Miesięczne archiwum: czerwiec 2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska
Zapragniesz wyciszenia, spokoju, a nawet chwili samotności. Tak zorganizuj sobie czas, aby móc medytować i wyciszyć trudne emocje. Kwadra Księżyca w znaku Wagi pomoże ci wrócić do równowagi i odnaleźć w otoczeniu spokój i wyciszenie. W weekend zajmij się swoim hobby, znajdź czas na relaks, masaż, saunę lub dłuższy spacer.

We wtorek 5.07 Mars wejdzie do znaku Byka i zacznie sprzyjać zakochaniu od pierwszego wejrzenia. Przed samotnymi pojawi się szansa, z której warto skorzystać. Otwórz się na relację, która jest dla ciebie wyzwaniem.

We wtorek 5.07 znak zmieni też Merkury, który wkroczy do znaku Raka i utworzy sekstyl z Marsem. Poczujesz ożywienie i ochotę na nowe wyzwania. Czas na wielkie porządki. Popracuj nad kondycją fizyczną, zacznij dietę odchudzającą.

W sobotę 9.07 kwadratura Merkurego z Jowiszem zapewni ci szczęście do ludzi. Otocz się kobietami: przyjaciółkami i krewnymi, które nie dadzą ci być same. Będziesz czuć się bezpieczne wśród znajomych twarzy.

W niedzielę 10.07 sekstyl Słońca z Uranem sprawi, że zapragniesz więcej przebywać wśród ludzi, chętnie zorganizujesz spotkanie dla przyjaciół, złożysz zaległe wizyty sąsiadom i krewnym. Otrzymasz dobre wiadomości, które zakończą twoje zmartwienia.

4.07.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Możesz być nerwowy, a nawet podejrzliwy. Ktoś może cię zdenerwować i skłonić do pesymistycznych przemyśleń. Dzień sprzyja kończeniu różnych spraw, które wydają się ci nużące i niekorzystne finansowo. Warto policzyć oszczędności i zastanowić się nad korzystniejszym sposobem ich ulokowania. Złość i nadmiar energii wyładuj w sporcie, na spacerze, podczas jazdy rowerem.
Aspekty planet: 15.03 Słońce w sekstylu z Księżycem, 17.37 kwadratura Księżyca z Wenus.

Karta dnia: XVI Wieża
Szybko reaguj na konflikty czy kłopoty, które pojawią się nagle na twojej drodze. Zrywaj z nałogami, zaczynaj dietę.

5.07.2022, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Dzień będzie udany, ale aura nie sprzyja zaczynaniu dalekich podróży, a także podpisywaniu ważnych umów. Nie bierz pożyczek lub kredytów. Możesz jednak znaleźć błąd, którego nie spostrzegłeś wcześniej. Zajmij się sobą i nie żałuj sobie niczego! Dzisiaj dbaj o siebie, nawilżaj skórę. W sklepach klienci będą wyjątkowo marudni i niezdecydowani.
Aspekty planet: 01.22 trygon Księżyca z Uranem, 08.03 Mars wchodzi do znaku Byka, 08.25 Merkury wchodzi do znaku Raka, 08.36 Merkury w sekstylu z Marsem, 15.45 opozycja Księżyca z Neptunem, 20.03 trygon Księżyca z Plutonem.

Karta dnia: VIII Siła
Czas zadbać o zdrowie. Spaceruj, biegaj, pływaj, a poczujesz się lepiej. Nowa dieta pomoże ci pokonać chorobę czy pewną niedogodność.

6.07.2022, środa
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 00.24)
Dzień sprzyja pracy, a także dbaniu o zdrowie i urodę. Zapragniemy otoczyć się luksusem, dlatego podczas zakupów nie daj się dzisiaj ponieść emocjom. Księżyc sprzyja zmianie strategii i zaczynaniu nowych spraw. W sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości. Zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer.
Aspekty planet: 03.20 kwadratura Księżyca z Merkurym, 15.12 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Twoje decyzje będą zależeć o dlatego, co powiedzą inni. Konsultuj swoje sprawy z rodziną, a unikniesz kłopotów i konfliktów.

7.07.2022, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc zapewni dane randki, towarzyskie spotkania i wyjścia do kina lub teatru. Planety nastawią nas romantycznie do życia. Lepiej dziś uważać podczas transakcji finansowych czy podpisywania umów, bo ktoś może nas naciągnąć na większe wydatki lub nawet oszukać.
Aspekty planet: 04.14 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 07.53 trygon Księżyca z Wenus, 21.17 trygon Księżyca z Saturnem.

