Miesięczne archiwum: marzec 2022

Horoskop tygodniowy 28.03-3.04.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu czeka nas pierwszy wiosenny nów, czyli czas robienia planów, mapy marzeń, regeneracji i ciekawych propozycji oraz spotkań.

W poniedziałek 28.03 koniunkcja Wenus z Saturnem wprowadzi nerwową atmosferę. Wszyscy będą się gdzieś spieszyć, dyskutować, a nawet kłócić. Najlepiej wykorzystać tę energię do zrobienia wiosennych porządków.

W piątek 1.04 nów Księżyca w znaku Barana w koniunkcji z Merkurym sprzyja zabiegom kosmetycznym na całe ciało, odżywianiu skóry, pozbywaniu się toksyn i złogów. Warto ubiegać się o pożyczki, pomoc i załatwiać trudne sprawy, bo ludzie będą chcieli współpracować.

W niedzielę 3.04 koniunkcja Słońca z Merkurym sprawi, że będziemy tryskać energią i optymizmem. Pokaż rodzinie i znajomym, na co cię stać. W weekend nadrobisz towarzyskie i kulturalne zaległości.

28.03.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Uda ci się nam nabrać dystansu do starych spraw. Zajmij się ambitnymi zadaniami, ale unikaj kłótni i dyskusji ze starszymi osobami. Wieczorem słuchaj intuicji, zajmij się sztuką i odpoczynkiem. Jedz tłuszcz, węglowodany. Wieczorem unikaj tuczących potraw. Unikaj farbowania włosów, wymocz stopy w wodzie z solą. Mars w sekstylu z Neptunem sprzyja medytacji i artystycznemu hobby.
Aspekty planet: 00.38 kwadratura Księżyca z Uranem, 07.08 koniunkcja Księżyca z Marsem,
15.48 koniunkcja Księżyca z Wenus, 16.11 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 21.27 koniunkcja Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast na obiad z teściami, możesz zdecydować się na szaloną wycieczkę. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

29.03.2022, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 06.31)
Księżyc pozwoli nam spojrzeć z nowej perspektywy na wiele spraw. Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku. Nie przeciążaj wzroku.
Aspekty planet: brak.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: II Kapłanka
Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

30.03.2022, środa
Księżyc w znaku Ryb
Dzień będzie niespokojny, a nawet pełen sporów i niepotrzebnych dyskusji. Ludzie będą uciekać od odpowiedzialności i zrzucać męczące zajęcia na innych. Dbaj o siebie, szanuj swoje nerwy. Łatwiej będzie za to uporać się z fizycznymi pracami, remontami, wyrzucaniem starych rzeczy. Nabierzemy też ochoty na sportową rywalizację. Księżyc sprzyja nauce i zdobywaniu informacji.
Aspekty planet: 04.53 sekstyl Księżyca z Uranem, 19.24 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 23.54 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: I Mag
Wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

31.03.2022, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 11.30)
Rano skup się na sprawach finansowych, bo Księżyc w Byku sprzyja rozwiązywaniu problemów finansowych. Bądź w dobrym humorze i zajmij się tym, co tobie sprawia radość i daje przyjemność. Idź na randkę, zajmij się sztuką. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj obrazy i zdjęcia. Jedz warzywa i błonnik. Księżyc ostrzega przed ryzykownymi inwestycjami.
Aspekty planet: 08.36 sesktyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: XIX Słońce
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

1.04.2022, piątek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc zapowiada szczęście w sprawach finansowych. Dziś warto ubiegać się o awans czy podwyżkę, a także przedstawiać innym swoje pomysły. Możesz liczyć na korzystne zbiegi okoliczności i poparcie osób wyżej postawionych. Nie chwal się jednak i nie opowiadaj zbyt wiele o swoich prywatnych sprawach, bo ktoś może być niedyskretny. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne.
Aspekty planet: 04.34 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 08.24 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda coś ważnego wspólnie postanowić lub zrobić.

