Miesięczne archiwum: Lipiec 2020

Horoskop tygodniowy 27.07-2.08.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Bądź optymistą, bo męczące prace uda się wykonać zaskakująco łatwo. Aby wszystko się udało, unikaj plotek, intryg, dwuznacznych sytuacji. Zawieraj nowe znajomości, porzucaj schematy, pokonuj kompleksy i uprzedzenia. Zasięgaj porady, załatwiaj ważne interesy. Możesz poznać ważne, a nawet wpływowe osoby. To dobry tydzień, aby omawiać rodzinne wydatki, także te luksusowe.

W poniedziałek 27.07 sekstyl Jowisza z Neptunem. Skup się na ważnych sprawach, bo uda się szybko rozwiązać problemy. Kwadratura Merkurego z Marsem sprawi, że ludzie będą otwarci na nowe pomysły i rewolucyjnie nastawieni do życia. Ludzie mogą być jednak kłótliwi i nastawieni konfrontacyjnie, unikaj więc trudnych tematów w rozmowie. Kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega przed konfliktami i podejmowaniem decyzji pod wpływem chwili. Dzień nie sprzyja zaczynaniu podróży, a także podpisywaniu ważnych umów. Trudno będzie dostać pożyczkę lub kredyt.

W czwartek 30.07 opozycja Merkurego z Jowiszem zapewni nam odrobinę luksusu i powodzenie w sprawach finansowych. Bardzo pozytywna aura dla handlowców i sprzedawców. Trygon Merkurego z Neptunem da nas inspirację. Postaraj się skończyć różne zaległe sprawy, bo dzień sprzyja udanej współpracy, wymianie informacji, odkrywaniu lepszych sposobów na radzenie sobie z kłopotami. Będziemy szybko podejmować decyzje.

W sobotę 1.08 opozycja Merkurego z Plutonem skłoni nas do rozliczeń. Zastanów się dzisiaj nad tym, co już czas w życiu zmienić i z kim czujesz się najlepiej. To dobry dzień na pożegnanie z przeszłością i porządki w szafach i dokumentach.

W niedzielę 2.08 kwadratura Słońca z Uranem postawi na naszej drodze oryginalnych ludzi i sprawi, że mogą nam się przydarzyć zaskakujące sytuacje. Bądź otwarty na zmiany, a dużo skorzystasz.

Horoskop tygodniowy

27.07.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 6.11)
Dzisiaj warto zainteresować się, co nowego dzieje się u znajomych lub współpracowników.  Łatwo będzie przełamać bariery, ustalić wspólne plany i nabrać zaufania do ludzi. Możesz odnawiać stare kontaktu lub zapoznawać się z nowymi ludźmi. Popołudnie sprzyja zabawie, twórczości artystycznej i zakupom. Także wakacyjne podróże okażą się bardzo udane.
Aspekty planet: 03.08 kwadratura Księżyca z Saturnem, 14.32 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 18.06 sekstyl Jowisza z Neptunem, 19.47 kwadratura Wenus z Neptunem, 23.45 kwadratura Merkurego z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, pomoże zakończyć różne spory i niepotrzebne dyskusje. To dobry dzień, aby porozmawiać z bliskimi o naszych planach lub iść na randkę.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

28.07.2020, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Załatwiaj ważne sprawy. Inwestuj pieniądze, składaj ważne podania. Ludzie będą życzliwi i dobrze nastawieni do innych. Po południu zapragniemy rozrywki. Udadzą się wyjścia do kina lub na koncert. Trudno się będzie oprzeć słodyczom i deserom, dlatego pilnuj się, jeśli jesteś na diecie. Wieczorem znajdź czas na odpoczynek, medytację i rozwój duchowy, a na randkach unikaj zazdrości i nie rób nikomu wyrzutów.
Aspekty planet: 00.04 opozycja Księżyca z Uranem, 11.03 trygon Księżyca z Merkurym, 17.07 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 17.17 trygon Księżyca z Neptunem, 22.05 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

29.07.2020, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 9.24)
Dzień może być nerwowy, a Księżyc w Strzelcu sprawi, że ludzie będą zmienni i niespokojni. Możemy mieć problemy z koncentracją, a to nie sprzyja dalekim podróżom i męczącym pracom. Uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy, bo możliwa jest wielka awantura. Lepiej odpocznij, zadbaj o zdrowie. To także dobry czas na medytację i wyciszające ćwiczenia. Dzień sprzyja porządkom w korespondencji i dokumentach.
Aspekty planet: 06.01 sekstyl Księżyca z Saturnem, 21.46 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Jednak krewni mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