Karta dnia: I Mag
Szybko wprowadzaj zmiany, a pokonasz kłopoty i konkurencję, szybko nauczysz się czego pożytecznego. W uczuciach nowa szansa.

8.07.2022, piątek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 07.14)
Będziesz mieć dużo energii i nabierzesz ochoty, aby przeżyć coś nowego. Księżyc sprzyja randkom i ważnym decyzjom osobistym. Wykorzystaj ten dzień, aby wprowadzić w życie trochę radości. Księżyc pomoże nam w zrobieniu dobrego wrażenia na ważnych osobach. To dobry dzień na wysyłanie listów, rozmowy i spotkania. Organizm potrzebuje więcej witamin, mikroelementów i białka.
Aspekty planet: 03.03 kwadratura Księżyca z Plutonem, 11.06 opozycja Księżyca z Marsem, 19.31 trygon Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nawet na wakacjach z rodziną będziesz potrzebować chwili samotności o oddechu od codziennych spraw.

9.07.2022, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Przed nami niespokojny dzień. Nie daj się sprowokować do kłótni i unikaj ryzykownych decyzji, a unikniesz przykrości. Ktoś przypomni ci o niezałatwionych sprawach, szybko nadrób zaległości. Trzymaj jednak emocje na wodzy i bądź wyrozumiały dla błędów popełnianych przez innych. Podczas spacerów i uprawiania sportu uważaj, dzisiaj łatwo o stłuczki i kontuzje.
Aspekty planet: 08.13 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 13.10 trygon Księżyca ze Słońcem, 14.34 opozycja Księżyca z Uranem.

Karta dnia: III Cesarzowa
Bądź szczodry i hojny, a ludzie odpłacą ci tym samym. W weekend odpoczywaj o rozdzielaj pracę od spraw domowych.

10.07.2022, niedziela
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 10.34)
Księżyc zwróci naszą uwagę na sprawy poważne i mimo wolnego dnia warto poruszyć je przy rodzinnym obiedzie. Planujmy kilka miesięcy do przodu, szukajmy oszczędności, omawiajmy rodzinne sprawy. Dzień sprzyja dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, zrób peeling, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 01.04 kwadratura Księżyca z Saturnem, 02.55 trygon Księżyca z Neptunem, 06.34 sekstyl Księżyca z Plutonem, 10.38 sekstyl Słońca z Uranem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni czy namiętnego romansu. Bądź ostrożny w sprawach finansowych.

Pozycje planet:
Słońce 12 º 02´ – 18 º 42´ Raka
Księżyc 05 º 51´ Panny – 09 º 24´ Strzelca
Merkury 27 º 33′ Bliźniąt – 11 º 46′ Raka
Wenus 13 º 06′ – 21 º 30′ Bliźniąt
Mars 29 º 07′ Barana – 04 º 00′ Byka
Jowisz 07 º 44′ – 08 º 12′ Barana
Saturn 24 º 35′ – 24 º 15′ Wodnika w retrogradacji
Uran 17 º 52´ – 18 º 07´ Byka
Neptun 25 º 26′ – 25 º 24′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 44′ – 27 º 34′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.07 od g. 20.03 do 6.07 do g. 00.24.
8.07 od g. 03.03 do g. 07.14.
10.07 od g. 06.34 do g. 10.34.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 27.06-3.07.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nów Księżyca w znaku Raka i kwadratura Słońca z Jowiszem pozwoli nam zobaczyć wiele spraw z szerszej perspektywy. Tydzień sprzyja odpoczynkowi i układaniu planów. Koniec tygodnia może być jednak nerwowy za sprawą kwadratury Marsa z Plutonem. Spożytkuj nadmiar energii na spacerze, uprawiając sport lub intensywnie porządkując swoją osobistą przestrzeń.

We wtorek 28.06 Neptun wchodzi w retrogradację i może nam pomóc znaleźć nowe hobby. Bez problemów zakończysz różne stare i niepotrzebne konflikty. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą ci pomóc w podjęciu ważnej decyzji. Sekstyl Marsa z Saturnem doda ci sił i energii. Warto pomyśleć o kontrolnych badaniach. Sprawdź, czego ci na prawdę brakuje i co można byłoby poprawić, a twoja kondycja będzie bez zarzutu.

W środę 29.06 nów Księżyca w znaku Raka sprawi, że będziesz kreatywny i optymistyczny. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Kwadratura Słońca z Jowiszem sprzyja szczęściu i zdobywaniu funduszy na nowe cele. Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś może cię obserwować i oceniać.

