Miesięczne archiwum: Kwiecień 2021

Horoskop tygodniowy 26.04-2.05.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia Księżyca sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Niektórzy w ten tydzień podejmą radykalne decyzje, postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby rodzinne plany na weekend.

W poniedziałek 26.04 koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja robieniu rachunków, przyspieszy wypełnianie rocznych zeznań podatkowych. Wskaże nam te z rozwiązanie problemu. Warto polegać na radach specjalisty.

We wtorek 27.04 pełnia Księżyca w znaku Skorpiona zapewni nam dobrą aurę do towarzyskich spotkań, upiększania domu, zakupów i randek. Warto spotykać się z ludźmi, zabiegać o pomoc i wsparcie, planować wydatki na wiosnę. Pluton wchodzi w retrogradację i ostrzega nas przed szastaniem pieniędzmi i beztroskim podejściem do spraw majątkowych oraz bankowych. Bądźmy mili dla ludzi, bo złośliwa uwaga czy niepotrzebna krytyka mogą spowodować nieporozumienia, a nawet poważne kłótnie.

W piątek 30.04 sekstyl Merkurego z Neptunem nastroi nas romantycznie i wyjątkowo nastrojowo. Warto umawiać się na wspólne oglądanie i kontakty z ludźmi dostarczą nam wiele wzruszeń.

20210426

26.04.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 18.19)
Oszczędzaj się i zadbaj o prawidłowe odżywianie. Nie szarżuj na rowerze lub nie chodź na długie spacery, bo twój organizm będzie mniej odporny na zmiany pogody. Unikaj słodyczy, szczególnie wieczorem, bo możesz przybrać na wadze. Idź na spacer, odpocznij, unikaj stresu.
Aspekty planet: 00.20 koniunkcja Merkurego z Wenus, 13.16 kwadratura Księżyca z Plutonem, 14.41 trygon Księżyca z Jowiszem, 21.31 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a osiągniesz więcej niż zwykle. Zakładaj biznes, otwieraj konto, inwestuj pieniądze.

Karta dnia: VII Rydwan
Będziesz bardzo ambitny i zdecydowany, jednak nie wszystko dziś uda się zrobić, bo ludzie będą cię rozpraszać. Mimo tego masz szansę na sukces, bo Rydwan pomaga postawić na swoim!

27.04.2021, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona sprawi, że poczujesz, że masz wszystkiego dość. Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Posprzątaj swoje miejsce pracy, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. Dostarcz organizmowi dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 05.33 opozycja Księżyca ze Słońcem, 10.52 opozycja Księżyca z Uranem,
14.48 kwadratura Księżyca z Saturnem, 19.36 opozycja Księżyca z Wenus, 22.00 Pluton wchodzi w retrogradację, 22.25 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przypomnij sobie o zaległych sprawach i niedotrzymanych obietnicach, teraz szybko wszystko nadrobisz. Dzień będzie bardzo pracowity. Warto też zadbać o urodę.

28.04.2021, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 17.44)
Dobry czas na pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, wypowiadanie umów, szukanie oszczędności i zrywanie niechcianych znajomości. Unikajmy ciężkich obowiązków, bo nie znajdziemy do nich pomocników. Organizm potrzebuje białka, przypraw potrawy słodką papryką, jedz rośliny strączkowe. Księżyc sprzyja regeneracji sił.
Aspekty planet: 05.32 trygon Księżyca z Neptunem, 12.39 sekstyl Księżyca z Plutonem, 14.33 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki przynosi odkrywcze pomysły. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo łatwo będzie przegapić różne ważne szczegóły.

Karta dnia: XV Diabeł
Dzień sprzyja poważnym planom finansowym, wizytom w banku lub rozmowom z księgowym. Wieczorem wybierz się do kina lub na randkę.

29.04.2021, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Zabierz się za porządki i rachunki, szukaj oszczędności. Zadbaj o zdrowie. Nieuważne działanie może narazić cię na kontuzję, unikaj więc ryzykownych działań. Na randce unikaj pretensji i zazdrości. Księżyc sprzyja kończeniu starych spraw. Wyjaśniaj miłosne nieporozumienia. Unikaj prania i mycia podłóg, zajmij się gotowaniem. Regeneruj siły, unikaj ryzyka, zadbaj o pęcherz i nerki.
Aspekty planet: 14.37 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze, warto się z kimś spotkać lub zadzwonić.

