Miesięczne archiwum: styczeń 2022

Horoskop tygodniowy 31.01 – 6.02.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważne dni. We wtorek 1.02 nów Księżyca w znaku Wodnika w koniunkcji z Saturnem skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach. W piątek 4.02 koniunkcja Słońca i Saturna nastroi nas refleksyjnie do życia. Ci, którzy są podatni na stany depresyjne i mają pesymistyczne podejście do życia, powinni w tym tygodniu znaleźć sobie zajęcie i nie myśleć o samotnych sprawach, bo ich stan może się pogorszyć. Sekstyl Marsa z Jowiszem skłoni nas do większego wysiłku. W piątek Merkury wychodzi z retrogradacji i w najbliższych tygodniach przyspieszy sprawy związane z umowami, dokumentami i współpracą

31.01.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 10.42)
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Księżyc nie sprzyja zawieraniu ważnych finansowych umów.
Aspekty planet: 03.25 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 05.43 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: II Kapłanka
Od rana będziesz bardzo poważny i punktualny. W pracy zajmij się zadaniami, które wymagają koncentracji i dyscypliny. Popołudnie sprzyja udanym zakupom i trosce o urodę. Wiadomości od krewnych poprawią ci humor.

1.02.2022, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Rano możesz czuć się trochę przestraszony ilością zaplanowanych spotkań i obowiązków. Na szczęście pogoda sprawi, że odzyskasz dobry humor. Dziś możesz liczyć na starszych krewnych – pomogą ci w trudnej sprawie i podpowiedzą, jak postąpić. Jedz więcej warzyw i owoców, pamiętaj o nawadnianiu organizmu.
Aspekty planet: 04.25 kwadratura Księżyca z Uranem, 06.46 nów Księżyca w znaku Wodnika, 12.01 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poznasz niezwykłą osobę lub otrzymasz zaskakującą propozycję. Bądź czujny i dociekliwy, ale w sprawach finansowych zachowaj ostrożność. Dzisiejsze zagadki jutro się wyjaśnią.

2.02.2022, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 11.59)
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja szybkiej nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i kreatywne pomysły. Aura sprzyja towarzyskim spotkaniom i randkom. Idź na narty lub łyżwy, więcej się ruszaj, zapisuj się do lekarza. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, składaj podanie o pracę.
Aspekty planet: 23.32 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Po pracy warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: IV Cesarz
Podejdź z dystansem do tego, co cię złości i denerwuje. Być może nadszedł już czas na porządki i zmiany w relacjach z ludźmi? Popołudnie sprzyja sztuce i odpoczynkowi.

3.02.2022, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Bądź obowiązkowy i dokładny. Dzień sprzyja rachunkom, służbowym naradom i wielkim zakupom. Ważne sprawy załatwiaj po południu, bo wtedy możesz liczyć na poparcie osób wpływowych i na wysokich stanowiskach. Księżyc sprawi, że warto dla pewnych informacji pogawędzić z przyjaciółmi. Najnowsze plotki okażą się bardzo ciekawe. Nie zapomnij o ruchu i ćwiczeniach.
Aspekty planet: 00.57 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 06.30 sekstyl Księżyca z Uranem, 07.34 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XV Diabeł
Bądź cierpliwy i nie denerwuj się za bardzo na otaczających cię ludzi. Dzień sprzyja sympatycznym spotkaniom, ale lepiej bez potrzeby nie rozmawiaj dziś o cudzych wadach i miłosnych gafach.

4.02.2022, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 15.56)
Zachowaj rozsądek i nie bierz do siebie wszystkiego, co usłyszysz. Możesz dziś zostać zmuszony do ciężkiej i dokładnej pracy. Nie powinieneś odkładać obowiązków na później. Wieczorem zadbaj o zdrowie, herbatka ziołowa dobrze ci zrobią. Dziś Słońce utworzy koniunkcję z Saturnem, uważaj więc co i komu mówisz – łatwo dziś o obrazę. W miłości przyda się więcej taktu i cierpliwości.
Aspekty planet: 00.53 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 05.12 Merkury wychodzi z retrogradacji, 05.55 sekstyl Księżyca z Merkurym, 10.40 sekstyl Księżyca z Plutonem, 14.37 sekstyl Marsa z Jowiszem, 20.04 koniunkcja Słońca z Saturnem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: I Mag
Przypomnisz sobie o różnych ważnych sprawach. Wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. Wiadomość od miłej osoby poprawi ci humor.