W sobotę 2.07 kwadratura Marsa i Plutona sprzyja stawaniu do walki o swoje. Jeśli ktoś ci przeszkadza lub podważa twoje kompetencje, to nie czekaj, aż będzie gorzej, tylko reaguj i szukaj wsparcia w otoczeniu. Teraz zdołasz zapobiec większym kłopotom, które mogłyby cię czekać w przyszłości. Trygon Merkurego z Saturnem sprawi, że ktoś będzie chciał cię skontrolować. Bądź czujny i nie obiecuj niczego dla świętego spokoju, bo ktoś zaraz złapie cię za słowo. Kwadratura Merkurego z Neptunem ostrzega przed beztroską. Nie jest to dobry dzień na trudne rozmowy czy poważne spotkania.

27.06.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. W południe zapragniemy odmiany, ogarnie nas buntowniczy nastrój, możemy zmienić poranne plany. Chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w różne gry. Księżyc pomoże nam znaleźć nowe hobby, uzyskać wsparcie w ważnej sprawie, wyjść cało z uczuciowych tarapatów.
Aspekty planet: 09.21 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Czwórka gwarantuje nam udany początek tygodnia. Wibracja sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić.

Karta dnia: IV Cesarz
Uporządkuj rodzinne sprawy, pomóż znajomym i znajdziesz czas na swoje hobby. Będziesz świetnie zorganizowany.

28.06.2022, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 13.53)
Uwaga, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni, bo ludzie będą ze sobą rywalizować. Merkury w kwadraturze z Jowiszem zachęca jednak do zakupów, rozpoczynania remontu, krótkich podróży i nauki. Warto negocjować ceny czy warunki umowy, ludzie na skutek rozmów będą skłonni do ustępstw. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 00.28 sekstyl Marsa z Saturnem, 03.23 trygon Księżyca z Saturnem, 03.34 sekstyl Księżyca z Marsem, 04.38 kwadratura Księżyca z Neptunem, 09.54 Neptun wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Oddziel sprawy zawodowe od osobistych, inaczej będziesz miał problemy z jasnym przestrzeganiem zasad.

29.06.2022, środa
Księżyc w znaku Raka
Czeka nas pracowity dzień mimo nowiu Księżyca w znaku Raka. Ktoś może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Z niczym się dzisiaj nie spiesz i ułóż dobry plan dnia, a ze wszystkim sobie poradzisz. Ważne sprawy załatwiaj rano. Jowisz nastawi nas bojowo do życia i pozwoli znaleźć genialne rozwiązanie pewnej trudnej sprawy. Zrób porządki, wyrzuć stare i niepotrzebne rzeczy.
Aspekty planet: 02.59 kwadratura Słońca z Jowiszem, 04.43 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.52 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 05.51 sekstyl Wenus z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja domowym porządkom, zakupom i rachunkom. Także cięższe prace fizyczne, jak remonty czy porządki, okażą się łatwiejsze do wykonania. Dzisiaj możesz układać plany na wakacje.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Wszystko będzie ci dziś iść jak z płatka. Ludzie będą ci przychylni, a pewna osoba wreszcie zwróci na ciebie uwagę.

30.06.2022, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Bacznie rozglądaj się wokół siebie. Wiele możesz zyskać, jeśli będziesz bardziej uprzejmy dla bliźnich. Możliwe są wspaniałe znajomości i kuszące propozycje. Dzień sprzyja odważnym decyzjom zawodowym i finansowym. Ktoś ci pomoże, jeśli głośno powiesz, czego potrzebujesz. Jedz więcej warzyw korzennych i witamin.
Aspekty planet: 01.48 sekstyl Księżyca z Uranem, 17.27 trygon Księżyca z Neptunem, 20.16 kwadratura Księżyca z Marsem, 22.13 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstka sprzyja rozmowom z rodziną, a także poprawie relacji z dalszymi krewnymi. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, pytaj śmiało i proś innych o radę.

Karta dnia: XIX Słońce
Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

1.07.2022, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 02.39)
Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Księżyc radzi być ostrożnym wobec nieznajomych i nie zwierzać się ze swoich tajemnic czy sekretnych planów. Poćwicz jogę, pilates lub zrób rozciąganie.
Aspekty planet: 17.49 trygon Księżyca z Jowiszem, 23.58 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

2.07.2022, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Mars w kwadraturze z Plutonem może postawić na twojej drodze osoby kłótliwe i konfliktowe. Bądź przygotowany na odpieranie argumentów. Organizm potrzebuje spaceru, większej dawki powietrza i porządnego ciepłego posiłku w ciągu dnia. Pielęgnuj rośliny, przycinaj liście. Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo możesz mieć problemy z dotrzymaniem danego wcześniej słowa.
Aspekty planet: 04.13 kwadratura Marsa z Plutonem, 12.38 trygon Merkurego z Saturnem, 14.21 kwadratura Księżyca z Uranem, 22.52 kwadratura Merkurego z Neptunem.

Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dzisiaj możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Warto zadzwonić do krewnych, wyjaśnić różne ważne sprawy. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje.

3.07.2022, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 14.31)
Bądź otwarty na zmiany i zaproszenia. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Zaufaj intuicji i nie bój się mówić o swoich spostrzeżeniach i poglądach. Rozmowa z kimś młodszym sprawi, że zmienisz pogląd na ważną sprawę. Spacer w towarzystwie sympatycznej osoby przywróci ci wewnętrzną równowagę.
Aspekty planet: 03.54 opozycja Księżyca z Saturnem, 06.42 sekstyl Księżyca z Merkurym, 11.58 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja rodzinnym obowiązkom, a także poważnym decyzjom. Co dziś sobie postanowisz, tego będziesz się trzymać. Ale warto też odpocząć, żeby odzyskać równowagę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzięki dyskrecji i zdolnościom negocjacyjnym uda ci się rozwikłać rodzinny spór. Randki lub spotkania z przyjaciółmi poprawi ci humor.

Pozycje planet:
Słońce 05 º 21´ – 12 º 02´ Raka
Księżyc 12 º 18´ Bliźniąt – 05 º 51´ Panny
Merkury 15 º 27′ – 27 º 33′ Bliźniąt
Wenus 04 º 44′ – 13 º 06′ Bliźniąt
Mars 24 º 10′ – 29 º 07′ Barana
Jowisz 07 º 07′ – 07 º 44′ Barana
Saturn 24 º 52′ – 24 º 35′ Wodnika w retrogradacji
Uran 17 º 35´ – 17 º 52´ Byka
Neptun 25 º 27′ – 25 º 26′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 53′ – 27 º 44′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
28.06 od g. 04.38 do g. 13.53.
30.06 od g. 22.13 do 1.07 do g. 02.39.
3.07 od g. 11.58 do g. 14.31.

Udanego tygodnia!

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 20.06 sekstyl Merkurego z Jowiszem sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Może w ten dzień podejmiesz radykalne decyzje, postanowisz zmienić całe swoje życie lub choćby wakacyjne plany.

We wtorek 21.06 Słońce wkracza do znaku Raka i zaczyna się astronomiczne lato, warto ten dzień spędzić z bliską osobą. Trygon Wenus z Plutonem sprzyja odkrywaniu prawdy o ludziach. Uważaj, żeby nikt nie wykorzystał twoich dobrych intencji wbrew twojej woli. Strzeż się osób, które kradną energię i uwagę, a wszystkie sprawy załatwisz bez problemu.

W czwartek 23.06 Wenus wkracza do znaku Bliźniąt i Wenus skieruje twoją uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra ci na nerwach.

20.06.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Zaplanuj wszystko dobrze i trzymaj się tego, co jest najważniejsze, bo możesz mieć za dużo spraw na głowie, a ludzie będą na ciebie spychać swoje obowiązki. Bądź niezależny i nie wdawaj się w z nikim w dyskusje, bo możesz narobić sobie wrogów. Merkury w sekstylu z Jowiszem sprzyja kupowaniu sprzętów elektronicznych i radzi być ostrożnym w podróży.
Aspekty planet: 06.50 sekstyl Księżyca z Uranem, 09.43 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 21.21 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poczujesz przypływ animuszu, od rana będziesz miał dobre pomysły. Dlatego warto ruszyć się z domu, odwiedzić znajomych lub iść na zakupy. Karta Kochankowie sprzyja dzisiaj nowym znajomościom, flirtom i zabawie.

21.06.2022, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 05.37)
O godzinie 11.13 Słońce wkroczy do znaku Raka i rozpocznie się astronomiczne lato. Warto się ruszać, bo aura sprzyja aktywności fizycznej. Udadzą się zakupy i podróże, a także różne ważne wizyty. Łatwo dziś będzie zawierać nowe znajomości, bo ludzie nie będą nieśmiali i skryci. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj dekoracje. Jedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po owoce.
Aspekty planet: 01.10 sekstyl Księżyca z Wenus, 02.01 sekstyl Księżyca z Plutonem, 05.10 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 10.23 trygon Wenus z Plutonem, 11.13 Słońce wchodzi do znaku Raka, 17.36 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 20.34 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: VII Rydwan
Pośpiech i stres może się negatywnie odbić na twoim nastroju. Postaraj się znaleźć czas na spokojny posiłek i odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a ty nie będziesz miał ochoty na dyskusję.

