Miesięczne archiwum: Październik 2020

Horoskop tygodniowy 26.10-1.11.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyc zmierza do pełni, która utworzy się na niebie w sobotę 31.10, dlatego możemy czuć, że trzeba szybko działać i nie zostawiać niczego przypadkowi. Od środy Wenus w znaku Wagi sprzyjać będzie sprawom uczuciowym i dogadywaniu się z ludźmi.

W środę 28.10 Merkury wchodzi do znaki Wagi ruchem wstecznym i pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmuj decyzje, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i maile. Wenus wchodzi do znaku Wagi i przypomni nam o dokładnym planowaniu jesiennego budżetu. Listopadowe weekendy zbliżają się wielkimi krokami, wygospodaruj budżet na rodzinny odpoczynek, ale nie wydaj wszystkiego naraz.

W sobotę 31.10 pełnia Księżyca w znaku Byka w koniunkcji z Uranem sprawi, że będziemy mieć więcej sił i ochoty na spacery, dbanie o zdrowie i przygotowania do ważnych spotkań. Opozycja Słońca z Uranem zapewni nam moc atrakcji i nową energię. Uważajmy jednak podczas jazdy samochodem i używania ostrych przedmiotów, bo łatwo dzisiaj o wypadek przez nieostrożność.

W niedzielę 1.11 kwadratura Merkurego z Saturnem ostrzega przed zakupami w internecie i podróżami bez przygotowania. Będziemy częściej się mylić, a w rozmowie nie każdy od razu zrozumie nasze intencje, co może skończyć się awanturą.

Tygodniowy

26.10.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc nie sprzyja podróżom i ryzykownym sprawom. Licz raczej na siebie, nie proś o przysługi czy pożyczki. W sklepie sprawdź rachunek i pilnuj portfela. Dobry czas na dobrą lekturę i naukę. Jeśli czujesz się samotny, to po południu warto zadzwonić do kogoś, kto jest daleko. Uda się odnowić różne ważne znajomości i kontakty. Nie farbuj dzisiaj włosów, ani nie rób depilacji czy manicure.
Aspekty planet: 02.58 trygon Księżyca z Merkurym, 04.30 trygon Księżyca ze Słońcem, 15.43 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w spokojnym miejscu.

Karta dnia: V Papież
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

27.10.2020, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc sprawi, że ludzie będą romantyczni i uprzejmi. Dobry czas na randki, śluby, zawieranie nowych znajomości. Daj się ponieść twórczemu natchnieniu, szukaj swojego stylu. W podróży uważaj, możesz zaspać lub przez pomyłkę trafić w inne niż trzeba miejsce. Nie rób manicure ani nie farbuj włosów, bo kolor źle się przyjmie.
Aspekty planet: 10.39 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 14.37 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 18.58 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zachwytu i entuzjazmu, udanych imprez i szczęśliwych podróży. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

28.10.2020, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 9.44)
Księżyc w znaku Barana sprzyja odważnym decyzjom. Dzisiaj uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną.
Aspekty planet: 01.45 sekstyl Księżyca z Saturnem, 02.33 Merkury ruchem wstecznym wchodzi do znaku Wagi, 02.40 Wenus wchodzi do znaku Wagi, 10.32 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na zakupy i domowe porządki.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

29.10.2020, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Od rana warto zabrać się za ważne zadania i cięższe prace fizyczne. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo dzisiaj szybko uda się wszystko zrobić. Łatwo znajdziesz współpracowników i pomocników, a ludzie będą życzliwi. Udadzą się randki i zajęcia kreatywne, warto odwiedzić sąsiadów lub przyjaciół.
Aspekty planet: 19.33 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

30.10.2020, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 22.18)
Będziemy mieli ochotę ruszyć się na dłuższy spacer, odkrywać nowe zainteresowania, dyskutować o niezwykłych sprawach. Będziemy rozmowni i ciekawscy. Unikaj tylko marudzących krewnych. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub na przekór jesieni pojechać na wycieczkę. Organizm potrzebuje potraw z dużą zawartością białka.
Aspekty planet: 03.38 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 07.25 kwadratura Księżyca z Plutonem, 14.30 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.12 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki zachęci nad do pracy, zapewni dobry czas do interesów i transakcji finansowych. Dzisiaj wybierz się na zakupy, szukaj korzystnych okazji.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