30.07.2020, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Działaj ostrożnie, bo dzisiaj wszyscy zaczną szukać okazji do oszczędności i pozbycia się części spraw. Uważaj, aby ktoś nie obarczył cię swoją pracą. Po południu zadbaj o swoje zdrowie i urodę. Księżyc sprzyja przechodzeniu na zdrową dietę, pij więcej wody i zadbaj o swoje zdrowie. Gorszy czas na zakupy, randki, a także proszenie o pomoc. Unikaj też prania i mycia podłóg, bo zostaną smugi.
Aspekty planet: 16.01 trygon Księżyca z Marsem, 16.17 opozycja Merkurego z Jowiszem, 20.44 trygon Merkurego z Neptunem, 21.19 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

31.07.2020, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 13.58)
Będziemy ciekawscy i ruchliwi, warto załatwiać sprawy na mieście. Łatwo będzie poznać kogoś ciekawego i szybko załatwić nawet skomplikowane sprawy. Udadzą się randki i zajęcia, które związane są ze sztuką i hobby. W kuchni testuj tradycyjne przepisy. Możesz zaczynać podróż, robić większe zakupy. Ogólny przypływ optymizmu. Dobry dzień na towarzyskie spotkania.
Aspekty planet: 02.07 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

1.08.2020, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Szukaj dobrych pomysłów na rozwiązanie różnych życiowych kłopotów. Mów szczerze, jakie są twoje marzenia lub plany, a znajdziesz do nich pomocników. Wykorzystaj różne znajomości, ustal wspólnie z rodziną jak warto spędzić resztę wakacji lub nadchodzący weekend. Potem idź na spacer i odpoczywaj od stresów. Randki i imprezy okażą się bardzo udane. Dobry dzień na domową pielęgnację, piling i depilację.
Aspekty planet: 08.55 trygon Księżyc z Uranem, 12.52 opozycja Merkurego z Plutonem, 23.22 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomoże nam znaleźć oparcie w innych. Pomagajmy, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XIII Śmierć
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

2.08.2020, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 20.10)
Księżyc sprzyja drobnym domowym porządkom, rachunkom i załatwianiu zaległych spraw. Postaraj się być dokładny i punktualny, bo ludzie będą drażliwi. Zadbaj też o swoje zdrowie, bo dzisiaj organizm potrzebuje więcej mikroelementów i witamin. Zadbaj o cerę, rób peeling, nakładaj maseczki. W ogrodzie usuwaj chwasty i niepotrzebne rośliny. Gorszy dzień na randki i imprezy.
Aspekty planet: 01.57 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 02.54 sekstyl Księżyca z Neptunem, 07.57 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 10.52 opozycja Księżyca z Merkurym, 13.18 kwadratura Słońca z Uranem, 15.59 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 5
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet:
Słońce 04 º 26´- 11 º 07´ Lwa
Księżyc 27 º 31´ Wagi – 03 º 09´ Wodnika
Merkury 15 º 08′ – 26 º 02′ Raka
Wenus 20 º 04′ – 25 º 52′ Bliźniąt
Mars 15 º 55′ – 19 º 05′ Barana
Jowisz 20 º 44′ – 19 º 55′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 28 º 12′ – 27 º 41´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 32´ – 10 º 38´ Byka
Neptun 20 º 40′ – 20 º 32′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 28′ – 23 º 18′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
27.07 od g. 03.08 do g. 06.11.
29.07 od g. 06.01 do g. 09.24.
31.07 od g. 02.07 do g. 13.58.
2.08 od g. 15.59 do g. 20.10.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 20-26.07.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień o bardzo pozytywnej aurze, będziemy serdeczni i otwarci na potrzeby innych ludzi. Czas na ważne decyzje i odkrywanie sekretów. Unikaj pośpiechu i pomagania innym na siłę, jeśli tego nie chcą, bo ktoś może ci zarzucić, że wtrącasz się w nie swoje sprawy. W poniedziałek i wtorek ostrożnie podejmuj decyzje, bo czeka nas nów Księżyca w opozycji do Saturna. Od środy bardzo dobra aura. Słońce wkroczy do Lwa i poczujemy przypływ sił, pomysłów i energii.