22.06.2022, środa
Księżyc w znaku Barana
Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Księżyc sprzyja zabiegom upiększającym i zapewni ci nowe pomysły na rozwiązywanie problemów.
Aspekty planet: 20.58 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga odpocząć, odzyskać równowagę i odciąć się od starych spraw. Będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

23.06.2022, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 13.57)
Poczujemy przypływ energii. To dobry dzień na godzenie się z ludźmi, spędzenie czasu w gronie bliskich, odpoczynek. Merkury pomoże nam się uporać z urzędowymi sprawami. Dzień sprzyja osobom na ważnych rozmowach o pracę oraz tym, którzy są w podróży.
Aspekty planet: 02.34 Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt, 04.18 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.02 kwadratura Księżyca z Plutonem, 18.11 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga zapanować nad bałaganem w rachunkach. W pracy śmiało szukaj sobie nowych, bardziej zyskownych zadań, bo Ósemka zapewnia dobrą rękę do pieniędzy.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Ten dzień przeznacz na ważne zadania i nie odkładaj niczego na później. Karta Gwiazda bardzo ci pomaga. Im więcej teraz zrobisz i zdziałasz, tym więcej wolnego czasu będziesz miał dla siebie i na swoje przyjemności.

24.06.2022, piątek
Księżyc w znaku Byka
Łatwo zdobędziemy ważne informacje i skłonimy ludzi do współpracy. Osoby młodsze pomogą w trudnych sprawach. Wybierz się na wyprzedaże, szukaj ofert tanich wycieczek i zniżek na bilety, dziś możesz upolować duże przeceny. Organizm domaga się więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów. Mimo początku lata nie zaniedbuj ciepłych posiłków.
Aspekty planet: brak dużych aspektów.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Tylko pamiętaj, że wszyscy potrzebują odpoczynku.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Sprzyja ci powodzenie w miłości. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych ludzi. Możesz dziś wyznawać swoje uczucia i prosić drugą osobę, aby spełniła twoje marzenia.

25.06.2022, sobota
Księżyc w znaku Byka
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady ze współpracownikami. Wybierz się na wycieczkę, na rolki lub rower. W ogrodzie przesadzaj rośliny, przycinaj, rób ogrodowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 00.14 koniunkcja Księżyca z Uranem, 15.01 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.05 sekstyl Księżyca z Neptunem, 21.02 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: I Mag
Czeka cię sympatyczny dzień. Chętnie pobawisz się z dziećmi, zajmiesz się sztuką lub rytuałami. Łatwo będziesz ulegać swoim zachciankom, nie przesadzaj z wydatkami na kosmetyki i ubrania.

26.06.2022, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 01.13)
Dzień sprzyja wyciszeniu, odpoczynkowi i spotkaniom z przyjaciółmi. Warto poczytać, zająć się swoim hobby, oderwać się od prozy życia. Księżyc pomoże nam wybaczyć tym osobom, które nie zachowywały się wobec nas uczciwie. Organizm potrzebuje więcej płynów w postaci wody mineralnej i zup. Ostrożnie z aktywnością fizyczną, będziemy narażeni na kontuzje.
Aspekty planet: 09.02 koniunkcja Księżyca z Wenus, 15.26 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zgody i porozumienia. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi. Dzisiaj rozmawiaj o uczuciach.

Karta dnia: VII Rydwan
Pośpiech i stres może się negatywnie odbić na twoim nastroju. Postaraj się znaleźć czas na spokojny posiłek i odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a ty nie będziesz miał ochoty na dyskusję.

Pozycje planet 13-26.06.2022:
Słońce 21 º 59´ Bliźniąt – 05 º 21´ Raka
Księżyc 00 º 55´ Strzelca – 12 º 18´ Bliźniąt
Merkury 29 º 32′ Byka – 15 º 27′ Bliźniąt
Wenus 18 º 06′ Byka – 04 º 44′ Bliźniąt
Mars 14 º 03′ – 24 º 10′ Barana
Jowisz 05 º 29′ – 07 º 07′ Barana
Saturn 25 º 12′ – 24 º 52′ Wodnika w retrogradacji
Uran 16 º 56´ – 17 º 35´ Byka
Neptun 25 º 23′ – 25 º 27′ Ryb
Pluton 28 º 10′ – 27 º 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.06 od g. 05.10 do g. 05.37.
23.06 od g. 10.02 do g. 13.57.
25.06 od g. 21.02 do 26.06 do g. 01.13.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 13-19.06.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nadchodzi tydzień, któremu patronuje pełnia Księżyca w znaku Strzelca. Będziemy aktywni, niecierpliwi i szybko osiągniemy nasze cele, jeśli dobrze zaplanujemy każdy krok. Merkury powraca do znaku Bliźniąt i sprzyja podróżom, handlowaniu i zawodowym sprawom.

