Miesięczne archiwum: Sierpień 2020

Horoskop tygodniowy 31.08-6.09.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel

Tydzień przyniesie dużo nowych informacji, okazji do poznania ciekawych ludzi i nauczenia się pożytecznych umiejętności. Pełnia Księżyca w znaku Ryb doda emocji i osobistego znaczenia wielu wydarzeniom. Wenus utworzy opozycję z Saturnem i kwadraturę z Marsem, co zapowiada przełomowe wydarzenia w życiu uczuciowym i rodzinnym.

We wtorek 1.09 trygon Merkurego z Plutonem sprzyja sprawom zawodowym. Nie zostawiajmy skomplikowanych spraw swojemu losowi. W razie problemów lub niepewności zwróćmy się po poradę do prawnika lub specjalisty od finansów. W pracy otworzą się przed nami nowe możliwości.

W środę 2.09 Wenus utworzy opozycję z Saturnem, a w niedzielę 6.09 wejdzie do znaku Lwa, co zmobilizuje nas do zadbania o swoje finanse. Warto powrócić do starych pomysłów na biznes lub wysłać oferty pracy ponownie w te miejsca, na których nam zależy, bo teraz możemy mieć więcej szans. Pełnia Księżyca w znaku Ryb zapowiada ważne wydarzenia towarzyskie i zawodowe. Żeby osiągnąć sukces, będziemy musieli wykazać się odwagą, pomysłowością i pewnością siebie. Trygon Słońca z Uranem sprawi, że popatrzymy z optymizmem na wszystkie swoje sprawy, zaczniemy dbać o swoja urodę i dobrą formę.

W czwartek 3.09 trygon Merkurego z Saturnem sprawi, że będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych. Niektórzy będą zadawać dużo dociekliwych pytań.

W piątek 4.09 kwadratura Wenus z Marsem ostrzega przed pośpiechem, szybką jazdą samochodem czy rowerem oraz przed kłótniami. Będziemy dociekliwi, ale też czepialscy i kłótliwi. Lwy mają szansę na ustabilizowanie sytuacji zawodowej. Sekstyl Wenus z Merkurym zapewni nam powodzeni w w każdej sprawie, którą chcemy szybko doprowadzić do końca. Warto zakładać firmę, wysyłać ważne pisma, odwiedzać urzędy.

W sobotę 5.09 Merkury wchodzi do znaku Wagi i staniemy się bardziej towarzyscy. Weekend zapowiada się bardzo rozrywkowo.

Horoskop tygodniowy

31.08.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Rano będziemy punktualni i obowiązkowi, ale postanowimy uciec od męczących spraw. Różne zawodowe sprawy mogą być powodem sporów. Uważaj, nie drażnij szefa. Po pracy chętnie wybierzemy się z wizytą lub na wycieczkę. Udadzą się wyjazdy i randki, dobry czas na zmianę schematów i nowe znajomości. W uczuciach ożywienie, dobry dzień na spotkania w większym gronie.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie podejmuj pochopnych decyzji, spokojnie rób swoje. Szkoda byłoby coś stracić stracić przez nerwy i zaniedbania. Liczy się dzisiaj przede wszystkim umiejętność wyciągania wniosków z cudzych błędów.

1.09.2020, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 11.34)
Od rana będziemy ambitni i odważni. Zastanów się, jak awansować lub zdobyć pieniądze. Dzień sprzyja dobrym pomysłom jak pokonać przeciwników i postawić na swoim w różnych trudnych sprawach. Także randki, spotkania z przyjaciółmi, zajęcia związane ze sztuką okażą się bardzo inspirujące. Tylko do słuchania zwierzeń nikt nie będzie miał cierpliwości.
Aspekty planet: 06.56 selstyl Księżyc z Marsem, 12.41 trygon Merkurego z Plutona.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie świetne pomysły na primaaprilisowe żarty. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: XII Wisielec
Poczujesz się zmęczony nadmiarem obowiązków. Szef może być dziś bardziej niż zwykle wymagający, a ludzie mogą wydawać się mało pomocni. Nie denerwuj się na nich bez powodu.

2.09.2020, środa
Księżyc w znaku Ryb
Przed nami udany dzień. Pełnia Księżyca sprawi, że będziemy szybko podejmować decyzje, a obowiązki uda się wykonać prędko i łatwo. Dzisiaj możesz wpaść na dochodowe pomysły. Aura sprzyja zakładaniu konta w banku, interesom i rozmowom na tematy finansowe. W wolnym czasie zajmiemy się modą, chętnie wybierzemy do kina.
Aspekty planet: 07.21 opozycja Księżyca ze Słońcem, 08.03 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.17 opozycja Wenus z Saturnem, 16.08 trygon Słońca z Uranem, 21.47 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: XVI Wieża
Dzień sprzyja poważnym przemyśleniom na temat cudzych zarobków i interesów. Nie dziel się informacjami, jakie posiadasz. Ktoś może okazać się plotkarzem.

