Miesięczne archiwum: Wrzesień 2020

Horoskop tygodniowy 28.09-4.10.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia Księżyca w Baranie sprzyja randkom i pomnażaniu pieniędzy. Zapisujmy się na kursy, szkolenia, wykłady. Nie traćmy czasu, zdobywajmy nowe umiejętności. Patenty, dyplomy i pozwolenia, jakie uzyskamy, pomogą nam w pracy.

Horoskop tygodniowy

We wtorek 29.09 kwadratura Marsa z Saturnem sprawi, że będziemy stawiać sobie i innym duże wymagania. Współpracownicy będą dla nas mniej wyrozumiali, unikajmy kłótni i sporów. Saturn wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać realizacji starych pomysłów. Trygon Wenus z Marsem sprzyja ważnym spotkaniom.

W czwartek 1.10 pełnia Księżyca w znaku Barana sprawi, że przez ciekawe wydarzenia i imprezy trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie nam na sucho.

W piątek 2.10 Wenus wchodzi do znaku Panny i zacznie pomagać nam w oszczędzaniu oraz lepiej gospodarować domowym budżetem.

28.09.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 17.33)
Będziemy niezdecydowani i senni, od rana będziemy marzyć o świętym spokoju. Odetchnij od codziennych obowiązków, a trudne sprawy przełóż na potem. Nawet w żartach nie wypominaj ludziom błędów, bo ktoś się może obrazić. Uważaj w podróży, bo możliwe są zguby i pomyłki. Znajdź czas na medytację i sprawy związane z rozwojem duchowym.
Aspekty planet: 07.04 opozycja Księżyca z Wenus, 09.17 sekstyl Księżyca z Marsem, 20.43 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 5
Piątka sprzyja randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Warto zacząć dziś coś nowego. Także w interesach duże powodzenie, dzień sprzyja biznesowi i zakładaniu konta w banku.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

29.09.2020, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Nie będziemy mieli siły na trudne sprawy z powodu kwadratury Marsa z Saturnem. Niektórzy mogą uciekać od odpowiedzialności i zrzucać męczące zajęcia na innych. Dbaj o siebie, szanuj swoje nerwy, zajmij się hobby spotkaj ze znajomymi. Lepiej poświęcić czas na swoje sprawy, niż na siłę nadrabiać zaległości. W domu unikaj prania i mycia okien.
Aspekty planet: 03.01 trygon Wenus z Marsem, 07.11 Saturn wychodzi z retrogradacji, 12.57 sekstyl Księżyca z Uranem, 23.49 kwadratura Marsa z Saturnem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja pracy, dlatego warto skupić się na sprawach zawodowych. Zebrania i spotkania z ludźmi będą udane, każdy będzie pilnować swoich spraw. Także w bankach i urzędach więcej dzisiaj załatwisz.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

30.09.2020, środa
Księżyc w znaku Ryb
Ludzie będą senni i nieco roztargnieni, ale mimo tego uda się szybko załatwić różne zawodowe i urzędowe sprawy. Proś innych o pośrednictwo i pomoc, bo możesz liczyć na więcej szczęścia. Po południu poszukaj wytchnienia i wybierz się na spacer lub randkę. Warto zadbać o zdrowie i pielęgnować urodę. Pij dużo herbaty ziołowej i wody mineralnej.
Aspekty planet: 04.40 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 07.00 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 13.49 sekstyl Księżyca z Plutonem, 19.29 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Możesz zdobyć ciekawe informacje, dlatego pobuszuj w Internecie, zadzwoń do starych znajomych. Warto poświęcić popołudnie na porządki w ważnych papierach.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

1.10.2020, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 4.46)
Pełnia Księżyca w znaku Barana sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu, podróżom, organizowaniu towarzyskich atrakcji. Dzień sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi. Także na randkach będzie gorąca atmosfera, a nieśmiałe osoby łatwo odnajdą się w nowym towarzystwie. W domu możesz zabrać się za szybkie porządki i gotowanie, a także wybrać się na większe zakupy.
Aspekty planet: 23.05 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy wyrozumiali i w dobrych humorach. Warto współpracować z innymi, pytać ludzi o zdanie. Relacje z krewnymi lub sąsiadami mogą się dzisiaj bardzo poprawić.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

