Miesięczne archiwum: Styczeń 2021

Horoskop tygodniowy 25-31.01.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień przyniesie niespodzianki, nowe wydarzenia i dużo pośpiechu. Pełnia Księżyca oraz dobroczynna koniunkcja Słońca z Jowiszem sprzyjają podejmowaniu decyzji i zaczynaniu nowych spraw.

We wtorek 26.01 kwadratura Słońca z Uranem skłoni nas do refleksji i zadumy nad naszymi planami, a nawet życiowymi celami. Warto pospać dłużej, poświęcić czas na przyjemności, rozrywkę i zabawę, nie przejmować się tym, co mówią o nas ludzie. Na wyprzedażach upolujesz nie lada okazje.

W czwartek 28.01 pełnia Księżyca w znaku Lwa sprzyja wyjazdom, spotkaniom biznesowym, sąsiedzkim plotkom i robieniu czegoś razem z rodziną i przyjaciółmi. Wysyłaj ważne listy i maile, oddawaj na czas pracę, wywiązuj się z zobowiązań. Koniunkcja Wenus z Plutonem nastawi nas ostrożnie do ludzi. Ci, którzy są podatni na stany depresyjne i mają pesymistyczne podejście do życia, powinni w tym znaleźć sobie zajęcie i nie myśleć o samotnych sprawach, bo ich stan może się pogorszyć.

W piątek 29.01 koniunkcja Słońca z Jowiszem pomoże nam odpocząć i zrelaksować się po intensywnym i pełnym wrażeń tygodniu. Zajmijmy się swoim hobby, pójdźmy na długi spacer, wyjedźmy choć na jeden dzień.

W sobotę 30.01 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 21.02 może powodować opóźnienia, kłopoty ze sprzętem elektronicznym, trudności w komunikacji, używaniu telefonów czy komputerów. Rusz głową, nie stój w korku, zaradź szybko problemom.

20210125

25.01.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (19.53)
Dziś unikaj konfliktów, bo wszyscy będą nerwowi i przewrażliwieni na swoim punkcie. Postaraj się rzucić nałogi, zmienić styl życia. Wprowadzaj nowe plany i rozwiązania. Czas zerwać ze schematami, które nie przynoszą ci już żadnych korzyści. Zrób porządek ze sprzętem sportowym i zabawkami. Jedz więcej potraw z przewagą białka.
Aspekty planet: 08.18 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki pomoże mocno stanąć na nogach, uporządkować różne sprawy. Sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także różnym inwestycjom i oszczędnościom.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

26.01.2021, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Dziś warto zająć się sprawami rodzinnymi. Dobry czas na pracę w domu, gotowanie, urządzanie mieszkania, zapraszanie gości, organizowanie kulturalnych wydarzeń. Słuchaj swojej intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i rozwiązuj zagadki. Wieczór sprzyja randkom, bo będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć.
Aspekty planet: 08.50 sekstyl Księżyca z Uranem, 13.49 13.49 kwadratura Słońca z Uranem, 14.18 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki szykuje nam różne rozrywki. Skorzystaj z nowych propozycji, baw się i odpoczywaj. Dobry dzień, aby być aktywnym i uprawiać sport. Byle dalej od nudy!

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

27.01.2021, środa
Księżyc w znaku Raka
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Bierz witaminy i suplementy. Pij dużo wody i stosuj częściej krem do rąk, a skóra będzie lepiej nawilżona i odżywiona.
Aspekty planet: 07.59 trygon Księżyca z Neptunem, 16.38 opozycja Księżyca z Wenus, 18.56 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja Szóstki
Wibracja Szóstki zachęca do zajmowania się domem i rodziną. Dzisiaj rób porządki, idź na zakupy, ugotuj coś smacznego. Łatwiej będzie zakończyć różne konflikty i wyciszyć niepotrzebne dyskusje.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

28.01.2021, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (3.55)
Pełnia Księżyca w znaku Lwa zachęca do spróbowania czegoś nowego. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Możesz liczyć na udaną współpracę. Pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Wyrzucaj stare rzeczy, przestawiaj meble, walcz z trudnymi do wywabienia plamami na ubraniach. Dzisiaj bądź na lekkiej, oczyszczającej diecie, dopraw sałatkę oliwą.
Aspekty planet: 12.42 opozycja Księżyca z Saturnem, 16.12 kwadratura Księżyca z Uranem, 17.17 koniunkcja Wenus z Plutonem, 20.17 opozycja Księżyca ze Słońcem, 20.40 opozycja Księżyca z Jowiszem, 23.33 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja Siódemki
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