31.10.2020, sobota
Księżyc w znaku Byka
Pełnia Księżyca sprawi, że spędzimy dzień na wysokich obrotach. Rób zakupy, urządzaj mieszkanie i staraj się, aby twoje życie było wygodniejsze. Księżyc sprzyja sprawom finansowym. Po południu udadzą się randki, towarzyskie spotkania. Także zakupy będą udane, choć sporo wydasz na swoje zachcianki. Dobry dzień na masaż. Rozgrzej się ziołami i miodem, szanuj gardło.
Aspekty planet: 15.49 opozycja Księżyca ze Słońcem, 15.54 koniunkcja Księżyca z Uranem, 16.53 opozycja Słońca z Uranem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomoże zakończyć stare sprawy. Unikaj dzisiaj ryzyka i pośpiechu. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. Po południu odpoczywaj i nie daj sobie popsuć rozrywki cudzym narzekaniem.

1.11.2020, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Regeneruj siły, unikaj pośpiechu i niepotrzebnych dyskusji. Dzień sprzyja rodzinnym spotkaniom, wspomnieniom i omawianiu wspólnych planów. Uda się zakończyć konflikty lub z kimś wreszcie pogodzić. Dobry czas na ustalanie wspólnych planów finansowych i inwestycji, bo ludzie będą życzliwi i wyrozumiali. Organizm dobrze przyswaja węglowodany. Unikaj konfliktów i trudnych rodzinnych rozmów.
Aspekty planet: 11.31 sekstyl Księżyca z Neptunem, 17.06 trygon Księżyca z Jowiszem, 20.05 kwadratura Merkurego z Saturnem, 20.13 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: Głupiec
Możesz liczyć na wsparcie bliskich w rozwiązaniu trudnej sprawy. Dzień sprzyja relfeksji, odpoczynkowi i rodzinnym spotkaniom. Po południu nie spiesz się, bo zapomnisz o czymś ważnym!

Pozycje planet:
Słońce 03 º 01´ – 10 º 01´ Skorpiona
Księżyc 01 º 23´ Ryb – 25 º 03´ Byka
Merkury 02 º 30′ Skorpiona – 26 º 11′ Wagi w retrogradacji
Wenus 27 º 30′ Panny – 05 º 59′ Wagi
Mars 17 º 37′ – 16 º 21′ Barana w retrogradacji
Jowisz 20 º 15′ – 21 º 11′ Koziorożca
Saturn 25 º 56′ – 26 º 16′ Koziorożca
Uran 08 º 55´ – 08 º 38´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 29′ – 18 º 22′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 36′ – 22 º 41′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
28.10 od g. 01.45 do g. 09.44.
30.10 od g. 17.12 do g. 22.18.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 19-25.10.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Spodziewajmy się ważnych wiadomości i okazji, aby coś naprawić lub dopracować. Koniunkcja Słońca z Merkurym w znaku Skorpiona pomoże nam w tym tygodniu dobrze ocenić, co jest warte ryzyka, a z jakimi decyzjami lepiej poczekać na lepszy moment (czyli kiedy Merkury wyjdzie z retro czyli po 3.11).

W poniedziałek 19.10 kwadratura Marsa z Jowiszem. Towarzyskie nieporozumienia mogą nam popsuć humor. Negocjujmy, ale nie dajmy wciągnąć się w awanturę, która będzie trwać bez końca. Trygon Wenus z Jowiszem wskazuje na lepszy czas dla spraw finansowych, uda się zmniejszyć koszty w domowym budżecie i naprawić tanio to, co jest zepsute. Uda się nawiązać współpracę z kimś ważnym.

W środę 21.10 trygon Wenus z Plutonem radzi nawiązywać znajomości, spotykać się z ludźmi, a na pewno ktoś pomoże nam w znalezieniu pracy czy sercowych kłopotach. Nie zniechęcajmy się pierwszymi trudnościami.

W piątek 23.10 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona i skłoni nas do refleksji nad relacjami z ludźmi, wart organizować spotkania towarzyskie, umawiać się na rozmowę o pracę, wybaczać innym oraz poświęcić więcej czasu bliskim.

W sobotę 24.10 trygon Wenus z Saturnem ostrzega przed ryzykiem w finansach. Bądźmy czujni podczas rozmów o pieniądzach, bo korzystne okazje mogą nagle pojawić się na horyzoncie. Bądźmy szybsi od konkurencji.