2.10.2020, piątek
Księżyc w znaku Barana
Aura będzie spokojna i zamiast skupić się na domowych porządkach, będziemy planować weekendowe atrakcje. Wenus wejdzie do Panny, dlatego wieczorem znajdź czas na odpoczynek, medytację i chwilę wyciszenia. Warto też zadbać dzisiaj o zdrowie i urodę.
Aspekty planet: 16.58 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 22.47 Wenus wchodzi do znaku Panny.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dociekliwi. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla ludzi zbyt surowy, potrzeba nam dzisiaj więcej optymizmu.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże.

3.10.2020, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 17.12)
Dzień będzie udany, ale aura może być trochę senna i leniwa. Zamiast się spieszyć i denerwować z byle powodu, poszukaj wytchnienia i wybierz się na spacer lub randkę. Warto dziś mówić o uczuciach, zajmować się sztuką lub ezoteryką. Zadbaj też o urodę, dobry dzień na farbowanie włosów, malowanie paznokci. Zacznij ćwiczyć, idź na basen lub na długi spacer.
Aspekty planet: 01.59 kwadratura Księżyca z Plutonem, 05.56 koniunkcja Księżyca z Marsem, 07.47 kwadratura Księżyca z Saturnem, 19.13 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja finansom i karierze. Pod jej wpływem możesz wpaść na zyskowny pomysł, a także spotkać się z kimś, kto pomoże ci zrealizować ambitne pomysły.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

4.10.2020, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Dziś wolny dzień i warto dobrze go wykorzystać. Niektórzy mogą być przewrażliwieni na swoim punkcie. Lepiej unikaj komentowania cudzych spraw, ryzykownych decyzji. Dobry czas na sport i aktywny wypoczynek, a także podróże i różne gry towarzyskie. Także towarzyskie imprezy i randki będą udane, a wieczorem artyści poczują przypływ natchnienia.
Aspekty planet: 07.16 opozycja Księżyca z Merkurym, 12.58 koniunkcja Księżyca z Uranem, 15.32 Pluton wychodzi z retrogradacji.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Nie bądź pesymistą, a dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak pozbyć się starych kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet:
Słońce 05 º 19´ – 12 º 12´ Wagi
Księżyc 21 º 59´ Wodnika – 16 º 09´ Byka
Merkury 00 º 46′ – 07 º 35′ Skorpiona
Wenus 24 º 21′ Lwa – 02 º 29′ Panny
Mars 25 º 49′ – 23 º 54′ Barana w retrogradacji
Jowisz 17 º 46′ – 18 º 11′ Koziorożca
Saturn 25 º 20′ – 25 º 22′ Koziorożca
Uran 09 º 58´ – 09 º 44´ Byka w retrogradacji
Neptun 19 º 06′ – 18 º 56′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 30′ – 22 º 29′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
28.09 od g. 09.17 do g. 17.33.
30.09 od g. 19.29 do 1.10 do g. 04.46.
3.10 od g. 07.47 do g. 17.12.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 21-27.09.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Początek jesieni i przejście Słońca do znaku Wagi skierują naszą uwagę na sprawy umów, relacji i pracy w grupie. Bądźmy otwarci na ciekawe propozycje, nowe rozwiązania i negocjujmy, bo teraz uzyskamy więcej niż zazwyczaj.

W poniedziałek 21.09 kwadratura Merkurego z Plutonem skłoni nas do oceny, które znajomości i przyjaźnie są dla nas istotne, a które nie i które lepiej zakończyć.

We wtorek 22.09 Słońce wchodzi do znaku Wagi i sprawi, że będziemy pełni nadziei na szybkie załatwienie spraw partnerskich i realizację zawodowych planów.

W środę 23.09 kwadratura Merkurego z Saturnem  skłoni nas do refleksji nad emocjami i bliskimi relacjami. Dzień sprzyja ważnym spotkaniom, ciekawym rozmowom i szybkim podróżom.

W czwartek 24.09 opozycja Merkurego z Marsem przypomni wielu osobom o zaległych płatnościach, badaniach kontrolnych i audytach.