W poniedziałek 13.06 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt i sprzyja wysyłaniu ofert, zamawianiu nowych reklam, odświeżeniu strony internetowej oraz większej aktywności w mediach społecznościowych.

We wtorek 14.06 pełnia Księżyca w znaku Strzelca sprawi, że dostaniesz wielki zastrzyk planetarnej energii i na zapas pomyśl, co z nią zrobisz. Wyznacz bliskim ważne zadania, zmobilizuj leni do pracy, znajdź czas na swoje sprawy i nie ulegaj namowom i wpływom innych ludzi.

W czwartek 16.06 trygon Słońca i Saturna oraz kwadratura Słońca z Neptunem sprzyja zajmowaniu się sprawami domowymi, uczuciowymi i zastanowieniem się nad tym, czego w życiu chcesz.

W sobotę 18.06 kwadratura Wenus z Saturnem przypomni ci, że czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

W niedzielę 19.06 sekstyl Wenus z Neptunem otworzy cię na emocje innych ludzi. Będziesz szukać bratniej duszy. Uważaj jednak, aby nie być zbyt szczerym, i żeby nie dać się zmanipulować komuś, kto ma wobec ciebie złe intencje.

13.06.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 00.31)
Waleczny i popędliwy Księżyc sprawi, że będziesz chciał robić wszystko naraz, dlatego jedz więcej białka i pamiętaj o dziennej porcji witamin. Pamiętaj o ważnych zawodowych zadaniach, bo zbliżająca się pełnia Księżyca sprawi, że nic nie da się ukryć, a zaniedbania mogą szybko wyjść na jaw.
Aspekty planet: 09.25 trygon Księżyca z Jowiszem, 17.26 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach. Narady i spotkania będą konkretne. Załatwiaj też sprawy urzędowe.

Karta dnia: 0 Głupiec
Będziesz niesforny, pomysłowi i bardzo energiczny. Za biurkiem lub w szkolnej ławce trudno ci będzie wytrzymać. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub jeździć na rowerze.

14.06.2022, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dzień sprzyja porządkom, pracy fizycznej. Zadbaj o swoje zdrowie, zrób badania, zapisz się do dentysty. Pełnia Księżyca zapewni ci skuteczność w działaniu.
Aspekty planet: 00.05 trygon Księżyca z Marsem, 13.51 opozycja Księżyca ze Słońcem, 16.37 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.58 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: IV Cesarz
Poświęć dzień na pracę i zwyczajne obowiązki. Im więcej uda się załatwić, tym więcej będziesz miał wolnego czasu. Wieczorem przypływ dobrego humoru.

15.06.2022, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 00.13)
Poświęć więcej czasu na prywatne sprawy, rozwój duchowy. Zamiast się spieszyć, po szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i unikaj ryzykownych decyzji. Możesz robić porządki, a także przechodzić na zdrowszą dietę, ale unikaj ryzyka i wielkiego wysiłku. Księżyc sprzyja podróży, rachunkom i porządkom.
Aspekty planet: 09.21 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Dzisiaj może się to spełnić. Karta Gwiazda pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Bądź odważny i pewny siebie!

16.06.2022, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 23.44)
Księżyc sprzyja sprawom towarzyskim, nauce i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie chętnie zainteresują się nowymi pomysłami, będą bardziej skłonni do dyskusji i poznawania poglądów innych ludzi. Dzień sprzyja hobby i rozwojowi osobistemu.
Aspekty planet: 01.49 kwadratura Księżyca z Marsem, 03.09 trygon Księżyca z Uranem, 09.13 trygon Słońca z Saturnem, 11.08 trygon Księżyca z Wenus, 15.41 kwadratura Słońca z Neptunem, 16.23 sekstyl Księżyca z Neptunem, 20.41 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Karta dnia: I Mag
Od samego rana będziesz pomysłowy i ciekawski. Karta Mag sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości, a także niespodziewanym spotkaniom z ciekawymi osobami.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki przynosi nowe pomysły i zachęca, żeby natychmiast wprowadzać je w życie. Będziemy kreatywni i pomysłowi, mimo wolnego dnia wpadniemy na dobre pomysły, jak rozwiązać różne kłopoty.

