Miesięczne archiwum: Maj 2021

Horoskop tygodniowy 31.05-6.-6.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Warto inwestować, robić szybkie zakupy, szukać promocji wakacyjnych wycieczek. Wenus przemierza ostatnie stopnie znaku Bliźniąt i sprzyja szukaniu lepszej pracy i nawiązywaniu korzystnych znajomości. W środę 2.06 Wenus wejdzie do znaku Raka i będzie sprzyjać szybkim inwestycjom i rodzinnym wydatkom.

W poniedziałek 31.05 trygon Marsa z Neptunem pomoże rozwiązać trudną sprawę lub problem, z jakim nie mogliśmy sobie poradzić od dłuższego czasu. Nauka będzie szła szybciej niż zwykle.

W czwartek 3.06 trygon Słońca z Saturnem sprzyja podróżom i opracowywaniu planów na wakacje. Bądź otwarty na ludzi, zbieraj informacje i nie przegap ważnego spotkania, bo od niego może zależeć twoja zawodowa lub finansowa przyszłość.

W piątek 4.06 trygon Wenus z Jowiszem zapewni nam powodzenie i w finansach, i w miłości. To dobry dzień na udane zakupy, wyjątkowe randki i ważne spotkania. Pokaż się z najlepszej strony, zadbaj o wygląd.

W sobotę 5.06 opozycja Marsa z Plutonem sprawi, że atmosfera długiego weekendu będzie nieco nerwowa, a ludzie niespokojni lub zbyt natarczywi. Warto zająć się prywatnymi sprawami i przejrzeć wszystkie zaległe czasopisma i książki, które od pewnego czasu chcemy przeczytać. Kwadratura Merkurego z Neptunem zapewni nam ciekawe towarzyskie czy kulturalne propozycje i szczęście w podróży.

20210531

31.05.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Waleczny i popędliwy Mars sprawi, że będziesz chciał robić wszystko naraz, dlatego jedz więcej białka i pamiętaj o dziennej porcji witamin. Zadbaj o wątrobę i nie obciążaj jej ciężkostrawnymi potrawami czy ostrymi sosami. Unikaj też egzotycznych przypraw. Rób peeling i depilację. Odwiedzaj urzędy.
Aspekty planet: 03.29 kwadratura Księżyca z Uranem, 05.24 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 07.15 trygon Marsa z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy weseli i optymistyczni. Wymieniaj się doświadczeniami, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

1.06.2021, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 11.07)
Księżyc sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dzień sprzyja porządkom, pracy fizycznej. Nie jest to dobry dzień na ślub, podpisywanie ważnych umów dotyczących nieruchomości. Zadbaj o swoje zdrowie, zrób badania, zapisz się do dentysty.
Aspekty planet: 01.13 trygon Księżyca z Merkurym, 08.13 trygon Księżyca z Wenus, 14.03 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

2.06.2021, środa
Księżyc w znaku Ryb
Poświęć więcej czasu na prywatne sprawy, rozwój duchowy. Zamiast się spieszyć, po szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i unikaj ryzykownych decyzji. Możesz robić porządki, a także przechodzić na zdrowszą dietę, ale unikaj ryzyka i wielkiego wysiłku. Czas sprzyja podróży, rachunkom i porządkom.
Aspekty planet: 09.24 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 10.21 sekstyl Księżyca z Uranem, 15.18 Wenus wchodzi do znaku Raka.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Postaraj się nie przejmować się humorami szefa. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

3.06.2021, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 19.58)
Dzień sprzyja sprawom towarzyskim, nauce i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie chętnie zainteresują się nowymi pomysłami, będą bardziej skłonni do dyskusji i poznawania poglądów innych ludzi. Księżyc sprzyja hobby i rozwojowi osobistemu.
Aspekty planet: 06.30 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 08.23 kwadratura Księżyca z Merkurym, 10.08 trygon Księżyca z Marsem, 13.10 sekstyl Księżyca z Plutonem, 21.05 trygon Słońca z Saturnem, 23.08 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

4.06.2021, piątek
Księżyc w znaku Barana
Domowe obowiązki uda się wykonać zaskakująco łatwo, zaplanuj na dziś różne większe domowe prace. Po południu Księżyc sprzyja podróżom, sztuce, randkom. Rozwijaj swoje zainteresowania, wybierz się z wizytą do kreatywnych znajomych. Możesz wpaść na niezwykłe pomysły. Warto od razu wprowadzić je w życie, zamiast pytać innych o zdanie. Trygon Wenus z Jowiszem sprzyja rozrywce i randkom.
Aspekty planet: 01.23 trygon Wenus z Jowiszem, 22.23 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