W niedzielę 27.09 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona i przypomni nam o pewnej ważnej sprawie. Warto zadzwonić w weekend do osoby, od której decyzji zależą nasze sprawy zawodowe i przypomnieć się komuś ważnemu.

Horoskop tygodniowy

21.09.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 21.23)
Dzień będzie niespokojny, ludzie staną się kłótliwi i będą obwiniać innych o swoje niepowodzenia i kłopoty. Nie martw się niczym i po prostu odpocznij. Księżyc w znaku Skorpiona nie sprzyja cięższym domowym pracom, praniu czy prasowaniu, ale gotowanie uda się wspaniale. Pamiętaj o relaksie, nie przeciążaj się dodatkowymi obowiązkami. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i ciepłych płynów.
Aspekty planet: 00.51 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 03.46 trygon Księżyca z Neptunem, 07.21 kwadratura Merkurego z Plutonem, 09.06 sekstyl Księżyca z Plutonem, 13.50 sekstyl Księżyca z Saturnem, 20.12 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj śmiało pytaj się o ważne sprawy. Łatwo będzie znaleźć rozwiązanie dla rodzinnych i domowych problemów, które ostatnio wymykały się spod kontroli.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

22.09.2020, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Dzisiaj licz na siebie i nie proś ludzi o pomoc. Wszyscy będą chcieli mieć rację, a ludzi trudno będzie nakłonić do współpracy. Wykorzystaj przypływ energii i uporaj się z cięższą fizyczną pracą. Także sport dostarczy ci wiele emocji i pozytywnej energii. Możesz też zabrać się za mycie okien, przesuwanie mebli, przenoszenie cięższych paczek lub większe porządki.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet. 15.30 Słońce wkracza do znaku Wagi.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja sprawom finansowym. Dzisiaj rób rachunki, wysyłaj przelewy, a także rób zakupy, bo uda się zaoszczędzić. Dobry dzień na ważne spotkania, a także podpisywanie umów i składanie różnych wniosków.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

23.09.2020, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Rano możesz być senny i rozleniwiony. Odpocznij, wyśpij się, nie śpiesz się z gotowaniem czy innymi obowiązkami. W południe planety zapowiadają zmianę aury. Wiele osób ogarnie buntowniczy nastrój i weekendowe plany mogą się nagle zmienić. Ostrożnie jedź na drodze, uważaj w podróży. Za to dobry dzień na pracę w ogrodzie, sport, aktywny odpoczynek. Kwadratura Merkurego z Saturnem ostrzega przed podpisywaniem ważnych umów.
Aspekty planet: 05.33 trygon Księżyca z Wenus, 06.20 kwadratura Księżyca z Neptunem, 12.37 kwadratura Merkurego z Saturnem, 17.30 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.31 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 9
Dziewiątka to wibracja doświadczenia i mądrości. Dzisiaj możesz dostrzec rozwiązania, jakie wcześniej nie wpadły ci do głowy. Rozmawiaj z osobami, które są dla ciebie autorytetem, kończ stare sprawy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

24.09.2020, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 1.16)
Wszyscy będą się spieszyć, aby załatwić swoje sprawy. Unikaj ryzyka, bo dyskusje z szefem mogą być trudne i nieprzyjemne. Nie otwieraj konta w banku, unikaj rozmów o inwestycjach i planach na przyszłość. Lepiej zająć się porządkami i pielęgnowaniem urody. Zrób peeling, dbaj o zdrowie, zaczynaj dietę. Opozycja Merkurego i Marsa ostrzega przed kłótniami.
Aspekty planet: 03.54 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 12.52 opozycja Merkurego z Marsem, 19.20 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja odkrywczym pomysłom i łamaniu schematów. Postaraj się spędzić ten dzień aktywnie, bo ruch poprawi ci humor. Jeśli zajmujesz się sztuką, poczujesz wielki przypływ twórczego natchnienia.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

