Miesięczne archiwum: Listopad 2020

Horoskop tygodniowy 30.11-6.12.2020

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami bardzo dynamiczny tydzień. W poniedziałek 30.11 pełnia i półcieniowe zaćmienie Księżyca w znaku Bliźniąt będzie sprzyjać naszym śmiałym planom i marzeniom. Warto aktywnie realizować miłosne plany. Osoby, które szukają inspiracji, będą miały w tym tygodniu dużo wrażeń i przełomowych doświadczeń. Sekstyl Merkurego z Saturnem radzi uważać na drodze i być ostrożnym podczas trudnych rozmów i kłótni. Spieszmy się powoli, a unikniemy strat. We wtorek 1.12 Merkury wchodzi do znaku Strzelca, co poprawi nam humor i pozwoli znaleźć nowe pokłady optymizmu i nadziei w sprawach związanych z pieniędzmi i relacjami z ludźmi. Warto zapewnić sobie odpowiednią porcję rozrywki na weekend.

Tygodniowy

30.11.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Pełnia w znaku Bliźniąt o godz. 10.29 sprawi, że spędzimy dzień na wysokich obrotach. To dobry czas na naukę, odkrywanie sekretów, komunikację, nowe znajomości. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac domowych, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Merkury w sekstylu z Saturnem pomoże nadrobić zaległości.
Aspekty planet: 10.29 Księżyc w opozycji ze Słońcem, półcieniowe zaćmienie Księżyca, 20.00 sekstyl Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: XX Sąd Boży
Wiadomość, na którą czekasz od dawna, teraz wreszcie dotrze do ciebie. Wykorzystaj ją dobrze, naucz się nowych umiejętności, dogaduj się z ludźmi. Praca w grupie będzie bardziej efektywna.

1.12.2020, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja nauce i różnym sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać znajomych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły czego się nauczyć lub jak przyspieszyć swoją karierę. Dobry czas na czytanie i zakupy. Zadbaj o dłonie, zrób manicure.
Aspekty planet: 03.12 sekstyl Księżyca z Marsem, 05.21 kwadratura Księżyca z Neptunem, 20.50 Merkury wchodzi do znaku Strzelca.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: I Mag
Pewien stary pomysł teraz znajdzie czas na realizację. Nie wracaj jednak do tego, co kiedyś przyniosło ci stratę. W finansach okazja na nisko oprocentowany kredyt. Masz szczęście do spraw finansowych.

2.12.2020, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 04.32)
Ludzie będą ciekawscy, mogą wtrącać się i komentować cudze sprawy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Będziesz szybko się uczyć. Warto się reklamować, pisać listy, szukać wiadomości w internecie, odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. Regeneruj siły, nie ryzykuj i zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zdrowie.
Aspekty planet: 19.00 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a w wolnej chwili zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na małe domowe porządki, ale też odpoczynek.

Karta dnia: II Kapłanka
Bądź realistą, nie bujaj w chmurach, bo pewnych spraw domowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem.

3.12.2020, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Dobry dzień na rodzinne i sąsiedzkie sprawy. Księżyc w znaku Raka sprzyja zawieraniu przyjaźni i zgody. Będziemy zgodnie współpracować z innymi, razem łatwiej będzie wpaść na dobre pomysły. Szukaj dzisiaj okazji do zawarcia zgody z osobami, które gniewały się na ciebie. Także domowe prace uda się zrobić szybko i bez dyskusji. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 08.42 trygon Księżyca z Wenus, 14.28 kwadratura Księżyca z Marsem, 15.32 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Jedynka
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: XVII Księżyc
Plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z pewną ważną dla ciebie kobietą, dlatego uważaj na słowa. Warto dogadywać się z ludźmi i współpracować, więcej na tym zyskasz i w pracy i w życiu rodzinnym.

4.11.2020, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 13.52)
Czas minie szybko i dlatego nie odkładaj ważnych rodzinnych rozmów na później. Możesz robić większe porządki, poważniejsze zakupy lub domowe naprawy. Myj okna, pastuj podłogę, trzep dywany. Uważaj, aby się z nikim nie pokłócić! Księżyc w znaku Lwa sprawia, że ludzie mogą się przechwalać. Merkury w trygonie do Urana sprzyja odkrywczym pomysłom.
Aspekty planet: 01.21 opozycja Księżyca z Plutonem, 07.51 opozycja Księżyca z Jowiszem, 11.28 opozycja Księżyca z Saturnem, 22.51 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się na spacer.