3.09.2020, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 22.21)
Dzień sprzyja odpoczynkowi, a nie zabieraniu się za nowe zadania. Dzień minie nam na spotkaniach, pogawędkach i dyskusjach. Nie będziemy mieli siły na ciężką pracę czy porządki. Randki lub spotkania z przyjaciółmi miną za to w bardzo dobrej atmosferze. Warto więcej rozmawiać z bliskimi, okazać ludziom więcej zainteresowania i czułości.
Aspekty planet: 02.08 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 07.55 sekstyl Księżyca z Plutonem, 09.22 trygon Merkurego z Saturnem, 14.09 sekstyl Księżyca z Saturnem, 14.56 opozycja Księżyca z Merkurym, 16.34 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: II Kapłanka
Będziesz bronić kogoś słabszego od siebie. Karta Kapłanka sprzyja mądrym decyzjom. Dzięki tobie świat może stać się dzisiaj choć trochę lepszy.

4.09.2020, piątek
Księżyc w znaku Barana
Poranek będzie senny i spokojny, ale potem wszyscy będą się spieszyć. Chętnie zmienimy stare plany, zajmiemy się czymś zupełnie nowym i ambitnym. Szukaj nowych wyzwań. Dzień sprzyja uprawianiu sportu, zapisywaniu się na ciekawe zajęcia. W internecie znajdziesz dzisiaj ciekawe znajomości lub nowych znajomych.
Aspekty planet: 11.12 kwadratura Wenus z Marsem, 22.31 sekstyl Merkurego z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się rachunkami i porządkami.

Karta dnia: III Cesarzowa
Postanowisz coś naprawić lub zmienić. Zajmij się zdrowiem i urodą, zrób w szafie szybkie porządki. Popołudnie sprzyja spotkaniom w wesołym towarzystwie.

5.09.2020, sobota
Księżyc w znaku Barana
Sobota sprzyja randkom, odpoczynkowi i zabawie, a nie obowiązkom lub porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac i zakupów, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. W wolnym czasie zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub na koncert, zdobywaj nowych znajomych. Księżyc sprzyja też długim spacerom i medytacji. Merkury wkroczy do znaku Wagi i zacznie sprzyjać
Aspekty planet: 09.26 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 19.53 kwadratura Księżyca z Plutonem, 21.46 Merkury wchodzi do znaku Wagi.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XXI Świat
Zapragniesz wyjechać na wycieczkę lub odwiedzić przyjaciół. Zaległe obowiązki mogą pokrzyżować część planów. Szybko uporasz się z przeciwnościami, pomoże ci bliska osoba.

6.09.2020, niedziela
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 10.43)
Czeka nas udana niedziela. Przypomnimy sobie o przyjemnościach i marzeniach. Chętnie zaprosimy gości, bo Wenus, która dziś wkroczy do znaku Lwa, uczyni nas hojnymi i serdecznymi, ale także bardziej niż zwykle skłonnymi do chwalenia się i popisywania. Unikaj zakupów przez Internet, bo łatwo będzie stracić rozsądek na widok pięknych i luksusowych rzeczy.
Aspekty planet: 02.09 kwadratura Księżyca z Saturnem, 06.44 koniunkcja Księżyca z Marsem, 09.21 Wenus wchodzi do znaku Lwa, 10.51 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki przyniesie dobre pomysły. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, warto układać plany na przyszłość.

Karta dnia: VI Kochankowie
Potrzebujesz dziś więcej czułości i odpoczynku niż zwykle. Wizyty i spotkania towarzyskie okażą się wyjątkowo udane. Masz też szczęście w miłości.

Pozycja planet:
Słońce 08 º 03´ – 14 º 49´ Panny
Księżyc 12 º 26´ Wodnika – 07 º 32´ Byka
Merkury 20 º 15′ Panny – 01 º 53′ Wagi
Wenus 23 º 14′ Raka – 00 º 45′ Lwa
Mars 27 º 26′ – 28 º 05′ Barana
Jowisz 17 º 41′ – 17 º 28′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 26 º 01′ – 25 º 44′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 36´ – 10 º 29´ Byka w retrogradacji
Neptun 19 º 52′ – 19 º 41′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 46′ – 22 º 40′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
1.09 od g. 06.56 do g. 11.34.
3.09 od g. 16.34 do g. 22.21.
6.09 od g. 06.44 do g. 10.43.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 24-30.08.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Warto spotykać się z ludźmi, bo aura sprzyja udanym dyskusjom i negocjacjom.

