Miesięczne archiwum: Listopad 2019

Horoskop tygodniowy 25.11-1.12.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Nów w znaku Strzelca doda nam energii i optymizmu. Zrób coś nowego i zaskakującego, nie planuj drobiazgowo całego tygodnia, zdaj się na los i podążaj za głosem serca, a coś ciekawego cię dzisiaj spotka. Ktoś doceni twoją pracę, możesz nawet dostać propozycję, która zmieni bieg twojej kariery lub polepszy obecną pozycję.

We wtorek 26.11 Wenus wchodzi do znaku Koziorożca i ostrzega przed robieniem obietnic bez pokrycia i zadłużaniem się. Kupujmy rozsądnie, a nasz budżet na ostatnie dni listopada będzie ocalony. Nów Księżyca w znaku Strzelca zmobilizuje nas do szybkich działań. Poczujemy, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw, ze wszystkim mam szansę uporać się teraz właśnie. Bądźmy jednak ostrożni w sprawach finansowych.

W środę 27.11 Neptun wychodzi z retrogradacji i skłoni nas do większego zadbania o zdrowie.  Warto poświęcić więcej czasu na pielęgnację urody, planety sprzyjają poprawie samopoczucia.

W czwartek 28.11 trygon Wenus z Uranem. To dobry dzień na randki, spotkania towarzyskie i rozrywki. Na zakupach uważajmy, bo będziemy mieli lekką rękę do wydatków i z łatwością sięgniemy po kartę kredytową, jeśli coś nam się spodoba. Trygon Merkurego z Neptunem jest dobry na znalezienie partnera, który będzie jednocześnie przyjacielem. Osoby, które są aktywne, uprawiają sport i dużo podróżują, mogą liczyć na wiele przygód i wrażeń.

W sobotę 30.11 sekstyl Merkurego z Saturnem sprzyja podróżom, spacerom i spotkaniom w rodzinnym gronie. Ten układ planet sprzyja omawianiu planów na święta i ferie, znajdowaniu okazji w biurach podróży, dogadywaniu się co do rodzinnego budżetu.

Horoskop tygodniowy

25.11.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc sprawi, że pomogą ci ludzie, na których zawsze mogłeś liczyć. Warto składać podania o pracę, jeśli szukasz czegoś nowego. W sprawach finansowych wrócisz do równowagi dzięki wsparciu pewnej przychylnej ci osoby. Czytaj dokładnie oferty banków, szczegóły umowy, nie podejmuj decyzji o swoim majątku pod wpływem chwili.
Aspekty planet: 04.49 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 09.27 trygon Księżyca z Neptunem, 11.59 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.29 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zajmowania się nauką, sztuką, hobby. Pomoże pokonać nudę i rutynę. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie spotkamy się z ludźmi, którzy mają inspirujące pomysły.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pozwól więc sobie na odrobinę luksusu, nie żałuj pieniędzy na wygodę swoją i bliskich. Dzień upłynie spokojnie i bez wielkich niespodzianek. Udekoruj pięknie swój dom.

26.11.2019, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 09.10)
Nów Księżyca o godzinie 16.05 sprzyja spotkaniom. Czekają cię miłe spotkania w większym gronie. Ktoś przedstawi cię osobie, która wpłynie pozytywnie na twoją karierę i sytuację finansową. Ludzie będą cię chętniej słuchać, zdobędziesz nowych sojuszników. Samotni mają szansę poznać kogoś ciekawego dzięki pośrednictwu rodziny. Zadbaj o posiłek bogaty w witaminy. Masaż pomoże ci pozbyć się stresu. Wenus wchodzi do znaku Koziorożca i zapewni pomoc solidnych osób.
Aspekty planet: 01.28 Wenus wkracza do znaku Koziorożca, 16.05 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: As Mieczy
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