Karta dnia: XVI Wieża
Bądź rozsądny, nie szastaj pieniędzmi, zaplanuj wydatki i nie bój się cięższych prac. Zadbaj o zdrowie, zrób badania, nie bagatelizuj objawów zmęczenia i szybko reaguj.

5.12.2020, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Masz szansę szybko uporać się z zaległościami, ale zamiast się wszystkim chwalić i omawiać ambitne plany, zabierz się do pracy. Oferuj swoją pomoc potrzebującym, szukaj nowych okazji. Podróże, randki i większe zakupy będą bardzo udane. Warto też zadbać o wygląd, Księżyc w znaku Lwa sprzyja wizycie u fryzjera i kosmetyczki. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 03.37 kwadratura Księżyca z Uranem, 15.40 trygon Księżyca ze Słońcem, 22.46 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.27 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie podejmuj pochopnych decyzji, spokojnie rób swoje. Szkoda byłoby coś stracić stracić przez nerwy i zaniedbania. Liczy się dzisiaj przede wszystkim umiejętność wyciągania wniosków z cudzych błędów.

6.12.2020, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 20.46)
Spędzimy dzień w miłej i pozytywnej atmosferze. Aura bardzo sprzyja miłości i randkom. W sprawach rodzinnych korzystne zmiany, zgoda i więcej zrozumienia. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, znajdź czas na zabawę i miłość. Dzień sprzyja odnawianiu ważnych relacji. Zajmij się urodą i pielęgnacją, zrób sobie domowe spa. Księżyc radzi uważać podczas transakcji finansowych, dzisiaj łatwo o pomyłki.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Postaraj się nie przejmować się humorami dalszej rodziny czy znudzonych znajomych. Można spokojnie zająć się hobby i odpoczynkiem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Będziesz w dobrym humorze, zapragniesz coś w swoim domu zmienić. Dzisiaj będzie więcej okazji do zabawy, warto iść na randkę lub spotkać się z przyjaciółmi.

Pozycje planet:
Słońce 08 º 13´ – 15 º 19´ Strzelca
Księżyc 03 º 52´ Bliźniąt – 02 º 22´ Panny
Merkury 27 º 09′ Skorpiona – 08 º 05′ Strzelca
Wenus 10 º 28′ – 19 º 10′ Skorpiona
Mars 16 º 51′ – 18 º 27′ Barana
Jowisz 25 º 57′ – 27 º 21′ Koziorożca
Saturn 28 º 19′ – 28 º 58′ Koziorożca
Uran 07 º 33´ – 07 º 20´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 10′ – 18 º 11′ Ryb
Pluton 23 º 15′ – 23 º 26′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
1.12 od g. 05.21 do 2.12 do g. 04.32.
4.12 od g. 11.28 do g. 13.52.
5.12 od g. 23.27 do 6.12 do g. 20.46.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 23-29.11.2020

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Słońce w znaku Strzelca zapewni nam wiele atrakcji towarzyskich i sprawi, że chętniej będziemy ryzykować i eksperymentować. Warto załatwiać sprawy w banku lub inwestować w nowe sprawy. Księżyc idzie do pełni (która nastąpi 30.11), sprawy więc przyspieszą i będziemy o wiele bardziej aktywni i skoncentrowani na swoich zadaniach.

We wtorek 24.11 trygon Merkurego z Neptunem sprawi, że ktoś przyniesie nam dobre wiadomości, plotki i niezbędne instrukcje, z których da się zrobić użytek. Raki i Koziorożce nie powinny kłamać na żaden temat.

W piątek 27.11 sekstyl Merkurego z Plutonem zapewni nam pomoc i wsparcie ze strony młodszych osób lub dzieci. Ktoś zdecydowany zmobilizuje nas do aktywnego działania i sprawi, że bojowo podejdziemy do wielu spraw. Opozycja Wenus z Uranem zacznie wspierać tych, którzy mają silną intuicję i chronią sekretów. Wenus sprzyja zakochanym oraz tym, którzy ceną rozrywkę na wysokim poziomie.