Karta dnia: I Mag
Będziesz w dobrym humorze, zapragniesz coś w swoim domu zmienić. Nowe wiadomości okażą się ciekawe i co najważniejsze prawdziwe.

30.04.2021, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 18.17)
Koniunkcja Słońca z Uranem sprawi, że będziemy towarzyscy i otwarci na problemy innych. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, uczyć się, podróżować. Randki i kulturalne wydarzenia miną w dobrej atmosferze. Zakupy będą udane. Odkurz dom, pal kadzidełka. Nadmiar energii wyładuj w sporcie lub na długim spacerze.
Aspekty planet: 04.28 sekstyl Merkurego z Neptunem, 05.43 kwadratura Księżyca z Neptunem, 15.28 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 21.55 koniunkcja Słońca z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, zabawie i miłości. Dzisiaj będziemy chcieli uciec jak najdalej od trudnych wyzwań i męczących spraw. Odpocznij, uprawiaj sport i nabieraj pozytywnej energii.

Karta dnia: II Kapłanka
Zadbaj dzisiaj o zdrowie i urodę, dzień sprzyja odpoczynkowi, relaksowi i celebrowaniu czasu z najbliższymi. Po południu zwolnij więc, unikaj ryzyka i kłótni.

1.05.2021, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Czeka cię pracowity dzień. Zdobędziesz uznanie szefa czy ważnej osoby dzięki punktualności i przestrzeganiu zasad. Uważaj jednak, aby nie być zbyt krytycznym wobec nowych pomysłów. Popołudnie sprzyja trosce o kondycję i zdrowie. Tematów do poważnych przemyśleń dostarczy ci rozmowa z dietetykiem, prawnikiem lub lekarzem.
Aspekty planet: 01.50 opozycja Księżyca z Marsem, 12.12 trygon Księżyca z Uranem, 13.11 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda coś ważnego wspólnie postanowić lub zrobić.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Od ludzi będziesz oczekiwać pochwał i dowodów uznania. Zrobisz wiele, aby pokazać się komuś z jak najlepszej strony. Dzień sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

2.05.2021, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 21.30)
Księżyc nie sprzyja nowym zadaniom. Lepiej odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Gorszy dzień na randki w ciemno i duże towarzyskie spotkania. Udadzą się rzeczowe rozmowy rodzinne, warto robić plany na najbliższe tygodnie.
Aspekty planet: 06.41 trygon Księżyca z Wenus, 08.15 sekstyl Księżyca z Neptunem, 11.18 trygon Merkurego z Plutonem, 15.53 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 16.37 trygon Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie przejmuj się marudzeniem niektórych krewnych, bo niedziela będzie udana. Idź na spacer, uprawiaj sport. Trzeba dzisiaj także trochę odpocząć i się pobawić.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu. Dzieci i artyści będą dzisiaj tworzyć zaskakujące i niezwykłe dzieła. Popołudnie to idealny czas na zajęcia się swoim hobby.

Pozycje planet:
Słońce 05 º 59´ – 12 º 47´ Byka
Księżyc 19 º 44´ Wagi – 02 º 32´ Wodnika
Merkury 13 º 57′ – 27 º 57′ Byka
Wenus 13 º 53′ – 22 º 31′ Byka
Mars 01 º 31′ – 05 º 46′ Raka
Jowisz 27 º 37′ – 28 º 30′ Wodnika
Saturn 12 º 55′ – 13 º 11′ Wodnika
Uran 10 º 24´ – 10 º 48´ Byka
Neptun 22 º 15′ – 22 º 27′ Ryb
Pluton 26 º 48′ – 26 º 48′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
26.04 od g. 1439 do g. 18.18.
28.04 od g. 14.31 do g. 17.42.
30.04 od g. 15.26 do g. 18.15.
2.05 od g. 16.37 do g. 21.30.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 19-25.04.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Księżyc pomoże nam uporać się z rodzinnymi obowiązkami i znaleźć czas na swoje hobby, odpoczynek, wiosenny spacer. Tydzień nie sprzyja załatwianiu spraw finansowych i ryzyku w sprawach majątkowych.

