Miesięczne archiwum: Styczeń 2020

Horoskop tygodniowy 27.01-2.02.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Kwadratury Wenus i Neptuna z Marsem sprawią, że cały tydzień będzie bardzo rozrywkowy. Nieoczekiwani goście mogą w tym tygodniu nagle zmienić nasze plany o sto osiemdziesiąt stopni. Będzie dużo śmiechu, zabawy i miłych wydarzeń. Warto podróżować, zwiedzać i wykonywać ważne telefony.

W poniedziałek 27.01 koniunkcja Wenus z Neptunem skłoni nas do refleksji i zadumy nad naszymi planami, a nawet życiowymi celami. Kwadratura Wenus z Marsem sprzyja randkom, ciekawym spotkaniom i romansom.

We wtorek 28.01 kwadratura Marsa z Neptunem nastroi nas aktywnie do życia. Warto zająć się sportem, być aktywnym, nie reagować na zaczepki, uczyć się od innych, jak opanowywać nerwy i gniew.

W niedzielę 2.02 sekstyl Wenus z Plutonem ostrzega nas przed szastaniem pieniędzmi i beztroskim podejściem do spraw majątkowych oraz bankowych. Bądźmy mili dla ludzi, bo złośliwa uwaga czy niepotrzebna krytyka mogą spowodować nieporozumienia, a nawet poważne kłótnie.

a20200127

27.01.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 00.43)
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie.  Kwadratura Wenus z Marsem i koniunkcja Wenus z Neptunem nie sprzyjają dużym zakupom i zawieraniu ważnych finansowych umów.
Aspekty planet: 02.36 kwadratura Wenus z Marsem, 06.12 sekstyl Księżyca z Uranem, 21.00 koniunkcja Wenus z Neptunem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

28.01.2020, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Zmień coś w swoim życiu na lepsze. Dzień sprzyja uczuciom, zawieraniu zgody i naprawie relacji z ważnymi osobami. Słuchaj swojej intuicji i dowiedz się co możesz zrobić dla innych. Wieczór bardzo sprzyja randkom, będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć. Podczas prac domowych unikaj prania, mycia okien i pastowania, bo zostaną smugi. Kwadratura Marsa z Neptunem ostrzega przed ryzykownymi decyzjami finansowymi.
Aspekty planet: 02.13 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 10.30 kwadratura Księżyca z Marsem, 10.33 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 11.34 kwadratura Marsa z Neptunem, 12.01 koniunkcja Księżyca z Wenus, 23.20 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki pomoże nam znaleźć oparcie w innych. Pomagajmy, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

29.01.2020, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.50)
Trudno się będzie skupić na jednej sprawie, a Księżyc sprzyja nagłym zmianom i niesprawdzonym wiadomościom. Dlatego uważaj na drodze. Dobry dzień, aby zacząć aktywnie uprawiać sport, rzucić palenie, zmienić życie na zdrowsze i lepsze. Planety ostrzegają, aby nie urazić osób wrażliwych, bo możesz szybko oceniać innych i nie będziesz wobec ludzi zbyt wyrozumiały.
Aspekty planet: 02.08 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

30.01.2020, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Dzisiaj trudno nam będzie usiedzieć w pracy i skupić się na obowiązkach, bo Księżyc sprzyja towarzyskiej aktywności. Będziemy zgodnie współpracować z innymi, razem łatwiej będzie wpaść na dobre pomysły. Dlatego wybierz się na miasto, spotykaj się z różnymi ważnymi osobami. To dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe, a także korzystać z pośrednictwa i porad. Unikaj tłuszczu, jedz więcej białka. Warto oczyszczać organizm.
Aspekty planet: 08.49 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 15.54 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakupom i różnym inwestycjom, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze sobie doradzać.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