W niedzielę 25.10 koniunkcja Słońca z Merkurym. Trzymajmy swoje emocje na wodzy, bo Merkury może nas skłaniać do nostalgii, tęsknoty za tym, co było i wspominania dawnych miłości.

Tygodniowy

19.10.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 6.42)
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, bo kwadratura Marsa z Jowiszem doda ci sił. Aura sprzyja nadrabianiu zaległości i szukaniu trafnych rozwiązań dla trudnych spraw. Wieczorem znajdź więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Trygon Wenus z Jowiszem sprzyja sprawom finansowym. Zabierz się za gotowanie i porządki w kuchni, myj podłogi i okna.
Aspekty planet: 07.37 kwadratura Marsa z Jowiszem, 09.35 trygon Wenus z Jowiszem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

20.10.2020, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Ważne spotkania i rodzinne obowiązki zaplanuj na sam początek dnia, bo potem możesz mieć mniej ochoty na pracę. Mimo tego dzień będzie bardzo udany. Wszyscy będą otwarci na nowe znajomości i łatwo się nauczymy czegoś nowego. Warto organizować ciekawe spotkania, zwiedzać nowe miejsca. Wieczorem wybierz się na randkę, poświęć więcej czasu na hobby i przyjemności.
Aspekty planet: 04.53 opozycja Merkurego z Uranem, 13.18 kwadratura Księżyca z Neptunem, 14.08 trygon Księżyca z Marsem, 17.27 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Wyciągaj wnioski z różnych wydarzeń, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

21.10.2020, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 8.43)
Dzień będzie pracowity, zabierz się za pracę fizyczną i trudniejsze zadania. Księżyc pomoże się skoncentrować i naprawić różne błędy. Organizm potrzebuje więcej witamin i mikroelementów. Po południu poświęć chwilę, aby zadbać o skórę i urodę. Możesz też robić domowe rachunki. Wieczorem układaj ambitne plany, zastanów się jak szybko zarobić większe pieniądze.
Aspekty planet: 05.38 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 21.49 sekstyl Księżyca z Merkurym, 23.41 trygon Wenus z Plutonem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

22.10.2020, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc pomoże energicznie zabrać się do pracy. Ambitne pomysły mają szansę na szybką realizację. Mimo tego uważaj, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni. Ludzie będą chętnie ze sobą rywalizować i każdy będzie chciał mieć ostatnie słowo. W domu zabierz się za cięższe prace. Możesz sprzątać, myć okna i podłogi, a także szybko uporać się z prasowaniem.
Aspekty planet: 00.32 trygon Księżyca z Uranem, 17.15 kwadratura Księżyca z Marsem, 17.22 sekstyl Księżyca z Neptunem, 19.43 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XIII Przemiana
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

23.10.2020, piątek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 14.16)
Dzień sprzyja ważnym przemyśleniom i podsumowaniom. To dobry czas na większe porządki, oszczędności, kończenie trudnych spraw i wypowiadanie umów, które nie przynoszą korzyści. Większe domowe porządki uda się dzisiaj przeprowadzić szybko i sprawnie. Księżyc sprzyja pomaganiu innym. Dobry czas na zaczynanie diety oczyszczającej organizm z toksyn.
Aspekty planet: 00.39 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 00.59 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona, 03.09 trygon Księżyca z Wenus, 06.34 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 15.22 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.48 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach i chaosem w komputerowych plikach. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

24.10.2020, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Zamiast siedzieć w kąciku, odważ się dzisiaj walczyć o swoje sprawy i zyski. Pozbądź się kompleksów i uwierz, że masz szansę na sukces. Po południu czas na pozytywne zmiany. Zajmij się hobby, modą, zadbaj o wygląd. Nie przejmuj się tym, co mówią inni, rób swoje.
Aspekty planet: 07.02 kwadratura Księżyca z Uranem, 17.40 trygon Wenus z Saturnem, 23.53 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