W poniedziałek 20.07 nów Księżyca w znaku Raka sprawi, że zabawa, kreatywne pomysły i randki będą najważniejsze. Odkryj w sobie dziecko i zaplanuj niespodziankę dla bliskich osób, a tydzień będzie wyjątkowo udany.

We wtorek 21.07 opozycja Słońca z Saturnem może sprowadzić na nas zmęczenie i pesymizm. Nie poddawajmy się melancholii i nie rezygnujmy pochopnie z ważnych spraw, bo dziś wiele spraw będziemy postrzegać jako niewarte zachodu lub mało dochodowe.

W środę 22.07 Słońce wkracza do znaku Lwa i poczujemy przypływ energii oraz chęć pokonywania przeszkód i sprawdzania się w ambitnych projektach. Osoby przedsiębiorcze mogą liczyć na przypływ weny i natchnienia. Sestyl Merkurego z Uranem sprzyja romansom, miłości, a jeśli jesteś samotny, będzie ci łatwiej zawierać nowe wakacyjne znajomości. Powiedzie się szukanie rozwiązania dla kłopotów, to dobry tydzień na randki i wspólne decyzje.

Horoskop tygodniowy

20.07.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 22.16)
Dzień sprzyja spokojnej pracy. Będziemy bardziej wyrozumiali i życzliwi dla ludzi, łatwiej będzie negocjować i omawiać ważne sprawy. Możesz zakładać konto, inwestować pieniądze. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką. Ludzie chętnie wybaczą sobie różne nieporozumienia i krzywdy, dlatego dzisiaj proś innych o pomoc w ważnych dla ciebie sprawach. Nów Księżyca sprzyja rodzinnym naradom.
Aspekty planet: 6.00 trygon Księżyca z Neptunem, 07.26 opozycja Księżyca z Jowiszem, 11.04 opozycja Księżyca z Plutonem, 19.32 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 19.54 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dzień minie spokojnie, a więc wcale nie musimy przejmować się cudzymi humorami. Można będzie wreszcie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

21.07.2020, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja sympatycznej atmosferze i załatwianiu spraw tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Bądź dobrej myśli i podziel się pozytywną energią. Odkryjemy powody do radości, a świat wyda się nam piękniejszy. Znajdź czas na zabawę i miłość, szkoda dziś czasu na porządki. Wyjdź do ludzi, dzień sprzyja odnawianiu ważnych relacji lub zawieraniu zupełnie nowych przyjaźni. Opozycja Słońca z Saturnem ostrzega przed większymi wydatkami i zadłużaniem się.
Aspekty planet: 00.27 opozycja Słońca z Saturnem, 16.21 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.22 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie nowe pomysły na hobby czy wakacyjne wycieczki. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

22.07.2020, środa
Księżyc w znaku Lwa
Poczujemy przypływ ambicji, ale też chęci do rywalizacji z innymi. Możesz szybko uporać się z pracą lub porządkami. Warto też więcej się ruszać, bo to to idealny dzień na rozpoczęcie ćwiczeń i spróbowanie nowej dziedziny sportu. A gdy już wszystko będzie zrobione, spotkaj się z przyjaciółmi i zadbaj o trochę rozrywki. Twój organizm do domaga się więcej białka i solidnych potraw.
Aspekty planet: 02.27 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.36 Słońce wchodzi do znaku Lwa, 22.25 sekstyl Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

23.07.2020, czwartek
Księżyc znakach Lwa i Panny (od 1.39)
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, przekonuj innych do dobrych pomysłów. Potem pracy więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Dzisiaj na problemy można popatrzeć pod zupełnie innym kątem. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Warto też zająć się zdrowiem i urodą, a także zrobić porządki w łazience i garderobie.
Aspekty planet: 19.16 trygon Księżyca z Uranem,20.47 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Cesarzowa przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

24.07.2020, piątek
Księżyc w znaku Panny
Zajmij się zawodowymi obowiązkami, rób rachunki i pisz ważne urzędowe pisma. W domu zabierz się za cięższe prace. Organizm potrzebuje pierwiastków mineralnych i witamin. Zadbaj o zdrowie, przejdź na lżejszą dietę, zamiast żegnać wakacje nad grillem. Oczyszczaj cerę, rób peeling i depilację. W domu zabierz się za większe porządki, walcz z bałaganem, układaj rzeczy na właściwych miejscach.
Aspekty planet: 07.45 kwadratura Księżyca z Wenus, 12.22 opozycja Księżyca z Neptunem, 12.56 trygon Księżyca z Jowiszem, 17.05 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

