Barokowy Tarot Kotów

Barokowy Tarot Kotów (The Baroque Bohemian Cats’ Tarot second edition) to wyjątkowa i przepiękna talia Tarota. Autorzy podczas pracy nad talią użyli wielu oryginalnych zdjęć kotów, barokowe stroje oraz zdjęcia barokowych miejsc czeskiej Pragi. Koty poprzebierane w barokowe ubrania to odwołanie do XVIII wiecznej tradycji przebierania kotów w stroje dam i kawalerów. Miłośnicy kotów i barokowej sztuki będą zachwyceni każdą kartą tej talii.

Barokowy Tarot Kotów jest wzorowany na symbolice i strukturze Tarota Ridera-Waite’a. Nadaje się do każdego rodzaju wróżb, a najbardziej zadowoleni z niej będą miłośnicy kotów i barokowej sztuki. Talia zawiera 78 standardowych kart i dodatkową 1 kartę Kot Wróżący z Tarota, do medytacji i jako kolekcjonerski dodatek.

Pierwsza edycja Barokowego Tarota Kotów z 2004 r. jest już wyprzedana, talia zdobyła wielu fanów na całym świecie i została wybrana jako jedna z dziesięciu najbardziej udanych i popularnych talii 2004 roku przez internautów Aeclectic Tarot, największej i najbardziej popularnej w internecie stronie poświęconej kartom Tarota. Talia jest przepięknie wykonana, kolory i obrazki zachęcają do medytacji, wpatrywania się i szukania dodatkowych znaczeń. Napisy na kartach i instrukcja w języku angielskim, my dodajemy tłumaczenie instrukcji na język polski.

Specjalnie do przechowywania Barokowego Tarota są zaprojektowane ozdobne woreczki, który można kupić w naszym sklepie:
Woreczek na karty Koty – Królowa Denarów bordowy
Woreczek na karty Koty – 2 Kielichów granatowy
Woreczek na karty Koty – Królowa Denarów bordowy

Produkt: Barokowy Tarot Kotów (druga edycja)
Autor: K. Mahony, A. Ukolov
Wymiary: 80×130 mm
Opis: 78 kart + jednak dodatkowa
Dodatkowo: instrukcja po polsku
Wydawnictwo: Magic Realist Press, 2007 r.
Cena: 65,00zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>