Miesięczne archiwum: Kwiecień 2020

Horoskop tygodniowy 27.04-3.05.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Nieoczekiwane wiadomości mogą w tym tygodniu nagle zmienić nasze plany o sto osiemdziesiąt stopni. Warto czytać, zwiedzać ciekawe strony internetowe i wykonywać ważne telefony.

W poniedziałek 27.04 Merkury wchodzi do znaku Byka i sprzyja robieniu rachunków, przyspieszy wypełnianie rocznych zeznań podatkowych i wskaże nam rozwiązanie trudnego problemu. Warto polegać na radach specjalisty.

We wtorek 28.04 kwadratura Merkurego z Saturnem sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Niektórzy podejmą radykalne decyzje, postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby wakacyjne plany.

W piątek 1.05 koniunkcja Merkurego z Uranem nastroi nas aktywnie do życia. Warto zająć się sportem, być aktywnym, nie reagować na zaczepki, uczyć się od innych, jak opanowywać nerwy i gniew.

Tygodniowy

27.04.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 19.27)
Więcej się ruszaj i mimo pogody utrzymuj aktywny tryb życia. Zadbaj o to, żeby organizm dostawał więcej białka. Jedz suplementy diety, pij dużo wody mineralnej, a twój organizm wzmocni się i uodporni na choroby. Merkury wchodzi do znaku Byka i radzi ci zadbać o swoje finanse. Negocjuj oprocentowanie kredytu, rozeznaj się w nowych ofertach banków.
Aspekty planet: 00.31 kwadratura Księżyca z Neptunem, 19.59 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.52 Merkury wchodzi do znaku Byka.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie przejmuj się cudzym zdaniem i śmiało realizuj swoje plany. Znajdziesz się w centrum zainteresowania, a twoje pomysły i sprawy zostaną zauważone. Aura sprzyja sukcesom.

28.04.2020, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Możesz narzekać na problemy żołądkowe, dlatego bardzo uważaj, co jesz. Nie szarżuj na rowerze lub nie chodź na długie spacery, bo twój organizm będzie mniej odporny na wiatr i zmiany pogody. Unikaj słodyczy, szczególnie wieczorem, bo możesz niepotrzebnie przybrać  na wadze. Wieczorem odpocznij i unikaj stresu. Kwadratura Merkurego z Saturnem nie sprzyja wysyłaniu ważnych pism czy podpisywaniu umów.
Aspekty planet: 08.08 sekstyl Księżyca z Uranem, 11.38 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 19.27 kwadratura Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: II Kapłanka
Będziesz ambitny, ale możesz dziś napotkać na drobne kłopoty. Tylko dzięki dyplomacji i opanowaniu uda się rozwiązać trudną zawodową sprawę. Do wszystkiego podchodź ze spokojem.

29.04.2020, środa
Księżyc w znaku Raka
Księżyc w Raku pomoże ci zorientować się, czego potrzebuje twój organizm. Zaszczep się, jeśli jedziesz d egzotycznych krajów w najbliższym czasie. Uzupełniaj brak magnezu w organizmie, rób kontrolne badania. Nie farbuj włosów i nie maluj paznokci, bo będą długo schły. Pij zioła, organizm potrzebuje więcej mikroelementów.
Aspekty planet: 09.12 trygon Księżyca z Neptunem, 18.00 opozycja Księżyca z Plutonem, 21.29 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i szybkim decyzjom. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk i uznanie. Możesz zaczynać nowe przedsięwzięcia, ryzyko się opłaci.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnisz sobie o zaległych sprawach i niedotrzymanych obietnicach. Dzień będzie bardzo pracowity. Wieczorem warto zadbać o siebie i odpocząć w ładnym miejscu.

30.04.2020, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 3.06)
Dbaj o nerki, ubieraj się ciepło i nie wychodź z domu bez swetra. Będziesz narażony na przeziębienia i osłabienie organizmu, dlatego wysypiaj się. Pij dużo ciepłych napoi, szczególnie mleko i kakao. Regeneruj siły, unikaj przeciągów, idź na spacer. Na zakupach nie wydaj wszystkich oszczędności. Zadbaj o włosy, farbuj je i przycinaj.
Aspekty planet: 06.26 opozycja Księżyca z Saturnem, 12.46 kwadratura Księżyca z Merkurym, 15.20 kwadratura Księżyca z Uranem, 22.38 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na sprawy związane z miłością i ważnymi relacjami.

