ – 11 o 15´Skorpiona
Księżyc 02 o 10´ Skorpiona – 06 o 27´ Wodnika
Merkury 26 o 48′ – 26 o 49′ Skorpiona w retrogradacji
Wenus 23 o 58′ Skorpiona – 02 o 40′ Strzelca
Mars 15 o 24′ – 19 o 58′ Wagi
Jowisz 22 o 36′ – 23 o 56′ Strzelca
Saturn 15 o 10´ – 15 o 38´ Koziorożca
Uran 04 o 37´ – 04 o 20´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 11′ – 16 o 05′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 47′ – 20 o 53′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
29.10 od g. 18.34 do g. 22.58.
31.10 od g. 15.29 do 1.11 do g. 03.38.
3.11 od g. 06.46 do g. 12.19.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 21-27.10.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja ważnym spotkaniom, ciekawym rozmowom i szybkiemu podróżowaniu. Pierwszą część tygodnia przeznaczmy na dogadywanie się z ludźmi i ustalanie ważnych warunków. Od środy Słońce przebywać będzie w znaku Skorpiona, co skłoni nas do skupienia się na jednym celu i poszerzaniu swoich wpływów.

W poniedziałek 21.10 trygon Wenus z Neptunem nastroi nas romantycznie, będziemy skłonni uwierzyć w piękne słowa i miłosne wyznania nawet na pierwszej randce.

W środę 23.10 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona i skłoni nas do refleksji nad emocjami i bliskimi relacjami.

W piątek 25.10 sekstyl Wenus z Plutonem sprawi, że nabierzemy ochoty na rozrywki, nadrobimy zaległości i z chęcią zabierzemy się za nowe sprawy.

W niedzielę 27.10 kwadratura Marsa z Saturnem sprzyja porządkom, poważnym spotkaniom rodzinnym i robieniu długofalowych planów. Warto inwestować, zakładać lokaty, zadbać o swoje mienie. Koziorożce zostaną pochwalone za swój wysiłek.

Horoskop tygodniowy

21.10.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 18.28)
Księżyc sprawi, że będziemy zastanawiać się czy decyzje, jakie podjęliśmy ostatnio, są słuszne i czy się nam opłacają. Będziemy dyskutować i dokładnie rozważać każdą sprawę. Współpraca z ludźmi będzie układać się dobrze. Dobry dzień na wizytę u lekarza, badania kontrolne i fryzjera. Wieczorem zorganizuj spotkanie ze znajomymi, wymyśl nową grę towarzyską. Trygon Wenus z Neptunem sprzyja udanym randkom.
Aspekty planet: 02.07 opozycja Księżyca z Plutonem, 04.05 trygon Księżyca z Merkurym, 14.39 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 21.39 trygon Wenus z Neptunem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

22.10.2019, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu. Podróże przebiegną w dobrej atmosferze, warto odnawiać stare znajomości. Wieczorem udana zabawa w miłym gronie, dla samotnych szansa na miłość. Jedz witaminy i suplementy diety, organizm lepiej przyswaja białko.
Aspekty planet: 02.56 kwadratura Księżyca z Uranem, 14.57 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy mieli dobrą rękę do pieniędzy. Zastanów się nad biznesplanem, w Internecie szukaj informacji o dotacjach i pożyczkach.

Karta dnia: V Papież
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

23.10.2019, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 21.29)
Nie odmawiaj sobie przyjemności, znajdź czas na odpoczynek i rozrywki. Twój rytm dnia zwolni, zaczniesz doceniać proste przyjemności. W życiu uczuciowym dobra passa.  Księżyc zapewni samotnym szansę na poznanie kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajdą więcej czasu dla partnera. Wizyta krewnych okaże się miła i przyjemna.  Weź kąpiel  z dodatkiem olejku z rozmarynu na uspokojenie nerwów.
Aspekty planet: 00.53 kwadratura Księżyca z Wenus, 07.40 trygon Księżyca z Jowiszem, 11.14 kwadratura Księżyca z Merkurym, 19.19 Słońce wkracza do znaku Skorpiona, 21.39 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga dostrzec trudne sprawy we właściwym świetle i znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem bez trudu pozbędziesz się tego, co nie daje ci radości.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

24.10.2019, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Możesz dostrzegać u siebie objawów różnych chorób i być niezadowolonym ze swojego wyglądu. Księżyc pomoże ci poprawić kondycję i zdrowie. Teraz możesz bić rekordy i szybko wrócić do formy. Pij dużo wody, a organizm nie będzie się przegrzewał. Przetrzymasz wszystkie towarzyskie burze, jeśli podejdziesz spokojnie i bez emocji do trudnych spraw.
Aspekty planet: 05.23 trygon Księżyca z Uranem, 22.04 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy ciekawscy, a także niezwykle łatwo zdobędziemy nowe umiejętności. Dziś nauka pójdzie nam o wiele sprawniej i szybciej, niż zwykle.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

25.10.2019, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 22.19)
Aura sprzyja współpracy i dogadywaniu się z ludźmi. Będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Aura sprzyja też miłości i rozwijaniu partnerskich planów. Randki będą romantyczne i mogą trwać do białego rana. Samotni mają szansę na spotkanie kogoś wyjątkowego. Sekstyl Wenus z Plutonem sprzyja szczerym rozmowom na temat uczuć i pieniędzy.
Aspekty planet: 00.06 opozycja Księżyca z Neptunem, 07.01 sekstyl Księżyca z Wenus, 07.25 trygon Księżyca z Plutonem, 09.36 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 11.52 sekstyl Wenus z Plutonem, 14.59 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zakochanym, dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, padną wielkie słowa i gorące wyznania. A kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

26.10.2019, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Dzień sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić. Księżyc ostrzega przed nadmiarem pracy i przeciążaniem organizmu radykalną dietą czy wyczerpującymi ćwiczeniami.
Aspekty planet: 21.47 koniunkcja Księżyca z Marsem, 22.32 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ artystycznego natchnienia. Będziemy żartować i flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub szalone randki.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

27.10.2019, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 21.29)
Księżyc nastroi nas nostalgicznie do życia. Dzień sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć Księżyc przestrzega przed zazdrością! Organizm potrzebuje dużo wody, oprzyj się pokusie słodyczy. Kwadratura Marsa z Saturnem sprzyja porządkom, ale nie biciu sportowych rekordów.
Aspekty planet: 06.38 kwadratura Księżyca z Plutonem, 09.21 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 15.30 kwadratura Marsa z Saturnem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Pozycje planet:
Słońce 27 o 17´ Wagi – 04 o 15´ Skorpiona
Księżyc 20 o 39´ Raka – 02 o 10´ Skorpiona
Merkury 21 o 45′ – 26 o 48′ Skorpiona
Wenus 15 o 16′ – 23 o 58′ Skorpiona
Mars 10 o 52′ – 15 o 24′ Wagi
Jowisz 21 o 20′ – 22 o 36′ Strzelca
Saturn 14 o 46´ – 15 o 10´ Koziorożca
Uran 04 o 55´ – 04 o 37´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 18′ – 16 o 11′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 43′ – 20 o 47′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.10.2019 od g. 14.39 do g. 18.28.
23.10.2019 od g. 11.14 do g. 21.29.
25.10.2019 od g. 14.59 do g. 22.19.
27.10.2019 od g. 09.21 dog. 21.29.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 14-20.10.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień upłynie nam na porządkowaniu ważnych spraw, tropieniu błędów i sprawdzaniu informacji. Kwadratura Słońca z Plutonem doradza ostrożność w kontaktach zawodowych. Księżyca zaczyna ubywać, dlatego warto zadbać o wygodę swoją i domowników.

W poniedziałek 14.10 kwadratura Słońca z Plutonem sprawi, że ktoś będzie chciał zrobić mały przewrót w naszych zawodowych sprawach. Bądźmy czujni i nie dajmy się zdystansować osobom, które wiedzą mniej od nas. Sekstyl Merkurego z Saturnem sprawi, że będziemy stawiać sobie i innym duże wymagania. Współpracownicy będą dla nas mniej wyrozumiali, unikajmy kłótni i sporów.

W środę 16.10 trygon Merkurego z Neptunem pomoże nam zrealizować trudne cele. Poczujemy się w tym tygodniu przez chwilę jak na wakacjach. Neptun w znaku Ryb pozwoli nam w weekend odpocząć i zdystansować się do rzeczywistości.

W niedzielę 20.10 sekstyl Merkurego z Plutonem pomoże nam zorganizować miłe rodzinne spotkanie. Wiele skomplikowanych spraw finansowych znajdzie szybkie rozwiązanie. Sekstyl Wenus z Saturnem sprawi, że chętnie będziemy bawić się w miłym towarzystwie, będziemy jednak wrażliwi na krytykę i nieprzyjemne komentarze.

Horoskop tygodniowy

14.10.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 18.23)
Księżyc w Baranie sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się sztuką, rozrywką i hobby. Unikaj tłustych potraw, jedz surówki i chude białko. Sekstyl Merkurego z Saturnem sprzyja poprawie kondycji. Kwadratura Słońca z Plutonem sprawi, że wstąpi w nas niespokojny duch, zapragniemy rywalizować i zwyciężać. Szukaj swoich korzyści, myśl o własnej wygodzie.
Aspekty planet: 08.55 sekstyl Merkurego z Saturnem, 09.37 kwadratura Słońca z Plutonem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

15.10.2019, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Księżyc pomoże załatwiać ważne sprawy na mieście, odwiedzaj też urzędy lub bank. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się nauka, podróże, wizyty w urzędach i administracji, pisanie ważnych pism. Jedz potrawy bogate w zdrowe tłuszcze.
Aspekty planet: 04.28 koniunkcja Księżyca z Uranem, 10.33 opozycja Księżyca z Wenus, 22.44 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

16.10.2019, środa
Księżyc w znaku Byka
Załatwiaj sprawy w administracji, porządkuj dokumenty, rób małe naprawy. Będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Dzień sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze. Dobry czas na zabiegi kosmetyczne, operacje chirurgiczne i wizytę u dentysty. Trygon Merkurego z Neptunem zapewni ciekawe informacje.
Aspekty planet: 00.44 trygon Merkurego z Neptunem, 02.22 sekstyl Księżyca z Neptunem, 02.32 opozycja Księżyca z Merkurym, 10.37 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

17.10.2019, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 04.29)
Będziemy mieć wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni domowymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Księżyc sprzyja za to zawieraniu nowych znajomości. Warto sprawdzać wiarygodność źródeł i czytać w umowach to, co napisane małym drukiem. Warto zadbać dzisiaj o paznokcie i skórę dłoni. Przejdź na zdrowszą dietę.
Aspekty planet: 21.10 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

18.10.2019, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Nic ci nie grozi, możesz spać spokojnie. Pamiętaj tylko o ruchu na świeżym powietrzu i zdrowej diecie. Zadbaj o siebie i nie przekładaj w nieskończoność zrobienia badań kontrolnych. Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub fryzjera. Pamiętaj, że w zdrowym ciele zdrowy duch! Wieczorem Księżyc skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć i związków. Zadbaj o samochód i rower, posprzątaj garaż i piwnicę, zmień opony na zimowe.
Aspekty planet: 11.24 kwadratura Księżyca z Neptunem, 19.57 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, bo inaczej możesz mieć problemy.

19.10.2019, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 12.42)
Dzień sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę. Księżyc nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Nie siedź sam w domu, nowe znajomości pomogą ci rozwiązać pewien zawodowy problem.
Aspekty planet: 04.13 trygon Księżyca ze Słońcem, 21.46 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

20.10.2019, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo dzięki pomocy Księżyca możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia. Nawadniaj organizm i unikaj nadmiaru tłuszczu w posiłkach. Sekstyl Merkurego z Plutonem zapewni ciekawe aktywności rodzinne. Sekstyl Wenus z Saturnem pomoże rozwiązać finansowy problem.
Aspekty planet: 00.20 sekstyl Merkurego z Plutonem, 07.35 kwadratura Księżyca z Marsem, 15.26 trygon Księżyca z Wenus, 15.29 opozycja Księżyca z Saturnem, 15.58 sekstyl Wenus z Saturnem, 18.16 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

Pozycje planet:
Słońce 20 o 20´ – 27 o 17´ Wagi
Księżyc 21 o 41´ Barana – 20 o 39´ Raka
Merkury 14 o 07′ – 21 o 45′ Skorpiona
Wenus 06 o 34′ – 15 o 16′ Skorpiona
Mars 06 o 20′ – 10 o 52′ Wagi
Jowisz 20 o 09′ – 21 o 20′ Strzelca
Saturn 14 o 27´ – 14 o 46´ Koziorożca
Uran 05 o 11´ – 04 o 55´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 27′ – 16 o 18′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 40′ – 20 o 43′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
13.10.2019 od g. 23.58 do 14.10.2019 do g. 18.23.
16.10.2019 od g. 10.37 do 17.10.2019 do g. 04.29.
19.10.2019 od g. 04.13 do g. 12.42.

Udanego tygodnia!

21. numer kwartalnika „Astrologia Profesjonalna”

Dziś ukazał się nowy 21. numer kwartalnika „Astrologia Profesjonalna”, a w nim: omawiamy cykl Merkurego i jego fazy w horoskopie urodzeniowym i w tranzytach. Opisujemy, jak działają osoby silnie Neptuniczne i jak sobie dać radę z ta planetą w codziennym życiu. Polecamy pogłębioną analizę horoskopu tragicznie zmarłego himalaisty Tomka Mackiewicza. Radzimy też, jak wykorzystać tranzyty planet do pracy nad swoimi słabościami.

Numer można zamówić w naszym sklepie internetowym lub telefonicznie + 48 600 218 488

Kwartalnik "Astrologia Profesjonalna" nr 21

SPIS TREŚCI

Od redakcji

Nauka astrologii

3  Merkury w trudnym położeniu      
Ewa Krajewska
Kiedy mamy do czynienia ze słabo położonym Merkurym? Ma to miejsce w kilku przypadkach: kiedy jest on w upadku lub/i na wygnaniu, kiedy jest w retrogradacji lub kiedy tworzy aspekty z Neptunem, Saturnem i Marsem.

15  Silny Neptun w horoskopie     
Ewa Krajewska
Dzięki silnemu Neptunowi w horoskopie dana osoba może odnieść wielkie sukcesy albo całkowicie stoczyć się na dno. Neptunicy mają bardzo bogatą wyobraźnię i wielkie marzenia, które nadają ich życiu prawdziwy sens. Zdarza się, że w pogoni za pięknymi marzeniami zupełnie zapominają o rzeczywistości, zaniedbują swoje obowiązki i pracę.

20  Droga na szczyt. Horoskop Tomka Mackiewicza
Robert Antoniak
Tomek zdobył w końcu swój upragniony szczyt, ale cena jaką za to poniósł okazała się najwyższą. Czy musiało do tego dojść? Dlaczego podjął aż 7 prób zdobycia Nangi? Dlaczego ten jeden raz nie mógł odpuścić i wrócić szczęśliwie do domu?

Cykle planet

31  Różne wymiary tranzytów      
Izabela Podlaska-Konkel
Każdy tranzyt jest okazją do korekty naszej postawy, zachowania i życiowych planów., Zanim jednak dojdzie do tak pozytywnych rezultatów, tranzyt na samym początku ujawnia to, co nam szkodzi i przeszkadza. Jest testem naszych możliwości i wywołuje kryzys w najważniejszych obszarach życia.

38  Cykl Merkurego      
Izabela Podlaska-Konkel
Merkury jest najszybciej poruszającym się po Księżycu obiektem w horoskopie. Symbolizuje intelekt, myślenie, wymianę idei. Opisuje nasz sposób postrzegania świata i komunikacji: myślenia, mówienia, pisania, formułowania zdań i myśli.

Astrologia horarna

46  Pytania o prawo jazdy      
Izabela Podlaska-Konkel
Silny sygnifikator egzaminatora podpowiada, że jest on kompetentny, w miarę obiektywny i sprawiedliwie oceni egzamin. Dobrze wróży obecność władcy pierwszego domu i Księżyca w domu dziesiątym, bo możemy wtedy mieć nadzieję, że egzamin będzie łatwy i jest szansa na zdanie go.

http://astrologiapro.pl/
Informacje o piśmie
* Wydawca: Albireo s.c.
* Cena: 29,99 zł
* Liczba stron: 52
* Format: A4
* Częstotliwość ukazywania się: kwartalnik
* Data publikacji: 11.10.2019
* Do kupienia: sklepmagiczny.pl, telefoniczne zamówienia 600218488, 600218588
* Redakcja:
Redaktor naczelna: Izabela Podlaska-Konkel
Sekretarz redakcji: Miłosława Krogulska
* Redakcja graficzna: Mateusz Konkel