27.11.2019, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Zaplanuj trening na siłowni lub w fitnessie. Nawet jeśli nie schudniesz zgodnie z zakładanym planem, to zyskasz sympatycznych znajomych. Księżyc sprzyja nieoczekiwanym spotkaniom. Wieczorem zadbaj o swoją urodę. W zamieszaniu związanym z domowymi porządkami i zakupami pamiętaj o kosmetyczce i fryzjerze! Unikaj niezdrowych słodyczy, pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 12.37 kwadratura Księżyca z Neptunem, 13.32 Neptun wychodzi z retrogradacji.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zachwytu i entuzjazmu, udanych imprez i szczęśliwych podróży. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta może oznaczać spotkanie osoby, która pomoże ci w wielu sprawach i ułatwi codzienne obowiązki. Wpływowa osoba, która otoczy cię swoją opieką, zagości na stałe w twoim życiu.

28.11.2019, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 13.32)
Ważny dzień, nie rezygnuj więc łatwo ze swoich planów, nawet jeśli będzie trochę pod górkę. Księżyc w znaku Koziorożca sprawi, że możemy być rozliczani z tego, co obiecaliśmy i będziemy musieli dać sobie radę mimo ograniczonych środków. Dzień sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego i szukaniu nowej pracy.
Aspekty planet: 10.50 trygon Merkurego z Neptunem, 11.49 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 19.27 trygon Wenus z Uranem, 19.41 trygon Księżyca z Uranem, 19.42 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na zakupy i domowe porządki.

Karta dnia: VII Rydwan
Na twojej drodze może pojawić się przeciwnik, którego trudno będzie pokonać. Lepiej trzymać nerwy na wodzy i nie dać się sprowokować do walki.

29.11.2019, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz w dobrym nastroju, uważaj tylko, żeby się nie przejadać. Księżyc może zapowiadać kontuzje i większą skłonność do chorób. W razie pogorszenia zdrowia wybierz się do lekarza, nie kuruj się tylko domowymi sposobami i ziołowymi specyfikami. Popołudnie sprzyja zakupom i wyjątkowym randkom. Andrzejkowe wróżby w tym roku będą bardzo sprzyjać wzbogaceniu się i karierze.
Aspekty planet: 01.05 sekstyl Księżyca z Marsem, 18.39 sekstyl Księżyca z Neptunem, 21.29 sekstyl Księżyca z Merkurym, 22.16 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: IV Cesarz
Warto starać się o lepszą pracę, odbywać pouczające podróże i pielęgnować wartościowe znajomości. Możesz spodziewać się ożywienia w życiu towarzyskim i uczuciowym.

30.11.2019, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 21.13)
Bądź ostrożny i nie wprowadzaj nagłych zmian, bo ktoś się może zbuntować lub postawić cię w trudnej rodzinnej sytuacji. Dzień sprzyja cierpliwej domowej pracy i porządkom, ale jest niekorzystny dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Wyrzucaj niepotrzebne ubrania i sprzęty domowe. Dobry dzień na depilację, zabiegi kosmetyczne, piling.
Aspekty planet: 04.56 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 07.12 sekstyl Merkurego z Saturnem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki zachęci nad do pracy, zapewni dobry czas do interesów i transakcji finansowych. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym miesiącu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

1.12.2019, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Dzień sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast na obiad z rodziną, możesz zdecydować się na szaloną wycieczkę. Uprawiaj sport, żeby wyładować nadmiar energii i złość. Postara się unikać kłótni, bo każdy za wszelką cenę będzie chciał postawić na swoim. Popołudnie sprzyja zakochanym. Możemy liczyć na ciekawe plotki i ważne wiadomości.
Aspekty planet: 03.37 kwadratura Księżyca z Uranem, 12.43 kwadratura Księżyca z Marsem, 14.43 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga zaczynać nowe sprawy, a także sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