W poniedziałek 24.08 kwadratura Marsa z Saturnem może postawić na naszej drodze przeciwnika silniejszego od nas. Pamiętajmy, że lepiej sposobem i sprytem rozwiązać problem, a nie wchodzić w rywalizację czy otwartą walkę, bo możemy ponieść straty.

We wtorek 25.08 trygon Merkurego z Uranem będzie sprzyjać osobom, które szukają wsparcia, pomocy czy fachowej porady. To dobry moment, aby zacząć negocjacje, szukać ugody, dogadywać się w trudnych sprawach.

W środę 26.08 opozycja Wenus z Jowiszem zapewni nam wiele towarzyskich atrakcji. Warto się bawić i spotykać z ludźmi. Ktoś nas zainspiruje do spełnienia skrytego marzenia. Warto podjąć decyzje dotyczące finansów.

W czwartek 27.08 trygon Wenus z Neptunem, a w niedzielę 30.08 opozycja Merkurego z Neptunem uruchomi twoją intuicję, która pomoże ci rozwiązać trudny problem. Nie martw się na zapas i spokojnie przemyśl sytuację, a uda ci się pogodzić sprawy osobiste z zawodowymi.

W sobotę 29.08 trygon Merkurego z Jowiszem sprzyja krótkim wyjazdom, nauce i spotkaniom. Warto kupować na wyprzedażach i negocjować zniżki.

W niedzielę 30.08 opozycja Wenus z Plutonem pomoże nam zrobić szybko i sprawnie przegląd rzeczy domowych, które są zepsute i mało używane. Teraz uda się je skutecznie naprawić. przekonają kogoś do swoich racji.

Horoskop tygodniowy

24.08.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Uważaj na słowa! Ludzie nadal mogą być nerwowi, bardzo pewni siebie, ale też zmienni. Nie bierz udziału w intrygach, bo sekrety szybko wyjdą na jaw. Dzień sprzyja za to drobnym porządkom, rachunkom, pozbywaniu się niechcianych spraw i rzeczy. Unikaj tylko prania i mycia podłóg, bo zostaną smugi. Koniecznie za to podlej kwiaty doniczkowe i zadbaj o zwierzęta. Kwadratura Marsa z Saturnem ostrzega przed ryzykownymi sprawami.
Aspekty planet: 00.41 sekstyl Księżyca z Merkurym, 05.59 opozycja Księżyca z Uranem, 15.51 trygon Księżyca z Wenus, 18.20 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 20.19 kwadratura Marsa z Saturnem, 21.47 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

25.08.2020, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 14.48)
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Lepiej trzymać się z dala od ryzyka. Posprzątaj dom, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. W domu unikaj mycia i prania. Dobry czas na porządki w spiżarni i lodówce, a także wyrzucaniu starych rzeczy z szafy i różnych schowków. Trygon Merkurego z Uranem sprzyja szybkiemu rozwiązywaniu krzyżówek.
Aspekty planet: 02.35 sekstyl Księżyca z Plutonem, 08.27 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.17 trygon Merkurego z Uranem, 19.57 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast robić przedświąteczne porządki, możesz nagle zdecydować się na wyjazd. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

26.08.2020, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Szkoda dzisiaj czasu na męczące domowe porządki, bo i tak nikt nie będzie miał do nich głowy. Dzień sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności i wiadomości. Dzisiaj możesz wpaść na dobre pomysły, bo Księżyc sprzyja ciekawym odkryciom, nauce i potrzebnym w życiu rewolucjom. Udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Opozycja Wenus z Jowiszem podpowie, jak rozwiązać finansowe problemy.
Aspekty planet: 00.25 opozycja Wenus z Jowiszem, 11.46 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, pomoże zakończyć różne spory i niepotrzebne dyskusje. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o naszych planach.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

27.08.2020, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 19.36)
Będziemy pomysłowi i optymistyczni, ale skupimy się raczej na towarzyskich sprawach, niż na nudnych domowych obowiązkach. Księżyc sprzyja za to wakacyjnym wyjazdom i udanym spotkaniom z przyjaciółmi, a także wycieczkom. Jeśli chcesz się z kimś pogodzić lub umówić, to zrób to właśnie dzisiaj. Trygon Wenus z Neptunem pomoże ci dojść do porozumienia w sprawach uczuciowych.
Aspekty planet: 01.42 kwadratura Księżyca z Neptunem, 13.59 trygon Księżyca z Marsem, 23.12 trygon Wenus z Neptuna.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja optymizmowi i sprawi, że będziemy w świetnych humorach. Idealny dzień, aby wspólnie coś zaplanować lub omówić. Dzień sprzyja też spacerom i zabawom z dziećmi.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

