Miesięczne archiwum: Czerwiec 2021

Horoskop tygodniowy 28.06-4.07.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Merkury w znaku Bliźniąt pomoże nam w tym tygodniu zdobyć trudno dostępne informacje, rozwiązać zagadkę, a nawet odkryć cudze tajemnice. Ludzie będą ciekawscy i wścibscy. Mars w nieharmonijnych aspektach z Saturnem i Uranem może przynieść nerwową atmosferę i konfrontację z kimś groźnym, ale ktoś silny i wpływowy pomoże nam załagodzić trudną sytuację. Warto zwracać się o pomoc i rozmawiać o problemach.

W czwartek 1.07 opozycja Marsa z Saturnem obudzi w nas chęć do ćwiczeń i siłę woli, potrzebna do pokonywania zawodowych i urzędowych przeszkód. Warto się zdyscyplinować i zrobić dobry plan na nadchodzące tygodnie.

W niedzielę 4.07 kwadratura Marsa z Uranem sprawi, że będziemy niecierpliwi, nieprzewidywalni, a nawet wybuchowi w kontaktach z innymi. Młodzi ludzie będą dla nas inspiracją.

28.06.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 19.50)
Księżyc sprawi, że będziemy roztargnieni w kontaktach z ludźmi. Łatwo będzie dzisiaj zapomnieć o ważnych spotkaniach lub zobowiązaniach. Lepiej unikać ryzykownych decyzji. Uporządkuj sprzęt sportowy i garderobę, rób szybkie porządki. Zacznij dzień od pożywnej jajecznicy, pij soki warzywne.
Aspekty planet: 23.33 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego. Dobry dzień na wakacyjne wyjazdy i zwiedzanie nowych miejsc. Także imprezy będą udane.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

29.06.2021, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Będziemy ciekawscy i emocjonalni. Dlatego trudno będzie skupić się na domowych obowiązkach, bo ludzie będą się wzajemnie rozpraszać. Uważajmy dzisiaj na słowa, bo łatwo się będzie przejąć różnymi plotkami. Warto wybrać się na zakupy lub do kina, a osobom samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zaczynaj dietę, dbaj o linię.
Aspekty planet: 09.53 trygon Księżyca ze Słońcem, 20.47 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: V Kapłan
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

30.06.2021, środa
Księżyc w znaku Ryb
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 04.59 kwadratura Księżyca z Merkurym, 14.24 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 19.39 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

1.07.2021, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 03.21)
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, dokładnie sprzątaj. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel.
Aspekty planet: 13.22 trygon Księżyca z Wenus, 15.08 opozycja Marsa z Saturnem, 23.10 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju. Skoncentruj się na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

2.07.2021, piątek
Księżyc w znaku Barana
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, przekonuj innych do dobrych pomysłów. Potem będziesz mieć więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Dzisiaj na problemy można popatrzeć pod zupełnie innym kątem. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Warto też zająć się zdrowiem i urodą, a także zrobić porządki w łazience i garderobie. Jowisz w Rybach sprzyja ubieganiu się o kredyt czy krótkoterminową pożyczkę.
Aspekty planet: 03.15 sekstyl Księżyca z Saturnem, 03.57 trygon Księżyca z Marsem, 18.12 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Piątka to liczba kreatywności i radości życia. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody. Zakładaj konto w serwisach randkowych.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

3.07.2021, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 14.27)
Działaj szybko, bo Księżyc w znaku Barana sprzyja odważnym decyzjom. Uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną.
Aspekty planet: 06.14 kwadratura Księżyca z Plutonem, 18.18 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja zajmowaniu się domem i rodziną. Dzisiaj szukaj nowych przepisów, sprzątaj, pomagaj starszym osobom. Dobry dzień na zakładanie blogów o kuchni i prowadzeniu domu.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