5.06.2021, sobota
Księżyc w znaku Barana
Księżyc zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu. Jednak trzeba uważać na to, co się mówi, bo ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i zmienni. To dobry dzień, aby zawierać zgodę i patrzeć na świat z szerszej perspektywy. Ludzie będą chcieli oderwać się od przyziemnych spraw i kłopotów. Kierować się będą uczuciami, a sztuka zrobi na wszystkich większe niż zwykle wrażenie.
Aspekty planet: 00.37 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 17.56 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.04 kwadratura Merkurego z Neptunem, 21.45 opozycja Marsa z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

6.06.2021, niedziela
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 7.46)
Dziś ludzie będą bardziej otwarci i romantyczni. Za męczące obowiązki lub rachunki trudno się będzie zabrać, nie obiecuj sobie, że uporządkujesz wszystkie zaległości. Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla przyjaciół. Regeneruj siły, zajmij się pielęgnacją urody.
Aspekty planet: 00.37 kwadratura Księżyca z Plutonem, 00.46 kwadratura Księżyca z Marsem, 11.32 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 17.56 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy skupieni na swoich sprawach. Po południu warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie umysłu.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet
31.05-13.06.2021
Słońce 09 º 46´ – 23 º 10´ Bliźniąt
Księżyc 11 º 31´ Wodnika – 02 º 55´ Lwa
Merkury 24 º 40′ – 18 º 45′ Bliźniąt w retrogradacji
Wenus 26 º 53′ Bliźniąt – 13 º 58′ Raka
Mars 22 º 53′ Raka – 01 º 30′ Lwa
Jowisz 01 º 31′ – 02 º 07′ Ryb
Saturn 13 º 28′ – 13 º 09′ Wodnika w retrogradacji
Uran 12 º 22´ – 13 º 04´ Byka
Neptun 23 º 01′ – 23 º 10′ Ryb
Pluton 26 º 33′ – 26 º 19′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
1.06 od g. 08.13 do g. 11.07.
3.06 od g. 13.10 do g. 19.58.
6.06 od g. 00.46 do g. 07.46.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 24-30.05.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu całkowite zaćmienie Księżyca w znaku Strzelca (środa 26.05) może wprowadzić pośpiech i nerwową atmosferę. Lepie rozładować nerwy na spacerze i uprawiając sport i patrząc w przyszłość, nie rozliczać innych z tego, co było. Jeśli jednak macie coś do zrobienia, uporacie się z tym błyskawicznie, bo pełnia mobilizuje do aktywności.

W czwartek 27.05 kwadratura Wenus z Neptunem sprzyja duchowym sprawom, kontaktowi z innymi rzeczywistościami i rozmowom z aniołami i duchami. Medytuj, ćwicz jogę i nie poddawaj się pędowi tygodnia, bo możesz przegapić coś tak cennego, jak rozmowa z bliską osobą lub nowy pomysł na siebie.

W sobotę 29.05 koniunkcja Merkurego z Wenus sprawi nam miłe towarzyskie niespodzianki. Ktoś podzieli się sprawdzonym przepisem lub poleci nas osobie, która wiele pomoże. Odnawiajmy dawne znajomości i umawiajmy się na randki.

W niedzielę 30.05 Merkury wchodzi w retrogradację i do 22.06 będzie poruszał się pozornym ruchem wstecznym na niebie. To czas, kiedy radzimy nie kupować sprzętu elektronicznego i pojazdów.