25.09.2020, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc w Koziorożcu pomaga rozwiązywaniu różnych zaległych problemów, także finansowych. Jednak ludzie mogą być uparci i krytyczni, dlatego nie załatwiaj spraw w urzędach, nie podpisuj ważnych umów. Znajdź czas, aby zająć się zdrowiem, idealny dzień na wizytę u kosmetyczki i pilling. Dobry dzień na zaczynanie diety oczyszczającej.
Aspekty planet: 09.11 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 11.59 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.09 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 23.25 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy myśleć o innych ludziach. To wibracja zrozumienia dla cudzych problemów. Dzisiaj nawiążesz nowe znajomości, spotkasz się ze znajomymi, a w pracy łatwiej będzie współpracować z ludźmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

26.09.2020, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 8.07)
Będziemy szukać ciekawych pomysłów na spędzenie weekendu. Aura sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i tematów do dyskusji. Zorganizuj randkę lub towarzyskie spotkanie, bo ludzie będą żartować i nawiązywać nowe przyjaźnie. Warto zadbać o urodę, idź do fryzjera lub na zakupy nowych ubrań albo dodatków.
Aspekty planet: 01.11 kwadratura Księżyca z Marsem, 05.35 kwadratura Księżyca z Merkurym, 15.30 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprawi, że chętnie zrezygnujemy z przedsięwzięć, których nie lubimy robić. Słuchaj swojego serca, baw się i odpoczywaj. Idealny dzień na kreatywne pomysły, randki, hobby.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

27.09.2020, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Niedziela sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, sztuce i randkom. Merkury, który wejdzie do znaku Skorpiona, sprzyja zacieśnianiu relacji, dlatego przebywaj z ludźmi i rozmawiaj o uczuciach. Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla siebie, a także rozwijać się duchowo. Nawilżaj skórę, ale unikaj farbowania włosów i malowania paznokci. Zadbaj o ogród i zwierzęta domowe.
Aspekty planet: 03.00 kwadratura Księżyca z Uranem, 09.40 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja sprawom domowym i oszczędnym zakupom. Dzisiaj zadbaj o rodzinę i zrób porządki. Zadbaj też o zdrowie i nie ryzykuj. Dzisiaj warto zwolnić tempa i odzyskać równowagę.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 28 º 28´ Panny – 05 º 19´ Wagi
Księżyc 18 º 12´ Skorpiona – 21 º 59´ Wodnika
Merkury 22 º 14′ Wagi – 00 º 46′ Skorpiona
Wenus 16 º 21′ – 24 º 21′ Lwa
Mars 27 º 15′ – 25 º 49′ Barana w retrogradacji
Jowisz 17 º 31′ – 17 º 46′ Koziorożca
Saturn 25 º 41′ – 25 º 20′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 10´ – 09 º 58´ Byka w retrogradacji
Neptun 19 º 18′ – 19 º 06′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 32′ – 22 º 30′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.09 od g. 20.12 do g. 21.31.
23.09 od g. 19.31 do 24.09 do g. 01.16.
26.09 od g. 05.35 do g. 08.07.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 14-20.09.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień porządków i refleksji nad tym, co za nami i co przed nami. Nów Księżyca w znaku Panny w trygonach do Saturna i Plutona pomoże nam w podjęciu słusznych i koniecznych decyzji zawodowych i finansowych.

We wtorek 15.09 kwadratura Wenus z Uranem pomoże nam zrozumieć trudne relacje. Zastanówmy się dwa razy, zanim zaczniemy kogoś krytykować lub piętnować czyjeś błędy. Wenus sprzyja wybaczaniu i poprawianiu niedociągnięć. Trygon Słońca z Plutonem sprzyja towarzyskim spotkaniom oraz zakupom i kolekcjonowaniu nowej garderoby. Wagi i Wodniki wprowadzą w życie plan oszczędzania.

W czwartek 17.09 nów Księżyca w znaku Panny i trygon Słońca z Saturnem pomogą szybciej uporać się z obowiązkami i przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmujmy decyzje, nie ociągajmy się z odpowiedziami na telefony i maile. Kwadratura Merkurego z Jowiszem sprzyja aktywności towarzyskiej. W sprawach uczuciowych zdajmy się na łut szczęścia i improwizację. Posłuchajmy się intuicji, działajmy sprawnie, a osiągniemy sukces.