Pozycje planet:
Słońce 02 o 24´- 09 o 29´ Strzelca
Księżyc 10 o 52´ Skorpiona – 14 o 19´ Wodnika
Merkury 13 o 03′ – 19 o 58′ Skorpiona
Wenus 28 o 44′ Strzelca – 07 o 25′ Koziorożca
Mars 03 o 44′ – 08 o 22′ Skorpiona
Jowisz 28 o 17′ – 29 o 50′ Strzelca
Saturn 17 o 24´ – 18 o 05´ Koziorożca
Uran 03 o 32´ – 03 o 18´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 o 56′ – 15 o 56′ Ryb
Pluton 21 o 18′ – 21 o 29′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.11 od g. 18.29 do 26.11 do g. 09.10.
28.11 od g. 11.49 do g. 13.32.
30.11 od g. 04.56 do g. 21.13.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 18-24.11.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Czeka nas znacząca zmiana astrologicznej aury. W tym tygodniu Mars wejdzie do znaku Skorpiona, Słońce do znaku Strzelca, a Merkury wyjdzie z retrogradacji. Dobroczynna koniunkcja Wenus z Jowiszem sprzyja i budowaniu relacji, i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Opozycja Marsa z Uranem przyspieszy realizację spraw, którymi zajmujemy się od dawna.

We wtorek 19.11 kwadra Księżyca w znaku Lwa może wprowadzić nerwowość w nasze życie. Jeśli pojawią się konflikty lub niejasności, trzeba je szybko wyjaśnić, inaczej możemy zyskać zaciekłego wroga lub zrazimy do siebie wartościową osobę.

We wtorek 19.11 Mars wkracza do znaku Skorpiona zmotywuje nas do domowych porządków i regularnych ćwiczeń. Ci, którzy mieli problem z obowiązkami lub dyscypliną, teraz poczują większą motywację i łatwiej im będzie się wywiązywać ze zobowiązań.

W środę 20.11 o godzinie 20.11 Merkury wychodzi z retrogradacji. Warto wrócić do pomysłów czy spraw, które pojawiły się kilka tygodni temu, teraz możemy je skończyć lub liczyć na sukces w ich realizacji.

W piątek 22.11 o godzinie 15.58  Słońce wchodzi do znaku Strzelca i zapewni nam wiele rozrywek i sprawi, że trudno nam będzie spokojnie usiedzieć na kanapie. Mimo jesiennej pogody zaplanujmy jakiejś wyjście lub ciekawą lekturę.

W niedzielę 24.11 opozycja Marsa z Uranem skłoni nas do radykalnych decyzji. Zrób teraz porządki w uczuciach. Wyznacza nowe kierunki osobistego i zawodowego rozwoju i nie oglądaj się za siebie. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w znaku Strzelca pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry układ na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy.

Horoskop tygodniowy

18.11.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Stań do walki o swoje, nie daj się zepchnąć na drugi plan zawodowym lub miłosnym rywalom. Zmiana otoczenia dobrze ci zrobi. Uprawiaj sporty, spaceruj, połóż się spać o rozsądnej porze, a nie zachorujesz. Poczujesz się lepiej, ale nie prowadź za szybko samochodu i uważaj na rowerze, bo z powodu twojego gapiostwa możliwa jest stłuczka lub wywrotka. Zjedz więcej białka, unikaj słodyczy i podjadania między posiłkami.
Aspekty planet: 05.35 kwadratura Księżyca z Uranem, 19.53 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

19.11.2019, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Będziesz energiczny i zadowolony z siebie. Księżyc w Lwie poganiać cię będą do zmian w diecie i trybie życia. Zadbaj o sen, bo może ci go brakować  z nadmiaru obowiązków. Jeśli cierpisz z powodu przewlekłej lub uciążliwej choroby, twoje samopoczucie zacznie się poprawiać, tylko energicznie zabierzesz się za kurację. Mars wejdzie do znaku Skorpiona, dlatego warto starać się o nową pracę, przeglądać oferty.
Aspekty planet: 08.40 Mars wkracza do znaku Skorpiona, 13.04 trygon Księżyca z Wenus, 22.06 trygon Księżyca z Jowiszem, 22.10 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