24.05.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 5.00)
Warto zakończyć konflikty, wyjaśnić różne męczące nieporozumienia. Księżyc sprzyja pozytywnym zmianom. Możesz zmienić styl życia i zerwać ze schematami, które nie przynoszą korzyści. Zajmij się drobnymi porządkami w rachunkach, listach i notatkach. W Internecie znajdziesz dzisiaj sporo ciekawych wiadomości, dzięki którym rozwiążesz problem, z którym zmagasz się od dawna.
Aspekty planet: 06.37 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto przejrzeć dokumenty, rachunki, bo możemy coś znaleźć i doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

25.05.2021, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Spróbuj dzisiaj czegoś nowego, przestań oglądać się w przeszłość. Zainwestuj w swoją przyszłość i nie słuchaj ludzi, którzy narzekają i marudzą. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Możesz liczyć na udaną współpracę, pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Dobry dzień na naukę, pracę w ogrodzie, podróżowanie.
Aspekty Planet: 00.14 opozycja Księżyca z Uranem, 02.34 kwadratura Księżyca z Saturnem, 12.00 trygon Księżyca z Marsem, 17.30 trygon Księżyca z Neptunem, 23.19 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się rachunkami i porządkami.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi osobami.

26.05.2021, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 4.39)
Pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca przyniosą niespokojną aurę. Ludzie będą podejrzliwi, pamiętliwi i mniej skłonni do pomagania innym. Tego dnia lepiej kończyć już zaczęte sprawy, niż zaczynać nowe zadania. Dobry czas na porządki, podsumowania, nadrabianie różnych zaległości.
Aspekty planet: 06.29 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 13.13 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a w wolnej chwili zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na małe domowe porządki, ale też odpoczynek.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

27.05.2021, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Ludzie będą szukać okazji do zysku, niechętnie podzielą się czy pomogą innym. Broń się przed atakiem konkurencji. Możliwe są konflikty o zakres obowiązków, różne rozliczenia i kontrole. Nie licz na innych i bądź cierpliwy, a sporo się uda zrobić. Po południu lepsza aura. Księżyc sprzyja ćwiczeniom fizycznym. Idź na masaż, pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 02.01 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.42 opozycja Księżyca z Wenus, 17.05 kwadratura Księżyca z Neptunem, 19.35 opozycja Księżyca z Merkurym, 21.24 kwadratura Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki pomaga działać. Będzie wiele ambitnych planów, także ryzykownych. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

28.05.2021, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 4.23)
Rano możemy być nerwowi, ale poczujemy przypływ sił i odwagi do uporania się z zaległościami. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie trudnych spraw i wyjaśnienie problemów. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć.
Aspekty planet: 06.30 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się na spacer.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

29.05.2021, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Słońce sprawi, że poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Zapisz się na siłownię lub basen, ćwicz jogę, spaceruj, a szybko poczujesz powrót formy. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a poczujesz się lepiej. Księżyc sprzyja znajdowaniu finansowych okazji. Koniunkcja Merkurego z Wenus w znaku Bliźniąt sprzyja randkom i towarzyskim spotkaniom.
Aspekty planet: 00.21 trygon Księżyca z Uranem, 07.12 koniunkcja Merkurego z Wenus, 16.35 opozycja Księżyca z Marsem, 18.13 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja optymizmowi i sprawi, że będziemy w świetnych humorach. Idealny dzień, aby wspólnie coś zaplanować lub omówić. Dzień sprzyja też spacerom i zabawom z dziećmi.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

30.05.2021, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 6.04)
Księżyc w znaku Strzelca sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą pełni entuzjazmu. To dobry dzień na podróże, ale też naukę i zdobywanie nowych doświadczeń. Optymizm, szczerość i wiara w przyszłość kierują naszymi działaniami. Organizm potrzebuje więcej ruchu i potraw bogatych w białko.
Aspekty planet: 00.14 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 00.33 Merkury wchodzi w retrogradację, 22.42 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, pomaga odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. W podróży i podczas rodzinnych wizyt będziemy opanowani i spokojni.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie namawiaj innych do tego, do czego nie są przekonani. Zajmij się domowymi sprawami i ciesz się wolnym dniem. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet:
Słońce 03 º 03´ – 09 º 46´ Bliźniąt
Księżyc 28 º 08´ Wagi – 11 º 31´ Wodnika
Merkury 23 º 20′ – 24 º 40′ Bliźniąt w retrogradacji
Wenus 18 º 19′ – 26 º 53′ Bliźniąt
Mars 18 º 36′ – 22 º 53′ Raka
Jowisz 00 º 59′ – 01 º 31′ Ryb
Saturn 13 º 31′ – 13 º 28′ Wodnika w retrogradacji
Uran 12 º 00´ – 12 º 22´ Byka
Neptun 22 º 55′ – 23 º 01′ Ryb
Pluton 26 º 39′ – 26 º 33′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
23.05 od g. 23.36 do 24.05 do g. 05.00.
25.05 od g. 23.19 do 26.05 do g. 04.39.
27.05 od g. 19.35 do 28.05 do g. 04.23.
30.05 od g. 00.14 do g. 06.04.