W poniedziałek 19.04 koniunkcja Słońca z Merkurym i Merkury wkracza do znaku Byka, co zapewni nam energię i optymizm podczas wykonywania trudnych zadań. Warto szukać w Internecie potrzebnych informacji, robić porządki, a na wyjazdach zwiedzać nową okolicę. Słońce wkracza do znaku Byka. Nastanie czas cieszenia się życiem, zdobywania większych pieniędzy, zabezpieczania sobie materialnego bezpieczeństwa i rozwijania artystycznych talentów.

W piątek 23.04 Mars wchodzi do znaku Raka i ostrzega nas przed konfliktem z przełożonymi lub ze starszymi osobami. Uważajmy na słowa, wywiązujmy się ze zobowiązań, nie przemęczajmy organizmu, jeśli nie mamy dobrej kondycji. Koniunkcja Wenus z Uranem uruchomi w nas duże pokłady energii. Wiele rzeczy stanie się dla nas proste, jeśli spojrzymy na problemy z zupełnie nowej strony.

W sobotę 24.04 koniunkcja Merkurego z Uranem wprowadzi nas w rewolucyjny nastrój. Będziemy chcieli zrobić coś nowego, nieplanowanego, odświeżającego. Lepiej uważać na sprzęty elektryczne, mogą dziś nie poddawać się naszej woli.

W niedzielę 25.04 kwadratury Merkurego i Wenus z Saturnem sprawi, że przy rodzinnym stole poruszane będą poważne tematy. Warto wyjaśnić trudne rodzinne sprawy i pogodzić się w imię lepszego jutra.

2021041919.04.2021, poniedziałek

Księżyc w znaku Raka
Dzisiaj złagodniejesz i zapragniesz pobyć w gronie miłych ludzi. Postanowisz nadrobić wszystkie towarzyskie zaległości, zależeć ci też będzie na opinii innych ludzi. Wieczorem najlepiej będziesz się czuł domowym zaciszu. Pij dużo wody, jedz owoce i zielone warzywa. Unikaj wysiłku fizycznego.
Aspekty planet: 03.51 koniunkcja Słońca z Merkurym, 12.30 Merkury wchodzi do znaku Byka, 16.57 trygon Księżyca z Neptunem, 22.35 Słońce wchodzi do znaku Byka.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym wyzwaniom i zmianom wcześniejszych planów. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

20.04.2021, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 8.12)
Zabierz się do pracy, a odniesiesz sukces. Uda się coś zmienić na lepsze, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, siły i pieniądze. Księżyc sprzyja zakładaniu konta w banku. Randki i zakupy będą udane. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo. Zadbaj o kręgosłup, nie przeciążaj go ciężkimi zakupami.
Aspekty planet: 02.04 opozycja Księżyca z Plutonem, 09.00 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 12.09 kwadratura Księżyca z Merkurym, 22.22 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

21.04.2021, środa
Księżyc w znaku Lwa
Kwadra Księżyca w znaku Lwa sprawi, że możesz mieć kłopot z pogodzeniem obowiązków z przyjemnościami. Dobry czas na spotkania towarzyskie, współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest nam życzliwy. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności.
Aspekty planet: 03.12 kwadratura Księżyca z Uranem, 07.57 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

22.04.2021, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 15.09)
Dzisiaj będziemy planować towarzyskie spotkania i rodzinne imprezy. Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia. Rozum podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się ważne rozmowy, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się kłócić o drobiazgi. Jedz warzywa i owoce, pij soki. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy ze spiżarni.
Aspekty planet: 09.56 opozycja Księżyca z Jowiszem, 14.06 sekstyl Księżyca z Marsem, 20.07 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

23.04.2021, piątek
Księżyc w znaku Panny
Dzień będzie spokojny i udany, unikniemy pułapek i niebezpieczeństw. Na zakupach możesz wydać zbyt wiele, ale też dziś ważny jest wygląd i prestiż. Zadbaj o skórę i włosy. Wieczorem udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Wyrzucaj stare rzeczy, unikaj nadmiernego wysiłku i stresów. Spaceruj, ale chroń gardło przed zimnymi napojami.
Aspekty planet: 03.02 koniunkcja Wenus z Uranem, 04.49 trygon Księżyca z Merkurym, 08.58 trygon Księżyca z Uranem, 09.31 trygon Księżyca z Wenus, 13.50 Mars wchodzi do znaku Raka.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