4.07.2021, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która wyjdzie ci na dobre. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj organizmowi odpocząć. Kwadratura Marsa z Uranem sprzyja zaczynaniu zdrowszej diety i uprawianiu sportów. Nawilżaj skórę i zadbaj o ręce. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi.
Aspekty planet: 03.39 kwadratura Marsa z Uranem, 07.44 kwadratura Księżyca z Wenus, 15.06 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.25 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 18.40 koniunkcja Księżyca z Uranem, 19.27 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nadrabianiu zaległości. Skoncentrujemy się na ważnych domowych sprawach. Łatwo będzie skończyć różne nudne projekty, ale też sporo satysfakcji przyniesie zajmowanie się ogrodem czy kuchnią.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Pozycje planet:
Słońce 06 º 32´ – 13 º 12´ Raka
Księżyc 19 º 52´ Wodnika – 17 º 32´ Byka
Merkury 17 º 09′ – 21 º 52′ Bliźniąt
Wenus 00 º 59′ – 09 º 28′ Lwa
Mars 10 º 09′ – 14 º 29′ Lwa
Jowisz 02 º 06′ – 01 º 51′ Ryb w retrogradacji
Saturn 12 º 32′ – 12 º 09′ Wodnika w retrogradacji
Uran 13 º 41´ – 13 º 57´ Byka
Neptun 23 º 12′ – 23 º 11′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 02′ – 25 º 52′ Koziorożca w retrogradacji
Próżny kurs Księżyca:
27.06 od g. 21.07 do 28.06 do g. 19.50.
30.06 od g. 19.39 do 1.07 do g. 03.21.
3.07 od g. 06.14 do g. 14.27.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 21-27.06.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 21.06 Słońce wejdzie do znaku Raka i pomoże nam wyciszyć się, nabrać dystansu do wielu spraw, przemyśleniu trudnych spraw. Warto podejmować ważne rodzinne decyzje. Trygon Wenus z Neptunem sprzyja dogadywaniu się z ludźmi i wyjaśnianiu trudnych spraw partnerskich.

We wtorek 22.06 Merkury wychodzi z retrogradacji i pomoże nam dotrzeć do wartościowych ludzi, ważnych informacji i zdobyć potrzebne dokumenty lub poparcie wpływowych ludzi.

W środę 23.06 trygon Słońca z Jowiszem pomoże nam wrócić do formy, zmobilizować się do zadań, które wymagają sprytu, refleksu, siły woli i koncentracji. Dzięki temu aspektowi tydzień ogólnie sprzyja podróżom i rekreacji na świeżym powietrzu.

W czwartek 24.06 pełnia Księżyca w znaku Koziorożca poruszy nasze serca i umysły. Będziemy chętniej zabierać się za trudne, ale ciekawe zajęcia. Dobry czas, aby pogodzić się z kimś, z kim od dawna się kłócimy i naprawić trudne relacje rodzinne. Opozycja Wenus z Plutonem sprzyja udanym randkom i towarzyskim spotkaniom, zwróci naszą uwagę na sprawy rodziny i domu. Warto dobrze zaplanować wakacyjny urlop, bo zaległości mogą nam przeszkodzić w dłuższym wypoczynku.

W piątek 25.06 Neptun wchodzi w retrogradację i nastroi nas nostalgicznie i romantycznie. Chętnie będziemy pomagać innym, warto zaangażować się w akcje charytatywne. Dobry dzień na jogę i medytację.

W niedzielę 27.06 Wenus wejdzie do znaku Lwa i zacznie sprzyjać w miłości osobom urodzonym spod znaku Barana, Lwa i Strzelca.