Karta dnia: VI Kochankowie
Od ludzi będziesz oczekiwać pochwał i dowodów uznania. Zrobisz wiele, aby pokazać się komuś z jak najlepszej strony. Dzień sprzyja zawieraniu nowych znajomości i rozwiązywaniu konfliktów.

1.05.2020, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Koniunkcja Merkurego z Uranem pomoże ci zorientować się, czego potrzebuje twój organizm. Księżyc w znaku Lwa zmotywuje cię do aktywnego odpoczynku i kreatywnego spędzania wolnego czasu. Zadbaj o swoje rośliny lub ogródek. Organizm potrzebuje więcej białka, zjedź więc dziś więcej nabiału lub mięsa, żeby nabrać sił na plany, jakie z rodziną przygotowałeś na majowy weekend. Dobry dzień, żeby zadbać o włosy.
Aspekty planet: 05.40 koniunkcja Merkurego z Uranem, 13.15 sekstyl Księżyca z Wenus, 18.04 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki przynosi odkrywcze pomysły. Jednak uważajmy i nie działajmy pod wpływem emocji, bo każde plany wymagają dokładnego przemyślenia. Lepiej odpocząć.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie upieraj się jednak za bardzo przy swoich pomysłach i nie krytykuj bliskich. Niech robią to, na co sami mają ochotę. Dzień sprzyja przede wszystkim sprawom związanym ze zdrowiem i medycyną.

2.05.2020, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 7.35)
To będzie spokojny dzień, jeśli tylko nie dasz się ponieść własnej hipochondrii lub nie posłuchasz osób, które lubią przesadzać na temat zdrowia. Księżyc sprawi, że o kondycję nie musisz się martwić. Masaż dobrze ci zrobi. Idź na spacer lub wykonaj kilka ćwiczeń rozciągających. Znajdź oszczędności w domowym budżecie. Wykup ubezpieczenie.
Aspekty planet: 19.18 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze, zadzwoń do bliskich.

Karta dnia: IX Pustelnik
Dla niektórych osób będziesz nieuchwytny. Zapragniesz coś ukryć lub czegoś ważnego nie będziesz chciał powiedzieć. Dzień sprzyja poważnym planom finansowym, rachunkom i porządkom.

3.05.2020, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Trzymaj się z daleka od męczących spraw. Chętnie za to zajmij się domem i coś ugotuj,  ale kontroluj dietę. Słodycze, pizze i ciężkie sosy będą cię kusić na każdym kroku. Księżyc w Pannie mobilizuje do podsumowań, zrób więc rachunki, uporządkuj torebkę i portfel. Planety sprzyjają dobrym pomysłom na inwestycje, oszczędności i zdobywanie dodatkowej gotówki.
Aspekty planet: 01.38 trygon Księżyca z Merkurym, 05.39 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.05 kwadratura Księżyca z Wenus, 17.21 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni.

Karta dnia: XXI Świat
Karta sprzyja zajmowaniu się swoim hobby, rozwijaniu talentów artystycznych i majsterkowaniu. Spacer w okolice wody ukoi twoje nerwy i pozwoli ci spojrzeć na wiele spraw z lepszej perspektywy.

Pozycje planet:
Słońce 07 º 12´ – 13 º 59´ Byka
Księżyc 20 º 52´ Bliźniąt – 25 º 35´ Panny
Merkury 28 º 20′ Barana – 12 º 55′ Byka
Wenus  17 º 13′ – 20 º 15′ Bliźniąt
Mars 18 º 52′ – 23 º 42′ Wodnika
Jowisz 26 º 45′ – 27 º 04′ Koziorożca
Saturn 01 º 48´ – 01 º 55´ Wodnika
Uran 06 º 38´ – 07 º 02´ Byka
Neptun 19 º 41′ – 20 º 18′ Ryb
Pluton 25 º 00′ – 24 º 59′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
27.04 od g. 18.59 do g. 19.27.
29.04 od g. 21.29 do 30.04 do g. 03.06.
1.05 od g. 18.04 do 2.05 do g. 07.35.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 20-26.04.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu zaczniemy myśleć o wielkich porządkach w domu i domowym budżecie. Jeśli ktoś jest co coś winien, warto upominać się o zwrot długu i samemu spłacać finansowe zobowiązania. Nów Księżyca w kwadraturze z Saturnem zaleca ostrożność i dokładność podczas wykonywania zawodowych obowiązków i podejmowania finansowych decyzji.

We wtorek 21.04 kwadratura Słońca z Saturnem może sprawić, że będziemy bardzo wrażliwi i przeczuleni na krytykę i ocenę. Nasze emocje mogą być wystawione na próbę, nie dajmy się wciągnąć w awanturę.

W czwartek 23.04 nów Księżyca w znaku Byka pomoże nam odzyskać stabilność finansową oraz skupić naszą uwagę na sprawach domu, rodziny i naszego majątku. Warto rozpoczynać remonty i drobne naprawy.

W sobotę 25.04 kwadratura Merkurego z Plutonem i Pluton wchodzi w retrogradację, co pomoże nam uporać się z uciążliwymi i czasochłonnymi obowiązkami. Nie spóźniajmy się na ważne spotkania, bo nasze niedociągnięcia będą przez rodzinę i znajomych surowo oceniane.

W niedzielę 26.04 koniunkcja Słońca z Uranem może nas osłabić. Nie zostawiajmy skomplikowanych spraw swojemu losowi. W razie problemów lub niepewności udajmy się po poradę do osoby starszej i bardzie doświadczonej. Kwadratura Merkurego z Jowiszem  pomoże nam zyskać poparcie i przychylność osób, które więcej mogą i więcej wiedzą.

a20200420_450

20.04.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 9.00)
Dbaj o siebie i nie przesadzaj z uprawianiem sportów. Zainteresujesz się medycyną naturalną, zaczniesz się lepiej i zdrowiej odżywiać. Dzięki temu wzmocnisz swój organizm. Wpływ Księżyca sprawi, że może być ci trudno ruszyć się z domu na spacer. Jeśli zaczniesz ograniczać niezdrowe produkty, będziesz w stanie szybko schudnąć i uzyskać idealną wagę.
Aspekty planet: 01.30 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 12.15 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja ryzykownym decyzjom i odważnym wystąpieniom. Łatwo będzie wycofać się z czegoś lub nagle coś zmienić. Szukaj nowych wyzwań, nie oglądaj się w przeszłość.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

21.04.2020, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Będziesz mógł przenosić góry i podjąć każdy wysiłek. Możesz jednak nie zauważyć, że będzie się to odbywać kosztem twojego zdrowia. Masz szansę wyzdrowieć dzięki dużej zdolności do regeneracji i sile woli. Kwadratura Słońca z Saturnem zachęca do częstszego odpoczywania, dlatego nie wymagaj od siebie zbyt wiele, a będziesz w dobrej formie.
Aspekty planet: 08.59 kwadratura Słońca z Saturnem, 13.17 sekstyl Księżyca z Wenus, 15.34 sekstyl Księżyca z Marsem, 22.05 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy i dogadywaniu się z ludźmi. Łatwiej przekonasz kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

22.04.2020, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 21.35)
Księżyc w Baranie sprawi, że uda ci się dużo spraw załatwić i nawet zarobić plan finansowy na kolejne tygodnie. Jedz suplementy, dostarcz organizmowi niezbędne witaminy. Miej się na baczności, jeździj ostrożnie i z zapiętymi pasami, nie forsuj swoich sił, bo Księżyc może osłabić twoje zdrowie. Zakładaj konta bankowe, ubiegaj się o dotacje.
Aspekty planet: 11.31 kwadratura Księżyca z Plutonem, 14.31 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Coś się dzisiaj uda zmienić na lepsze. Pozbędziesz się kompleksów i niepotrzebnych problemów.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

23.04.2020, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Jedz świeże owoce, twój organizm potrzebuje witamin. Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Mimo środka tygodnia zapewnij sobie odpowiednią ilość snu i odpowiednie dla ciebie posiłki. Rób rachunki, sprzątaj szafę i garderobę. Nów Księżyca to dobry czas na zaczynanie diety i zrywanie ze złymi nawykami.
Aspekty planet: 00.59 kwadratura Księżyca z Saturnem, 04.25 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 10.28 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

24.04.2020, piątek
Księżyc w znaku Byka
Szybko reaguj na zmiany pogody, ciepło się ubieraj. jeśli ktoś kicha, to trzymaj się od niego z daleka. Możesz łatwiej łapać różne infekcje, zwłaszcza popołudniu. Nie przesadzaj też z intensywnością ćwiczeń, dzisiaj korzystniej jest nie robić wszystkiego na sto procent i nie przemęczać się. Zakładaj lokaty, odłóż trochę pieniędzy na wakacje.
Aspekty planet: 07.30 kwadratura Księżyca z Marsem, 13.37 sekstyl Księżyca z Neptunem, 23.26 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam wiary w świat i ludzi. Warto dyskutować. Udadzą się dzisiaj sprawy związane z hobby i nauką. Dobry dzień na różne prezentacje i narady przez Internet.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

25.04.2020, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 9.19)
Warto zwrócić większą uwagę na dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na kondycji całej rodziny. Dzisiaj możesz wpaść na dochodowe pomysły. Ubieraj się ciepło i nie pij zimnych napojów.  Idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania. Rób manicure, bo lakier dziś szybko schnie. Kwadratura Merkurego z Plutonem sprzyja szybkiemu rozwiązywaniu krzyżówek.
Aspekty planet: 02.42 trygon Księżyca z Jowiszem, 09.35 kwadratura Merkurego z Plutonem, 12.47 trygon Księżyca z Saturnem, 20.54 Pluton wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

26.04.2020, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Będziesz w dobrej kondycji. Poszukaj informacji na temat zdrowego stylu życia. Pewna radykalna dieta lub dziwna kuracja bardzo cię zainteresuje, ale bądź rozsądny i nie zmieniaj z dnia na dzień przyzwyczajeń. Pamiętaj o jedzeniu jajek i warzyw strączkowych, bo to źródło zdrowego białka. Koniunkcja Słońca z Uranem i kwadratura Merkurego z Jowiszem sprzyja nadrabianiu korespondencji i miłym niespodziankom.
Aspekty planet: 06.31 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 11.00 koniunkcja Słońca z Uranem,
18.38 koniunkcja Księżyca z Wenus, 21.54 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się nauką, wyjaśniaj różne trudne sprawy. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet 13-26.04.2020:
Słońce 23 º 31´ Barana – 07 º 12´ Byka
Księżyc 29 º 57´ Strzelca – 20 º 52´ Bliźniąt
Merkury 02 º 53′ – 28 º 20′ Barana
Wenus 07 º 52′ – 17 º 13′ Bliźniąt
Mars 09 º 10′ – 18 º 52′ Wodnika
Jowisz 25 º 43′ – 26 º 45′ Koziorożca
Saturn 01 º 19´ – 01 º 48´ Wodnika
Uran 05 º 50´ – 06 º 38´ Byka
Neptun 19 º 41′ – 20 º 07′ Ryb
Pluton 24 º 57′ – 25 º 00′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
20.04 od g. 01.30 do g. 09.00.
22.04 od g. 14.31 do g. 21.35.
25.04 od g. 02.42 do g. 09.19.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 13-19.04.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień. Jeśli masz ważne sprawy do omówienia z rodziną, to jest dobry tydzień na spotkanie, planowanie i negocjacje. We wtorek 14.04 kwadratura Słońca z Plutonem spowoduje, że możemy nieufnie podchodzić do różnych propozycji, obietnic i ofert. W środę 15.04 kwadratura Słońca z Jowiszem  sprzyja zakupom, niespodziewanym wizytom i szybkiemu dogadywaniu się z ludźmi. W sobotę 18.04 sekstyl Merkurego z Wenus pomoże nam zdobyć potrzebne informacje, odnaleźć zagubione dokumenty, dogadać się szybko z ludźmi. Warto pomóc swojemu szczęściu, zagrać w totka lub inną grę losową. W niedzielę 19.04  Słońce wchodzi do znaku Byka i poczujemy, że czas na małe wiosenne remonty.

a20200413_450

13.04.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 2.05)
Lany Poniedziałek upłynie leniwie, nie bierz na siebie za dużo rodzinnych spraw, bo możesz nie mieć siły, aby zrealizować wszystkie obietnice. Ogranicz wizyty świąteczne do minimum i odpocznij. Księżyc w Koziorożcu sprzyja spotkaniom w sprawdzonym gronie rodziny i znajomych. Ktoś pomoże rozwiązać trudną rodzinną sprawę.
Aspekty planet: 07.59 kwadratura Księżyca z Merkurym, 12.36 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom i intelektualnym dociekaniom. Zadawaj odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości. Rodzina chętnie o tym podyskutuje.

Karta dnia: 0 Głupiec
Dziś łatwo nadrobisz różne zaległości. Bądź jednak ostrożny podczas omawiania ważnych spraw. Nie pozwól się poganiać i krytykować. Chwila nieuwagi może kosztować cię trochę dodatkowej pracy.

14.04.2020, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Zajmij się poważnymi przemyśleniami i planowaniem oszczędności. Dzień nie sprzyja dyskusjom. Ktoś może cię urazić niegrzecznym słowem lub zaszokować swoim dziwacznym postępowaniem. Nie przejmuj się, jeśli jakaś znajomość dziś się zakończy! Po południu poczujesz przypływ sił i poprawę humoru. Spaceruj, spalaj nadmiar tłuszczu na rowerze lub podczas ćwiczeń.
Aspekty planet: 13.06 kwadratura Słońca z Plutonem, 14.09 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga walczyć o ważne sprawy. Bądź uparty, a dostaniesz to, czego chcesz. Dobry dzień na urządzanie domu lub ogrodu. Dzisiaj praca aż tak nie męczy.

Karta dnia: IV Cesarz
Będziesz odważny, ambitny i niecierpliwy. Zainteresujesz się przedsięwzięciami, które wymagają refleksu i mocnych nerwów. Dziś łatwo uporasz się z tym, co innym ludziom sprawia kłopot lub trudność.

15.04.2020, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 9.37)
Nie ulegnij presji obowiązków i wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Wykonuj ćwiczenia siłowe, będziemy energiczni, idź na siłownię lub graj w tenisa. Zadbaj o oczy. Nie udzielaj pożyczek, bo długo nie zobaczysz pieniędzy z powrotem.
Aspekty planet: 00.01 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 00.56 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 01.47 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 12.20 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 12.58 kwadratura Słońca z Jowiszem, 21.08 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja randkom, zabawie, twórczości artystycznej. Szukaj nowych wiadomości i okazji do nauki. Będzie wesoło i bardzo kreatywnie.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Bądź ostrożny i bardziej przewidujący. Dzień nie sprzyja sprawom, które wymagają ryzykownych posunięć i przebywania wśród obcych ludzi. Po południu zarezerwuj więcej czasu na odpoczynek, sztukę i filmy.

16.04.2020, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz w dobrej kondycji. Poszukaj informacji na temat zdrowego stylu życia. Pewna radykalna dieta lub dziwna kuracja bardzo cię zainteresuje, ale bądź rozsądny i nie zmieniaj z dnia na dzień przyzwyczajeń. Pamiętaj o jedzeniu jajek i warzyw strączkowych.  Możesz dzisiaj grać w piłkę lub szaleć na rowerze.
Aspekty planet: 00.40 sekstyl Księżyca z Merkurym, 05.28 trygon Księżyca z Wenus, 07.41 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Będziesz w dobrym humorze. Na wiele trudnych spraw i konfliktowych sytuacji popatrzysz z dystansu. Nie odmawiaj dziś pomocy osobom, które mają do ciebie zaufanie. Dzięki serdeczności i wyrozumiałości zyskasz nowych przyjaciół.

17.04.2020, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 20.29)
Czas minie szybko i dlatego nie odkładaj pracy na później. Możesz robić większe porządki, poważniejsze zakupy lub domowe naprawy. W pracy uważaj, aby się z nikim nie pokłócić! Kwadra Księżyca w znaku Wodnika sprawi, że ludzie mogą być niespokojni i wścibscy. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę. Zapisuj się do lekarza, rób badania i analizy.
Aspekty planet: 16.34 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: I Mag
Chętnie opowiesz wszystkim o swoich nowych pomysłach. Bądź jednak czujny, uprzejmy i bardzo taktowny. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i wiadomościom, przez które będziesz musiał zmienić niektóre stare plany.

18.04.2020, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym rozrywko. Dobry dzień na randki, spotkania towarzyskie, upominanie się o długi lub przysługi.
Aspekty planet: 07.36 sekstyl Merkurego z Wenus, 08.46 sekstyl Księżyca z Uranem, 20.56 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski!

Karta dnia: II Kapłanka
Podyskutujesz z przyjaciółmi o swoich najnowszych spostrzeżeniach. Przy okazji ktoś udzieli ci rady, która okaże się niezwykle cenna. Zastanów się też w jaki sposób możesz rozwijać swoje umiejętności.

19.04.2020, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Nie planuj nic na wolny dzień i ciesz się odpoczynkiem. Księżyc zapewni ci dobre samopoczucie i rozmach w działaniu. Będziesz miał dużo sił i optymizmu, co również sprzyja pogodzeniu się z krewnymi, którzy ostatnio było dla ciebie niemili. Pamiętaj o relaksie, nie przeciążaj się dzisiaj dodatkowymi obowiązkami. Podlej kwiaty i zadbaj o rośliny doniczkowe.
Aspekty planet: 05.55 sekstyl Merkurego z Marsem, 12.31 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 16.45 Słońce wchodzi do znaku Byka, 22.50 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Dzień okaże się sympatyczny, ale na wszelki wypadek nie słuchaj plotek i nie przejmuj się zbytnio cudzym narzekaniem. Odpoczywaj i nie zmuszaj się ani do porządków, ani do wielkiego gotowania.

Pozycje planet 13-26.04.2020:
Słońce 23 º 31´ Barana – 07 º 12´ Byka
Księżyc 29 º 57´ Strzelca – 20 º 52´ Bliźniąt
Merkury 02 º 53′ – 28 º 20′ Barana
Wenus 07 º 52′ – 17 º 13′ Bliźniąt
Mars 09 º 10′ – 18 º 52′ Wodnika
Jowisz 25 º 43′ – 26 º 45′ Koziorożca
Saturn 01 º 19´ – 01 º 48´ Wodnika
Uran 05 º 50´ – 06 º 38´ Byka
Neptun 19 º 41′ – 20 º 07′ Ryb
Pluton 24 º 57′ – 25 º 00′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
12.04 od g. 13.45 do 13.04 do g. 02.05.
15.04 od g. 01.47 do g. 09.37.
17.04 od g. 16.34 do g. 20.29.
20.04 od g. 01.30 do g. 09.00.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 6-12.04.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia Księżyca w Wadze i Słońce w Baranie dodadzą ci odwagi w trudnych sprawach. Postawisz sobie  ambitne zadania i zrobisz wszystko, żeby je szybko zrealizować. Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku.

We wtorek 7.04 sekstyl Merkurego z Plutonem zapewni nam moc towarzyskich atrakcji. Możemy też być atakowani różnego rodzaju informacjami, plotkami a nawet pomówieniami. Kwadratura Marsa z Uranem  pomoże nam oddzielić plotki od prawdziwych informacji. Lepiej jednak uważać w dyskusji i nie kłócić się o drobiazgi, bo z małej sprzeczki może wyniknąć wielka awantura.

W środę 8.04 pełnia Księżyca w znaku Wagi sprawi, że poczujemy się jak nowo narodzeni. Tak duży zastrzyk energii planetarnej sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw, przechodzeniu na zdrowszą dietę i kuracjom zdrowotnym.

W sobotę 11.04 Merkury wchodzi do znaku Barana i sprawi, że poczujemy przypływ energii i ochotę do zmian. Zadbajmy o zdrowie i kondycję fizyczną, a poczujemy się młodsi i silniejsi.

W niedzielę 12.04 sekstyl Merkurego z Saturnem skłoni nas do refleksji i spędzenia spokojnego wolnego dnia. Niektóre rodzinne plany mogą się dzisiaj nie udać lub przesunąć na później.

Horoskop tygodniowy

6.04.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 23.16)
Słońce doda ci energii, będziesz miał siły na wyzwania i pracę. Nadmiar ruchu i zmian może jednak sprawić, że będziesz się przegrzewać i łatwiej przeziębiać się. Zachowaj więc umiar podczas różnych codziennych aktywności. Jedz więcej nabiału, wcieraj balsamy i kremy, zadbaj o skórę na szyi, rób peeling.
Aspekty planet: 06.37 opozycja Księżyca z Neptunem, 11.48 opozycja Księżyca z Merkurym, 15.14 trygon Księżyca z Plutonem, 15.28 trygon Księżyca z Jowiszem.

7.04.2020, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Możesz narzekać na problemy żołądkowe, dlatego bardzo uważaj, co jesz. Nie szarżuj na rowerze lub nie chodź na długie spacery, bo twój organizm będzie mniej odporny na zimno, wiatr i zmiany pogody. Unikaj słodyczy, szczególnie wieczorem, bo możesz niepotrzebnie przybrać  na wadze. Idź na spacer, odpocznij, unikaj stresu.
Aspekty planet: 00.52 trygon Księżyca z Saturnem, 03.55 trygon Księżyca z Wenus, 07.20 trygon Księżyca z Marsem, 20.50 kwadratura Marsa z Uranem, 23.27 sekstyl Merkurego z Plutonem.

8.04.2020, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 22.16)
Księżyc pomoże załatwiać ważne sprawy na mieście, odwiedzaj też urzędy lub bank. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się nauka, podróże, wizyty w urzędach i administracji, pisanie ważnych pism. Jedz potrawy bogate w zdrowe tłuszcze.
Aspekty planet: 04.18 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 04.34 opozycja Księżyca ze Słońcem, 14.17 kwadratura Księżyca z Plutonem, 14.49 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

9.04.2020, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Więcej się ruszaj i mimo pogody utrzymuj aktywny tryb życia. Zadbaj o to, żeby organizm dostawał więcej białka. Jedz suplementy diety, pij dużo wody mineralnej, a twój organizm wzmocni się i uodporni na choroby. Negocjuj oprocentowanie kredytu, rozeznaj się w nowych ofertach banków.
Aspekty planet: 00.02 kwadratura Księżyca z Saturnem, 07.09 opozycja Księżyca z Uranem, 08.40 kwadratura Księżyca z Marsem.

10.04.2020, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 22.35)
Dbaj o nerki, ubieraj się ciepło i nie wychodź z domu bez swetra. Będziesz narażony na przeziębienia i osłabienie organizmu, dlatego wysypiaj się. Pij dużo ciepłych napoi, szczególnie mleko i kakao. Regeneruj siły, unikaj przeciągów, idź na spacer. Na zakupach nie wydaj wszystkich oszczędności. Organizm potrzebuje więcej zdrowych węglowodanów.
Aspekty planet: 05.32 trygon Księżyca z Neptunem, 14.14 sekstyl Księżyca z Plutonem, 15.07 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 21.34 trygon Księżyca z Merkurym.

11.04.2020, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Możesz liczyć na ciekawe wiadomości. Lepiej jednak nie przejmuj się plotkami i nie przekazuj niesprawdzonych informacji, bo ktoś może się na ciebie obrazić. Szybko uporasz się z zakupami, zarządzisz wielkie sprzątanie, dogadasz się z rodziną co do wielkanocnych planów i rozsądzisz spory. Warto rozmawiać o pieniądzach, oddawać długi, planować wiosenne wydatki.
Aspekty planet: 00.36 sekstyl Księżyca z Saturnem, 06.48 Merkury wchodzi do znaku Barana, 09.27 opozycja Księżyca z Wenus, 12.02 sekstyl Księżyca z Marsem.

12.04.2020, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Wielkanoc sprzyjać będzie odpoczynkowi, warto jednak trzymać się ustalonego planu dnia i nie przekładać rodzinnych wizyt, bo ktoś może to odebrać jako afront, a nawet się obrazić. Dbaj o dietę, zadbaj o dużo zieleniny i sałatek na wielkanocnym stole, nie podawaj zbyt tłustych potraw. Wybaczcie urazy i nie przejmujcie się drobiazgami.
Aspekty planet: 01.57 sekstyl Merkurego z Saturnem, 07.53 kwadratura Księżyca z Neptunem, 13.45 trygon Księżyca ze Słońcem.

Pozycje planet:
Słońce 16 º 39´ – 23 º 31´ Barana
Księżyc 16 º 32´ Panny – 29 º 57´ Strzelca
Merkury 22 º 08′ Ryb – 02 º 53′ Barana
Wenus 02 º 02′ – 07 º 52′ Bliźniąt
Mars 04 º 18′ – 09 º 10′ Wodnika
Jowisz 24 º 59′ – 25 º 43′ Koziorożca
Saturn 00 º 58´ – 01 º 19´ Wodnika
Uran 05 º 26´ – 05 º 50´ Byka
Neptun 19 º 27′ – 19 º 41′ Ryb
Pluton 24 º 54′ – 24 º 57′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
6.04 od g. 15.28 do g. 23.16.
8.04 od g. 14.49 do g. 22.16.
10.04 od g. 21.34 do 22.35.
12.04 od g. 13.45 do 13.04 do g. 02.05.

Spokojnych Świąt, zdrowia i udanego tygodnia!