Idanego tygodnia!

 

Horoskop tygodniowy 17-23.05.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 17.05 trygon Słońca z Plutonem sprawi, że będzie to tydzień okazji i szczęśliwych zbiegów okoliczności. Załatwiajmy ważne sprawy, zadbajmy o majątek, zaplanujmy wydatki na najbliższe tygodnie

W czwartek 20.05 Słońce wejdzie do znaku Bliźniąt i zacznie mobilizować nas do nauki, dokształcania się w różnych dziwnych dziedzinach i zajęcia się sprawami naszej społeczności. Warto odnowić stare znajomości. Trygon Wenus z Saturnem sprzyja naprawianiu zepsutych sprzętów i konserwacji urządzeń domowych.

W piątek 21.05 kwadratura Słońca z Jowiszem pomoże nam zdobyć potrzebne informacje, odnaleźć zagubione dokumenty, dogadać się szybko w urzędzie lub z przełożonymi. Warto pomóc swojemu szczęściu, zagrać w totka lub inną grę losową.

W niedzielę 23.05 Saturn wchodzi w retrogradację. Warto zastanowić się, co stanowi dla nas największe życiowe wyzwanie i opracować szczegółowy plan, jak je zrealizować lub jak pokonać trudności na drodze do sukcesu. Kwadratura Merkurego z Neptunem zapewni nam dużą dawkę emocji. Będziemy chcieli zrobić dużo rzeczy naraz, warto zrobić dobry plan pracy i spraw na kolejny dzień, żeby się nie pogubić.

17.05.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 14.43)
Przypomnij sobie o zaległych badaniach, odwiedź lekarza, przejdź na warzywną dietę. Nawet małym nakładem sił i środków możesz teraz poprawić swój wygląd, a szczególnie stan włosów i skóry. Unikaj farbowania włosów, wymocz stopy w wodzie z solą. Pluton przestrzega przed chaosem i dekoncentracją.
Aspekty planet: 00.41 trygon Księżyca z Neptunem, 08.04 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 08.22 opozycja Księżyca z Plutonem, 11.48 trygon Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: II Kapłanka
Od rana będziesz bardzo poważny i punktualny. W pracy zajmij się zadaniami, które wymagają koncentracji i dyscypliny. Popołudnie sprzyja udanym zakupom i trosce o urodę. Wiadomości od krewnych poprawią ci humor.

18.05.2021, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja dobrym relacjom z ludźmi, wyrażaniu emocji i opiekowaniu się innymi. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i skłonni do bronienia słabszych. To dobry dzień na ważne spotkania, randki, podpisywanie umów i zawieranie zgody. Warto zabrać się za różne ważne przedsięwzięcia. Jowisz sprzyja osobom cierpliwym i pracowitym.
Aspekty planet: 12.42 sekstyl Księżyca z Wenus, 13.03 kwadratura Księżyca z Uranem, 16.28 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poznasz niezwykłą osobę lub otrzymasz zaskakującą propozycję. Bądź czujny i dociekliwy, ale w sprawach finansowych zachowaj ostrożność. Dzisiejsze zagadki jutro się wyjaśnią.

19.05.2021, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 21.59)
Księżyc sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą często zmieniać zdanie, bo dzisiaj liczy się prezencja i pozycja społeczna. Ważne będą dobre maniery, odpowiednia oprawa. To dobry dzień na hobby i artystyczne wydarzenia, a także większe imprezy lub spotkania towarzyskie.
Aspekty planet: 04.55 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.12 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się na kawę z przyjaciółmi.

Karta dnia: IV Cesarz
Podejdź z dystansem do tego, co cię złości i denerwuje. Być może nadszedł już czas na porządki i zmiany w relacjach z ludźmi? Popołudnie sprzyja sztuce i odpoczynkowi.

20.05.2021, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc w znaku sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko, ludzie będą ciekawscy i zmienni. Dzisiaj liczą się dobre i sympatyczne relacje z innymi. Warto umawiać się na spotkania i załatwiać sprawy, które zależą od czyjegoś uznania. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów.
Aspekty planet: 00.06 opozycja Księżyca z Jowiszem, 03.58 trygon Wenus z Saturnem, 20.08 trygon Księżyca z Uranem, 21.36 Słońce wchodzi do znaku Bliźniąt.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne.