20.11.2019, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 02.54)
Unikaj osób, które mają katar lub są zaziębione, bo możesz się od nich zarazić. Księżyc sprzyja dbaniu o skórę i włosy. Jedz więcej owoców i pij soki warzywne, a wyjdzie ci to na dobre. Wyklucz z diety niezdrowe przekąski, a przestaniesz narzekać na brak koncentracji i problemy żołądkowe. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy w postaci oliwy lub masła. Merkury wychodzi z retrogradacji i można już kupować sprzęt elektroniczny i podpisywać ważne umowy.
Aspekty planet: 03.47 sekstyl Księżyca z Marsem, 09.11 trygon Księżyca z Uranem, 20.11 Merkury wychodzi z retrogradacji, 22.32 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

21.11.2019, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Bądź ostrożny w kontaktach z urzędnikami, pilnuj terminów i nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie. Zrób porządek w szafie i garderobie, wyrzuć stare meble, porządkuj rośliny. Zadbaj o zęby, zrób badania kontrolne u okulisty, pij oczyszczające zioła. Po południu dobry czas na aktywność fizyczną i szybką regenerację.
Aspekty planet: 05.50 opozycja Księżyca z Neptunem, 07.43 trygon Księżyca z Saturnem, 14.41 trygon Księżyca z Plutonem, 20.39 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem.

22.11.2019, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 05.19)
Będzie ci trudno opanować ochotę na słodycze czy inne ulubione przysmaki. Zacznij regularnie mierzyć ciśnienie i wyklucz z diety niezdrowe tłuszcze, a od razu poczujesz się lepiej. Wieczorem wypoczywaj rozsądnie i nie miej pretensji do własnego ciała, że nie chce schudnąć lub przytyć z dnia na dzień. Księżyc zachęca do oszczędzania. O 15.58 Słońce wchodzi do znaku Strzelca, który sprzyja dalekim podróżom, zdobywania wiedzy i umiejętności.
Aspekty planet: 01.24 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.31 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 15.58 Słońce wkracza do znaku Strzelca.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele.

23.11.2019, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Skupimy się na przyjemnościach i prywatnych sprawach, niż ciężkiej pracy. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo Księżyc ześle ci bardzo dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, warto wybrać się na zakupy. Unikaj ćwiczeń obciążających serce, spaceruj, graj w gry zespołowe.
Aspekty planet: 09.52 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.31 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać całą pensję na ubrania i dodatki.

24.11.2019, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 06.58)
Zerwij kontakty z kimś, kto cię niszczy i nie życzy ci dobrze. Wprowadź w życie radykalne zmiany i nie idź na kompromis. Teraz masz szansę na pozytywne zmiany. W twoim związku wydarzy się coś ważnego, nie przegap tego! Samotni mają szansę na wyjątkowe uczucie. Nawadniaj organizm i unikaj za dużej ilości mięsa. Szybko wyleczysz przeziębienie. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w znaku Strzelca pozwoli pogodzić się z kimś, a także dobrze zaplanować wydatki. Opozycja Marsa z Uranem zaskoczy cię czyjąś decyzją.
Aspekty planet: 02.59 sekstyl Księżyca z Wenus, 03.49 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 12.36 koniunkcja Księżyca z Marsem, 12.51 opozycja Księżyca z Uranem, 14.33 koniunkcja Wenus z Jowiszem, 17.50 opozycja Marsa z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XX Sąd
Chętnie pobędziesz dziś wśród ludzi. Weekend sprzyja zawieraniu nowych znajomości, ale nie przejmuj się zbytnio cudzymi opiniami.

Pozycje planet:
Słońce 25 o 19´Skorpiona – 02 o 24´ Strzelca
Księżyc 01 o 10´ Lwa – 10 o 52´ Skorpiona
Merkury 12 o 20′ – 13 o 03′ Skorpiona
Wenus 20 o 03′ – 28 o 44′ Strzelca
Mars 29 o 08′ Wagi – 03 o 44′ Skorpiona
Jowisz 26 o 47′ – 28 o 17′ Strzelca
Saturn 16 o 45´ – 17 o 24´ Koziorożca
Uran 03 o 47´ – 03 o 32´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 o 57′ – 15 o 56′ Ryb w retrogradacji
Pluton 21 o 08′ – 21 o 18′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
19.11 od g. 22.10 do 20.11 do g. 02.54.
22.11 od g. 04.31 do g. 05.19.
24.11 od g. 03.49 do g. 06.58.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 11-17.11.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu pełnia Księżyca zachęca do podejmowania partnerskich decyzji. Odradza jednak zmieniać pracę pod wpływem impulsu. Bądź cierpliwy, a doczekasz się nagród i pochwał. Unikaj przechwałek i konfliktów z ludźmi, którzy i tak nie mogą ci zaszkodzić. Nie podejmuj ryzykownych decyzji finansowych.