21.06.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Możesz być nerwowy, a nawet podejrzliwy. Ktoś może cię zdenerwować i skłonić do ważnych przemyśleń. Dzień sprzyja kończeniu różnych spraw, które wydają się ci nużące i niekorzystne finansowo. Warto policzyć oszczędności i zastanowić się nad korzystniejszym sposobem ich ulokowania. Złość i nadmiar energii wyładuj w sporcie, na spacerze, podczas jazdy rowerem. Słońce o godzinie 05.32 wejdzie do znaku Raka i rozpocznie się astronomiczne lato, a my poczujemy przypływ optymizmu i zaczniemy dostrzegać możliwości i okazje, które zaczną się pojawiać na naszej drodze podczas przejścia Słońca przez znak Raka.
Aspekty planet: 05.32 Słońce wkracza do znaku Raka, 11.08 kwadratura Księżyca z Saturnem, 12.02 opozycja Księżyca z Uranem, 15.57 trygon Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja nowym znajomościom, sztuce, przyjaźni. Dobry dzień dla artystów. Zakładaj bloga na temat hobby, prezentuj swoje zdjęcia lub muzykę.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

22.06.2021, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 14.55)
Dzień będzie udany, aura sprzyja planowaniu dalekich podróży, a także negocjowaniu ważnych umów. Zajmij się sobą i nie żałuj sobie niczego! Dzisiaj dbaj o siebie, nawilżaj skórę. Merkury dziś pod koniec dnia wyjdzie z retrogradacji i od jutra nie będzie opóźniał ważnych wiadomości, spraw zawodowych i pomoże w organizowaniu podróży.
Aspekty planet: 03.56 trygon Księżyca z Neptunem, 05.00 trygon Księżyca z Wenus, 08.43 sekstyl Księżyca z Plutonem, 18.25 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 23.59 Merkury wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrobić porządki w szafach i skrytkach, uporządkować papiery i biurko, odpisać na zaległą korespondencję. Dobry dzień na rodzinne sprawy, zakupy ubrań i kosmetyków.

Karta dnia: V Papież
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

23.06.2021, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Dzień sprzyja pracy, a także dbaniu o zdrowie i urodę. Zapragniemy otoczyć się luksusem, dlatego podczas zakupów nie daj się dzisiaj ponieść emocjom. Księżyc sprzyja zmianie strategii i zaczynaniu nowych spraw. Trygon Słońca z Jowiszem sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer.
Aspekty planet: 02.16 trygon Księżyca z Marsem, 11.25 sekstyl Księżyca z Saturnem, 12.11 trygon Słońca z Jowiszem, 16.50 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Dobry dzień na ważne przemyślenia.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

24.06.2021, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 15.04)
Dziśdadzą się więc randki, towarzyskie spotkania i wyjścia do kina lub teatru. Pełnia Księżyca nastawi nas romantycznie do życia. Lepiej dziś uważać podczas transakcji finansowych czy podpisywania umów, bo ktoś może nas naciągnąć na większe wydatki lub nawet oszukać.
Aspekty planet: 01.39 opozycja Wenus z Plutonem, 04.09 kwadratura Księżyca z Neptunem, 18.33 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 20.39 pełnia Księżyca.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja finansom, dlatego szukaj okazji do zdobycia większych pieniędzy. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk. Można zakładać konto w banku, otwierać firmę lub wystawiać przedmioty na aukcje.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

25.06.2021, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz mieć dużo energii i nabierzesz ochoty, aby przeżyć coś nowego. Księżyc sprzyja randkom i ważnym decyzjom osobistym. Wykorzystaj ten dzień, aby wprowadzić w życie trochę radości. Neptun pomoże nam w zrobieniu dobrego wrażenia na ważnych osobach. To dobry dzień na wysyłanie listów, rozmowy i spotkania. Organizm potrzebuje więcej witamin, mikroelementów i białka.
Aspekty planet: 13.03 trygon Księżyca z Uranem, 21.21 Neptun wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj kasuj niepotrzebne dane, zamykaj konta, pozbywaj się niepotrzebnych spraw i znajomości.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