5.02.2022, sobota
Księżyc w znaku Barana
Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Dzień sprzyja słuchaniu muzyki i spotkaniom towarzyskim.
Aspekty planet: 07.27 kwadratura Księżyca z Marsem, 13.56 kwadratura Księżyca z Wenus, 21.22 sekstyl Księżyca z Saturnem, 23.17 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XX Sąd
Otwarcie pytaj się o wszystko, co tylko cię zainteresuje. Aura sprzyja ważnym przemyśleniom, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich doświadczeniach i pomysłach na przyszłość.

6.02.2022, niedziela
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 23.52)
Zapragniesz spokoju i bezpieczeństwa. Chętnie pomożesz komuś słabszemu i mniej zdolnemu. Na twoje postępowanie będą wywierać wpływ emocje oraz dawne doświadczenia. Dzień nie sprzyja ryzykownym przedsięwzięciom. Wieczorem możliwa niespodziewana wiadomość lub nawet wizyta. Pij dużo wody mineralnej, jedz dużo surowych warzyw.
Aspekty planet: 13.42 kwadratura Księżyca z Merkurym, 18.20 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą optymizmu. Zawierajmy nowe znajomości, szukajmy ciekawszych propozycji. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Dzisiaj rozmawiaj o przyszłości i snuj plany na przyszłość. To, co postanowisz będzie zajmować cię i inspirować przez kolejne dni. A wieczorem nadejdzie czas na randkę lub towarzyskie spotkanie.

Pozycje planet 31.01 – 6.02.2022:
Słońce 11 º 04´ – 18 º 10´ Wodnika
Księżyc 24 º 00´ Koziorożca – 00 º 35´ Byka
Merkury 25 º 34′ – 24 º 51′ Koziorożca
Wenus 11 º 08′ – 12 º 30′ Koziorożca
Mars 04 º 42′ – 09 º 49′ Koziorożca
Jowisz 06 º 59′ – 08 º 36′ Ryb
Saturn 15 º 22′ – 16 º 12′ Wodnika
Uran 10 º 53´ – 10 º 59´ Byka
Neptun 21 º 24′ – 21 º 37′ Ryb
Pluton 26 º 55′ – 27 º 08′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
31.01 od g. 05.43 do g. 10.42.
1.02 od g. 12.01 do 2.02 do g. 11.59.
4.02 od g. 10.40 do g. 15.56.
6.02 od g. 18.20 do g. 23.52.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 24-30.01.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyc zapewni nam dużo energii i chęć do zmian. Warto zaczynać nowe sprawy, porzucać nałogi, zmieniać dietę na zdrowszą i rozpocząć ćwiczenia, dzięki którym szybko będziemy wyglądać olśniewająco.

W poniedziałek 24.01 Mars wchodzi do znaku Koziorożca i doda nam sił, ale i nastawi ludzi bojowo i konfrontacyjnie do świata. Warto zaplanować więcej ruchu i wysiłku fizycznego, żeby rozładować napięcie.

W środę 26.01 Merkury wkracza ruchem wstecznym do znaku Koziorożca. Pozbywajmy się zbędnych rzeczy i spraw w naszym życiu, znajdźmy czas na odpoczynek w gronie bliskich i przyjaciół, zabierzmy się za poprawę formy i zdrowia.

W sobotę 29.01 koniunkcja Merkurego z Plutonem pozwoli nam znaleźć sojuszników i otoczyć się sprzyjającymi ludźmi. Randki i spotkania towarzyskie będą bardzo udane. Warto już teraz wprowadzać w życie noworoczne postanowienia. Wenus wychodzi z retrogradacji i pomoże nam zreformować nasze domowe finanse. Warto przejrzeć domowe rachunki, zaplanować wydatki na luty, a także pomyśleć o oszczędzaniu.

W niedzielę 30.01 kwadratura Słońca z Uranem sprzyja dalekim wyjazdom, znajdowaniu nowego hobby i zacieśnianiu relacji z przyjaciółmi. Bądź niezależny w swoich sądach, nie idź na kompromis w ważnych dla siebie sprawach.