29.01.2021, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Zajmij się sztuką, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. zadbaj o dłonie, idź na aerobik lub jogę.
Aspekty planet: 02.41 koniunkcja Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

30.01.2021, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (9.04)
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie. Sny mogą podpowiedzieć ci, jak rozwiązać problem. Węglowodany dzisiaj tuczą, wybierz zdrowe, ciemne pieczywo. Regeneruj siły, zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie.
Aspekty planet: 02.54 opozycja Księżyca z Merkurym, 16.53 Merkury wchodzi w retrogradację, 20.53 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

31.01.2021, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Dzień sprzyja randkom i sztuce, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę. Unikaj prania i pastowania podłogi, bo zostaną smugi. Piecz ciasta, pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę.
Aspekty planet: 05.58 trygon Księżyca z Marsem, 18.10 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Zajmiemy się hobby i odpoczynkiem, spędzimy miłe chwile na rozmowach z przyjaciółmi. Dyskusje będą ciekawe, ale lepiej unikać tematów, które dzielą i irytują.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 05 º 13´ – 12 º 20´ Wodnika
Księżyc 20 º 16´ Bliźniąt – 23 º 16´ Panny
Merkury 23 º 44′ – 26 º 19′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 20 º 29′ – 29 º 15′ Koziorożca
Mars 08 º 51′ – 12 º 32′ Byka
Jowisz 08 º 23′ – 10 º 03′ Wodnika
Saturn 04 º 26′ – 05 º 16′ Wodnika
Uran 06 º 46´ – 06 º 51´ Byka
Neptun 19 º 03′ – 19 º 16′ Ryb
Pluton 24 º 58′ – 25 º 12′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.01 od g. 08.18 do g. 19.53.
27.01 od g. 18.56 do 28.01 do g. 03.55.
30.01 od g. 02.54 do g. 09.04.
Udanego tygodnia!

Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska

Horoskop tygodniowy 18-24.01.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Czeka nas dynamiczny i pełny ważnych wiadomości i wydarzeń tydzień. Słońce wejdzie do znaku Wodnika i spotka się z Saturnem, dlatego powinniśmy na serio podejść do propozycji, jakie dostaniemy w tym tygodniu.

We wtorek 19.01 Słońce wkracza do znaku Wodnika. Nieoczekiwani goście mogą w tym tygodniu nagle zmienić nasze plany o sto osiemdziesiąt stopni. Będzie dużo śmiechu, zabawy i miłych wydarzeń. Warto nawiązywać znajomości i wykonywać ważne telefony.

W środę 20.01 koniunkcja Marsa z Uranem nastroi nas aktywnie do życia. Warto zająć się sportem, być aktywnym, nie reagować na zaczepki, uczyć się od innych, jak opanowywać nerwy i gniew.

W sobotę 23.01 kwadratura Marsa z Jowiszem zapewni nam dobrą rękę do wygranych. Kup los na loterii, dzisiaj szczęście może się do cienie uśmiechnąć. Sekstyl Wenus z Neptunem skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach.

W niedzielę 24.01 koniunkcja Słońca z Saturnem skłoni nas do większego wysiłku i stawiania spraw na ostrzu noża. Szybko uporamy się z konkretnymi rodzinnymi obowiązkami, ale na długie filozoficzne dyskusje nie będziemy mieć ochoty.

Tygodniowy20210118

18.01.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (8.08)
Będziemy towarzyscy, optymistyczni i ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi. Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, różne spotkania będą się przeciągać. Wieczorem poczujemy zmęczenie. Rób porządki i większe zakupy, wieczorem odpocznij. Unikaj przeciągów, zadbaj o wzmocnienie organizmu ziołowymi naparami i miodem.
Aspekty planet: 04.46 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 15.21 sekstyl Księżyca z Saturnem, 21.46 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

19.01.2021, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Czas na nowe pomysły i planowanie domowych prac. To dobry czas na naukę, odkrywanie sekretów, poszukiwanie odpowiedzi na ważne pytania. Sny i przeczucia mogą się sprawdzić. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy. Odpocznij, wyśpij się, spaceruj i poprawiaj kondycję. Rób depilację i peeling. Skorzystaj z rady doświadczonej osoby lub specjalisty.
Aspekty planet: 10.44 kwadratura Księżyca z Wenus, 18.55 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.41 Słońce wchodzi do znaku Wodnika.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