26.06.2021, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 16.08)
Przed nami niespokojny dzień. Nie daj się sprowokować do kłótni i unikaj ryzykownych decyzji, a unikniesz przykrości. Ktoś przypomni ci o niezałatwionych sprawach, szybko nadrób zaległości. Trzymaj jednak emocje na wodzy i bądź wyrozumiały dla błędów popełnianych przez innych. Podczas spacerów i uprawiania sportu uważaj, dzisiaj łatwo o stłuczki i kontuzje.
Aspekty planet: 04.50 sekstyl Księżyca z Neptunem, 09.35 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 14.49 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja aktywnemu trybowi życia, miłości i dobrej zabawie. Warto dzisiaj pograć w gry, uprawiać sport, zająć się twórczością artystyczną. Wprowadzaj w życie nowe pomysły.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

27.06.2021, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Wenus w znaku Lwa zwróci naszą uwagę na sprawy poważne i mimo wolnego dnia warto poruszyć je przy rodzinnym obiedzie. Planujmy kilka miesięcy do przodu, szukajmy oszczędności, omawiajmy rodzinne sprawy. Dzień sprzyja dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, zrób peeling, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 06.26 Wenus wkracza do znaku Lwa, 08.29 opozycja Księżyca z Marsem, 13.23 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 15.16 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.07 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Pozycje planet:
Słońce 29 º 59´ Bliźniąt – 06 º 32´ Raka
Księżyc 07 º 17´ Skorpiona – 19 º 52´ Wodnika
Merkury 16 º 16′ – 17 º 09′ Bliźniąt
Wenus 22 º 29′ Raka – 00 º 59′ Lwa
Mars 05 º 49′ – 10 º 09′ Lwa
Jowisz 02 º 11′ – 02 º 06′ Ryb w retrogradacji
Saturn 12 º 53′ – 12 º 32′ Wodnika w retrogradacji
Uran 13 º 23´ – 13 º 41´ Byka
Neptun 23 º 12′ – 23 º 12′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 11′ – 26 º 02′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
22.06 od g. 08.43 do g. 14.55.
24.06 od g. 04.08 do g. 15.04.
26.06 od g. 14.49 do g. 16.08.
27.06 od g. 21.07 do 28.06 do g. 19.50.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 14-20.06.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel

Daj się ponieść emocjom i intuicji. Nie planuj wszystkiego z zegarkiem w ręku, daj czas sobie, aby zwolnić i po prostu pobyć w domu i z bliskimi. Pewna książka, czasopismo czy program telewizyjny zainspirują cię do zmian. Księżyca przybywa na niebie, dlatego w tym tygodniu łatwiej nam będzie robić porządki, załatwiać zaległe sprawy i skłaniać ludzi do współpracy. To również dobry czas, aby zaczynać dietę.

W poniedziałek 14.06 kwadratura Słońca z Neptunem pomoże nam zrelaksować się, odpocząć, nabrać dystansu do świata i ludzi. Nie podejmujmy dziś ważnych decyzji, bo możemy przeoczyć pewne fakty czy wyliczenia.

We wtorek 15.06 kwadratura Saturna z Uranem przypomni nam o oszczędzaniu i dokładnym planowaniu letniego budżetu. Wakacje się zbliżają, wygospodaruj budżet na rodzinny odpoczynek, ale nie wydaj wszystkiego naraz.

W niedzielę 20.06 Jowisz wchodzi w retrogradację i będzie bardziej sprzyjał nauce, podróżom i spotkaniom z przyjaciółmi. Uważajmy podczas zakupów, będziemy bardzo podatni na reklamy, specjalne oferty i namowy sprzedawców.