24.01.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Będziemy w dobrych humorach, ale skupimy się raczej na rozrywce i pogawędkach, niż na domowych obowiązkach. Przyjemności i słodycze będą dzisiaj kusić, jeśli idziesz na zakupy, to możesz sporo wydać. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom na wakacyjne wyjazdy. Towarzyskie spotkania, randki i sztuka przyniosą nam mnóstwo radości i pozytywnej energii.
Aspekty planet: 01.25 trygon Księżyca z Saturnem, 13.52 Mars wchodzi do znaku Koziorożca, 23.09 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Zapewni spokojny dzień. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

25.01.2022, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 04.57)
Od rana będziemy mieli ochotę ruszyć się z miejsca, odkrywać nowe zainteresowania, a także dyskutować o niezwykłych sprawach. Będziesz rozmowny i ciekawski, zamiast sprzątać gdzieś się wybierzesz. Unikaj tylko marudzących krewnych i postaraj się nie spóźniać. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Zażywaj witaminy i suplementy.
Aspekty planet: 05.47 sekstyl Księżyca z Marsem, 06.50 kwadratura Księżyca z Merkurym,
14.40 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 15.01 trygon Księżyca z Jowiszem, 23.52 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś warto bawić się i odpoczywać. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

26.01.2022, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziemy bardziej pracowici, ale też nerwowi i niecierpliwi. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, rób peeling, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 00.41 sekstyl Księżyca z Wenus, 04.04 Merkury wkracza ruchem wstecznym do Koziorożca, 06.41 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.47 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy wyrozumiali i w dobrych humorach. Warto współpracować z innymi, pytać ludzi o zdanie. Relacje z krewnymi lub sąsiadami mogą się dzisiaj bardzo poprawić.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na spacer, zadbać o wygląd i dobre samopoczucie. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

27.01.2022, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 08.34)
Będziemy mieli wiele spraw na głowie. Dzień sprzyja porządkom i nadrabianiu zaległości. Podczas towarzyskich spotkań ludzie będą skryci i opanowani. Uporządkuj zapasy, wyrzuć stare rzeczy, zrób ważne rachunki. Jedz tarty i warzywne zapiekanki. Zrób depilację i peeling.
Aspekty planet: 03.09 sekstyl Księżyca z Plutonem, 06.27 sekstyl Księżyca z Merkurym,
19.01 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 21.46 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dociekliwi. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla ludzi zbyt surowy, potrzeba nam dzisiaj więcej optymizmu.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

28.01.2022, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Czeka cię udany dzień. Możesz liczyć na pomoc ze strony przyjaciół. Po południu marzyć będziesz o podróżach. Warto pomyśleć o nauce języka obcego czy zaplanowaniu podróży, to dobry dzień na tego typu decyzje. Księżyc sprzyja załatwianiu spraw urzędowych, a także zaczynaniu diety. Warto oczyszczać organizm.
Aspekty planet: 09.39 sekstyl Księżyca z Saturnem, 19.59 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się rachunkami i porządkami.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

29.01.2022, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 10.08)
Do szczegółów nie będziemy mieli cierpliwości, dlatego unikaj kłótni ze starszymi osobami. Księżyc ostrzega przed wydatkami i pochopnymi decyzjami. Możesz wykonywać cięższe prace, sprzątać i prasować. Dobry dzień na kosmetyczkę i depilację. Układaj plany na następny tydzień, szukaj ważnych wiadomości w poradnikach i gazetach. Merkury sprzyja szukaniu nowej pracy.
Aspekty planet: 05.16 koniunkcja Merkurego z Plutonem, 09.45 Wenus wychodzi z retrogradacji,16.10 koniunkcja Księżyca z Marsem, 21.03 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, sobotnie spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

30.01.2022, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Popadniesz dziś od rana w nerwowość i pośpiech. Zechcesz robić zbyt wiele naraz. W efekcie podejmiesz się zadań ponad swoje siły, co mocno cię zdenerwuje. Późnym popołudniem i wieczorem ukoisz swoje stargane nerwy w domowych pieleszach. Księżyc sprzyja podejmowaniu szybkich decyzji w sprawie wyjazdów i nauki.
Aspekty planet: 03.47 trygon Księżyca z Uranem, 04.08 koniunkcja Księżyca z Wenus, 20.31 kwadratura Słońca z Uranem, 20.47 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki przyniesie dobre pomysły. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, warto układać plany na przyszłość.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Pozycje planet:
Słońce 03 º 57´ – 11 º 04´ Wodnika
Księżyc 14 º 17´ Wagi – 24 º 00´ Koziorożca
Merkury 02 º 40′ Wodnika w retrogradacji – 25 º 34′ Koziorożca
Wenus 11 º 40′ – 11 º 08′ Koziorożca
Mars 29 º 37′ Strzelca – 04 º 42′ Koziorożca
Jowisz 05 º 24′ – 06 º 59′ Ryb
Saturn 14 º 32′ – 15 º 22′ Wodnika
Uran 10 º 50´ – 10 º 53´ Byka
Neptun 21 º 12′ – 21 º 24′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 41′ – 26 º 55′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
24.01 od g. 23.09 do 25.01 do g. 04.57.
27.01 od g. 06.27 do g. 08.34.
28.01 od g. 19.59 do 29.01 do g. 10.08.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 17-23.01.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami emocjonujący tydzień. We wtorek 18.01 pełnia Księżyca w znaku Raka postawi przed nami poważne zadania do wykonania. Możliwy jest chaos informacyjny, silne emocje i zmiany, które mogą wpłynąć na nasze plany, dlatego lepiej być cierpliwym i spokojnie robić swoje. W czwartek 20.01 Słońce wchodzi do znaku Wodnika i zacznie sprzyjać zimowym wyjazdom. W tym tygodniu będziemy chcieli robić wszystko po swojemu i bez taryfy ulgowej. Dobry czas na wyjazd, zapisanie się na kursy i studia. W niedzielę 23.01 Słońce w koniunkcji z Merkurym przyniesie nam ciekawe wiadomości. Przypadkowe spotkanie może wpłynąć na nasze życie. W podróży szybko dotrzemy do celu i zrealizujemy swoje plany.

17.01.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc pomoże nam zdobyć niezbędne w pracy lub szkole informacje, będziemy jednak bardziej podatni na sugestie i kłamstwa innych ludzi. Warto sprawdzać wiarygodność źródeł i czytać w umowach to, co napisane małym drukiem. Zadbaj o zdrowie, zrób badania, zmień dietę na bardziej lekką i zdrową.
Aspekty planet: 11.18 trygon Księżyca z Neptunem, 22.07 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja pracy, dlatego warto skupić się na sprawach zawodowych. Zebrania i spotkania z ludźmi będą udane, każdy będzie pilnować swoich spraw. Także w bankach i urzędach więcej dzisiaj załatwisz.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Dzień sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

18.01.2022, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 05.03)
Pełnia Księżyca to dobry czas na randki, spotkania towarzyskie i rozrywki. Na zakupach uważajmy, bo będziemy mieli lekką rękę do wydatków i z łatwością sięgniemy po kartę kredytową, jeśli coś nam się spodoba. Kupujmy rozsądnie, a nasz budżet na ten miesiąc będzie ocalony. Zabiegi kosmetyczne będą dziś szybkie i skuteczne.
Aspekty planet: 00.48 opozycja Księżyca ze Słońcem, 16.25 Uran w ruchu prostym, 21.39 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Możesz zdobyć ciekawe informacje, zadzwoń do wpływowych znajomych. Warto też poświęcić chwilę na porządki w ważnych papierach.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami.

19.01.2022, środa
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy. Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment na założenie konta na portalu randkowym, to jest właśnie idealny dzień, żeby to zrobić.
Aspekty planet: 02.11 kwadratura Księżyca z Uranem, 08.18 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja finansom i karierze. Pod jej wpływem możesz wpaść na zyskowny pomysł, a także spotkać się z kimś, kto pomoże ci zrealizować ambitne pomysły.

Karta dnia: IV Cesarz
Aura zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

20.01.2022, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 15.02)
Przedpołudnie sprzyja pracy i nadrabianiu różnych zaległości. Możesz liczyć tylko na siebie. Nie ufaj zbyt pięknym obietnicom, bo innych ludzi trudno będzie nakłonić do zgodnej współpracy. Za to pomysły, które dotyczą nauki i kariery, mogą okazać się bardzo dobre. O godzinie 03.39 czasu polskiego Słońce wejdzie do znaku Wodnika sprawi, że możesz otrzymać ciekawe wiadomości od osób zza granicy, aura sprzyja też dalekim podróżom i udanym zakupom.
Aspekty planet: 03.39 Słońce wkracza do znaku Wodnika, 09.15 trygon Księżyca z Marsem, 23.58 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Nie bądź pesymistą, a dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak pozbyć się starych kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: I Mag
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

21.01.2022, piątek
Księżyc w znaku Panny
Dzień sprzyja aktywnemu działaniu, ciekawym wydarzeniom towarzyskim i zdobywaniu nowych informacji. Po pracy warto się ruszyć z domu z wizytą lub na spacer. Staniemy się odważni, a to sprzyja nawiązywaniu ciekawych znajomości. Bardzo dobry dzień na randki i podróże. Księżyc pomoże pokonać nałogi i złe żywieniowe przyzwyczajenia.
Aspekty planet: 11.28 trygon Księżyca z Uranem, 14.18 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Karta oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

22.01.2022, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 23.01)
Warto zabrać się za zaległe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zgubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem. Ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców.
Aspekty planet: 06.43 opozycja Księżyca z Neptunem, 16.52 trygon Księżyca z Plutonem, 20.45 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: VIII Siła
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

23.01.2022, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Będziemy w bardzo dobrych humorach, chętnie zakończymy kłótnie i zapomnimy o problemach. Księżyc doda nam energii i ochoty na towarzyskie spotkania. Łatwo nawiążesz nowe znajomości, udadzą się większe imprezy. Nie warto siedzieć w domu, lepiej aktywnie odpocząć.
Aspekty planet: 04.42 trygon Księżyca ze Słońcem, 05.47 trygon Księżyca z Merkurym, 11.28 koniunkcja Słońca z Merkurym, 20.21 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a na randce zapanuje wspaniała atmosfera.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze storn czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę.

Pozycje planet:
Słońce 26 º 50´ Koziorożca – 03 º 57´ Wodnika
Księżyc 15 º 50´ Raka – 14 º 17´ Wagi
Merkury 09 º 43′ – 02 º 40′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 14 º 11′ – 11 º 40′ Koziorożca w retrogradacji
Mars 24 º 33′ – 29 º 37′ Strzelca
Jowisz 03 º 51′ – 05 º 24′ Ryb
Saturn 13 º 42′ – 14 º 32′ Wodnika
Uran 10 º 49´ – 10 º 50´ Byka
Neptun 21 º 01′ – 21 º 12′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 28′ – 26 º 41′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.01 od g. 00.48 do g. 05.03.
20.01 od g. 09.15 do g. 15.02.
22.01 od g. 20.45 do g. 23.02.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 10-16.01.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed tobą korzystny czas. Udadzą się zaplanowane wizyty towarzyskie i zakupy. Nie wstydź się pytać, odkrywaj nowe zainteresowania, bo szczęście sprzyja ci wszędzie tam, gdzie jeszcze cię nie było.

We wtorek 11.01 kwadratura Marsa z Neptunem i sekstyl Słońca z Neptunem sprawią, że energia będzie nas roznosić i musimy uważać, żeby nie wdać się w kłótnie, bo to na pewno popsuje nam humor i relacje z bliskimi. Odpoczywajmy aktywnie, zadbajmy o zimową formę.

W piątek 14.01 Merkury wchodzi w retrogradację i ostrzega przed zbyt pochopnych zakupem sprzętu elektronicznego i pojazdów przez kolejne trzy tygodnie. Możesz z powodzeniem za to wracać do starych projektów i pomysłów, teraz mogą się udać.

W niedzielę 16.01 koniunkcja Słońca z Plutonem sprzyja poważnym rozmowom osobistym oraz skłoni nas do podjęcia ważnych, ale koniecznych decyzji. Nie jest to dobry dzień na handel czy rozpoczynanie nowych spraw.

10.01.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od g. 15.46)
Przygotuj się na to, że wiele osób będzie chciało dziś z tobą porozmawiać lub uzyskać od ciebie ważne informacje. Księżyc może zaskoczyć nas nieoczekiwanymi wizytami lub telefonami od ludzi, których dawno nie słyszeliśmy. Warto wyjść z domu, zaplanować aktywne spędzenie wolnego czasu lub zrelaksować się w saunie lub jodze.
Aspekty planet: 08.23 kwadratura Księżyca z Plutonem, 20.47 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja sprawom finansowym. Dzisiaj rób rachunki, wysyłaj przelewy, a także rób zakupy, bo uda się zaoszczędzić. Dobry dzień na ważne spotkania, a także podpisywanie umów i składanie różnych wniosków.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

11.01.2022, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Nastąpi całkowita zmiana aury, poczujemy ulgę i znajdziemy rozwiązanie wielu problemów, z którymi borykaliśmy się w poprzednich dniach. Dobra aura na imprezy, rozrywki, randki i podróże. Księżyc zapewni nam siłę, aktywność i nowatorskie spojrzenie na trudne sprawy. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 04.27 sekstyl Słońca z Neptunem, 10.37 kwadratura Księżyca z Merkurym, 13.21 koniunkcja Księżyca z Uranem, 17.53 kwadratura Księżyca z Saturnem, 22.43 kwadratura Marsa z Neptunem.

Wibracja numer 9
Dziewiątka to wibracja doświadczenia i mądrości. Dzisiaj możesz dostrzec rozwiązania, jakie wcześniej nie wpadły ci do głowy. Rozmawiaj z osobami, które są dla ciebie autorytetem, kończ stare sprawy.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami.

12.01.2022, środa
Księżyc w znaku Byka
Księżyc pomoże nam przekonać innych do swoich wizji i wesprze nas w realizowaniu trudnych planów. Uwierz w siebie, a okaże się, że wszystko jest możliwe. Medytuj, wycisz się, idź na basen, a szybko zregenerujesz siły. Nie unikniesz dziś pokus związanych ze słodyczami, zrób więc zdrowe słodkie przekąski na bazie owoców.
Aspekty planet: 01.33 trygon Księżyca z Wenus, 09.38 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.19 trygon Księżyca ze Słońcem, 20.38 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja odkrywczym pomysłom i łamaniu schematów. Postaraj się spędzić ten dzień aktywnie, bo ruch poprawi ci humor. Jeśli zajmujesz się sztuką, poczujesz wielki przypływ twórczego natchnienia.

Karta dnia: IV Cesarz
Aura zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

13.01.2022, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 04.08)
Księżyc zmobilizuje nas do szybkich działań. Poczujemy, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw, ze wszystkim mam szansę uporać się właśnie dziś. Bądźmy jednak ostrożni w sprawach finansowych. Aura nie sprzyja pożyczaniu pieniędzy, zadłużaniu się czy wydawaniu pieniędzy na głupstwa czy rozrywki.
Aspekty planet: 10.24 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy myśleć o innych ludziach. To wibracja zrozumienia dla cudzych problemów. Dzisiaj nawiążesz nowe znajomości, spotkasz się ze znajomymi, a w pracy łatwiej będzie współpracować z ludźmi.

Karta dnia: I Mag
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

14.01.2022, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc poprawi nam humor i sprawi, że ludzie będą nam bardzo pomocni i życzliwi. Warto prosić o pomoc i próbować zrobić to, co dotychczas się nie udawało. Osoby, które grają w gry losowe, mogą dzisiaj liczyć na większą wygraną. Organizm potrzebuje więcej białka i gorących potraw.
Aspekty planet: 01.09 trygon Księżyca z Merkurym, 07.25 trygon Księżyca z Saturnem, 12.41 Merkury wkracza w retrogradację, 22.50 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprawi, że chętnie zrezygnujemy z przedsięwzięć, których nie lubimy robić. Słuchaj swojego serca, baw się i odpoczywaj. Idealny dzień na kreatywne pomysły, randki, hobby.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Karta oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

15.01.2022, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 17.10)
Księżyc może wprowadzić nerwowość w nasze życie. Przeczucia, sny i wizje mogą dotyczyć bezpieczeństwa i trudnych relacji z bliskimi. Jeśli pojawią się konflikty lub niejasności, trzeba je szybko wyjaśnić, inaczej możemy zyskać zaciekłego wroga lub zrazimy do siebie wartościową osobę. Warto współpracować z innymi i szukać trudno dostępnych informacji.
Aspekty planet: 03.21 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja sprawom domowym i oszczędnym zakupom. Dzisiaj zadbaj o rodzinę i zrób porządki. Zadbaj też o zdrowie i nie ryzykuj. Dzisiaj warto zwolnić tempa i odzyskać równowagę.

Karta dnia: VIII Siła
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

16.01.2022, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Księżyc sprawi, że będzie to dzień okazji i szczęśliwych zbiegów okoliczności, Mimo niedzieli załatwiajmy finansowe i zawodowe sprawy, zadbajmy o majątek, zaplanujmy wydatki na najbliższe miesiące. Warto pomóc swojemu szczęściu, zagrać w totka lub inną grę losową. Dzień sprzyja zakochanym.
Aspekty planet: 00.30 trygon Księżyca z Jowiszem, 14.58 sekstyl Księżyca z Uranem, 15.50 koniunkcja Słońca z Plutonem, 21.50 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 5
Piątka sprzyja randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Warto zacząć dziś coś nowego, zamiast trzymać się starych rozwiązań i układów.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze storn czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę.

Pozycje planet:
Słońce 19 º 42´ – 26 º 50´ Koziorożca
Księżyc 22 º 27´ Barana – 15 º 50´ Raka
Merkury 08 º 35′ – 09 º 43′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 18 º 08′ – 14 º 11′ Koziorożca w retrogradacji
Mars 19 º 31′ – 24 º 33′ Strzelca
Jowisz 02 º 22′ – 03 º 51′ Ryb
Saturn 12 º 54′ – 13 º 42′ Wodnika
Uran 10 º 51´ – 10 º 49´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 51′ – 21 º 01′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 14′ – 26 º 28′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
10.01 od g. 08.23 do g. 15.46.
12.01 od g. 20.38 do 13.01 do g. 04.08.
15.01 od g. 03.21 do g. 17.10.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 3-9.01.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Słońce i Wenus sprzyjają osobom pracowitym. Warto zastanowić się, co stanowi dla nas największe życiowe wyzwanie i opracować szczegółowy plan, jak je zrealizować lub jak pokonać trudności na drodze do sukcesu.

W środę 5.01 sekstyl Wenus z Neptunem sprawi, że chętnie spędzimy wolny czas z przyjaciółmi, możliwe, że przyjdą nam do głowy wyjątkowo dziwne i zaskakujące pomysły, które będzie można o dziwo szybko realizować.

W niedzielę 9.01 koniunkcja Słońca z Wenus sprzyja robieniu miłych i wyjątkowych rzeczy. Na nerwy najlepsza jest medytacja i odpoczynek. Słońce postawi na naszej drodze specjalistów, którzy pomogą nam w codziennych sprawach i problemach.

3.01.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 23.43)
Dzień sprzyja zakupom, wyjazdom, niespodziewanym wizytom i szybkiemu dogadywaniu się z ludźmi. Jeśli masz ważne sprawy do omówienia z rodziną, to jest dobry dzień na spotkanie, planowanie i negocjacje. Szybko dojdziecie do porozumienia. Księżyc pomoże wszystkim, którzy wybierają się w podróż, mają ważne wystąpienia lub chcą szybko załatwić trudne sprawy.
Aspekty planet: 08.51 sekstyl Księżyca z Neptunem, 10.58 koniunkcja Księżyca z Wenus, 17.20 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy ochoty na trochę więcej ambitnych wyzwań.

Karta dnia: V Papież
Ktoś poprosi cię o przysługę, którą warto wykonać. W przyszłości ta osoba odwdzięczy ci się z naddatkiem za okazaną życzliwość.

4.01.2022, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc sprzyja spotkaniom towarzyskim, randkom i pokazywaniu się w lepszym świetle. Warto utrwalać na zdjęciach to, co nam się podoba lub czym jesteśmy wzruszeni, bo planety sprzyjają rozwijaniu artystycznych zdolności oraz intuicji. Jowisz w znaku Ryb pomoże poprawić naszą sytuację materialną.
Aspekty planet: 03.36 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 17.24 kwadratura Księżyca z Uranem, 19.43 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki przyniesie nam doskonałe pomysły na wyjazdy, rozrywki i randki. Dzisiaj ciesz się życiem i nie myśl o służbowych sprawach. Dobry dzień na randkę lub imprezę.

Karta dnia: IX Pustelnik
Aby zdobyć potrzebne ci w pracy informacje, będziesz się musiał trochę natrudzić. Starsza osoba podzieli się z tobą swoim doświadczeniem.

5.01.2022, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc sprzyja naprawianiu zepsutych sprzętów, konserwacji urządzeń domowych i robieniu przeglądu sprzętu elektronicznego. Nie jest to dobry dzień na podpisywanie umów, ważne spotkania czy rozpoczynanie nowych handlowych spraw, bo atmosfera może być nerwowa.
Aspekty planet: 01.44 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.03 sekstyl Wenus z Neptunem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprawi, że chętnie coś w życiu zmienimy na lepsze. Zainwestuj w swoje umiejętności, pamiętaj o swoim hobby. Także rodzinne sprawy będą się dzisiaj dobrze układać.

Karta dnia: XI Siła
Przyjmij wyzwanie, jakie stawia na twojej drodze los. Romans czy flirt szybko przerodzi się w coś poważniejszego.