W niedzielę 29.11 Neptun wychodzi z retrogradacji i utworzy się sekstyl Merkurego z Jowiszem. Randki i spotkania towarzyskie będą wyjątkowe. Weekend może być pełen niespodzianek. Wiele osób w ostatniej chwili może podjąć decyzję o wyjeździe czy szalonych zakupach.

Horoskop tygodniowy

23.11.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Dzień sprzyja dobrym pomysłom na uporanie się z kłopotami, pomaganiu innym, opiece nad rodziną, nabieraniu sił. Mimo tego uważaj, łatwo będzie zaspać lub spóźnić się do szkoły lub pracy. W domu rób drobne porządki, a po południu idź na zakupy lub zabierz się za szukanie prezentów pod choinkę i planowanie świąt oraz sylwestra. Unikaj ryzykownych decyzji finansowych.
Aspekty planet: 14.37 trygon Księżyca z Merkurym, 16.30 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki pomaga dojść do porozumienia. Początek tygodnia sprzyja zebraniom i naradom. Odnawiaj dzisiaj ważne kontakty i pracuj nad naprawą różnych relacji.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Myśl o przyszłości, zamiast kierować się przelotnymi sympatiami i chwilowymi korzyściami, bo inni ludzie nie będą o ciebie tak bardzo dbali.

24.11.2020, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 16.04)
Działaj szybko, bo Księżyc sprzyja odważnym decyzjom. Dzisiaj uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną. Merkury w trygonie z Neptunem pomoże ci rozwiązać trudną zagadkę.
Aspekty planet: 02.17 sekstyl Księżyca z Plutonem, 05.39 trygon Merkurego z Neptunem, 05.46 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.44 sekstyl Księżyca z Saturnem, 22.12 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: I Mag
Zacznie ci bardziej zależeć na wyglądzie i kondycji. Nie porywaj się jednak na zbyt wiele i na siłowni ćwicz rozsądnie. We wszystkim zachowaj umiar i rozsądek, a przez cały czas będziesz zdrów jak ryba.

25.11.2020, środa
Księżyc w znaku Barana
Warto zwolnić, zająć się hobby, a także organizować towarzyskie spotkania. Możesz załatwiać sprawy rodzinne, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły jak zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Dbaj o siebie,, pij ziołową herbatę. Organizm domagać się będzie więcej pełnowartościowego białka.
Aspekty planet: brak dużych aspektów.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki pomoże mocno stanąć na nogach, uporządkować różne sprawy. Sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także różnym inwestycjom i oszczędnościom.

Karta dnia: III Cesarzowa
Lepiej też pilnować wszelkich dokumentów i umów, bo sam doskonale dasz sobie z tym radę, a inni mogą popełniać błędy. Uda ci się odzyskać różne stare długi i pojawią się pieniądze, na jakie od dawna czekałeś.

26.11.2020, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc pomoże szybko załatwić różne trudne sprawy. Bądźmy uprzejmy wobec szefa i starszych osób, a zdobędziesz to, na czym ci zależy. Dzień sprzyja też randkom i miłości. Zadzwoń do krewnych, a łatwo uzgodnisz wasze plany na świąteczne i sylwestrowe wyjazdy. Piecz ciasta, kupuj prezenty, rób przemeblowanie, robota będzie ci się palić w rękach. Idź na siłownię, aerobik lub spacer aby wyładować nadmiar energii.
Aspekty planet: 00.39 koniunkcja Księżyca z Marsem, 14.50 kwadratura Księżyca z Plutonem, 19.14 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki szykuje nam różne rozrywki. Skorzystaj z nowych propozycji, baw się i odpoczywaj. Dobry dzień, aby być aktywnym i uprawiać sport. Byle dalej od nudy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Obiecuj tylko to, czego możesz dotrzymać. Będziesz miał tyle energii, że trudno będzie za tobą nadążyć, ale właśnie dlatego warto zadbać o to, żeby inni ludzie ci pomagali. Buduj koalicje, a nie rywalizuj z innymi.