W poniedziałek 11.11 koniunkcja Słońca z Merkurym zapewni nam ciekawe sny, duży wybór atrakcji kulturalnych i optymizm w relacjach z bliskimi. Warto dzwonić i odzywać się do starych znajomych.

We wtorek 12.11 sekstyl Marsa z Jowiszem wprowadzi nerwową atmosferę i sprawi, że ludzie będą rywalizacyjnie podchodzić do każdej sprawy. Warto być dobrze zorganizowanym i mieć plan awaryjny na wypadek nagłych zmian. Pełnia Księżyca w znaku Byka sprzyja zawodowym wyzwaniom i towarzyskim spotkaniom, zakupom, zapewnianiu sobie i bliskim odrobimy komfortu. Warto dobrze rozłożyć wydatki na ten dzień, bo w sklepie będziemy działać pod wpływem emocji i zachcianek.

W środę 13.11 sekstyl Słońca z Plutonem skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć, rodziny i silnych emocji. Warto wybaczać, odpuszczać trudne sprawy i nie rozdrapywać ran. Warto  uporządkować sprawy finansowe i unikać pożyczek. Trygon Merkurego z Neptunem zapewni nam dużą dawkę romantyzmu. Warto starać się  o czyjąś uwagę, spotykać się z ludźmi, umawiać się na randki i wysyłać miłosną korespondencję. Sekstyl Merkurego z Saturnem składnia nas do refleksji na temat relacji z innymi. Dzień sprzyja poważnym deklaracjom, oświadczynom, negocjowaniu warunków umowy.

W czwartek 14.11 kwadratura Wenus z Neptunem radzi, abyś był był szczery wobec partnera, a szybko wyjaśnicie nieporozumienia, które psują od pewnego czasu waszą relację. Wenus sprzyja realizacji nowych partnerskich planów.

20191111_500

11.11.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 00.17)
Zadbaj nie tylko o rodzinę, ale i o siebie. Tak ułóż plan zadań, żeby nie być zmęczonym wtedy, kiedy potrzebują cię bliscy. Nie przejadaj się i zadbaj o linię, a  będziesz w świetnej formie. Koniunkcja Słońca z Merkurym sprzyja ciekawym wizytom i podróżom. Dowiaduj się o sprawy dalszych krewnych, twoja pomoc może okazać się zbawienna. Jedz warzywa i owoce, ogranicz tłuszcz i cukier, pij więcej wody mineralnej.
Aspekty planet: 08.09 koniunkcja Księżyca z Uranem, 16.21 koniunkcja Słońca z Merkurym.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: 0 Głupiec
Karta Głupiec otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

12.11.2019, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Pełnia Księżyca w znaku Byka zapewni nam dobry humor i siły do nowych wyzwań. Bądź jednak realistą, nie bujaj w obłokach, bo pewnych spraw zawodowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Sekstyl Marsa z Jowiszem zachęca do ruchu i ćwiczeń. Jedz węglowodany, pij więcej wody mineralnej, ogranicz cukier i alkohol.
Aspekty planet: 07.11 sekstyl Księżyca z Neptunem, 07.43 trygon Księżyca z Saturnem, 10.51 opozycja Księżyca z Merkurym, 14.34 opozycja Księżyca ze Słońcem, 16.47 trygon Księżyca z Plutonem, 19.20 sekstyl Marsa z Jowiszem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