6.01.2022, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 1.16)
Księżyc zapewni nam nowe pomysły na oraz chęć do poszukiwania nowych inspiracji. Energia będzie nas roznosić i musimy uważać, żeby nie wdać się w kłótnie, bo to na pewno popsuje nam humor i relacje z bliskimi. Odpoczywajmy aktywnie, zadbajmy o formę na zimę. Organizm potrzebuje nawadniania, pij ciepłe zioła, herbatę i napary.
Aspekty planet: 03.57 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 20.04 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki przypomina o rachunkach i porządkach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje korzyści, więc lepiej być ostrożnym i pilnować swoich interesów.

Karta dnia: XVI Wieża
Zmobilizuje się do pracy i bądź czujny, bo nie załatwione sprawy ciągną się za tobą i mogą przyczynić się do porażki, jeśli szybko nie zareagujesz.

7.01.2022, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc zapewni nam wiele rozrywek i sprawi, że trudno nam będzie spokojnie usiedzieć na kanapie. Mimo zimowej pogody zaplanujmy jakiejś wyjście lub ciekawe towarzyskie spotkanie, żeby rozładować napięcie i nadmiar energii. Organizm potrzebuje więcej białka, zjedz dziś porządny posiłek.
Aspekty planet: 06.40 sekstyl Księżyca ze Slońcem, 07.54 kwadratura Księżyca z Marsem, 11.41 sekstyl Księżyca z Wenus, 13.39 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 23.23 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki przypomni nam o odpoczynku i rozrywce. Będziemy dzisiaj twórczy, energiczni i bardzo pomysłowi. Dobry dzień na spotkania z przyjaciółmi, weekendowe wycieczki i dobrą zabawę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym tygodniu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

8.01.2022, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 06.25)
Merkury skłoni nas do poważnych przemyśleń, snucia zawodowych planów i zastanowienia się, co jest naszą największą słabością i kompleksem i co z tym zrobić, żeby było lepiej. Nie buntujmy się dziś przeciwko autorytetom, bo w starciu z silniejszymi czy ważniejszymi od siebie możemy nie mieć szans.
Aspekty planet: 20.36 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 6
Szóstka to wibracja opieki, rodziny i dbania o dom. Pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, uczy jak skutecznie troszczyć się o innych ludzi. Dobry dzień na porządki i gotowanie.

Karta dnia: III Cesarzowa
Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj się zapędzić w kozi róg. W weekend odpocznij i zapomnij o kłopotach.

9.01.2022, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Księżyc w Baranie zmobilizuje nas do aktywnego spędzania wolnego czasu. To dobry czas na duże zakupy w internecie, polowanie na okazje handlowe, przeceny i zniżki. Warto dogadywać się z ludźmi, negocjować, targować się, a wiele dzisiaj zyskamy. Organizm potrzebuje więcej soli mineralnych i warzyw.
Aspekty planet: 01.47 koniunkcja Słońca z Wenus, 06.26 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.00 kwadratura Księżyca z Wenus, 18.57 trygon Księżyca z Marsem, 19.11 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i ważnym przemyśleniom. Łatwo będzie znaleźć rozwiązanie dla rodzinnych i domowych problemów, które ostatnio wymykały się spod kontroli.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię ambitne wyzwanie. Odczujesz poprawę zdrowia, warto zacząć regularnie ćwiczyć dla poprawy kondycji.

Pozycje planet 27.12.2021-9.01.2022:
Słońce 05 º 25´ – 19 º 42´ Koziorożca
Księżyc 04 º 12´ Wagi – 22 º 27´ Barana
Merkury 20 º 45′ Koziorożca – 08 º 35′ Wodnika
Wenus 25 º 18′ – 18 º 08′ Koziorożca w retrogradacji
Mars 09 º 33′ – 19 º 31′ Strzelca
Jowisz 29 º 35′ Wodnika – 02 º 22′ Ryb
Saturn 11 º 22′ – 12 º 54′ Wodnika
Uran 11 º 02´ – 10 º 51´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 35′ – 20 º 51′ Ryb w retrogradacji
Pluton 25 º 47′ – 26 º 14′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
3.01 od g. 17.20 do g. 23.43.
5.01 od g. 01.44 do 6.01 do g. 01.16.
7.01 od g. 23.23 do 8.01 do g. 06.25.

Udanego tygodnia!