27.11.2020, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (Od 04.42)
Rób zakupy, urządzaj mieszkanie i staraj się, aby twoje życie było wygodniejsze. Księżyc sprzyja sprawom finansowym. Zajmij się biznesem, zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer. Po południu udadzą się randki, towarzyskie spotkania. Także zakupy będą udane, choć sporo wydasz na swoje zachcianki. Dobry dzień na masaż. Rozgrzej się ziołami i miodem, szanuj gardło.
Aspekty planet: 00.45 kwadratura Księżyca z Saturnem, 11.38 sekstyl Merkurego z Plutonem, 18.10 opozycja Wenus z Uranem, 20.10 koniunkcja Księżyca z Uranem, 20.24 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja Szóstki
Wibracja Szóstki zachęca do zajmowania się domem i rodziną. Dzisiaj rób porządki, idź na zakupy, ugotuj coś smacznego. Łatwiej będzie zakończyć różne konflikty i wyciszyć niepotrzebne dyskusje.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach miłosnych lepiej unikać konfliktów. W sprawach finansowych warto ryzykować, grać w totka, inwestować. Nie siedź bezczynnie, użyj swoich kontaktów, aby załatwić ważną sprawę.

28.11.2020, sobota
Księżyc w znaku Byka
Od rana warto zabrać się za ważne zadania i cięższe prace fizyczne. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo dzisiaj szybko uda się wszystko zrobić. Łatwo znajdziesz współpracowników i pomocników, a ludzie będą życzliwi. Udadzą się randki i zajęcia kreatywne. Planety zachęcają do zmian i nowych wyzwań typu wielkie porządki i przemeblowanie, a nawet szybki remont czy naprawa.
Aspekty planet: 17.28 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja Siódemki
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XXI Świat
Skontaktuj się z osobami, które są daleko. Warto dzwonić, wysyłać listy i e-maile, zabiegać o swoje sprawy. Krótka podróż dostarczy ci wielu ekscytujących wrażeń. Upieraj się przy swoim, uwierz w swoje umiejętności, a pokonasz trudności.

29.11.2020, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 17.15)
Dziś będziemy mieli ochotę ruszyć się na dłuższy spacer, odkrywać nowe zainteresowania, dyskutować o niezwykłych sprawach. Będziemy rozmowni i ciekawscy. Unikaj tylko marudzących krewnych. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub na przekór jesieni pojechać na wycieczkę. Organizm potrzebuje więcej warzyw korzennych i ziół.
Aspekty planet: 01.36 Neptun wychodzi z retrogradacji, 03.39 trygon Księżyca z Plutonem, 03.50 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 08.53 trygon Księżyca z Jowiszem, 09.32 opozycja Księżyca z Merkurym, 13.48 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: 0 Głupiec
Masz szansę szybko uporać się z przeciwnościami losu, jeśli postawisz wszystko na jedną kartę. Bądź odważny, a dużo zyskasz. Osoby poszukujące partnera powinny łapać okazje i szybko się decydować.

Pozycje planet:
Słońce 01 º 09´ – 08 º 13´ Strzelca
Księżyc 10 º 17´ Ryb – 03 º 52´ Bliźniąt
Merkury 16 º 21′ – 27 º 09′ Skorpiona
Wenus 01 º 47′ – 10 º 28′ Skorpiona
Mars 15 º 16′ – 16 º 51′ Barana
Jowisz 24 º 38′ – 25 º 57′ Koziorożca
Saturn 27 º 43′ – 28 º 19′ Koziorożca
Uran 07 º 48´ – 07 º 33´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 10′ – 18 º 10′ Ryb stacjonarny
Pluton 23 º 04′ – 23 º 15′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
24.11 od g. 11.44 do g. 16.04.
27.11 od g. 00.45 do g. 04.42.
29.11 od g. 13.48 do g. 17.15.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 16-22.11.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w tym tygodniu przemierza ostatnie stopnie znaku Skorpiona i zachęca do refleksji, pogłębiania przyjaźni i zacieśniania więzi. Sprzyja też zdobywaniu kluczowych informacji, wiedzy i możliwości. Wenus ustawi się w kwadraturach z Jowiszem i Saturnem przez co bardziej będziemy zwracali uwagę na sprawy zasobów i finansów.