17.06.2022, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Domowe obowiązki uda się wykonać zaskakująco łatwo, zaplanuj na dziś różne większe domowe prace. Po południu Księżyc sprzyja podróżom, sztuce, randkom. Rozwijaj swoje zainteresowania, wybierz się z wizytą do kreatywnych znajomych. Możesz wpaść na niezwykłe pomysły. Warto od razu wprowadzić je w życie, zamiast pytać innych o zdanie.
Aspekty planet: 04.29 trygon Księżyca z Merkurym, 09.27 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z krewnymi, pomaga zakończyć rodzinne spory. Pomaga skupić się na ważnych relacjach, sprzyja miłości i wzajemnemu zrozumieniu.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przed tobą dzień pełen wzruszeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. Znajdź czas na randkę, a jeśli jesteś samotny, to szukaj nowej miłości.

18.06.2022, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc sprzyja wyrażaniu emocji. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i zmienni. To dobry dzień, aby zawierać zgodę i patrzeć na świat z szerszej perspektywy. Ludzie będą chcieli oderwać się od przyziemnych spraw i kłopotów. Kierować się będą uczuciami, a sztuka zrobi na wszystkich większe niż zwykle wrażenie.
Aspekty planet: 03.36 kwadratura Księżyca z Uranem, 04.35 sekstyl Księżyca z Marsem, 16.09 kwadratura Księżyca z Wenus, 16.46 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 20.50 trygon Księżyca ze Słońcem, 23.31 kwadratura Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce i miłości. Ludzie będą dla siebie życzliwi i wyrozumiali. To dobry dzień, aby przekonywać innych do nowych planów, szukać pomocników. Randki będą udane.

Karta dnia: XX Sąd
Zaczniesz zastanawiać się nad zmianą stylu życia na bardziej ekologiczny, poszukasz informacji na temat nowych źródeł energii. A wszystko to po to, aby całej twojej rodzinie było zdrowie i wygodniej.

19.06.2022, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 01.01)
Dziś ludzie będą bardziej otwarci i romantyczni. Unikaj konfliktów. Możliwe osłabienie sił, a ludzie będą podejrzliwi. Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję rodziny. Dobry dzień na odpoczynek, dbanie o zdrowie, a także definitywne rozstanie się z cukrem, alkoholem i papierosami. Dzień sprzyja spacerom i mądrzej lekturze.
Aspekty planet: 06.06 sekstyl Wenus z Neptunem, 10.00 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomoże zabrać się za rodzinne sprawy i obowiązki, sprzyja drobnym porządkom. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, ale też aktywny odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet 13-27.06.2022:
Słońce 21 º 59´ Bliźniąt – 05 º 21´ Raka
Księżyc 00 º 55´ Strzelca – 12 º 18´ Bliźniąt
Merkury 29 º 32′ Byka – 15 º 27′ Bliźniąt
Wenus 18 º 06′ Byka – 04 º 44′ Bliźniąt
Mars 14 º 03′ – 24 º 10′ Barana
Jowisz 05 º 29′ – 07 º 07′ Barana
Saturn 25 º 12′ – 24 º 52′ Wodnika w retrogradacji
Uran 16 º 56´ – 17 º 35´ Byka
Neptun 25 º 23′ – 25 º 27′ Ryb
Pluton 28 º 10′ – 27 º 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
14.06 od g. 16.58 do 15.06 do g. 00.13.
16.06 od g. 20.41 do g. 23.44.
18.06 od g. 20.50 do 19.06 do g. 01.01.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 6-12.06.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Dostaniesz wielki zastrzyk planetarnej energii, więc zaplanuj, co z nią zrobisz. Wyznacz bliskim ważne zadania, zmobilizuj leni do pracy, znajdź czas na swoje sprawy i nie ulegaj namowom i wpływom innych ludzi.

We wtorek 7.06 kwadra Księżyca w znaku Panny. Wiele osób może szukać u innych pomocy i porady. Kwadra postawi w gotowości wszystkich tych, którzy sami nie radzą sobie ze sowimi problemami. Bądźmy dla innych wyrozumiali, nie dajmy się jednak wciągnąć w cudze problemy i kłopoty.

W piątek 10.06 trygon Merkurego i Plutona pozwoli nam znaleźć sojuszników i otoczyć się sprzyjającymi ludźmi. Randki i spotkania towarzyskie będą udane. Warto wysyłać listy i e-maile, bo jest szansa, że szybciej dotrą do adresatów.