24.04.2021, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 18.07)
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wcieraj balsam i odżywkę.
Aspekty planet: 05.11 opozycja Księżyca z Neptunem, 08.43 koniunkcja Merkurego z Uranem, 12.51 trygon Księżyca z Plutonem, 19.20 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

25.04.2021, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Nabierzesz ochoty na spotkania z ludźmi i rozmowy telefoniczne. Dzień bardzo sprzyja odpoczynkowi i zabiegom pielęgnacyjnym. Popołudnie sprzyja randkom i miłym wydarzeniom towarzyskim. Organizm potrzebuje tłuszczu, doprawiaj potrawy dobrą oliwą. Księżyc w znaku Wagi sprzyja rozwijaniu artystycznych talentów. Kwadratura Wenus z Satrnem sprzyja planowaniu rodzinnych oszczędności.
Aspekty planet: 06.23 kwadratura Wenus z Saturnem, 13.59 kwadratura Merkurego z Saturnem, 15.04 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na hobby czy naukę.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet:
Słońce 29 º 09´ Barana – 05 º 59´ Byka
Księżyc 14 º 24´ Raka – 19 º 44´ Wagi
Merkury 29 º 05′ Barana 13 º 57′ Byka
Wenus 05 º 14′ – 13 º 53′ Byka
Mars 27 º 17′ Bliźniąt – 01 º 31′ Raka
Jowisz 26 º 30′ – 27 º 37′ Wodnika
Saturn 12 º 34′ – 12 º 55′ Wodnika
Uran 10 º 00´ – 10 º 24´ Byka
Neptun 22 º 02′ – 22 º 15′ Ryb
Pluton 26 º 47′ – 26 º 48′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
20.04 od g. 02.03 do g. 08.10.
22.04 od g. 14.04 do g. 15.08.
24.04 od g. 12.49 do g. 18.05.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 12018.04.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny tydzień. Pierwszy wiosenny nów skłoni nas do robienia ważnych planów, podejmowania znaczących decyzji i zaczynania spraw, które przyniosą nam szybko satysfakcję i nowe perspektywy.

W poniedziałek 12.04 kwadratura Wenus z Plutonem zapewni nam dostęp do ważnych informacji. Nów Księżyca w znaku Barana zapewni nam dużo energii i zapału do wiosennych porządków. Przyłóżmy się do domowych obowiązków, a rodzina będzie z nas dumna. W środę 14.04 sekstyl Słońca z Marsem będzie nas zachęcał do aktywnego spędzania wolnego czasu i do podejmowania szybkich decyzji w sprawie pracy i codziennych zadań. Warto unowocześnić domowy sprzęt AGD. W czwartek 15.04 sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyja zaczynaniu wszelkiego rodzaju spraw. W piątek 16.04 kwadratura Słońca z Plutonem pomoże nam dobrze zainwestować czas i pieniądze w sprawy, które już wkrótce staną się dochodowe. W sobotę 17.04 trygon Marsa z Jowiszem sprzyja wielkim porządkom, sportowej aktywności i krótkim wycieczkom. Sekstyle Merkurego z Jowiszem i Marsem oraz kwadratura z Plutonem zainspirują nas do realizacji odważnych, a nawet ryzykownych pomysłów. Warto planować wiosenne wydatki i więcej się ruszać dla zdrowia.

12.04.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 19.45)
Nie ulegnij presji obowiązków i wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Wykonuj ćwiczenia siłowe, idź na siłownię lub graj w gry. Zadbaj o oczy. Nie udzielaj pożyczek, bo długo nie zobaczysz pieniędzy z powrotem. Nów w Baranie sprzyja zaczynaniu nowych spraw.
Aspekty planet: 04.32 koniunkcja Księżyca zw Słońcem, 05.19 kwadratura Wenus z Plutonem, 06.01 sekstyl Księżyca z Marsem, 10.25 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 13.13 kwadratura Księżyca z Plutonem, 14.08 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub spacer.