Horoskop tygodniowy

14.06.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Odpocznij i znajdź czas tylko dla siebie, bo kwadratura Słońca z Neptunem nie sprzyja wysiłkowi i koncentracji. Mimo wolnego dnia każdy coś będzie od ciebie chciał. Księżyc zmusi nas do rozwiązywania trudnych spraw, rywalizacji i narazi nas na ryzyko konfliktu. Zanim wejdziesz z kimś w dyskusję, dobrze się zastanów, czy chcesz cały dzień poświęcić na kłótnię. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 01.39 kwadratura Słońca z Neptunem, 21.27 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.28 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj pisz listy, sprawozdania i wypracowania. Gorszy dzień na wielkie zakupy czy imprezy, lepiej udadzą się kameralne spotkania.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

15.06.2021, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Uwaga, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni, bo ludzie będą ze sobą rywalizować. Księżyc zachęca jednak do zakupów, rozpoczynania remontu, krótkich podróży i nauki. Warto negocjować ceny czy warunki umowy, ludzie na skutek rozmów będą skłonni do ustępstw. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 00.00 kwadratura Saturna z Uranem, 05.57 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.27 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga znaleźć różne ciekawe oferty i możliwości. Zaczęte dzisiaj sprawy szybko przyniosą dochód. Warto policzyć dziś pieniądze i zastanowić się, jak je lepiej zaoszczędzić lub zainwestować.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

16.06.2021, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 05.01)
Czeka nas pracowity dzień. Ktoś może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Z niczym się dzisiaj nie spiesz i ułóż dobry plan dnia, a ze wszystkim sobie poradzisz. Ważne sprawy załatwiaj rano. Księżyc w Pannie nastawi nas ambitnie do życia i pozwoli znaleźć genialne rozwiązanie pewnej trudnej sprawy. Zrób porządki, wyrzuć stare i niepotrzebne rzeczy.
Aspekty planet: 08.59 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja odpoczynkowi. Koniecznie znajdź czas na to, co lubisz, a odzyskasz wewnętrzną równowagę. Zadbaj o bliskich, unikaj kłótni, zajmuj się domem.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

17.06.2021, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Bacznie rozglądaj się wokół siebie. Wiele możesz zyskać, jeśli będziesz bardziej uprzejmy dla bliźnich. Możliwe są wspaniałe znajomości i kuszące propozycje. Dzień sprzyja odważnym decyzjom zawodowym i finansowym. Ktoś ci pomoże, jeśli głośno powiesz, czego potrzebujesz. Jedz więcej warzyw korzennych i witamin.
Aspekty planet: 05.07 trygon Księżyca z Uranem, 12.16 kwadratura Księżyca z Merkurym, 14.07 sekstyl Księżyca z Wenus, 22.54 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki pomaga zaczynać nowe przedsięwzięcia. Pod jej wpływem uda się zrobić w życiu trochę porządków i zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń. Dobry dzień na podróże, nowe znajomości, pierwsze randki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

18.06.2021, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 10.53)
Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Księżyc radzi być ostrożnym wobec nieznajomych i nie zwierzać się ze swoich tajemnic czy sekretnych planów. Poćwicz jogę, pilates lub zrób rozciąganie.
Aspekty planet: 04.17 trygon Księżyca z Plutonem, 05.54 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 18.32 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w biznesie. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

19.06.2021, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Bądź otwarty na zmiany i zaproszenia. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Zaufaj intuicji i nie bójcie się mówić o swoich spostrzeżeniach i poglądach. Rozmowa z kimś młodszym sprawi, że zmienisz pogląd na ważną sprawę. Spacer w towarzystwie sympatycznej osoby przywróci ci wewnętrzną równowagę.
Aspekty planet: 09.15 trygon Księżyca z Saturnem, 15.22 trygon Księżyca z Merkurym, 23.07 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja korzystnym zmianom. Zastanawiaj się, jak spełnić marzenia i żyć trochę bardziej wesoło. Randki i imprezy będą bardzo udane. Samotni mogą znaleźć nowych przyjaciół.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, walentynkowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

20.06.2021, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od g. 13.57)
Księżyc w Skorpionie może postawić na twojej drodze osoby kłótliwe i konfliktowe. Bądź przygotowany na odpieranie argumentów. Organizm potrzebuje spaceru, większej dawki powietrza i porządnego ciepłego posiłku w ciągu dnia. Pielęgnuj rośliny, przycinaj liście. Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo możesz mieć problemy z dotrzymaniem danego wcześniej słowa.
Aspekty planet: 07.37 kwadratura Księżyca z Plutonem, 12.51 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.04 Jowisz wchodzi w retrogradację, 17.35 trygon Księżyca z Jowiszem, 23.29 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, odpoczynkowi, ważnym spotkaniom. Zrób to, co konieczne aby wszyscy byli zadowoleni i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Aspekty planet:
Słońce 23 º 10´ – 29 º 59´ Bliźniąt
Księżyc 02 º 55´ Lwa – 07 º 17´ Skorpiona
Merkury 18 º 45′ – 16 º 16′ Bliźniąt w retrogradacji
Wenus 13 º 58′ – 22 º 29′ Raka
Mars 01 º 30′ – 05 º 49′ Lwa
Jowisz 02 º 07′ – 02 º 11′ Ryb w retrogradacji
Saturn 13 º 09′ – 12 º 53′ Wodnika w retrogradacji
Uran 13 º 04´ – 13 º 23´ Byka
Neptun 23 º 10′ – 23 º 12′ Ryb
Pluton 26 º 19′ – 26 º 11′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
15.06 od g. 19.27 do 16.06 do g. 05.01.
18.06 od g. 05.54 do g. 10.53.
20.06 od g. 12.51 do g. 13.57.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 7-13.06.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Będziemy chcieli wyruszyć w podróż dookoła świata. Łatwo nam będzie rozproszyć się. Trzeba się jednak zdyscyplinować, bo w czwartek 10.06 nów i obrączkowe zaćmienie Słońca w znaku Bliźniąt może przynieść nam okazję do znalezienia lepszej pracy i pokazania się przełożonym w najlepszym świetle.

W piątek 11.06 Mars wejdzie do znaku Lwa i odczujemy zmianę aury. Poczujemy chęć ochrony naszego domu i bliskich. Warto sprawdzić zabezpieczenia mieszkania, zamki i solidność drzwi i okien, zanim wyruszymy na urlop. Koniunkcja Słońca z Merkurym zapewni ci ciekawe wiadomości i spotkania.

W niedzielę 13.06 sekstyl Wenus z Uranem sprzyja genialnym pomysłom. Nawet jeśli planujesz tylko przemówienie podczas rodzinnego spotkania, planety zapewnią ci sukces. Osoby, które szukają swojej drugiej połówki, w tym tygodniu będą miały dużo szczęścia w szukaniu w Internecie i na spotkaniach ze znajomymi.

7.06.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Zaplanuj wszystko dobrze i trzymaj się tego, co jest najważniejsze, bo możesz mieć za dużo spraw na głowie, a ludzie będą na ciebie spychać swoje obowiązki. Bądź niezależny i nie wdawaj się w z nikim w dyskusje, bo możesz narobić sobie wrogów. Księżyc w kwadraturze z Saturnem radzi być ostrożnym w podróży.
Aspekty planet: 09.39 koniunkcja Księżyca z Uranem, 10.51 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja refleksji. Pomaga znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem wyswobodzisz się z toksycznych relacji i pozbędziesz się starych schematów myślowych.

8.06.2021, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 20.47)
Warto się ruszać, bo aura sprzyja aktywności fizycznej. Udadzą się zakupy i podróże, a także różne ważne wizyty. Łatwo dziś będzie zawierać nowe znajomości, bo ludzie nie będą nieśmiali i skryci. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj dekoracje. Jedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po owoce.
Aspekty planet: 06.46 sekstyl Księżyca z Neptunem, 13.30 trygon Księżyca z Plutonem, 17.06 sekstyl Księżyca z Marsem.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja samodzielności. Jeśli chcesz zwyciężyć w sporze, to dzisiaj znajdziesz właściwe argumenty. Dobry dzień na odważne decyzje, nowe działania, zaczynanie ważnych spraw.

