Astrologia elekcyjna: Wenus w znaku Ryb od 28.01.2007

W niedzielę 28.01.2007 o godz. 4.33 czasu polskiego Wenus po dość krótkim pobycie w znaku Wodnika wejdzie do znaku Ryb. Tutaj poczuje się znacznie lepiej, ponieważ jest to znak płodności, a władcą Ryb jest Jowisz (razem z Neptunem) – w ten sposób Wenus, „małe dobro” spotyka się symbolicznie z Jowiszem – „dużym dobrem”. Wedle astrologii klasycznej Wenus jest wywyższona w Rybach. Podczas pobytu Wenus w Rybach łatwiej będzie zaczynać sprawy związane z Wenus (miłość, umowy, związki, przyjemności, zarabianie pieniędzy), szczególnie jeśli w horoskopie urodzeniowym Wenus jest silna. Jeśli nie, to na pewno możemy łatwiej ruszyć do przyodu sprawy związane z domem lub domami, którymi włada Wenus w naszym horoskopie.
Lepiej się spieszyć, bo potem Wenus w znaku Barana nie czuje się dobrze (jest w nim na wygnaniu ze swojego władztwa w Wadze).
Wenus wkroczy do znaku Barana 21 lutego 2007 o godz. 9.22 czasu polskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>