20.01.2021, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (19.57)
Dzień przyniesie nam nowe wyzwania, którym bez problemu sprostamy. Będziemy weseli i towarzyscy. Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W domu wietrz pokoje, zmieniaj firanki, ścieraj kurze. Organizm domaga się więcej węglowodanów. Oszczędzaj nogi, masuj łydki, rób ćwiczenia rozciągające mięśnie.
Aspekty planet: 09.30 kwadratura Księżyca z Plutonem, 21.38 koniunkcja Marsa z Uranem, 22.03 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Ósemka
Zabierz się za rachunki, rób zakupy, szukaj okazji do zarabiania pieniędzy. Wibracja Ósemki sprzyja rozwiązywaniu materialnych kłopotów, dzisiaj wpadniesz na dobre pomysły.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

21.01.2021, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, dokładnie sprzątaj. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance.
Aspekty planet: 04.01 kwadratura Księżyca z Saturnem, 09.38 koniunkcja Księżyca z Uranem, 10.10 koniunkcja Księżyca z Marsem, 11.16 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja dnia sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

22.01.2021, piątek
Księżyc w znaku Byka
Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na zimową wycieczkę. Księżyc sprzyja nowym znajomościom, dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi. Karnawałowe wydarzenia mogą ci przynieść nową miłość lub ciekawe przygody. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Unikaj cukru i niezdrowego tłuszczu. Kontroluj ciśnienie, nie pij za dużo kawy.
Aspekty planet: 06.29 trygon Księżyca z Wenus, 10.28 sekstyl Księżyca z Neptunem, 15.00 kwadratura Księżyca z Merkurym, 22.29 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ natchnienia i dobreho humoru. Będziemy żartować i flirtować. Pod jej wpływem nikt nie będzie chciał rozmawiać o starych nieporozumieniach.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

23.01.2021, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (8.44)
Warto zastanowić się nad zmianami, które ułatwią wszystkim życie. Rzucaj palenie, zmieniaj się na lepsze. Ostrożnie z rywalizacją! To zły dzień na wyścigi lub sporty zespołowe. Zrób porządki w biblioteczce i biurku, wyrzuć stare papiery i opakowania. organizm potrzebuje więcej białka, przygotuj chude mięso i ryby.
Aspekty planet: 08.50 kwadratura Marsa z Jowiszem, 16.28 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.20 trygon Księżyca z Saturnem, 20.51 sekstyl Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki pomaga dojść do porozumienia. Koniec tygodnia sprzyja ciekawym rozmowom i spotkaniom. Odnawiaj dzisiaj ważne osobiste kontakty i pracuj nad naprawą różnych relacji.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

24.01.2021, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Niedziela sprzyja towarzyskim i artystycznym atrakcjom. Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na zimową wycieczkę. Księżyc sprzyja odwiedzaniu znajomych, spacerom i zabawie. Łatwo i szybko uporasz się z cięższymi domowymi pracami. Dbaj o zatoki, jeśli wychodzisz, nie zapomnij o nakryciu głowy. Podcinaj i farbuj włosy, układaj nową fryzurę.
Aspekty planet: 01.05 trygon Księżyca z Jowiszem, 04.03 koniunkcja Słońca z Saturnem, 22.37 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie czy hobby. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 28 º 06´ Koziorożca – 05 º 13´ Wodnika
Księżyc 26 º 19´ Ryb – 20 º 16´ Bliźniąt
Merkury 15 º 04′ – 23 º 44′ Wodnika
Wenus 11 º 43′ – 20 º 29′ Koziorożca
Mars 05 º 18′ – 08 º 51′ Byka
Jowisz 06 º 44′ – 08 º 23′ Wodnika
Saturn 03 º 36′ – 04 º 26′ Wodnika
Uran 06 º 43´ – 06 º 46´ Byka
Neptun 18 º 51′ – 19 º 03′ Ryb
Pluton 24 º 44′ – 24 º 58′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.01 od g. 04.46 do g. 08.08.
20.01 od g. 09.30 do g. 19.57.
22.01 od g. 22.29 do 23.01 do g. 08.44.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 11-17.01.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Zdobędziemy nowe doświadczenia i ktoś zaskoczy nas niecodzienną propozycją. Nie bójmy się zaczynać od nowa, naszymi autami są zapał i entuzjazm. Sukces jest w zasięgu ręki, trzeba jeszcze chwilę poczekać i zdobyć się na większy wysiłek. Nów Księżyca w znaku Koziorożca pomoże nam zaplanować sprawy na najbliższe miesiące i określić ważne cele na cały rok.