Horoskop tygodniowy

14.09.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Będziemy roztargnieni, ale w dobrych humorach. Skoncentruj się, bo dziś masz szansę uporać się z większą ilością zajęć niż zwykle. Zamiast się chwalić i dyskutować, w południe zabierz się do pracy. Warto też więcej się ruszać, bo dzisiaj idealny dzień na rozpoczęcie diety lub ćwiczeń lub zakupy modnych ubrań. Księżyc sprzyja też wizycie u fryzjera czy kosmetyczki.
Aspekty planet: 08.53 koniunkcja Księżyca z Wenus, 11.33 kwadratura Księżyca z Uranem, 16.53 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

15.09.2020, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 20.37)
Dzień sprzyja zakupom, podróżom i współpracy z innymi ludźmi. Będziemy otwarci na nowe znajomości i łatwo się nauczymy czegoś nowego. Kto czuje się samotny, ten zdobędzie nowych znajomych. Warto organizować ciekawe spotkania, zwiedzać nowe miejsca, planować jesienne wydatki i zapraszać gości na weekendowe na imprezy.
Aspekty planet: 01.09 trygon Słońca z Jowiszem, 17.09 trygon Księżyca z Marsem, 17.29 kwadratura Wenus z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy ochoty na trochę więcej ambitnych wyzwań.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plany, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

16.09.2020, środa
Księżyc w znaku Panny
Szybko załatwiaj ważne domowe sprawy, rób zakupy i porządki, które wymagają precyzji i uwagi. Na spotkaniach z ludźmi nie słuchaj narzekania i rozmów o chorobach, bo wszyscy będą narzekać i marudzić. Udadzą się także podróże i rozwijanie swoich zainteresowań, o ile uda ci się znaleźć czas na chwilę odpoczynku.
Aspekty planet: 13.23 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki przyniesie nam doskonałe pomysły na wyjazdy, rozrywki i randki. Dzisiaj ciesz się życiem i nie myśl o służbowych sprawach. Dobry dzień na randkę lub imprezę.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

17.09.2020, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 20.55)
Nów w znaku Panny sprzyja załatwianiu ważnych spraw. Wybierz się do administracji lub urzędu, dyskutuj i negocjuj. Po południu nie daj się jednak wykorzystać krewnym, którzy marudzą i udają nieporadnych, żeby ktoś wykonał ich obowiązki. Wieczór sprzyja medytacji, rozwojowi duchowemu, układaniu strategii na przyszłość. Także randki będą bardzo romantyczne i udane.
Aspekty planet: 00.53 trygon Księżyca z Jowiszem, 04.03 opozycja Księżyca z Neptunem, 09.05 trygon Księżyca z Plutonem, 12.34 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 13.00 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 13.41 trygon Księżyca z Saturnem, 23.36 trygon Słońca z Saturnem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprawi, że chętnie coś w życiu zmienimy na lepsze. Zainwestuj w swoje umiejętności, pamiętaj o swoim hobby. Także rodzinne sprawy będą się dzisiaj dobrze układać.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

18.09.2020, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Dzień sprzyja zawieraniu zgody i naprawie relacji z ważnymi osobami. Także zakupy będą udane, ale lepiej zajmij się dzisiaj swoim życiem towarzyskim i miłosnym, dowiedz się co możesz zrobić dla innych. Wieczór bardzo sprzyja randkom, będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć. Dobry dzień na nowe znajomości.
Aspekty planet: 18.40 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki przypomina o rachunkach i porządkach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań i pilnować swoich interesów.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

19.09.2020, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 20.32)
Dzisiaj unikaj konfliktów i ryzykownych decyzji. Możliwe osłabienie sił i jednoczesny nadmiar obowiązków. Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję rodziny. Dobry dzień na medytację, oczyszczające rytuały, a także definitywne rozstanie się z cukrem, alkoholem i papierosami. Uważaj też na sny i przeczucia. Na szczęście te złe nie muszą się sprawdzić.
Aspekty planet: 00.35 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.07 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 08.39 kwadratura Księżyca z Plutonem, 13.13 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.28 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki przypomni nam o odpoczynku i rozrywce. Będziemy dzisiaj twórczy, energiczni i bardzo pomysłowi. Dobry dzień na spotkania z przyjaciółmi, weekendowe wycieczki i dobrą zabawę.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, weekendowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