Karta dnia: VII Rydwan
Będziesz bardzo ambitny i zdecydowany, jednak nie wszystko dziś uda się zrobić, bo ludzie będą cię rozpraszać. Mimo tego masz szansę na sukces, bo Rydwan pomaga postawić na swoim!

2.04.2022, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 18.50)
Uda ci się znaleźć sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, trudnych związków. Udadzą się podróże i zakupy. Odbieraj wszystkie telefony, w razie czego oddzwoń, bo ktoś może mieć dla ciebie ważną wiadomość.
Aspekty planet: 00.07 sekstyl Księżyca z Marsem, 04.03 sekstyl Księżyca z Saturnem, 12.24 sekstyl Księżyca z Wenus, 15.51 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

3.04.2022, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Chętnie przełożysz niektóre sprawy i obowiązki na inny dzień. Niestety, takie postępowanie może narazić cię na konflikt lub wymówki. Nie będziesz się nudzić, jeśli zajmiesz się zupełnie nowymi sprawami. Przygotowania do Wielkanocy pójdą sprawnie, jeśli wszystko dobrze zaplanujesz. Organizm domaga się więcej warzyw i minerałów, uzupełnij dietę witaminami.
Aspekty planet: 01.10 koniunkcja Merkurego ze Słońcem, 19.46 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dziś niedziela, a więc można się zrelaksować. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.
Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta wskazuje, że nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony.

Pozycja planet:
Słońce 07 º 17´ – 14 º 12´ Barana
Księżyc 13 º 29´ Wodnika – 16 º 14´ Byka
Merkury 01 º 18′ – 15 º 18′ Barana
Wenus 20 º 54′ – 28 º 15′ Wodnika
Mars 16 º 19′ – 21 º 35′ Wodnika
Jowisz 20 º 21′ – 22 º 00′ Ryb
Saturn 21 º 40′ – 22 º 19′ Wodnika
Uran 12 º 41´ – 13 º 03´ Byka
Neptun 23 º 25′ – 23 º 41′ Ryb
Pluton 28 º 20′ – 28 º 26′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
28.03 od g. 16.11 do 29.03 do g. 06.31.
31.03 od g. 08.36 do g. 11.30.
2.04 od g. 15.51 do g. 18.50.

Horoskop tygodniowy 21-27.03.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Słońce w Baranie pomoże nam zabrać się za ważne sprawy. Początek tygodnia za sprawą koniunkcji Merkurego z Jowiszem może być chaotyczny i intensywny, ale od środy sytuacja zacznie się poprawiać i możemy liczyć na dobre wiadomości i ciekawe propozycje.

W poniedziałek 21.03 koniunkcja Merkurego z Jowiszem w znaku Ryb sprzyja zaczynaniu nowych spraw, podejmowaniu wyzwań i ryzyku, które ma nam przynieść szybkie rezultaty. Wato zabiegać i sprawy dotyczące pieniędzy i kariery.

We wtorek 22.03 kwadratura Marsa z Uranem. W pracy bądźmy uparci, a uzyskamy to, o czym marzymy od dawna. Nie bądźmy jednak przesadnie ambitni, bo jeśli będziemy chcieli za dużo, niewiele się uda. Stawiajmy na konkrety.

W środę 23.03 koniunkcja Merkurego z Neptunem nastroi nas refleksyjnie do życia. Słuchajmy swojej intuicji podczas podejmowania trudnych decyzji, a dobrze na tym wyjdziemy. Warto zapisać sen, bo może dać odpowiedź na trudne pytanie.

W sobotę 26.03 sekstyl Merkurego z Plutonem wymusi na nas konkretne decyzje. Spotykajmy się z ludźmi, wymieniajmy doświadczenia, a na pewno sytuacja zawodowa się poprawi. Ktoś mile nas zaskoczy dając prezent lub pomagając.

W niedzielę 27.03 Merkury wkracza do znaku Barana i zacznie wspierać osoby ambitne i skoncentrowane na celu. Warto zrobić coś dla siebie, być aktywnym, wyładować nadmiar energii w sporcie lub na spacerze.

