Miesięczne archiwum: grudzień 2022

Horoskop tygodniowy 26.12.2022-1.01.2023

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Ostatni tydzień 2022 roku upłynie na ciekawych spotkaniach, udanych zakupach i snuciu ambitnych planów.

W środę 28.12 sekstyl Wenus z Neptunem nastroi cię pogodnie do świata. Nie odmawiaj sobie przyjemności, znajdź czas na odpoczynek i rozrywki. Neptun zachęca do zajęcia się sprawami artystycznymi i duchowymi, da nam inspirację i będzie sprzyjać nawiązywaniu nowych znajomości.

W czwartek 29.12 koniunkcja Merkurego z Wenus sprawi, że chętnie spędzimy wolny czas z przyjaciółmi, możliwe, że przyjdą nam do głowy wyjątkowo dziwne i zaskakujące pomysły, które będzie można o dziwo szybko realizować. Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 18.01 odradza kupować sprzęt elektroniczny.

W piątek 30.12 kwadra Księżyca w znaku Barana twój rytm dnia zwolni, zaczniesz doceniać codzienne radości codziennego życia.

Sylwester 31.12 upłynie nam w miłej atmosferze. Księżyc w znaku Byka sprzyja romantycznym spotkaniom, zabawie do białego rana i miłemu spędzaniu czasu. Odezwie się w nas dusza artysty, chętnie nauczymy się nowych kroków tanecznych lub weźmiemy udział w sylwestrowym koncercie.

W niedzielę 1.01 koniunkcja Wenus z Plutonem wskazuje, że w życiu uczuciowym nastąpi dobra passa. Samotni mają szansę poznać kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajda więcej czasu dla partnera. W ten wyjątkowy dzień roku warto zrobić coś pożytecznego dla innych i spędzić go tak, jak byśmy chcieli, żeby wyglądały cały Nowy Rok.

26.12.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziemy otwarci na nowe pomysły i wyrozumiali dla innych. Rodzinne spotkania miną szybko i w dobrej atmosferze. Regeneruj siły, porządnie się wyśpij.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja rodzinnym sprawom, a także poważnym decyzjom. Co dziś sobie postanowisz, tego będziesz się trzymać. Ale warto też odpocząć, żeby odzyskać równowagę.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

27.12.2022, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 08.33)
Księżyc sprzyja domowym porządkom i podróżom. Wszystko uda się zrobić szybko i sprawnie, rodzina nie będzie narzekać. Pamiętaj, aby po pracy zadbać o urodę. W sklepach unikaj zakupów ubrań lub kosmetyków, bo możesz tanio kupić coś, z czego nie będziesz zadowolony.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Dzisiaj kończ stare sprawy, pozbywaj się niechcianych znajomości, zamykaj niepotrzebne konta w serwisach.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

28.12.2022, środa
Księżyc w znaku Ryb
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nawilżaj skórę i zadbaj o ręce.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki pomaga zaczynać nowe przedsięwzięcia. Pod jej wpływem uda się zrobić w życiu trochę porządków i zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń. Dobry dzień na podróże, nowe znajomości, pierwsze randki.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

29.12.2022, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 11.36)
Będziemy kreatywni i otwarci na nowe pomysły. Dzień sprzyja rozrywce i sztuce, a także miłości. Szukaj okazji do zabłyśnięcia, nie bądź zbyt skromny, odważnie proś o to, co ci się należy. Zrównoważ w diecie białko i węglowodany, nie przesadzaj z tuczącym deserem. Ćwicz koordynację, regeneruj siły, unikaj ryzyka.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w sprawach towarzyskich. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

30.12.2022, piątek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc w znaku Byka sprzyja sprawnej organizacji Sylwestra. Panuj nad nerwami, a wszystko się uda. Zakupy i domowe porządki uda się zrobić szybko. Wieczorem Księżyc przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Koniec roku 2022 będzie optymistyczny i udany. Oczyszczaj organizm, jedz więcej warzyw i owoców.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja korzystnym zmianom. Zastanawiaj się, jak spełnić marzenia i żyć trochę bardziej wesoło. Randki i imprezy będą bardzo udane. Samotni mogą znaleźć nowych przyjaciół.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