Karta dnia: XV Diabeł
Bądź cierpliwy i nie denerwuj się za bardzo na otaczających cię ludzi. Dzień sprzyja sympatycznym spotkaniom, ale lepiej bez potrzeby nie rozmawiaj dziś o cudzych wadach i miłosnych gafach.

21.05.2021, piątek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dziś warto zabrać się za większe porządki, rachunki i inne trudne prace. Dobry dzień na wizyty u lekarza, dentysty lub kosmetyczki. Saturn sprzyja kontaktom z przełożonymi i starszymi od nas osobami.
Aspekty planet: 01.00 kwadratura Księżyca z Wenus, 04.57 sekstyl Księżyca z Marsem, 13.47 kwadratura Księżyca z Merkurym, 15.24 opozycja Księżyca z Neptunem, 17.03 kwadratura Słońca z Neptunem, 21.55 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Dziś we wszystkim, za co się zabierzemy, szukać będziemy własnych korzyści. Nie można zawsze być bezinteresownym. Poproś dziś o zwrot starych długów, a w pracy śmiało rozmawiaj o większych pieniądzach.

Karta dnia: I Mag
Przypomnisz sobie o różnych ważnych sprawach. Wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. Wiadomość od miłej osoby poprawi ci humor.

22.05.2021, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 03.35)
Czas minie dzisiaj szybko, a popołudnie sprzyja odpoczynkowi i zabawie, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac i rodzinnych spotkań, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zdobywaj nowych znajomych. Uważaj tylko na plotki! Organizm dobrze przyswaja białko. Słońce radzi unikać pośpiechu i ryzyka. Saturn pomoże ci wyjaśnić sprawy rodzinne.
Aspekty planet: 05.46 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: XX Sąd
Otwarcie pytaj się o wszystko, co tylko cię zainteresuje. Aura sprzyja ważnym przemyśleniom, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich doświadczeniach i pomysłach na przyszłość.

23.05.2021, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Znajdź czas dla siebie, zrób porządek w swoim otoczeniu. Zajmij się dzisiaj domowymi sprawami, rozwijaj swoje hobby. Odpisuj na maile i ważne pisma. Szukaj oszczędności i nie pozwól, aby inni ludzie cię wykorzystywali. Wenus sprzyja sztuce i rozrywce. Dobry dzień na robienie rodzinnych lub artystycznych zdjęć.
Aspekty planet: 02.10 trygon Księżyca z Saturnem, 04.42 kwadratura Merkurego z Neptunem, 08.35 trygon Księżyca z Wenus, 09.50 kwadratura Księżyca z Marsem, 11.18 Saturn wchodzi w retrogradację, 17.59 trygon Księżyca z Merkurym, 23.36 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: III Cesarzowa
Dzisiaj rozmawiaj o przyszłości i snuj plany na przyszłość. To, co postanowisz będzie zajmować cię i inspirować przez kolejne dni. A wieczorem nadejdzie czas na randkę lub towarzyskie spotkanie.

Pozycje planet:
Słońce 26 º 19´ Byka – 03 º 03´ Bliźniąt
Księżyc 23 º 27´ Raka – 28 º 08´ Wagi
Merkury 18 º 13′ – 23 º 20′ Bliźniąt
Wenus 09 º 44′ – 18 º 19′ Bliźniąt
Mars 14 º 19′ – 18 º 36′ Raka
Jowisz 00 º 20′ – 00 º 59′ Ryb
Saturn 13 º 29′ – 13 º 31′ Wodnika w retrogradacji
Uran 11 º 36´ – 12 º 00´ Byka
Neptun 22 º 47′ – 22 º 55′ Ryb
Pluton 26 º 43′ – 26 º 39′ Koziorożca w retrogradacji
Próżny kurs Księżyca:
17.05 od g. 08.22 do g. 14.43.
19.05 od g. 21.12 do g. 21.59.
21.05 od g. 21.55 do 22.05 do g. 03.35.
23.05 od g. 23.36 do 24.05 do g. 05.00.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 10-16.05.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

We wtorek 11.05 nów Księżyca w znaku Byka zapewni ci lepsze samopoczucie. Zadbaj o siebie i bliskich, zwolnij i zajmij się podniesieniem komfortu i bezpieczeństwa sobie i rodzinie. Uda się upolować coś na przecenie lub wyprzedaży.

