Miesięczne archiwum: luty 2023

Horoskop tygodniowy 20-26.02.2023

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Rybach nastawi nas pozytywnie do ludzi. Aura tygodnia sprzyja randkom, wyjazdom tylko we dwoje i kontaktowi ze sztuką. Pełnia przyspieszy wiele spraw.

W poniedziałek 20.02 nów Księżyca w znaku Ryb sprzyja odpoczynkowi. Rodzinne spotkanie okaże się bardzo udane. Mogą odwiedzić nas krewni lub znajomi. Bycie grupie okaże się bardzo twórcze i da nam wiele satysfakcji. Otrzymamy dobrą wiadomość. Wenus wchodzi do znaku Barana i radzi, żebyś nie odkładał na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć wasza wspólna przyszłość.

We wtorek kwadratura Merkurego z Uranem pomoże ci znaleźć wartościowe informacje, ale i wytrąci cię z równowagi. Możliwa zmiana planów w ostatniej chwili, niespodziewani goście, a nawet nieplanowana podróż.

W środę 22.02 trygon Merkurego z Marsem zapewni dobre samopoczucie. Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonajmy kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Raki i Ryby mają dobrą passę.

20.02.2023, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 5.57)
Nów Księżyca spowolni wiele spraw. Warto się skupić na zawodowych sprawach, bo aura sprzyja koncentracji i rozwiązywaniu problemów finansowych. Gorzej udadzą się randki i towarzyskie spotkania, nie będziemy chętni do zwierzeń. Zrób rachunki, sprzątaj kuchnię, łazienkę i różne zakamarki. Jedz warzywa i błonnik, pij soki i jedz jabłka, przejdź na lżejszą dietę.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto spotkać się z przyjaciółmi.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

21.02.2023, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Zabierz się prasowanie, cerowanie, większe porządki, myj podłogę. Wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

22.02.2023, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 6.15)
Dzisiaj wszyscy będą ciekawscy i jednocześnie krytyczni, mogą ostro komentować cudze sprawy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się podróże i zakupy. Możesz pisać listy, szukać wiadomości w Internecie, odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

23.02.2023, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Dobry dzień na spotkania towarzyskie, kończenie starych zadań, szukanie pomocników, współpracę, zasięganie porady. Merkury sprzyja sympatycznej atmosferze i załatwianiu spraw tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Po pracy znajdź czas na zabawę i miłość, szkoda dziś czasu na porządki.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: XII Transformacja
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

24.02.2023, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 9.30)
Dobry dzień na spotkania towarzyskie, współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest życzliwy. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub załatwiaj sprawy w urzędach, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach i chaosem w komputerowych plikach. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

25.02.2023, sobota
Księżyc w znaku Byka
Księżyc sprzyja intensywnym relacjom z ludźmi. Przeprowadź poważną rozmowę, rozładuj negatywne napięcie. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Dobry dzień na planowanie wydatków na kolejne miesiące. Odkurzaj, wietrz pościel, pal kadzidła.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na hobby czy naukę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

26.02.2023, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 16.49)
Mimo wolego dnia będziemy niespokojni i podejrzliwi. Ostrożnie, bo wynikiem twoich pospiesznych działań może być jeszcze większe zamieszanie! W razie kłopotów prawdziwi przyjaciele nie zostawią cię w potrzebie.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a wpadniesz na przełomowe rozwiązania.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 01 o 04´ – 07 o 06´ Ryb
Księżyc 26 o 51´ Wodnika – 04 o 15´ Bliźniąt
Merkury 12 o 21′ – 23 o 24′ Wodnika
Wenus 29 o 35′ Ryb – 08 o 11′ Barana
Mars 15 o 43′ – 18 o 19′ Bliźniąt
Jowisz 09 o 53′ – 11 o 25′ Barana
Saturn 28 o 08′ – 28 o 58′ Wodnika
Uran 15 o 16´ – 15 o 28´ Byka
Neptun 24 o 13′ – 24 o 28′ Ryb
Pluton 29 o 14′ – 29 o 26′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
20.02 od g. 03.01 do g. 05.57.
22.02 od g. 05.06 do g. 06.15.
24.02 od g. 08.23 do g. 09.30.
26.02 od g. 15.43 do g. 16.49.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 6-12.02.2023

Autorzy: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Słońce w znaku Wodnika sprzyja zmianom, wprowadzaniu noworocznych postanowień w życie, ale i buntowaniu się wobec ograniczeń zawodowych czy partnerskich.