20.09.2020, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Ludzie będą nadwrażliwi na krytykę. Możliwe sprzeczki spowodowane zazdrością i plotkami. Lepiej nie wtrącaj się w cudze sprawy i sekrety. Dzień nie sprzyja porządkom, więc lepiej nie stresować się dzisiaj bałaganem, tylko odpocząć. Zajmij się swoim hobby, nie dokładaj sobie nowych problemów ani obowiązków. Możesz za to zadbać o ogród, a zwłaszcza pielić chwasty.
Aspekty planet: 12.55 opozycja Księżyca z Uranem, 22.41 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 6
Szóstka to wibracja opieki, rodziny i dbania o dom. Pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, uczy jak skutecznie troszczyć się o innych ludzi. Dobry dzień na porządki i gotowanie.

Karta dnia: III Cesarzowa
Niedzielne spotkania i telefony sprawią tobie i bliskim wiele radości. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 21 º 38´ – 28 º 28´ Panny
Księżyc 04 º 49´ Lwa – 18 º 12´ Skorpiona
Merkury 12 º 33′ – 22 º 14′ Wagi
Wenus 08 º 28′ – 16 º 21′ Lwa
Mars 28 º 01′ – 27 º 15′ Barana w retrogradacji
Jowisz 17 º 24′ – 17 º 31′ Koziorożca
Saturn 25 º 32′ – 25 º 41′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 21´ – 10 º 10´ Byka w retrogradacji
Neptun 19 º 29′ – 19 º 18′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 35′ – 22 º 32′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
15.09 od g. 17.09 do g. 20.37.
17.09 od g. 13.41 do g. 20.55.
19.09 od g. 16.28 do g. 20.32.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 7-13.09.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień przyniesie wiele nowych okazji, szczęśliwych zwrotów akcji i pomocy, jakie od dawna potrzebujemy. Trygon Słońca z Jowiszem ułatwi wiele spraw. Opozycja Słońca z Neptunem ostrzega jednak przed zbyt pochopnymi i ryzykownymi decyzjami.

W środę 9.09 trygon Słońca z Jowiszem pomoże nam zdobyć nowe źródła gotówki i uzyskać pomoc o osób, które mogą i wiedzą więcej od nas. Dobry dzień na zakładanie firmy, konta w banku lub grę w lotto.

W czwartek 10.09 Mars wchodzi w retrogradację i ostrzega nas przed nieprzemyślanym zakupem narzędzi pracy i samochodów. Zmobilizujemy się do zadań, które wymagają sprytu, refleksu, siły woli i koncentracji.

W piątek 11.09 opozycja Słońca z Neptunem ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądźmy więc ostrożni i na spokojnie podchodźmy do trudnych spraw.

W niedzielę 13.09 Jowisz wychodzi z retrogradacji. Odświeżmy dawne znajomości, umówmy się z kimś, kto wrócił z dalekiej wyprawy i ma nam wiele do powiedzenia.

Horoskop tygodniowy

7.09.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Dzień sprzyja wprowadzaniu w życie zmian i nowych pomysłów. Po pracy nabierzemy ochoty na rozrywkę. Aura sprzyja zabawie i sztuce, spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Udadzą się zakupy, podróże, choć możesz wydać więcej pieniędzy niż zwykle. Łatwo będzie flirtować i zawierać nowe znajomości.
Aspekty planet: 07.59 koniunkcja Księżyca z Uranem, 18.09 trygon Księżyca ze Słońcem, 22.07 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

8.09.2020, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 23.27)
Będziemy kreatywni i otwarci na nowe pomysły, a poranek sprzyja sympatycznym niespodziankom. Dziś łatwo odzyskasz wiarę w siebie i optymizm. Dlatego nie pozwól, aby ktoś popsuł ci humor. Księżyc sprzyja randkom, nowym znajomościom i odpoczynkowi. W domu podlej kwiaty, zabierz się za przemeblowanie i urządzanie pokoi.
Aspekty planet: 02.35 sekstyl Księżyca z Neptunem, 08.39 trygon Księżyca z Plutonem, 14.46 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a na randce zapanuje wspaniała atmosfera.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