W poniedziałek 11.01 koniunkcja Merkurego z Jowiszem zmotywuje nas do kontaktu z ludźmi, wyjazdów i nauki. Warto rozmawiać, wyjaśniać problemy i nie odwracać się od tych, którzy potrzebują naszej rady i pomocy.

We wtorek 12.01 kwadratura Merkurego z Uranem sprawi, że powinniśmy przygotować się na zmiany i szybko się do nich dostosuj. Życie postawi na naszej drodze szansę, dzięki której możemy wiele zyskać. Warto zgrać w totka.

W środę 13.01 kwadratura Marsa z Saturnem ostrzega, żeby nie robić wszystkiego na ostatnią chwilę, a tydzień będzie spokojny i udany. Trzymajmy się planu i nie unikajmy obowiązków, a pokonamy trudności. Nów Księżyca w znaku Koziorożca sprawi, że nabierzemy dystansu do życia. Nie przejmujmy się, że nie wszystko idzie po naszej myśli. Uzbrójmy się w cierpliwość i więcej odpoczywajmy. Znajdźmy czas na spacer i zdrowe jedzenie.

W czwartek 14.01 trygon Wenus z Uranem sprawi, że pokus będzie w tym tygodniu wiele, pilnujmy więc portfela i wydatków, żeby starczyło nam na wszystko, co niezbędne. Randki będą bardzo udane. Koniunkcja Słońca z Plutonem zmotywuje nas, aby zacząć dbać o kondycję, zacząć zdrowiej się odżywiać, poznać nowy sport lub aktywność ruchową, która pozwoli nam zrzucić zbędne kilogramy.

W niedzielę 17.01 kwadratura Jowisza z Uranem sprawi, że sprawy rodzinne zajmą nam więcej czasu niż planowaliśmy. Działajmy w grupie, a szybciej osiągniemy cele na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy

11.01.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 14.31)
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja szybkiej nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i kreatywne pomysły. Rób ćwiczenia siłowe, więcej się ruszaj. W domu zabierz się za cięższe prace, szybko się z nimi uporasz. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja podróżom i zaczynaniu nauki, kursów, szkoleń i zdawaniu egzaminów.
Aspekty planet: 18.17 trygon Księżyca z Marsem, 18.21 koniunkcja Merkurego z Jowiszem, 21.16 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja udanym inwestycjom i zakupom. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

12.01.2021, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziemy towarzyscy i otwarci na problemy innych. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, uczyć się, podróżować. Domowe i rodzinne wydarzenia miną w dobrej atmosferze. Zakupy będą bardzo udane, upolujesz coś na przecenach. Nie przemęczaj się, na spacerze nie zazięb się. Odkurzaj i zapal kadzidełka aby oczyścić domowe powietrze.
Aspekty planet: 01.52 trygon Księżyca z Uranem, 16.01 kwadratura Wenus z Uranem, 22.18 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, dzień przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

13.01.2021, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 17.45)
Nów w Koziorożcu sprzyja reorganizacji. Przejrzyj rachunki, poszukaj korzystnych ofert, bo dziś uda ci się pozbyć niepotrzebnych kosztów. Na zakupach warto zainwestować w dobry krem i maseczkę, a także zaplanować wizytę u kosmetyczki, bo Księżyc w Koziorożcu sprzyja szybkiemu gojeniu się skóry. Oczyszczaj organizm, jedz kaszę jaglaną. Oszczędzaj siły, wyśpij się, zrób sobie domowe spa.
Aspekty planet: 06.01 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 08.23 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 12.03 kwadratura Marsa z Saturnem, 23.12 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 23.31 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

14.01.2021, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Zabierz się do pracy, a odniesiesz sukces. Uda się coś zmienić na lepsze, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, siły i pieniądze. Księżyc sprzyja zakładaniu konta w banku. Randki i zakupy będą udane. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo. Zadbaj o kręgosłup, nie przeciążaj go noszeniem ciężkich siatek z zakupami.
Aspekty planet: 01.23 trygon Wenus z Uranem, 03.56 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 05.30 kwadratura Księżyca z Uranem, 09.37 Uran wychodzi z retrogradacji, 10.29 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 15.17 koniunkcja Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo ie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

15.01.2021, piątek
Księżyca w znakach Wodnika i Ryb (od 23.18)
Będziemy ciekawi informacji, jakimi mogą się z nami podzielić znajomi i sąsiedzi. Warto zorganizować małe towarzyskie lub rodzinne spotkanie. Odkurzaj dywany, pierz zasłony, ustawiaj bibeloty. Kontroluj ciśnienie, unikaj rywalizacji i wyścigów czy samochodem, czy na nartach. Zadbaj o włosy, nakładaj odżywkę, podcinaj końcówki.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie podyskutujemy o ciekawych sprawach, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy ciekawe hobby.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

16.01.2021, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Rób ćwiczenia wytrzymałościowe, ćwicz jogę lub aerobik. Świetny dzień na wizyty u lekarza, w aptece lub u dietetyka. Zacznij zdrowiej się odżywiać, zrezygnuj ze słodyczy.
Aspekty planet: 07.30 sekstyl Księżyca z Marsem, 11.44 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.03 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki, oraz zakupy.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

17.01.2021, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a po południu kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych w internecie. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zastosuj odżywcze kremy, zadbaj o włosy.
Aspekty planet: 10.36 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 21.56 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.49 kwadratura Jowisza z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

Pozycje planet:
Słońce 20 º 58´ – 28 º 06´ Koziorożca
Księżyc 21 º 57´ Strzelca – 26 º 19´ Ryb
Merkury 04 º 05′ – 15 º 04′ Wodnika
Wenus 02 º 56′ – 11 º 43′ Koziorożca
Mars 01 º 53′ – 05 º 18′ Byka
Jowisz 05 º 05′ – 06 º 44′ Wodnika
Saturn 02 º 47′- 03 º 36′ Wodnika
Uran 06 º 43´ – 06 º 43´ Byka
Neptun 18 º 41′ – 18 º 51′ Ryb
Pluton 24 º 30′ – 24 º 44′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
10.01 od g. 19.30 do 11.01 do g. 14.31.
13.01 od g. 08.23 do g. 17.45.
14.01 od g. 10.29 do 15.01 do g. 23.18.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 4-10.01.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami aktywny tydzień. Merkury, planeta komunikacji i podróży, będzie pod silnym wpływem Marsa, Saturna i Plutona co zwróci naszą uwagę na ważne wiadomości, cenne informacje i trudne relacje.

We wtorek 5.01 koniunkcja Merkurego z Plutonem sprawi, że nowe sytuacje i zawieranie znajomości mogą być dla nas mniej atrakcyjne. Potrzebujemy spokoju i dystansu do codziennych problemów. Posłuchajmy rady doświadczonej osoby. W środę 6.01 Mars przechodzi do znaku Byka i zapewni nam więcej okazji do rozrywki i odpoczynku.

W piątek 8.01 sekstyl Słońca z Neptunem sprzyja refleksji, odpoczynkowi, medytacji i zatrzymaniu się na chwilę, aby pomyśleć o sprawach duchowych i przeżyć coś, czego na co dzień nie dostrzegamy. Merkury wchodzi do znaku Wodnika, co zmotywuje nas do odnowienia kontaktu z tymi, których dawno nie widzieliśmy. Słuchaj starszych i bardziej doświadczonych osób, a dobrze na tym wyjdziesz.

W sobotę 9.01 kwadratura Merkurego z Marsem ostrzega przed gwałtowną wymianą zdań czy kłótnią, która może skutecznie popsuć nam humor. W niedzielę 10.01 koniunkcja Merkurego z Saturnem radzi przestrzegać przepisów i nie angażować się w sprawy na pograniczu prawa. Spiesz się powoli, coś ci może umknąć przez nieuwagę lub zbytni pośpiech.