25.10.2020, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 22.18)
Ludzie będą towarzyscy i weseli. Księżyc sprzyja zabawie, współpracy i nawiązywaniu nowych przyjaźni. Przełamuj bariery, zdobywaj nowe informacje, zadawaj ważne pytania. Dzisiaj udadzą się randki, podróże, wyjścia do kina lub teatru. Warto odnowić kontakt ze znajomymi. Unikaj nadmiaru węglowodanów, organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 19.22 koniunkcja Merkurego ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zajmowania się nauką, sztuką, hobby. Pomoże pokonać nudę i rutynę. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie spotkamy się z ludźmi, którzy mają inspirujące plany.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 26 º 03´ Wagi – 03 º 01´ Skorpiona
Księżyc 27 º 05´ Skorpiona – 01 º 23´ Ryb
Merkury 10 º 01′ – 02 º 30′ Skorpiona w retrogradacji
Wenus 19 º 05′ – 27 º 30′ Panny
Mars 19 º 31′ – 17 º 37′ Barana w retrogradacji
Jowisz 19 º 25′ – 20 º 15′ Koziorożca
Saturn 25 º 40′ – 25 º 56′ Koziorożca
Uran 09 º 12´ – 08 º 55´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 37′ – 18 º 29′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 32′ – 22 º 36′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.10 od g. 23.42 do 19.10 do g. 06.42.
21.10 od g. 05.38 do g. 08.43.
23.10 od g. 06.34 do g. 14.16.
24.10 od g. 23.53 do 25.10 do g. 22.18.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 12-18.10.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważne zadania. Słońce utworzy nieharmonijne aspekty z Marsem, Plutonem i Saturnem. Coś nas będzie rozpraszać, powstrzymywać przed działaniem lub osłabiać naszą wolę. Ważny jest więc plan i konkretne zadania, abyśmy mogli w tym tygodniu zrealizować nasze cele. Od poniedziałku Merkury zacznie poruszać się ruchem wstecznym na niebie i aż do 3.11 unikajmy kupowania sprzętu elektronicznego, AGD i pojazdów.

W poniedziałek 12.10 sekstyl Merkurego z Wenus i Sekstyl Jowisza z Neptunem skierują naszą uwagę na sprawy partnerskie, pozwolą lepiej dogadywać się z ludźmi i niejednego z nas postawi w roli mediatorów i negocjatorów. Merkury wchodzi w retrogradację na trzy tygodnie do 3.11. Nie jest dobry czas na podpisywanie ważnych umów, kupowanie komputera, telefonu czy sprzętu AGD czy elektronicznego, bo sprawią nam dużo problemów.

W środę 14.10 opozycja Słońca z Marsem zachęca nas do kontrolowanego ryzyka, a także do znalezienia nowego zajęcia czy hobby. Możemy w nadchodzący weekend się nudzić i marudzić, jeśli nie czeka nas coś nowego i ekscytującego.

W czwartek 15.10 kwadratura Słońca z Plutonem ostrzega nas przed złośliwym czy nieżyczliwymi nam osobami. Opóźnienia i komplikacje, więc trzymajmy rękę na pulsie i za łatwo nie rezygnujmy ze swoich planów.

W niedzielę 18.10 kwadratura Słońca z Saturnem skieruje naszą uwagę na poważne sprawy. Mimo to opozycja Wenus z Neptunem sprzyja romantycznym randkom i wyjątkowym spotkaniom. Warto nawiązać kontakt z kimś, kogo dawno nie widzieliśmy. Wszystko się dzisiaj może zdarzyć.

20201012_450

12.10.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Sekstyl Merkurego z Wenus sprzyja ważnym spotkaniom, nauce i ustaleniom zadań na następne dni. Dzisiaj łatwo zdobędziesz nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki, a sytuacje będzie się co chwila zmieniać. Mimo tego odwiedzaj urzędy, wysyłaj ważne pisma i listy. Warto też odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. Możesz się też dzisiaj szybko czegoś nauczyć lub rozwiążesz zagadkę.
Aspekty planet: 09.05 sekstyl Jowisza z Neptunem, 13.09 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 16.29 trygon Księżyca z Marsem, 18.38 sekstyl Merkurego z Wenus.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: V Papież
Ktoś poprosi cię o przysługę, którą warto wykonać. W przyszłości ta osoba odwdzięczy ci się z naddatkiem za okazaną życzliwość.