28.08.2020, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Od samego rana lepiej nie spóźniać, a także panować nad nerwami w sklepach czy w podróży. Postaraj się unikać dzisiaj wizyt w urzędach lub załatwiania trudnych spraw, bo nagle mogą ujawnić się różne błędy. Popołudnie sprzyja domowym sprawom, dbaniu o urodę, zajmowaniu się sprawami związanymi ze zdrowiem. Gorsza aura na randkę, zwłaszcza pierwszą.
Aspekty planet: 05.08 trygon Księżyca ze Słońcem, 14.50 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, pomaga odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. W podróży i podczas rodzinnych wizyt będziemy opanowani i spokojni.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

29.08.2020, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc nie sprzyja pozytywnym zmianom i rewolucyjnym pomysłom. Będziemy chcieli wszystko robić z wielkim rozmachem, szybko i bez oglądania się na innych, a to może skończyć się konfliktami. Wieczorem zajmij się medytacją, rytuałami, zastanów nad kierunkiem, w jakim zmierzasz. Lepiej jednak przez cały dzień unikać ryzyka. Trygon Merkurego z Jowiszem sprzyja handlowi i polowaniu na przeceny.
Aspekty planet: 02.04 trygon Księżyca z Merkurym, 03.55 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 07.53 sekstyl Księżyca z Neptunem, 10.50 opozycja Księżyca z Wenus, 13.12 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 15.27 trygon Merkurego z Jowiszem, 19.18 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 21.30 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy weseli i optymistyczni. Wymieniaj się doświadczeniami, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

30.08.2020, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika ( od 02.36)
Ludzie będą w dobrych humorach, a to pomoże załagodzić różne stare konflikty. Masz szansę szybko uporać się z większą ilością domowych obowiązków niż zwykle. Udadzą się także podróże i zakupy. Warto też więcej się ruszać, bo dzisiaj idealny dzień na rower lub spacer. Samotni łatwiej zawrą dzisiaj nowe znajomości, a na wakacjach znajdziemy ciekawe miejsca. Opozycja Wenus z Plutonem ostrzega przed zazdrością.
Aspekty planet: 15.30 opozycja Wenus z Plutonem, 20.43 opozycja Merkurego z Neptunem, 22.31 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Szóstka pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 01 º 17´- 08 º 03´ Panny
Księżyc 08 º 16´ Skorpiona – 12 º 26´ Wodnika
Merkury 07 º 35′ – 20 º 15′ Panny
Wenus 15 º 56′ – 23 º 14′ Raka
Mars 26 º 09′ – 27 º 26′ Barana
Jowisz 18 º 02′ – 17 º 41′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 26 º 22′ – 26 º 01′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 40´ – 10 º 36´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 03′ – 19 º 52′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 53′ – 22 º 46′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
25.08 od g. 08.27 do g. 14.48.
27.08 od g. 13.59 do g. 19.36.
29.08 od g. 21.30 do 30.08 do g. 02.36.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 17-23.08.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 17.08 trygon Merkurego z Marsem sprawi, że będziesz znudzony starymi sprawami. Uważaj na nerwy i nie przejmuj się zbytnio tym, co robią inni. Sport, hobby i odpoczynek pomogą ci spędzić miło czas i uniknąć napięć. Koniunkcja Słońca z Merkurym sprzyja wysyłaniu ważnych wiadomości i podpisywaniu umów.

We wtorek 18.08 sekstyl Wenus z Uranem bardzo sprzyja zgodzie, miłości i randkom. Bez problemów zakończysz różne stare i niepotrzebne konflikty. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą ci pomóc w podjęciu ważnej decyzji.

W środę 19.08 nów Księżyca w znaku Lwa sprawi, że w relacjach może być gorąco. Rodzinne sprawy i obietnice okażą się niezwykle ważne, postaraj się dotrzymywać słowa i dbaj o słabszych i młodszych.

W czwartek 20.08 Merkury wchodzi do znaku Panny i zacznie sprzyjać podróżom, szkoleniom, nauce, a także handlowi, sprzedaży i przecenom. Warto zakładać firmę, zaczynać nowe projekty, bo Merkury zapewni im powodzenie.

W sobotę 22.08 Słońce wchodzi do znaku Panny i skieruje naszą uwagę na naukę, porządki i zdrowy tryb życia.