9.06.2021, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Księżyc sprzyja zabiegom upiększającym. Jowisz zapewni ci nowe pomysły na rozwiązywanie problemów.
Aspekty planet: 00.47 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 23.43 trygon Księżyca z Saturnem.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, ale też pomaga jasno określić, z kim czujemy się dobrze, a z kim nie warto dłużej się spotykać. Samotni będą dzisiaj bardziej niż zwykle śmiali i odważni.

10.06.2021, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja wyciszeniu, medytacji, robieniu planów, wielkim porządkom. To dobry czas na godzenie się z ludźmi, spędzenie czasu w gronie bliskich, odpoczynek. Jowisz pomoże nam się uporać z urzędowymi sprawami. Merkury sprzyja osobom na ważnych rozmowach o pracę oraz tym, którzy są w podróży.
Aspekty planet: 12.52 nów Księżyca i obrączkowe zaćmienie Słońca, 14.37 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 19.37 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego. Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym.

11.06.2021, piątek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 9.22)
Łatwo zdobędziemy ważne informacje i skłonimy ludzi do współpracy. Osoby młodsze pomogą w trudnych sprawach. Wybierz się na wyprzedaże, szukaj ofert tanich wycieczek i zniżek na bilety, dziś możesz upolować duże przeceny. Organizm domaga się więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów. Mimo wiosennej pogody nie zaniedbuj ciepłych posiłków.
Aspekty planet: 03.12 koniunkcja Merkurego ze Słońcem, 13.27 trygon Księżyca z Jowiszem, 15.33 Mars wkracza do znaku Lwa.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach i chaosem w komputerowych plikach. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju. Skoncentruj się na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

12.06.2021, sobota
Księżyc w znaku Raka
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady rodzinne. Wybierz się na wycieczkę, na rolki lub rower. W ogrodzie przesadzaj rośliny, przycinaj, rób ogrodowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 08.59 koniunkcja Księżyca z Wenus, 11.10 sekstyl Księżyca z Uranem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Piątka to liczba kreatywności i radości życia. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

13.06.2021, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 20.22)
Księżyc w znaku Raka sprzyja wyciszeniu, odpoczynkowi i spotkaniom z przyjaciółmi. Warto poczytać, zająć się swoim hobby, oderwać się od prozy życia. Wenus pomoże nam wybaczyć tym osobom, które nie zachowywały się wobec nas uczciwie. Organizm potrzebuje więcej płynów w postaci wody mineralnej i zup. Ostrożnie z aktywnością fizyczną, będziemy narażeni na kontuzje.
Aspekty planet: 07.05 trygon Księżyca z Neptunem, 07.38 sekstyl Wenus z Uranem, 13.15 opozycja Księżyca z Plutonem, 23.07 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja zajmowaniu się domem i rodziną. Dzisiaj szukaj nowych przepisów, sprzątaj, pomagaj rodzicom. Dobry dzień na zakładanie blogów o kuchni i prowadzeniu domu.

Pozycje planet
31.05-13.06.2021
Słońce 09 º 46´ – 23 º 10´ Bliźniąt
Księżyc 11 º 31´ Wodnika – 02 º 55´ Lwa
Merkury 24 º 40′ – 18 º 45′ Bliźniąt w retrogradacji
Wenus 26 º 53′ Bliźniąt – 13 º 58′ Raka
Mars 22 º 53′ Raka – 01 º 30′ Lwa
Jowisz 01 º 31′ – 02 º 07′ Ryb
Saturn 13 º 28′ – 13 º 09′ Wodnika w retrogradacji
Uran 12 º 22´ – 13 º 04´ Byka
Neptun 23 º 01′ – 23 º 10′ Ryb
Pluton 26 º 33′ – 26 º 19′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
8.06 od g. 17.06 do g. 20.47.
10.06 od g. 19.37 do 11.06 do g. 09.22.
13.06 od g. 13.15 do g. 20.22.

Udanego tygodnia!