W poniedziałek 16.11 kwadratura Wenus i Jowisza daje dużo szczęścia. Warto zrobić coś wyjątkowego, spotykać się z ważnymi ludźmi, skupić się na swoim hobby, zacząć wcielać w życie odważne plany. Ryzyko może się bardzo opłacić. Kup los na loterii!

We wtorek 17.11 opozycja Merkurego z Uranem pomoże nam dokonywać korzystnych transakcji handlowych oraz zapewni nam lepsze warunki umów, które mamy do podpisania.

W czwartek 19.11 kwadratura Wenus z Saturnem ostrzega przed nieprzemyślanymi decyzjami finansowymi i ryzykiem w sprawach zawodowych. Unikajmy trudnych rozmów i nie podpisujmy dziś ważnych umów. Sekstyl Słońca z Saturnem sprzyja dyscyplinie i załatwianiu spraw urzędowych.

W sobotę 21.11 Słońce wchodzi do znaku Strzelca i pomoże nam w podróży, nauce i podczas trudnych zawodowych rozmów. Nie bójmy się zadawać pytania i wykorzystujmy szansę zdobycia bezcennej wiedzy. Wenus wchodzi do znaku Skorpiona i skieruje naszą uwagę na sprawy bliskich relacji, wyniszczających, negatywnych emocji oraz pozwoli nam odpocząć od zgiełku świata i wścibskich ludzi.

Tygodniowy_horoskop

16.11.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Ważne rodzinne sprawy, zakupy i porządki załatwiaj rano, bo popołudniu może być nerwowo. Ludzie mogą się spóźniać, a także będą zmieniać zdanie, a nawet przekręcać słowa. Lepiej zajmij się hobby lub odpoczywaj, idź na spacer. Unikaj dzisiaj większego prania, farbowania włosów, nie ryzykuj w sporcie. Weź kąpiel w olejku lub idź na basen, a uspokoisz nerwy.
Aspekty planet: 06.32 kwadratura Wenus z Jowiszem, 17.20 trygon Księżyca z Marsem, 22.06 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki, oraz większe zakupy.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

17.11.2020, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 17.34)
Dobry dzień na odważne i nowatorskie plany. Zakończ konflikty i zrób coś dobrego dla innych. Księżyc ułatwi dzisiaj naukę, zachęci do dalekich podróży. Możesz szukać tańszych ofert hoteli, przejazdów lub zimowych wakacji. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi, uprawianiu sportu. Nowe znajomości będą udane. Wcieraj rozgrzewające balsamy, idź na masaż odchudzający.
Aspekty planet: 08.54 sekstyl Księżyca z Wenus, 09.07 opozycja Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

18.11.2020, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Ważne sprawy załatwiaj rano, ale nie odwiedzaj dzisiaj urzędów, bo ludzie nie będą sobie życzliwi. Im bliżej południa, tym mniej możesz mieć energii i ochoty, aby zabrać się za pracę. Postaraj się za to uporać z zaległościami w domowych obowiązkach. Gorszy dzień na randki, podróże czy imprezy towarzyskie. Rób depilację, idź do kosmetyczki, dziś skóra szybciej się goi.
Aspekty planet: 07.00 trygon Księżyca z Uranem, 09.31 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.41 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

19.11.2020, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 21.24)
Księżyc nie sprzyja nowym zadaniom. Lepiej odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Gorszy dzień na randki, towarzyskie spotkania czy śluby. Lubie nie będą dla siebie wyrozumiali, dlatego nie proś dzisiaj o pożyczki czy przysługi. Możesz robić drobne domowe porządki. Przejrzyj ważne dokumenty, zrób rachunki.
Aspekty planet: 00.33 sekstyl Księżyca z Neptunem, 08.17 sekstyl Słońca z Saturnem, 08.58 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 10.42 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 12.28 kwadratura Wenus z Saturnem, 16.51 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 17.15 kwadratura Księżyca z Wenus, 17.29 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na zawodowych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

