Miesięczne archiwum: Marzec 2021

Horoskop tygodniowy 29.03-4.04.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dobry tydzień na szybkie załatwianie rodzinnych i finansowych spraw. We wtorek 30.03 koniunkcja Merkurego z Neptunem nie sprzyja ważnym spotkaniom. Bądźmy ostrożni podczas transakcji handlowych, zachowujmy rozwagę podczas rozmów zawodowych. Sekstyl Wenus z Saturnem pomoże nam w podróży lub zakupach, zapewni nam szczęście do promocji, przecen i targowania się. W środę 31.03 sekstyl Słońca z Saturnem zapewni nam szczęście do ludzi i sukces w zdobywaniu ważnych informacji oraz wypełnianiu dokumentów. W czwartek 1.04 sekstyl Merkurego z Plutonem skieruje naszą uwagą na sprawy rodziny i związków. Z okazji nadchodzących świąt warto wcześniej kogoś pogodzić i zadzwonić z życzeniami krewnych. W niedzielę 4.04 Merkury wchodzi do znaku Barana. Poczujemy przypływ energii i ochotę do rozpoczynania nowych spraw. To dobry dzień na rozpoczęcie nowej diety, zmiany w życiu codziennym i wprowadzanie zdrowych nawyków. Kwadra Księżyca w znaku Koziorożca nie sprzyja załatwianiu trudnych i delikatnych spraw rodzinnych przy świątecznym stole. W sprawach uczuciowych zachowajmy ostrożność i nie wdawaj się w trudne rozmowy bez potrzeby.

Tygodniowy

29.03.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc pomoże załatwiać ważne sprawy na mieście, odwiedzaj też urzędy lub bank. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Szybko pójdzie nauka, załatwianie urzędowych i administracyjnych spraw, pisanie ważnych pism. Jedz potrawy bogate w zdrowe tłuszcze.
Aspekty planet: 01.22 trygon Księżyca z Saturnem, 07.13 trygon Księżyca z Marsem, 20.02 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i szybkim decyzjom. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk i uznanie. Możesz zaczynać nowe przedsięwzięcia, ryzyko się opłaci.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

30.03.2021, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 7.35)
O godzinie 8.08 pełnia Księżyca w znaku Wagi. Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym rozrywko. Dobry dzień na ważne rozmowy, negocjacje, upominanie się o długi lub przysługi.
Aspekty planet: 02.09 kwadratura Księżyca z Plutonem, 05.25 koniunkcja Merkurego z Neptunem, 17.48 sekstyl Wenus z Saturnem, 21.55 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na randki, a także zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

31.03.2021, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziesz dziś bardzo ciekawski i odważny. Żadna ważna sprawa nie ujdzie dziś twojej uwadze, chętnie też powiesz każdemu co o nim myślisz. Uważaj jednak, aby miła pogawędka nie zakończyła się towarzyską awanturą! Zjedz ciepły posiłek, organizm domaga się też węglowodanów i dużej ilości wody. Unikaj wysiłku fizycznego, dziś jest większe ryzyko kontuzji.
Aspekty planet: 01.41 kwadratura Księżyca z Saturnem, 18.00 trygon Księżyca z Neptunem, 20.53 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 22.36 trygon Księżyca z Merkurym, 23.06 sekstyl Słońca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

1.04.2021, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 8.00)
Obudzisz się dziś pełen energii i gotowy do radykalnych zmian. Zanim do nich przystąpisz, posłuchaj rady starszej osoby. Pod wpływem chwilowego nastroju możesz sobie popsuć humor lub relacje z kimś z rodziny. Masz dziś szansę na odebranie długu. Zapisuj się na kursy, składaj podanie o kredyt czy podwyżkę, załatwiaj finansowe sprawy.
Aspekty planet: 02.30 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i przygotowaniom do Wielkanocy. Znajdź też chwilkę na swoje hobby, bo właśnie wtedy mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

2.04.2021, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Od rana warto zabrać się za ważne zadania i cięższe prace fizyczne. Pomyśl jak coś ulepszyć lub poprawić, bo dzisiaj szybko uda się wszystko zrobić. Łatwo znajdziesz współpracowników i pomocników, a ludzie będą życzliwi. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką. Kontroluj ciśnienie, unikaj ryzyka, ubierz się ciepło.
Aspekty planet: 02.54 sekstyl Księżyca z Saturnem, 04.47 trygon Księżyca ze Słońcem, 07.57 trygon Księżyca z Wenus, 08.03 sekstyl Merkurego z Plutonem, 12.41 opozycja Księżyca z Marsem, 19.43 kwadratura Księżyca z Neptunem, 23.18 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości, a także pomaga w naprawie relacji z ludźmi. Zapytaj też sąsiadów i krewnych, w czym możesz im doradzić lub pomóc, a zyskasz wdzięczność.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