9.09.2020, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Jeśli rano zabierzesz się do pracy, to szybko nadrobisz różne zaległości w domowych obowiązkach. Ostrożnie z uczuciami, bo w nastrojach i uczuciach będziemy zmienni i niespokojni. Unikaj rozmów na tematy, które irytują, bo skończy się kłótnią. Zakupy będą dzisiaj szybkie i udane, ale w podróży uważaj, żeby nie pomylić kierunków. I nie zapomnij telefonu! Trygon Słońca z Jowiszem sprzyja zakładaniu konta w banku i ubieganiu się o pożyczkę.
Aspekty planet: 05.41 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.38 trygon Księżyca z Merkurym, 18.03 trygon Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Zapewni spokojny dzień. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

10.09.2020, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Będziemy w buntowniczych nastrojach i chętnie zmienimy coś w rozkładzie dnia lub domowych obowiązkach. Uważaj, bo rozbrykane dzieci mogą wymknąć się spod kontroli. Aura sprzyja wizytom u znajomych, uprawianiu sportu, większym towarzyskim imprezom. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości.
Aspekty planet: 00.22 Mars wchodzi w retrogradację, 11.25 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 14.16 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś warto bawić się i odpoczywać. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

11.09.2020, piątek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 10.22)
Warto zainteresować się, co dzieje się u znajomych. Ktoś może potrzebować dobrej rady. Podziel się dzisiaj swoją wiedzą, a zdobędziesz szacunek i sympatię otoczenia. Za sprawą opozycji Słońca z Neptunem udadzą się też randki, porządki, ale podczas zakupów uważaj, bo łatwo będzie wydać zbyt wiele na promocjach. Popołudnie sprzyja domowym sprawom, ale unikaj mycia podłóg i okien, bo będą smugi.
Aspekty planet: 06.47 sekstyl Księżyca z Marsem, 22.25 opozycja Słońca z Neptunem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

12.09.2020, sobota
Księżyc w znaku Raka
Dzień minie nam w spokojnej i miłej atmosferze. Zajmij się dzisiaj urodą i zdrowiem, przekonaj bliską osobę do zmiany trybu życia na zdrowszy. Bardzo dobry dzień na randki, zakupy, zaczynanie nowych spraw. Unikaj wielkich porządków, dzisiaj pranie dłużej schnie, a na oknach lub parkiecie po myciu zostaną smugi. Podlej za to ogród i rośliny doniczkowe.
Aspekty planet: 04.48 kwadratura Księżyca z Merkurym, 05.57 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.54 opozycja Księżyca z Jowiszem, 22.45 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

13.09.2020, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 17.32)
Dzień sprzyja zabawie, uprawianiu sportu i zdobywaniu nowych umiejętności. Zastanów się, jak zerwać z nudą i poprawić sobie humor. Dzisiaj możesz wpaść na dobre pomysły, aura sprzyja ciekawym dyskusjom. W sprawach finansowych zachowajmy ostrożność, dzisiaj lepiej unikać rodzinnych rozmów na temat wielkich zakupów, pożyczek i kredytów.
Aspekty planet: 00.44 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 02.40 Jowisz wychodzi z retrogradacji, 04.19 opozycja Księżyca z Plutonem, 09.36 opozycja Księżyca z Saturnem, 14.04 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 14 º 49´ – 21 º 38´ Panny
Księżyc 07 º 32´ Byka – 04 º 49´ Lwa
Merkury 01 º 53′ – 12 º 33′ Wagi
Wenus 00 º 45′ – 08 º 28′ Lwa
Mars 28 º 05′ – 28 º 01′ Barana w retrogradacji
Jowisz 17 º 28′ – 17 º 24′ Koziorożca
Saturn 25 º 44′ – 25 º 32′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 29´ – 10 º 21´ Byka w retrogradacji
Neptun 19 º 41′ – 19 º 29′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 40′ – 22 º 35′  Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
8.09 od g. 14.46 do g. 23.27.
11.09 od g. 06.47 do g. 10.22.
13.09 od g. 14.04 do g. 17.32.

Udanego tygodnia!