13.11.2019, środa
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 09.45)
Postaw na naturalną medycynę, a grypa i katar nie będą się ciebie imać. Na siłowni lub aerobiku ćwicz ostrożnie. Nie daj się namówić na zbyt ryzykowne sporty. Nie oszczędzaj na zdrowiu i urodzie. Warto iść do fryzjera, kosmetyczki, ale także do protetyka lub dentysty. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy, nie rezygnuj z ciepłego posiłku w ciągu dnia. Sekstyl Słońca z Plutonem sprzyja szybkiej regeneracji sił.
Aspekty planet: 15.34 sekstyl Merkurego z Saturnem, 19.00 sekstyl Słońca z Plutonem, 23.34 trygon Merkurego z Neptunem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

14.11.2019, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Uważaj na siebie, bo możesz być bardziej podatny na przeziębienia. Twoje gardło wymaga teraz specjalnego traktowania. Księżyc może sprawić, że zaczniesz mieć większy apetyty i przestaniesz trzymać się diety. Nie wystawiaj się więc na pokusy w ciastkarni i zadbaj o regularne zdrowe posiłki. Kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega przed nietrafnymi decyzjami finansowymi. Ktoś pomoże ci podjąć dojrzałą partnerską decyzję.
Aspekty planet: 15.15 opozycja Księżyca z Wenus, 15.32 kwadratura Księżyca z Neptunem, 18.06 kwadratura Wenus z Neptunem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym podróżom. Dobry dzień na aktywny wypoczynek i zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

15.11.2019, piątek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 17.14)
Więcej ćwicz i spaceruj. Księżyc w znaku Bliźniąt motywuje cię do większej porcji codziennego ruchu. Twoją kondycję i urodę doskonale wspomogą pierwiastki i sole mineralne. Popołudnie sprzyja spacerom i zorganizowaniu rodzinnej wycieczki. Jeśli masz wrażliwy żołądek, nie jedz ciężkostrawnych potraw. Wieczorem szansa na wyjątkowe spotkanie.
Aspekty planet: 10.23 opozycja Księżyca z Jowiszem, 12.39 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach. Dobry dzień na imprezy i grille.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

16.11.2019, sobota
Księżyc w znaku Raka
Odczujesz poprawę w sprawach zdrowotnych. Warto zaczynać nową dietę i odchudzanie. Rodzina i przyjaciele zmobilizują cię, aby coś zmienić w swoim życiu. Nowa fryzura, seria zabiegów kosmetycznych i zapisanie się na aerobik lub basen pomogą ci odzyskać formę. Organizm domaga się więcej zup i ciepłych napojów. Noś ze sobą termos i nie zapominaj o częstym piciu wody z cytryną.
Aspekty planet: 00.15 sekstyl Księżyca z Uranem, 17.07 trygon Księżyca z Merkurym, 22.02 trygon Księżyca z Neptunem, 23.17 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki. Sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz potrzebować ciszy, spokoju i wsparcia bliskich ludzi. Nie planuj na siłę nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną.

17.11.2019, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 22.56)
Księżyc wprowadzi cię w nerwowy nastrój, postaraj się więc wyładować nadmiar energii spacerując lub ćwicząc na przyrządach w siłowni. Bądź kreatywny, zapisuj swoje pomysły, a poczujesz się jak nowo narodzony. Jedz więcej witamin i często pij wodę, żeby się nie odwodnić. Dzień sprzyja wizytom towarzyskim.
Aspekty planet: 07.14 opozycja Księżyca z Plutonem, 13.52 trygon Księżyca ze Słońcem, 21.14 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