Karta dnia: IX Sprawiedliwość
Karta zaleca skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga podpowiada, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

13.04.2021, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nawilżaj skórę, zadbaj o ręce.
Aspekty planet: 15.19 koniunkcja Księżyca z Uranem, 20.31 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Lepiej unikać ryzykownych decyzji. Warto spokojnie zająć się domem, poszukać równowagi między różnymi dziedzinami życia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

14.04.2021, środa
Księżyc w znaku Byka
Dziś możliwe są nagłe zmiany ustalonych wcześniej planów. Ktoś może się wtrącać w twoje sprawy, dlatego lepiej pilnować sekretów i trzymać się z daleka od ludzi, których nie lubimy. Dzień sprzyja uprawianiu sportu, zrywaniu niechcianych znajomości, wyrzucaniu starych rzeczy. Unikaj prania, zajmij się gotowaniem lub szyciem. Zamiast słodzić cukrem, sięgnij po miód.
Aspekty planet: 01.10 sekstyl Słońca z Marsem, 16.05 sekstyl Księżyca z Neptunem, 20.23 Wenus wchodzi do znaku Byka.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XIX Słońce
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

15.04.2021, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 8.36)
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Zażywaj witaminy i suplementy. Pij dużo wody i stosuj częściej krem do rąk.
Aspekty planet: 00.03 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 02.01 trygon Księżyca z Plutonem, 19.00 sekstyl Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: I Mag
Wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

16.04.2021, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Warto załatwiać sprawy na mieście, brać udział w zebraniach i ważnych spotkaniach. Księżyc w znaku Bliźniąt sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom na wyjazdy lub zakupy. Nawilżaj skórę na szyi i dłoniach, zrób masaż karku. Odpisuj na miala, wykonuj ważne telefony, bo dziś dużo się uda załatwić.
Aspekty planet: 09.54 trygon Księżyca z Saturnem, 15.24 kwadratura Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: II Kapłanka
Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

17.04.2021, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 21.26)
Warto zwrócić większą uwagę na zdrowie, dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na kondycji całej rodziny. Nie pij zimnych napojów. Idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania. Rób manicure, bo lakier dziś szybko schnie.
Aspekty planet: 07.15 trygon Marsa z Jowiszem, 13.06 sekstyl Księżyca z Merkurym, 13.54 trygon Księżyca z Jowiszem, 14.09 koniunkcja Księżyca z Marsem, 17.04 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 18.01 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 21.10 sekstyl Merkurego z Marsem, 23.49 kwadratura Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Choć sobota będzie leniwa i senna, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

18.04.2021, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Dzień sprzyja randkom i hobby. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu rodzinnych obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz picie kawy.
Aspekty planet: 05.50 sekstyl Księżyca z Wenus, 17.20 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta wskazuje, że nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 15 º 25´ – 29 º 09´ Barana
Księżyc 22 º 44´ Koziorożca – 14 º 24´ Raka
Merkury 01 º 31′ – 29 º 05′ Barana
Wenus 17 º 54′ Barana – 05 º 14′ Byka
Mars 18 º 50′ – 27 º 17′ Bliźniąt
Jowisz 24 º 00′ – 26 º 30′ Wodnika
Saturn 11 º 41′ – 12 º 34′ Wodnika
Uran 09 º 13´ – 10 º 00´Byka
Neptun 21 º 34′ – 22 º 02′ Ryb
Pluton 26 º 41′ – 26 º 47′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
12.04 od g. 14.06 do g. 19.43.
15.04 od g. 00.01 do g. 08.34.
17.04 od f. 17.02 do g. 21.25.

Horoskop tygodniowy 5-11.04.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu czeka nas więcej towarzyskich atrakcji i okazji. Warto odnawia dawne znajomości, zastanowić się nad bezpiecznymi inwestycjami i zakupami, bo sekstyl Wenus z Jowiszem sprzyja pomnażaniu pieniędzy.

We wtorek 6.04 sekstyl Wenus z Marsem sprzyja zajmowaniu się hobby, sztuką i słuchaniu muzyki. Randki i spotkania towarzyskie będą wyjątkowo udane.

W środę 10.04 sekstyl Wenus z Jowiszem zapewni nam duża porcję optymizmu, nowych znajomości i okazji do zaprezentowania się światu z lepszej strony. Wenus wchodzi do znaku Byka i pomoże samotnym znaleźć bratnią duszę w kwietniu.