31.01.2020, piątek
Księżyc w znaku Barana
Bądź obowiązkowy i dokładny. Dzień sprzyja rachunkom, służbowym naradom i wielkim zakupom. Ważne sprawy załatwiaj po południu, bo wtedy możesz liczyć na poparcie osób wpływowych i na wysokich stanowiskach. Wieczorem warto pogawędzić z przyjaciółmi. Najnowsze ploteczki okażą się bardzo ciekawe. Nie zapomnij o ruchu i ćwiczeniach.
Aspekty planet: 02.49 trygon Księżyca z Marsem, 12.10 kwadratura Księżyca z Plutonem, 15.24 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.09 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 9
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

1.02.2020, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 01.27)
Dzień sprzyja spokojnej i cierpliwej pracy, a także dbaniu o zdrowie.  Aura będzie senna i spokojna, ale w pracy możliwa nerwowa atmosfera, postaraj się unikać osób, których nie darzysz sympatią. Warto odwiedzić kosmetyczkę, zadbać o skórę i poddać się różnym zabiegom kosmetycznym. Pij wodę mineralną i zażywaj wzmacniające preparaty. Gorszy czas na randki i spotkania towarzyskie.
Aspekty planet: 07.09 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 7
Zainteresujemy się rodzinnymi sprawami, będziemy życzliwi i mniej czepialscy. Zadzwoń do krewnych i przyjaciół, żeby nie czuli się osamotnieni. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

2.02.2020, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Zrób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się ze starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy. Sekstyl Wenus z Plutonem ostrzega przed wścibskimi osobami.
Aspekty planet: 02.41 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 05.11 trygon Księżyca z Jowiszem, 08.06 sekstyl Wenus z Plutonem, 11.29 sekstyl Księżyca z Neptunem, 23.53 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki zachęci nas do domowych porządków, a także zakupów w Internecie. Ostrożnie, szukaj okazji i nie daj się naciągnąć. W miłości też ostrożnie, Ósemka to wibracja namiętności, ale i zazdrości.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 06 º 29´ – 13 º 36´ Wodnika
Księżyc 00 º 08´ Ryb – 24 º 03´ Byka
Merkury 17 º 30′ – 29 º 14′ Wodnika
Wenus 15 º 57′ – 24 º 17′ Ryb
Mars 15 º 59′ – 20 º 46′ Strzelca
Jowisz 12 º 34′ – 14 º 06′ Koziorożca
Saturn 24 º 28´ – 25 º 16´ Koziorożca
Uran 02 º 46´ – 02 º 53´ Byka
Neptun 16 º 55′ – 17 º 09′ Ryb
Pluton 23 º 15′ – 23 º 29′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.01 od g. 20.06 do 27.01 do g. 00.43.
29.01 od g. 02.08 do g. 12.50.
31.01 od g. 16.09 do 1.02 do g. 01.27.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 20-26.01.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Bądźmy otwarci na ludzi, zbierajmy informacje i nie przegapmy ważnego spotkania, bo od niego może zależeć nasza zawodowa lub finansowa przyszłość. Nów Księżyca w znaku Wodnika sprzyja podróżom i opracowywaniu planów na przyszłość. W weekend odpoczywajmy aktywnie, zadbajmy o formę na zimę.

W poniedziałek 20.01 Słońce wkracza do znaku Wodnika i sprzyja podróżom, spacerom i spotkaniom w rodzinnym gronie. Czas skłania do omawiania planów na ferie, znajdowania okazji w biurach podróży, ustalania rodzinnego budżetu.

W czwartek 23.01 sekstyl Wenus z Jowiszem zapewni nam nowe pomysły na zarabianie pieniędzy. Osoby, które grają w gry losowe, mogą dzisiaj liczyć na większą wygraną. Kwadratura Słońca z Uranem sprawi, że energia będzie nas roznosić i musimy uważać, żeby nie wdać się w kłótnie, bo to na pewno popsuje nam humor i relacje z bliskimi.

W piątek 24.01 nów Księżyca w znaku Wodnika  sprawi, że będziemy rozdarci między rodzinnymi obowiązkami i sprawami a towarzyskimi zaproszeniami na karnawałowe spotkania i imprezy. Spróbujmy znaleźć kompromis, warto odnowić stare znajomości.