Horoskop tygodniowy

17.08.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 07.38)
Skupmy się na zawodowych sprawach, bo Księżyc sprzyja łatwemu rozwiązywaniu problemów finansowych i zawodowych. Odwiedzaj bank, urząd lub księgową. Po pracy zajmij się tym, co tobie sprawia radość i daje przyjemność. Dzisiaj poczujesz przypływ energii aby znaleźć nowe hobby i kreatywnie spędzić wolny czas. Szukaj inspiracji w sztuce i książkach. Dobry dzień  na dietę oczyszczającą.
Aspekty planet: 01.58 opozycja Księżyca z Saturnem, 07.28 trygon Merkurego z Marsem, 17.07 koniunkcja Słońca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się na spacer.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

18.08.2020, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Dzień sprzyja spokojnej pracy. Będziemy bardziej wyrozumiali i życzliwi dla ludzi, łatwiej będzie negocjować i omawiać ważne sprawy. Możesz zakładać konto, inwestować pieniądze. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką. Ludzie chętnie wybaczą sobie różne nieporozumienia i krzywdy, dlatego dzisiaj proś innych o pomoc w ważnych dla ciebie sprawach.
Aspekty planet: 02.01 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.27 sekstyl Wenus z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

19.08.2020, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 10.20)
Nów Księżyca sprzyja załatwianiu ważnych spraw w miłej i pozytywnej atmosferze. Po południu możesz zmienić plany i zamiast zakupami czy pracami w domu, wybrać się do znajomych lub krewnych. Popołudnie sprzyja zgodzie, miłości i randkom. Bez problemów zakończysz różne stare i niepotrzebne konflikty. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą zawierać ważne wskazówki.
Aspekty planet: 01.50 trygon Księżyca z Marsem, 04.41 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 07.38 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Postaraj się nie przejmować się humorami szefa. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

20.08.2020, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprzyja odpoczynkowi i zabawie, ale nie męczącym domowym pracom lub zakupom na lokalnym bazarku. Jeśli jednak chcesz przemeblować pokoje lub zmienić aranżację domu, to właśnie dziś wpadniesz na dobre pomysły. Udadzą się randki, a także łatwo pogodzisz skłócone osoby lub komuś mądrze doradzisz. Warto iść do kosmetyczki, robić peeling i oczyszczać cerę.
Aspekty planet: 03.29 Merkury wchodzi do znaku Panny, 03.51 trygon Księżyca z Uranem, 06.05 sekstyl Księżyca z Wenus, 16.13 trygon Księżyca z Jowiszem, 19.15 opozycja Księżyca z Neptunem, 23.47 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub imprezę.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

21.08.2020, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 11.15)
Będziemy towarzyscy i rozmowni, ale trudno będzie o cierpliwość i punktualność. Unikaj dzisiaj ryzykownych decyzji, bo coś przegapisz lub o czymś zapomnisz. To dobry dzień, aby zacząć dietę, rzucić palenie, zmienić życie na zdrowsze i lepsze. Łatwo przyjdzie nam zdobywanie nowych umiejętności i nauka obsługi komputerów i różnych urządzeń.
Aspekty planet: 05.36 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże i wizyty.

22.08.2020, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Od rana dobra planetarna aura. Podczas pracy bądź czujny, a wpadniesz na dobre pomysły na rozwiązanie różnych kłopotów. Dzień sprzyja dyplomatycznym negocjacjom i zmianie spojrzenia na sytuację. Wykorzystaj różne znajomości, szukaj korzystnych okazji. Możesz się łatwo wycofać z ustaleń, które ci się nie opłacają. Na randkach także gorąca atmosfera.
Aspekty planet: 10.25 kwadratura Księżyca z Wenus, 16.45 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 17.44 Słońce wchodzi do znaku Panny.

Wibracja dnia: 7
Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto przejrzeć dokumenty, rachunki, bo możemy coś znaleźć i doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień. Karta sprzyja ludziom odważnym.

23.08.2020, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 12.15)
Czeka nas spokojny i nieco senny dzień. Nie będziemy mieli ochoty na wysiłek. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, ułóż się z książką na kanapie. Na obiad jedz zdrowo i unikaj słodyczy. Popołudnie sprzyja uprawianiu sportu, poprawie kondycji i odzyskiwaniu dobrego humoru. Wieczorem nabierzemy sił i optymizmu.
Aspekty planet: 00.33 kwadratura Księżyca z Plutonem, 05.35 opozycja Księżyca z Marsem, 06.19 kwadratura Księżyca z Saturnem, 13.34 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet:
Słońce 24 º 33´ Lwa – 01 º 17´ Panny
Księżyc 26 º 46´ Raka – 08 º 16´ Skorpiona
Merkury 23 º 53′ Lwa – 07 º 35′ Panny
Wenus 08 º 54′ – 15 º 56′ Raka
Mars 24 º 17′ – 26 º 09′ Barana
Jowisz 18 º 33′ – 18 º 02′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 26 º 46´- 26 º 22′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 42´ – 10 º 40´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 14′ – 20 º 03′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 01′ –  22 º 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
17.08 od g. 01.58 do g. 07.38.
19.08 od g. 07.38 do g. 10.20.
21.08 od g. 05.36 do g. 11.15.
23.08 od g. 06.19 do g. 12.15.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 10-16.08.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu będziemy planować wyjazdy i organizować imprezy. Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia, bo pełnia budzi ambicję i sprawia, że jesteśmy pobudzeni i niecierpliwi.