W środę 12.05 sekstyl Marsa z Uranem i zmotywuje nas, aby zacząć dbać o kondycję, zacząć zdrowiej się odżywiać, poznać nowy sport lub aktywność ruchową, która pozwoli nam zrzucić zbędne kilogramy. Trygon Merkurego z Saturnem sprzyja szybkiemu załatwianiu spraw zawodowych, księgowych i związanych z odsetkami czy zaległymi płatnościami. To dobry dzień na wizyty w urzędzie i formalne spotkania.

W czwartek 13.05 sekstyl Słońca z Neptunem zainspiruje się do poszukiwań duchowych, ezoterycznych i artystycznych. Daj się ponieść wyobraźni i kieruj się intuicją, a znajdziesz to, czego od dawna bezskutecznie szukasz.

W piątek 14.05 Jowisz wchodzi do znaku Ryb i podpowie nam, jak nie wydać za dużo i mieć więcej. Warto przejrzeć oferty banków, każda nie wydana złotówka zostaje w twojej kieszeni. Tydzień sprzyja odzyskiwaniu długów.

10.05.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 01.46)
Księżyc sprzyja ambitnym zadaniom, ale ludzie są niecierpliwi i atmosfera może być nerwowa. Wydarzenia biec będą szybko, bo nikt nie będzie chciał czekać na innych. Organizm domaga się więcej białka, dostarcz mu go w postaci zdrowych orzechów, pestek słonecznika i roślin strączkowych. Nawadniaj organizm, spaceruj.
Aspekty planet: 00.49 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 23.11 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka to wibracja zgody i miłości. W biznesie Dwójka sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.

Karta dnia: 0 Głupiec
Będziesz niesforny, pomysłowi i bardzo energiczny. Za biurkiem lub w szkolnej ławce trudno ci będzie wytrzymać. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub jeździć na rowerze.

11.05.2021, wtorek
Księżyc w znaku Byka
przez cały dzień będziemy energiczni i ambitni. To dobry czas na szybkie decyzje, zrywanie niewygodnych umów, większe imprezy towarzyskie, szukanie nowych pomysłów i okazji, aktywne i energiczne działania, sport. Wyrzucaj stare i niepotrzebne rzeczy, walcz ze szkodnikami, rób przemeblowanie.
Aspekty planet: 00.35 koniunkcja Księżyca z Uranem, 04.55 kwadratura Księżyca z Saturnem, 20.59 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 23.46 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne.

Karta dnia: IV Cesarz
Poświęć dzień na pracę i zwyczajne obowiązki. Im więcej uda się załatwić, tym więcej będziesz miał wolnego czasu. Wieczorem przypływ dobrego humoru.

12.05.2021, środa
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 14.42)
Nów Księżyca to dobry czas na zaczynanie diety. Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Aura sprzyja spokojnej pracy i dokładnemu wyjaśnianiu spraw. Księżyc ostrzega nas jednak przed zbytnią rozrzutnością i ostrożnym obchodzeniem się z pieniędzmi. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne, wizytę u fryzjera, zmianę wystroju domu.
Aspekty planet: 04.47 sekstyl Marsa z Uranem, 08.06 trygon Księżyca z Plutonem, 14.23 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 20.33 trygon Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Dzisiaj może się to spełnić. Karta Gwiazda pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Bądź odważny i pewny siebie!

13.05.2021, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Koniunkcja Księżyca z Wenus w znaku Bliźniąt sprzyja krótkim spacerom, podróżom i ciekawym spotkaniom. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Ludzie są dla siebie bardziej życzliwi i wyrozumiali. Można prosić o wsparcie lub pomoc. Współpraca z innymi będzie się dobrze układała. Załatwiaj sprawy związane z pieniędzmi, proś o pomoc i wsparcie. Organizm potrzebuje więcej witamin, dostarcz mu je w postaci sałatek.
Aspekty planet: 00.20 koniunkcja Księżyca z Wenus, 07.45 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.02 trygon Księżyca z Saturnem, 20.32 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub ćwiczeniami, wreszcie podejmij decyzję i zacznij żyć zdrowiej.

