Miesięczne archiwum: Luty 2021

Horoskop tygodniowy 22-28.02.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu najwięcej będzie się działo w drugiej połowie tygodnia. W czwartek 25.02, kiedy Wenus wejdzie do znaku Ryb, poczujemy chęć relaksu, odpoczynku i kontaktu z własnym wnętrzem. Czas wolny warto przeznaczyć na czytanie, słuchanie muzyki, medytację lub jogę. Słońce w sekstylu z Uranem ostrzega nas przed konfliktem z przełożonymi lub ze starszymi osobami. Uważajmy na słowa, wywiązujmy się ze zobowiązań. Trygon Marsa z Plutonem zapewni nam duża porcję optymizmu, nowych znajomości i okazji do zaprezentowania się światu z lepszej strony. Warto zadbać o formę fizyczną zanim nadejdzie wiosna. W sobotę 28.02 pełnia Księżyca w znaku Panny skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się uprzedzeń i dać szansę komuś, kto jest warto naszej przyjaźni.

Tygodniowy

22.02.2021,poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 04.54)
Zaplanuj wydatki i zastanów się, jak zdobyć pieniądze na ważne potrzeby. Dzień sprzyja wizytom w banku, rozmowom z księgowym lub szefem. Po południu doskonale udadzą się randki. Księżyc radzi unikać dziś ryzykownych decyzji i przestrzegać regulaminów. Zadbaj o skórę, chroń ją przed zimnem i wysuszeniem.
Aspekty planet: 12.48 trygon Księżyca ze Słońcem, 19.10 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki pomaga nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. Nie żałuj czasu na dłuższe rozmowy z ciekawymi osobami.

Karta dnia: V Papież
Ktoś poprosi cię o przysługę, którą warto wykonać. W przyszłości ta osoba odwdzięczy ci się z naddatkiem za okazaną życzliwość.

23.02.2021, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Będziemy energiczni i pracowici. Nie odkładaj niczego na później, bo pierwsza część dnia sprzyja sprawom zawodowym i finansowym. Udadzą się zakupy, podróże. Łatwo będzie flirtować i zawierać nowe znajomości. Zapisuj się do lekarza, zażywaj witaminy i suplementy. Księżyc pomoże pogodzić się z nieprzyjaciółmi.
Aspekty planet: 19.07 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu. Dzieci i artyści będą dzisiaj tworzyć zaskakujące i niezwykłe dzieła. Popołudnie to idealny dzień na hobby.

Karta dnia: IX Pustelnik
Aby zdobyć potrzebne ci w pracy informacje, będziesz się musiał trochę natrudzić. Starsza osoba podzieli się z tobą swoim doświadczeniem.

24.02.2021, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 13.24)
Kwadra Księżyca to dobry czas na szukanie potrzebnych informacji, ważne spotkania i rozmowy, szkolenia i zapisywanie się na kursy, spotkania towarzyskie, podróże służbowe. Udadzą się podróże i zawodowe spotkania. Unikajmy nudnych zajęć, robienia rachunków i czynności wymagających skupienia i samotności.
Aspekty planet: 05.00 sekstyl Księżyca z Marsem, 05.55 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka przypomina o pieniądzach i zakupach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań, samemu pilnować swoich interesów.

Karta dnia: XI Siła
Przyjmij wyzwanie, jakie stawia na twojej drodze los. Romans czy flirt szybko przerodzi się w coś poważniejszego.

25.02.2021, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Skupimy się raczej na układaniu planów na towarzyskie spotkania niż na zawodowych obowiązkach. Udadzą się negocjacje, a ważne spotkania miną w dobrej atmosferze. Popołudnie to dobra pora na nawiązywanie nowych znajomości lub zakupy albo randki. Łatwo będzie nawiązać nowe znajomości. Księżyc pomoże uporać się z pracami, które wymagają precyzji i cierpliwości.
Aspekty planet: 02.47 trygon Marsa z Plutonem, 02.50 kwadratura Księżyca z Uranem, 03.53 opozycja Księżyca z Saturnem, 10.57 opozycja Księżyca z Merkurym, 14.13 Wenus wkracza do znaku Ryb, 17.42 opozycja Księżyca z Jowiszem, 22.14 sekstyl Słońca z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Piątka to wibracja miłości. Sprzyja szalonym randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XVI Wieża
Zmobilizuje się do pracy i bądź czujny, bo nie załatwione sprawy ciągną się za tobą i mogą przyczynić się do porażki, jeśli szybko nie zareagujesz.