W poniedziałek 10.08 kwadratura Merkurego z Uranem może namieszać w naszych planach. Zamiast poświęcać się dla innych, powinieneś wreszcie zwracać uwagę na potrzeby własnego organizmu. To także dobry czas na różne naprawy w domu.

W czwartek 13.08 kwadratura Marsa z Plutonem przyniesie ci wiele ważnych i ciekawych spotkań. Trudno będzie ci skupić się na zadaniach, bo ktoś ciągle będzie opowiadać ci o swoich sprawach. Wspieraj swoich znajomych.

W sobotę 15.08 Uran wchodzi w retrogradację i zacznie sprzyjać łamaniu schematów i odzyskiwaniu niezależności. W tym tygodniu warto wypowiadać niezyskowne umowy lub kończyć z kimś nieudaną współpracę. Zadbaj w końcu o swój interes.

W niedzielę 16.08 trygon Słońca z Marsem zapewni ci sympatię otoczenia i wesołe towarzystwo. To dobry czas, aby zawierać nowe znajomości, zakładać konta w serwisach internetowych i załatwiać sprawy finansowe.

Horoskop tygodniowy

10.08.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 03.27)
Dzień może być niespokojny, postaraj się nabrać dystansu do starych spraw. Zajmij się sportem, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie mogą być obrażalscy i nerwowi. Uważaj, bo łatwo będzie także o zazdrość i pretensje, nie daj się wmanipulować w cudze kłopoty. To idealny czas na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę, ale pij dużo wody. Uprawiaj sport, więcej się ruszaj.
Aspekty planet: 08.22 sekstyl Księżyca z Wenus, 14.51 kwadratura Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy skoncentrowani na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj bądź ostrożny i uprzejmy dla ludzi. Możliwe są zaskakujące i nieprawdopodobne zbiegi okoliczności. Wieczorem miłe spotkanie.

11.08.2020, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Poczujemy przypływ dobrego humoru. Księżyc sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, zawieraniu zgody z nieprzyjaciółmi. Warto planować podróże, zaczynać naukę języków obcych lub kurs prawa jazdy. Samotni będą dzisiaj bardziej niż zwykle odważni, a to sprzyja nawiązywaniu ciekawych znajomości. W domu czy ogrodzie możesz zabrać się za cięższe prace.
Aspekty planet: 01.04 koniunkcja Księżyca z Uranem, 03.11 kwadratura Księżyca z Merkurym, 17.51 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.44 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 20.31 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: V Papież
Przypomni sobie o tobie ktoś ważny, a ty będziesz zastanawiać się nad planami, jakie dotyczą dalszej przyszłości. Ktoś pomoże ci podjąć decyzję.

12.08.2020, środa
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 15.45)
Zajmij się zawodowymi sprawami. Policz pieniądze i rozmawiaj o interesach. Będziemy chętnie współpracować z innymi i dzięki temu różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby szybko załatwiać sprawy urzędowe. Otwieraj firmę, zakładaj konto w banku, szukaj nowych zleceń za większe pieniądze. Także zakupy będą udane. Po południu czas na odpoczynek i randki.
Aspekty planet: 02.03 trygon Księżyca z Plutonem, 09.54 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: VII Rydwan
Karta dnia da ci wiele energii, ale i mało cierpliwości. Nie szalej za kierownicą, bądź ostrożny podczas gotowania i uprawiania sportów.

13.08.2020, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Ludzie staną się dzisiaj życzliwi i wyrozumiali. Dzień sprzyja rachunkom, pracy, zdobywaniu nowych umiejętności. Zakładaj konto w banku, inwestuj swoje pieniądze, szukaj nowych propozycji lub podpisuj ważne umowy. Także w miłości bardzo pozytywna aura, dobry dzień na randkę lub zawieranie nowych znajomości. W domu zabierz się za gotowanie lub dekorowanie.
Aspekty planet: 09.13 kwadratura Marsa z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: III Cesarzowa
Masz przed sobą dzień bez większych trosk. Sprawy uczuć i miłości będą dziś najważniejsze. Ktoś powierzy ci sekret, który trudno będzie zachować dla siebie

14.08.2020, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Zamiast siedzieć w kąciku, odważ się dzisiaj walczyć o swoje sprawy i zyski. Pozbądź się kompleksów i uwierz, że masz szansę na sukces. Po południu czas na pozytywne zmiany. Zadbaj o piękny wygląd i idź na imprezę, dzisiaj wszyscy będą się dobrze bawić. Nowe znajomości też okażą się bardzo inspirujące.
Aspekty planet: 02.32 sekstyl Księżyca z Merkurym, 07.15 kwadratura Księżyca z Neptunem, 10.32 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 13.19 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: VI Kochankowie
Ktoś sprawi, że ten dzień będzie dla ciebie wyjątkowy. Czeka cię ważne spotkanie, niesamowity zbieg okoliczności i romantyczna randka.