13.10.2020, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 6.55)
Będziemy mniej rozmowni i towarzyscy, a bardziej punktualni i pracowici. Szybko nadrobisz różne zaległości zawodowe, dlatego skup się na porządkach i rachunkach. Lepiej jednak nie prosić innych o pożyczki czy pomoc, a także nie załatwiać spraw w urzędach. Urzędnicy nie będą wyrozumiali i chętnie wytkną innym błędy. Zadbaj o zdrowie i spokój. Pij wodę mineralną, zadbaj o skórę, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 22.35 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: IX Pustelnik
Aby zdobyć potrzebne ci w pracy informacje, będziesz się musiał trochę natrudzić. Starsza osoba podzieli się z tobą swoim doświadczeniem.

14.10.2020, środa
Księżyc w znaku Panny
Ludzie będą chętni do współpracy, możesz śmiało negocjować, prosić o wsparcie, odwiedzać urzędy. Łatwo będzie pogodzić się z nieprzyjaciółmi, choć opozycja Słońca z Marsem może przynieść nerwowe sytuacje. Warto zadbać o urodę, możesz zmieniać fryzurę, farbować włosy, dobierać makijaż. Merkury wchodzi w retrogradację i odradza kupowanie sprzętu elektronicznego i AGD do 3.11.
Aspekty planet: 01.25 opozycja Słońca z Marsem, 02.19 sekstyl Księżyca z Merkurym, 03.04 Merkury wchodzi w retrogradację, 04.54 koniunkcja Księżyca z Wenus, 13.46 opozycja Księżyca z Neptunem, 14.11 trygon Księżyca z Jowiszem, 19.55 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym podróżom. Dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XI Siła
Przyjmij wyzwanie, jakie stawia na twojej drodze los. Romans czy flirt szybko przerodzi się w coś poważniejszego.

15.10.2020, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 7.53)
Kwadratura Słońca z Plutonem sprzyja sprawom finansowym, zakładaniu konta w banku czy robieniu rachunków. Ale warto też trochę odpocząć. Poczujesz radość z tego, co udało się zrobić lub załatwić. Wybierz się na zakupy, odwiedź kosmetyczkę, zajmij się czymś przyjemnym. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, znajdź czas na zabawę i miłość.
Aspekty planet: 00.46 trygon Księżyca z Saturnem, 12.14 kwadratura Słońca z Plutonem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: XVI Wieża
Zmobilizuje się do pracy i bądź czujny, bo nie załatwione sprawy ciągną się za tobą i mogą przyczynić się do porażki, jeśli szybko nie zareagujesz.

16.10.2020, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Będziemy rozmowni i optymistyczni, ale skupisz się raczej na miłości i towarzyskich sprawach, niż domowych porządkach. Nów Księżyca sprzyja medytacji, odnawianiu energii i odzyskiwaniu równowagi. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, a także hobby. Zadbaj o urodę i wygodę. Łatwo pogodzisz się z nieprzyjaciółmi lub wyjaśnisz różne sąsiedzkie wątpliwości.
Aspekty planet: 14.06 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 15.49 opozycja Księżyca z Marsem, 19.22 kwadratura Księżyca z Plutonem, 21.30 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do rozrywki i sztuki. Sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym tygodniu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

17.10.2020, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 7.05)
Weekendowa atmosfera sprzyja zdobywaniu nowych przyjaciół. Zastanów się, co dobrego możesz zrobić dla innych. Imprezy w znanym gronie będą bardzo udane i wesołe, dlatego nie siedź samotnie w domu, bo łatwo będzie zawrzeć nowe znajomości. Podlej rośliny domowe. Unikaj depilacji i farbowania włosów, ale stosuj odżywki i maseczki.
Aspekty planet: 21.37 opozycja Księżyca z Uranem, 23.52 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj wyprowadzić się z równowagi. W weekend odpocznij i zapomnij o kłopotach.

18.10.2020, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Nastroje będą zmienne. Kwadratura Słońca z Saturnem nie sprzyja podróżom czy braniu na siebie ryzyka. Jeśli coś cię zaniepokoi, możesz stać się bardzo nerwowy. Szkoda czasu na kłótnie, nie bierz wszystkiego do siebie. Zastanów się, co naprawdę jest warte uwagi i pracy, a z czego można dzisiaj zrezygnować. Opozycja Wenus i Neptuna podpowiada, że warto medytować, szukać wsparcia u duchowych przewodników.
Aspekty planet: 12.04 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.27 trygon Księżyca z Neptunem, 13.38 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 15.57 kwadratura Słońca z Saturnem, 16.48 opozycja Wenus z Neptunem, 18.42 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.42 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię ambitne wyzwanie. Odczujesz poprawę zdrowia, warto zacząć regularnie ćwiczyć dla poprawy kondycji.