21.03.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzień sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu, rozpoczynaniu nowych spraw, wiosennym porządkom, remontom i pielęgnacji roślin. Organizm potrzebuje więcej białka i soli mineralnych. Spaceruj, ćwicz, wykonuj cięższe prace.
Aspekty planet: 07.06 koniunkcja Merkurego z Jowiszem, 12.16 kwadratura Księżyca z Marsem, 13.57 opozycja Księżyca z Uranem, 17.33 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

22.03.2022, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 19.58)
Unikaj ryzyka i sąsiedzkich kłótni. Możliwe są dzisiaj spóźnienia i pomyłki, dlatego nabierz do wszystkiego dystansu i nie martw się na zapas. Wybierz się na jogę, spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. W domu rób cięższe prace i porządki. Unikaj zakupów, bo wszystko wyda ci się dzisiaj za drogie. Zapisuj się do lekarza lub dietetyka, oszczędzaj kręgosłup i kolana.
Aspekty planet: 01.08 trygon Księżyca z Jowiszem, 03.25 trygon Księżyca z Merkurym, 04.49 kwadratura Księżyca z Saturnem, 08.25 trygon Księżyca z Neptunem, 17.00 sekstyl Księżyca z Plutonem, 21.43 kwadratura Marsa z Uranem, 23.52 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Chociaż dzisiaj poniedziałek, to lepiej unikać ryzykownych decyzji. Lepiej spokojnie zająć się domem, poszukać równowagi między różnymi dziedzinami życia.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

23.03.2022, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Zajmij się poważnymi przemyśleniami i planowaniem oszczędności. Dzień nie sprzyja dyskusjom. Ktoś może cię urazić niegrzecznym słowem lub zaszokować swoim dziwacznym postępowaniem. Nie przejmuj się, jeśli jakaś znajomość dziś się zakończy! Po południu poczujesz przypływ sił i poprawę humoru. Spaceruj, spalaj nadmiar tłuszczu na rowerze lub podczas ćwiczeń.
Aspekty planet: 18.11 sekstyl Księżyca z Marsem, 18.43 koniunkcja Merkurego z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

24.03.2022, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 22.53)
Dzisiaj wszyscy będą podejrzliwi i mogą więcej niż zwykle wymagać od innych. Przypomnisz sobie o długach i niezapłaconych rachunkach. Różne konflikty mogą wyjść na jaw, dlatego uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy. Udadzą się za to cięższe prace fizyczne, w domu porwij się na wielkie porządki. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczów. Jedz częściej, ale mniejsze porcje.
Aspekty planet: 00.28 sekstyl Księżyca z Wenus, 04.59 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 08.08 sekstyl Księżyca z Saturnem, 11.30 kwadratura Księżyca z Neptunem, 13.58 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

25.03.2022, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzisiaj uda się nam nabrać więcej dystansu do irytujących spraw. Najlepiej zajmij się pracą, rachunkami, zaplanuj spotkania z ważnymi osobami, aby na początku przyszłego tygodnia załatwić coś ważnego. Możesz robić podsumowania i porządki. Dobry dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę, ale pij dużo wody. Księżyc sprzyja podróżom, zdawaniu egzaminów i uzyskiwaniu pomocy prawnej.
Aspekty planet: 06.37 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 20.15 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe maile, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj wielkanocne porządki i przygotowania.

26.03.2022, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Uważaj, bo dzisiaj nie wszystko złoto, co się świeci! Na różne żarty, a nawet oszustwa, łatwo się będzie nabrać. Dlatego dziś słuchaj intuicji i zasięgaj porady u osób z autorytetem. Udadzą się randki, bo Księżyc czyni ludzi bardzo wrażliwymi i romantycznymi. Także medytacja, afirmacja i czary, przyniosą bardzo dobry efekt. Zapisz się na badania kontrolne, pilnuj diety. Dzień sprzyja udanym randkom.
Aspekty planet: 08.48 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.34 sekstyl Merkurego z Plutonem, 14.36 sekstyl Księżyca z Neptunem, 23.03 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Choć dzień będzie leniwy i senny, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla rodziny lub idź na dłuższy spacer. Karta sprzyja ludziom odważnym.