31.12.2022, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 18.08)
Za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać. Wybierz się na wystawę, czytaj inspirujące książki, spotykaj się z przyjaciółmi i nie martw się niczym na zapas. Księżyc sprzyja nowym znajomościom. Sylwestrowa zabawa upłynie dostojnie i wykwintie pod patronatem znaku Byka Zjedź dzisiaj więcej jajek i chudego mięsa lub soi.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, odpoczynkowi, ważnym spotkaniom. Zrób to, co konieczne, aby wszyscy byli zadowoleni i nie zadręczaj się, że Sylwester nie jest idealny, bo i tak czeka nas dobra zabawa.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Poczujesz się doceniony i podziwiany, jeśli tylko wyjedziesz do ludzi, pokażesz się i zaczniesz chwalić swoimi osiągnięciami. Zasłużyłeś na urlop lub krótki wyjazd.

1.01.2022, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Warto zebrać siły i szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja gotowaniu, zapraszaniu przyjaciół, oglądaniu filmów. Po południu podróże przebiegną szybko i sprawnie. Zrób sobie masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance. Zamiast cukierków i reszek po Sylwestrze jedz jabłka i surówki. Zrób plan na cały rok.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja refleksji. Pomaga znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem wyswobodzisz się z toksycznych relacji i pozbędziesz się starych schematów myślowych.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

Pozycje planet:
19.12.2022-1.01.2023
Słońce 27 o 02´ Strzelca – 11 o 18´ Koziorożca
Księżyc 28 o 03´ Waga – 16 o 13´ Byka
Merkury 16 o 50′ – 23 o 05′ Koziorożca w retrogradacji
Wenus 11 o 05′ – 28 o 38′ Koziorożca
Mars 12 o 14′ – 08 o 54′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 29 o 52′ Ryb – 01 o 18′ Barana
Saturn 21 o 12′ – 22 o 31′ Wodnika
Uran 15 o 27´ – 15 o 07´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 43′ – 22 o 53′ Ryb
Pluton 27 o 16′ – 27 o 41′ Koziorożca
Próżny kurs Księżyca:
26.12 od g. 19.19 do 27.12 do g. 08.33
29.12 od g. 07.20 do g. 11.36
31.12 od g. 13.43 do g. 18.08
Udanego tygodnia i szczęśliwego Nowego Roku!

Horoskop tygodniowy 19-25.12.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Koniec roku nastraja nas refleksyjnie i mobilizuje do robienia podsumowań planów na przyszły rok. Silny wpływ znaku Koziorożca sprawi, że będziemy wymagali od siebie i bliskich więcej dyscypliny i zaangażowania w przygotowania do świąt. Księżyc zmierza do nowiu w znaku Koziorożca, który utworzy się na niebie 23.12.

We wtorek 20.12 Jowisz ponownie w tym roku wejdzie do znaku Barana i zacznie sprzyjać poważnym rozmowom osobistym i zawodowym oraz skłoni nas do podjęcia ważnych, ale koniecznych decyzji. Jest to dobry czas na handel czy rozpoczynanie nowych spraw. Warto zrobić odważne i optymistyczne plany na nadchodzący rok.

W środę 21.12 Słońce wejdzie do znaku Koziorożca i ustawi się w kwadraturze ze Słońcem 22.12. Zacznie się astronomiczna zima. Aura sprzyja przedświątecznym porządkom, planowaniu spraw i wydatków na zbliżający się nowy rok, a także rodzinnym ustaleniom.

W czwartek 22.12 trygon Wenus z Uranem pomaga szybko podjąć ważne uczuciowe decyzje.

W piątek 23.12 nów Księżyca w znaku Koziorożca skłoni nas do refleksji i pomoże dobrze zorganizować nadchodzące święta. Księżyc zachęca nas do spędzania świąt w najbliższym gronie, ale i do odpoczynku i zajmowania się tym, na co na co dzień nie mamy czasu.

W niedzielę 25.12 sekstyl Merkurego z Neptunem sprzyja wyjazdom, nawiązywaniu znajomości w podróży i stosowaniu nowoczesnych narzędzi w zarządzaniu pieniędzmi, a także zasięgania porad u osób bardziej doświadczonych.

19.12.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od 4:30)
Rano idź na zakupy, a łatwo znajdziesz ładne prezenty. Możesz też sam zrobić upominki dla bliskich. Zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub teatru, poświęć czas na swoje hobby lub zajmij się pielęgnowaniem urody. Imprezy i randki będą dzisiaj wesołe i udane. Także w kuchni uda się szybko zrobić wszystkie ważne prace, możesz testować nowe przepisy przed świętami.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, przedświąteczne spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja samodzielności. Jeśli chcesz zwyciężyć w sporze, to dzisiaj znajdziesz właściwe argumenty. Dobry dzień na odważne decyzje, nowe działania, a także aktywny odpoczynek.

20.12.2022, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Do odważnych świat należy! Dzień sprzyja nowatorskim pomysłom na wigilijne menu lub prezenty, dlatego zamiast przejmować się tym, co inni ludzie mają do powiedzenia, szybko realizuj swoje dobre pomysły. Możesz odkryć sekrety, pozbyć się niechcianych spraw i znajomości. Zakupy będą szybkie i udane.

Karta dnia: I Mag
Bądź przygotowany na nowe wyzwania, uwierz w siebie i porzuć kompleksy. Zadbaj o swoje interesy i szukaj szczęścia w miłości. W święta miła niespodzianka.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, ale też pomaga jasno określić, z kim czujemy się dobrze, a z kim nie warto dłużej się spotykać. Samotni będą dzisiaj bardziej niż zwykle śmiali i odważni.

21.12.2022, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 08.12)
Święta tuż tuż, trzeba szybko zrobić plan pracy i zrobić ustalenia z rodziną, kto co przygotowuje. Księżyc w znaku Strzelca sprzyja załatwianiu spraw w urzędach i dogadywaniu się z ludźmi. Spotykajmy się z tymi, którzy mogą nam pomóc. To bardzo dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe, a w pracy szukać pomocników i sojuszników.

Karta dnia: XIX Słońce
Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Dlatego pozwól sobie dzisiaj na więcej żartów i fantazji, znajdź czas na sztukę i rozrywkę. Dobry dzień na zakładanie bloga, robienie zdjęć, twórczość artystyczną.

22.12.2022, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc sprawi, że ludzie będą zwracać uwagę na wygląd i oznaki prestiżu. Zadbaj o swoją urodę, wybierz się do fryzjera. Dobry czas na zakupy sylwestrowych kreacji i robienie pięknych dekoracji. Czyjaś pomoc sprawi, że będziemy niezwykle kreatywni i pomysłowi. Nie siadaj w przeciągu, wybierz się na basen lub do sauny.

Karta dnia: II Kapłanka
Zadbaj o zdrowie, dobrze się odżywiaj i unikaj wyczerpujących wizyt i dobrze wybieraj zaproszenia na imprezy przedświąteczne. Ktoś będzie potrzebował twojej pomocy.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja nabieraniu sił życiowych i dbaniu o zdrowie. Koniecznie znajdź czas na to, co lubisz, a odzyskasz wewnętrzną równowagę. Zadbaj o bliskich, unikaj kłótni, zajmuj się domem.

23.12.2022, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 08:49)
Dziś warto odpocząć i cieszyć się przedświąteczną atmosferą. Będziemy rozmowni i bardzo towarzyscy. Udadzą się wyjazdy i randki, dobry czas na zmianę schematów i na zawieranie nowe znajomości. W uczuciach ożywienie, randki będą udane. Odkrywaj nowe zainteresowania, nie trać czasu na narzekanie. Unikaj zimna, ogrzewaj nerki i pęcherz.

Karta dnia: XI Siła
Mimo przygotowań do świąt i końca roku zadbaj o swoją formę, a masz szansę powitać Nowy Rok w lepszym nastroju. W uczuciach dobra passa i okazja do namiętnych randek.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja przyjaźni i sympatii. Zadzwoń do przyjaciół, ciesz się bliskością. Dobry dzień na randkę, także przez Internet. Zakładaj konta w serwisach randkowych, dyskutuj na forach.

24.12.2022, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc pomoże ci sprawnie zrobić zakupy, gotować i ustawić choinkę. Rodzina będzie rozgadana, ale wesoła. Odkryjesz nowe powody do radości, znajdziesz ukryty sens ważnych wydarzeń. Zamiast ciągle stać w kuchni, znajdź czas na zabawę i miłość. Tegoroczna Wigilia sprzyja odnawianiu ważnych relacji. Pij ziołową herbatę, panuj nad nerwami.

Karta dnia: XVI Wieża
Napraw zepsute sprzęty, zrób gruntowne porządki, powyrzucaj niepotrzebne rzeczy. W święta unikaj rodzinnych sporów i stroń od kłótliwych członków rodziny.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki zapewni nam udaną Wigilię. Sprzyja rozmowom z rodziną, a także poprawie relacji z dalszymi krewnymi. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, pytaj śmiało i proś innych o radę.

25.12.2022, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 08:13)
Księżyc w znaku Ryb sprawi, że będziemy życzliwi i otwarci na cudze potrzeby. Dobry czas na rodzinne spotkania, zawieranie zgody, rozmawianie o uczuciach i miłości. Boże Narodzenie sprzyja miłej atmosferze, pomoże rzeczowo dyskutować o wspólnych sprawach. Wieczór sprzyja sztuce i familijnej rozrywce. Zapraszaj gości, omawiaj wspólne plany, ciesz się Świętami.

Karta dnia: V Papież
Czeka cię wiele wzruszeń i rodzinnych wydarzeń, które przywrócą ci wiarę w ludzi i ich dobroć. Święta pozwolą ci przemyśleć wiele ważnych spraw.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja poważnym przemyśleniom, także na temat rodzinnych spraw. Skoncentrujemy się na ważnych zadaniach, ale nie ma co przesadzać z dodatkowymi obowiązkami.
Pozycje planet
19.12.2022-1.01.2023
Słońce 27 o 02´ Strzelca – 11 o 18´ Koziorożca
Księżyc 28 o 03´ Waga – 16 o 13´ Byka
Merkury 16 o 50′ – 23 o 05′ Koziorożca w retrogradacji
Wenus 11 o 05′ – 28 o 38′ Koziorożca
Mars 12 o 14′ – 08 o 54′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 29 o 52′ Ryb – 01 o 18′ Barana
Saturn 21 o 12′ – 22 o 31′ Wodnika
Uran 15 o 27´ – 15 o 07´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 43′ – 22 o 53′ Ryb
Pluton 27 o 16′ – 27 o 41′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.12 od g. 23.35 do 19.12 do g. 04.30
21.12 od g. 03.44 do g. 08.12
22.12 od g. 21.15 do 23.12 do g. 08.49
25.12 od g. 04.10 do g. 08.13
26.12 od g. 19.19 do 27.12 do g. 08.33
29.12 od g. 07.20 do g. 11.36
31.12 od g. 13.43 do g. 18.08
Udanego tygodnia i spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia!

Horoskop tygodniowy 12-18.12.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Planety w tym tygodniu zapewnią nam szczęście w miłości, dobrą rękę do inwestycji i zakupów. Warto wybrać się na poszukiwanie gwiazdkowych prezentów. To dobry czas na duże zakupy, polowanie na okazje handlowe, przeceny i zniżki.

W poniedziałek 12.12 sekstyl Słońca z Saturnem zacznie mobilizować cię do nauki, dokształcania się w różnych dziwnych dziedzinach i zajęcia się sprawami twojej społeczności. Warto odnowić stare znajomości.

W środę 14.12 kwadratura Słońca z Neptunem ostrzega przed pomyłkami. Nie jest to dobry dzień na podpisywanie umów, ważne spotkania czy rozpoczynanie nowych handlowych spraw, bo możemy napotkać na początkowe trudności i opóźnienia.

W piątek 16.12 kwadra Księżyca w znaku Panny pomoże wszystkim, którzy wybierają się w podróż, mają ważne wystąpienia lub chcą szybko załatwić trudne sprawy. Warto współpracować z innymi i szukać trudno dostępnych informacji.

W sobotę 17.12 trygon Merkurego z Uranem sprzyja odważnym, którzy śmiało walczą o swoje cele. Unikaj jednak konfliktów, bo szybko wymkną się spod kontroli. Dobry weekend na sport i rekreację.

12.12.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc w znaku Lwa sprawi, że ludzie będą zwracać uwagę na wygląd i oznaki prestiżu. Zadbaj o swoją urodę, wybierz się do fryzjera. Dobry czas na zakupy sylwestrowych kreacji i robienie pięknych dekoracji. Księżyc sprawi, że będziemy niezwykle kreatywni i pomysłowi. Zabierz się za poświąteczne porządki, szybko pójdzie pranie i prasowanie. Zrób manicure, ufarbuj włosy, idź do kosmetyczki. Sekstyl Słońca z Saturnem pomoże ci uporządkować zawodowe i finansowe sprawy.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki. W pracy sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

13.12.2022, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Odzyskamy dobry humor, nabierzemy optymizmu. Możesz też wpaść na dobre pomysły dotyczące lepszej organizacji czasu lub skuteczniejszego podziału domowych obowiązków. Po pracy wybierz się na spacer. Zastanów się, jak żyć zdrowiej. Udowodnij wszystkim, że jesteś w czymś najlepszy. Księżyc sprzyja rozrywkom, ale też przestrzega przed kłótniami i pośpiechem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka gwarantuje nam udany dzień. Wibracja sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

14.12,2022, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 9.45)
Księżyc sprzyja domowym porządkom i podróżom. Wszystko uda się zrobić szybko i sprawnie, rodzina nie będzie narzekać. Pamiętaj, aby po pracy zadbać o urodę. W sklepach unikaj zakupów ubrań lub kosmetyków, bo możesz tanio kupić coś, z czego nie będziesz zadowolony. Księżyc sprzyja podróżom oraz nowym znajomościom. Kwadratura Słońca z Neptunem ostrzega przed kosztownymi pomyłkami.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

15.12.2022, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprzyja sprawnej organizacji pracy i przedświątecznych spotkań. Panuj nad nerwami, a wszystko się uda. Zakupy i domowe porządki uda się zrobić szybko. Wieczorem Księżyc przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Wieczór będzie optymistyczny i udany.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja domowym porządkom, zakupom i rachunkom. Także cięższe prace fizyczne, jak remonty czy porządki, okażą się łatwiejsze do wykonania. Dzisiaj możesz układać plany na Święta.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

16.12.2022, piątek
Księżyc w znaku Panny
Z powodu kwadry Księżyca nie będziemy mieli ochoty na męczące zajęcia. Zaczniemy szukać okazji do spotkań towarzyskich i pretekstów do długich rozmów przez telefon. Samotnym łatwiej będzie nawiązać nowe znajomości. Pomyśl, jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo możemy liczyć na dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj pisz listy, sprawozdania i wypracowania. Gorszy dzień na imprezy, lepiej udadzą się kameralne spotkania.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

17.12.2022, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 20.49)
Zajmij się swoimi sprawami i nie licz na innych. Trygon Merkurego z Uranem sprzyja indywidualistom, możemy mieć problemy z dostosowaniem się do innych ludzi. Ktoś przypomni nam o różnych niedokończonych sprawach zawodowych, co może być stresujące. Nie daj się poganiać i denerwować! W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu. Tańcz, spaceruj, ale nie dręcz się na siłowni.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga znaleźć różne ciekawe oferty i możliwości. Zaczęte dzisiaj sprawy szybko przyniosą dochód. Warto policzyć dziś pieniądze i zastanowić się, jak je lepiej zaoszczędzić lub zainwestować.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

18.12.2022, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Udadzą się randki i spotkania towarzyskie. Poprawimy relacje z przyjaciółmi, pomożemy komuś w potrzebie. Unikajmy sporów i kłótni! Dzisiaj ludzie będą wrażliwi na punkcie swojego wyglądu i umiejętności. Przygotowania do Świąt i zakupy przebiegną w przyjaznej atmosferze.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja refleksji. Pomaga znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem wyswobodzisz się z toksycznych relacji i pozbędziesz się starych schematów myślowych.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Poczujesz się doceniony i podziwiany, jeśli tylko wyjedziesz do ludzi, pokażesz się i zaczniesz chwalić swoimi osiągnięciami. Zasłużyłeś na urlop lub krótki wyjazd.

Pozycje planet:
Słońce 19 o 55´ – 27 o 02´ Strzelca
Księżyc 01 o 54´ Lwa – 28 o 03´ Waga
Merkury 07 o 27′ – 16 o 50′ Koziorożca
Wenus 02 o 18′ – 11 o 05′ Koziorożca
Mars 14 o 40′ – 12 o 14′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 29 o 21′ – 29 o 52′ Ryb
Saturn 20 o 38′ – 21 o 12′ Wodnika
Uran 15 o 40´ – 15 o 27´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 40′ – 22 o 43′ Ryb
Pluton 27 o 04′ – 27 o 16′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
13.12 od g. 16.51 do 14.12 do g. 09.45
16.12 od g. 20.13 do g. 20.49
18.12 od g. 23.35 do 19.12 do g. 04.30
Udanego tygodnia!