3.04.2021, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 10.14)
Przed tobą pracowity, ale udany dzień. Możesz liczyć na ciekawe wiadomości. Lepiej jednak nie przejmuj się plotkami i nie przekazuj niesprawdzonych informacji, bo ktoś może się na ciebie obrazić. Szybko uporasz się z zakupami, zarządzisz wielkie sprzątanie, dogadasz się z rodziną co do wielkanocnych planów i rozsądzisz spory. Warto rozmawiać o pieniądzach, oddawać długi, planować wiosenne wydatki.
Aspekty planet: 07.25 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom i intelektualnym dociekaniom. Zadawaj odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości. Rodzina chętnie o tym podyskutuje.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziesz bardziej niż inne znaki zodiaku senny i niespokojny. Zamiast męczyć się na spacerze lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

4.04.2021, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Wielkanoc sprzyjać będzie odpoczynkowi, warto jednak trzymać się ustalonego planu dnia i nie przekładać rodzinnych wizyt, bo ktoś może to odebrać jako afront, a nawet się obrazić. Dbaj o dietę, zadbaj o dużo zieleniny i sałatek na wielkanocnym stole, nie podawaj zbyt tłustych potraw. Wybaczcie urazy i nie przejmujcie się drobiazgami.
Aspekty planet: 02.06 trygon Księżyca z Uranem, 05.42 Merkury wkracza do znaku Barana, 12.04 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 16.34 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.56 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi w dobrej atmosferze. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet:
Słońce 08 º 31´ – 15 º 25´ Barana
Księżyc 11 º 31´ Wagi – 22 º 44´ Koziorożca
Merkury 19 º 27′ Ryb – 01 º 31′ Barana
Wenus 09 º 12′ – 17 º 54′ Barana
Mars 14 º 39′ – 18 º 50′ Bliźniąt
Jowisz 22 º 38′ – 24 º 00′ Wodnika
Saturn 11 º 08′ – 11 º 41′ Wodnika
Uran 08 º 51´ – 09 º 13´ Byka
Neptun 21 º 18′ – 21 º 34′ Ryb
Pluton 26 º 35′ – 26 º 41′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.03 od g. 02.07 do g. 07.33.
1.04 od g. 02.28 do g. 07.58.
3.04 od g. 07.23 do g. 10.12.

Wesołych Świąt!

Horoskop tygodniowy 22-28.03.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Pełnia Księżyca obudzi w nas determinację i siłę woli do działania. Warto podejmować się cięższych prac fizycznych, ćwiczyć, być wytrwałym, bo szybko zobaczymy pozytywne wyniki. Koniunkcja Słońca z Wenus pomoże nam w tym tygodniu zrozumieć problemy bliskich nam osób i znaleźć czas na miłość i odpoczynek. Przygotowania do Wielkanocy dostarczą nam wielu wzruszeń i duchowych przeżyć.

W poniedziałek 22.03 sekstyl Merkurego z Uranem wyostrzy naszą intuicje i zdolność do psychologicznego rozumienia wielu zawiłych spraw. Warto rozmawiać, wyjaśniać wątpliwości i prosić o radę specjalistów. Trygon Marsa z Saturnem radzi nam, abyśmy przestrzegali prawa i konsultowali się w ważnych i trudnych sprawach z osobami bardziej kompetentnymi od nas.

W środę 24.03 kwadratura Merkurego z Marsem zachęca nas do ryzyka i domagania się tego, co nam się należy. Osoby, które ubiegają się o pracę, powinny być bardziej odważne i śmiałe w prezentowaniu swoich umiejętności.

W piątek 26.03 koniunkcja Wenus ze Słońcem zapewni nam więcej rozrywki i dużo odkrywczych pomysłów, które ułatwią nam codzienne życie. Pewna dobra wiadomość zmieni nasze nastawienie do pracy na lepsze.