Pozycje planet:
Słońce 19 º 07´- 26 º 03´ Wagi
Księżyc 13 º 11´ Lwa – 27 º 05´ Skorpiona
Merkury 11 º 25′ – 10 º 01′ Skorpiona w retrogradacji
Wenus 10 º 44′ – 19 º 05′ Panny
Mars 21 º 43′ – 19 º 31′ Barana w retrogradacji
Jowisz 18 º 44′ – 19 º 25′ Koziorożca
Saturn 25 º 28′ – 25 º 40′ Koziorożca
Uran 09 º 28´ – 09 º 12´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 46′ – 18 º 37′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 30′ – 22 º 32′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
12.10 od g. 16.29 do 13.10 do g. 06.55.
15.10 od g. 00.46 do g. 07.53.
17.10 od g. 00.11 do g. 07.05.
18.10 od g. 23.42 do 19.10 do g. 06.42.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 5-11.10.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyc skłoni nas do podjęcia rywalizacji i do oceny naszych dotychczasowych dokonań zawodowych. Warto robić porządki, zadbać o dietę. Im szybciej wyciągniemy wnioski, tym łatwiej zdobędziemy nasze cele.

W środę 7.10 opozycja Merkurego z Uranem sprawi, że będziemy nieprzewidywalni i skłonni uwierzyć w piękne słowa i miłosne wyznania nawet na pierwszej randce. Uważajmy, żeby nie pomylić chwilowej fascynacji z prawdziwym uczuciem.

W piątek 9.10 kwadratura Marsa z Plutonem sprawi, że towarzyskie nieporozumienia mogą nam popsuć humor. Negocjujmy, ale nie dajmy wciągnąć się w awanturę, która będzie trwać bez końca.

W niedzielę 11.10 trygon Wenus z Uranem sprzyja rozrywce na wysokim poziomie, a także obudzi w nas artystyczne i literackie ambicje. Warto dziś odpocząć, pobyć z bliskimi, umówić się na wyjątkową randkę. Kwadratura Słońca z Jowiszem sprzyja podróżom, udanym transakcjom finansowym i wyjazdom.

Horoskop tygodniowy

5.10.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Początek tygodnia będzie pracowity. Szybko nadrobisz różne zaległości. Lepiej jednak nie prosić o pożyczkę lub pomoc, ale być samodzielnym. Księżyc sprzyja rachunkom i większym porządkom, a także zabiegom pielęgnacyjnym, wizytom u kosmetyczki. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, rób peeling i zadbaj o ręce. Zwróć uwagę na dietę, dzisiaj łatwo przygotowywać zdrowe potrawy.
Aspekty planet: 06.07 trygon Księżyca z Jowiszem, 07.36 sekstyl Księżyca z Neptunem, 14.50 trygon Księżyca z Plutonem, 20.40 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki doda nam optymizmu, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce. Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

6.10.2020, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 6.02)
Poczujemy przypływ optymizmu, ale też będziemy nerwowi i niecierpliwi. Ludzie mogą łamać regulaminy i przeciwstawiać się autorytetom, dlatego unikaj tłumu i pośpiechu. Lepiej zająć się swoimi sprawami i rozwojem duchowym. Popołudnie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Udadzą się zakupy, podróże i sztuka. W domu zabierz się za odkurzanie, przemeblowanie, zrób porządek w szafie.
Aspekty planet: 14.40 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby kogoś o coś poprosić, a po pracy lub szkole wybrać się na spotkanie z przyjaciółmi.

Karta dnia: III Cesarzowa
Unikaj zazdrości i nie bądź małostkowy, bo możesz stracić przyjaźń wartościowej osoby. W miłości oczekuj lub wręcz żądaj specjalnego traktowania i prezentów.

7.10.2020, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja sprawom, które wymagają odwagi i świeżego spojrzenia. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać znajomych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Wszystko się uda, ale postaraj się być rzeczowy i punktualny. Dobry dzień na naukę, planowanie podróży, kupowanie biletów. Kontroluj tylko domowe wydatki, bo pod wpływem opozycji Merkurego z Uranem możesz kupić zbyt wiele.
Aspekty planet: 11.17 trygon Księżyca ze Słońcem, 19.50 kwadratura Księżyca z Neptunem, 22.55 opozycja Merkurego z Uranem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. Po południu odpoczywaj i rozdziel pracę od spraw domowych.