27.03.2022, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 01.55)
Dobry czas na randki, spotkania, zawieranie nowych znajomości. Daj się ponieść twórczemu natchnieniu, szukaj swojego stylu. W podróży uważaj, możesz zaspać lub przez pomyłkę trafić w inne niż trzeba miejsce. Księżyc ostrzega przed szybką jazdą i zbyt ostrą wymianą zdań z bliskimi.
Aspekty planet: 00.50 sekstyl Księżyca z Merkurym, 09.44 Merkury wchodzi do znaku Barana, 14.34 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 00 º 20´ – 07 º 17´ Barana
Księżyc 04 º 48´ Skorpiona – 13 º 29´ Wodnika
Merkury 18 º 18′ Ryb – 01 º 18′ Barana
Wenus 13 º 48′ – 20 º 54′ Wodnika
Mars 11 º 02′ – 16 º 19′ Wodnika
Jowisz 18 º 41′ – 20 º 21′ Ryb
Saturn 20 º 58′ – 21 º 40′ Wodnika
Uran 12 º 21´ – 12 º 41´ Byka
Neptun 23 º 09′ – 23 º 25′ Ryb
Pluton 28 º 13′ – 28 º 20′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
22.03 od g. 17.00 do g. 19.58.
24.03 od g. 13.58 do g. 22.53.
27.03 od g. 00.50 do g. 01.55.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 14-20.03.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu pełnia Księżyca w znaku Panny uruchomi naszą intuicję i pomoże nam rozwiązać trudny emocjonalny problem. Wybaczajmy i zapomnijmy o krzywdach czy urazach. Aura sprzyja działalności charytatywnej i pomaganiu potrzebującym. W niedzielę Słońce wejdzie do znaku Barana i zacznie się astronomiczna wiosna, co doda nam sił i energii.

W czwartek 17.03 sekstyl Merkurego z Uranem zapewni nam dobry kontakt z ludźmi, ułatwi trudne i skomplikowane rozmowy, pomoże sfinalizować ważne transakcje handlowe. Warto zaczynać nowe zawodowe sprawy.

W piątek 18.03 pełnia Księżyca i sekstyl Słońca z Plutonem sprzyjają zdobywaniu przychylności i pomocy osób wpływowych i na wyższych stanowiskach. Jeśli złożymy dziś ważne dokumenty, podania, aplikacje o dotacje, mogą zostać szybciej przyjęte, a nasze sprawy będą miały szansę na pozytywne rozpatrzenie.

W sobotę 19.03 kwadratura Wenus i Uranem zapowiada trudną aurę. Ludzie mogą być pesymistycznie nastawieni do życia, bać się ryzykownych decyzji i wycofywać się z wcześniej podjętych zobowiązań.

W niedzielę 20.03 Słońce wkracza do znaku Barana i zaczyna się astronomiczna wiosna. Skłoni nas do większych wydatków na przyjemności i zabawę. Ludzie będą dla siebie szczodrzy, warto dogadywać się i zawierać zgodę.

14.03.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Będziesz potrzebować odrobiny spokoju i bezpieczeństwa. Ryzykowne sprawy chętnie powierzysz komuś innemu. Nawet do podróży trudno cię będzie namówić. Bądź uprzejmy dla ludzi i nie mieszaj się w zawodowe spory. Księżyc przyspieszy szukanie pracy lub załatwianie spraw służbowych.
Aspekty planet: 08.17 opozycja Księżyca z Marsem, 10.59 opozycja Księżyca z Wenus, 20.02 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: IV Cesarz
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Dzień sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

