Kto urodził się 25 kwietnia

Wszystkiego najlepszego dla Byków, które obchodzą dziś urodziny!

Autor: Jan Starża Dzierżbicki

Opis pochodzi z reprintu książki Jana Starży – Dzierżbickiego Pod jaką gwiazdą urodziłeś się – horoskopy na każdy dzień roku, Warszawa 1938 r.

Kto urodził się dnia 25 kwietnia

Dzięki swym wybitnym zdolnościom może zrobić karierę.

Jest to człowiek uzdolniony w wielu kierunkach, dzięki czemu może dużo w życiu osiągnąć. Gdy uda mu się rozwinąć odpowiednio swe zdolności umysłowe – może zostać uczonym, a co najmniej mądrym człowiekiem, orientującym się niezwykle trafnie we wszelkich sytuacjach życiowych.

Potrafi połączyć w jedno wiedzę teoretyczną – nabytą z mądrością wrodzoną i zdrowym rozsądkiem. Nieraz też ma jakieś własne specjalne poglądy na sprawy religijne. Ożywia go też zamiłowanie do przygód, odkryć, wynalazków, poczynań ryzykownych.

Ma usposobienie dość szczęśliwe – jest bowiem zadowolony z życia i obdarzony szczodrze darami przyrody – zdolnościami i talentami. Serce jego wypełniają uczucia bardzo intensywne.

Ożywia go dobra wola, a pracy oddaje się z zamiłowaniem. Jest on zadowolony z tego, co posiada i to uczucie daje mu stałe poczucie własnego szczęścia.

Odznacza się siła i odwagą – potrafi się skutecznie bronić przed wrogami. Trudno go rozgniewać – jednakże raz wyprowadzony z równowagi i podrażniony – staje się gwałtowny i nieubłagany.

Na ogół dość pokojowo usposobiony i cierpliwy – lubi życie wiejskie i rolnictwo. Wiedzie mu się też we wszelkich zawodach, które mają związek z ziemią, jej produktami, nieruchomościami i w ogóle ze wszystkim co konkretne, dotykalne, solidne. Często sam w końcu staje się właścicielem posiadłości ziemskiej.

Na ogół trzeba stwierdzić, że w życiu czeka go szczęścia dość dużo. Jego ambicje życiowe zazwyczaj się spełniają.

Kobieta w dniu tym urodzona – jest odważna i posiada dużo energii – ale też bywa nieraz dość gwałtowna i zbyt łatwo się unosi. Mimo to posłuszna jest swym obowiązkom i potrafi być dobrą żoną. Okazuje dużo wrodzonego zdrowego rozsądku i jest dość bystra – czasami jednak zbyt gadatliwa. Może mieć dużo dzieci, którym zostawi majątek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>