Pozycje planet:
Słońce 19 o 17´ – 25 o 19´Skorpiona
Księżyc 00 o 22´ Byka – 01 o 10´ Lwa
Merkury 19 o 47′ – 12 o 20′ Skorpiona w retrogradacji
Wenus 11 o 22′ – 20 o 03′ Strzelca
Mars 24 o 32′ – 29 o 08′ Wagi
Jowisz 25 o 20′ – 26 o 47′ Strzelca
Saturn 16 o 10´ – 16 o 45´ Koziorożca
Uran 04 o 03´- 03 o 47´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 00′ – 15 o 57′ Ryb w retrogradacji
Pluton 21 o 00′ – 21 o 08′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
10.11 od g. 15.00 do 11.11 do g. 00.17.
12.11 od g. 16.47 do 13.11 do g. 09.45.
15.11 od g. 12.39 do g. 17.14.
17.11 od g. 21.14 do g. 22.56.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 4-10.11.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień przyniesie nam ciekawe wiadomości lub zapewni powodzenie w zdobywaniu ważnych informacji. Przypadkowe spotkanie może wpłynąć na nasze życie. W podróży szybko dotrzemy do celu i zrealizujemy swoje plany.

We wtorek 5.11 kwadratura Marsa z Plutonem wprowadzi nerwową atmosferę i sprawi, że ludzie będą rywalizacyjnie podchodzić do każdej sprawy. Warto być dobrze zorganizowanym i mieć plan awaryjny na wypadek nagłych zmian.

W piątek 8.11 trygon Słońca z Neptunem zapewni nam dużą dawkę romantyzmu. Warto starać się  o czyjąś uwagę, spotykać się z ludźmi, umawiać się na randki i wysyłać miłosną korespondencję. Sekstyl Słońca z Saturnem składnia nas do refleksji na temat relacji z innymi. Dzień sprzyja poważnym deklaracjom, oświadczynom, negocjowaniu warunków umowy.

W sobotę 9.11 sekstyl Saturna z Neptunem sprzyja towarzyskim spotkaniom, zakupom, zapewnianiu sobie i bliskim odrobimy komfortu. Warto dobrze rozłożyć wydatki na ten dzień, bo w sklepie będziemy działać pod wpływem emocji.

W niedzielę 10.11 sekstyl Merkurego z Plutonem zapewni nam ciekawe sny, duży wybór atrakcji kulturalnych i optymizm w relacjach z bliskimi. Warto dzwonić i odzywać się do starych znajomych.

Horoskop tygodniowy

4.11.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Nie jedz w biegu, zabierz drugie śniadanie do pracy i unikaj słodyczy, a będziesz w świetnej formie. Możesz mieć kłopot ze snem, a nawet bóle głowy z nadmiaru informacji, jakimi jesteś nieustannie bombardowany. Ktoś wesprze cię swoim doświadczeniem i kontaktami. Zrób piling i depilację, pij rumianek na oczyszczenie cery.
Aspekty planet: 11.22 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki przypomni nam ważnych rodzinnych sprawach. W pracy ciężko będzie dziś się skoncentrować. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

5.11.2019, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Uważaj na słowa, ludzie będą dziś przewrażliwieni i mało wyrozumiali. Uporządkuj sprawy domowe, wyrzuć zbędne rzeczy. Osoba, której dziś pomożesz, już niedługo poratuje cię w potrzebie. Zapisuj się do lekarza lub dietetyka, oszczędzaj kręgosłup i kolana. Kwadratura Marsa z Plutonem przestrzega przed inwazyjnymi zabiegami kosmetycznymi, ale sprzyja większemu wysiłkowi i realizacji ambitnych planów.
Aspekty planet: 05.27 trygon Księżyca z Marsem, 11.27 kwadratura Marsa z Plutonem, 12.28 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 15.36 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki doda nam optymizmu, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce. Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

6.11.2019, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 00.07)
Nie przemęczaj się więc i dbaj o kondycję, a popołudnie będziesz mógł spędzić aktywnie. Księżyc w Rybach ostrzega cię przed pracą ponad siły i biciem sportowych rekordów na wyrost. Pamiętaj o okresowych badaniach kontrolnych i regularnych posiłkach. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i płynów w postaci zup i herbat ziołowych.
Aspekty planet: 08.43 sekstyl Księżyca z Uranem, 11.41 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby kogoś o coś poprosić, a po pracy lub szkole wybrać się na spotkanie z przyjaciółmi.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