W niedzielę 12.06 koniunkcja Wenus z Uranem w Byku skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić towarzyskie nieporozumienia.

6.06.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 08.21)
Warto zakończyć konflikty, wyjaśnić różne męczące nieporozumienia. Księżyc sprzyja pozytywnym zmianom. Możesz zmienić styl życia i zerwać ze schematami, które nie przynoszą korzyści. Zajmij się drobnymi porządkami w rachunkach, listach i notatkach.
Aspekty planet: 01.12 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

7.06.2022, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Spróbuj dzisiaj czegoś nowego, przestań oglądać się w przeszłość. Zainwestuj w swoją przyszłość i nie słuchaj ludzi, którzy narzekają i marudzą. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Możesz liczyć na udaną współpracę, pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Dobry dzień na naukę, pracę w ogrodzie, podróżowanie.
Aspekty planet: 06.05 trygon Księżyca z Wenus, 16.26 trygon Księżyca z Uranem, 16.48 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

8.06.2022, środa
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 17.22)
Ludzie będą szukać okazji do zysku, niechętnie podzielą się czy pomogą innym. Broń się przed atakiem konkurencji. Możliwe są konflikty o zakres obowiązków, różne rozliczenia i kontrole. Nie licz na innych i bądź cierpliwy, a sporo się uda zrobić. Po południu lepsza aura. Księżyc sprzyja ćwiczeniom fizycznym. Idź na masaż, pij zioła oczyszczające. Księżyc w znaku Wagi pomaże kończyć konflikty.
Aspekty planet: 08.44 opozycja Księżyca z Neptunem, 11.55 trygon Księżyca z Merkurym, 14.08 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach. Dobry dzień na współpracę i ważne spotkania.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

9.06.2022, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc przynosi niespokojną aurę. Ludzie będą podejrzliwi, pamiętliwi i mniej skłonni do pomagania innym. Tego dnia lepiej kończyć już zaczęte sprawy, niż zaczynać nowe zadania. Dobry czas na porządki, podsumowania, nadrabianie różnych zaległości.
Aspekty planet: 02.25 opozycja Księżyca z Jowiszem, 14.15 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

10.06.2022, piątek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 22.41)
Rano możemy być nerwowi, ale poczujemy przypływ sił i odwagi do uporania się z zaległościami. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie trudnych spraw i wyjaśnienie problemów. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć.
Aspekty planet: 03.56 trygon Księżyca ze Slońcem, 14.27 trygon Księżyca z Saturnem, 19.36 kwadratura Księżyca z Plutonem, 23.21 trygon Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

11.06.2022, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc sprawi, że poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Zapisz się na siłownię lub basen, ćwicz jogę, spaceruj, a szybko poczujesz powrót formy. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a poczujesz się lepiej. Dzień sprzyja znajdowaniu finansowych okazji. Wenus sprzyja randkom i towarzyskim spotkaniom, odnów więc kontakty z dawnymi znajomymi.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

12.06.2022, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą pełni entuzjazmu. To dobry dzień na podróże, ale też naukę i zdobywanie nowych doświadczeń. Optymizm, szczerość i wiara w przyszłość kierują naszymi działaniami. Organizm potrzebuje więcej ruchu i potraw bogatych w białko.
Aspekty planet: 00.57 koniunkcja Wenus z Uranem, 03.05 opozycja Księżyca z Uranem, 03.15 opozycja Księżyca z Wenus, 16.44 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.01 trygon Księżyca z Neptunem, 21.33 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.39 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Wszystko uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycje planet:
Słońce 15 º 18´ – 21 º 59´ Bliźniąt
Księżyc 26 º 44´ Lwa – 00 º 55´ Strzelca
Merkury 26 º 21′ – 29 º 32′ Byka
Wenus 09 º 51′ – 18 º 06′ Byka
Mars 08 º 55′ – 14 º 03′ Barana
Jowisz 04 º 30′ – 05 º 29′ Barana
Saturn 25 º 15′ – 25 º 12′ Wodnika w retrogradacji
Uran 16 º 34´ – 16 º 56´ Byka
Neptun 25 º 18′ – 25 º 23′ Ryb
Pluton 28 º 17′ – 28 º 10′ Koziorożca w retrogradacji
Próżny kurs Księżyca:
6.06 od g. 01.12 do g. 08.21.
8.06 od g. 14.08 do g. 17.22.
10.06 od g. 19.36 do g. 22.41.
12.06 od g. 23.29 do 13.06 do g. 00.31.
Udanego tygodnia!