15.08.2020, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 01.35)
Będziemy energiczni i ruchliwi, chętnie wybierzemy się z wizytą. Sąsiedzi i współpracownicy będą ciekawscy, a nawet wścibscy. Ktoś może się wtrącać w nasze sprawy, dlatego lepiej pilnować sekretów. Dzisiejsze konflikty lub plotki mogą mieć długotrwałe, bądź dyplomatą i unikaj trudnych tematów. Dobry dzień na aktywny wypoczynek.
Aspekty planet: 15.26 koniunkcja Księżyca z Wenus, 16.26 Uran wchodzi w retrogradację, 21.17 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a w wolnej chwili zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na małe domowe porządki, ale też odpoczynek.

Karta dnia: I Mag
Karta sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

16.08.2020, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Dzień sprzyja wakacyjnym podróżom, poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji. Spędź dzień wesoło! Zorganizuj dzisiaj niezwykłą randkę lub ogrodowe przyjęcie dla przyjaciół. Unikaj marudzących krewnych i ludzi, którzy nie wierzą w twoje siły. Udadzą się też imprezy oraz zajęcia artystyczne i kulturalne.
Aspekty planet: 11.32 opozycja Księżyca z Jowiszem, 14.28 trygon Księżyca z Neptunem, 16.01 trygon Słońca z Marsem, 19.23 opozycja Księżyca z Plutonem, 21.31 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: VII Rydwan
Karta sprzyja relaksowi, randkom, towarzyskim spotkaniom. Będziemy bardzo zainteresowani rodzinnych i sąsiedzkimi sprawami, odkryjemy różne sekrety. Dobry dzień na sztukę, randki i podróże.

Pozycje planet:
Słońce 17 º 49´ – 24 º 33´ Lwa
Księżyc 29 º 17´ Barana – 26 º 46´ Raka
Merkury 09 º 35′ – 23 º 53′ Lwa
Wenus 02 º 11′ – 08 º 54′ Raka
Mars 21 º 54′ – 24 º 17′ Barana
Jowisz 20 º 11′ – 18 º 33′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 27 º 12′ – 26 º 46´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 41´ – 10 º 42´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 23′ – 20 º 14′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 09′ – 23 º 01′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
9.08 od g. 21.49 do 10.08 do g. 03.27.
12.08 od g. 09.54 do g. 15.45.
14.08 od g. 13.19 do 15.08 do g. 01.35.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 3-9.08.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 3.08 pełnia Księżyca w znaku Wodnika sprzyja robieniu planów finansowych i zabieganiu o materialne sprawy. Zakładaj konto w banku, odwiedzaj urzędy. Dobry dzień na finansowe inwestycje, a także większe zakupy lub ubieganie się o kredyt. Opozycja Merkurego z Saturnem sprzyja odpoczynkowi, powtórkom, ale też unikaniu męczących obowiązków. Chętnie zmienimy coś w rozkładzie dnia, bo każdy będzie chciał mieć więcej czasu dla siebie.

We wtorek 4.08 kwadratura Marsa z Jowiszem sprawi, że popatrzysz na problemy pod zupełnie innym kątem. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Warto też zająć się zdrowiem i urodą, a także zrobić porządki w papierach.

W środę 5.08 Merkury wchodzi do znaku Lwa i zmobilizuje nas do częstszego wychodzenia z domu i odwiedzin. Aura sprzyja wizytom u znajomych, uprawianiu sportu, większym towarzyskim imprezom. Dobry czas na podróże.

W piątek 7.08 Wenus wchodzi do znaku Raka i skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć i rodzinnych konfliktów. Warto wybaczać, wysłuchać zwierzeń, wesprzeć kogoś bliskiego w podjęciu trudnej decyzji.