26.02.2021, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 18.08)
Piątek sprzyjać będzie odpoczynkowi, spotkaniom z krewnymi i przyjaciółmi. Warto dzisiaj odnawiać różne stare kontakty i znajomości, bo ludzie chętnie wspominać będą stare czasy. W sprawach rodzinnych możliwe nagłe zmiany sytuacji i inne niespodzianki. Uda się nam medytacja, porządki, rachunki, trudne rozmowy.
Aspekty planet: 12.33 kwadratura Księżyca z Marsem, 20.51 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 6
Szóstka to wibracja zgodnej współpracy. Dziś warto zakończyć konflikty, w spokojny sposób wyjaśnić różne rodzinne lub sąsiedzkie nieporozumienia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym tygodniu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

27.02.2021, sobota
Księżyc w znaku Panny
Zamiast się spieszyć i denerwować, spokojnie podejdźmy do wszystkich piątkowych zadań. Sobota sprzyja randkom, zajmowaniu się sztuką i hobby. Na większe porządki możemy nie mieć ochoty. Pij ziołowe herbatki, oczyszczaj organizm z toksyn. Organizm potrzebuje dziś więcej wody i mikroelementów. Przejrzyj rachunki i dokumenty, a znajdziesz zgubę lub wyjaśnisz zagadkę.
Aspekty planet: 06.55 trygon Księżyca z Uranem, 09.18 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka to wibracja intelektualnych poszukiwań. Znajdź dzisiaj czas na sprawy ducha, odprawiaj oczyszczające rytuały, szukaj wyjaśnienia zagadek i tajemnic.

Karta dnia: III Cesarzowa
Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj się zapędzić w kozi róg. W weekend odpocznij i zapomnij o kłopotach.

28.02.2021, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 20.18)
Księżyc sprzyja rodzinnym spotkaniom, odpoczynkowi i zabawie, a nie męczącej pracy. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu domowych obowiązków, bo lepiej spędzić niedzielę na przyjemnościach. Zajmij się sztuką, miłością, szukaj nowych inspiracji. Księżyc radzi pilnować sekretów i tajemnic.
Aspekty planet: 04.08 opozycja Księżyca z Neptunem, 13.43 trygon Księżyca z Plutonem, 16.59 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja zdobywania większej gotówki. Dlatego dzisiaj szukaj pomysłów na inwestycje, oszczędności i lokaty. Ale znajdź też chwilę, żeby pobyć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię ambitne wyzwanie. Odczujesz poprawę zdrowia, warto zacząć regularnie ćwiczyć dla poprawy kondycji.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 03 º 34´ – 10 º 37´Ryb
Księżyc 28 º 00´ Bliźniąt – 02 º 51´ Wagi
Merkury 11 º 04′ – 14 º 06′ Wodnika
Wenus 25 º 33′ Wodnika – 04 º 18′ Ryb
Mars 24 º 10′ – 28 º 10′ Byka
Jowisz 15 º 00′ – 16 º 36′ Wodnika
Saturn 07 º 42′ – 08 º 28′ Wodnika
Uran 07 º 21´ – 07 º 36´ Byka
Neptun 19 º 59′ – 20 º 15′ Ryb
Pluton 25 º 50′ – 26 º 01′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.02 od g. 19.40 do 22.02 do g. 04.54.
24.02 od g. 05.55 do g. 13.24.
26.02 od g. 12.33 do g. 18.08.
28.02 od g. 16.59 do g. 20.18.

Życzymy udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 15-21.02.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W czwartek 18.02 Słońce wkroczy do znaku Ryb zwróci naszą uwagę na potrzeby i sprawy osób słabszych i niesamodzielnych. Warto zauważyć wokół siebie tych, którym trzeba pomóc. Ktoś może nie dawać sobie rady i to my możemy zaradzić jego problemom. Warto odnowić pewną starą znajomość.