Karta dnia: I Mag
Od samego rana będziesz pomysłowy i ciekawski. Karta Mag sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości, a także niespodziewanym spotkaniom z ważnymi osobami.

14.05.2021, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Poczujesz ożywienie i chęć spotkania się z ludźmi. Dziś zdobędziesz wiele ciekawych informacji i plotek. Jedz świeże owoce, twój organizm potrzebuje witamin. Zapewnij sobie odpowiednią ilość snu i odpowiednią dla ciebie dietę. Kupuj ubrania, inwestuj w nieruchomości.
Aspekty planet: 00.35 Jowisz wkracza do znaku Ryb, 12.50 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XV Diabeł
Licz pieniądze i szukaj szansy na wzbogacenie się. Skorzystasz z trafnej rady księgowej lub w pracy zabłyśniesz rozwiązaniem, które przyniesie wiele oszczędności.

15.05.2021, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 03.30)
Bądź dzisiaj dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Rano zabierz się za zakupy lub porządki, po południu rób pranie, przesadzaj rośliny. Jedz warzywa i owoce, ogranicz tłuszcz i cukier.
Aspekty planet: 03.45 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przed tobą dzień pełen wzruszeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. Znajdź czas na randkę, a jeśli jesteś samotny, to szukaj nowej miłości.

16.05.2021, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Księżyc sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie będą bardzo rozmowni i towarzyscy, szybko pójdzie nauka. Dobry dzień na zakupy, podróże, załatwianie spraw na mieście. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 02.34 sekstyl Księżyca z Uranem, 07.05 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja mądrym rozmowom. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XX Sąd
Zaczniesz zastanawiać się nad zmianą stylu życia na bardziej ekologiczny, poszukasz informacji na temat nowych źródeł energii. A wszystko to po to, aby całej twojej rodzinie było zdrowie i wygodniej.

Pozycje planet:
Słońce 19 º 33´ – 26 º 19´ Byka
Księżyc 00 º 07´ Byka – 23 º 27´ Raka
Merkury 9 º 38′ – 18 º 13′ Bliźniąt
Wenus 01 º 08′ – 09 º 44′ Bliźniąt
Mars 10 º 02′ – 14 º 19′ Raka
Jowisz 29 º 32′ Wodnika – 00 º 20′ Ryb
Saturn 13 º 22′ – 13 º 29′ Wodnika
Uran 11 º 13´ – 11 º 36´ Byka
Neptun 22 º 37′ – 22 º 47′ Ryb
Pluton 26 º 46′ – 26 º 43′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
10.05 od g. 00.49 do g. 01.46.
12.05 od g. 14.23 do g. 14.42.
14.05 od g. 12.50 do 15.05 do g. 03.30.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 3-9.05.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja udanym spotkaniom, randkom i znajdowaniu ciekawych zajęć, które rozwiną nasze artystyczne talenty. Warto spotykać się z ludźmi, szukać inspiracji w książkach i Internecie.

W poniedziałek 3.05 kwadratura Merkurego z Jowiszem i sekstyl Wenus z Neptunem sprzyjają krótkim i dalekim podróżom, zdobywaniu ciekawej wiedzy i znajdowaniu nowego hobby. To dobry dzień na towarzyskie spotkania i randki. Kwadratura Słońca z Saturnem radzi, aby nie zniechęcać się początkowymi trudnościami i być wytrwałym, a dopniemy swego. Początek tygodnia nie jest jednak najlepszym czasem na zaczynanie nowych spraw.

We wtorek 4.05 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt, gdzie będzie przebywał aż do 11 lipca i wspierał osoby, które chcą się czegoś szybko nauczyć, znaleźć lepszą pracę lub podwyższyć swoje zawodowe kwalifikacje.

W czwartek 6.05 trygon Wenus z Plutonem umożliwi nam uporanie się z trudną towarzyską sprawą. Negocjuj, pogódź zwaśnione strony, bądź wyrozumiały i wybaczaj, a twoje życie stanie się łatwiejsze i lepsze.

W sobotę 8.05 kwadratura Wenus z Jowiszem ułatwi nam planowanie rozrywek i atrakcji rodzinnych na weekend.

W niedzielę 9.05 Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt, gdzie będzie przebywać aż do 2.06 i będzie sprzyjać zawieraniu nowych znajomości.