Tygodniowy

4.01.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Będziemy otwarci na nowe pomysły i wyrozumiali dla innych. Służbowe spotkania miną szybko i w dobrej atmosferze. Odwiedzaj urzędy, załatwiaj trudne sprawy. Dobry dzień na rodzinne spotkania. Regeneruj siły, porządnie się wyśpij. Dobry dzień na zaczynanie noworocznej diety i wielkie porządki.
Aspekty planet: 02.45 trygon Księżyca ze Słoncem, 10.51 opozycja Księżyca z Neptunem, 20.13 trygon Księżyca z Merkurym, 20.53 trygon Księżyca z Plutonem, 22.35 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

5.01.2021, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 6.43)
Dobry czas na ważne przemyślenia i decyzje dotyczące rodziny a także na ustalenia dotyczące obowiązków i wspólnych zobowiązań. Po południu zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub na wystawę. Unikaj prania i pastowania podłogi, bo zostaną smugi. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę, unikaj alkoholu i ostrych przypraw.
Aspekty planet: 01.57 koniunkcja Merkurego z Plutonem, 10.23 trygon Księżyca z Saturnem, 13.18 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

6.01.2021, środa
Księżyc w znaku Wagi
Będziemy zmienni i niespokojni. Lepiej unikać dyskusji, bo ktoś może wycofać się z wcześniejszych ustaleń. Warto zająć się nauką, prywatnymi sprawami, hobby lub odpocząć. Regeneruj siły, wymocz stopy w wodzie z solą, natrzyj ciało balsamem. Po południu farbuj włosy lub rób trwałą. Organizm potrzebuje dużo zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 10.38 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.28 Mars wchodzi do znaku Byka.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

7.01.2021, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 09.55)
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Ludzie będą punktualni i dokładni. Gotuj warzywa i pij soki; nie przesadzaj z solą. Ćwicz jogę lub aerobik, uzupełnij dietę o witaminy.
Aspekty planet: 00.24 kwadratura Księżyca z Plutonem, 06.22 kwadratura Księżyca z Merkurym, 06.56 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.16 opozycja Księżyca z Marsem, 13.56 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.12 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 21.17 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

8.01.2021, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Możesz mieć kłopot z pogodzeniem obowiązków z przyjemnościami. Dobry czas na spotkania towarzyskie, współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest życzliwy. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub załatwiaj sprawy w urzędach, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle.
Aspekty planet: 13.01 Merkury wchodzi do znaku Wodnika, 16.42 Wenus wchodzi do znaku Koziorożca, 17.12 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 17.15 trygon Księżyca z Neptunem, 17.55 sekstyl Słońca z Neptunem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub rozpoczęciem regularnych spacerów czy ćwiczeń w domu, to wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

9.01.2021, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 12.16)
Bądź czujny, a odkryjesz sekrety. To dobry dzień na obserwację otoczenia, łączenie faktów, wyciąganie ważnych wniosków. Różne skrywane tajemnice i tajne układy mogą dzisiaj wyjść na światło dzienne. Rezygnuj z prania, dzisiaj wszystko długo schnie. Jedz w domu, unikaj złej jakości dań na wynos. Księżyc w Strzelcu zachęca do aktywności fizycznej, dobry dzień aby zacząć ćwiczyć.
Aspekty planet: 03.00 sekstyl Księżycsa z Plutonem, 03.46 kwadratura Merkurego z Marsem, 15.16 sekstyl Księżyca z Merkurym, 16.40 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.54 trygon Wenus z Marsem, 20.19 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XII Transformacja
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

10.01.2021, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Posprzątaj swoje miejsce pracy, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. Rano podlej domowe rośliny. Uważaj na tuczące słodycze, postaraj się mniej słodzić. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: 04.18 koniunkcja Merkurego z Saturnem, 19.30 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet 28.12.2020 – 10.01.2021:
Słońce 04 º 42´ – 20 º 58´ Koziorożca
Księżyc 12 º 19´ Bliźniąt – 21 º 57´ Strzelca
Merkury 11 º 14′ Koziorożca – 04 º 05′ Wodnika
Wenus 15 º 24′ Strzelca – 02 º 56′ Koziorożca
Mars 25 º 40′ Barana – 01 º 53′ Byka
Jowisz 01 º 53′ – 05 º 05′ Wodnika
Saturn 01 º 10′ – 02 º 47′ Wodnika
Uran 06 º 51´ – 06 º 43´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 24′ – 18 º 41′ Ryb
Pluton 24 º 04′ – 24 º 30′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
4.01 od g. 22.35 do 5.01 do g. 06.43.
7.01 od g. 06.56 do g. 09.55.
9.01 od g. 03.00 do g. 12.16.
10.01 od g. 19.30 do 11.01 do g. 14.31.

Udanego tygodnia!