25.07.2020, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 3.53)
Ludzie będą krytyczni i uparci. Ktoś może wymagać od ciebie o wiele, niż robisz zwykle. Ułóż dobry plan dnia i nie daj się poganiać, a ze wszystkim sobie poradzisz. Randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne i udane, niż sobie tego życzyliśmy. Dobry dzień na depilację i peelingi, a także fryzjera i kosmetyczkę.
Aspekty planet: 01.07 trygon Księżyca z Saturnem, 08.32 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

26.07.2020, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Czeka nas spokojna niedziela, uda się trochę odpocząć. Dzień sprzyja regeneracji sił, dbaniu o zdrowie i urodę. Możesz zaczynać dzisiaj dietę, depilować włosy i robić peelingi. W uczuciach będziemy ostrożni i zamknięci, co wieczorem nie sprzyja randkom i towarzyskim imprezom. Jednak po południu Księżyc w Wadze sprzyja pisaniu listów i rozmawianiu przez telefon.
Aspekty planet: 03.11 kwadratura Księżyca z Merkurym, 05.49 opozycja Księżyca z Marsem, 12.44 trygon Księżyca z Wenus, 14.41 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 19.12 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor! Karta zapowiada wygraną w grach losowych, w kasynie lub na loterii.

Pozycje planet:
Słońce 27 º 44´ Raka – 04 º 26´ Lwa
Księżyc 18 º 31´ Raka – 27 º 31´ Wagi
Merkury 08 º 07′ – 15 º 08′ Raka
Wenus 14 º 54′ – 20 º 04′ Bliźniąt
Mars 11 º 26′ – 15 º 55′ Barana
Jowisz 21 º 37′ – 20 º 44′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 28 º 43´- 28 º 12′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 24´ – 10 º 32´ Byka
Neptun 20 º 46′ – 20 º 40′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 48′ – 23 º 28′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
20.07 od g. 19.54 do g. 22.16.
22.07 od g. 02.27 do 23.07 do g. 01.39.
25.07 od g. 01.07 do g. 03.53.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 13-19.07.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Czas sprzyja rozpoczynaniu większych porządków, a także decyzji o regularnych ćwiczeniach. Unikaj przekładania spraw na później, bo w tym tygodniu dużo uda się zrobić Po pracy zadbaj o kondycję: spaceruj, biegaj, ćwicz na powietrzu. Sońce ustawi się w opozycji do Jowisza i Plutona i zmobilizuje nas do aktywnego działania.

W poniedziałek 13.07 kwadra Księżyca w znaku Barana sprawi, że możemy być niespokojni, a nawet mieć dziwne sny. Nie przywiązuj się do schematów, bo dzisiaj wiele spraw może się zmienić. Będziemy trochę senni, spokojni i skoncentrowani na prywatnych sprawach.

We wtorek 14.07 opozycja Słońca z Jowiszem sprzyja ciekawym rozmowom, zgodnej współpracy z ludźmi. Dzisiaj szukajmy dobrej rady, pocieszenia, pozytywnej inspiracji. Zajmij się rachunkami, załatwiaj urzędowe sprawy, szukaj kredytów i nowych współpracowników.

W środę 15.07 opozycja Słońca z Plutonem zaleca ostrożność podczas pracy lub ważnych spotkań, bo dziś łatwo będzie o zguby, spóźnienia i różne dziwne pomyłki. Uda się nam jednak sprytnie wyplątać się z różnych spraw, które przestały być opłacalne.

Horoskop tygodniowy

13.07.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 19.33)
Nabierzemy ochoty na zabawę i rozrywkę. Każdy będzie chciał czymś imponować i w czymś być najlepszym. Po pracy zajmij się sportem, sztuką, zaplanuj wakacyjne podróże. Sztuka i rywalizacja dostarczy wszystkim wiele emocji i dadzą nam zastrzyk pozytywnej energii. Baw się i odpoczywaj, a wielkie porządki przełóż na inny dzień.
Aspekty planet: 01.28 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 04.24 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 07.02 kwadratura Księżyca z Plutonem, 17.54 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

14.07.2020, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Poczujemy przypływ ambicji i energii, ale dzień może być nerwowy. Będziemy chcieli wszystko zrobić bardzo szybko i bez względu na to, co sądzą inni ludzie. Nie będziemy wcale wyrozumiali i otwarci, a to sprzyja problemom. Lepiej unikać trudnych spraw, decydujących rozmów, podpisywania umów. Zajmij się porządkami, sportem i własnymi sprawami. Opozycja Słońca z Jowiszem wspiera osoby, które zajmują się biznesem i finansami.
Aspekty planet: 06.55 sekstyl Księżyca z Merkurym, 09.58 opozycja Słońca z Jowiszem, 16.13 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

15.07.2020, środa
Księżyc w znaku Byka
Rano warto być samodzielnym i punktualnym. Ludzie mogą być mniej spostrzegawczy, aby odnieść sukces sam dbaj o swoje sprawy. Zajmij się swoim zdrowiem i urodą. Dobry dzień na wizytę u kosmetyczki czy dobieranie leków i mikroelementów. Za to po południu przypływ sił i natchnienia artystycznego! Na randkach pełne szaleństwo, także towarzyskie imprezy będą bardzo udane. Opozycja Słońca z Plutonem ostrzega przed osobami, które mają wobec nas niejasne intencje.
Aspekty planet: 13.15 sekstyl Księżyca z Neptunem, 15.56 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.49 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 19.01 trygon Księżyca z Plutonem, 21.12 opozycja Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Choć wakacje nie dla wszystkich są czasem pracy, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

16.07.2020, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 7.19)
Dzień sprzyja załatwianiu różnych spraw, które wymagają spotykania się z innymi ludźmi. Z sąsiadami, krewnymi czy znajomymi wszystko dzisiaj szybko pozałatwiasz. Będziemy otwarci na nowe propozycje i bardziej niż zwykle ciekawi, jak inni radzą sobie z kłopotami. Warto bywać, dyskutować. Udadzą się dzisiaj podróże i większe zakupy. Możesz już planować wakacyjne podróże, kupować bilety.
Aspekty planet: 05.21 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień  sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

17.07.2020, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Odezwij się do znajomych, wybierz z wizytą lub na spacer. Ludzie będą otwarci na nowe pomysły i przyjaźnie nastawieni do świata. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Dobry dzień na randkę, wyjazd w gości lub przyjęcie. Plotki, choć będą ciekawe, nie okażą się aż taką rewelacją. Możesz kupować telefon, komputer czy inne urządzenia elektroniczne.
Aspekty planet: 04.26 sekstyl Księżyca z Marsem, 08.40 koniunkcja Księżyca z Wenus, 23.14 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

18.07.2020, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 16.23)
Będziemy w dobrych humorach. Różne obowiązki i rodzinne sprawy uda się szybko załatwić, dzień sprzyja współpracy. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj spokoju i konsensusu. Wieczór sprzyja medytacji i wyciszeniu. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy. Unikaj za to mycia podłóg czy robienia wielkiego prania.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

19.07.2020, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Nabierzemy ochoty, aby przeżyć coś nowego i niezwykłego. Wykorzystaj niedzielę, aby zmienić stare nawyki. Udadzą się randki, wyjazdy, ale postaraj się nie wydawać zbyt wiele na hazard czy rozrywkę. Warto zadbać o urodę, wyrzucić stare rzeczy z szafy, odmłodzić wygląd i zacząć ćwiczyć. Uważaj tylko na plotki, bo dzisiaj ludzie są niezwykle ciekawscy, a nawet wścibscy.
Aspekty planet: 06.18 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 11.24 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.38 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 21 º 04´ – 27 º 44´ Raka
Księżyc 21 º 18´ Barana – 18 º 31´ Raka
Merkury 05 º 31′ – 08 º 07′ Raka
Wenus 10 º 35′ – 14 º 54′ Bliźniąt
Mars 08 º 41′ – 11 º 26′ Barana
Jowisz 22 º 31′ – 21 º 37′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 29 º 13′ – 28 º 43´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 14´ – 10 º 24´ Byka
Neptun 20 º 51′ – 20 º 46′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 48′ – 23 º 48′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
13.07 od g. 17.54 do g. 19.33.
16.07 od g. 05.21 do g. 07.19.
17.07 od g. 23.14 do 18.07 do g. 16.23.

Udanego tygodnia!