8.10.2020, czwartek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 17.45)
Księżyc w Bliźniętach sprzyja porządkom w rachunkach, załatwianiu spraw w banku, szkoleniom i zakupom. Jeśli się uczysz, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Po południu możesz jednak zmienić plany i zamiast zajmować się domem, wyjść do kina lub na wystawę. Jeśli wolisz posprzątać, zabierz się za odkurzanie, a także zadbaj o samochód.
Aspekty planet: 03.56 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Postarajmy się nie przejmować trudnymi sprawami. Można za to spokojnie zająć się domem i zakupami.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

9.10.2020, piątek
Księżyc w znaku Raka
Rano ludzie mogą być zmienni i roztargnieni, ale potem Księżyc sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznej równowagi. Będziemy serdeczni, zgodni i bardziej wyrozumiali dla cudzych problemów. Możesz dzisiaj załatwiać trudne sprawy, prosić o pomoc czy wsparcie. Kwadratura Marsa z Plutonem sprzyja trafnym decyzjom zawodowym, wizytom w bankach lub urzędach. Popołudniu udana randka.
Aspekty planet: 08.16 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.14 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.02 trygon Księżyca z Merkurym, 15.09 kwadratura Marsa z Plutonem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: IX Pustelnik
W miłości czeka cię chwilowa rozłąka, spowodowana nadmiarem obowiązków. Wolne chwile przeznacz na dobrą lekturę lub film.

10.10.2020, sobota
Księżyc w znaku Raka
Będziemy towarzyscy i weseli. Na domowych i rodzinnych obowiązkach trudno się będzie skupić. Możesz nabrać ochoty na różne ryzykowne pomysły, sport, wyjazdy i spotkania ze znajomymi. Unikaj kłótni ze starszymi osobami i dyskusji ze znajomymi na temat polityki lub prywatnych spraw. W domu zabierz się za porządki, zwłaszcza w biblioteczce. Warto zadbać o samochód.
Aspekty planet: 02.39 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 05.16 opozycja Księżyca z Jowiszem, 05.43 trygon Księżyca z Neptunem, 12.05 kwadratura Księżyca z Marsem, 12.36 opozycja Księżyca z Plutonem, 18.03 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Niespodziewana wizyta rodziny czy przyjaciół zmieni twoje plany na spędzenie wolnego czasu. Dostosuj się do sytuacji. Zagraj w grę losową, masz szansę wygrać.

11.10.2020, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 2.24)
Dzień sprzyja towarzyskiej aktywności. Ludzie będą otwarci na uczucia i dobrze nastawieni do innych za sprawą kwadratury Słońca z Jowiszem. Uda się wyjaśnić nieporozumienia i zaprowadzić zgodę wśród bliskich. W domu zapal kadzidło, aby wygonić stare energie i przywołać bogactwo. Udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Warto zająć się wystrojem domu lub pielęgnowaniem urody.
Aspekty planet: 01.08 trygon Wenus z Uranem, 15.34 kwadratura Słońca z Jowiszem, 19.27 kwadratura Księżyca z Uranem, 22.50 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XX Sąd
Nie szykują się żadne poważniejsze niespodzianki. Skupisz się na sprawach, które są ważne dla twoich bliskich.

Pozycje planet:
Słońce 12 º 12´ – 19 º 07´ Wagi
Księżyc 16 º 09´ Byka – 13 º 11´ Lwa
Merkury 07 º 35′ – 11 º 25′ Skorpiona
Wenus 02 º 29′ – 10 º 44′ Panny
Mars 23 º 54′ – 21 º 43′ Barana w retrogradacji
Jowisz 18 º 11′ – 18 º 44′ Koziorożca
Saturn 25 º 22′ – 25 º 28′ Koziorożca
Uran 09 º 44´ – 09 º 28´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 56′ – 18 º 46′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 29′ – 22 º 30′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.10 g. 20.40 do 6.10 do g. 06.02.
8.10 od g. 03.56 do g. 17.45.
10.10 od g. 18.03 do 11.10 do g. 02.24.

Udanego tygodnia!