W niedzielę 28.03 pełnia Księżyca w znaku Wagi pomoże nam zrobić wiosenne porządki i zadbać o zdrowie i samopoczucie najbliższych. Warto więcej się ruszać, spacerować, uprawiać sport.

Horoskop tygodniowy

22.03.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Czas minie szybko i dlatego nie odkładaj pracy na później. Możesz robić większe porządki, poważniejsze zakupy lub domowe naprawy. W pracy uważaj, aby się z nikim nie pokłócić! Księżyc w znaku Raka sprawi, że ludzie mogą być niespokojni i wścibscy. Medytuj, wycisz umysł i nie daj się ponieść negatywnym emocjom. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę.
Aspekty planet: 00.36 sekstyl Merkurego z Uranem, 03.36 trygon Marsa z Saturnem, 06.03 sekstyl Księżyca z Uranem, 06.57 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom, uprawianiu sportu i zabawie. Coś się dzisiaj uda zmienić na lepsze. Pozbędziesz się kompleksów i niepotrzebnych problemów.

Karta dnia: II Kapłanka
Od rana będziesz bardzo poważny i punktualny. W pracy zajmij się zadaniami, które wymagają koncentracji i dyscypliny. Popołudnie sprzyja udanym zakupom i trosce o urodę. Wiadomości od krewnych poprawią ci humor.

23.03.2021, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 22.57)
Rano możesz czuć się trochę przestraszony ilością zaplanowanych spotkań i obowiązków. Na szczęście pogoda sprawi, że odzyskasz dobry humor. Dziś możesz liczyć na starszych krewnych – pomogą ci w trudnej sprawie i podpowiedzą, jak postąpić. Wykonuj telefony, idź na większe zakupy, pamiętaj o rodzeństwie i najmłodszych.
Aspekty planet: 06.15 trygon Księżyca z Neptunem, 16.27 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poznasz niezwykłą osobę lub otrzymasz zaskakującą propozycję. Bądź czujny i dociekliwy, ale w sprawach finansowych zachowaj ostrożność. Dzisiejsze zagadki jutro się wyjaśnią.

24.03.2021, środa
Księżyc w znaku Lwa
Od rana będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc w Lwie sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Dobry dzień na zadbanie o włosy i fryzurę.
Aspekty planet: 04.27 kwadratura Merkurego z Marsem, 04.51 trygon Księżyca z Wenus, 05.55 trygon Księżyca ze Słońcem, 14.47 kwadratura Księżyca z Uranem, 18.39 opozycja Księżyca z Saturnem, 21.10 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam wiary w świat i ludzi. Warto bywać, dyskutować. Udadzą się dzisiaj większe zakupy. Dobry dzień na hobby, publiczne prezentacje i wystąpienia.

Karta dnia: IV Cesarz
Podejdź z dystansem do tego, co cię złości i denerwuje. Być może nadszedł już czas na porządki i zmiany w relacjach z ludźmi? Popołudnie sprzyja sztuce i odpoczynkowi.

25.03.2021, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Dziś spędzimy dzień w ruchu. Będziesz zawierać nowe znajomości, uczyć się, odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacer i rozruszać. W domu zabierz się za dekorowanie, pracę w kuchni i większe porządki. Rozmowy przez telefon lub pisanie listów zabierze więcej czasu niż zwykle, ale sporo się możesz dzięki temu dowiedzieć. Księżyc sprzyja silnej woli i realizowaniu ambitnych postanowień.
Aspekty planet: 14.29 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: XV Diabeł
Bądź cierpliwy i nie denerwuj się za bardzo na otaczających cię ludzi. Dzień sprzyja sympatycznym spotkaniom, ale lepiej bez potrzeby nie rozmawiaj dziś o cudzych wadach i miłosnych gafach.

26.03.2021, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 4.27)
Korzystny dzień. Będziesz dzisiaj pracowicie spędzać czas. Ani w domu, ani w pracy nie zaniedbuj podstawowych obowiązków, bo zaległości jutro mogą wywołać nieprzyjemne konsekwencje. Pij dużo wody mineralnej, wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe, a wzmocnisz organizm. Dobroczynna koniunkcja Słońca z Wenus sprzyja współpracy, rozpoczynaniu nowych spraw, ubieganiu się o dotacje i kredyty.
Aspekty planet: 07.59 koniunkcja Słońca z Wenus, 10.18 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia dnia: 7
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się nauką, wyjaśniaj różne trudne sprawy. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta dnia: I Mag
Przypomnisz sobie o różnych ważnych sprawach. Wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. Wiadomość od miłej osoby poprawi ci humor.