W poniedziałek 6.02 sekstyl Merkurego z Neptunem trochę cię zdezorientuje. Uważaj na tych, którzy prawią komplementy, a za plecami cię obgadują. Nie zaczynaj nowych spraw i nie angażuj się w nowe znajomości, dopóki nie wywiążesz się z obietnic.

W środę 8.02 sekstyl Wenus z Uranem radzi, byś był punktualny i zdyscyplinowany, nie bagatelizuj początkowych trudności. Wysyłaj ważne listy, wyjaśniaj wątpliwości i nie pozostawiaj niedomówień.

W piątek 10.02 koniunkcja Merkurego z Plutonem radzi nie zwlekać ze sprawami, które musimy załatwić, bo przy odrobinie szczęścia osiągniemy sukces. Możemy mieć więcej obowiązków i propozycji, które będą nas wybijać ze zwykłego rytmu dnia.

W sobotę 11.02 Merkury wchodzi do znaku Wodnika i sprawi, że zdobędziesz nowych przyjaciół i święty spokój. Zainteresuj się sąsiedzkimi sprawami, weź udział w osiedlowym zebraniu. Na pewno jest coś, co możesz zrobić dla innych.

6.02.2023, poniedziałek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 22.15)
Jedz więcej owoców, twój organizm potrzebuje witamin. Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Mimo początku tygodnia zapewnij sobie odpowiednią ilość snu i odpowiednią dla ciebie dietę. Kupuj ubrania, inwestuj w nieruchomości.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto odpocząć, pobyć z bliskimi. Spacery czy randki będą udane.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

7.02.2023, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Księżyc nie sprzyja zawieraniu ważnych finansowych umów.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale nie ma co ryzykować czy martwić się na zapas. Lepiej odpocząć, poczytać inspirujące książki i zebrać siły na jutro.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

8.02.2023, środa
Księżyc w znaku Panny
Wybierz się z wizytą, omów swoje pomysły z różnymi ciekawymi osobami. Będziemy zgodnie współdziałać z innymi, razem łatwiej będzie wpaść na dobre pomysły. To dobry dzień, aby korzystać z pośrednictwa i porad. Udadzą się randki, zakupy i podróże. Pij więcej wody. Księżyc sprzyja udanym inwestycjom oraz zakupom.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

9.02.2023, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 09.48)
Możemy być nerwowi i za bardzo się spieszyć, a także o wszystko spierać się i rywalizować. Unikaj nagłych i ryzykownych decyzji, bo coś przegapisz lub o czymś zapomnisz. Udadzą się podróże, zakupy i ważne zawodowe rozmowy, więc umawiajmy się na spotkania.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

10.02.2023, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Czeka nas pracowity, ale niestety również męczący dzień. W pracy ktoś surowy może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne. W wolnym czasie lepiej zająć się nauką, hobby i sztuką. Pij soki warzywne i owocowe.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub ćwiczeniem jogi, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

11.02.2023, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 19.36)
Będziemy dzisiaj bardziej opiekuńczy i wyrozumiali, ale też skoncentrowani na rodzinnych i domowych sprawach. Zajmij się porządkami, gotowaniem, dbaniem o garderobę. Dobry dzień na randkę i zajęcia związane ze kulturą, sztuką i hobby. Zadbaj też o finanse, zakładaj konto lub lokaty. Merkury wkracza do znaku Wodnika i pomoże znaleźć ciekawe oferty wyjazdów w biurach podróży.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, weekendowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

12.02.2023, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Dziś wyjątkowy dzień dla par i zakochanych. Księżyc sprzyja towarzyskim wydarzeniom, namiętnym randkom i wspólnemu gotowaniu i świętowaniu. Staniemy ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi, warto będzie spotkać się z przyjaciółmi.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub spacer.

Karta dnia: III Cesarzowa
Towarzyskie spotkania sprawią tobie i innym wiele radości. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Położenie planet:
Słońce 16 o 54´ – 23 o 59´ Wodnika
Księżyc 19 o 24´ Lwa – 15 o 49´ Skorpiona
Merkury 22 o 48′ Koziorożca – 02 o 07′ Wodnika
Wenus 12 o 17′ – 20 o 57′ Ryb
Mars 11 o 27′ – 13 o 25′ Bliźniąt
Jowisz 07 o 00′ – 08 o 25′ Barana
Saturn 26 o 26′ – 27 o 17′ Wodnika
Uran 15 o 01´ – 15 o 08´ Byka
Neptun 23 o 45′ – 23 o 59′ Ryb
Pluton 28 o 49′ – 29 o 02′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
6.02 od g. 15.17 do g. 22.15.
9.02 od g. 07.41 do g. 09.48.
11.02 od g. 17.42 do g. 19.36.
Udanego tygodnia!