W sobotę 25.01 sekstyl Merkurego z Marsem nastawi nas ostrożnie do ludzi. Nie jest to dobry dzień na randki w ciemno, duże spotkania towarzyskie czy drogie rozrywki. Ludzie będą oszczędni, niechętni pożyczaniu i wyświadczaniu przysług.

a20200120_450

20.01.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
O godzinie 15.54 Słońce wkroczy do znaku Wodnika i pomoże nam znaleźć nowe zainteresowania i hobby. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na odzyskanie równowagi, także w sprawach finansowych. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Uważaj na to, co jesz. Dzisiaj węglowodany bardzo tuczą.
Aspekty planet: 10.39 sekstyl Księżyca z Merkurym, 14.20 kwadratura Księżyca z Wenus, 15.54 Słońce wchodzi do znaku Wodnika, 20.46 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

21.01.2020, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Nabierzesz ochoty na podróże, wizyty u znajomych i kulturalne rozrywki. Łatwiej będzie zerwać ze schematami, odkryć nowe zainteresowania. To dobry dzień na rozciąganie, ale nie męczące ćwiczenia. Zadbaj o swoich bliskich, odezwij się do krewnych, którzy mieszkają daleko. Warto przebywać z ludźmi, nawiązywać nowe znajomości.
Aspekty planet: 05.45 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

22.01.2020, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 05.59)
Ostrożnie, dzisiaj unikaj konfliktów, bo Księżyc przestrzega przed intrygami i kłótniami. Unikaj ryzykownych decyzji, a w pracy także stawiania wszystkiego na jedną kartę. Lepiej machnąć ręką, niż iść w zaparte. Trudno się będzie skoncentrować lub dotrzeć gdzieś na czas. Rób naprawy, zaczynaj remont, zaplanuj wydatki i oszczędności na kolejne tygodnie.
Aspekty planet: 10.59 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki i szybkie zakupy.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

23.01.2020, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc zbliża się do nowiu, a więc nasze uczucia walczyć będą z logiką i rozumem. Jednak lepiej dzisiaj nie angażować się w nowe sprawy. Lepiej pożegnać się z przeszłością i zrobić więcej porządków. Przez cały dzień unikaj niepotrzebnych kłótni, nie prowokuj silniejszych, bo ludzie mogą być dzisiaj bardzo nerwowi. Unikaj ważnych decyzji, spotkań i podpisywania umów. Z powodu kwadratury Słońca w z Uranem dzisiejsze decyzje mogą być zbyt pochopne.
Aspekty planet: 02.52 sekstyl Księżyca z Wenus, 03.44 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 07.54 kwadratura Słońca z Uranem, 13.19 sekstyl Księżyca z Neptunem, 14.07 sekstyl Wenus z Jowiszem.

Wibracja numer: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

24.01.2020, piątek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 14.20)
Jedz świeże owoce, twój organizm potrzebuje witamin. Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Możesz być zmęczony po całym tygodniu, zapewnij więc sobie odpowiednią ilość snu i odpowiednią dla ciebie dietę. Kupuj ubrania, inwestuj w nieruchomości. Nów Księżyca to dobry czas na zmianę sposobu odżywiania na zdrowszy.
Aspekty planet: 01.18 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 03.08 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 19.34 kwadratura Księżyca z Uranem, 22.41 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, pomoże zakończyć różne spory i niepotrzebne dyskusje. To dobry dzień, aby porozmawiać z bliskimi o naszych planach lub iść na randkę.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

25.01.2020, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Spotykaj się z krewnymi, omawiaj ważne sprawy i rodzinne podróżom. Będziesz spokojny, zgodny i wyrozumiały dla innych. Łatwo będzie zawrzeć nowe znajomości lub pogodzić się z kimś obrażonym. Odkurzaj, trzep dywany, wietrz pościel. Doprawiaj potrawy oliwą lub dobrym olejem. Dobieraj kolorowe kosmetyki, maluj paznokcie. Regeneruj siły, unikaj ryzyka. Sekstyl Merkurego z Marsem sprawi, że będziesz miał trafne argumenty, aby kogoś przekonać do swojej racji.
Aspekty planet: 14.09 sekstyl Merkurego z Marsem, 19.34 sekstyl Księżyca z Marsem, 20.06 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz potrzebować ciszy, spokoju i wsparcia bliskich ludzi. Nie planuj na siłę nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną.