7.11.2019, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Nowe znajomości i ciekawe rozmowy poprawią ci humor i sprawią, że będziesz łagodny nawet dla wrogów. Przez nieuwagę możesz narazić się na kontuzję. Lepiej zadbaj o swoją wygodę, bezpieczeństwo i zdrowie. Nie odkładaj na później zrobienia badań kontrolnych. Twoje zdrowie jest ważniejsze od codziennych spraw, musisz więc sam znaleźć czas, aby się nim zająć. Skontroluj ciśnienie, nie pij za dużo kawy, wypróbuj nową fryzurę.
Aspekty planet: 05.24 trygon Księżyca ze Słońcem, 08.18 sekstyl Księżyca z Saturnem, 08.37 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 18.32 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.51 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień  sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

8.11.2019, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.48)
Spodziewaj się różnych kontroli, sprawdzianów, ogólnego narzekania. Mimo tego nie daj się pesymistom! Pilnuj własnych spraw, zajmij się sportem lub idź na spacer. Dobry dzień na porządki, dbanie o zdrowie, poważniejsze prace w domu. Księżyc ostrzega przed pomyłkami w banku czy urzędzie. Nie jest to dobry dzień na randkę w ciemno i ryzyko w miłości. Uporządkuj spiżarnię, wyrzuć stare rzeczy, zrób ważne rachunki. Słońce w trygonie z Neptunem i sekstylu z Uranem pomoże zrealizować nieosiągalne dotąd plany.
Aspekty planet: 02.12 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 18.06 sekstyl Słońca z Saturnem, 18.56 trygon Słońca z Neptunem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. W pracy lepiej bądźmy ostrożni. Potem można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

9.11.2019, sobota
Księżyc w znaku Barana
Odzyskasz formę i chętnie poddasz się alternatywnej terapii, która zbawiennie wpłynie na twoje samopoczucie. Uważaj na gardło, nie pij zimnych napojów i wieczorami zakładaj szal. Wieczorem możesz czuć rozleniwienie. Ambitne rodzinne i towarzyskie plany lepiej więc przełożyć na inny dzień. Księżyc ostrzega przed trudnymi rozmowami z partnerem. Zadbaj o sprzęt elektroniczny i AGD, zrób niezbędne naprawy, nawoź rośliny. Sekstyl Saturna z Neptunem sprzyja ważnym rozmowom na tematy duchowe i społeczne.
Aspekty planet: 03.45 sekstyl Saturna z Neptunem, 07.15 trygon Księżyca z Wenus, 20.55 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

10.11.2019, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Niedzielę spędź z bliskimi i daj sobie czas na medytację, odpoczynek i wspólne zjedzenie rodzinnego posiłku. Śpiesz się powoli, nie podejmuj pochopnych zawodowych decyzji, a unikniesz niechcianych zmian. Oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. Wybierz się z wizytą do znajomych lub sąsiadów czy nawet wyjedź na krótki urlop, czemu sprzyja sekstyl Merkurego z Plutonem.
Aspekty planet: 03.09 sekstyl Merkurego z Plutonem, 06.37 kwadratura Księżyca z Plutonem, 12.58 opozycja Księżyca z Marsem, 15.00 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 11 o 15´- 19 o 17´ Skorpiona
Księżyc 06 o 27´ Wodnika – 00 o 22´ Byka
Merkury 26 o 49′ – 19 o 47′ Skorpiona w retrogradacji
Wenus 02 o 40′ – 11 o 22′ Strzelca
Mars 19 o 58′ – 24 o 32′ Wagi
Jowisz 23 o 56′ – 25 o 20′ Strzelca
Saturn 15 o 38´ – 16 o 10´ Koziorożca
Uran 04 o 20´ – 04 o 03´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 05′ – 16 o 00′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 53′ – 21 o 00′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.11 od g. 15.36 do 6.11 do g. 00.07.
8.11 od g. 02.12 do g. 12.48.
10.11 od g. 15.00 do 11.11 do g. 00.17.

Udanego tygodnia!