15.03.2022, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Chętnie schowasz się dziś przed ambitnym szefem, a do ryzykownych przedsięwzięć trudno cię będzie namówić. Bez większych skrupułów popatrz dziś w telewizor lub wyśpij się na kanapie. Wieczorem otrzymasz dobrą wiadomość rodzinną. Organizm potrzebuje więcej wody mineralnej i węglowodanów. Udadzą się zabiegi kosmetyczne.
Aspekty planet: 11.55 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto odpocząć, pobyć z bliskimi. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: I Mag
Dziś warto rozmawiać z ważnymi osobami i przekonywać kogoś do ambitnych planów. Masz powodzenie, ale unikaj plotek i niepotrzebnych przechwałek.

16.03.2022, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 05.58)
Będziesz bardzo wyrozumiały i serdeczny. Trudne sprawy załatwiaj dyplomacją. Nie idź tylko na zbyt duże ustępstwa, bo jutro możesz tego żałować. Chętnie podyskutujesz na tematy związane z dalekimi podróżami, sztuką lub filozofią. Warto dogadywać się z ludźmi, podpisywać umowy, nawiązywać współpracę, bo ludzie będą skłonni do zgody.
Aspekty planet: brak.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale na nowe wyzwania możemy nie mieć ochoty. Lepiej odpocząć, poczytać inspirujące książki i zebrać siły na jutro.

Karta dnia: XX Sąd
Przed tobą sympatyczny dzień. Będziesz podobać się innym, zyskasz dzięki znajomościom i różnym układom. Aura sprzyja załatwianiu służbowych spraw, szkoleniom i ważnym rozmowom.

17.03.2022, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Będziesz bardzo zdecydowany i uparty. Na wszelki wypadek unikaj osób, za którymi nie przepadasz. Dzień sprzyja za to dobrym pomysłom na pomnożenie gotówki. Warto zastanowić się chwilę nad zawodowymi planami. Organizm potrzebuje dużo płynów, Unikaj depilacji i zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: 03.08 opozycja Księżyca z Merkurym, 04.24 trygon Księżyca z Uranem, 13.13 sekstyl Merkurego z Uranem, 14.43 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XV Diabeł
Dzień przeznacz na pracę i obowiązki. Po południu poczujesz, że warto mieć nowe hobby, odkryjesz nowe zainteresowania. Dodatkowo masz dzisiaj szczęście w sprawach finansowych.

18.03.2022, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 12.25)
Będziesz niespokojny, a nawet nerwowy. Broń się przed tymi, którzy zagrażają twoim zyskom lub interesom. Po południu staniesz się bardziej wyrozumiały. Wspomnienia i historie o dramatycznych ludzkich losach bardzo cię wzruszą. Może jednak warto komuś dziś pomóc? Księżyc nie sprzyja sprawom finansowym, unikajmy trudnych rozmów.
Aspekty planet: 00.02 opozycja Księżyca z Neptunem, 08.17 opozycja Księżyca ze Słońcem, 09.11 trygon Księżyca z Plutonem, 20.37 sekstyl Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

19.03.2022, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Będziesz spragniony dowodów sympatii i uznania. Do nowych i odpowiedzialnych zadań trudno będzie cię przekonać. Czekoladki i kawa to dziś najlepszy prezent, jaki z chęcią przyjmiesz. Wieczorem uważaj na plotki. Księżyc sprzyja towarzyskim spotkaniom, randkom, wystąpieniom publicznym.
Aspekty planet: 05.28 trygon Księżyca z Marsem, 09.52 trygon Księżyca z Wenus, 12.16 kwadratura Wenus z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