27.03.2021, sobota
Księżyc w znaku Panny
Warto zebrać siły i szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja gotowaniu, rozmowom z przyjaciółmi, oglądaniu filmów. Po południu podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, unikaj sprzątania i wyrzucania rzeczy. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance. Księżyc ostrzega przed niepotrzebnymi wydatkami.
Aspekty planet: 03.17 kwadratura Księżyca z Marsem, 08.38 opozycja Księżyca z Merkurym, 16.06 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: XX Sąd
Otwarcie pytaj się o wszystko, co tylko cię zainteresuje. Aura sprzyja ważnym przemyśleniom, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich doświadczeniach i pomysłach na przyszłość.

28.03.2021, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 7.23)
Dzień będzie dynamiczny z powodu pełni Księżyca. Aura sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów rodzinnych. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wcieraj balsam i odżywkę. Planety ostrzegają przed plotkami i niemiłymi osobami.
Aspekty planet: 00.49 trygon Księżyca z Plutonem, 20.49 opozycja Księżyca ze Słońcem, 21.56 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Dzisiaj rozmawiaj o przyszłości i snuj plany na przyszłość. To, co postanowisz będzie zajmować cię i inspirować przez kolejne dni. A wieczorem nadejdzie czas na randkę lub towarzyskie spotkanie.

Pozycje planet:
Słońce 01 º 35´ – 08 º 31´ Barana
Księżyc 05 º 55´ Raka – 11 º 31´ Wagi
Merkury 08 º 31′ – 19 º 27′ Ryb
Wenus 00 º 30′ – 09 º 12′ Barana
Mars 10 º 29′ – 14 º 39′ Bliźniąt
Jowisz 21 º 12′ – 22 º 38′ Wodnika
Saturn 10 º 32′ – 11 º 08′ Wodnika
Uran 08 º 30´ – 08 º 51´ Byka
Neptun 21 º 02′ – 21 º 18′ Ryb
Pluton 26 º 28′ – 26 º 35′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
23.03 od g. 16.27 do g. 22.57.
25.03 od g. 14.29 do 26.03 do g. 04.27.
28.03 od g. 00.49 do g. 07.23.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 15-21.03.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 15.03 Merkury wchodzi do znaku Ryb i pomoże nam uruchomić intuicję. Warto medytować, zapisywać sny, oderwać się choć na chwilę od codzienności. Osoby zakochane mają szansę na romantyczną i namiętną randkę. We wtorek 16.03 sekstyl Słońca z Plutonem ostrzega nas przed osobami, które chcą się na nas wzbogacić. Nie udzielajmy pożyczek, bo sami możemy mieć trudność z dostaniem kredytu czy czegoś w promocji. W czwartek 18.03 sekstyl Wenus z Plutonem podpowiada, że warto zrobić coś wyjątkowego, spotykać się z ważnymi ludźmi, skupić się na swoim hobby, zacząć wcielać w życie odważne plany. Ryzyko może się bardzo opłacić. W sobotę 20.03 Słońce wchodzi do znaku Barana i skieruje naszą uwagę na sprawy zdrowia, samopoczucia i ogólnego nastawienia do życia. Osoby ambitne mają szansę dopiąć swego i zrealizować ważny projekt lub zrobić coś trudnego. W niedzielę 21.03 Wenus wejdzie do znaku Barana i wskazuje na szybkie zyski i nowe możliwości dla samotnych.

15.03.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Zajmij się ważnymi sprawami, zaplanuj zawodowe posunięcia na cały tydzień. Będziemy optymistyczni i ciekawscy, a różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe lub prosić o pomoc. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne.
Aspekty planet: 15.41 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 23.28 Merkury wkracza do znaku Ryb.

Wibracja 5
Wibracja Piątki sprzyja randkom, zabawie, hobby i uprawianiu sportu. Szukaj towarzystwa przyjaciół, odważ się zawierać nowe znajomości. Będzie wesoło i kreatywnie.

16.03.2021, wtorek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 11.57)
Ludzie będą serdeczni i wyrozumiali. Dzień bardziej sprzyja odpoczynkowi i zabiegom pielęgnacyjnym, niż pracy. Wieczorem aura sprzyja randkom, a także zajęciom związanym ze sztuką lub rozwijaniem swojego hobby. Udadzą się zakupy, podróże i spotkania biznesowe. Pluton sprzyja sprawom finansowym oraz udanym randkom.
Aspekty planet: 04.41 kwadratura Księżyca z Plutonem, 13.32 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.24 sekstyl Słońca z Plutonem.