20200803_450

3.08.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc przestrzega przed intrygami i kłótniami. Problemy mogą dzisiaj znów wyjść na jaw, dlatego bądźmy bardzo ostrożni. Unikaj ryzykownych decyzji, stawiania wszystkiego na jedną kartę. Dzień nie sprzyja dalekim podróżom ani sprawom urzędowym, bo trudno się będzie skoncentrować lub dotrzeć gdzieś na czas. Zakupy też mogą nie być aż tak udane.
Aspekty planet: 15.51 kwadratura Księżyca z Uranem, 17.58 opozycja Księżyca ze Słońcem, 23.00 opozycja Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

4.08.2020, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Pierwsza połowa dnia nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw, bo będziemy krytyczni i bardzo drobiazgowi. Skrywane konflikty mogą wpłynąć na przebieg ważnych spraw. Wieczorem będzie ci łatwiej porozumieć się z innymi, a pełnia Księżyca w znaku Wodnika zacznie sprzyjać sztuce, randkom i rozwijaniu swoich zainteresowań. Nowe znajomości będą udane. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: 08.44 sekstyl Księżyca z Marsem, 15.06 kwadratura Marsa z Jowiszem, 23.45 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

5.08.2020, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 04.27)
Będziemy kreatywni i otwarci na nowe pomysły. W pracy zajmij się nowymi sprawami. Popołudnie sprzyja rozrywce i sztuce, a także miłości. Szukaj okazji do zabłyśnięcia, nie bądź zbyt skromny, odważnie proś o to, co ci się należy. Warto uprawiać sport, a nawet trochę się zmęczyć na rowerze lub spacerze. W domu uda się wszystko szybko zrobić, zajmij się praniem, prasowaniem czy zakupami.
Aspekty planet: 05.31 Merkury wchodzi do znaku Lwa.

Wibracja dnia: 8
Choć sobota nie dla wszystkich jest dniem pracy, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

6.08.2020, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Będziemy w dobrych humorach, dzień minie na pogawędkach i zabawie. Przyjemności i słodycze będą dzisiaj kusić dwa razy mocniej, dlatego kontroluj dzisiaj dietę. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, wakacyjnym wycieczkom, randkom i sztuce. Warto spotkać się ze znajomymi. Wybaczymy dzisiaj stare urazy, będziemy serdeczni i uczynni.
Aspekty planet: 01.00 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.19 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 20.11 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

7.08.2020, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 15.04)
Do domowych obowiązków i męczącej pracy trudno się będzie wszystkim zabrać. Unikaj prania i mycia podłóg. Zrób to, co najważniejsze, a potem zajmij się czymś bardziej uduchowionym. Wybierz się na wystawę, czytaj inspirujące książki i nie martw się niczym na zapas. Aura sprzyja zakochanym, a samotni dzisiaj łatwiej zawrą nowe znajomości. Dobry dzień na leczniczą kąpiel w solance, medytację, odpoczynek.
Aspekty planet: 01.37 sekstyl Księżyca z Plutonem, 09.52 sekstyl Księżyca z Saturnem, 14.53 kwadratura Księżyca z Wenus, 17.21 Wenus wchodzi do znaku Raka.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub porządków, wreszcie podejmij decyzję! Wyjazdy też będą udane.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

8.08.2020, sobota
Księżyc w znaku Barana
Zapragniemy uciec od domowych obowiązków lub osób, które zmuszają nas do pracy. Dzisiaj warto odpocząć i zająć się tym, co lubimy. Księżyc sprzyja sztuce, miłości, a nawet słodkiemu lenistwu. Trudno będzie zapanować nad apetytem. Pij wodę mineralną, zadbaj o skórę i urodę. W domu rób wielkie porządki, a nawet zacznij mały remont, bo wszystko ci sprawnie pójdzie.
Aspekty planet: 02.12 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o poprosić o przysługę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

9.08.2020, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Dobry dzień na towarzyskie spotkania, grille i dobrą zabawę. Dobre sny i przeczucia mogą się sprawdzić. Ale zadbaj też o zdrowie, przygotuj pożywny obiad, bo po aktywnym dniu trzeba będzie się posilić. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Jeśli masz do wykonania cięższe prace w ogrodzie, to dzisiaj uda się szybko z nimi uporać.
Aspekty planet: 00.48 trygon Księżyca ze Słońcem, 05.43 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 10.35 koniunkcja Księżyca z Marsem, 13.37 kwadratura Księżyca z Plutonem, 21.49 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 11 º 07´ – 17 º 49´ Lwa
Księżyc 03 º 09´ Wodnika – 29 º 17´ Barana
Merkury 26 º 02′ Raka – 09 º 35′ Lwa
Wenus 25 º 52′ Bliźniąt – 02 º 11′ Raka
Mars 19 º 05′ – 21 º 54′ Barana
Jowisz 19 º 55′ – 20 º 11′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 27 º 41´ – 27 º 12′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 38´ – 10 º 41´ Byka
Neptun 20 º 32′ – 20 º 23′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 18′ – 23 º 09′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
4.08 od g. 23.45 do 5.08 do g. 04.27.
7.08 od g. 14.53 do g. 15.04.
9.08 od g. 21.49 do 10.08 do g. 03.27.

Miłego tygodnia!