W środę 17.02 kwadratura Saturna z Uranem zapewni nam dużo energii i zapału do domowych porządków, ale i sportowych wyczynów czy ruszenia się z domu. Jest szansa na pokonanie lenistwa i osiągniecie ambitnych celów.

W sobotę 20.02 Wenus utworzy kwadraturę z Marsem i pomoże w ociepleniu relacji z bliskimi osobami, warto dogadywać się, negocjować i umawiać na ważne spotkania. To dobry dzień na zakupy i prezenty.

W niedzielę 21.02 rano Merkury wyjdzie z retrogradacji i znów zacznie się poruszać ruchem prostym. Zacznie sprzyjać nauce oraz zdobywaniu nowych umiejętności, a także nowego zawodu. Warto umawiać się z przyjaciółmi.

20210215

15.02.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Unikaj ryzyka i męczących zadań. Dzień nie sprzyja załatwianiu spraw w urzędach, męczącym podróżom, większym zakupom. Zajmij się domowymi sprawami, zrób drobne porządki, wyrzuć niepotrzebne rzeczy. Zadbaj o urodę , odpocznij. Nawilżaj skórę, zabezpiecz ją przed mrozem. Rób peeling i depilację. Nie noś ciężkich siatek z zakupami i unikaj nadwerężania kręgosłupa.
Aspekty planet: 06.24 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.51 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.23 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga zapanować nad chaosem w domowym budżecie. Dzisiaj możesz oszczędzać, dzielić pieniądze i szukać tańszych taryf telefonu lub Internetu.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Skup się na bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

16.02.2021, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Dziś można zabierać się za lekką fizyczną i sprawy do załatwiania na mieście. Do rachunków lub papierkowej roboty możesz nie mieć cierpliwości. W domu trzymaj emocje na wodzy i nie daj się sprowokować do niepotrzebnych kłótni. Testuj nowe przepisy, komponuj oryginalne zestawy potraw i przystawek. Zacznij domowe ćwiczenia, pójdź na dłuższy spacer, zacznij dbać o kondycję.
Aspekty planet: 04.41 sekstyl Księżyca z Wenus, 19.33 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki uczy odpoczywać i cieszyć się życiem. Będziemy energiczni i życzliwie nastawieni do całego świata. Kto idzie na randkę, imprezę czy na spektakl, będzie się świetnie bawić.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami.

17.02.2021, środa
Księżyc w znaku Byka (od 4.13)
Lepiej dzisiaj odpocząć, zająć się własnymi sprawami, zamiast zaczynać nowe przedsięwzięcia. Do pracy czy nauki sportu trudno się będzie zmusić. Udadzą się za to zakupy, podróże będą ciekawe. Księżyc w Byku sprzyja kontaktom z młodszymi osobami. Organizm potrzebuje więcej mikroelementów i warzyw, unikaj frytek i tłustych potraw.
Aspekty planet: 01.18 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 18.49 kwadratura Księżyca z Saturnem, 18.49 koniunkcja Księżyca z Uranem, 20.04 kwadratura Saturna z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, wprowadza w rodzinne życie więcej wyrozumiałości i harmonii. Będziemy towarzyscy i bardziej wyrozumiali dla innych.

Karta dnia: IV Cesarz
Planety zachęcą cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

18.02.2021, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Zapowiada się spokojny dzień. Dobry czas na osobiste przemyślenia, odpoczynek, regenerację sił i rozwijanie intuicji. Unikaj cięższych prac fizycznych, bądź wyrozumiały dla innych ludzi. Zadbajmy o zdrowie, medytuj, znajdźmy więcej czasu dla bliskich ci osób. Księżyc nie sprzyja dalekim podróżom, jeśli gdzieś się wybierasz, pamiętaj o zabraniu mapy lub nawigacji.
Aspekty planet: 03.34 kwadratura Księżyca z Merkurym, 08.52 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 11.45 Słońce wkracza do znaku Ryb, 20.31 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rachunkom, ciekawym dyskusjom i nauce. Posiedź nad książkami, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Możesz też załatwiać urzędowe sprawy.

Karta dnia: I Mag
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

19.02.2021, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 17.05)
Będziemy w dobrych humorach. Domowe prace uda się szybko wykonać. W wolnej chwili zaplanuj zawodowe posunięcia. Aura przynosi dobre pomysły, także na pomnożenie gotówki i pomoże zabrać się za trudne i męczące prace. Kwadra Księżyca przestrzega przed kłótniami. Wyśpij się i nie siedź przed komputerem do późnej nocy.
Aspekty planet: 00.22 kwadratura Księżyca z Wenus, 01.49 koniunkcja Księżyca z Marsem, 08.29 trygon Księżyca z Plutonem, 19.48 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany remontów lub większych zakupów.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Karta oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

20.02.2021, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Możemy być nerwowi i za bardzo się spieszyć, a także o wszystko spierać się i rywalizować. Unikaj nagłych i ryzykownych decyzji, bo coś przegapisz lub o czymś zapomnisz. Udadzą się podróże, zakupy i ważne zawodowe rozmowy. Nasz organizm potrzebuje dziś więcej białka i witaminy C.
Aspekty planet: 00.05 kwadratura Wenus z Marsem, 08.16 trygon Księżyca z Saturnem, 15.21 trygon Księżyca z Merkurym, 22.48 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja ważnym przemyśleniom. Okaże się, że jest wyjście z kłopotów i są możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Nie daj się komuś przekonać, że coś się może źle skończyć.

Karta dnia: VIII Siła
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

21.02.2021, niedziela
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 4.54)
Księżyc sprzyja szybkim decyzjom rodzinnym i nagłym zwrotom akcji. Uważaj dzisiaj na słowa, bo łatwo będzie o konflikty. Zamiast przejmować się innymi lub porównywać się do kogoś, zajmij się swoim hobby lub sportem. Planety sprzyjają randkom, ale dzień może być niespokojny. Nie podejmuj ryzykownych decyzji finansowych.
Aspekty planet: 01.53 Merkury w ruchu prostym, 09.11 kwadratura Księżyca z Neptunem, 19.40 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja trafnym decyzjom i dobrym pomysłom. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo kiedyś uda się je spełnić.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze storn czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę.

Pozycje planet:
Słońce 26 º 31´ Wodnika – 03 º 34´ Ryb
Księżyc 04 º 10´ Barana – 28 º 00´ Bliźniąt
Merkury 13 º 16′ – 11 º 04′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 16 º 48′ – 25 º 33′ Wodnika
Mars 20 º 13′ – 24 º 10′ Byka
Jowisz 13 º 22′ – 15 º 00′ Wodnika
Saturn 06 º 54′ – 07 º 42′ Wodnika
Uran 07 º 09´ – 07 º 21´ Byka
Neptun 19 º 44′ – 19 º 59′ Ryb
Pluton 25 º 38′ – 25 º 50′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
17.02 od g. 01.18 do g. 04.13.
19.02 od g. 08.29 do g. 17.05.
21.02 od g. 19.40 do 22.02 do g. 04.54.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 8-14.02.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym zabieganym tygodniu spróbujmy znaleźć choć chwilę dla siebie. Dbajmy o sen i odpoczynek.

W poniedziałek 8.02 koniunkcja Merkurego ze Słońcem zapewni nam dostęp do ważnych i pouczających informacji. Warto zadawać pytania, szukać nowych kontaktów i znajomych, a nasze codzienne problemy szybko się rozwiążą.

W środę 10.02 kwadratura Merkurego z Marsem będzie nas skłaniać do pośpiechu i ryzyka, co nie zawsze jest korzystne. Jednak zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku.

W czwartek 11.02 koniunkcja Wenus z Jowiszem sprawi, że ktoś przedstawi nam pomysł, na który sami nie wpadliśmy, a który uratuje nas przed trudną sytuacją finansową. Nów Księżyca w znaku Wodnika wpłynie na nas pozytywnie. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Jeśli ktoś roni coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu.

W sobotę 13.02 koniunkcja Wenus z Merkurym doda nam sił i energii. Bądźmy przygotowani na nowości, nie przywiązujmy się do z góry ustalonych planów, bo w ten dzień wszystko się może zdarzyć.

W niedzielę 14.02 koniunkcja Merkurego z Jowiszem zachęca do nauki, podróży wirtualnych i w realnym świecie, a także zapisywaniu się na kursy i szkolenia, które pomogą nam zdobyć lepiej płatną i bardziej satysfakcjonującą pracę. Sekstyl Marsa z Neptunem sprawi, że cel, do którego od dawna dążysz, teraz znajdzie się w twoim zasięgu. Rodzinne spotkanie lub krótka podróż zapewnią ci wiele atrakcji i odgonią nudę.

20210208

8.02.2021 poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyca ubywa, dlatego łatwiej nam będzie robić porządki, załatwiać zaległe sprawy i skłaniać ludzi do współpracy. To również dobry czas, aby zaczynać dietę. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, biura czy banki. Ludzie będą sobie życzliwi, a nawet przymkną oko na różne drobne błędy, jakie niechcący popełniliśmy.
Aspekty planet: 10.01 trygon Księżyca z Uranem, 14.49 koniunkcja Słońca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

9.02.2021, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dziś ludzie mogą reagować nerwowo na tłok i korki. Lepiej się nie spóźniać i panować nad nerwami. Dzień sprzyja opiece nad rodziną, domowym porządkom, wizytom u krewnych. Odbieraj jednak wszystkie telefony, bo jeden może przynieść ważne wiadomości. Unikaj ryzykownych sportów i dbaj abyś nie zmarzł na spacerze. Weź kąpiel z dodatkiem olejku z rozmarynu, a uspokoisz nerwy.
Aspekty planet: 03.22 trygon Księżyca z Marsem, 07.56 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.23 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka sprawi, że możemy narzekać na brak czasu i pieniędzy. Lepiej spokojnie skupić się na własnych sprawach i nie liczyć zbytnio na pomoc ze strony innych ludzi. Za to dobry dzień, żeby zająć się nauką lub hobby.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

10.02.2021, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 2.21)
Unikaj ryzyka i zaczynania nowych spraw, nie zakładaj konta w banku. Poświęć więcej czasu na porządki i rachunki. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i analizuj sny. Idź na masaż odchudzający, a szybko zobaczysz efekty. Unikaj cukru i gazowanych napojów. Jeśli się odchudzasz, unikaj tłuszczu. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 13.17 kwadratura Merkurego z Marsem, 14.43 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 14.52 kwadratura Księżyca z Uranem, 23.12 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja dobrych pomysłów finansowych, ale w sprawach prywatnych lepiej dzisiaj zachować ostrożność, trudno nam będzie dzielić się i rozumieć cudze racje. Skup się na tym, co dla ciebie korzystne.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

11.02.2021, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Nów Księżyca w znaku Wodnika to dobry czas na pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, wypowiadanie umów, szukanie oszczędności i zrywanie niechcianych znajomości. Unikajmy ciężkich obowiązków, bo nie znajdziemy do nich pomocników. Organizm potrzebuje białka, przypraw potrawy słodką papryką, jedz rośliny strączkowe.
Aspekty planet: 00.30 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 08.23 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 10.56 kwadratura Księżyca z Marsem, 16.01 koniunkcja Wenus z Jowiszem, 20.07 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki wyciągnąć wnioski z ważnych wydarzeń i zmienić strategię postępowania. Dzisiaj każdy może zmienić się na lepsze.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Po południu odpocznij i nie pracuj za dużo.

12.02.2021, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 8.24)
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja szybkiej nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i kreatywne pomysły. Aura sprzyja towarzyskim spotkaniom i randkom. Idź na narty lub łyżwy, więcej się ruszaj, zapisuj się do lekarza. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, składaj podanie o pracę.
Aspekty planet: 21.32 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że z w domu optymizmem zabierzemy się za trudne i ważne sprawy. Zacznij dzisiaj coś nowego, postaraj się spełnić choć jedno swoje marzenie.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

13.02.2021, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Łatwo nauczysz się tego, co ci jest potrzebne. Będziemy kierować się logiką, szybko uzgodnimy wspólne cele. Lepiej jednak unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo choć ludzie będą obiektywni, to jednocześnie mało wyrozumiali i pomocni. Policz pieniądze, zaplanuj oszczędności. Nie obciążaj kręgosłupa i kolana.
Aspekty planet: 08.49 koniunkcja Merkurego z Wenus, 20.56 sekstyl Księżyca z Marsem, 21.12 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka ułatwia dogadywanie się z ludźmi, zachęca do spotkań i dyskusji. Kto szuka inspiracji na rozproszenie nudy, wpadnie dzisiaj na dobry trop. Udadzą się też randki.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

14.02.2021, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 16.55)
Walentynki przyniosą nam wiele ciekawych wiadomości i wydarzeń. Będziemy romantycznie nastawieni do świata. Postaraj się szanować cudze zdanie i nie spóźniaj się, a dzień okaże się udany. Aura sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości. Nie przesadzaj z obciążeniem serca i stawów. Randki i spotkania towarzyskie będą wyjątkowo udane.
Aspekty planet: 03.15 sekstyl Marsa z Neptunem, 08.29 sekstyl Księżyca z Plutonem, 22.41 koniunkcja Merkurego z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja artystycznym dokonaniom. Wymyślaj nowe dekoracje, planuj remont i pozytywne zmiany. Na randce też możesz opowiedzieć o swoich nowych pomysłach.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, walentynkowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

Pozycje planet:
Słońce 19 º 26´ – 26 º 31´ Wodnika
Księżyc 01 º 47´ Koziorożca – 04 º 10´ Barana
Merkury 20 º 42′ – 13 º 16′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 08 º 02′ – 16 º 48′ Wodnika
Mars 16 º 20′ – 20 º 13′ Byka
Jowisz 11 º 43′ – 13 º 22′ Wodnika
Saturn 06 º 06′ – 06 º 54′ Wodnika
Uran 06 º 59´ – 07 º 09´ Byka
Neptun 19 º 29′ – 19 º 44′ Ryb
Pluton 25 º 25′ – 25 º 38′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
9.02 od g. 18.23 do 10.02 do g. 02.21.
11.02 od g. 20.07 do 12.02 do g. 08.24.
14.02 od g. 08.29 do g. 16.55.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 1-7.-2.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyc sprzyja nabieraniu sił, zdobywaniu nowych umiejętności, testowaniu przepisów czy kuracji odmładzających. Warto zacząć regularnie ćwiczyć, teraz uda nam się wytrwać w naszym postanowieniach.

W poniedziałek 1.02 Wenus przechodzi ze znaku Koziorożca do znaku Wodnika i zapewni nam więcej rozrywki i dużo odkrywczych pomysłów, które ułatwią nam codzienne życie. Pewna dobra wiadomość zmieni nasze nastawienie do pracy na lepsze. Kwadratura Słońca z Marsem obudzi w nas determinacje i siłę woli do działania. Warto podejmować się cięższych prac fizycznych, ćwiczyć, być wytrwałym, bo szybko czekać nas będzie nagroda.

W sobotę 6.02 koniunkcja Wenus z Saturnem ostrzega nas przed osobami, które chcą się na nas wzbogacić. Nie udzielajmy pożyczek, a i sami możemy mieć trudność z dostaniem kredytu czy czegoś w promocji.

W niedzielę 7.02 kwadratura Wenus z Uranem doda nam wigoru. Możemy też spodziewać się dobrych wiadomości finansowych oraz liczyć na wsparcie i pomoc ludzi wokół nas.

20210201

1.02.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 12.26)
Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie nam na sucho. Nie zapomnijmy jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na naszą pomoc. Przestrzegajmy regulaminów i przepisów prawa, a nic nie zmąci naszego spokoju. Uda się załatwić wreszcie pewną trudną sprawę.
Aspekty planet: 04.18 trygon Księżyca z Plutonem, 11.35 kwadratura Słońca z Marsem, 12.11 trygon Księżyca z Wenus, 15.01 Wenus wchodzi do znaku Wodnika, 21.34 trygon Księżyca z Saturnem.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

2.02.2021, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc będzie nas motywować do zmian, staniemy się odważni i chętni do podejmowania ryzyka. Dobry czas na zakładanie firm, rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, bo szybko staną się zyskowne. Pamiętaj o rodzinnych wizytach, zadzwoń do krewnych i znajomych. Regeneruj siły, zacznij ćwiczyć tai-chi, jogę lub aerobik.
Aspekty planet: 05.59 trygon Księżyca z Jowiszem, 11.51 trygon Księżyca ze Słońcem.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

3.02.2021, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 15.16)
Skup się dziś na relacjach i umowach. Nie wpadaj w panikę, jeśli czegoś nie wiesz. Po prostu zapytaj, bo ludzie będą bardzo pomocni. Łatwo o spóźnienia i zamieszanie, patrz częściej na zegarek i nie denerwuj się, bo podczas pełni łatwo o kłótnie. Dzień sprzyja odnawianiu kontaktów, ciekawym rozmowom i przypadkowym spotkaniom. Udadzą się podróże i zakupy.
Aspekty planet: 07.16 kwadratura Księżyca z PLutonem, 07.16 trygon Księżyca z Merkurym, 19.56 kwadratura Księżyca z Wenus.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na spacer, zadbać o wygląd i dobre samopoczucie. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

4.02.2021, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Ważne zawodowe i finansowe sprawy oraz zakupy załatwiaj rano. Im bliżej południa, tym mniej możemy mieć energii. Chętnie poświęcimy czas na sztukę, hobby, odpoczynek. Randki będą bardzo udane. Przesadzaj rośliny i ustawiaj w nowych miejscach.
Aspekty planet: 00.48 kwadratura Księżyca z Saturnem, 02.59 opozycja Księżyca z Uranem, 09.41 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 15.52 opozycja Księżyca z Marsem, 18.38 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

5.02.2021, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 18.18)
Warto zabrać się za zaległe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zagubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem. Ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców.
Aspekty planet: 00.12 trygon Księżyca z Neptunem, 07.28 kwadratura Księżyca z Merkurym, 10.21 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

6.02.2021, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Ludzie staną się dzisiaj życzliwi i pracowici, dlatego szybko nadrobisz różne zaległości i zdobędziesz uznanie. Dzień sprzyja rachunkom, pracy, zdobywaniu nowych umiejętności. Inwestuj swoje pieniądze, szukaj nowych propozycji lub podpisuj ważne umowy. Zadbaj o samochód lub rower, zrób porządek z narzędziami lub książkami.
Aspekty planet: 04.01 sekstyl Księżyca z Wenus, 04.21 sekstyl Księżyca z Saturnem, 08.08 koniunkcja Wenus z Saturnem, 13.46 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, sobotnie spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

7.02.2021, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 21.53)
Będziemy w bardzo dobrych humorach, co sprzyja odpoczynkowi i dobrej zabawie. Chętnie spotkamy się z przyjaciółmi, zaplanujemy wiosenne rodzinne spotkania i podróże. Randki będą udane. Idź do sauny, zrób sobie długą gorącą kąpiel, dzisiaj warto się wygrzać. Zadbaj o domowe rośliny. Naucz się medytacji i sposobów na szybki relaks.
Aspekty planet: 01.58 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 03.42 kwadratura Księżyca z Neptunem, 04.34 kwadratura Wenus z Uranem, 07.17 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Pozycje planet:
Słońce 12 º 20´ – 19 º 26´ Wodnika
Księżyc 23 º 16´ Panny – 01 º 47´ Koziorożca
Merkury 26 º 19′ – 20 º 42′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 29 º 15′ Koziorożca – 08 º 02′ Wodnika
Mars 12 º 32′ – 16 º 20′ Byka
Jowisz 10 º 03′ – 11 º 43′ Wodnika
Saturn 05 º 16′ – 06 º 06′ Wodnika
Uran 06 º 51´ – 06 º 59´ Byka
Neptun 19 º 16′ – 19 º 29′ Ryb
Pluton 25 º 12′ – 25 º 25′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
1.02 od g. 12.11 do g. 12.26.
3.02 od g. 07.16 do g. 15.16.
5.02 od g. 10.21 do g. 18.18.
7.02 od g. 07.17 do g. 21.53.

Udanego tygodnia!