26.01.2020, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Zadbaj o urodę swoją i otoczenia, w którym na co dzień przebywasz. Dzień sprzyja zabiegom kosmetycznym i zabiegom odnawiającym siły i urodę organizmu. To dobry moment, aby prosić ludzi o przysługi i pomoc. Unikaj plotek i dyskusji na trudne tematy, bo emocjonalne urazy i kompleksy mogą dzisiaj wyjść na jaw.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Jednak krewni mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się tym, co tylko od nas zależy.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

Pozycje planet:
Słońce 29 º 22´ Koziorożca – 06 º 29´ Wodnika
Księżyc 00 º 44´ Strzelca – 00 º 08´ Ryb
Merkury 05 º 28′ – 17 º 30′ Wodnika
Wenus 07 º 32′ – 15 º 57′ Ryb
Mars 11 º 13′ – 15 º 59′ Strzelca
Jowisz 11 º 01′ – 12 º 34′ Koziorożca
Saturn 23 º 38´ – 24 º 28´ Koziorożca
Uran 02 º 48´ – 02 º 46´ Byka
Neptun 16 º 43′ – 16 º 55′ Ryb
Pluton 23 º 01′ – 23 º 15′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.01 od g. 05.45 do 22.01 do g. 05.59.
24.01 od g. 03.08 do g. 14.20.
25.01 od g. 20.06 do 27.01 do g. 00.43.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 13-19.01.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ambitne zadania, których nie możemy przekładać na kolejne tygodnie. Dni sprzyjają dyscyplinie, realizowaniu noworocznych postanowień i gruntownym porządkom w każdej dziedzinie życia.

W poniedziałek 13.01 koniunkcja Słońca z Plutonem i Saturnem zmobilizuje nas do szybkich działań. Poczujemy, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw, ze wszystkim mamy szansę uporać się teraz właśnie. Bądźmy jednak ostrożni w sprawach finansowych.

W poniedziałek 13.01 Wenus wchodzi do znaku Ryb i będzie nas nakłaniać do luksusu. Na zakupach uważajmy, bo będziemy mieli lekką rękę do wydatków i z łatwością sięgniemy po kartę kredytową, jeśli coś nam się spodoba. Kupujmy rozsądnie, a nasz budżet na ten miesiąc będzie ocalony. W czwartek 16.01 sekstyl Wenus z Uranem zapowiada dobre wiadomości.

W sobotę 18.01 kwadratura Merkurego z Uranem sprzyja poważnym rozmowom osobistym i zawodowym oraz skłoni nas do podjęcia ważnych, ale koniecznych decyzji. Nie jest to dobry tydzień na handel czy rozpoczynanie nowych spraw.

Horoskop tygodniowy

13.01.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 15.06)
Zaplanuj wydatki i zastanów się, jak zdobyć pieniądze na ważne potrzeby. Dzień sprzyja wizytom w banku, rozmowom z księgowym lub szefem. Po południu doskonale udadzą się randki. Koniunkcja Słońca z Plutonem radzi unikać dziś ryzykownych decyzji i przestrzegać regulaminów. Zadbaj o skórę, chroń ją przed zimnem i wysuszeniem. Wenus wchodzi do znaku Ryb i pomoże nam w sprawach uczuciowych i finansowych.
Aspekty planet: 14.20 koniunkcja Słońca z Plutonem, 14.41 opozycja Księżyca z Wenus, 16.15 koniunkcja Słońca z Saturnem, 19.28 trygon Księżyca z Uranem, 19.38 Wenus wchodzi do znaku Ryb.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

14.01.2020, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Dziś ludzie mogą być nerwowi, będą zwracać większą uwagę na szczegóły i drobiazgi. Lepiej unikać dzisiaj wizyt w urzędach lub załatwiania trudnych spraw z szefem, wszyscy będą drobiazgowi i surowi. Postaraj się nie spóźniać. Zrób peeling i depilację. Zapisuj się do lekarza, idź do dentysty, zrób badania.
Aspekty planet: 02.59 kwadratura Księżyca z Marsem, 07.07 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.27 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plany, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

15.01.2020, środa
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 16.43)
Będziemy w dobrych humorach. Udadzą się także podróże i zakupy. Dzisiaj idealny dzień na rozpoczęcie nowych zadań, współpracę z ludźmi i przekonywanie innych do ambitnych pomysłów. Udadzą się randki, towarzyskie spotkania, artystyczne wydarzenia. Organizm dobrze przyswaja białko. Idź do kosmetyczki, farbuj włosy i maluj paznokcie.
Aspekty planet: 04.51 trygon Księżyca z Plutonem, 05.12 trygon Księżyca z Saturnem, 07.40 trygon Księżyca ze Słońcem, 13.11 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

16.01.2020, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Dobry czas na naukę, szukanie zagubionych rzeczy, koncentrację na ważnych sprawach, pozbywanie się uprzedzeń, kończenie trudnych spraw. Merkury wkracza do znaku Ryb i radzi dokładnie sprawdzać rachunki. Organizm dobrze przyswaja białko. Kontroluj ciśnienie i nie pij za dużo kawy. Merkury wchodzi do znaku Wodnika i ułatwi kontakt z osobami o poglądach odmiennych od naszych.
Aspekty planet: 00.17 sekstyl Wenus z Uranem, 07.13 sekstyl Księżyca z Marsem, 09.45 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 19.30 Wenus wchodzi do znaku Wodnika.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

17.01.2020, piątek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 17.20)
Ludzie będą serdeczni i wyrozumiali. Dzień bardziej sprzyja odpoczynkowi i zabiegom pielęgnacyjnym, niż pracy. Wieczorem aura sprzyja randkom, a także zajęciom związanym ze sztuką lub rozwijaniem swojego hobby. Udadzą się zakupy, podróże i spotkania biznesowe. Księżyc pomoże przyspieszyć sprawy finansowe. Jedz warzywa i owoce, ogranicz tłuszcz i cukier, pij więcej wody mineralnej.
Aspekty planet: 07.16 kwadratura Księżyca z Plutonem, 07.55 kwadratura Księżyca z Saturnem, 13.58 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 22.36 kwadratura Księżyca z Merkurym, 23.55 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście już prawie weekend, a więc wcale nie musimy przejmować się humorami szefa. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

18.01.2020, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Sobota minie raczej na pogawędkach i naradach, niż na zakupach czy porządkach. Za nudne obowiązki trudno się będzie zabrać. Za to randki lub spotkania z przyjaciółmi miną w bardzo dobrej atmosferze. Kwadratura Merkurego z Uranem pomoże ci wpaść na pomysł, jak coś zracjonalizować lub poprawić. Możesz liczyć na dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie.
Aspekty planet: 04.25 trygon Księżyca z Wenus, 09.31 kwadratura Merkurego z Uranem, 13.45 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie świetne pomysły na weekendowe rozrywki. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, weekendowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

19.01.2020, niedziela
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 23.40)
Ranek będzie spokojny, a potem wszystkie sprawy nagle przyspieszą. Szukaj dzisiaj nowych pomysłów i inspiracji do wprowadzenia w życie różnych pozytywnych zmian. Załatwiaj sprawy, które zależą od czyjejś zgody lub opinii. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Samotnym łatwiej będzie nawiązać nowe znajomości. Pij ciepłe napoje, zjedz ryż i kaszę, unikaj ostrych przypraw.
Aspekty planet: 00.12 trygon Księżyca z Neptunem, 11.17 sekstyl Księżyca z Plutonem, 12.18 sekstyl Księżyca z Saturnem, 22.21 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Różne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: III Cesarzowa
Niedzielne spotkania i telefony sprawią tobie i bliskim wiele radości. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet 6-19.01.2020:
Słońce 15 º 06´ – 29 º 22´ Koziorożca
Księżyc 16 º 14´ Byka – 00 º 44´ Strzelca
Merkury 12 º 20′ Koziorożca – 05 º 28′ Wodnika
Wenus 20 º 32′ Wodnika – 07 º 32′ Ryb
Mars 01 º 45′ – 11 º 13′ Strzelca
Jowisz 07 º 49′ – 11 º 01′ Koziorożca
Saturn 21 º 59´ – 23 º 38´ Koziorożca
Uran 02 º 40´ 02 º 48´Byka
Neptun 16 º 22′ – 16 º 43′ Ryb
Pluton 22 º 33′ – 23 º 01′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
13.10 od g. 14.41 do g. 15.06.
15.01 od g. 13.11 do g. 16.43.
17.01 od g. 13.58 do g. 19.20.
19.01 od g. 22.21 do g. 23.40.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 6-12.01.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień. Pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca dodadzą nam energii i przyspieszą wiele spraw. Warto zacieśniać relacje, odnawiać znajomości i pomagać.

We wtorek 7.01 sekstyl Słońca z Neptunem, a w piątek 10.01 koniunkcja Słońca z Merkurym dodadzą nam energii i zapewni sukces w dziedzinach związanych z techniką i nowoczesnymi mediami. Warto wysyłać listy i e-maile, bo jest szansa, że szybciej dotrą do adresatów. W środę 8.01 sekstyl Merkurego z Neptunem pomoże znaleźć nowe hobby.

W piątek 10.01 pełnia Księżyca w znaku Raka nie sprzyja pożyczaniu pieniędzy, zadłużaniu się czy wydawaniu pieniędzy na głupstwa czy niepotrzebne rzeczy. Medytuj, wycisz się, idź na basen, a szybko zregenerujesz siły.

W niedzielę 12.01 koniunkcja Merkurego, Saturna i Plutona i zbierająca się koniunkcja Słońca z Saturnem sprawią, że zyskamy wiele na kontaktach ze starszymi ludźmi – ktoś może nać nam cenną poradę, podzielić się sprawdzonym przepisem lub polecić nas osobie, która wiele może. Planety ostrzegają przed ostrą jazdą samochodem i kłótniami w rodzinie.

Horoskop tygodniowy

6.01.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Odzyskamy dobre humory, nabierzemy optymizmu. Możesz też wpaść na dobre pomysły dotyczące lepszej organizacji czasu lub skuteczniejszego podziału domowych obowiązków. Korzystaj z wolnego dnia i ciesz się życiem. Zastanów się, jak żyć zdrowiej. Udowodnij wszystkim, że jesteś w czymś najlepszy.
Aspekty planet: 01.14 sekstyl Księżyca z Neptunem, 10.07 kwadratura Księżyca z Wenus, 12.07 trygon Księżyca z Saturnem, 13.07 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

7.01.2020, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 03.10)
Dzień sprzyja aktywny m działaniom.  Będziemy optymistyczni, energiczni. Nie denerwujmy się na tych, którzy rozbrykają się za bardzo! Spotkania towarzyskie dostarczą wielu wrażeń. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Sekstyl Słońca z Neptunem sprawi, że po południu aura będzie spokojniejsza.
Aspekty planet: 07.21 sekstyl Słońca z Neptunem, 08.05 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

8.01.2020, środa
Księżyc w znaku Bliźniętach
Będziemy energiczni i pracowici. Nie odkładaj niczego na później, bo pierwsza część dnia sprzyja sprawom zawodowym i finansowym. Udadzą się zakupy, podróże. Łatwo będzie flirtować i zawierać nowe znajomości. Zapisuj się do lekarza, zażywaj witaminy i suplementy. Sekstyl Merkurego z Neptunem pomoże pogodzić się z nieprzyjaciółmi.
Aspekty planet: 09.27 kwadratura Księżyca z Neptunem, 14.02 sekstyl Merkurego z Neptunem, 23.15 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: VII Rydwan
Rydwan doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

9.01.2020, czwartek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 09.43)
Skupimy się raczej na układaniu planów na towarzyskie spotkania niż na zawodowych obowiązkach. Udadzą się negocjacje, a ważne spotkania miną w dobrej atmosferze. Popołudnie to dobra pora na nawiązywanie nowych znajomości lub zakupy albo randki. Łatwo będzie nawiązać nowe znajomości. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, jedz węglowodany.
Aspekty planet: 14.22 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: IV Cesarz
Cesarz nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

10.01.2020, piątek
Księżyc w znaku Raka
Koniunkcja Słońca z Merkurym  pomoże uporać się z pracami, które wymagają precyzji i cierpliwości. Pełnia i półcieniowe zaćmienie Księżyca w znaku Raka podpowiadają, aby być ostrożnym, bo ludzie będą podejrzliwi i nerwowi. Warto za to poświęcić więcej czasu na rozwój duchowy. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na swoje przeczucia. Dobry dzień na naukę, odpoczynek i pozbywanie się starych spraw.
Aspekty planet: 00.59 opozycja Księżyca z Jowiszem, 14.19 trygon Księżyca z Neptunem, 16.19 koniunkcja Słońca z Merkurym, 20.21 opozycja Księżyca ze Słońcem, 20.33 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

11.01.2020, sobota
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 13.15)
Możemy czuć się przytłoczeni różnymi sprawami, które trzeba załatwić na początku tygodnia. Bądź wyrozumiały i nie daj się sprowokować do różnych konfliktów. Emocje i ambicja mogą niestety wziąć górę nad rozsądkiem. Lepiej uważać na słowa. Nie daj się poganiać i denerwować! Tańcz, spaceruj, ale nie dręcz się na siłowni.
Aspekty planet: 00.43 opozycja Księżyca z Saturnem, 00.58 opozycja Księżyca z Plutonem, 02.47 Uran wychodzi z retrogradacji, 17.42 kwadratura Księżyca z Uranem, 22.53 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

12.01.2020, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Koniunkcja Merkurego, Saturna i Plutona to dobry czas na szukanie potrzebnych informacji, ważne spotkania i rozmowy, szkolenia i zapisywanie się na kursy, spotkania towarzyskie i odkrywcze podróże. Udadzą się rodzinne spotkania. Unikaj jednak nudnych zajęć, robienia rachunków i czynności wymagających skupienia i samotności.
Aspekty planet: 10.51 koniunkcja Merkurego z Saturnem, 11.13 koniunkcja Merkurego z Plutonem, 17.59 koniunkcja Saturna z Plutonem.

Wibracja numer: 8
Choć w niedzielę nie myślimy o pracy, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Unikaj zazdrości i nie bądź małostkowy, bo możesz stracić przyjaźń wartościowej osoby. W miłości oczekuj lub wręcz żądaj specjalnego traktowania i prezentów.

Pozycje planet 6-19.01.2020:
Słońce 15 º 06´ – 29 º 22´ Koziorożca
Księżyc 16 º 14´ Byka – 00 º 44´ Strzelca
Merkury 12 º 20′ Koziorożca – 05 º 28′ Wodnika
Wenus 20 º 32′ Wodnika – 07 º 32′ Ryb
Mars 01 º 45′ – 11 º 13′ Strzelca
Jowisz 07 º 49′ – 11 º 01′ Koziorożca
Saturn 21 º 59´ – 23 º 38´ Koziorożca
Uran 02 º 40´ 02 º 48´Byka
Neptun 16 º 22′ – 16 º 43′ Ryb
Pluton 22 º 33′ – 23 º 01′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
6.01 od g. 13.07 do 7.01 do g. 03.10.
8.01 od g. 23.15 do 9.01 do g. 09.43.
11.01 od g. 17.42 do g. 13.15.
13.10 od g. 14.41 do g. 15.06.
15.01 od g. 13.11 do g. 16.43.
17.01 od g. 13.58 do g. 19.20.
19.01 od g. 22.21 do g. 23.40.

Udanego tygodnia!

I-IV 2020 Internetowy kurs „Tarot dla początkujących”

Warszawska Szkoła Astrologii i Tarota
Miłosławy Krogulskiej i Izabeli Podlaskiej-Konkel
zaprasza na

Internetowy kurs „Tarot dla początkujących”
I – IV 2020

zaczynamy w poniedziałek 13 stycznia o g. 20:00

Zapraszamy na internetowy kurs „Tarot dla początkujących” osoby, które chcą się nauczyć wróżyć i interpretować karty tarota. Kurs będzie też dobrą okazją dla tych, którzy pragną usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę o tarocie. Kurs zawiera trzynaście lekcji. Co tydzień uczestnicy dostają materiały w formie pisemnej, ćwiczenia sprawdzające oraz uczestniczą na żywo w dwugodzinnym wykładzie, który jest nagrywany i potem udostępniany uczestnikom kursu. Osoby, które odrobią ponad połowę prac domowych uzyskają „Dyplom tarocisty” wydawany przez naszą szkołę.

Kurs prowadzą: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.
Info: tel. +48-600-218-488, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Termin: I-IV 2020, startujemy w poniedziałek 13 stycznia 2020, wykłady odbywają się co tydzień w poniedziałek od 20:00 do 22:00 (są nagrywane i udostępniane uczestnikom)

Cena: 1400 zł płatne do 13.01.2020 na konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119
mBank SA, nr konta: 39114020170000410205477296
z dopiskiem: “Tarot 2020”
Uwaga! Możliwe jest rozłożenie płatności na trzy raty. Można też zapłacić kartą lub przez paypala. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na maila: iza.podlaska@gmail.com

Zapisy:
1) Wyślij zgłoszenie na kurs na e-mail: iza.podlaska@gmail.com
2) Załóż swoje osobiste konto na stronie szkoły www.szkolaastrologii.pl/moodle
nauczyciel dopisze cię do strony kursu tarota. Tam co tydzień będą pojawiać się materiały pisemne i testy sprawdzające wiedzę.
3) Opłać kurs do 13.01 (możliwa jest płatność w ratach, informacje znajdziesz powyżej)
4) Kilka dni przed rozpoczęciem kursu dostaniesz maila z linkiem i do strony, na której odbywać się będą wykłady na żywo. Zaczynamy punktualnie o 20.00!

PLAN KURSU:
1. Wstęp do nauki tarota, jak pracować z kartami, którą talię wybrać, przesądy i zwyczaje dotyczące wróżenia.
2. Budowa tarota, najprostsze rozkłady.
3. Wstęp do wielkich arkanów, język kart, symbolika kolorów, jak doczytywać symbole. Znaczenie wielkich arkanów od Głupca do Siły. Ćwiczenia prostych rozkładów.
4. Znaczenie wielkich arkanów od Sprawiedliwości do Umiarkowania.
5. Analiza charakteru i relacji w związkach za pomocą kart. Ćwiczenie rozkładów.
6. Znaczenie wielkich arkanów od Diabła do Świata. Sąsiedztwo kart.
7. Czas w tarocie. Jak uniknąć pułapek w prognozowaniu przyszłości.
8. Karty w pozycji zwykłej i odwróconej.
9. Struktura dworów i hierarchia kart. Dwór Buław.
10. Dwór Kielichów. Rozkłady na miłość.
11. Dwór Mieczy. Rozkłady na konflikt, analizę i rozwiązanie problemu.
12. Dwór Denarów. Rozkłady na pracę i zdrowie.
13. Karty dworskie. Rozkłady na różne okazje.

Uczestnicy kursu co tydzień będą ostawali następujące materiały do nauki:
– wykład w formie tekstu i pomoce naukowe,
– testy i prace domowe sprawdzające wiedzę,
– dwugodzinny wykład na żywo w poniedziałek od 20:00 do 22:00 czasu polskiego (wykłady będą archiwizowane i udostępniany tym uczestnikom, którzy nie mogą brać w nich udziału)
– w trakcie trwania kursu każdemu uczestnikowi przysługuje jedna indywidualna konsultacja 30-minutowa z nauczycielem prowadzącym kurs.

Uczestnicy muszą posiadać:
– komputer z dostępem do internetu oraz mikrofon i głośniki lub słuchawki,
– konto e-mail do korespondencji.

Zapraszamy serdecznie

Izabela Podlaska i Miłosława Krogulska

Warszawska Szkoła Astrologii i Tarota