20.11.2020, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Ucz się nowych umiejętności, czytaj książki i zdobywaj ciekawe informacje. Księżyc sprzyja podróżom, nauce, wymianie opinii. Narady w pracy mogą trwać dłużej niż zwykle, bo każdy będzie się chciał wypowiedzieć. Jeśli chcesz odkryć czyjeś sekrety, to odważnie zadawaj pytania. Podróże lub towarzyskie spotkania będą bardzo udane. Pamiętaj o produktach bogatych w witaminy.
Aspekty planet: 11.41 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.15 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Ósemka
Zabierz się za rachunki, rób zakupy, szukaj okazji do zarabiania pieniędzy. Wibracja Ósemki sprzyja rozwiązywaniu materialnych kłopotów, dzisiaj wpadniesz na dobre pomysły.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

21.11.2020, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Ktoś pomoże ci załatwić trudne sprawy. Przygotuj się na niespodzianki, nie trzymaj się kurczowo starych planów. Dzisiaj łatwo wprowadzisz zmiany do codziennej rutyny lub przekonasz kogoś do zdrowego stylu życia. Zatroszcz się o bliskich, bo ludzie będą towarzyscy i rozmowni. Udadzą się towarzyskie spotkania i duże zakupy. Unikaj konserwantów i alergenów, nie jedz byle czego.
Aspekty planet: 01.48 sekstyl Księżyca z Marsem, 14.21 Wenus wchodzi do znaku Skorpiona, 21.39 Słońce wchodzi do znaku Strzelca.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

22.11.2020, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 05.05)
Księżyc sprawi, że ludzie będą romantyczni i uprzejmi. Dobry czas na randki i zawieranie nowych znajomości. Daj się ponieść twórczemu natchnieniu, szukaj swojego stylu. W podróży uważaj, możesz zaspać lub przez pomyłkę trafić w inne niż trzeba miejsce. Nie rób manicure ani nie farbuj włosów, bo kolor źle się przyjmie. Nawadniaj organizm, pij ciepłe napary ziołowe.
Aspekty planet: 05.44 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 06.42 trygon Księżyca z Wenus, 20.10 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ natchnienia i dobrego humoru. Będziemy żartować i flirtować. Pod jej wpływem niedziela będzie udana, nikt nie będzie chciał rozmawiać o starych nieporozumieniach.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 24 º 05´ Skorpiona – 01 º 09´ Strzelca
Księżyc 05 º 09´ Strzelca – 10 º 17´ Ryb
Merkury 06 º 10′ – 16 º 21′ Skorpiona
Wenus 23 º 08′ Wagi – 01 º 47′ Skorpiona
Mars 15 º 16′ – 15 º 16′ Barana
Jowisz 23 º 23′ – 24 º 38′ Koziorożca
Saturn 27 º 10′ – 27 º 43′ Koziorożca
Uran 08 º 04´ – 07 º 48´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 13′ – 18 º 10′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 55′ – 23 º 04′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
17.11 od g. 08.54 do g. 17.34.
19.11 od g. 17.29 do g. 21.24.
21.11 od g. 01.48 do 22.11 do g. 05.05.

Udanego tygodnia!

 

Horoskop tygodniowy 2-8.11.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Działaj samodzielnie, podejmuj rozsądne decyzje i sprzęt elektroniczny kupuj po 3.11, kiedy Merkury wyjedzie z retrogradacji. To nie jest dobry tydzień na ważne spotkania i omawianie drażliwych spraw czy szczegółów. Zalecane są oszczędności i ostrożność w kontaktach z nowymi znajomymi czy współpracownikami.

We wtorek 3.11 wieczorem Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać dobremu planowaniu i konsekwencji w realizowaniu postanowień. Jeśli chcesz zacząć dietę lub zapisać się na kurs, to jest dobry tydzień!

W piątek 6.11 kwadratura Merkurego z Saturnem może spowodować, że źle ocenimy intencje napotkanych na naszej drodze ludzi. Uważajmy na oszustów i osoby nierzetelne, ludzie mogą częściej się mylić na naszą niekorzyść.