Wibracja 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

17.03.2021, środa
Księżyc w znaku Byka
Dzień sprzyja odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji. Warto współpracować z innymi i razem rozwiązywać problemy. Bywaj na mieście, odzywaj się do znajomych i odnawiaj kontakty. Dobry dzień na sztukę i artystyczne wydarzenia. Unikaj prania, bo dzisiaj wszystko długo schnie. Merkury w koniunkcji z Neptunem radzi uważać podczas pracy i rachunków.
Aspekty planet: 04.38 koniunkcja Księżyca z Uranem, 08.21 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

18.03.2021, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Dzisiaj łatwo pozbędziemy się złych przyzwyczajeń, zmienimy coś na lepsze lub naprawimy. Warto obserwować sytuację, wyciągać wnioski, a nawet odkrywać różne sekrety i tajemnice. W uczuciach dobra passa, randki będą udane. Unikaj lakierowania paznokci, nie farbuj włosów, bo będą przebarwienia. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 05.15 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 06.17 sekstyl Księżyca z Neptunem, 17.25 sekstyl Księżyca z Wenus, 17.31 trygon Księżyca z Plutonem, 18.18 sekstyl Wenus z Plutonem, 21.41 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski.

19.03.2021, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 00.46)
Koniec tygodnia to dobry czas na odpoczynek, ważne przemyślenia, słuchanie intuicji, dbanie o najbliższe osoby, szukanie wyjaśnienia różnych zagadek i tajemnic. Nie podejmuj ryzykownych decyzji i słuchaj swojej intuicji, zanim wyrazisz na coś zgodę. Oczyszczaj organizm, unikaj alkoholu i ciężkostrawnych potraw. Pij zioła, bierz witaminy i suplementy.
Aspekty planet: 10.29 kwadratura Księżyca z Merkurym, 19.26 koniunkcja Księżyca z Marsem, 21.51 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

20.03.2021, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Warto zastanowić się nad zmianami, które ułatwią wszystkim życie. Rzucaj palenie, zmieniaj się na lepsze. Zrób porządki w biblioteczce, wyrzuć stare gazety i opakowania. Organizm potrzebuje zdrowego tłuszczu. Kontroluj ciśnienie, nie pij dużo kawy.
Aspekty planet: 10.39 Słońca wkracza do znaku Barana, 19.15 trygon Księżyca z Jowiszem, 19.22 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja 1
Wibracja Jedynki sprzyja ryzykownym decyzjom i odważnym wystąpieniom. Łatwo będzie wycofać się z czegoś lub nagle coś zmienić. Szukaj nowych wyzwań, nie oglądaj się w przeszłość.

21.03.2021, niedziela
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 13.17)
Zaangażuj się sprawy swoich przyjaciół. Bądź otwarty na poglądy innych ludzi, bo wiele zawodowych korzyści przyniesie ci współpraca z innymi. Po południu nie przechwalajcie się swoimi zaletami i znajomościami, bo zrazicie do siebie kogoś skromnego i sympatycznego. Wieczorem odpocznij i skup się na własnych wewnętrznych przemyśleniach.
Aspekty planet: 13.05 kwadratura Księżyca z Wenus, 15.17 Wenus wkracza do znaku Barana, 15.42 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy i dogadywaniu się z ludźmi. Łatwiej przekonasz kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Dobry dzień na randki.

Pozycje planet:
Słońce 24 º 37´ Ryb – 01 º 35´ Barana
Księżyc 12 º 25´ Barana – 05 º 55´ Raka
Merkury 28 º 46′ Wodnika – 08 º 31′ Ryb
Wenus 21 º 47′ Ryb – 00 º 30′ Barana
Mars 06 º 20′ – 10 º 29′ Bliźniąt
Jowisz 19 º 43′ – 21 º 12′ Wodnika
Saturn 09 º 53′ – 10 º 32′ Wodnika
Uran 08 º 10´ – 08 º 30´ Byka
Neptun 20 º 47′ – 21 º 02′ Ryb
Pluton 26 º 20′ – 26 º 28′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
16.03 od g. 04.41 do g. 11.57.
18.03 od g. 21.41 do 19.03 do g. 00.48.
21.03 od g. 13.05 do g. 13.19.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 8-14.03.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu wszystko się może zdarzyć. Nów Księżyca w znaku Ryb w złączeniu z Neptunem sprawi, że będzie dziwnie, bajkowo i nietypowo w każdej dziedzinie życia. Uważajmy jednak na szczegóły, bo częściej mogą zdarzać się pomyłki i błędy. Neptun sprzyja odpoczynkowi, randkom i spojrzeniu na rzeczywistość z zupełnie inne perspektywy niż dotychczas.

W czwartek 11.03 koniunkcja Słońca z Neptunem. Nieoczekiwani goście mogą nagle zmienić nasze plany o sto osiemdziesiąt stopni. Będzie dużo śmiechu, zabawy i miłych wydarzeń. Warto spacerować, zwiedzać i wykonywać ważne telefony.

W sobotę 13.03 nów Księżyca w znaku Ryb. Ci, którzy są podatni na stany depresyjne i mają pesymistyczne podejście do życia, powinni w tym tygodniu znaleźć sobie zajęcie i nie myśleć o smutnych sprawach, bo ich stan może się pogorszyć.

W niedzielę 14.03 koniunkcja Wenus z Neptunem. Warto zainwestować w swój wygląd, zwracać uwagę na ubiór, teraz każdy szczegół może pomóc nam w zwróceniu na siebie uwagi.

Tygodniowy

8.03.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Możemy czuć się przytłoczeni różnymi sprawami, które trzeba załatwić na początku tygodnia. Bądź wyrozumiały i nie daj się sprowokować do różnych konfliktów. Emocje i ambicja mogą niestety wziąć górę nad rozsądkiem. Lepiej uważać na słowa. Nie daj się poganiać i denerwować! Tańcz, spaceruj, ale nie dręcz się na siłowni. Unikaj depilacji.
Aspekty planet: 02.30 sekstyl Księżyca z Wenus, 11.16 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 15.42 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy myśleć o ciekawych książkach, filmach i o rozwoju duchowym. Bardzo dobry dzień, aby zdobyć nowe umiejętności.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

9.03.2021, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 08.42)
W pracy bądź ostrożny, bo ludzie będą podejrzliwi i nerwowi. Warto za to poświęcić więcej czasu na rozwój duchowy. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na swoje przeczucia. Dobry dzień na naukę, odpoczynek i pozbywanie się starych spraw. Mars w trygonie do Jowisza sprzyja pracy i uprawianiu sportu.
Aspekty planet: 01.53 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 14.23 trygon Księżyca z Marsem, 23.08 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a osiągniesz więcej niż zwykle. Zakładaj biznes, otwieraj konto, inwestuj pieniądze.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami.

10.03.2021, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Przed nami niespokojny dzień, bo wszyscy będą bardzo nerwowi i zmienni w swoich zachciankach. Aura nie sprzyja podpisywaniu umów, sprawom urzędowym. Możliwe nagłe zmiany sytuacji i inne niespodzianki, a ludzie będą bardziej niż zwykle podejrzliwi i zazdrośni. Mars w koniunkcji do Urana i kwadraturze do Plutona radzi unikać brawury i ryzyka.
Aspekty planet: 01.46 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 18.59 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Na spacerze odzyskasz wigor i energię.

Karta dnia: IV Cesarz
Aura zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

11.03.2021, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 15.45)
Dzień sprzyja aktywny m działaniom. Będziemy optymistyczni, energiczni. Nie denerwujmy się na tych, którzy rozbrykają się za bardzo! Spotkania towarzyskie dostarczą wielu wrażeń. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu aura będzie spokojniejsza, warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer.
Aspekty planet: 01.03 koniunkcja Słońca z Neptunem, 04.33 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: I Mag
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

12.03.2021, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Kwadra Księżyca sprawi, że będziemy niespokojni. Dobry czas na naukę, szukanie zagubionych rzeczy, koncentrację na ważnych sprawach, pozbywanie się uprzedzeń, kończenie trudnych spraw. Merkury wkracza do znaku Ryb i radzi dokładnie sprawdzać rachunki. Organizm dobrze przyswaja białko. Kontroluj ciśnienie i nie pij za dużo kawy.
Aspekty planet: 00.17 kwadratura Księżyca z Marsem, 06.51 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja randkom i miłości, a także pomaga w naprawie relacji z ludźmi. Zapytaj sąsiadów i krewnych, w czym możesz im doradzić lub pomóc, a zyskasz wdzięczność.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Karta oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

13.03.2021, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Możesz poczuć zmęczenie, a nawet zniechęcenie. Nów Księżyca w znaku Ryb nie sprzyja załatwianiu spraw sąsiedzkich, podróżom, większym zakupom. Zajmij się dzisiaj zadaniami, które nie wymagają współpracy z innymi ludźmi, odpocznij. Ludzie będą mniej życzliwi i wyrozumiali. Uważaj na kolana i stawy, nie przeciążaj kręgosłupa.
Aspekty planet: 04.30 koniunkcja Księżyca z Wenus, 06.53 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 11.22 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 17.39 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i nauce. Zadawaj odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości.

Karta dnia: VIII Siła
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

14.03.2021, niedziela
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 00.45)
Unikaj dzisiaj plotek, trudnych rozmów, rodzinnych lub sąsiedzkich narad. Niedziela sprzyja za to rodzinnym sprawom, wiosennym porządkom i trosce o najbliższych. Pij soki warzywne, wieczorem unikaj przejadania się. Więcej spaceruj, ale szanuj kolana i załóż wygodne buty do długiego marszu.
Aspekty planet: 05.09 koniunkcja Wenus z Neptunem, 12.29 sekstyl Księżyca z Marsem, 19.59 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga walczyć o ważne sprawy. Bądź uparty, a dostaniesz to, czego chcesz. Dobry dzień na urządzanie domu lub ogrodu.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze storn czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę.
Pozycje planet i świateł:
Słońce 17 º 37´ – 24 º 37´ Ryb
Księżyc 12 º 17´ Koziorożca – 12 º 25´ Barana
Merkury 20 º 25′ – 28 º 46′ Wodnika
Wenus 13 º 03′ – 21 º 47′ Ryb
Mars 02 º 14′ – 06 º 20′ Bliźniąt
Jowisz 18 º 11′ – 19 º 43′ Wodnika
Saturn 09 º 11′ – 09 º 53′ Wodnika
Uran 07 º 52´ – 08 º 10´Byka
Neptun 20 º 31′ – 20 º 47′ Ryb
Pluton 26 º 11′ – 26 º 20′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
9.03 od g. 01.53 do g. 08.42.
11.03 od g. 04.33 do g. 15.45.
13.03 od g. 17.39 do 14.03 do g. 00.45.

Życzymy udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 1-7.03.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu uda nam się wiele dowiedzieć i nauczyć dzięki koniunkcji Merkurego z Jowiszem w znaku intelektualnego Wodnika i przejściu Marsa do ciekawskiego znaku Bliźniąt. W środę 3.03 sekstyl Wenus z Uranem nastawi nas pozytywnie do ludzi. Aura tygodnia sprzyja randkom, wyjazdom tylko we dwoje i kontaktowi ze sztuką. W czwartek 4.03 Mars wchodzi do znaku Bliźniąt i nastroi nas aktywnie do życia. Warto zająć się sportem, być aktywnym, nie reagować na zaczepki, uczyć się od innych, jak opanowywać nerwy i gniew. W piątek 5.03 koniunkcja Merkurego z Jowiszem zapewni nam dostęp do ważnych i pouczających informacji. Warto zadawać pytania, szukać nowych kontaktów i znajomych, a nasze codzienne problemy szybko się rozwiążą.

20210301

1.03.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Odzyskamy dobre humory, nabierzemy optymizmu. Możesz też wpaść na dobre pomysły dotyczące lepszej organizacji czasu lub skuteczniejszego podziału domowych obowiązków. Po pracy wybierz się na spacer. Zastanów się, jak żyć zdrowiej. Udowodnij wszystkim, że jesteś w czymś najlepszy.
Aspekty planet: 10.18 trygon Księżyca z Saturnem, 20.29 trygon Księżyca z Merkurym, 23.58 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki przypomni wszystkim ważnych rodzinnych sprawach. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny. Trzeba też trochę odpocząć.

Karta dnia: IX Sprawiedliwość
Karta zaleca skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga podpowiada, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

2.03.2021, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona
Będziemy w dobrych humorach. Udadzą się także podróże i zakupy. Dzisiaj idealny dzień na rozpoczęcie nowych zadań, współpracę z ludźmi i przekonywanie innych do ambitnych pomysłów. Udadzą się randki, towarzyskie spotkania, artystyczne wydarzenia. Organizm dobrze przyswaja białko. Idź do kosmetyczki, farbuj włosy i maluj paznokcie.
Aspekty planet: 15.10 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Jedynka to wibracja nowego początku, kreatywności i radości życia. Nowe propozycje okażą się korzystne. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

3.03.2021, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
W ciągu dnia zabierz się za trudne i zaległe sprawy, ale omijaj urzędy lub osoby, które mogłyby ci zaszkodzić lub które czepiają się drobiazgów. Dzisiaj Księżyc sprzyja nauce, podróżom i oszczędnym zakupom. Udadzą się wizyty lekarskie. Wenus w trygonie do Jowisza sprzyja udanym inwestycjom oraz zakupom.
Aspekty planet: 09.40 trygon Księżyca z Wenus, 10.23 opozycja Księżyca z Uranem, 12.06 kwadratura Księżyca z Saturnem, 18.10 sekstyl Wenus z Uranem, 19.53 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XIX Słońce
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

4.03.2021, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 23.44)
Pełnia w znaku Panny to dobry czas na rozpoczęcie wiosennych porządków, pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, rozpoczynanie oczyszczającej diety, rzucanie palenia. Zajmij się domem, gotowaniem, zadbaj o garderobę. Pielęgnuj o włosy, unikaj farbowania i silnych peelingów. Wenus w kwadraturze do Plutona przestrzega przed chciwością i zazdrością.
Aspekty planet: 01.03 kwadratura Księżyca z Merkurym, 02.23 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.31 Mars wchodzi do znaku Bliźniąt, 07.32 trygon Księżyca z Neptunem, 17.10 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że będziemy kreatywni i skoncentrowani na ważnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: I Mag
Nadchodząca wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

5.03.2021, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Dziś ludzie mogą być nerwowi, będą zwracać większą uwagę na szczegóły i drobiazgi. Lepiej unikać dzisiaj wizyt w urzędach lub załatwiania trudnych spraw z szefem, wszyscy będą drobiazgowi i surowi. Postaraj się nie spóźniać. Zrób peeling i depilację. Zapisuj się do lekarza, idź do dentysty, rób badania.
Aspekty planet: 00.33 opozycja Księżyca z Marsem, 04.28 koniunkcja Merkurego z Jowiszem, 14.57 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.59 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja domowym porządkom i konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami.

Karta dnia: II Kapłanka
Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

6.03.2021, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Sobota minie raczej na pogawędkach i naradach, niż na zakupach czy wiosennych porządkach. Za nudne obowiązki trudno się będzie zabrać. Za to randki lub spotkania z przyjaciółmi miną w bardzo dobrej atmosferze. Pomyśl, jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo możemy liczyć na dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie.
Aspekty planet: 02.31 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 06.08 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 07.37 sekstyl Księżyca z Merkurym, 10.45 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

7.03.2021, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 03.21)
Ranek będzie spokojny, a potem wszystkie sprawy nagle przyspieszą. Szukaj dzisiaj nowych pomysłów i inspiracji do wprowadzenia w życie różnych pozytywnych zmian. Załatwiaj sprawy, które zależą od czyjejś zgody lub opinii. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Samotnym łatwiej będzie nawiązać nowe znajomości.
Aspekty planet: 17.10 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnym aktywnościom i odpoczynkowi, najlepiej z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta wskazuje, że nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 10 º 37´- 17 º 37´ Ryb
Księżyc 02 º 51´ Wagi – 12 º 17´ Koziorożca
Merkury 14 º 06′ – 20 º 25′ Wodnika
Wenus 04 º 18′ – 13 º 03′ Ryb
Mars 28 º 10′ Byka – 02 º 14′ Bliźniąt
Jowisz 16 º 36′ – 18 º 11′ Wodnika
Saturn 08 º 28′ – 09 º 11′ Wodnika
Uran 07 º 36´ – 07 º 52´ Byka
Neptun 20 º 15′ – 20 º 31′ Ryb
Pluton 26 º 01′ – 26 º 11′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
2.03 od g. 15.10 do g. 21.39.
4.03 od g. 17.10 do g. 23.44.
6.03 od g. 10.45 do 7.03 do g. 03.21.

Życzymy udanego tygodnia!