20.03.2022, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 16.44)
Zapragniesz towarzystwa odpowiedzialnych i zaufanych osób. Bałagan może skutecznie wyprowadzić cię z równowagi. Zamiast się na wszystkich złościć, zabierz się za porządki! Popołudnie sprzyja udanym zakupom i gotowaniu ulubionych potraw. Organizm potrzebuje dużo białka i ruchu fizycznego.
Aspekty planet: 00.58 trygon Księżyca z Saturnem, 19.39 kwadratura Księżyca z Plutonem, 16.33 Słońce wchodzi do znaku Barana.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Szczęście ci sprzyja. Możesz wyjaśniać nieporozumienia i naprawiać błędów. Bądź dziś wyrozumiały dla siebie i innych, bo uśmiech i dobra wola mogą dzisiaj zdziałać prawdziwe cuda.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 23 º 23´ Ryb – 00 º 20´ Barana
Księżyc 02 º 17´ Lwa – 04 º 48´ Skorpiona
Merkury 06 º 19′ – 18 º 18′ Ryb
Wenus 07 º 01′ – 13 º 48′ Wodnika
Mars 05 º 47′ – 11 º 02′ Wodnika
Jowisz 17 º 00′ – 18 º 41′ Ryb
Saturn 20 º 14′ – 20 º 58′ Wodnika
Uran 12 º 03´ – 12 º 21´ Byka
Neptun 22 º 54′ – 23 º 09′ Ryb
Pluton 28 º 05′ – 28 º 13′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
15.03 od g. 11.55 do 16.03 do g. 05.58.
18.03 od g. 09.11 do g. 12.25.
20.03 od g. 13.39 do g. 16.44.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 7-13.03.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Koniunkcja Słońca z Neptunem przypomni nam w tym tygodniu o ważnych społecznych obowiązkach i nauce, jaka płynie z robienia czegoś dla innych. To dobry tydzień na spotkania z przyjaciółmi, zaangażowanie się w pracę lokalnej grupy, a także naukę czegoś pożytecznego.

W czwartek 10.03 Merkury wchodzi do znaku Ryb i zapewni dobre samopoczucie. Wykorzystajmy swój urok osobisty i przekonajmy kogoś do siebie lub swoich pomysłów. W niedzielę 13.03 koniunkcja Słońca i Neptuna sprzyja odpoczynkowi. Rodzinne spotkanie okaże się bardzo udane. Mogą odwiedzić nas krewni lub znajomi. Bycie grupie okaże się bardzo twórcze i da nam wiele satysfakcji. Otrzymamy dobrą wiadomość.
7.03.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Czeka cię dzień pełen towarzyskich niespodzianek i związanego z nimi zamieszania. Ktoś przypomni sobie o obietnicach, jakie mu kiedyś złożyłeś. Nie daj się wykorzystywać, nawet w imię przyjaźni. Po południu wszystko uda się uporządkować i wyjaśnić. Organizm potrzebuje dużo zdrowych tłuszczy, jedz więcej sałatek doprawianych oliwą z pierwszego tłoczenia.
Aspekty planet: 07.37 koniunkcja Księżyca z Uranem, 14.49 sekstyl Księżyca i Jowisza, 18.02 sekstyl Księżyca i Słońca, 22.52 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

8.03.2022, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 19.39)
Zabierz się za nadrabianie zaległości. Będziesz bardzo ambitny, ale także niespokojny. Postaraj się nie rozstawiać wszystkich po kątach, a unikniesz nieprzyjemnej sytuacji. Po południu komuś wreszcie uda się odciągnąć cię od obowiązków. Księżyc sprzyja odpisywaniu na maile, sms-y i listy oraz wysyłaniu ważnej korespondencji, a także spotkaniom zawodowym.
Aspekty planet: 05.02 sekstyl Księżyca z Neptunem, 15.04 kwadratura Księżyca z Merkurym, 15.34 trygon Księżyca z Plutonem, 23.40 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a osiągniesz więcej niż zwykle.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami.

