Miesięczne archiwum: Luty 2020

Horoskop tygodniowy 2-8.03.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pierwsza połowa tygodnia nie sprzyja ryzykownych decyzjom finansowym, a w drugiej połowie będziemy mniej dynamiczni, ale bardziej towarzyscy. Merkury wchodzi w środę do Wodnika, co sprzyja komunikacji, ważnym ustaleniom i spotkaniom.

We wtorek 3.03 kwadratura Wenus z Saturnem ostrzega: przestańmy wikłać się w konflikty i nie dolewajmy oliwy do ognia tam, gdzie temperatura dyskusji i tak jest już wysoka. Wyciągnijmy pierwsi rękę na zgodę. W środę 4.03 sekstyl Merkurego z Wenus  radzi, żebyśmy nie odkładali na później ważnych spraw. Poczujemy, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć nasza przyszłość. W środę Merkury wchodzi do znaku Wodnika ruchem wstecznym i zapewni nam pomoc przyjaciół, ciekawe wiadomości i możliwość podróżowania do miejsc, które dobrze znamy i lubimy.  W czwartek 5.03 Wenus wchodzi do znaku Byka i sprzyja randkom.

W niedzielę 8.03 koniunkcja Wenus z Uranem. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy. Koniunkcja Słońca z Neptunem sprzyja odpoczynkowi. Rodzinne spotkanie okaże się bardzo udane. Mogą odwiedzić nas krewni lub znajomi. Bycie grupie okaże się bardzo twórcze i da nam wiele satysfakcji. Otrzymamy dobrą wiadomość.

Horoskop tygodniowy

2.03.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Zażywaj witaminy i niezbędne suplementy. Pij dużo wody oraz ziołową herbatę na uspokojenie, stosuj częściej krem do rąk.
Aspekty planet: 00.04 kwadratura Księżyca z Merkurym, 20.57 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

3.03.2020, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Spróbuj czegoś nowego. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Możesz liczyć na udaną współpracę. Pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Wyrzucaj stare rzeczy, przestawiaj meble, walcz ze szkodnikami roślin i domowych sprzętów. Bądź na lekkiej, oczyszczającej diecie, dopraw sałatkę oliwą.
Aspekty planet: 07.24 kwadratura Księżyca z Neptunem, 17.44 kwadratura Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: V Kapłan
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

4.03.2020, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 5.25)
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie. Sny mogą podpowiedzieć ci, jak rozwiązać problem. Zadbaj o dokładne nawilżenie skóry.
Aspekty planet: 03.19 sekstyl Księżyca z Wenus, 05.44 trygon Księżyca z Merkurym, 12.07 Merkury wchodzi do znaku Wodnika, 12.25 sekstyl Księżyca z Uranem, 22.24 sekstyl Merkurego z Wenus.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski!

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

5.03.2020, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Dzień sprzyja randkom i sztuce, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę. Zadbaj o ręce, zmywaj naczynia w rękawiczkach, zapisz się na aerobik. Piecz ciasta, pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę.
Aspekty planet: 03.24 opozycja Księżyca z Marsem, 04.07 Wenus wkracza do znaku Byka, 08.49 trygon Księżyca ze Słońcem, 14.14 trygon Księżyca z Neptunem, 17.55 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja podejmowaniu odważnych decyzji. Jeśli coś cię irytuje, postaraj się to zmienić. Rewolucyjne pomysły wszystkim się dzisiaj spodobają.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

6.03.2020, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 10.27)
Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miej do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie ci na sucho. Nie zapomnij jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na twoją pomoc. Przestrzegaj regulaminów i przepisów prawa, a nic nie zmąci twojego spokoju. Uda się załatwić wreszcie pewną trudną sprawę.
Aspekty planet: 00.50 opozycja Księżyca z Plutonem, 08.11 opozycja Księżyca z Saturnem, 13.00 kwadratura Księżyca z Wenus, 17.05 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Czwórka to wibracja, która sprzyja refleksji. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, znaleźć rozwiązanie problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na przemyślenia.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

7.03.2020, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Dziś można zabierać się za lekką fizyczną i sprawy do załatwiania na mieście. Do rachunków lub papierkowej roboty możesz nie mieć cierpliwości. W domu trzymaj emocje na wodzy i nie daj się sprowokować do niepotrzebnych kłótni. Testuj nowe przepisy, komponuj oryginalne zestawy potraw i przystawek.  Zapisz się na siłownię lub aerobik.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Piątka
Będziemy mieli dobre pomysły, a wibracja Piątki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Znajomości, jakie dzisiaj zawrzemy, okażą się warte kontynuacji.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

8.03.2020, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 11.47)
Warto zabrać się za zaległe domowe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zagubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem; ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców. Podcinaj włosy, a odrosną gęstsze.
Aspekty planet: 09.12 opozycja Księżyca z Merkurym, 13.22 koniunkcja Słońca z Neptunem, 17.59 trygon Księżyca z Wenus, 18.10 trygon Księżyca z Uranem, 20.37 koniunkcja Wenus z Uranem.

Wibracja dnia: Szóstka
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Pozycja planet i świateł:
Słońce 11 º 52´ – 18 º 52´ Ryb
Księżyc 02 º 23´ Bliźniąt – 08 º 19´ Panny
Merkury 01 º 53′ Ryb – 28 º 17′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 26 º 33′ Barana – 04 º 13′ Byka
Mars 10 º 01′ – 14 º 51′ Koziorożca
Jowisz 19 º 44′ – 20 º 58′ Koziorożca
Saturn 28 º 16´ – 28 º 55´ Koziorożca
Uran 03 º 44´ – 04 º 02´ Byka
Neptun 18 º 09′ – 18 º 25′ Ryb
Pluton 24 º 17′ – 24 º 27′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
4.03 od g. 03.19 do g. 05.25.
6.03 od g. 08.11 do g. 10.27.
8.03 od g. 09.12 do g. 11.47.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 24.02-1.03.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ciekawe spotkania i wiadomości, na które od dawna czekaliśmy. Choć będziemy trochę niecierpliwi, warto być ostrożnym i spokojnie podejmować ważne decyzje, bo Merkury w retrogradacji może narazić nas na pomyłki i błędy. W środę najlepszy dzień na sprawy handlowe i zawodowe za sprawą dobroczynnej koniunkcji Słońca z Merkurym.

We wtorek 25.02 sekstyl Słońca z Marsem radzi nie zwlekać ze sprawami, które musimy załatwić, bo przy odrobinie szczęścia osiągniemy sukces. Możemy mieć więcej obowiązków i propozycji, które będą nas wybijać ze zwykłego rytmu dnia.

W środę 26.02 sekstyl Merkurego z Marsem zachęca do odważnego działania. Nie czekajmy, co powiedzą inni, wyrywajmy się do przodu z pomysłami i realizujmy śmiało plany. Powodzenie jest po stronie odważnych. Koniunkcja Słońca z Merkurym nastawi nas optymistycznie do życia i pozwoli realizować marzenia. Nie martwmy się niczym, bo cokolwiek się nie stanie, Merkury otoczy nas opieką i nie pozwoli na straty czy cierpienie.

W piątek 28.02 kwadratura Wenus z Plutonem sprzyja odpoczynkowi. Rodzinne spotkanie okaże się bardzo udane. Mogą odwiedzić nas krewni lub znajomi. Praca w grupie okaże się bardzo twórcza i da nam wiele satysfakcji. Otrzymamy dobrą wiadomość.

W sobotę 29.02 sekstyl Merkurego z Uranem zachęca do działania. Podejmijmy ryzyko i wykorzystajmy nowe szanse, jakie postawi na naszej drodze los. Pojawi się szansa na szybkie zdobycie dodatkowej gotówki. Nie oglądajmy się za siebie, byle do przodu!

Horoskop tygodniowy

24.02.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Unikaj ryzyka i zaczynania nowych spraw, nie zakładaj konta w banku. Poświęć więcej czasu na porządki i rachunki. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i analizuj sny. Idź na masaż odchudzający, a szybko zobaczysz efekty. Unikaj cukru i gazowanych napojów. Jeśli się odchudzasz, unikaj tłuszczu. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 01.39 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 19.25 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 20.45 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja relaksowi, randkom, towarzyskim spotkaniom. Będziemy bardzo zainteresowani rodzinnych i sąsiedzkimi sprawami, odkryjemy różne sekrety. Dobry dzień na sztukę, randki i podróże.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

25.02.2020, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 19.47)
Dobry czas na pracę w domu, gotowanie, urządzanie mieszkania, zapraszanie gości, organizowanie kulturalnych wydarzeń. Słuchaj swojej intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i rozwiązuj zagadki. Wieczór sprzyja randkom, bo będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć. Nie jedz w biegu i na stojąco, zrób sobie kanapki na wynos z sałatą.
Aspekty planet: 03.05 sekstyl Słońca z Marsem, 07.57 sekstyl Ksieżyca z Plutonem, 15.11 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki przypomina o tym, co ważne. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej pilnować swoich spraw i interesów. Dobry dzień na pracę, szukanie nowych możliwości, rachunki i zakupy.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

26.02.2020, środa
Księżyc w znaku Barana
Dziś unikaj konfliktów, bo wszyscy będą nerwowi i przewrażliwieni na swoim punkcie. Postaraj się rzucić nałogi, zmienić styl życia. Wprowadzaj nowe plany i rozwiązania. Czas zerwać ze schematami, które nie przynoszą ci już żadnych korzyści. Zrób porządek ze sprzętem sportowym i zabawkami. Jedz więcej potraw z przewagą białka.
Aspekty planet: 02.44 koniunkcja Słońca z Merkurym, 06.58 sekstyl Merkurego z Marsem, 09.32 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki sprzyja randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Pod jej wpływem będzie wesoło! Uda się też współpraca z ludźmi,  wprowadzanie w życie  nowych pomysłów.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

27.02.2020, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Działaj szybko, bo Księżyc w znaku Barana sprzyja odważnym decyzjom. Dzisiaj uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną.
Aspekty planet: 10.21 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 18.05 koniunkcja Księżyca z Wenus, 20.46 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy wyrozumiali i w dobrych humorach. Warto współpracować z innymi, pytać ludzi o zdanie. Relacje z krewnymi lub sąsiadami mogą się dzisiaj bardzo poprawić.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

28.02.2020, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 08.29)
Potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Zajmij się sztuką, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. zadbaj o dłonie, idź na aerobik lub jogę.
Aspekty planet: 04.24 kwadratura Księżyca z Saturnem, 15.49 koniunkcja Księżyca z Uranem, 16.50 sekstyl Księżyca z Merkurym, 23.08 kwadratura Wenus z Plutonem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dociekliwi. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla ludzi zbyt surowy, potrzeba nam dzisiaj więcej optymizmu.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

29.02.2020, sobota
Księżyc w znaku Byka
Poczujesz przypływ optymizmu i życiowej energii. Udadzą się wyjazdy, nauka, zakupy i towarzyskie spotkania. Podczas ważnych rozmów kontroluj emocje i postaraj się unikać kłótni. Ludzie będą życzliwi, ale bardzo uparci i niechętnie zmienią zdanie. Nie pouczaj innych, bo mogą się obrazić. Uprawiaj sport lub szukaj sobie ciekawego hobby.
Aspekty planet: 01.55 trygon Księżyca z Marsem, 04.12 sekstyl Merkurego z Uranem, 04.39 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 20.50 sekstyl Księżyca z Neptunem, 23.40 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja finansom i karierze. Pod jej wpływem możesz wpaść na zyskowny pomysł, a także spotkać się z kimś, kto pomoże ci zrealizować ambitne pomysły. Dobry dzień na załatwianie spraw w banku, podpisywanie umów.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

1.03.2020, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 20.20)
Niedziela sprzyja towarzyskim i artystycznym atrakcjom. Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na zimową wycieczkę. Księżyc sprzyja odwiedzaniu znajomych, imprezom i zabawie. Łatwo i szybko uporasz się z cięższymi domowymi pracami. Dbaj o zatoki, jeśli wychodzisz, nie zapomnij o nakryciu głowy. Podcinaj i farbuj włosy, układaj nową fryzurę.
Aspekty planet: 09.03 trygon Księżyca z Plutonem, 16.52 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki zachęca do zastanowienia się nad tym, co już mamy i co możemy osiągnąć. Mimo niedzieli może przynieść dobre zawodowe pomysły na kolejny tydzień, jednak warto też trochę odpocząć.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 04 º 49´ – 11 º 52´ Ryb
Księżyc 08 º 43´ Ryb – 02 º 23´ Bliźniąt
Merkury  09 º 04′ – 01 º 53′ Ryb w retrogradacji
Wenus 18 º 41′ – 26 º 33′ Barana
Mars 05 º 11′ – 10 º 01′ Koziorożca
Jowisz 18 º 25′ – 19 º 44′ Koziorożca
Saturn 27 º 34´ – 28 º 16´ Koziorożca
Uran 03 º 28´ – 03 º 44´ Byka
Neptun 17 º 53′ – 18 º 09′ Ryb
Pluton 24 º 06′ – 24 º 17′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.02 od g. 15.11 do g. 19.47.
28.02 od g. 0424 do g. 08.29.
1.03 od g. 16.52 do g. 20.20.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 17-23.02.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu zwróćmy uwagę na problemy i sprawy osób starszych w rodzinie. Ktoś może nie dawać sobie rady i to my możemy zaradzić jego problemom. W poniedziałek Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 10.03 ostrzega przed pochopnym kupowaniem sprzętu elektronicznego. Nów w Rybach pozwoli nam uruchomić intuicję i podjąć właściwą decyzję. Warto zabiegać o nowych sojuszników w rodzinnych sprawach.

W poniedziałek 17.02 Merkury wchodzi w retrogradację i ostrzega nas przed kupowaniem do 10.03 elektronicznych sprzętów i pojazdów, bo będą się częściej psuły. Unikaj podpisywania ważnych umów i wyjaśniaj stare sprawy.

W środę 19.02 Słońce wchodzi do znaku Ryb będzie nas motywować do zmian, staniemy się odważni i chętni do podejmowania ryzyka.

W czwartek 20.02 sekstyl Jowisza z Neptunem sprzyja nauce, dogadywaniu się ze sprzedawcami, przełożonymi i dobieraniu dobrych i przekonywujących argumentów. Warto negocjować cenę i ustalać warunki współpracy.

W piątek 21.02 trygon Marsa z Uranem ostrzega nas przed podstępami czy pułapkami, jakie mogą zastawiać na nas nieprzychylne nam osoby. To dobry dzień, aby ćwiczyć siłę woli i porzucać złe przyzwyczajenia.

W sobotę 22.02 sekstyl Słońca z Uranem doda nam sił i energii. Bądźmy przygotowani na nowości, nie przywiązujmy się do z góry ustalonych planów, bo w ten dzień wszystko się może zdarzyć.

W niedzielę 23.02 nów Księżyca w znaku Ryb poprawi ogólną aurę na niebie i sprawi, że będziemy bardziej romantyczni i chętni do flirtowania i zawierania znajomości. Kwadratura Wenus z Jowiszem sprawi, że będziemy mieć więcej sił i ochoty na spacery, dbanie o zdrowie i przygotowania do nadchodzącej wiosny.

a20200217_450

17.02.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Uda się rozwiązać zawodowe i techniczne problemy. W uczuciach będziesz zbyt krytyczny, uważaj, żeby kogoś nie obrazić. Udadzą się też zakupy i służbowe podróże. Myj okna i kryształy, przecieraj lustra. Jedz marchewkę, pij sok z buraków. Idź do kosmetyczki, rób peeling, pij zioła oczyszczające. Rano bądź wieczorem biegaj lub uprawiaj nordic walking. Merkury wchodzi w retrogradację i przez kolejne trzy tygodnie odradza kupowanie sprzętu elektronicznego.
Aspekty planet: 00.05 trygon Księżyca z Wenus, 01.53 Merkury wchodzi w retrogradację, 04.09 kwadratura Księżyca z Merkurym, 12.48 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia:  Pięć
Piątka sprzyja randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Warto zacząć dziś coś nowego. Także w interesach duże powodzenie,  dzień sprzyja biznesowi i zakładaniu kont w banku.

Karta dnia: IX Sprawiedliwość
Karta zaleca skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga podpowiada, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

18.02.2020, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 11.36)
Nigdzie i z niczym się dzisiaj nie spiesz, bo możesz czegoś zapomnieć lub zgubić. Za cięższe prace w domu trudno się będzie zabrać. Unikaj zakupów, rachunków i dalekich podróży, bo podczas jazdy samochodem trudno się będzie skoncentrować. Jeśli nie chcesz przytyć, jedz jabłka i surówki. Szybko załatwisz sprawy urzędowe.
Aspekty planet: 10.03 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 14.16 koniunkcja Księżyca z Marsem, 17.44 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja pracy, dlatego warto skupić się na sprawach zawodowych. Zebrania i spotkania z ludźmi będą udane, każdy będzie pilnować swoich spraw. Także w bankach i urzędach więcej dzisiaj załatwisz.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

19.02.2020, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc sprzyja dobrym pomysłom na uporanie się z kłopotami, pomaganiu innym, opiece nad rodziną, nabieraniu sił. Mimo tego uważaj, łatwo będzie zaspać lub spóźnić się na ważne spotkania. W domu rób drobne porządki, a po południu idź na zakupy lub zajmij się swoim hobby. Warto się wyspać i zregenerować siły, możesz iść na basen lub do sauny.
Aspekty planet: 05.56 Słońce wchodzi do znaku Ryb, 10.56 sekstyl Księżyca z Merkurym, 13.08 kwadratura Księżyca z Wenus, 20.49 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 21.05 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Możesz zdobyć ciekawe informacje, dlatego pobuszuj w Internecie, zadzwoń do starych znajomych. Warto poświęcić popołudnie na porządki w ważnych papierach.

Karta dnia: XIX Słońce
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

20.02.2020, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 20.41)
Unikaj ryzyka i męczących zadań. Dzień nie sprzyja załatwianiu spraw w urzędach, męczącym podróżom, większym zakupom. Zajmij się domowymi sprawami, zrób drobne porządki, wyrzuć niepotrzebne rzeczy. Zadbaj o urodę , odpocznij. Nawilżaj skórę, zabezpiecz ją przed mrozem. Rób peeling i depilację. Nie noś ciężkich rzeczy.
Aspekty planet: 09.06 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 15.18 koniunkcja Księżyca z Saturnem,
16.56 sekstyl Jowisza z Neptunem.

Wibracja dnia: Osiem
Ósemka sprawi, że będziemy w nastroju do pracy i ważnych zadań. Dobry dzień dla finansów, negocjacji i podpisywania umów. Po pracy nabierzemy ochoty na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: I Mag
Nadchodząca wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

21.02.2020, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na zimową wycieczkę. Księżyc sprzyja nowym znajomościom, dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi. Karnawałowe wydarzenia mogą ci przynieść nową miłość lub ciekawe przygody. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Unikaj cukru i przetworzonych tłuszczów. Kontroluj ciśnienie, nie pij za dużo kawy.
Aspekty planet: 03.13 kwadratura Księżyca z Uranem,10.09 trygon Marsa z Uranem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziewiątka to wibracja, która pomaga odsunąć od siebie niepotrzebne kłopoty. Pod jej wpływem uda się odzyskać siły i spokój ducha. Unikaj ryzyka, regeneruj siły. Dobry dzień na porządki i kończenie starych spraw.

Karta dnia: II Kapłanka
Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

22.02.2020, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Dzień przyniesie nam nowe wyzwania, którym bez problemu sprostamy. Będziemy weseli i towarzyscy. Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W domu wietrz pokoje, zmieniaj firanki, ścieraj kurze. Organizm domaga się więcej węglowodanów. Oszczędzaj nogi, masuj łydki, rób ćwiczenia rozciągające mięśnie.
Aspekty planet: 05.08 sekstyl Księżyca z Wenus, 15.12 sekstyl Słońca z Uranem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki doda nam odwagi. Łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły będą nam towarzyszyć przez cały dzień. Dobry dzień na randki i imprezy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

23.02.2020, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 07.37)
Dziś nów Księżyca w znaku Ryb. Warto zastanowić się nad zmianami, które ułatwią wszystkim życie. Rzucaj palenie, zmieniaj się na lepsze. Sny i przeczucia mogą się sprawdzić. Unikaj tłocznych miejsc i hałaśliwych ludzi. Odpocznij, wyśpij się, spaceruj i poprawiaj kondycję. To dobry czas na naukę, odkrywanie sekretów, poszukiwanie odpowiedzi na ważne pytania.
Aspekty planet: 14.28 sekstyl Księżyca z Uranem, 16.31 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 17.29 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.58 kwadratura Wenus z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawia, że ludzie stają się bardziej romantyczni i podatni na prośby. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości. Dobry dzień na imprezy i weekendowe rozrywki.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta wskazuje, że nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony.

Pozycje planet:
Słońce 27 º 46´ Wodnika – 04 º 49´ Ryb
Księżyc 11 º 08´ Strzelca – 08 º 43´ Ryb
Merkury 12 º 53′ – 09 º 04 ‚ Ryb w retrogradacji
Wenus 10 º 41′ – 18 º 41′ Barana
Mars 00 º 21′ – 05 º 11′ Koziorożca
Jowisz  17 º 02′ – 18 º 25′ Koziorożca
Saturn 25 º 50´ – 27 º 34´ Koziorożca
Uran 03 º 14´ – 03 º 28´ Byka
Neptun 17 º 38′ – 17 º 53′ Ryb
Pluton 23 º 54′ – 24 º 06′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.02 od g. 10.03 do g. 11.36.
20.02 od g. 15.18 do g. 20.41.
22.02 od g. 05.08 do 23.02 do g. 07.37.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 10-16.02.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Słońce w Wodniku uruchomi w nas duże pokłady energii. Wiele rzeczy stanie się dla nas proste, jeśli spojrzymy na problemy z zupełnie nowej strony. Warto zmienić schemat działania, przez co zyskać większą szansę na sukces.

W niedzielę 16.02 Mars wchodzi do znaku Koziorożca. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach.

Horoskop tygodniowy

10.02.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od g. 00.38)
W pracy trudno się będzie skupić na jednej sprawie, bo wszyscy będą zmęczeni i krytyczni. Będziemy też mniej wyrozumiali dla innych. Zajmij się swoimi sprawami i nie licz na współpracę. Dobry dzień, aby zacząć aktywnie uprawiać sport, rzucić palenie. Jedz więcej warzyw korzennych, dostarcz organizmowi dużą porcję witamin.
Aspekty planet: 05.30 trygon Księżyca z Uranem, 15.50 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj śmiało pytaj się o ważne sprawy. Łatwo będzie znaleźć rozwiązanie dla rodzinnych i domowych problemów, które ostatnio wymykały się spod kontroli.

Karta dnia: As Buław
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

11.02.2020, wtorek
Księżyc w znaku Panny
W ciągu dnia zabierz się za trudne i zaległe sprawy, ale omijaj urzędy lub osoby, które mogłyby ci zaszkodzić lub które czepiają się drobiazgów. Dzisiaj Księżyc sprzyja nauce, podróżom i oszczędnym zakupom. Udadzą się wizyty lekarskie, a także spotkania z prawnikami czy innymi specjalistami. Organizm potrzebuje więcej witamin.
Aspekty planet: 01.54 trygon Księżyca z Jowiszem, 04.29 opozycja Księżyca z Neptunem, 14.35 trygon Księżyca z Plutonem, 18.36 trygon Księżyca z Saturnem, 19.25 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja sprawom finansowym. Dzisiaj rób rachunki, wysyłaj przelewy, a także rób zakupy, bo uda się zaoszczędzić. Dobry dzień na ważne spotkania, a także podpisywanie umów i składanie różnych wniosków w urzędach lub bankach.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie poddawaj się jeszcze atmosferze rozleniwienia. Czeka cię ważna rozmowa, która może zdecydować o twojej zawodowej przyszłości.

12.02.2020, środa
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od g. 00.37)
Zadbaj o czystość i porządek, warto odkurzać i trzepać dywany. W pracy zabierz się za ważne sprawy, szukaj poparcia dla swoich pomysłów lub proś o podwyżkę. Popołudnie sprzyja rozrywce, spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Randki miną w bardzo romantycznej atmosferze.
Aspekty planet: 09.06 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziewiątka to wibracja doświadczenia i mądrości. Dzisiaj możesz dostrzec rozwiązania, jakie wcześniej nie wpadły ci do głowy. Rozmawiaj z osobami, które są dla ciebie autorytetem, kończ stare sprawy.

Karta dnia: II Kapłanka
Dzięki pomocy pewnej kobiety zakończysz konflikt lub załagodzisz trudną sprawę i zaczniesz patrzeć z nadzieją w przyszłość.

13.02.2020, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Idealny dzień, aby popracować nad relacjami, jakie łączą nas z innymi ludźmi. Zawieraj nowe znajomości, wyciągaj rękę na zgodę, pomagaj innym lub sama proś o wsparcie. A w wolnym czasie zajmijmy się hobby, sztuką, rozwojem duchowym. Sojusze i umowy przyniosą nam mnóstwo korzyści.
Aspekty planet: 02.53 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 15.20 kwadratura Księżyca z Plutonem, 16.16 trygon Księżyca ze Słońcem, 19.45 kwadratura Księżyca z Saturnem, 22.40 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki sprzyja odkrywczym pomysłom i łamaniu schematów. Postaraj się spędzić ten dzień aktywnie, bo ruch poprawi ci humor. Jeśli zajmujesz się sztuką, poczujesz wielki przypływ twórczego natchnienia.

Karta dnia: Dziewiątka Mieczy
Bądź czujny, nie daj się oszukać. Zdobyte informacje będą tak ciekawe, że trzeba będzie z kimś ważnym o nich porozmawiać.

14.02.2020, piątek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od g. 01.37)
Dziś wyjątkowy dzień dla par i zakochanych. Walentynki będą udane, bo Księżyc w znaku Skorpiona sprzyja towarzyskim wydarzeniom, namiętnym randkom i wspólnemu gotowaniu i świętowaniu. Staniemy ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi, warto będzie spotkać się z przyjaciółmi. Przyjmuj witaminy i suplementy, szukaj informacji o zdrowiu.
Aspekty planet: 06.53 opozycja Księżyca z Uranem, 22.42 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy myśleć o innych ludziach. To wibracja zrozumienia dla cudzych problemów. Dzisiaj nawiążesz nowe znajomości, spotkasz się ze znajomymi, a w pracy łatwiej będzie współpracować z ludźmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Sprzątanie i porządki przełóż na inny dzień. Dziś zajmij się swoją karierą i nie odpuszczaj, dopóki nie zrobisz tego, miałeś w planie.

15.02.2020, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc w znaku Lwa doda nam optymizmu, ale pod jego wpływem ludzie będą się popisywać i chwalić. Unikaj składania obietnic na wyrost! Warto organizować ciekawe spotkania, zwiedzać nowe miejsca, organizować randkę lub kolację przy świecach. Dzień sprzyja też dbaniu o urodę, zakupom modnych ubrań i eleganckich dodatków. Zmień styl ubierania się na odważniejszy!
Aspekty planet: 05.51 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 07.24 trygon Księżyca z Neptunem, 18.20 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.17 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.19 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Karta dnia: Dziesiątka Denarów
Po prostu odpocznij, ciesz się pogodą i przyjaciółmi. Na wszystko jeszcze masz czas. Nabierz sił na kolejne dni.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprawi, że chętnie zrezygnujemy z przedsięwzięć, których nie lubimy robić. Słuchaj swojego serca, baw się i odpoczywaj. Idealny dzień na kreatywne pomysły, randki, wyjazdy.

16.02.2020, niedziela
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od g. 05.06)
Czeka nas spokojny i nieco senny dzień. Nie będziemy mieli ochoty na wysiłek czy zakupy. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, zwolnij i zadbaj o siebie i bliskich. Popołudnie sprzyja uprawianiu sportu, poprawie kondycji i odzyskiwaniu dobrego humoru, bo Mars wejdzie do znaku Koziorożca. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz cukier.
Aspekty planet: 12.32 Mars wchodzi do znaku Koziorożca, brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki sprzyja sprawom domowym i oszczędnym zakupom. Dzisiaj zadbaj o rodzinę i zrób porządki. Zadbaj też o zdrowie i nie ryzykuj. Dzisiaj warto zwolnić tempa i odzyskać równowagę.

Karta dnia: VIII Siła
Dzień sprzyja uprawianiu sportów i zabawie w dużym gronie. Ośmiel się i spróbuj poćwiczyć sporty, o których zawsze marzyłeś, ale brakowało ci odwagi.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 20 º 41´ – 27 º 46´ Wodnika
Księżyc 00 º 13´ Panny – 11 º 08´ Strzelca
Merkury 08 º 52′ – 12 º 53′ Ryb
Wenus 02 º 32′ – 10 º 41′ Barana
Mars 25 º 33′ Strzelca – 00 º 21′ Koziorożca
Jowisz 15 º 35′ – 17 º 02′ Koziorożca
Saturn 26 º 04´ – 25 º 50´ Koziorożca
Uran 03 º 02´ – 03 º 14´ Byka
Neptun 17 º 23′ – 17 º 38′ Ryb
Pluton 23 º 42′ – 23 º 54′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
9.02 od g. 17.08 do 10.02 do g. 00.38.
11.02 od g. 19.25 do 12.02 do g. 00.37.
13.02 od g. 22.40 do 14.02 do g. 01.37.
15.02 od g. 23.19 do 16.02 do g. 05.06.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 3-9.02.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Spodziewaj się natłoku zdarzeń i nieoczekiwanych wiadomości, które mogą zmienić twoje plany. Zostaw za sobą to, co cię stresuje lub odciąga od rzeczy ważnych. Pełnia Księżyca w znaku Lwa zachęci cię do szybkich i odważnych działań.

W poniedziałek 3.02 sekstyl Wenus z Saturnem. Zbierzmy się na odwagę i powiedzmy pewnej osobie, co o niej myślimy i jak oceniamy swoją sytuację. Warto załatwiać sprawy urzędowe, spłacać długi, oddawać pożyczone rzeczy. Merkury wchodzi do znaku Ryb i poprawi nam humor i sprawi, że ludzie będą nam bardzo pomocni i życzliwi. Warto prosić o pomoc i próbować zrobić to, co dotychczas się nie udawało.

W środę 5.02 sekstyl Merkurego z Uranem zapewni nam wiele rozrywek i sprawi, że trudno nam będzie spokojnie usiedzieć na kanapie. Mimo zimowej pogody zaplanujmy jakiejś wyjście lub ciekawe towarzyskie spotkanie, żeby rozładować napięcie i nadmiar energii.

W piątek 7.02 Wenus wchodzi do znaku Barana i sprawi, że będziemy rozdarci między rodzinnymi obowiązkami i sprawami a towarzyskimi zaproszeniami na karnawałowe spotkania i imprezy. Spróbujmy znaleźć kompromis, warto odnowić stare znajomości.

W niedzielę 9.02 pełnia Księżyca w znaku Lwa sprawi, że będziemy roztargnienie i nieostrożni. Uważajmy więc na drodze, ryzyko kłótni i nieporozumień, powinniśmy być bardziej aktywni, energia będzie nas rozpierać.

a20200203_450

3.02.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od g. 12.28)
Nie denerwuj się, unikaj ryzyka i lepiej uporaj się z obowiązkami, zamiast zaczynać nowe sprawy. Uważaj podczas podróży czy robienia rachunków, bo łatwo o pomyłkę. Nie rób dzisiaj wielkiego prania. Merkury wchodzi do znaku Ryb, znajdź więc czas na medytację i sprawy związane z rozwojem duchowym. Organizm potrzebuje węglowodanów i większej ilości wody.
Aspekty planet: 01.31 sekstyl Księżyca z Wenus, 03.24 trygon Księżyca z Saturnem, 12.27 kwadratura Księżyca z Merkurym, 12.37 Merkury wchodzi do znaku Ryb, 23.01 sekstyl Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom, nauce, medytacji. Będziemy jednak mieli trochę mniej cierpliwości do cudzych słabości. Unikaj krytykowania innych, rozmawiania o trudnych sprawach. Odpocznij i szukaj równowagi.

Karta dnia: V Papież
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

4.02.2020, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Warto zwrócić większą uwagę na zdrowie, dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na kondycji całej rodziny. Ubieraj się ciepło i nie pij zimnych napojów. Idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania. Rób manicure, bo lakier dziś szybko schnie.
Aspekty planet: 17.19 trygon Księżyca ze Słońcem, 20.50 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół. Dziś różne trudne sprawy uda się szybko załatwić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

5.02.2020, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 20.02)
Zainteresuj się, co dzieje się u twoich znajomych lub krewnych. Łatwo będzie pokonać różne uprzedzenia, zakończyć konflikty i ustalić wspólne cele. Ktoś może potrzebować twojej pomocy lub wsparcia, razem uda się znaleźć dobre rozwiązania. Sekstyl Merkurego z Uranem pomoże ci w sprawach technicznych.
Aspekty planet: 06.07 opozycja Księżyca z Marsem, 10.42 sekstyl Merkurego z Uranem, 15.19 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki przyniesie nam doskonałe pomysły na wyjazdy, rozrywki i randki. Dzisiaj ciesz się życiem i nie myśl o służbowych sprawach. Dobry dzień na randkę lub imprezę.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

6.02.2020, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Uporaj się szybko z pracą, a potem oddaj się atrakcjom. Księżyc w znaku Raka sprzyja randkom, sztuce i rodzinnym sprawom. Będziemy serdeczni i wyrozumiali, dzień sprzyja ciekawym spotkaniom.
Aspekty planet: 01.16 sekstyl Księżyca z Uranem, 02.59 trygon Księżyca z Merkurym, 22.13 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprawi, że chętnie coś w życiu zmienimy na lepsze. Zainwestuj w swoje umiejętności, pamiętaj o swoim hobby. Także rodzinne sprawy będą się dzisiaj dobrze układać.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

7.02.2020, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 23.44)
Czeka nas pracowity, ale udany dzień. Układaj ambitne plany, zastanów się jak szybko zarobić większe pieniądze. Zakładaj konto w banku lub podpisuj umowy. Warto umówić się do kosmetyczki, skóra dobrze reaguje na peelingi i maseczki. Księżyc sprzyja też opiekowaniu się bliskimi, pomaganiu potrzebującym i pracy charytatywnej. Wenus wchodzi do znaku Barana i sprzyja szybkiemu zawieraniu znajomości.
Aspekty planet: 01.15 trygon Księżyca z Neptunem, 13.02 opozycja Księżyca z Plutonem, 16.42 opozycja Księżyca z Saturnem, 21.01 Wenus wchodzi do znaku Barana, 23.59 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki przypomina o rachunkach i porządkach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań i pilnować swoich interesów.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

8.02.2020, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Przypomnij sobie o przyjemnościach i marzeniach. Zamiast poświęcać się dla innych, choć przez chwilę pomyśl o sobie. Wieczorem chętnie zaprosisz gości, bo Księżyc w znaku Lwa uczyni cię hojnym i serdecznym, a także skłonnym do popisywania się tym, co masz. Udadzą się randki, zakupy, twórczość, nauka.
Aspekty planet: 04.42 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki przypomni nam o odpoczynku i rozrywce. Będziemy dzisiaj twórczy, energiczni i bardzo pomysłowi. Dobry dzień na spotkania z przyjaciółmi, weekendowe wycieczki i dobrą zabawę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. Po południu odpoczywaj i nie daj sobie popsuć rozrywki cudzym narzekaniem.

9.02.2020, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Niedziela sprzyja odpoczynkowi i zabawie, ale nie męczącym domowym pracom. Unikaj rachunków, łatwo będzie coś przeoczyć. Jeśli jednak chcesz przemeblować pokoje lub zmienić aranżację domu, dziś wpadniesz na dobre pomysły. Aura sprzyja sztuce, modzie, dbaniu o wygląd. Udadzą się randki, łatwo pogodzisz skłócone osoby. Pełnia Księżyca nastawi nas optymistycznie do życia.
Aspekty planet: 08.33 opozycja Księżyca ze Słońcem, 17.08 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Sześć
Szóstka to wibracja opieki, rodziny i dbania o dom. Pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, uczy jak skutecznie troszczyć się o innych ludzi. Dobry dzień na porządki i gotowanie.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. Zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

Pozycje planet:
Słońce 13 º 36´ – 20 º 41´ Wodnika
Księżyc 24 º 03´ Byka – 00 º 13´ Panny
Merkury 29 º 14′ Wodnika – 08 º 52′ Ryb
Wenus 24 º 17′ Ryb – 02 º 32′ Barana
Mars 20 º 46′ – 25 º 33′ Strzelca
Jowisz 14 º 06′ – 15 º 35′ Koziorożca
Saturn 25 º 16´ – 26 º 04´ Koziorożca
Uran 02 º 53´ – 03 º 02´ Byka
Neptun 17 º 09′ – 17 º 23′ Ryb
Pluton 23 º 29′ – 23 º 42′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
3.02 od g. 12.27 do g. 12.28.
5.02 od g. 15.19 do g. 20.02.
7.02 od g. 16.42 do g. 23.44.
9.02 od g. 17.08 do 10.02 do g. 00.38.

Udanego tygodnia!