Tygodniowy

2.11.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 10.59)
Dzień sprzyja nauce i różnym sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać znajomych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły czego się nauczyć lub jak przyspieszyć swoją karierę. Dobry czas na podróże i zakupy. Zadbaj o dłonie, zrób manicure.
Aspekty planet: 03.29 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła. Weekend już za nami i czas powrócić do obowiązków. To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

3.11.2020, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Ludzie będą ciekawscy, mogą wtrącać się i komentować cudze sprawy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się podróże i zakupy, będziesz szybko się uczyć. Warto się reklamować, pisać listy, szukać wiadomości w internecie, odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo, zapisuj się do lekarza.
Aspekty planet: 01.31 trygon Księżyca z Wenus, 18.49 Merkury wychodzi z retrogradacji, 18.56 sekstyl Księżyca z Marsem, 23.42 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

4.11.2020, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 22.45)
Rano szybko załatwimy ważne sprawy, dlatego wizyty w urzędach zaplanuj na początek dnia. Potem staniemy się otwarci na nowe znajomości i łatwo się nauczymy czegoś nowego. Warto zapisywać się na kursy, szkolenia, rozmawiać o inwestycjach i pieniądzach. Udadzą się zakupy, dobry dzień dla biznesu. Zrób analizy i badania, szukaj informacji o zdrowym stylu życia.
Aspekty planet: 14.48 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Dyskutuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

5.11.2020, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Dobry dzień na rodzinne i sąsiedzkie sprawy. Księżyc w znaku Raka sprzyja zawieraniu przyjaźni i zgody. Będziemy zgodnie współpracować z innymi, razem łatwiej będzie wpaść na dobre pomysły. Szukaj dzisiaj okazji do zawarcia zgody z osobami, które gniewały się na ciebie. Także domowe prace uda się zrobić szybko i bez dyskusji. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 15.18 sekstyl Księżyca z Uranem, 19.22 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

6.11.2020, piątek
Księżyc w znaku Raka
Będzie wesoło! Przygotuj się na niespodzianki, nie trzymaj się kurczowo starych planów. Dzisiaj łatwo wprowadzisz zmiany do codziennej rutyny lub przekonasz kogoś do zdrowego stylu życia. Zatroszcz się o bliskich, bo ludzie będą towarzyscy i rozmowni. Udadzą się podróże, imprezy towarzyskie i zakupy.
Aspekty planet: 02.06 trygon Księżyca ze Słońcem, 05.08 kwadratura Księżyca z Marsem, 10.11 kwadratura Merkurego z Saturnem, 10.13 trygon Księżyca z Neptunem, 17.00 opozycja Księżyca z Jowiszem, 18.40 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, inaczej możesz mieć problemy.

7.11.2020, sobota
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 08.18)
Masz szansę szybko uporać się z zaległościami, ale zamiast się wszystkim chwalić i omawiać ambitne plany, zabierz się do pracy. Reklamuj swoje usługi, szukaj nowych okazji. Podróże, randki i większe zakupy będą bardzo udane. Warto też zadbać o wygląd, Księżyc w znaku Lwa sprzyja domowemu spa. Organizm potrzebuje dużo białka.
Aspekty planet: 01.51 opozycja Księżyca z Saturnem, 02.26 kwadratura Księżyca z Merkurym, 23.49 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

8.11.2020, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Poczujesz przypływ optymizmu i życiowej energii. Udadzą się wyjazdy, nauka, zakupy i towarzyskie spotkania. Podczas ważnych rozmów kontroluj emocje i postaraj się unikać kłótni. Ludzie będą życzliwi, ale bardzo uparci i niechętnie zmienią zdanie. Nie pouczaj innych, bo mogą się obrazić. Uprawiaj sport lub szukaj sobie ciekawego hobby.
Aspekty planet: 09.35 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.39 trygon Księżyca z Marsem, 14.45 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zestawu ćwiczeń na poprawę sylwetki, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

Pozycje planet:
Słońce 10 º 01´ – 17 º 02´ Skorpiona
Księżyc 25 º 03´ Byka – 22 º 20´ Lwa
Merkury 26 º 11′ – 28 º 13′ Wagi
Wenus 05 º 59′ – 14 º 32′ Wagi
Mars 16 º 21′ – 15 º 24′ Barana w retrogradacji
Jowisz 21 º 11′ – 22 º 14′ Koziorożca
Saturn 26 º 16′ – 26 º 41′ Koziorożca
Uran 08 º 38´ – 08 º 21´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 22′ – 18 º 17′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 41′ – 22 º 48′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
2.11 od g. 03.29 do g. 10.59.
4.11 od g. 14.48 do g. 22.45.
7.11 od g. 02.26 do 08.18.

Udanego tygodnia!