20210503

3.05.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się ze starszymi od siebie osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 00.38 sekstyl Wenus z Neptunem, 11.33 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 12.01 kwadratura Słońca z Saturnem, 16.51 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.08 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 21.49 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Jednak bliscy mogą być uparci lub nie mieć czasu na takie rozmowy. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się sztuką, rozrywką i hobby.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

4.05.2021, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Merkury wkracza do znaku Bliźniąt, co sprawi, że będziesz bardziej pracowity i ciekawy świata. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, dbaj o skórę, rób peeling, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 04.48 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt, 17.59 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

5.05.2021, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 04.08)
Dzień przyniesie nam nowe wyzwania, którym bez problemu sprostamy. Będziemy weseli i towarzyscy. Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Organizm domaga się więcej węglowodanów. Oszczędzaj nogi, rób ćwiczenia rozciągające mięśnie.
Aspekty planet: 02.05 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 07.54 kwadratura Księżyca z Merkurym, 18.07 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

6.05.2021, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Lepiej dzisiaj odpocząć, zająć się własnymi sprawami, zamiast zaczynać nowe przedsięwzięcia. Do pracy czy nauki sportu trudno się będzie zmusić. Udadzą się za to zakupy, podróże będą ciekawe. Księżyc sprzyja kontaktom z młodszymi osobami. Organizm potrzebuje tłuszczu, ale unikaj frytek i tłustych potraw.
Aspekty planet: 00.56 sekstyl Księżyca z Uranem, 10.40 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 13.24 trygon Wenus z Plutonem, 23.16 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo dzięki pomocy wibracji Siódemki możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

7.05.2021, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 13.52)
Księżyc sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na wiosenną wycieczkę. Planety zapowiadają ważne wydarzenia w sferze finansów i spraw zawodowych. Dzień sprzyja nowym znajomościom, dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Unikaj cukru i przetworzonych tłuszczów. Zadbaj o stopy, idź na pedicure.
Aspekty planet: 07.33 sekstyl Księżyca z Plutonem, 09.36 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Choć dzień będzie leniwy i senny, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

8.05.2021, sobota
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprzyja dobrym pomysłom na uporanie się z kłopotami, pomaganiu innym, opiece nad rodziną, nabieraniu sił. Mimo tego uważaj, łatwo będzie zaspać lub spóźnić się na ważne spotkanie. W domu rób drobne porządki, a po południu idź na zakupy lub zajmij się swoim hobby. Warto się wyspać i zregenerować siły.
Aspekty planet: 03.00 sekstyl Księżyca z Merkurym, 07.35 kwadratura Księżyca z Marsem, 15.37 kwadratura Wenus z Jowiszem, 16.18 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Dziś zaprowadź wokół siebie trochę porządku. Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć różne sprawy. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziemy bardziej senni i niespokojni. Zamiast męczyć się na forsownym spacerze lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

9.05.2021, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Korzystaj ze swobodnej aury dnia, pozwól sobie na odpoczynek, realizację niecodziennych aktywności, leżenie na kanapie czy spotkanie ze znajomymi. Księżyc sprzyja kulturalnym rozrywkom i godzeniu się z ludźmi. Nie planuj na dzisiaj ambitnych zadań, bo możesz szybko zrezygnować z porządkowania szafy czy pomylić cię podczas robienia zaległych rachunków.
Aspekty planet: 04.01 Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt, 19.15 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów na wycieczki lub rozrywki, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Mimo wszystko Jedynka sprzyja zabawie, więc bądźmy dobrej myśli.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.
Pozycje planet:
Słońce 12 º 47´ – 19 º 33´ Byka
Księżyc 02 º 32´ Wodnika – 00 º 07´ Byka
Merkury 27 º 57′ Byka – 9 º 38′ Bliźniąt
Wenus 22 º 31′ Byka – 01 º 08′ Bliźniąt
Mars 05 º 46′ – 10 º 02′ Raka
Jowisz 28 º 30′ – 29 º 32′ Wodnika
Saturn 13 º 11′ – 13 º 22′ Wodnika
Uran 10 º 48´ – 11 º 13´ Byka
Neptun 22 º 27′ – 22 º 37′ Ryb
Pluton 26 º 48′ – 26 º 46′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.05 od g. 02.05 do g. 04.08.
7.05 od g. 09.36 do g. 13.52.

Udanego tygodnia!