Pechowy piątek 13 zadziałał!

Podaje za gazeta.pl:

Cieszyła się z tytułu miss przez trzy minuty
mark, Olsztyn
2007-04-17,

Miss Olsztyna została dziewczyna z numerem trzynaście – ogłosiła prowadząca galę. Kiedy olsztynianka miała już koronę na głowie a fotoreporterzy zaczęli robić zdjęcia okazało się, że Miss jest inna dziewczyna.

Najpierw ogłoszono, że miss jest Karolina Kostkiewicz z numerem trzynaście (po prawej). Po chwili straciła jednak koronę na rzecz Edyty Łączyńskiej z numerem trzy.

Najpiękniejszą olsztyniankę wybierano w piątek trzynastego. – Już więcej w konkursie nie będzie kandydatki z numerem trzynaście, tak jak nie ma w hotelach takiego piętra tak u nas będzie kandydata numer dwanaście a później czternaście – mówi teraz Małgorzata Rucińska, organizatorka gali Miss Olsztyna 2007.

A wszystko przez koszmarny błąd, który przytrafił się podczas wyboru najpiękniejszej olsztynianki. – Prowadząca konkurs ogłosiła, że Miss Olsztyna została Karolina Kostkiewicz z numerem trzynaście. Wręczono jej już koronę i kwiaty, a fotoreporterzy zaczęli robić zdjęcia. Aneta Kręglicka zasiadająca w jury pokazała na palcach, że Miss Olsztyna jest Edyta Łączyńska z numerem trzy. Po kilku minutach sekretarz jury wbiegła na scenę i wyjaśniła, że zaszła pomyłka – opowiada jeden z widzów gali.

Rucińska: – Jedna z osób źle przepisała protokół, a ten z błędem trafił do prowadzącej galę.

Organizatorka wyborów twierdzi, że niedoszła miss za koszmarną pomyłkę nie ma pretensji. – Przeprosiliśmy ją w mediach i jeszcze raz korzystając z okazji chciałam panią Karolinę bardzo serdecznie za ten błąd przeprosić – mówi Rucińska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>