W piątek 9.04 kwadratura Marsa z Neptunem może sprawić, że ludzie będą bardziej kłótliwi i niezgodni niż zwykle. Uważajmy na słowa, nie wchodźmy w zażarte dyskusje z szefem czy partnerem.

Horoskop tygodniowy

5.04.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 15.51)
Lany Poniedziałek upłynie leniwie, nie bierz na siebie za dużo rodzinnych spraw, bo możesz nie mieć siły, aby zrealizować wszystkie obietnice. Ogranicz wizyty świąteczne do minimum i odpocznij. Aura sprzyja spotkaniom w sprawdzonym gronie rodziny i znajomych. Słońce pomoże rozwiązać trudną rodzinną sprawę.
Aspekty planet: 09.06 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 20.20 sesktyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto szczerze rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

6.04.2021, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upomnij się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 07.59 kwadratura Księżyca z Uranem, 12.33 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 13.19 sekstyl Wenus z Marsem, 22.41 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto odpocząć, pobyć z bliskimi. Spacery czy randki będą udane.

Karta dnia: IV Cesarz
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

7.04.2021, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (22.32)
Księżyc sprawi, że będziesz bardziej pracowity, ale też nerwowy i niecierpliwy. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, zadbaj o skórę, rób peeling, zaczynaj dietę. Unikaj tłuszczu i alkoholu.
Aspekty planet: 03.56 trygon Księżyca z Marsem, 04.45 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.06 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale nie ma co ryzykować czy martwić się na zapas. Lepiej odpocząć, poczytać inspirujące książki i zebrać siły na jutro.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

8.04.2021, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Zajmij się ważnymi sprawami, zaplanuj zawodowe posunięcia na kolejne tygodnie. Będziemy optymistyczni i ciekawscy, a różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe lub prosić o pomoc. Księżyc sprzyja krótkim podróżom i szybkim zakupom. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne.
Aspekty planet: 16.25 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

9.04.2021, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Będziesz dziś wyrozumiały i spokojny. Nowe pomysły i ryzykowne przedsięwzięcia nie będą cię pociągać. Za sprawą kwadratury Wenus z Saturnem wobec obcych osób lepiej zachować dystans. Dzień sprzyja sprawom domowym i opiece nad rodziną. Mars pomoże ci załatwić trudne urzędowe lub formalne sprawy.
Aspekty planet: 15.50 kwadratura Księżyca z Marsem, 16.05 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 21.20 kwadratura Marsa z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

10.04.2021, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 8.12)
Unikaj ryzyka i konfliktów, zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku.
Aspekty planet: 01.49 sekstyl Księżyca z Plutonem, 17.10 sekstyl Merkurego z Saturnem, 20.54 sekstyl Wenus z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub ćwiczeniem jogi, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować rodzinne wydatki, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

11.04.2021, niedziela
Księżyc w znaku Barana
To dobry dzień aby zacząć realizować marzenia – warto zrobić plan, aby wiedzieć jak przystąpić do działania. Wiele spisanych dziś marzeń ziści się szybciej, niż sądzisz. Unikaj ostrych potraw, pij dużo wody, jedz owoce i warzywa, a organizm wróci do równowagi. Unikaj nadmiernego wysiłku, spaceruj, wykonuj relaksacyjne ćwiczenia.
Aspekty planet: 08.02 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.47 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycje planet i świateł:
Słońce 15 º 25´ – 29 º 09´ Barana
Księżyc 22 º 44´ Koziorożca – 14 º 24´ Raka
Merkury 01 º 31′ – 29 º 05′ Barana
Wenus 17 º 54′ Barana – 05 º 14′ Byka
Mars 18 º 50′ – 27 º 17′ Bliźniąt
Jowisz 24 º 00′ – 26 º 30′ Wodnika
Saturn 11 º 41′ – 12 º 34′ Wodnika
Uran 09 º 13´ – 10 º 00´Byka
Neptun 21 º 34′ – 22 º 02′ Ryb
Pluton 26 º 41′ – 26 º 47′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.04 od g. 09.05 do g. 15.03.
7.04 od g. 12.04 do g. 22.30.
10.04 od g. 01.48 do g. 08.10.
Miłego tygodnia!