9.03.2022, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Będziesz dziś spokojny, a nawet trochę nieśmiały. Jednak ci, którzy chcieliby wykorzystać twoją słabość, będą zaskoczeni twoją ostrą reakcją. Swoich spraw i poglądów bronić będziesz z wielkim oddaniem. W razie kłopotów pomoże ci starsza osoba. Księżyc pomoże ci zdobyć ważne informacje i szybko nauczyć się potrzebnej ci wiedzy.
Aspekty planet: 00.27 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

Karta dnia: IV Cesarz
Aura zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

10.03.2022, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Łatwo wyjaśnisz nieporozumienia i zażegnasz towarzyskie spory. Pomyśl dziś o zdobyciu nowych umiejętności lub zapisaniu się na kurs języka obcego. Sprzyjają ci także osoby na wysokich stanowiskach. Wieczorem zapomnij choć na chwilę o pracy. Księżyc pomoże ci odkryć ważną tajemnicę rodzinną, nad którą od dawna się męczysz.
Aspekty planet: 02.32 Merkury wchodzi do Ryb, 04.06 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 11.45 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 11.47 trygon Księżyca z Saturnem, 17.42 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja sztuce, zabawie i miłości. Dzisiaj będziemy chcieli uciec jak najdalej od trudnych wyzwań i męczących spraw. Odpocznij, uprawiaj sport i nabieraj pozytywnej energii.

Karta dnia: I Mag
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

11.03.2022, piątek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 08.24)
Będziesz dziś wyrozumiały i pogodny. Dzień sprzyja sprawom towarzyskim i spotkaniom z osobami, których nie widziałeś przez całe wakacje. Po południu uda się załatwić trudną sprawę. Nie obiecuj tylko zbyt wiele komuś, kogo dobrze nie znasz. Księżyc sprawi, że będziesz potrzebował więcej czasu na planowanie i realizacje codziennych zadań.
Aspekty planet: 13.00 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości i rozrywce. Samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zorganizuj przyjęcie lub wybierz się na spacer. Udadzą się randki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Karta oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

12.03.2022, sobota
Księżyc w znaku Raka
Postanowisz dziś zrobić coś dobrego dla siebie i swoich przyjaciół. Być może zaplanujesz wielkie zakupy albo odkryjesz w sobie talent do majsterkowania. Dzień sprzyja dobrym pomysłom, dzięki którym zdobędziesz zawodowe uznanie. Księżyc sprzyja porządkom, zapisywaniu się na wizytę lekarską i rozwiązywaniu krzyżówek.
Aspekty planet: 08.37 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.06 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VIII Siła
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

13.03.2022, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 20.31)
Zaczniesz marzyć o władzy i związanych z nią przywilejach. Rano stracisz trochę czasu na żarty i plotki, ale po południu staniesz się bardzo wymagający. Uważaj podczas zakupów, bo możesz niepotrzebnie posprzeczać się ze sprzedawcą. Koniunkcja Słońca z Neptunem odradza dalekie podróże. Księżyc sprawi, że ludzie chętnie będą się spotykać, a randki będą wyjątkowo udane.
Aspekty planet: 05.52 trygon Księżyca ze Słońcem, 06.25 trygon Księżyca z Neptunem, 12.43 koniunkcja Słońca z Neptunem, 16.44 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli natychmiast załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Lepiej jednak zachować spokój, bo nie wszyscy będą chętni na zmiany. Czwórka radzi dać sobie czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze storn czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę.
Pozycje planet i świateł:
Słońce 16 º 23´ – 23 º 23´ Ryb
Księżyc 08 º 21´ Byka – 02 º 17´ Lwa
Merkury 25 º 18′ Wodnika – 06 º 19′ Ryb
Wenus 00 º 38′ – 07 º 01′ Wodnika
Mars 00 º 39′ – 05 º 47′ Wodnika
Jowisz 15 º 19′ – 17 º 00′ Ryb
Saturn 19 º 29′ – 20 º 14′ Wodnika
Uran 11 º 46´ – 12 º 03´ Byka
Neptun 22 º 38′ – 22 º 54′ Ryb
Pluton 27 º 55′ – 28 º 05′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
8.03 od g. 15.34 do g. 19.39.
10.03 do g. 17.42 do 11.03 do g. 08.24.
13.03 od g. 16.44 do g. 20.31.

Udanego tygodnia: